Registracija į Wizzair skrydį 615

Keleivio ir bagažo registracija internetu į Wizzair skrydžius

Nemokama registracija į Wizzair skrydžius galima tik internetu. Užsakant iš karto apmokėta registracija oro uoste kainuoja 10 EUR, o oro uoste išvykimo dieną – 30 EUR. Registracijos internetu paslauga yra visiškai nemokama.

Jei pasirinksite registraciją internetu, įlipimo kortelę turėsite atsispausdinti ir pateikti prie įlipimo laiptų kartu su kelionės dokumentais (pasu arba nacionaline tapatybės kortele). Jei turite ne ES kelionės dokumentus, turite atvykti į registracijos vietą, kad prieš einant prie įlaipinimo vartų jūsų dokumentai būtų patikrinti ir ant įlaipinimo kortelės būtų uždėtas antspaudas. Jei keliaujate su registruotu bagažo skyriuje vežamu bagažu, į bagažo atidavimo punktą turite atvykti ne vėliau kaip likus 40 minučių iki jūsų skrydžio. Jei negalėsite pateikti atspausdintos įlaipinimo kortelės, būsite paprašyti sumokėti registracijos oro uoste mokestį (30 EUR), kad jūsų įlaipinimo kortelė būtų atspausdinta registracijos punkte.

Užsiregistruoti internetu galite likus nuo 30 dienų (jeigu esate įsigiję už papildomą mokestį konkrečią sėdėjimo vietą lėktuve) iki 3 valandų likus iki suplanuoto skrydžio išvykimo laiko.  Jei vietos neįsigijote užsiregistruoti galite tik likus 48 valandoms iki išvykimo.

Jeigu užsiregistravote ir pamiršote atsispausdinti ar palikote namie savo įlaipinimo kortelę, tai atsispausdinti kelionės dokumentą (boarding pass) galite tiek Vilniaus oro uoste, tiek Rygos oro uoste naudojantis savo el. paštu ar USB atmintinę. Yra taikomas paslaugos mokestis. Daugiau informacijos apie šiuos būdus ir vietas, kur tai galite padaryti galite rasti čia.

615 thoughts on “Registracija į Wizzair skrydį

 1. Karolina says:

  Sveiki,
  Turime skrydį sekmadienį (02-11) 19:25, dabar dvi dienos iki skrydžio (02-09) 20:03 bandau registruotis, bet dar vis rodo, kad mokama registracija.

  • Alvita says:

   Sveiki,

   registracija pradedama vykdyti likus lygiai 48 valandoms iki skrydžio vietos laiku, iš kurios šalies skrendate.

 2. Indrė rasinskyte says:

  Sveiki, nusipirkau keliones bilietus, kodel nepraso dokumentu duomenu?

  • Alvita says:

   Sveiki,

   dokumento duomenys yra reikalingi tuomet, kai jau registruojatės į skrydį.

 3. Laima says:

  Bandau pasidaryti check in, bet prašo apmokėti 10 eur. Ir nurodyti kur noriu sedeti. Kodel neleidzia nemokamo check in pasidaryti ?

  • Alvita says:

   Laba diena,

   reistracija yra pradedama vykdyti likus 48 valandoms iki skrydžio, jei registruojatės anksčiau veikiausiai todėl reikalauja mokesčio.

 4. Sandra says:

  Siandien nusipirkau bilieta online su paslauga,kad check-in pasidarysiu oro uoste (10euru mokestis)Kur man reikes kreiptis kad man padarytu check-in ?kiek laiko likus iki skydzio turi pasidaryti check-in ?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sandra,

   rekomenduojame į oro uostą atvykti bent 4 valandos iki skrydžio ir kreiptis į aviakompanijos atstovybę oro uoste.

 5. Melisa says:

  Laba diena , per klaida bilete nurodziau vyroska lyti ., nors esu moteris . O skrydis jau rytoj . Ar nebis bedu su ilaipinimu ? Ar tai didele beda ?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Melisa,

   tai nėra didelė klaida, neturėtų kilti nesklandumų.

 6. Lina says:

  Sveiki, norėjau paklausti, ar kai perki bilietą internetu, patį bilietą gauni tik po check-in’o? Lėktuvu skrendu pirmą kartą, į el. paštą gavau tik elektroninę sąskaitą-faktūrą ir laišką su skrydžio informacija ir viešbučių, mašinų nuomos pasiūlymais ir t.t., ar man reikia kažkurį iš jų atsispausdinti ir kadangi esu nepilnametė (15 m.) kokių man dokumentus man reikėtų turėti? Be to, man vis dar nenuskaičiavo pinigų nuo kortelės, baisu, kad kažkas bus ne taip.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Lina,

   tik po registracijos gausite įlaipinimo kortelę. Jeigu pinigai nebuvo nuskaičiuoti, galimai bilietas dar nėra išpirktas. Jums reiktų kreiptis tiesiogiai į savo bilietų pardavėją.

 7. Ramune says:

  Sveiki laikiam skrydzio lapkricio 17 is uk i lietuva ir neina padaryti check-in.kiek laiko pries skrydi galima pasidaryti check-ina? aciu uz info.

  • Alvita says:

   Laba diena,

   Wizzair avialinijose registracija pradedama likus 48 valandoms iki skrydžio.

 8. Viktorija says:

  Laba diena, sumokejau uz bilieta, kur galeciau internete paziureti uzsakyma, kadangi galutinio registracijos puslapio man neparode, parasė kad ivyko klaida, pinigus nuo saskaitos nueme.aciu

 9. Diana says:

  Sveiki, turiu bilieta is larnakos i vilniu. Skrydis rytoj ryte, esu jau uzsiregistravus, taciau nerandu kur atsispauzdinti ilaipinimo korteles. Ar uzteks parodyti bilieta telefone?
  Aciu.

  • Alvita says:

   Sveiki,

   visad rekomenduojame atsispausdinti bilietą ir turėti skrydžio metu.

 10. keleivė says:

  Sveiki, skrendu į Lietuvą ir iš Lietuvos turiu bilietus atgal į UK.Esu pasidariusi check in jau, bet pamiršau, kad Lietuvoje pasikeisiu asmens tapatybės kortelę. Ar galiu skristi su kita asmens tapatybės kortele nors nurodžiau senos kortelės duomenis? ar ką tokiu atveju daryti?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   privalote keliauti su tuo dokumentu, kuriuo atlikote registraciją. Jeigu keisite asmens dokumentą, reiktų susisiekti su bilietų pardavėju dėl registracijos duomenų koregavimo.

 11. Vilmanta says:

  Norėjau pasiteirauti ar skrendant viskas turi tirpti į vieną lagaminą, ar galima turėti rankinę dokumentams, piniginei ir telefonui? Juk nelabai patogu dokumentus ir piniginę neštis rankoje ar atrakinėti lagaminą. Ar rankinė bus apmokestinama ir koks tada mokestis? Ir kur tada galima užsisakyti papildomą bagažą.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   keliaujant Wizzair, galima gabenti tik vieną salono bagažą, papildomai negalite turėti rankinės. Registruotą bagažą galima įsigyti susisiekus su savo bilietų pardavėju, o jeigu pirkote tiesiogiai – aviakompanijos portale.

 12. Gintare says:

  uzsakinejau bilietus pirmyn ir atgal,vienam biliete mano vardas o kitam ne mano nors jokio kito nevedziau tik savo,ka daryti? kaip istaisyti? kazkas su vizairo puslapiu manau blogai,

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Gintare,

   dėl rezervacijos koregavimo reiktų kreiptis tiesiogiai į bilietų pardavėją.

 13. Greta says:

  Sveiki, ar yra įmanoma dasipirkti bagažą, nors jau bilietai yra nupirkti, tiesiog galvojom, kad neprireiks, o dabar nežinome ką daryti. Skrydis spalio 11d. ačiū už atsakyma

  • Alvita says:

   Sveiki,

   taip, žinoma, tiesiog kreipkitės į savo tiesioginį bilietų pardavėją.

 14. Eglė says:

  Sveiki, ar labai didelė problema, jei biliete nurodyta asmens tapatybės kortelės galiojimo data netokia, kokia yra nurodyta ant kortelės?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, Egle,

   pirmiausia, yra svarbu, jog Jūsų dokumentas, su kuriuo keliausite, bus galiojantis visos kelionės metu Šengeno erdvėje, ES arba 6 mėn. po kelionės su už Šengeno zonos ir ES ribų. Jeigu Jūsų duomenys registruojantis neatitinka duomenų Jūsų asmens dokumente, reikia kreiptis tiesiogiai į savo bilietų pardavėją, kuris galės pakoreguoti informaciją.

 15. Edita says:

  Sveiki skrendu 22rugsejo i abi puses . isskridimui leido atsispausdinti biulieta o grizimui ne. ka dabar daryti

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Edita,

   susisiekite su savo bilietų pardavėju, jis galės tiksliai paaiškinti, kodėl nebuvo gauti visos įlaipinimo kortelės.

 16. Kristina says:

  Sveiki, darant chekina nereikia vesti paso duomenų? užtenka tik vardo pavardės? Bilietus visus jau atsispausdinus, paso duomenų vesti nereikėjo, galvoju ar klaida čia kokia ar viskas gerai

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Kristina,

   jeigu įlaipinimo korteles turite, viskas turėtų būti gerai.

 17. Jolanta says:

  Laba diena sumokejom siandien uz bilieta(skrydis rytoj 08.20d), bet nurodem neteisinga el. pasto adresa, tad neturim kaip pasidaryti chec’in’o. Ka daryti???

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Jolanta,

   susisiekime su savo bilietų pardavėju ir pakoreguokite el. paštą. Jeigu nespėsite atlikti registracijos, ją galėsite atlikti oro uoste už papildomą mokestį.

 18. Aurimas says:

  Laba diena, nusipirkau bilieta, noriu skristi su asmens gryzimo pazymejimu, darant check-in tokios parinkties nera, kaip asmens gryzimo pazymejimas, ka daryti tokiu atveju, kaip uzregistruoti skrydi internete?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Aurimai,

   registruojantis turėtų būti pasirinkimas “kitas dokumentas”. Jeigu tokio pasirinkimo sistemoje nėra, susisiekite su savo bilietų pardavėju.

 19. Renata says:

  Sveiki, mano skrydis dar tik po mėnesio, tačiau prisijungus prie savo wizzair’o paskyros rašo, kad: “registracija internetu: užsiregistruokite per 8 d.”, tačiau man paspaudus “registruotis” – nieko nevyksta. Kodėl?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Renata,

   įprastai Wizzair registracija vykdoma nuo 30 dienų prieš skrydį, tad pabandykite registruotis šiek tiek vėliau. Jeigu nepavyks, kreipkitės į savo bilietų pardavėją.

 20. Gerda Svelginaite says:

  Pirkau bilietą mamai, darant check-in jokių tapatybės ar asmens kortelės duomenų suvesti neprašė. Niekada ankščiau taip nėra buvę. Nerimauju ar viskas gerai su tuo check-in. Gal žinote kodėl taip galėjo nutikti?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, Gerda,

   gali būti, jog šiuo duomenis Jūs įvedėte ankščiau, darant rezervaciją, todėl vėlesniuose etapuose šių duomenų paprašyta nebuvo. jeigu nerimaujate, galite susisiekti su savo bilietų pardavėju, ir pasitikslinti, ar viskas gerai.

 21. Rugilė says:

  Sveiki.
  Skrisiu su 14 metų vaiku. Darant check in suvedžiau savo paso duomenis, o vaiko duomenų nereikėjo suvesti, tik paspausti patvirtinti. Ar taip ir turėjo būti?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Rugile,

   įprastai registracijai reikia visų keleivio duomenų. Susisiekite su savo bilietų pardavėju.

 22. Rugilė says:

  Sveiki.
  Skrisiu su 14 metų vaiku. Darant check in savo paso duomenis suvedžiau, o vaiko nereikėjo suvesti jokių paso duomenų, tik paspausti patvirtinti. Ar taip ir tūrėjo būti?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Rugile,

   įprastai registracijai reikia visų keleivio duomenų. Susisiekite su savo bilietų pardavėju.

 23. Loreta says:

  Skrydis iš Bergeno. Ar užteks tik telefone parodyti boardingcard?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Loreta,

   tai turėtų patikslinti Jūsų skrydžio bilietų pardavėjas. Jeigu įlaipinimo kortelė yra specialiai mobili, problemų kilti neturėtų. Pasitikslinkite, ar Jūsų maršruto oro uostai priima su mobiliosiomis įlaipinimo kortelėmis keleivius. Mes visada rekomenduojame turėti ir atspausdintas versijas.

 24. Aistė says:

  Sveiki, per registracija, nuo asmens tapatybės kortelės, nurašiau ne kortelės numerį o asmens koda. Labai blogai? Kaip pakeisti?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, Aiste,

   reiktų susisiekti su savo bilietų pardavėju, jis galėtų pakoreguoti.

 25. Liveta says:

  Sveiki, ar imanoma atlikus check in prideti didesni rankini bagaza internetu mazesne kaina kaip ir buvo parasyta , ar tik oro uosteta pacia didziausia kaina?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Liveta,

   įmanoma ir internetu jau atlikus registraciją.

 26. diana says:

  sveiki, kaip padaryti chekina 5 metuku vaikui?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Diana,

   lygiai taip pat kaip suaugusiam asmeniui. Jeigu nepavyksta, galimai bilietas įsigytas kaip suaugusiam asmeniui. Tokiu atveju, reiktų kreiptis tiesiogiai į savo bilietų pardavėją.

 27. Asta says:

  Sveiki ar gali mano dukra 11metu skristi viena .bilietas jau nupirktas is Kauno i Alesund pas teva ,noreciau palidos paslaugu jai pas jus yra kur kreiptis .Ar reikia papildomu kokiu dokumentu

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, Asta,

   su Wizzair oro linijų bendrove 11 metų vaikas be suaugusiojo palydos keliauti negali. Yra būtinas suaugęs lydintis asmuo., prie kurio užsakymo būtų prijungtas vaiko bilietas.

 28. Dovilė says:

  Sveiki, nusipirkau bilėtus į vieną pusę, per kiek laiko galiu padaryti registraciją chek-in. Vaiko pasas dar nepagamintas nežinau ar skubėti daryti kitą?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Dovile,
   tai priklauso nuo pasirinktos oro linijų bendrovės. Dažniausiai nemokama internetinė registracija būna atidaryta iki 3-4 valandų prieš skrydį; registruotis galima ir oro uoste prieš skrydį, tačiau ši paslauga galimai bus mokama.

 29. hello says:

  Sveiki, kaip registruoti bagaza? paciam oro uoste?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   taip, bagažas įprastai registruojamas prieš skrydį oro uoste.

