Wizz Air pradės skrydžius iš Kauno į Turku, Suomijoje

Wizz Air pradės skrydžius iš Kauno į Turku, Suomijoje

Vengrijos mažų sąnaudų oro linijų bendrovė Wizz Air pradės skrydžius iš Kauno į Turku Suomijoje. Skrydžiai bus vykdomi nuo lapkričio 9 dienos. Pažymėtina, jog skrydžiai bus vykdomi du kartus per savaitę:  pirmadieniais ir penktadieniais. Tai jau šeštasis Wizz Air maršrutas iš Kauno. Šios naujos krypties atsiradimas turėtų paskatinti turizmą ir Kaune. Na, o galbūt ir pats Turku miestas bus patraukli vieta lietuviams. Wizz Air savo veiklą Kaune plėtoja jau nuo 2016 m. Nuo veiklos pradžios Wizz Air aptarnavo daugiau kaip 328 tūkstančius keleivius. Tai išties įspūdingi skaičiai. Kartu su naujuoju Wizz Air Kaunas – Turku maršrutu, Wizz Air prie savo veiklos prideda net 125 naujus maršrutus.

Turku yra antrasis pagal įkūrimą Suomijos miestas. Anot kai kurių šaltinių Turku galėjo būti Suomijos sostine iki 1812 m. Didžioji Turku pilis ir senoji katedra yra datuojamos XIII a., kas liudija ilgą Turku miesto istoriją. Šiuolaikinis Turku yra dar labiau viliojantis eksperimentinio meno židinys, kuriame vyksta daug gyvos muzikos festivalių. Mieste yra dizainerių parduotuvių bei novatoriškų restoranų, kavinių ir klubų. Turku mieste yra gausus gatvių ir aikščių tinklas. Taip pat miestas yra vienas pagrindinių šalies uostų. Daug turistų atvyksta keltu iš Švedijos, o apsilankymas Turku mieste yra tarsi kultūrinis tyrinėjimas. Tai išties dėmesio vertas miestas. Planuokite savo atostogas ir būtinai išbandykite naują kryptį į Turku, Suomijoje!

Įsibėgėjo  paskutinis vasaros mėnesis, kurio metu galite keliauti ir tuo pačiu mėgautis puikias vasariškais orais. Galite rinktis iš daugybės įvairiausių krypčių ir leistis į nepamirštamas atostogas. Jeigu norite poilsinių atostogų, galbūt norėsite rinktis Turkijos, o Rodo  galbūt kryptį. Tai tik keletas galimų kelionių krypčių pasirinkimų. Keliaujam!?

Skrydžio bilietai į Turku >>

Wizzair skrydžių keitimo naujovės

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?