Wizzair sėdėjimo vietų tvarka įsigalioja 5

Wizzair sėdėjimo vietų tvarka leidžia keleiviams nesukti galvos dėl laisvos sėdynės lėktuve. Prieš daugiau nei mėnesį, Wizzair paskelbė, kad imasi naujos keleivių sėdėjimo vietų politikos. Gegužės 4 d. pigių skrydžių kompanija Wizzair įvykdė pirmuosius skrydžius, kuriose keleiviai jau turėjo iš anksto priskirtas vietas. 

Pirmieji skrydžiai vyko tarp Katovicų – Londono Lutono oro uosto, Budapešto – Barselonos ir Bukarešto – Dortmundo krypčių. O nuo gegužės 19 d. šia galimybė naudosis visi. Nuo šios datos visi keleiviai jau galės pasinaudoti nauja Wizzair sėdėjimo vietų tvarka. Savo vietas lėktuve galite sužinoti iš karto įsigiję bilietus. Jeigu vietos jums bus netinkamos, galite pasikeisti už nustatytą aviakompanijos mokestį, kuris prasideda nuo 1 €.
Wizzair sėdėjimo vietų tvarka įsigalioja

Wizzair skrydžiai yra vykdomi iš Vilniaus ir Rygos. Iš Vilniaus tiesiogiai galite pasiekti Olesiundą, Barseloną, Belfastą, Bergeną, Donkasterį, Dortmundą, Eindhoveną, Frankfurtą,Glasgow, Kerkyrą, Kijevą, Kutaisį, Larnaką, Londoną, Malmę, Milaną, Oslą, Paryžių, Romą, Stavangerį, Tel Avivą. Iš Rygos tiesiogiai galite pasiekti Barseloną, Bergeną, Donkasterį, Dortmundą, Eindhoveną, Hamburgą, Londoną, Oslą, Paryžių ir Stavangerį. Pasinaudokitė šiuose skrydžiuose naująja Wizzair sėdėjimo vietų tvarką!

2014 m. vasario 4 d. Ryanair skrydžiai paskelbė naujoves apie sėdėjimo vietų paskyrimo tvarką savo skrydžiuose.

 

Aktuali informacija keliaujantiems Wizzair kompanija:

Wizzair orlaivio ir registruotas bagažas>>

Ką galima vežti rankiniame bagaže? >>

Skrydis lėktuvu su vaikais >>

5 thoughts on “Wizzair sėdėjimo vietų tvarka įsigalioja

 1. Giedrė says:

  Sveiki. Jei turi išsipirkęs vietas, tai čia skaitos kaip priority ar ne? Ir ar galima susimokėjus už vietas vežtis papildomai rankinuką? Skrendam su wizzair. Ačiū

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, tai nėra pirmenybės įlaipinimo paslauga, kuri suteikia galimybę pasiimti vieną papildomą asmeninį daiktą.

 2. […] vis daugiau naujovių. Nuo gegužės 19 d. visi kompanijos keleiviai turi nurodytas konkrečias sėdėjimo vietas visuose skrydžiuose. O vakar buvo atnaujinta Wizzair bilietų įsigijimo tvarka. Atsirado […]

 3. ILONA says:

  Sveiki ,
  pirkau bilieta tiesiogiai ,pirkau Priority ir pasirinktinai vietas , darbar rodo kad vietu n4ra ir neleid=ia atsispausdinti . Nesuprantu kame reikalas . U=sakymas T8BIKZ . Kame problema ?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Sėdėjimo vietų naujoji politika įsigalioja nuo 2015.05.19. Dėl tikslios informacijos rekomenduojame susisiekti su portalu, iš kurio įsigijote aviabilietus.

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?