 30. Renata says:

  Sveiki, skaičiau klausimus ir man pačiai kilo klausimas. Keli komentatoriai klausė, ar nėra keleiviams priskirtų vietų ir, ar gali sėsti bet kur? Atsakymas buvo – taip. Tačiau mano įlaipinimo kupone vieta yra nurodyta. Taip pat buvo minima, kad įlaipinimo kupone yra nurodyta pilietybė, kortelės ID numeriai, bet maniškiame yra nurodytas vardas, pavardė, skrydžio maršrutas, laikas, sėdima vieta, barkodas. Norėjau paklausti, ar čia koks pokytis? Ir as viskas su mano įlaipinimo kuponu tvarkoje? :) Iš anksto dėkoju už atsakymą :)

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Renata,

   informacija įlaipinimo kortelėje priklauso nuo oro linijų bendrovės. Taip pat vietų paskyrimas priklauso nuo konkrečios bendrovės. Dėl visų klausimų turite kreiptis į savo bilietų pardavėją, kuris galėtų išsamiai Jus pakonsultuoti apie būtent Jūsų įlaipinimo kortelę ir konkrečios oro linijų bendrovės politiką.

 31. Rasa says:

  Sveiki,
  Kaip užsisakyti didelį orlaivio bagažą, jeigu jau turime nupirktus bilietus?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Rasa,

   kreipkitės į savo bilietų pardavėją.

 32. Ramune says:

  Laba diena, norejau paklausti ar dabar nebereikia pateikti paso duomenu, paso numerio ? Atliekant check in online

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   registracijos į skrydį taisyklės nėra pakitusios ir reikalauja Jūsų asmens dokumento duomenų.

 33. Romenas says:

  Labas vakaras. Pirkau wizzair’o skrydi pirmyn ir atgal iš kelionių agenturos. Skrydžio lape rašo check-in padaryti per 13 dienu, nors kelionių agentė pasake ateiti pasiimti bilietų nuo birželio 19 dienos. Ar galiu ramiai laukti skrydžio ar dar reiks kokius formalumus atlikti???

  • Daniele Wizzair says:

   Sveiki,
   ramiai laukite bilieto. Jei check in užpildėte, bilietus agentūra atsiųs, kai jie bus paruošti.

 34. Martynas says:

  Sveiki, norėčiau paklausti, kodėl prie internetinės registracijos rašo ,,registracija internetu: užsiregistruoti per 16 dienu”? , nors jau agenturoje sumokėjau pinigus už skrydi.

  • Daniele Wizzair says:

   Martynai,
   padaryti check in vis tiek turite, nes be to informacijos, negalima Jūsų užregistruoti į skrydį ir paruošti bilietų.

 35. Romena says:

  Sveiki reikia pagalbos , suvedziau i savo atgalini bilieta ne savo o vyro duomenis? kaip pakeisti ID kortele duomenis?

  • Daniele Wizzair says:

   Romena,
   susisiekite su agentūra, iš kurios pirkote bilietus, arba tiesiogiai su Wizzair. Už papildomą mokestį ši problema bus išspręsta.

 36. Inga says:

  Padariau Check in , turiu mobilius bilietus per PASS Wallet programele, o Wiizair appsas rodo kad reikia vel daryti Check in? Kaip tai suprasti? ar reikia dar karta daryti Check in

  • Daniele Wizzair says:

   Inga,
   jeigu yra nurodoma dar kartą padaryti check in, padarykite jį dar kartelį.

 37. Ausra says:

  Jei registruojantis skrydziui online neprasoma ivesti asmens duomenu, o skrandantysis yra ne EU pilietis, tai jam reikes oro uoste nueiti prie rsgistracijos, kad uzdetu stampa?

 38. Ramunas says:

  Visada pirkdavau bilietus is savo paskyros wizzair, si kart nupirkus prikabino keleivi – anketos savininka, anksciau checkina darant keleivi suvdinedavau, negi teks nauja pirkt? Vardo keitimas brangesnis nei bilietas…

  • Renata Wizzair says:

   Ramūnai, rekomenduoju susisiekti su tiesioginiais Wizzair atstovais.

 39. Vita says:

  Laba diena,

  Noriu pasiteirauti, perkant bilietus suvedėme tik vardą, pavardę. Iškarto dariau check-in’ą, tačiau daugiau duomenų ir nebeprašė, iškarto boarding pass išmetė. Tai kaip galėjo pasidaryti registracija be paso duomenų?

 40. toma says:

  Sveiki, esu wizair nare, nusipirkau du bilietus ant savo vardo ir pavardes su kortele i ta pati skrydi,ar galima butu pakeist viena varda ir pavarde

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, Toma,

   galima. Jums reiktų kreiptis tiesiogiai į savo bilietų pardavėją dėl šios paslaugos suteikimo.

 41. Monika says:

  Sveiki,
  turiu su savo nuolaidų kortele nusipirkusi 2 bilietus. Kaip nupirkti bilieta dar vienam asmeniui (visur rodo mano vardą ir pavardę).

  • Renata Wizzair says:

   Monika, šiuo klausimu rekomenduojame susisiekti su tiesioginiais Wizzair atstovais.

 42. Aurimas says:

  Sveiki. Pirkau bilieta draugei. Is savo wizzair duomenu. Perkant bilieta neprase ivesti jos duomenu (gimimo datos). Ar nekils nesklandumu oro uoste?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   registracijos į skrydį metu reikės suvesti visus keleivio duomenis.

 43. Sveiki, boarding biliete yra mano mergautinė pavardė, o id- kortelėje jau dviguba pavardė. Kur man kreiptis, kur man siųsti sant.liudijimą,-į portalą, iš kurio pirkau bilietus?
  Kas man gali pakeisti pavardę mano profilyje wizzairo.com puslapy?- tk skambučių centras?
  Ačiū labai
  Renata

 44. Jolita says:

  Laba diena, pirkau bilietus kompanijos Wizzair puslapyje. Kiek zinau i skrydi galima registruotis likus 30 dienu iki skrydzio ir maziau, o kodel prisijungus, rodo , kad turite uzsiregistruoti per 4 diena, nors skrydis tik kovo 2 diena. Aciu uz atsakyma

  • Renata Wizzair says:

   Jolita, Wizzair aviakompanijos registracija į skrydį galima likus 30 dienų iki skrydžio, todėl nėra būtina duomenų pateikti ankščiau. Tačiau Jūsų užsakymas gali būti universalus atvejis. Kreipkitės uzsakymai@zigzag.lt paštu ir mūsų konsultantai Jus detaliau informuos.

 45. Deivydas P. says:

  Sveiki, Renata, bilietus perku tiesiogiai is wizzair puslapio. Bandziau ieskoti telefono numerio ar emeilo, kur galeciau kreiptis, taciau- nesekmingai. Gal galetumete patarti, kur galeciau kreiotis, kad butu pakeisti mano asmens dumenys grizimo dokumente.

  • Simona | Wizzair Skrydžiai says:

   Labas rytas,

   Pabandykite susisiekti su kokia nors kelionių agentūra ir padės jums pakeisti asmens duomenis.

 46. Deivydas P. says:

  Sveiki, parskrisdamas i Lt pasidariau check in ir grizimui atgal i UK, taciau nepagalvojes visa tai uzpildziau seno paso duomenimis. Grizau i Lt su pasu ir tuomet ji pasikeiciau i nauja. Taigi, mano grizimo biliete nurodyti senojo(jau nebegaliojancio) paso duomenys. Gal galite patarti ar galesiu skristi turedamas nauja ir sena pasa, ar tureciau kazkur skambinti, kad wizzair pakeistu mano paso duomenis i naujus. Dekui.

  • Renata Wizzair says:

   Deividai, asmens dokumento duomenys turi visiškai sutapti su registracijai į skrydį pateiktais, o negaliojantis dokumentas yra netinkamas turėti skrydžio metu. Šiuo klausimu rekomenduojame kreiptis į tiesioginį pardavėją. Jeigu bilietus įsigijote http://www.wizzair-skrydziai.lt portale, kreipkitės uzsakymai@zigzag.lt paštu.

 47. Reili says:

  Sveiki,

  Noriu uzsisakyti bilietus Vilnius – Bilundas. Išankstinė registracija skrydžiui internetu („online check-in“) -rodo kaip papildoma paslauga. Jei neitrauksiu jos, neturesiu ilaipinimo kuponu?

  • Renata Wizzair says:

   Sveiki, Wizzair aviakompanija siūlo išankstinę registraciją kaip papildomą paslaugą. Tačiau jeigu Jums turėti įlaipinimo korteles iš anksto nėra būtinas dalykas, rekomenduojame palaukti iki nustatyto laikotarpio, kai bus galima nemokama registracija į skrydį (kiekviena aviakompanija šį laikotarpį nurodo skirtingai).

 48. sandra says:

  Sveiki,pirkome visa seima(vyras,zmona,kudikis,vaikas)bilietus i vorvegija.kudikis pridetas prie vyro bilieto,taciau vyras nebeskris su mumis kartu,ar imanoma pakeisti lydinti asmeni?

 49. Indrė says:

  Sveiki,
  ką darti, jei negavau patvirtinimo el. paštu, o pinigai nuskaičiuoti?

 50. Ala says:

  Labas vakaras. Nesuprantu, kas atsitiko, kad negaliu uzregistruoti skrydzio internetu, ar cia su saitu kazkokie nesklandumai?

 51. Eugenija says:

  Padariau klaida uzsakydama bilieta. Skubedama pasirinkau ne MRS o MR. Ar bus problemu oruo uoste?

  • Renata Wizzair says:

   Eugenija, MRS ar MR kreipiniai yra papildomai nurodomi, tačiau didelės įtakos skrydžiui neturi. Todėl dėl neteisingai nurodyto kreipinio nesklandumų nekils.

 52. Renata says:

  Sveiki,
  Kiek dienų iki skrydžio yra nemokamas “chech in”?
  Ką daryti jei nuskaičiavo pinigus už “chech in”, kurį norėtum atšaukti?
  Ačiū.

  • Renata Wizzair says:

   Renata, Wizzair aviakompanija leidžia atlikti registracija į skrydį internetu vėliausiai likus 3 valandoms iki skrydžio. Dėl detalesnės informacijos apie nuskaičiuotus pinigus už check in rekomenduojame kreiptis į tiesioginius bilietų pardavėjus.

 53. Diana says:

  sveiki, as turiu wizzair discount club nuolaidu kortele, esu nusipirkusi bilieta, noriu papildomai i ta skrydi itraukt vyra (kad ir jam butu nuolaida).Ar tai imanoma, jei jau man bilietas nupirktas?

  • Renata Wizzair says:

   Diana, Jūsų atveju rekomenduojame vyrui bilietą pirkti atskirai su ta pačia kortele į tą patį skrydį. Norint vėliau surišti Jūsų ir vyro bilietus į vieną užsakymą, rekomenduojame kreiptis į tiesioginius Wizzair atstovus.

 54. Rugilė says:

  Sveiki, turiu skristi į Vokietiją, 12-28. Pastebėjau, kad padariau pavardėje klaidą, parašiau Gumliauskyte vietoj Gumuliauskyte, ka reiktu daryti?

  • Renata Wizzair says:

   Rugile, jeigu nurodytas vardas ar pavardė neatitinka asmenybės, kuri nurodyta jūsų asmens dokumente, Jums gali kilti problemų oro uoste skrydžio metu.
   Pateikiame dvi alternatyvas, kaip galima keisti Jūsų duomenis:
   1. Galite registruotis su klaidingu vardu ar pavarde ir atvykus į oro uostą prašyti, kad nemokamai pakeistų. Kad ši paslauga oro uoste nekainuos, mes garantuoti negalime.
   2. Galite kreiptis į tiesioginius bilietų pardavėjus ir už papildomą mokestį pasirinkti keitimo paslaugą.

 55. Raimonda says:

  Sveiki,
  Pirkau bileta ir netycia savo gimimo metuose nuspaudziau ne ta skaiciu..esu gimus 1986 , o irasiau 1981.. Ka daryt?

  • Simona | Wizzair Skrydžiai says:

   Labas vakaras,

   Susisiekite su agentūra kurioje pirkote bilietus.

 56. Erika says:

  Sveiki, skrendame i Lutona is Vilniaus, pasirinkome rankini bagaza, ilaipinimo talonus jau atsispauzdinome,dar turesime kazka atsispauzdint ar ne, ir ar rankinio bagazo svoris ribojamas ar ne?
  Ir, lektuvo vartai uzsidaro 5.25 kada rekomenduotumete buti oro uoste?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, Erika,
   jei Jums priklauso mažas orlaivio salono bagažas – svoris neribojamas, kurio matmenys yra 42x32x25 cm. Jums skrydžio metu reikia turėti įlaipinimo korteles bei asmens tapatybės dokumentus (pasus / ID korteles). Rekomenduojame į oro uostą atvykti 2 valandas prieš skrydį.

 57. Birutė S, says:

  Laba diena,registravau bilietus internetu. Vietas pasirinkome kurias pasiūlė sistema. Viską užpildėme,atsispausdinome įlaipinimo kortelę, kurioje viskas aiškiai parašyta, kad patvirtintas , gavome patvirtinimo kodą, tačiau vis gauname žinutes, kad kažkas ne taip. Šiandien rašo, kad neužsisakėme vietų. Kaip tai padaryti? Bieliete nurodytos vietos.

 58. Vilma says:

  Labasvakaras Registruojant savo dukra netyčia įvedžiau neteisinga Asmens tapatybes korteles galiojimo diena.Ar gali kilti man nesklandumu?

 59. Brigita says:

  Sveiki, noriu paklausti, jeigu as pasidariau bilietus bet ant vieno bilieto yra negeras mano ID korteles galiojimas parasytas, nors kortele yra galiojantoi, ar tai gali sukelti problemu oro uoste?

  • Renata Wizzair says:

   Brigita, registruojantis į skrydį būtina pateikti visus duomenis teisingai, priešingu atveju oro uoste gali kilti nesklandumų. Jūsų atveju rekomenduojame kreiptis į portalo, kuriame įsigijote bilietus, atstovus, dėl šio klausimo sprendimo. Jeigu bilietus įsigijote http://www.wizzair-skrydziai.lt portale, prašome susisiekti uzsakymai@zigzag.lt paštu.

