Eindhovenas

Wizzair skrydžiai į Eindhoveną

Eindhovenas – Eindhoven

Einhoveno istorija prasidėjo maždaug 13 a., tuo metu miestas buvo žinomas Endehoven vardu, kurio vertimas į lietuvių kalbą reiškia „Kiemo galą“. 16 a. miestą dalijosi vokiečių ir ispanų užkariautojai, tačiau 1629 m. šis miestas oficialiai tapo Nyderlandų dalimi. Iki industrinės revoliucijos Eindhoveno miestelis neturėjo didelės reikšmės, tačiau po to kai 1891 čia Philips atidarė lempučių fabriką. Vėliau čia suklestėjo tabako, tekstilės, automobilių pramonės šakos ir miestas sparčiai išaugo.

Dabar, kadaise buvęs industrinis miestas, Eindhovenas atrado save iš naujo ir pristato save pasauliui kaip hipišką bei stilingą miestą, tačiau išlaikė ir naujausių technologijų centro statusą. Šis miestas žavi savo žaliais parkais bei žymus sportinėmis paslaugomis, čia dažnai vyksta nacionalinės svarbos sporto renginiai. Nepraleiskite progos atrasti šio puikaus miesto.

Pigūs Wizzair skrydžiai į Eindhoveną iš Vilniaus >>
Pigūs Wizzair skrydžiai į Eindhoveną iš Rygos >>
Pigūs Wizzair skrydžiai į Eindhoveną iš Varšuvos >>

Eindhoveno oro uostas (Einfhoven Airport  – EIN) – įsikūręs 8 km atstumu nuo Eindhoveno miesto. Šis oro uostas aptarnauja aviakompanijas:  Ryanair, Vueling, Wizzair ir kt.

Kaip nuvykti iš Eindhoveno oro uosto į Eindhoveną:

Eindhoveno miestą galite pasiekti nuomotu automobiliuautobusais, kurie  išvyksta kas 5 min.

Ką veikti Eindhovene? Populiarios lankytinos vietos:

Van Abbe muziejus (Van Abbemuseum) – Įsikūręs viename iš įdomiausių ir šiuolaikiškiausių miesto pastatų, Van Abbemuseum yra vienas iš svarbiausių šiuolaikinio meno galerijų visoje Olandijoje. Daugiau nei 2700 meno kūrinių talpinančio muziejaus pažibos Marc Chagall, Pablo Picasso, El Lissitzky darbai.

Philips lempučių fabrikas (Philips Light Bulb Factory) – Čia galite pamatyti, kaip 19 amžiuje buvo gaminamos lemputes. Tame pačiame pastate įsikūręs ir dirbtinio apšvietimo mene muziejus, kurio ekspoziciją sudaro tapybos ir skulptūros darbai , susiję su dirbtinio apšvietimo panaudojimu. Ši žavingą kolekcija apima daugiau nei 600 eksponatų įskaitant šviesos skulptūras, paveikslus, pasteles, guašo , senovinės ir šiuolaikinės grafikos darbus ir plakatus.

Šv. Kotrynos bažnyčia (Sint-Catharinakerk) – neogotikinio stiliumi stiliaus pastatas, kuris buvo pastatytas 1867 m. Originalus pastatas – dedikuotas Šv. Kotrynai iš Aleksandrijos – buvo pašventintas 13 a. tačiau daug kartų smarkiai nukentėjo karo ir ugnies. Vieni įstabiausių yra bažnyčios dvyniai – prancūziškieji gotikiniai bokštai, kurių aukštis siekia net 73 m., bei turi savo vardus: Dovydas ir Marija.

Wizzair skrydžiai į EindhovenąWizzair skrydžiai į EindhovenąWizzair skrydžiai į Eindhoveną

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?