Kijevas

Wizzair skrydžiai į Kijevą

Kijevas – Kyiv Zhulyany

Kijevo miestas turi ilgą, spalvingą ir audringa istoriją,  kuri prasidėjo dar 5 amžiuje. Anot legendos miestas įkurtas trijų brolių – Kyi , Shcheck , Khoriv ir jų sesers Lybid, kurie buvo Polyanian šeimos atstovai, pasižymėję didele įtaka rytų slavų tautose. Kijevas pavadintas vyriausiojo brolio Kyi garbei , todėl ukrainiečių kalboje Kijevo pavadinimas reiškia “Kyi miestas “. Kijevas yra vienas iš seniausių ir istoriškai turtingiausių miestų Rytų Europoje.

Šiandien Kijevas yra Ukrainos sostinė, didžiausias ekonominis, politinis, švietimo ir kultūros centras. Tai miestas, vienodai lojalus močiutėms „babushka`s“ ir naujiesiems oligarchams, ramiems idiliškiems parkams ir triukšmingiems greitkeliams,  geriausiems prekybos centrams ir ūkininkų turgums, bei keliautojams, kurie pageidauja pažinti Kijevą iš arčiau. Lankytojus žavi šio miesto atmosfera, draugiški vietiniai gyventojai bei kulinarinis paveldas.

Pigūs Wizzair skrydžiai į Kijevą iš Vilniaus >>
Pigūs Wizzair skrydžiai į Kijevą iš Rygos>>

Kijevo Zhulyany tarptautinis oro uostas (Kyiv Zhulyany International Airport – IEV) –  įsikūręs 9 km atstumu nuo Kijevo miesto. Oro uoste veikiantys yra trys terminalai: A, B ir D. Šis oro uostas aptarnauja aviakompanijas:  Air Moldova, Belavia, Vueling, Wizzair ir kt.

Kaip nuvykti iš Kijevo Zhulyany oro uosto į Kijevą:

Kijevo miestą galite pasiekti nuomotu automobiliuautobusais, kurie pritaikyti prie lėktuvų nusileidimų laiko.

Ką veikti Kijeve? Populiarios lankytinos vietos:

Andriyivsky Uzviz iš Šv. Andriejaus bažnyčia (Andriyivsky Uzviz and St Andrew’s Church) – Andriyivski Uzviz, taip pat žinomas kaip Kijevo Montmartras, yra viena iš seniausių ir gražiausių vietų mieste. Tai vingiuotas , akmenimis grįstas šlaitas, žymintis Kijevo širdį, vietą kurioje galima įsigyti menininkų bei amatininkų darbų, aplankyti daugybę meno galerijų, muziejų, kavinių, barų ir restoranų. Užlipę į kalno viršų ir jūs galite išvysti savo akimis Šv. Andriejaus bažnyčią . Ši bažnyčia yra paskutinis, italų architekto Rastrelli, kuris pastatė žiemos rūmus Sankt Peterburge, darbas . Pastatyta 1762m., Šv. Andriejaus bažnyčia, yra puikus barokiškosios fantazijos kūrinys.

Nepriklausomybės skveras (Maidan Nezalezhnosti) – centrinė Kijevo aikštė, kurioje vyko oranžinė revoliuciją (2004 m.). Įsikūręs Khreshchatyk gatvėje Ševčenkos rajone . Tai didžiulė atvira erdvė su fontanais, nepriklausomybės kolona bei Lyadski vartais.

Šv. Vladimiro katedra (St. Volodymyr’s Cathedral) – rusų Bizantiškojo architektūros stiliaus pavyzdys su geltonu eksterjeru ir spalvingomis freskomis užpildytu interjeru. Šv. Vladimiro katedra yra vienas iš pagrindinių miesto orientyrų ir motininė Ukrainos stačiatikių bažnyčia. Ji buvo pastatyta 19 a. pabaigoje, pažymint 900 m. krikščionybės jubiliejų Ukrainoje.

Wizzair skrydžiai į KijevąWizzair skrydžiai į KijevąWizzair skrydžiai į Kijevą

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?