 60. Anelė says:

  Registruojant keleivius netyčia įvedžiau neteisingus duomenis (neteisingi gimimo metai) ir patvirtinau tuos duomenis. Savo Wizzair paskyroje, skiltyje “Keleiviai” pataisiau neteisingą gim datą. Ar tokiu atveju pasitaisys ir registracijoje į skrydį pateikti duomenys? Ką daryti, nes registracijos duomenų nebegaliu peržiūrėti? Ačiū už pagalbą.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,
   Sveiki, Jums reikėtų susisiekti su tiesioginiu bilietų pardavėju. Jeigu bilietus įsigijote wizzair-skrydziai.lt, galite kreiptis el. paštu uzsakymai@zigzag.lt

 61. Roma says:

  Sveiki,
  Užsisakiau bilietą pirmyn-atgal. Į el. paštą gavau prisijungimą peržiūrėti ir atsispausdinti bilietą pirmyn, o kada turėtume gauti atgalinius bilietus?
  skrydis 11.28-12.01.

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Jau turėtu leisti atlikti regisraciją ir atgaliniam reisui, po jos galėsite atsispausdinti bilietą.

 62. Povilas says:

  Labas vakaras,dar karta norejau paklausti jai man rodo kad registracija oro uoste yra nemokama tai vadinasi nereiks man oro uoste moketi 70euru mokescio? Aciu lauksiu atsakymo

 63. Orinta says:

  Sveiki, kodel kudikiui 7menesiu kainuoja skrydis tiek pat kiek ir suaugusiam zmogui?

 64. Emilija says:

  Labas vakaras . Ar galima prideti papildoma bagaza jeigu jau padarytas check in as ir turiu boarding pass?

 65. Povilas says:

  Labas vakaras gavau bilieta ir ji atsispausdinau naudojau registruojantis asmens tapatybes kortele ir atspausdintam biliete po bark kodais ya LT xxxxxxx tai ten yra irasytas mano asmens tapatybes korteles numeris norejau paklausti ar taip turi buti? aciu dekoju uz informaciaja

 66. Justinas says:

  Sveiki. Pirkau bilietus i abi puses bet i el pašta atsiunte bilieta tik i pirma puse. Ka daryt? Gal veliau atsius?

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Registracija į skrydį ir bilietai atsiunčiame ne anksčiau nei 7-3 dienos iki skrydžio.

 67. andzela says:

  sveiki ,noriu paklausti ar galiu pasiimti rankine ar rankine skaitosi kaip rankinis bagazas taip pat , neturiu pirmenybinio ilipimo …

 68. Diva says:

  Sveiki,
  Pasidariau chech in mob. telefone, ar man reikes prie registracijos staliuko, nes manes neprase paso duomenu?.
  Beje chech in pasidariau 15 dienu iki skrydzio, ar ne per anksti?

  • Sveiki,
   Jei esate užsiregistravę į skrydį papildomai registruotis nereikia. Registracija į aviakompanijos Wizzair skrydžius galima 30 d. iki numatyto skrydžio.

 69. Fauste says:

  Ka reikia tureti su savimi registracijoje oro uoste? Patvirtinimo koda ar ka?

 70. Iveta says:

  sveiki,
  Dar karta rasau jums, nes preitas klausimas kazkur stebuklingai dingo ir man niekas nepaaiskino nieko, negavau y gmail nei bilietu nei normalios registracijos y skrydy uzpildyti nors pinigai sumoketi liepo 10 diena skrydis rugpjucio 13 taigi liko tik 7 dienos.

 71. Iveta says:

  laba diena,

  Dar taip niekada nebuvo.. skrydis buvo uzsakytas 07:10 pinigai sumoketi iki skrydzio liko 6 dienos negavau y gmail nei bilietu nei normalios registracijos ar cia lietuvoje gal kazkas kitaip negu visur???

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Laba diena,
   Apgailestaujame dėl nesklandumų, tokiu atveju turėtumėte kreiptis į tiesioginį bilietų pardavėją, galbūt norodėte neteisingai elektroninį paštą.

 72. Lukas says:

  Sveiki, nusipirkau bilietą iš wizzair.com ir dabar šis tinklapis neveikia, skrydis už 7 dienų, o check in pasidaryti neina, ką tokiu atveju daryti?

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Reikėtų susisiekti su Wizzair skambučių centru.

 73. Aiste says:

  Sveiki, ant registravimo lapo man parasyta(Sio uzsakymo atveju jus negalite registruotojas internetu. Kaduzsiregistruotumete, turite eiti i Wizz Air registracijos punkta oro uoste) tad noreciau pasiklausti ar galiu pries pat skrydi uzsiregistruoti ar reikia diena pries?

 74. sandra says:

  Sveiki, ar galima oro uoste atvykus registruot bagaza? Nes kai bilietus pirkom nepazymejom bagazo

 75. Luka says:

  Laba diena pirkau bilietus sau,vyrui ir kūdikiui darydama chek in padariau klaidą, norėdama spausdinti paspaudžiau print withaut infant tada dingo kūdikio bilietas atsispausdino tik mano ir vyro ką man dabar daryti? Kaip sugrąžinti kūdikio bilietą?

 76. Viktorija says:

  Sveiki,rigistravausi i skrydi, Vilnius – Tel aviv, ir registracijos metu ivedziau tapatybes korteles duomenys,o ne paso,ir jau atsispausdinau ilaipinimo bilieta. Ar nekils problemu del to kad ivedziau tapatybes duomenys,o ne paso?

 77. Marina says:

  Sveiki, darant chek-in padariau klaida, irasiau neteisinga paso isdavimo ir galiojimo data pasas isduotas 22.02.2016 o irasiau 02.02.2016 ir pakeisti jau neimanoma, ar tai sukils problemu, jei taip ka man daryti?

 78. Dovilė says:

  Sveiki, kaip užsiregistruoti, kad gauti bilietus su bar kodais?Ar nieko tokio jei užsakyme bilieto nurodžiau pavarde Ziogas, o iš tikrųjų yra Žiogas?

  • Sveiki,
   Jūs teisingai nurodėte pavardę. Reikia rašyti be lietuviškų raidžių. Dėl registracijos visą informaciją jums turi suteikti bilieto pardavėjas.

 79. Grinvydas says:

  Laba diena,

  El. paštu gavau laišką su nuoruodą į “Registracija į skrydį” aš papaudžiau ir supildžiau asmesn kortelės duomenis. Tai noriu paklausti ar tai yra Check in, ar tai kažkas kitka?

 80. Grinvydas says:

  Sveiki, nusipirkau skrydžio bilietą ir el. paštė gavau laišką su mygtuku registracija į skrydį. Vėliau internto puslapyje suvedžiau asmens tapatybės kortelės duomenis. Tai noriu paklausti ar tai yra Check in ar tai kažkas kitko yra?

 81. birute says:

  laba diena,pries kiek laiko reikiabuti ore uoste lutone skrendant ? jiai viska turim biletus atsispauzdine rankinis bagazas

 82. Asta says:

  Sveiki, užregistravau skrydžius, atsispausdinau įlaipinimo talonus su barkodais, bet manęs neprašė registruojant skrydžius užpildyti asmens duomenis iš asmens dokumentų. Ar turiu tai padaryti kažkokiu būdu kitur?

 83. Aneta says:

  laba diena,

  pildau registraciją į skrydį, reikia užpildyti paso galiojimo laiką ir iškilo bėda, pasas išduotas 2016 metais, o galioja iki 2050, nėra galimybės pasirinkti 2050 metus, ar nekils problemų pasirenkant kitus metus?

 84. Jolita says:

  Sveiki, keliausiu tik su rankiniu bagažu. Užsiregistravau internete, bilietus atspausdinau. Ar oro uoste, turiu dar papildomai registruotis? Ar atvykus į oro uostą iš karto galiu eiti prie patikros punkto? Ačiū

 85. ERIKA says:

  Laba diena. Su manim keliaus i lietuva draugas kurio pilietybe kubietis. Pirkom bilietus ivedant jo paso duomenis. Bet taip pat turi ispanijos residencijos kortele ir gali keliauti po europos salis. ar praleis ji su jo salies pasu (Kubos) ar reikejo pirkti ivedant ispanijos korteles duomenis (N.I.E)? Keliausim is gran kanarijos i vilniu pirmyn ir atgal.

 86. egle says:

  Sveiki, ar bagaza internetu reikia registruoti atskirai (ne rankini) ar jis uzsiregistruoja atlikus check in?

  • Sveiki,
   Jei esate įsigiję registruoto bagažo paslaugas, registruotą bagažą atiduosite į krovinių skyrių prie registracijos į skrydį langelio oro uoste.

 87. Agne says:

  nelabai supratau vyras taip pogi vyko i bilunda ir neuzsisakinejo jokio bagazo tiesiog oro uoste ta maza salono krepsi pridave i bagaza ir papildomai moketi nereikejo

  • Kartais kai lieka vietos registruoto bagažo skyriuje arba netelpa rankiniai bagažai į orlaivio saloną, tuomet keleiviams yra siūloma savo rankinę padėti į registruoto bagažo skyrių.

 88. Agne says:

  Sveiki,kada reikia uzsiregistruoti skrydziui? bei kiek reikia moketi uz lgaminu pridavima i bagazo skyriu?

  • Sveiki,
   Į Wizzair skrydį galite užsiregistruoti likus 30 d. iki skrydžio. Bagažo kaina priklauso nuo jūsų maršruto ir laiko, kada vyks kelionė.

 89. Agne says:

  Sveiki,
  Nusipirkau bilietus aštuoniems asmenims, pinigus nuo kortelės nuskaitė kaip ir viskas gerai bet kur atsispauzdinti bilieta? ir dar norėjau paklausti ar galima salono lagamina priduoti i bagaža? ar nereikia papildomų mokesčių?

  • Sveiki,

   Jūs turite atlikti registraciją į skrydį, kad galėtumėte atsispausdinti savo bilietus. Salono bagažą galite priduoti į registruoto bagažo skyrių, bet už tai turite susimokėti.

 90. Egle says:

  Sveiki, registruojantis kelionei Roma-Vilnius, nereikejo suvesti jokiu asmens dokumentu duomenu, tik varda ir pavarde. Ar tai normalu?

 91. Deila says:

  Sveiki. Skrisiu su registruotu bagažu. Jei esu pasidariusi check-in internetu, tai atvykus į oro uostą eiti tiesiai į security check ?

 92. Ramune says:

  Sveiki, at butina atsispausinti bilietus ar galima su barkodu atsisiusti i telefona ir kontroles metu rodyti telefone?

  • Sveiki,
   Visuomet rekomenduojame turėti spausdintą bilieto variantą. Ne visuose mobiliuosiuose įrenginiuose programėlės veikia tinkamai ir ne visi oro uostai jas aptarnauja.

 93. Agne says:

  Laba diena, Skredu su dukra i Tel Aviva. Musu pavardes skirtingos. Ar reikia kokiu dokumentu papildomai pasiimti be paso?

  Dekoju

 94. Kristina says:

  Laba diena, registruojant, ivedant dokumento tipa, man dabar rodo kad kitas dokumentas nors turetu buti ID kortele, ar gali kilti nesklandumu? pakeisti neleidzia

 95. Sandra says:

  Laba diena, norėjau pasiteirauti, registruojantis skrydžiui įvedžiau kortelės galiojimo pabaigos datą ir paspaudžiau varnelę ties sakiniu galiojimo laikas nesibaigia. Po to kai paspaudžiau išsaugoti bandžiau redaguoti ir atspausti varnelę, tačiau nebeleido, ar dėl to skrydžio metu problemų nekils?

 96. Inga says:

  Sveiki, ar galima i salona pasiimti pagalvele arba pleduka? Taip pat su savimi ketinu pasiimti tasyte(nemokama orlaivio salono bagaza). Ar kils kokiu problemu jei i lektuva lipsiu su pleduku ant peciu ir pagalvele rankose?

  • Sveiki,
   Problemų kilti neturėtų. Pagal oficialias aviakompanijos Wizzair taisykles pledą galite turėti. Pagalvę rekomenduojame sutalpinti rankiniame bagaže.

 97. Lukas says:

  Sveiki , pildant keleivio informaciją trečiame žingsnyje paskutinis laukelis prašo “galiojimo pabaigos datos”.Kur turėčiau rasti šią datą ?

 98. Giedrė says:

  Užsakiau bilietus sau ir vaikinui i vokietija pirmyn ir atgal.Niekas neatsiuntė užpildyti duomenų,bet jau atsiūsti bilietai.
  Nesuprantu ar čia taip turi būti?ar jau skrydžiam nebereikia pildyti nieko?

 99. Renata says:

  Sveiki,

  Ar imanoma pakeisti varda ir pavarde biliete? dar nera padaryta registracija internetu. ir kokia kaina keitimo.

 100. Rasa says:

  sveiki as imanoma kazkaip internetu dapirkti bilieta 14 metu berniukui.nors mes jau nusipirke? ir kaip tai padaryt

 101. Vaida says:

  Sveiki, negavau bilietu su barkodu, gavau tik tai visa informacija apie mano uzsakyta skrydi.Kaip gauti bilieta su barkodu?

 102. Miglė says:

  Laba diena, jei registruojantis nurodyta pasas, o skrydzio metu bus tapatybes kortele, ar nebus blogai?

 103. Tatjana says:

  Užsiregistravau skrydžiams pirmyn ir atgal internetu ir išsispausdinau įlaipinimo korteles, tačiau viena kortelė atsispausdino A4 lape gerai, o kita atrodo suspausta ir barkodai yra sumažinti. Bandžiau spausdinti ir pdf formatu ir tiesiog iš Wizzair puslapio. Ar neturėsiu problemų oro uoste prieš skrydį?
  Ačiū.

 104. Viktorija says:

  Sveiki, nusipirkau bilietus pirmyn ir atgal,taciau neissirinkau sedimos vietos skrydziui atgal. ar privalau tai padaryti? kokiu problemu gali kilti ilaipinimo metu jei neissirinksiu vietos?
  Lauksiu atsakymo

 105. Aiva says:

  Laba diena,
  Sakykite, prasau, ar nekils problemu jei mano pasas galioja iki 2015.12.19 d. Skrydis is Lietuvos 2015.12.05 d., atgal i Lietuva 2015.12.15 d.?

 106. Ineta says:

  Sveiki, pirmą kartą su šeima perkam bilietus internetu. Kas tas registravimas internetu?
  Mūsų skrydis tik su rankinių bagažu. Gavom bilieta jau ir ka reikia dar padaryti iki skrydžio? (iki skrydžio liko 11d. )
  Ačiū

 107. Iveta says:

  Laba diena ar galima tureti Wizzair bilieta telefone ar butina atsispauzdinti ?

 108. Ernesta says:

  Sveiki,nusipirkau bilieta(su mažu orlaivio nemokamu bagažu) ir atsispausdinau jau. Ar yra galimybė internestu nusipirkti didesnį bagažą?Jei taip,kaip tai padaryti?

 109. Lina says:

  Sveiki.

  padariau check in skrydziui, bet registracijos eigoje niekur neprasoma suvesti paso duomenu. niekaip nepamenu ar perkant bilieta duomenis buvo vedami ar ne. nerandu nei kur paziuret ar patikrinti.

  • Sveiki,
   Aviakompanija Wizzair ne visuomet prašo keleivių, keliaujančių po Šengeno zonos šalis, asmens dokumento duomenų.

   • Reda says:

    Sveiki, darant check in mano asmens duomenų suvesti nėra prašoma, tačiau pabaigoje neleidžia ir užcheckinti – rašo, kad “Šiame oro uoste negalima registracija internetu”. Kaip man internetu padaryti check inn???

 110. Andrej Banel says:

  Laba diena! Pirkau pas jus bileta ir neparasau antra varda (nurodau Dominika Banelyte, o taisingai Dominika Ana Banelyte). Ar turesiu problema orouoste registracijose? Ir ka tada daryti? Aciu!

 111. Judita says:

  sveiki,noriu paklausti kaip reikia prideti registruota bagaza prie bilieto?bilieta nusipirkau sumokejau pavedimu,dabar norejau pridet bagaza registruota ir atmeta man kortele su kure mokejau ir uz bilieta,rodo korteles numeri visai kitoki,ir raso kad jai dariau 2apmokejimus (o dariau tik 1)tada daugiau negaliu daryt apmokejimo?

 112. Natalija says:

  Laba diena,ar kyls problemų dėl sukeistų vietom 2 keleivio vardų?Įvykdytas tik užsakymas ir apmokėjimas.Ar galima bus tai ištaisyti registruojant skrydį?

 113. Inga says:

  Sveiki, norėčiau paklausti ar galima pirkti lėktuvo bilietą bei pasidaryti chekiną likus 6 valandoms iki skrydžio ?

 114. Agneta says:

  Sveiki, nurodziau klaidinga isdavimo salis, ir jau pdarytas chek in, as viskas gerai bus? Ar bus problemeliu? Dekui

 115. gaivi says:

  Sveiki. Ar galima rankiniame bagaže prie skysčių vežti suvenyrinį 100 ml alkoholio buteliuką? Dėkui

 116. Lina says:

  Sveiki,
  ar jau atlikus chech in ir atsispausdinus bilietus, dar galima keisti bagazo dydi is mazo orlaivio i dideli?

 117. Ligita says:

  Sveiki,

  rezervuojant bilietus vietoj MRS pažymėjau MR. Ar galima palikti tokį trumpinį? Ar reikia keisti, kas, kiek supratau kainuoų 45 EUR?
  Dėkui už atsakymą.

 118. Armanda says:

  Labas vakaras,tryniau el. pašto laiškus ir kartu ištyniau savo bilieto rezervacijos numerius ką daryti?

 119. Daiva says:

  Laba diena. Ar tikrai kelionės dokumentą (boarding pass) galima atsispausdinti likus 30 dienų iki kelionės?

 120. Goda says:

  Sveiki, mano skrydis yra po 30 dienu, bet registracija dar negalima. Kodel? Ka daryti?

 121. Lukas says:

  Sveiki turiu tokia problemele. Neturiu galimybes atsispauzdinti ilaipinimo bilieto ar neuzteks registraturoje tiesiog pateikti bilieta telefone.Aciu uz informacija.

  • Sveiki,
   Visuomet rekomenduojame turėti spausdintą bilieto variantą, nes nevisuose oro uostose yra galimybė registruotis per mobiliąsias programėles, taip pat nevisuose įrenginiuose programėlės veikia tinkamai.

 122. Giedrius says:

  Sveiki,
  Ar darant check-in online reikia įvesti paso (ID kortelės) numerį? Klausiu, nes vaikų pasai bus pagaminti po kelių dienų, o jau galima check-in daryti.

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Registraciją į skrydį galite atlikti Jums patogiu metu, ne vėliau kaip 24 val. iki skrydžio.

 123. Gabriele says:

  Sveiki, 2015-07-30 uzsisakiau liektuvo bilieta is Alesundo y Vilniu, pinigus pravedziau banko pavedimu, bet dar iki siandien negavau patvirtinancio laisko , kad gvao pinigus, i wizzair profilyje raso kad mano uzsakymas sulaikytas ! viska teisingai pravedziau, kodel negaunu dar bilieto?

 124. Jolanta says:

  Sveiki, užsisakiau bilietus su mažu vidaus bagažu. Kaip primokėti dabar (kad nereikėtų mokėti oro uoste) už didesnį orlaivio vidaus bagažą?

 125. Deividas says:

  Sveiki,padariau check in viskas gerai,tik vat nera nuorodos i pdf formato bilieta, yra parasyta tik atsispausdinti ilaipinimo kortele,o kur Pdf formatu ?

 126. Liucija Dirginciene says:

  Sveiki. Vykstu I Londona, taciau pasto dezuteje neberandu laisko su rezervacijos numeriu. Saskaita yra ir po sask nr po svirteles ar tai gali buti rez nr/D4B1HF?
  Buciau dekinga uz pagalba.
  Pagarbiai

 127. Rūta Verygienė says:

  Sveiki, susidūrėme su problema, kaip skridome I Lietuva padarėme check – in I abi puses, bet visai nepagalvojome, kad vaikas I prieki skrenda su asmens grįžimo pažymėjimu, o atgal jau padarėme asmens tapatybės kortelę, kaip pakeisti tuos duomenis? Ar įmanoma kažką padaryti internetu, ar tik oro uoste ir kiek tai kainuos? Dėkoju už pagalbą!

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Atvykus į oro uostą prieš skrydį susisiekite su aviakompanijos darbuotojais ir praneškite apie susidariusią situaciją.

 128. Rūta says:

  Laba diena, nusipirkau bilietus skrydžiui į Oslą 07,30, ir užsiregistravau, tačiau manęs neprašė nei kortelės numerio, nei asmens kodo. Ar čia viskas gerai?

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Keliaujant po Šengeno zonos šalis su aviakompanija Wizzair Lietuvos piliečiams nevisada reikia suvesti asmens dokumento duomenis.

 129. Greta says:

  Sveiki,

  Skrendu kartu su registruotu bagažu ir dideliu rankinio bagažo vienetu. Norėdama daryti check in, prie registracijos tipo rašp “Oro uostas-nemokama” ir neleidžia pasirinkti kito registracijos būdo. Tęsiant registraciją internetu viskas užsibaigia taip, kad nėra parinkties atsispausdinti įlaipinimo kortelę. Prie registracijos būsenos užrašas “Šiame oro uoste negalima registracija internetu”. Nesuprantu, ką darau ne taip, jog negaliu atsispausdinti savo įlaipinimo bilieto?

 130. Sandra says:

  Sveiki, bandžiau užsiregistruoti skrydžiui ir vietoj boarding pass gavau “THIS IS NOT A BOARDING CARD!

  Please contact our Call Center to receive an assigned seat.

  After our Call Center has confirmed your seat you can print your boarding pass.” Kaip turėčiau toliau elgtis?

 131. Mantas says:

  Sveiki, skrydi uzregistravau, ismete lapa kuri spausdinti tureciau, bet ar tai viskas? ar dar turi bilieta atsiusi i el pasta?

 132. Marcelė says:

  Sveiki,
  galbūt be konsultantų būtų galima pasakyti, ar padariau kažką ne taip? Dariau check-in likus 9 dienoms iki skrydžio, atlikau visus veiksmus, perskaičiau visas sąlygas ir paspaudus paskutinį patvirtinimo mygtuką, kai jau turėjo leisti išsisaugoti įlaipinimo pasą, mane tiesiog grąžino į pradinį puslapį… Rodo mano skrydį, bet check-in nepadarytas. Čia viskas gerai? Tiesiog bandyti iš naujo?
  Ačiū.

 133. Marcelė says:

  Sveiki,
  jei vežuosi didelį orlaivio salono bagažą, koks būtų jo mokestis? Rašoma, kad 10-18 eurų mokant internetu ar per skambučių centrą. Bet kaip suprasti prie žvaigždučių rašomą informaciją, kad mokama didesnioji nurodyta suma, jei pridedamas didelis rankinis bagažas ir (arba) registruotas bagažas? Ar tai reiškia, kad jei vežuosi tik didįjį orlaivio salono bagažą, bet neturiu daugiau nieko, nei registruoto bagažo, vis tiek mokestis už mano imamą bagažą bus 18 eurų? Ir kaip atlikti mokėjimą internetu? Kaip oro uoste žinos, kad už mano bagažą sumokėta?
  Ačiū.

 134. Deividas says:

  Sveiki,uzsisakiaubilieta dviems asmenims,gavau kopija i el.pasta. Man uztenka atsispausdinti viena bilieta dviem asmenims ar reikia du bilietus atsispausdinti?

 135. Silvija says:

  Sveiki, noriu paklausti ar ribojamas mazo rankinio bagazo svoris? Ir taip pat ar atsispausdinus ilaipnimo korteles dar reikia kazkur papildomai registruotis atvykus i oro uosta, nes kaip pirkome bilietus pasirinkome registracija internetu, taciau iskart gavome jau biletus, nereike pateikti dar papildomu duomenu kaip paso numeris ar pns. ?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair mažo orlaivio salono bagažo svoris neribojamas. Jei turite atspausdintus įlaipinimo kuponus su barkodais galite keliauti tiesiai į patikros punktą.

 136. Laba diena siandien diena uzsisakiau bilieta is liutono i vilniu birzelio 15 dien, kada tiketis jo atsispauzdinimo el.paste, ir kaip atsispauzdinti, nes niekaip nerandu

 137. Vidmantas says:

  Skridimui į Londoną ir atgal buvo pirkti 4 bilietai, tačiau dėl susidariusių netikėtų aplinkybių vienas keleivis neskris. Kokių veiksmų imtis ir kur kreiptis, kad galėčiau dalį sumokėto bilieto kainos susigrąžinti? Skrendame su Wizzair.

 138. Margarita says:

  Sveiki, birzelio 1 d. skrendu London Luton- Riga. Kada tureciau gauti check-in kupona? Dekui uz informacija. :)

 139. Ugnė Stankaitytė says:

  sveiki, apmokėjau skrydi Vilnius – Bergamas 05/26 ir turėčiau atlikti chek-in jau tačiau nerandu tam nuorodos.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Susisiekite su mūsų konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt arba tel. 860026766

   • Deimante says:

    Sveiki, iškilo klausimas, š.m. spalio 24 d. baigiasi mano asmens tapatybės kortelės galiojimas. Jau užsisakiau naują.

    Šiuo metu įsigijau kelionių bilietus, kur reikia pildant nurodyti asmens dokumento numerį, išdavimo ir galiojimo datą, kurių aš tiksliai nežinau, kaip šiuo atveju man elgtis? Aš galiu įrašyti numanomas datas maždaug, bet jos gali būti netikslios, ar tai sukels problemų dėl dienų netikslumo, pildant duomenis?

    O kaip dėl dokumento numerio? Aš jo nežinau.

    Gal galėčiau atlikti registraciją, gavus asmens dokumentą, tai būtų už kelių savaičių, ar privalu, tik apmokėjus iškart atlikti registraciją?

    Kelionės data – lapkričio 7 d.

    Ačiū už pagalbą.

    • Sveiki,
     Registracijos į skrydį duomenis užpildykite tik tuomet kai turėsite naują asmens dokumentą.
     Registraciją į skrydį galite atlikti Jums patogiu metu, ne vėliau kaip 24 val. iki numatyto skrydžio.

 140. Danute says:

  06.19 d.skrendu į Norvegiją,kokias daržoves galima vežtis?Niekur parašyta nerandu.

 141. Margarita says:

  sveiki , užsisakeme bilietą iš Vilniaus į Dortmundą , ir taip iki šiol negavome check in kupono bilietas užsakytas 2015.05.08 Kada jį turėtų atsiūsti ? Ką reikia daryti , jei pamiršai savo registarcijos kodą ?
  pagarbiai , Margarita

 142. Janina says:

  Skrydis į Londoną 2015-05-15 (tik su mažu rankiniu bagažu)su Wizz Air bendrove užsisakytas ir patvirtintas per zigzag, tačiau bilietų neatsiuntė, gavau tik skrydžio dokumentus, kuriuose nėra asmens info, t.y. asmens kodo, asmens tapatybės kortelės duomenų. Kada turėčiau atvykti į aerouostą ir kokia tvarka turėčiau užsiregistruoti į skrydį? Ar galiu papildomai aerouoste susimokėti už registruotą bagažą (32 kg.)ir ar neturėsiu problemų

 143. Indraja says:

  Laba diena,

  ant įlaipinimo kortelės parašyta mano viena pavardė (įgyta po santuokos), o asmens dokumente įrašytos dvi pavardės (mergautine ir įgyta po santuokos). Ar nekils problemų dėl šito?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Gali iškilti problemų. Rekomenduojame susisiekti su bilieto pardavėju.

 144. Milda says:

  Laba diena, rytoj išskrendu iš Vilniaus oro uosto, norėjau paklausti, jei jau pasidariau check-in’ą internetu, prieš kiek laiko rekomenduotumėte atvykti į oro uostą? Ir ar galiu eiti tiesiai į saugumo patikrą?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Rekomenduojame atvykti į oro uostą 2 val. iki skrydžio. Jei turite įlaipinimo kuponą – galite keliauti tiesiai į patikros punktą.

 145. marius says:

  Sveiki, norejau paklausti ussisakiau bilieta internetu, bet manes neklause bej kiek man metu, ar su pasu ar su ID skrisiu,nej jokiu paso duomenu. Ar nekils problemu oro uoste?aciu

  • Milda says:

   Sveiki,
   Registracijos į skrydį duomenys (check in) pildomi po bilietų pirkimo.

 146. Arneta says:

  Laba diena,

  Numatomas skrydis Vilnius- Norvegija 05 11 t.y. kitą savaitę, skrydis atgal 05 18. Užsakymas patvirtintas jau savaitę. Check in atliktas internetu. Bet norint išsaugoti ar atsispausdinti įlaipinimo kortelę (bilietą)to neįmanoma padaryti, nes bilietą išmeta kaip internetini puslapi, nuorodą, o ne pdf ar kita tekstinį failą, kurį būtų įmanomą atspausdinti. Ar atsispausdinti įmanoma tik prieš pat skrydį ar turėčiau nerimauti?
  Ačiū už atsakymą.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei bilietus įsigyjate mūsų portale http://www.wizzair-skrydziai.lt – bilietai siunčiami nurodomu el. paštu .pdf formatu ir galite įlaipinimo kuponus atsispausdinti.
   Jei registruojatės kitame portale, rekomenduojame susisiekti su to portalo administratoriumi.

   • Arneta says:

    Taip, bilietus isigyjau Jusu portale http://www.wizzair-skrydziai.lt, taciau iki siandienos negavau jokio bilieto i el. pasta, o tik buvo bendra informacija atsiusta. Taip pat negaliu atsispausdinti bilieto tiesiogiai is Jusu portalo prisijungus prie atliktos rezervacijos.

    • Milda says:

     Jūsų klausimas perduotas konsultantams. Susisieksime su Jumis el. paštu.

 147. Roberta says:

  Sveiki, turiu keleta klausymu. Skrendam trise. 2 suauge ir kudikis. Vienas suauges turi Wizzair discount client privilegijas. Kai registravomes, kudiki priskyre prie sio suaugusio, nors yra nei vienas is tevu (mociute) . Antras suauges yra to kudikio mama. Ar nebus delto problemu? Taip pat norejau pasiteirauti del vezimelio. Ar jis nemokamas? Kur ji priduoti? Ar galima vaziuoti iki lektuvo su vezimeliu ir atskridus atsiimti iskart prie lektuvo? Ar galima veztis kudikiui skyscius skirtus maistui gaminti ar arbatai paruosti? Bei kudikiui noretume tureti jo tasyte su sauskelnem ir t.t. bet jam kiek supratau nera priskiriamas bagazas. Ar tai tures buti vienas is suaugusiu rankinis bagazas. Is anksto dekui.

  • Milda says:

   Sveiki,
   1. Jei vienas iš vaiko tėvų skrenda su ta pačia rezervacija problemų kilti neturėtų. Kūdikis turi keliauti ant to žmogaus, kuriam priskirtas, kelių;
   2. Vaikams iki 14 metų, keliaujant su pigių skrydžių aviakompanija Wizzair, vežimėlis arba automobilinė kėdutė gabenama nemokamai. Vežimėlį arba automobilinę kėdutę galite atiduoti registruoto bagažo skyriuje arba prie įlaipinimo trapo;
   3. Kūdikiams iki 24 mėn. galite gabenti iki 1 litro paruošto mišinuko. Patikroje gali paprašyti paragauti;
   4. Kūdikiams iki 24 mėn. amžiaus bagažas nepriklauso, kūdikio bagažas turi tilpti Jūsų bagaže.

 148. laura says:

  sveiki,norejau paklausti turiu jau bilietus atsispaudinusi tai man nebereikia registruotis i skrydi?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei turite atspausdintą įlaipinimo kuponą su barkodu – papildomai registruotis nebereikia. Galite keliauti į oro uostą:)

  • Jovita says:

   Laba diena,internetu pirkau bilietus Barselona-Ryga ir pamirsau pakeisti inicialus,dabar esu kaip vyriskos gimines prie vardo ir pavardes raso Mr.Ar butina pakeisti?

 149. Kristina says:

  Sveiki, esu pasimetusi paskaicius komentarus, skrendu su wizz uz pusantro men , turiu nemokama rankini bagaza, tai kada reikia atvykti i oro uosta, ir uz menesio bandysiu daryti registracija internetu, tada kai prisiregistruosiu atsispausdinsiu bilieto lapa, o kai nuvyksiu i oro uosta reikes eiti i wizz chek in?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Registracija (check – in) internetu galima ne anksčiau kaip 30 d ir ne vėliau kaip 2 val. iki skrydžio. Papildomai registruotis oro uoste, jei registruojatės internetu, nereikia. Rekomenduojame būti oro uoste 2 val. iki numatyto skrydžio.

 150. Darius says:

  Sveiki, wizzair.com susimokėjau už didelį salono bagažą. Oro uoste man nereikės priregistruoti jo kaip tai daroma su dideliais bagažais? Galėsiu tiesiai eiti pro patikrą? Ačiū :)

  • Milda says:

   Sveiki,
   Su dideliu orlaivio salono bagažu galite keliauti tiesiai į lėktuvą :)

 151. Arwiss says:

  Labas vakaras,
  pildydamas rezervaciją suklydau vaiko gimimo metus, vietoje 2001 m. įrašiau 2010 m. Ar būtina ir ar galima ištaisyti šią klaidą?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Klaidą rekomenduojame ištaisyti. Prieš skrydį rekomenduojame susisiekti su aviakompanijos darbuotojais ir pranešti apie klaidą arba galite susisiekti su aviakompanija.

   • Nerija says:

    Sveiki. Užsakant bilietus vardas ir pavardė suvesta mažosiomis raidėmis, ar nekils problemų? Be to užsakant bilietus nepasirinkome didesnio rankinio bagažo. Kaip būtų galima užsisakyti didesnį rankinį bagažą ir kaip apmokėti? Ir koks didelio orlaivio salono bagažo svoris? Skrydis iš Vilniaus į Oslą birželio mėn. Ačiū.

    • Milda says:

     Sveiki,
     Didelio orlaivio salono bagažo svoris – iki 10 kg. Dėl paslaugos suteikimo rekomenduojame kreiptis į bilieto pardavėją. Jei vardas ir pavardė suvesti mažosiomis raidėmis – problemų neturėtų kilti.

 152. Ieva says:

  Sveiki, nusipirkus bilietus ar galima registruotą bagažą įsigyto check in’o metu internetu?

 153. Agnė says:

  Sveiki.

  Atsispausdinau įlaipinimo bilietą, jame yra įrašytas ID korteles numeris, bet nėra įrašyta ID korteles galiojimo pabaigos data, vietoj jos yra padėtas brūkšnelis. Norėjau paklausti ar taip gali būti, ar čia kažkas blogai?

  Ačiū už atsakymą.

 154. juste says:

  Na bandysiu dar karta, bet tame ir esme, kad jei neuzpildau saskaitos fakturos, negaliu testi mokejimo, ir nera pasirinkimo,kad jos man nereikia…

  • Milda says:

   Jei kils papildomų klausimų prašome susisiekti su mūsų konsultantais tel. 860026766

 155. juste says:

  Sveiki, keliauju su wizzair ne pirma karta ir kodel dabar praso uzpildyt ta saskaita faktura jei jos man nereikia?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei Jums sąskaita faktūra nereikalinga – galite praleisti šį pasirinkimą.

 156. deimantas says:

  Sveiki.noriu paklausti jai bilietus isigijau su ID kortele ar as galiu skrysti su pasu.(ID buvo pamesta.)ar reikia ka informuoti.oro uoste.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei registracijos į skrydį duomenys yra užpildyti naudojant ID kortelės duomenis – keliaukite į oro uostą ir oro uosto darbuotojams praneškite apie susidariusią situaciją. Jei registracijos į skrydį duomenys nėra užpildyti – pildykite dokumento, su kuriuo keliausite, informaciją ir keliaukite į oro uostą.

 157. Andrius Jureviciud says:

  Sveiki, turiu klausymeli toki, jeigu perku bilieta internetu, ar butina registruoti bagaza? Ar galiu su savim pasiimti ir kiek galima nevirsyti kg, ir jeigu imternetu ne uzregistruoju bagaza, tada ar nereikes man potom paciam oro uoste moketi? Dekui.

  • Simona says:

   Sveiki, Andriau,
   Bet kokiu atveju bagažą nusipirkti iš anksto internetu yra pigiau nei įsigyti oro uoste. Bagažą galite įsigyti ir po bilieto užsakymo. Jeigu skrendate Wizzair skrydžiu, tai be papildomos priemokos galite pasiimti mažą orlaivio salono bagažą, kurio svoris yra neribojamas, o matmenys: 42x32x25 cm.

 158. Greta says:

  Laba diena, noriu pasitikslinti. Jeigu skrendu tik su rankiniu bagažu ir padarau registraciją internetu, ar man atvykus į oro uostą dar reikia eiti prie check-in desks? Ar galiu praleisti tai ir eiti tiesiai pro kontrolę? Ačiū už atsakymą.

  • Simona says:

   Sveiki, Greta,
   Jeigu keliaujate su rankiniu bagažu ir esate atlikę registraciją internetu ir turite įlaipinimo kuponus atspausdintus, tuomet nereikia papildomai laukti eilėje prie registracijos.

 159. Jelizaveta says:

  laba diena, jeigu skrendame su 3 menesiu kudikiu ar privaloma uzsisakyti priority ar galima tiesiog eiti i prieki neuzsakant?

  • Simona says:

   Sveiki,
   Šiaip tokių rašytinių taisyklių kaip ir nėra, kad su kūdikių jus priimtų pirmiau. Priklauso nuo darbuotojų.

  • Simona says:

   p. Jelizaveta,
   Rašytinių taisyklių suteikti pirmenybę keliaujant su kūdikiu nėra. Viskas priklausys nuo oro uosto darbuotojų.

 160. Vaida says:

  laba diena,

  užsisakiau skrydį per makalius.lt, be bagažo. Gavau laišką su skrydžio informacija, jog skrendant be bagažo registruotis reikia oro uoste ir ten gausiu boarding pass. Norėjau paklausti ar nereikia papildomos registracijos internetu?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Kadangi keliaujate naudojantis kelionių agentūros paslaugomis, rekomenduojame tikslios informacijos teirautis bilietų pardavėjo.

 161. Virginija says:

  Sveiki,
  pirkdama bilietus pasirinkau mažą bagažą (įlaipinimo taloną jau atsiuntė), tačiau norėčiau pakeisti į lagaminą iki 10 kg. kaip galėčiau tai padaryti?

  Dėkoju.

 162. Kęstutis says:

  Laba diena,
  Bilietus pirkome 2014 m. rugsėjo mėn. skrydžiui su Wizzair į Kiprą, tačiau neužsakėme registruoto bagažo. Nuo šių metų vasario mėn. pradžios bandau per rezervacija užsakyti registruojama bagažą, bet niekaip nepavyksta. Užpildžius keleivio skiltyje papildomas paslaugas viskas lyg ir gerai, tačiau atėjus iki mokėjimo langelio užbaigti operacijos nepavyksta nes neatsiranda langelis MOKĖTI. Be to kainą kažkodėl rodo litais.
  Pagarbiai,
  Kęstutis

  • Milda says:

   Sveiki,
   Rekomenduojame susisiekti su portalu, iš kurio įsigijote aviabilietus.

 163. Margarita says:

  Sveiki,
  ruošiuosi keliausti su nemokamu bagažu. Savo boarding pass jau gavau. Kaip internete man registruoti skrydį? Ar jis automatiškai registruotas apmokėjus bilietą?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei jau esate gavę ilaipinimo kuponus su barkodais – papildomai registruotis nebereikia. Keliaukite į oro uostą su įlaipinimo kuponu ir asmens dokumentu.

 164. vilma says:

  jei rankinis bagazas keli cm ilgesnis i auksti ar neteks susimoketi

  • Milda says:

   Sveiki,
   Bagažo išmatavimai yra tikrinami patikros dėžėse. Jei manote, kad savo bagažą sutalpinsite į patikros dėžę – galite keliauti, jei Jūsų bagažas netilps – teks gabenti kaip registruotą ar kitą, galimą, bagažą už papildomą mokestį.

 165. lina says:

  Sveiki ,ar 16 metu vaikui, skrendan vienam i ispanija, reikalingas notariskai tvirtintas tevu sutikimas.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Ispanija – Šengeno zonos šalis. Notaro patvirtintas 1 iš tėvų sutikimas nereikalingas.

   • Danute says:

    Su vyru skrendame į Norvegiją,išsipirkau vieną didelį bagažą,ar į tą bagažą galėsiu alk.gėrimus sudėti už du asmenis ar cigar.galima vežti rankiniame bagaže.

    • Milda says:

     Sveiki,
     Kadangi registruotas bagažas įsigytas 1 asmeniui, galite gabenti tik 1 asmeniui leidžiamą alkoholio kiekį registuotame bagaže.

 166. Elena says:

  Sveiki,
  skrendame vasario 27 dieną Vilnius-Paryžius. Turėsime tik mažus orlaivio salono krepšius, tad prieš kiek laiko galima atvykti į oro uostą?
  Yra tokia situacija, kad mūsų atgalinis skrydis Paryžius-Vilnius anksti – 08:25 (vartai uždaromi 07:55), žinoma tai, jog reikia su shuttle autobusu išvykti iš Paryžiaus Porte Maillot stotelės 05.25 (bent jau rekomenduojama 3 val prieš skrydį), tačiau mes gyvensime kitame miesto gale, o metro pradeda važiuoti tik nuo 05.30… Nieko, jei atvyksime kitu autobusu ir šiek tiek vėliau, nes nėra galimybės nusigauti iki tos metro stotelės?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Rekomenduojame atvykti į oro uostą 2 val iki numatyto skrydžio.
   Iki vartų uždarymo Jūs turite būti oro uoste, nes kitaip nepateksite į skrydį.

 167. Viktorija says:

  Sveiki, skrendu iš Viliaus į Milaną. Registruojant internetų neprašė jokių asmens tapatybės duomenų (nei gimimo datos, nei tapatybės, nei paso/kortelės galiojimo laikotarpio). Ar viskas gerai? Esu Lietuvos pilietė. Iš anksto dėkoju už atsakymą.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Aviakompanija Wizzair keleivių, keliaujančių po Šengeno šalis ne visada reikalauja pildyti registracijos į skrydį duomenis. Su Jūsų bilietu problemų kilti neturėtų.

 168. nijole says:

  sveiki.noriu paklausti,kokio svorio gali buti perkamas bagazas,ar yra skirtingu svoriu,kokiu ir kokios kainos perkant internetu,perkant bilieta ,is uk i lietuva su wizzair kompanija.kaip suprantu i rankini bagaza turi tilpti ir rankinukas.aciu.su pagarba

  • Milda says:

   Sveiki,
   Aviakompanijos Wizzair galimų bagažo vienetų išmatavimai:
   1. Mažas orlaivio salono bagažas: 42x32x25 cm, svoris neribojamas;
   2. Didelis orlaivio salono bagažas: 56x45x25 cm, svoris neribojamas;
   3. Registruotas bagažas: 149x119x171 cm, svoris iki 32 kg.
   Kiekvienam skrydžiui bagažo kainos skiriasi.
   Jei pageidaujate prie savo galiojančios rezervacijos pridėti papildomų paslaugų, prašome susisiekti su mūsų konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt arba telefonu 860026766

   • jurate says:

    prieš kiek laiko galima registruotis skrydžiui, jei turi reserved seat? Ir jei turi 1 registruotą bagažą, ar oro uoste reikia stovėti bendroje eilėje? Visada skridom tik su rankiniu bagažu, tai neaišku, kaip ten kas su registruotu bagažu.

    • Milda says:

     Sveiki,
     Registracija į skrydį, įsigijus reserved seat paslaugą, galima mėnuo iki numatyto skrydžio. Registruotas bagažas atiduodamas įprastine tvarka.

 169. Dovilė says:

  Sveiki,

  keliauju su nemokamu orlaivio bagažu ir noriu pasiteirauti ar veido, kūno kremus, akių tušą, skystą pudrą reikia įdėti į atskirą maišelį skirtą skysčiams ir kuris turi būti pateiktas atskirai?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jūsų išvardinti daiktai priskiriami skysčiams. Skysčių gabenimui lėktuvu taikomos išskirtinės taisyklės. Skysčių negalite gabenti daugiau 1 l, kurį turi sudaryti ne daugiau kaip 10 vnt. po 100 ml pakuotės. Visos skysčių pakuotės turi būti supakuotos užsegamame permatomame krepšelyje. Vienas krepšelis – vienam keleiviui (tokius maišelius galite įsigyti oro uostuose).

 170. Monika says:

  nerandu kur Jūsų tinklalapyje eitų per naujo atsispausdint boarding pasą. pirmąjį netyčiom ištryniau iš pašto.

 171. Egidijus says:

  Kodėl neina man per wizz tinklalapi išsičekint bilieto? sako kad registracija baigta ir registruotis tegalima oro uoste?

 172. aleksandra says:

  laba diena, noriu atsispausdinti skrydžio bilietus, bet kai bandau užeiti į atsiųstą nuorodą http://ehub.lt//uploads/docs/lowcost/C1/N9/7Y/C1N97Y_0_0.html
  man išmeta tik lentelę, štai su tokiu tekstu:
  Oops! You’re lost.
  We can not find the page you’re looking for.
  Return home or try the search bar below.

  iš visų keturių atsiustų nuorodų- visos meta tą patį “Ooops!”

  ką daryti toliau?

 173. Lina says:

  Sveiki,
  Skrisiu su wizzair. Rankiniame bagaze vesiu kvepalus 100 ml. Ar butina dedant i maiseli isimti juos is dezutes? ir ar galima i rankini bagaza isideti plauku kirpimo masinele?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Kvepalus galite gabenti dėžutėje. Dėžutę įdėkite į skysčiams skirtą maišelį.
   Plaukų kirpimo mašinėlę, kurios ašmenys neviršija 6 cm ir yra apsaugoti, galite gabenti.

 174. Sonata says:

  Sveiki uzsisakiau Wizz air didesni rankini bagaža 56x45x25cm.Tai koks turi buti jo svoris?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Wizzair aviakompanijos didelio orlaivio salono bagažo svoris neribojamas.

 175. Povilas says:

  sveiki. skrendu i uk mna 16. ar galiu dovanu skraidint tabako ?

 176. Milda says:

  Sveiki,
  Atsakymas Jums buvo pateiktas 2014-09-29 11:10

 177. Gintare says:

  sveiki,norejau pasiteirauti,man rytoj skrydis vilnius londonas,drauge pirko bilieta ir sumaise viena raide,apkeite vietomis,ka daryti tokiu atveju? viskas gerai tik ta raidele apkeista.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Rekomenduojame susisiekti su portalu iš kurio pirkote bilietus.

   • Sandra says:

    Laba diena,
    su 16m broliu ir pilnamete pussesere skrisiu į Londoną vasario 5 d. Ar nebus problemos, jeigu bilietus pirkau ne tą pačią dieną – broliui ir pusseserei gruodžio 17d, o sau – gruodžio 19d. Ar reikia broliui turėti notaro patvirtintą leidimą? Girdėjau, kad brolis dar turėtų pasiimti pažymą iš mokyklos, jog gali keliauti? Kokių dar dokumentų mums gali prireikti? Brolis turi pasą, o aš ID kortelę.

    • Milda says:

     Sveiki,
     Nepilnamečiams asmenims keliaujant į Jungtinę Karalystę būtina turėti 1 iš tėvų notaro patvirtintą sutikimą.
     Į Jungtinę Karalystę galite keliauti su pasu arba ID kortele.

 178. Lukas Žutautas says:

  Jūs man atsakykit, gi klausiu, ar gali būti, kad rytoj esančiame skrydije man nereikės BOARDING PASS, nes susisiekęs man jie taip ir pasakė kad dabar naujos taisyklės neregistruojant papildomo bagažo boarding pass neatsiunčiami į emailą… tai ar man reikės papildomai mokėt oro uoste?

  • Milda says:

   Vesdami keleivio pavardę naudokite lotyniškus rašmenis.
   Jeigu Jūs pirkote bilietus per agentūrą yra pasikeitusi registracijos į skrydį tvarka.
   Kadangi bilietus pirkote per lietuvišką portalą Jums nebereikės rūpintis kur atsispausdinti skrydžio bilietus.
   Jei bilietą įsigijote be bagažo (didelio orlaivio salono bagažo, ar registruoto bagažo) registraciją į skrydį galite atlikti oro uoste nemokamai.
   Internetu Jums registruotis nereikia.
   Registracijos metu keleivis turi pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą arba ID kortelę) ir rezervacijos numerį.
   Platesnės informacijos teiraukitės agentūroje, iš kurios pirkote bilietus.

 179. Lukas Žutautas says:

  Sveiki, užsisakiau bilietą Rugsėjo 12 dieną per ryanair-skrydziai.lt [SKRYDIS Rugsėjo 17d.] Vilnius – Lutonas, negaunu jokių Boarding pass. Tiesiog gavau į el.paštą laišką Skrydžio užsakymo Informacija tada sumokėjau, tada gavau laišką Skrydis užsakytas, Registracija į skrydį, suvedžiau ten kelis duomenis savo dokumento nr. ir varda su pavardę, toliau bandau wizzair.com padaryt check-in rašo jūsų maršrutas nerastas Error rašo, suvedu teisingą pavardę ir teisingus 6 skaitmenis, iki skrydžio liko rytojus antradienis t.y be boarding pass nemažus papildomus pinigus reikės mokėt, kame reikalas paaiškinkite?

 180. jurgita says:

  sveiki. jei skrydzio diena vaikui sukanka 2 metukai. kuri bilieta rinktis dar galima infant ar jau child?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Kadangi skrydžio metu vaikui yra 2 metai – Jums reikia įsigyti vaiko bilietą.

 181. Edita says:

  Sveiki, bilietus perkant nebuvo apmoketas papildomas bagazas.
  Kaip tai skubiai padaryti (apmeti ir registruoti) internetu?

 182. Lina says:

  Jeigu tik su rankiniu bagažu skrendu į Londoną (Lutoną), išvykimo laikas 6.00 val., vartai uždaromi 5.20 val., tai kelintą valandą reikia būti oro uoste?

  • Simona says:

   Lina, rekomenduojame atvykti 2 val. iki išvykimo, norint išvengti stresinių situacijų. Jeigu skrendate be bagažo ir manote, kad spėsite, atvykite likus pusantros valandos iki skrydžio.

 183. Skrendu says:

  Laba diena,
  Skrendu su Wizzair is Rygos i Osla. Pirma nusipirkau bilieta, veliau atsiemiau savo naujus tapatybes dokumentus, pasibaigus senuju galiojimui. Atrodo perkant duomenu jokiu apie paso Nr vesti nereikejo. Ar nekils cia kokiu problemu?
  Ir dar klausimas – ar pusantros valandos Rygos oro uoste uztenka atvykus iki skrudzio?

  • Simona says:

   Sveiki,
   Jeigu nevedėte duomenų, tai jokių problemų kilti neturėtų. Rekomenduojamas atvykti į oro uostą laikas yra 2 val. prieš skrydį.

 184. Monika says:

  Laba diena,

  darant registracija internetu skrydziui is Vilniaus i Corfu viskas pavyko puikiai, taciau skrydziui atgal is Corfu i Vilniu registracija internetu negalima: parasyta siame oro uoste negalima registracija internetu. Ar taip gali buti? Iki grizimo atgal liko 11 dienu. Ka reiktu daryti tokiu atveju?

  Aciu.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Taip. Corfu oro uoste registracija į skrydį negalima. Jums bus nemokama registracija į skrydį oro uoste.

  • Valdas says:

   Sveiki,pirkau bilietus per rezervacijos.lt ir jieatsiuntė skrydžio dokumentus kuriuose yra ši info “Norime Jums pranešti, kad nuo 2014.09.11 keitėsi aviakomapanijos Wizzair registracijos į skrydžius tvarka. Įsigydami bilietą be bagažo (didelio orlaivio salono bagažo, ar registruoto bagažo), registruotis į skrydį galite tik oro uoste. Ši registracija yra nemokama. Rekomenduojame į oro uostą atvykti likus mažiausiai 2 val. iki skrydžio. Registracijos metu keleivis turi pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą arba ID kortelę) ir rezervacijos numerį. ” Tai kiek suprantu registracija internetu nėra reikalinga ir įlipimo kortelė taip pat? Jeigu reikalinga įlipimo kortelė kur ja gauti?

   • Milda says:

    Sveiki,
    Rekomenduojame susisiekti su portalu, iš kurio įsigijote aviabilietus.

 185. V says:

  Laba diena, norėjau paklausti, kaip Internetu pasikeisti mažą kabinos bagažo krepšį į didelį?

 186. Rublis says:

  Sveiki,
  draugas uzsakinejo bilietus ir suklydo del pavardes.
  Asmuo skris tas pats, vardas tas pats. Tik pavarde kita visai.
  Kaip galima pakeisti? sumokejome wizzair.com svetaineje uz pavardes keitima. Patvitino mokejima. O pavarde nesikeicia. Neimanoma check-in pasidaryti. Help

 187. Rasa says:

  sveiki,
  norejau paklaust ar skrendant su wizzair oro linijomis is Stavangerio i Vilniu ar vaiko iki 14 metu lydintis asmuo butinai turi but giminaitis?
  ar kils nesklandumu jei perkant bilieta buvo pasirinkta Mrs vietoj Ms ir vardas bei pavarde parasyta is mazuju raidziu?

  • Milda says:

   Sveiki,
   1. Nebūtinai;
   2. Neturėtų kilti problemų;
   3. Neturėtų kilti problemų.

 188. Jolanta says:

  SVEIKI,NORIU PAKLAUSTI PRIES KIEK LAIKO GALIMA ATSISPAUSDINTI BILIETA,SKRENDU SU WIZAIR KOMPANIJOS LEKTUVU IS JK IR AR ATGALINI BILIETA SPAUSDINTIS KARTU AR PRIES GRYSTANT ,BUSIU LIETUVOJE 18D ,ACIU

  • Milda says:

   Sveiki,
   Galite atsispausdinti bilietus 14 d iki numatytojo skrydžio datos.

 189. Brigita says:

  Ar galiu nestis pagalve atskirai nuo rankinio bagazo? Juk tai pagalve! aKIVAIZDU, kad turesiu ja rankose skrydzio metu.

  • Milda says:

   Sveiki,
   keleiviai gali gabenti toliau nurodytus daiktus:
   >paltą arba apklotą
   >mobilųjį telefoną
   >skaitinį
   >galima gabenti jaunesniems nei 2 metų vaikams skirtų daiktų: maistas skrydžio metu, sulankstomą arba mažą vaiko vežimėlį
   >ramentų porą neįgaliesiems

   Pagalvės gabenti ne bagaže negalite.

 190. Zymantas says:

  Sveiki, kada veliausiai galiu dar internetu uzsiregistruoti i skrydi nemokamai? Ar skirsis kaina jei oro uoste noresiu nusipirkti registruota lagamina, nuo kainos perkant internetu pries skrydi?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Vėliausiai į skrydį galite užsiregistruoti internetu ne vėliau kaip 4 valandos iki skrydžio. Oro uoste bagažo kaina – didesnė.

 191. klientas says:

  Sweiki. Pirkau bilietus per wizzair programele. Netycia vietoj registracijos internetu pasispaude registracija oro uoste. Kaip galima butu pakeisti? Dekui.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Rekomenduojame susisiekti su puslapiu iš kurio pirkote bilietus.

 192. Silvija says:

  Laba diena , skrendu su kompanija wizzair , ar vietos yra kaip nors priskirtos asmeniui ar galima sėsti kur nori?

 193. Erika says:

  Ar registruojantis internetu butina nurodyti gimimo data?

 194. diana says:

  laba diena ,turiu rytoj isskristi o patvirtinimo ilaipinimo bilieto neatsiunte ka daryti???

 195. Ieva says:

  Sveiki,
  skrendu pirma karta, bilieta registruosiu internetu tai kaip supratau man atskirai jo oro uoste registruoti nebereikia, galiu eiti tiesiai prie patikrinimo rankinio bagazo ir dokumentu?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei neturite registruoto bagažo galite keliauti tiesiai prie patikros.

 196. Daiva says:

  gegužės 19 d. 06 val. 05 min. skrendu iš Vilniaus į Kutaisį. Kada reikia atvykti į oro uostą?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Rekomenduojame atvykti į oro uostą 2 val. iki numatyto skrydžio pradžios.

 197. Eglė says:

  Sveiki,
  Užsiregistravau skrydžiui internetu – viską dariau kaip prašė, bet niekur nebuvo reikalaujama suvedinėti paso duomenų. Kortelę atsispausdinau. Ar viskas čia gerai, ar nieko nereikės papildomai?

  • Milda says:

   Sveiki,
   Kai kurios aviakompanijos Šengeno šalies piliečių vykstančių į Šengenui priklausančias šalis nereikalauja asmens duomenų perkant bilietus.

   • Diana says:

    ar užsakymo elektronine sąskaita-faktūra ir yra įlaipinimo bilietas. Jei ne, kur užsiregistruoti skrydžiui

    • Milda says:

     Sveiki,
     Sąskaitą faktūra – nėra bilietas. Susisiekite su portalo, per kurį pirkote bilietus administratoriais.

 198. Darius Pacevičius says:

  labas rytas,

  pirmą kartą tiesiogiai užsakinėju bilietus-ankščiau gaudavau pranešimą į elektroninį paštą, kad apmokėta.dabar negavau.Norėjau pasiteirauti- ankščiau įvedinėjau asmens tapatybės duomenis- dabar be. Šiandien turiu išskristi-ar viskas gerai -įlaipinimo kortelė iki Bergeno J72Y7J.man neramu.

  Ačiū

 199. Aurelija says:

  Sveiki,
  Jei mes užsiregistravome internetu skrydžiui, kada mes turime būti oro uoste ir ar reikia dar eiti į registraciją ar iškart galime eiti prie įlaipinimo vartų? :)

  • Milda says:

   Sveiki,
   Rekomendacijose nurodoma būti oro uoste 2 valandos iki numatyto skrydžio datos.

 200. Vaida says:

  Sveiki, vykstame i londona su wizz kompanija,mamos ir dukros pavardes skirtingos, dukrai 15, ar reikia irodancio dokumento kad esu jos mama.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Galite skristi, jei pavardės skirtingos – reikia turėti gimimo liudijimą.

 201. Vaida says:

  Sveiki, skrendam su wizz kompanija.Dukrai15 metu ir skiriasi musu pavardes ar keikia patvirtinancio dokumento , kad as esu jos mama.Ir kiek vienam asmenui galima veztis cigareciu.Aciu jums uz atsakymus:).

 202. Vaida says:

  Dar vienas klausimas del vaistu skrendant su wizz.jei rankiniam bagaze turime antibijotikus, ar reikalingas koks receptas ar koks kitas dokumentas.aciu

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei vaistai nereceptiniai – receptas nereikalingas.
   Jei vaistai receptiniai – receptas būtinas.

   • gabriele says:

    Jeigu skrenda 2 vaikai, kuriems nera 14 metu su lydinciu asmeniu (kuris neturi jokiu giminystes rysiu) i norvegija su wizzair ir bilietai nupirkti atskirai… (vaikams atskirai nuo suaugusiojo). Ar kils problemu?

 203. Vaida says:

  Keliaujam su wizz.Ar nepilnameciui galija lektuvo bagaze vesti cigaretes?aciu

 204. Vaida says:

  Sveiki.Dukrai 15 metu, skrendame kartu , bet skiriasi musu pavardes.Ar butinas koks dokumentas irodantis kad as jos mama.

 205. Agne Puzauskaite says:

  Sveiki,
  2014m. balandzio 7d. 19:15 is vilniaus wizzair lektuvu skridau i londono lutono oro uosta, skrydzio nr.W6 8005.i lektuva ilipau dar turedama tapatybes kortele,o islipusi jos neberadau.matyt,ji iskrito lektuvo salone.ar imanoma kazkaip suzinoti,ar to reiso stiuardai nerado tapatybes korteles?ketvirtadieni skrisiu atgal i vilniu.ar nebus problema,kad turesiu pasa,o ne kortele,su kuria registravausi skrydziui?busiu labai dekinga uz kuo skubesni atsaka mano nurodytu el.pastu.
  pagarbiai
  Agne Puzauskaite

  • Milda says:

   Sveiki,
   Šiuo atveju jums reikia susisiekti su oro uostu ir pasiteirauti ar yra rasta jūsų asmens tapatybės kortelė. Jei asmens tapatybės kortelę galite keliauti su pasu, tačiau turite prieš skrydį informuoti apie jūsų esamą situaciją.

 206. Ingrida says:

  Sveiki,
  Pirkau bilietus is Vilniaus i Kipra ir atgal, sumokejau per 24val nuo uzsakymo, po 4 dienu gavau patvirtinima, kad sumoketa, dar po 2 d gavau saskaita faktura, kurios net neprasiau, taciau keliones bilieto, kuri reikia atsispausdinti taip ir negaunu, dar galiu tiketis kad gausiu po keliu dienu, savaiciu ar menesio???

  • Milda says:

   Sveiki,
   Per kokį portalą pirkote bilietus? Jūsų nurodytais duomenimis mūsų portalas jokių duomenų nesiuntė. Prašome susisiekti su mūsų konsultantais tel. 860026766

   • Ingrida says:

    wizzair.com

    • Milda says:

     Tuomet rekomenduojame susisiekti su portalu, per kurį pirkote bilietus. Šiuo atveju jūsų užsakymo mes negalime matyti jūsų užsakymo, nes pirkote bilietus ne pas mus.

 207. Ramune says:

  Laba diena,
  Norejau paklausti ar wizzair kompanija,skrendant nurodo bilietuose sedejimo vietas.Ar sėdi kur nori .Aciu!

  • Milda says:

   Sveiki,
   Skrendant su aviakompanija Wizzair sėdėjimo vietos nėra nurodytos. Galite sėsti ten, kur pageidaujate.

 208. stase says:

  nerandu kaip galeciau atsispausdinti bilieto. Kaip tai padaryti ?

 209. nerijus says:

  Sveiki, skrendame visa seima pirma karta su Jusu kompanija, du suauge ir du vaikai, ar gausime vietas salia vienas kito- suauges plius vaikas? Ar butina papildomai uzsakineti vietas, kad sedetume kartu?

 210. Aušra says:

  Sveiki,
  Skrydis į Kutaisį gegužės 30 d., atgal iš Kutaisio – birželio 9 d. Kada anksčiausiai galima registruotis internetu?
  Radau info, kad skrydžiai iš Kutaisio internetu neregistruojami, tai ar reikės Kutaisyje registruotis oro uoste, ar vistik registraciją gausim abiem skrydžiams (pirmyn-atgal)?

  • Simona says:

   Sveiki,
   Registracijos yra daroma likus 14 d. iki skrydžio.

   • Aušra says:

    Patikslinkite prašau du dalykus: 1) ar 05.16 d. registruotis jau galima? 2)ar 05.16 galėsim atsispausdinti ir atgalinio skrydžio įlaipinimo korteles, jei skrydis atgal 06.09 iš Kutaisio?

   • Margarita says:

    Sveiki, birzelio 1d. skrendu is London Luton i Riga. Kada man pasidaryti check-in? Dekui :)

 211. birute mockeviciene says:

  hi,
  i did buy ticket for Lithuania and my booking number is AV59418, I don’t know how can print it from site so please could you send my ticket in my email.
  many many thanks
  with best regards
  birute mockeviciene

 212. INA says:

  sveiki ,kodel mano uzsakymuose nerodo mano uzsakyto bilieto

  Jusu skrydžio informacija
  Jusu skrydžio patvirtinimo kodas: L7C9RZ
  Jusu skrydžio data ir laikas:
  2014/03/04 Bergen (0800) Vilnius (1110)

  ar cia kur yra klaida ?padekite ka ne taip darau

 213. Ramune says:

  laba diena , kiek lapu turi sudaryti wizzair bilieta ? man atsispausdino tik vienas lapas, ilaipinimo kortele , ar jo vieno pakanka ?

 214. sigita says:

  Norime pasikeisti salono bagaząis kuprines dydzio į didesnį,primokant skirtumą.
  Pirkome bilietus per AIRGURU agentūrą,prisiregistravome( IKI SKRYDZIO DAR 2 SAVAITES),bet agentūros atstove aiskina,kad turetume per chek-in pasikeisti,nors nerandame tokios galimybes.
  Kaip galima būtų pakeisti bagazo dydį?

 215. Marija says:

  Sveiki, kodel wizzair psl. parasyta , kad registruotis, suprantu, kad ir atsispausdinti ilaipinimo kortele, galima 30 dienu iki skrydzio, o jus atsakote, kad 14 dienu iki skrydzio? kaip is tikruju yra?

  • Simona says:

   Sveiki,
   Jeigu jau esate užsiregistravę skrydžiui ir kitas atgalinis yra po 30 arba mažiau dienų, tuomet tik galite kitam registruotis. Pirmajam skrydžiui galite daryti tik likus 14 d. iki skrydžio.

  • Marina says:

   Labas vakaras.Norejau paklausti kodel perkant bilietus per mobiluji tel.nauduojant wizzair app,ten nera zodzio infant kad pazymeti kad su manim skrenda kudikis?Tik imanoma nurodyti adult and children.
   Dekuj.

   • Milda says:

    Sveiki,
    Deja, negalim atsakyti į Jūsų klausimą. Galime atsakyti tik dėl užsakymų, daromų per svetainę wizzair-skrydziai.lt

 216. Marija says:

  Sveiki, ar Wizzair nera paslaugos – mobili ilaipinimo kortele?

 217. Marija says:

  Sveiki, noreciau tiksliai suzinoti pries kiek laiko iki Wizair skrydzio galiu registruotis ir atsispausdinti ilaipinimo kortele? ta prasme ar galiu iskart atsispausdinti ilaipinimo kortele grizimui,o grisiu po triju savaiciu.

 218. Ramune says:

  sveiki, užsisakinėjant bilietą skrydžiui, netyčia nusistatė registracija oro uoste,ir niekaip nebegaliu pakeisti jog būtų registracija internetu . Pinigus jau nuskaičiavo. Ar dar kaip nors galiu gauti įlaipinimo kortelę internetu ? iki skrydžio dar mėnuo, susigrąžinti pinigų už registravimą man nereikia, tačiau labai noriu bilietą gauti internetu, kad oro uoste nekiltų problemų.

 219. Brigita says:

  Laba diena, vakar jūsų puslapyje pirkome bilietus. Į el. paštą atsiuntė patvirtinimo kodą. Kaip susirasti ir atsispausdinti bilietus, kadangi el. žinutėj nematau nuorodos kur reikėtų registruotis?

 220. Agnija says:

  Sveiki, dareme check in online skrydziui Vilnius-London Luton. Suvedeme teisingai ID duomenis (tiek korteles pradzios, tiek galiojimo pabaigos), bet netycia uzdejome varnele, jog dokumentas neturi galiojimo laiko, tad boarding pase po ID numeriu atsirado tiesiog bruksniukas. Ar galima tai pakeisti? jei ne, ka reiketu daryti kad isvengti problemu?

  • Simona says:

   Sveiki,

   Problemų kilti neturėtų. Šiuo metu keisti jau nebegalite. Prieš skrydį nukeliaukite prie informacijos langelio ir pasakykite apie savo problemą, turėtų sutvarkyti.

 221. Zana says:

  sveiki, noriu paklausti, darydama check in, padariau klaida savo gym.data.pastebejau kai atspausdinau bileta. Ka dabar daryti? ar galima dar karta padaryti check in ir pataisiti data???

  • Simona says:

   Sveiki,
   Keisti nieko nebegalite. Prieš skrydį oro uoste informacijoje pasakykite apie savo problemą, turėtų pakeisti.

 222. Karolina says:

  Sveiki,

  Ka tik registravausi skrydziui internete (check-in) ir manes nereikalavo nei ID galiojimo pabaigos datos, nei ID numerio ir jau galiu atsispausdinti skrydzio kortele (kurioje yra tik vardas ir pavarde). Ar viskas gerai, ar dar turesiu suvesti papildomus duomenis(iki mano skrydzio liko 12 dienu)?

  • Simona says:

   Sveiki,
   Jeigu skrendate į Šengeno zonos šalį, tai nebereikia vesti duomenų skrendant su wizzair kompanija.

 223. darius says:

  kaip uzsiregistruoti internet I wiz skrydi

 224. Ernesta says:

  Sveiki, uzsisakinėjau bilietą lapkričio 26dienai į Stvanageri (Norvegija). viska atlikus, suvedus visus reikiamus ir reikalaujamus duomenis, atmetamas mano apmokejimas. kodel? banko pavedimu negalima, o debeto kortele (maestro) suvedus visus duomenis vis neatitinka kaip supratau kodas (triju skaiciuku) kurio praso… kaip man nusipirkti bilieta?

 225. Rasa says:

  Sveiki, negaliu uzsiregistruoti internetu. Spaudziu ant nuorodos, bet viskas gryzta i puslapio pradzia ir registruotis neduoda.

 226. Nerijus says:

  Sveiki,
  uzsisakinejau bilieta per agentura. Po uzsakymo pradziai sake kad dar reikes atvykti likus ne daugiau nei 14 d. iki skrydzio uzregistruoti vieta ar tai bagaza. Bet pamegino uregistruoti anksciau, likus kiek daugiau nei 20 d. ir registracija daryti leido, sake daugiau nebereikes apsilankyti. Ar taip gali buti? Ar tikrai viskas gerai?
  Aciu.

  • Simona says:

   Sveiki,
   Jeigu jūs turite atspausdintus įlaipinimo kuponus (boarding pass) tai neturėtų kilti jokių problemų.

   • Nerijus says:

    Turiu ant A4 formato lapo atspauzdinta Ilaipinimo kortele. Ant jos parasyta mano vardas, pavarde toliau laika iskridimo, info apie bagazus ir ju didzius apie wizz discount club, wizz cafe ir t.t. Agenturoje sake su siuo lapu reikes eiti oro uoste prie registracijos.

   • Andrius says:

    Laba diena, po keliu dienu ishskrendu i Lietuva is Londono Lutono oro uosto, bet neleidzia man padaryti online rezervacijos, raso – Šiame oro uoste negalima registracija internetu. Ka daryti tokiu atveju? jei registracija bus oro uoste tai kiek laiko priesh skrydi reiketu atvykti ten ir kur registruotis? Dekui

    • Milda says:

     Sveiki,
     Jei Jūsų rezervacijoje yra pažymėta, jog registracija į skrydį atliekama oro uoste – Jums reikia su savimi turėti užsakymo numerį ir asmens tapatybės dokumentą (pasas/ID kortelė). Registracija į skrydį Jums bus atliekama oro uoste nemokamai. Rekomenduojame atvykti į oro uostą 2 val iki numatyto skrydžio.

     • Agne says:

      Sveiki. ka daryti jeigu pirkdama bilieta pamirsau isiminti savo patvirtinimo numeri?

     • Milda says:

      Sveiki,
      Informacija siunčiama el. paštu. Jei šios informacijos neturite – rekomenduojame kreiptis į bilietų pardavėją.

 227. Dovilė says:

  Į ką kreiptis norint užsakyti didelį rankinį bagažą? Jau esant išvykus ir nupirktiems bilietams?

  • Simona says:

   Jeigu jūs norite įsigyti didelį orlaivio salono bagažą, jums reikia prisijungti prie savo užsakymo, jeigu bilietą pirkote oficialiame aviakompanijos tinklalapyje ir tęsiant operacijas įsigyti reikiamą bagažą.
   Jeigu bilietą pirkote agentūroje, tai reikia susisiekti su šios agentūros konsultantais.

 228. Dovilė says:

  Sveiki , išskrisdami iš Vilniaus oro uoste supratome , kad pasikeitė rankinio bagažo dydis, apmokėjome už didelį rankinį bagažą vietoje, darbuotoja nurodė ,kad galima apmokėti internetu,tačiau informacijos apie tai Jūsų puslapyje nėra,kodėl ?! Mačiau , kad jau klausė kaip tą padaryti , Jūs pasiūletė susisiekti su aptarnaukančiu agentu, kas tas aptarnaujantis agentas jei bilietai pirkti inernetu? Kaip tai sužinoti?

  • Simona says:

   Sveiki,
   Rankinio bagažo išmatavimai yra nurodyti ant jūsų įlaipinimo dokumentų (boarding pass).
   Jeigu jūs norite įsigyti didelį orlaivio salono bagažą, jums reikia prisijungti prie savo užsakymo, jeigu bilietą pirkote oficialiame aviakompanijos tinklalapyje ir tęsiant operacijas įsigyti reikiamą bagažą.
   Jeigu bilietą pirkote agentūroje, tai reikia susisiekti su šios agentūros konsultantais.

 229. RUTA VANAGAITE says:

  Kazkodel neimanoma svetaineje uzsiregistruoti internetu, ar viskas tvarkoj su sisitema? aciu

 230. Asta says:

  laba diena,atlikau bilieto registracija ir isejau is puslapio neuzseifavusi,kaip man atsispausdinti savo bilieta?kur man ji rasti?tikejausi,kad bus atsiusta i elektronini pasta.

  Pagarbiai

 231. Evaldas says:

  Sveiki, uzsiregistravau internetu skrydziui is Lietuvos i UK, taciau ilaipinimo korteleje kazkodel prie ID galiojimo pabaigos yra tik bruksnelis, ar viskas gerai?

 232. Raimonda says:

  Sveiki, noriu parsivesti vaika is lietuvos uzsisakiau bilieta is UK i LT o kaip uzsakyti vaikui tik i viena puse? Is LT i UK?

  • Indrė says:

   Turi pirkti atskirą bilietą. Jei vaikas neturi 14 metų – turi pirkti kartu su skrendančiu suaugusiu asmeniu.

  • Aiste says:

   Sveiki, ar jei padariau check-in’a likus daugiau nei menesiui iki skrydzio, nereikes jo pakartotinai atlikti?

   • Milda says:

    Sveiki,
    Jei skrydžiai buvo įsigyti vienoje rezervacijoje, registracijos į skrydį duomenys yra išsaugomi sistemoje. Nieko pildyti daugiau nebereikia.

 233. Birute says:

  Boarding pass nera nurodyta sedima vieta.Ar tai paaiskes oro uoste? Aciu

 234. Aurimas says:

  Kur gali atsispaudinti sąskaitą faktūra?

 235. Vitalija says:

  Norėčiau sužinoti kaip man nusipirkti internetu rankinį bagažą , bilietus jau turiu bet supratau kad mano rankinis bagažas yra šiek tiek didesnis už nemokamą.

 236. terese says:

  Jei atgal skrendu 18d.,tai kada man atsispausdinti abu bilietus- 4diena?

 237. terese says:

  Sveiki,noriu jusu paklausti,jei mano skrydis pirmyn yra 15d.,o grizimas atgal 18d.,ar galesiu atsispausdinti abu bilietus kartu,likus 14-ai dienu iki skrydzio?
  Aciu

  • Indrė says:

   Taip, 14 dienų nuo atgalinio skrydžio

  • ledruna says:

   Šiandien į e-mailą gautame reklaminiame laiške peržiūrėjau wizairo puslapį. Jame radau, kad didesnis salono krepšys yra nemokamas. O paskui atsidariau šį puslapį, ir randu , kad už didesnį 35 Lt mokestis Kaip yra iš tikrūjų? Ačiū.

   • Milda says:

    Sveiki,
    Rekomenduojame susisiekti su portalu iš kurio pirkote bilietus dėl tikslios informacijos.

 238. Iruna says:

  Ar galima i rankini bagaza pasiimti mazdaug 4-5 cm dydzio lenktini peiliuka,ten kartu dilde,zirklutes

 239. egle says:

  Esu susimokejusi uz dideli rankini bagaza ir padariau check-in online. Ar imanoma ji pakeisti internetu i registruojama bagaza primokant skirtuma?

 240. Ramune says:

  Ar reikia registruotis dar kartą į atgalinį skrydį ar tai jau bus padaryta automatiškai ir įlaipinimo kortelę gausiu kelias dienas prieš skrydį?

 241. Ramune says:

  Sveiki, aš turiu atgalinį bilietą į Lietuvą iš Norvegijos tačiau nesu dar jo užsiregisravusi, ar yra galimybė jį paankstinti?

 242. agne says:

  Sveiki rugpjucio 1 dien apirkau tris bilietus i norvegija, suvedziau visa informacija registracijai ir apmokejau bilietus, i el,pasta gavau laiska kad laukiama apmokejimo .. o ilaipinimo kerteliu vis dar neatsiuncia.. tai kaip cia suprasti ? mketi dar karta ? iskristi reikia sekmadieni rugpjucio 18 diena

 243. Justė says:

  Laba diena, registravaus internetu skrydžiui į Norvegiją, likus 3 dienoms. Bet ant mano įlaipinimo korteles nėra nurodyta pilietybė, ID Nr. Kai registravaus, nereikėjo suvesti jokių duomenų, tik patvirtinti, kad perskaičiau taisykles. Ar tai nieko blogo, ar su tokia įlaipinimo kortele galėsiu skristi?

 244. Indre says:

  Sveiki,
  Pirkau bilietus, padariau check-in’a. Taciau manes neprase nurodyti nei asmens tapatybes korteles nr nei pilietybes. biliete ten tuscios vietos. gal man dar atsius nuoroda kad suvesciau tuos duomenis?

 245. Kestas says:

  Labas.norejau suzinoti, pirkau biletus I Vilniu is londono Luton aeruosto ir atga 2013 08 25 ir 2013 09 11 wizzair reisu. Biletus ussakinejau per interneta, or dabar pasikeite planai. Ar galeciau atgauti pinigus uz biletus ir kaip tai padaryti.Aciu.

  • Indrė says:

   Bilietai yra negrąžinami. Jei nesate darę registracijos – galite keisti skrydžio datą ar maršrutą

 246. Ramune says:

  Katik užsisakiau bilietus, padariau pavedimą, tačiau į mano el.paštą vis dar neateina patvirtinimas apie apmokėjimą? Kiek laiko trunka apmokėjimas?

 247. Vika says:

  Sunus 16 metų vienas skris į Norvegiją.Ar reikia vieno iš tėvų sutikimo patvirtinto notariškai?Jei reikia,tai ar jis turi būti išverstas į anglų ar norvegų kalbą?Ačiū

  • Indrė says:

   Ne, tėvų sutikimas nėra būtinas

  • Anastasija says:

   Sveiki, pirkau sesei bilieta ji vardu Ana, kadangi rusiskai sis vardas rasomas su 2 n raidem taip ir parasiau pirkdama, o pase yra su viena n, dabar vardo koreguoti neduoda :( ar bus problemu kelioneje del to?

 248. Dovilė says:

  Laba diena, skrisiu wizzair lektuvu, atlikau check-in’a, gavau bilieta, taciau jame nera irasyta mano pilietybe ir ID korteles numeris- palikti tusti langeliai. Ar taip gali buti? aciu uz atsakyma.

  • Indrė says:

   Taip, gali būti

   • Jolant says:

    Sveiki, deklaruojant pajamas NO gali paprasyt ilaipinimo korteliu. As turiu bilietus, bet ne visus, su barkodais, ar tai ir yra ilaipinimo korteles.Kur reiketu kreiptis del situ ilaipinimo korteliu kuriu neturiu. Aciu uz atsakyma

 249. kilpa says:

  Turiu klausyma. Ar ant bilieto turi rodyt pilietybe ir id numeri?

 250. Sandra says:

  Laba diena,

  Pirkau bilietus skrydžiui iš Vilniaus į Dortmundą su Jūsų oro linijomis per happyfly tinklalapį.Atlikau registraciją skrydžiui Jūsų tinklalapyje suvesdama patvirtinimo numerį ir keleivio pavardę ir atsispausdinau įlaipinimo kortelę, kurioje nurodytas tik keleivio vardas, pavardė, patvirtinimo kodas, skrydžio informacija ir brūkšniniai kodai. Ar užtenka tokios įlaipinimo kortelės? Asmens kodų, dokumentų galiojimo laiko nereikėjo niekur suvesti. Iki skrydžio liko tik 3 dienos.
  Ačiū už atsakymą

 251. Paulius says:

  sveiki, skrisiu su wizzair su rankiniu bagazu 42x32x25. AR jo svoris ribojamas?

 252. Ilona says:

  Laba diena. Sakykite prašau jeigu bagažo dydis yra 47x34x16cm ir paimsiu į orlaivio saloną man už jį reikės mokėti?

  • Indrė says:

   Laba diena,

   Nemokamas orlaivio bagažas yra 42x32x25cm arba mažesnis. Jei išmatavimai – 47x34x16cm – ir jo negalėsite paspausti – reikės mokėti kaip už didelį orlaivio bagažą

 253. ilona says:

  skrydziui i Italija bilietas uzsakytas kartu su bagazu iki 23 kg.Kokio svorio ir ismatavimo nesuli galima nestis i salona. Skrydis wizzair

 254. indre says:

  o bagažas turi buti 42x32x25cm ,
  ir jei man 16 metu ir turiu tevu sutikimas, prie manes niekas neprisikabins. kad viena be tevu.o jei man tevai nori ideti siuntini broliui cigaretes ar galima ar ne?

  • Indrė says:

   Wizz air rankinis bagažas nesveriamas ir svoris neribojamas. Keliauti galite viena jei turite tėvų sutikimą ir problemų nebus. Cigaretes galite vežtis tik savo reikmėms. Asmenims iki 18 metų tabako gaminiai neparduodami.

 255. indre says:

  o bagažas turi buti 42x32x25cm , o ar nesvarbu koks bagažo svoris.
  ir jei man 16 metu ir turiu tevu sutikimas, prie manes niekas neprisikabins. kad viena be tevu.

  • Indrė says:

   Wizz air rankinis bagažas nesveriamas ir svoris neribojamas. Keliauti galite viena jei turite tėvų sutikimą ir problemų nebus.

 256. Andrius says:

  Iskaiciavo bilietu iskarto pirmin ir atgal data 2013.04.04 2013.04.17 reiketu spauzdinti
  Pirmin ir adgal

 257. andrius says:

  antra bilieta grizdamas atgal reikia atspauzdinti irgi taip pat kaip pirma bilieta pries 14 dienu ar iskarto galima cia mano paskutinis klausimas dekui uz kantribe

  • Indrė says:

   Jei Jūsų skrydis atgal yra už kelių dienų – tuomet leis atsispausdinti ir į priekį ir atgal, bet jei skrydis už 14 ar daugiau dienų – reikės registruotis iš naujo – ne ankščiau nei 15 dienų iki skrydžio atgal. Ačiū Jums už klausimus :)

  • Modesta says:

   Sveiki,
   kaip internetu per registraciją užsisakyti didelį rankinį bagažą?

  • Vilma says:

   Laba diena ar Wizzair yra nurodomos sėdimos vietos? Ar galima sėstis nesvarbu kur?

   • Milda says:

    Sveiki,
    Lėktuvų bilietai pateikiami be nurodytų sėdėjimo vietų. Galite sėsti ten, kur pageidaujate (išskyrus specialiąsias, pažymėtas vietas).

 258. Andrius says:

  As girdejau chek in ten kupona atcpauzdinti galima tai tiesa wizair kompanija

 259. Andrius says:

  Galiu 7diena atcispauzdinti nesvarbu kokiu didzio lapas butu

 260. Andrius says:

  Man galit pasakiti kur prisijunkti kad atcpauzdinti ta kupona

 261. Andrius says:

  issirinkau bilieta internetu gavau zinute patvirtinimo kodas raidemis toliau ka man dariti

  • Indrė says:

   Turėtumėte prisijungti prie savo rezervacijos bei atsispausdinti įlaipinimo kuponą. Įlaipinimo kuponai išduodami ne ankščiau nei 15 dienų iki planuojamo skrydžio pradžios.

   • Daniele says:

    Sveiki, ar galiu skristi viena be notaro sutikimo jei man 15 metu?

    • Milda says:

     Sveiki,
     Į kokią šalį norite keliauti ir su kokia aviakompanija?

 262. Andrius says:

  NORECIAU PAKLAUsTI AR I NEMOKAMA ORLAIVIO RANKINUKE TUREsIU X-BOX IR KOMPJIUTERI AR GALIMA sKRAIDINTI LEKTUVU JI NEsTI sU sAVIM AR REIKETU MOKETI KAIP VIDUTINI BAGAZA AR GALIMA NEsTI KAIP NEMOKAMA NEREIKIA MOKETI

  • Indrė says:

   Laba diena, p. Andriau,

   Jūsų nemokamas bagažas turi tilpti į vieną lagaminą ir neviršyti nurodytų išmatavimų: 42x32x25cm. Jei jūsų vežami daiktai telpa į nurodytus išmatavimus – papildimai pirkti bagažo Jums nereikia

 263. Kristina says:

  laba diena, užsisakiau bilietus kovo 1 d., gavau apmokėjimo patvirtinimą ir “skrydžio registraciją”, kurioje nurodyta, kad turiu registruotis iki 2013.03.03. nors išskrendam 2013.03.09. o “Registracija į skrydį” rašote, kad galima registruotis nuo 15 dienų iki 48 val. iki skrydžio. galiu registruotis tik 2013.03.05., nes tik tada dukra gaus asmens tapatybės kortelę ir iki skrydžio bus likusios 4 dienos. Ką daryti?

  • Daiva says:

   Kristina, vadovaukitės informacija, kuri nurodyta šiame puslapyje. Tikriausiai nurodytas terminas pateiktas siekiant padidinti jūsų apdairumą arba įsivėlė klaida, už kurią atsiprašome.

 264. mv says:

  Sveiki,

  Sumokėję už bilietus internetu gavo pranešimą, kad wizzair skrydžiai mus užregistruos likus 6 dienoms iki skrydžio ir el. paštu atsiųs įlaipinimo talonus. Liko 5 dienos ir nieko negauname. Ką daryti?

 265. Kamilija says:

  ar tinka gimimo liudijimo kopija?

  • Daiva says:

   Būtina pateikti vaiko asmens tapatybės dokumentą – pasą arba asmens tapatybės kortelę. Vaiko gimimo liudijimas nėra asmens tapatybės dokumentas, tinkamas keliauti į užsienį.

 266. Kamilija says:

  Ar reikalingas tėvų/globėjų sutikimo vykti užsienį vertimas?

 267. jolita says:

  Sveiki.noreciau pakkausti.ar imanomas toks dalykas .kad Maroko tautybes pilietis gali skristi i Lietuva..normaliai su pasu.ar jam reiktu vizos.nes jo salis nera Europos sajungoje ..aciu.laukiu atsakymo

 268. Ieva Velickaite says:

  Ar turi didelės reikšmės, jei mano biliete (boarding pass) įrašyta ne ta tautybė. Ta prasme aš esu lietuvė, o parašyta, kad esu iš Latvijos.

  • Daiva says:

   Ieva, gali ir turėti reikšmės tokie neatitikimai. Paskambinkite tel. 8 600 26766 ir turėtų padaryti pakeitimus.

Comments are closed.

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?