Wizzair bilieto keitimas 214

Wizzair bilieto keitimas: skrydžio laiko ir vietos keitimas

Savo skrydžio išvykimo laiko, datos ir vietos keitimą galite atlikti susisiekę su aviakompanijos skambučių centru arba sistemos (portalo) administratoriumi, kurioje pirkote savo lėktuvo bilietus. Keitimas yra galimas likus 3 valandoms iki oficialiai numatyto skrydžio laiko. Už šią paslaugą jūs turėsite sumokėti keitimo mokestį bei skrydžio kainų skirtumą, jeigu jis susidaro.

Wizzair bilieto keitimas: keleivio vardo ir pavardės keitimas

Lėktuvo biliete nurodyto keleivio vardą ir pavardę galite pakeisti susisiekę su aviakompanijos skambučių centru arba sistemos (portalo) administratoriumi, kurioje pirkote savo lėktuvo bilietus. Keisti galite likus ne mažiau nei 3 valandos iki numatyto skrydžio laiko. Už šį pakeitimą, taip pat yra taikomas  vardo ir pavardės keitimo mokestis.

Įsigijus Wizzair lėktuvo bilietus, atlikus registraciją į skrydį, vis dar galite keisti savo užsakymą. Rezervaciją papildžius šiomis paslaugomis: „WIZZ Xpress“, „WIZZ XXLong“, „WIZZ Reserved Seat“,  Wizzair priority boarding ir kt. jūs turite iš naujo atsispausdinti įlaipinimo kuponą su naujais pakeitimais.

Jeigu jau esate prisiregistrave į skrydį, bet reikalinga pakeisti lėktuvo biliete nurodytą vardą, pavardę arba skrydžio maršrutą, tai galite padaryti likus ne mažiau nei 4 valandoms iki numatyto skrydžio laiko. Keitimą galite atlikti susisiekę su aviakompanijos skambučių centru arba sistemos (portalo) administratoriumi, kurioje pirkote savo lėktuvo bilietus. Taikomi keitimo mokesčiai. Atlikus keitimą, būtina iš naujo užsiregistruoti į skrydį ir atsispausdinti įlaipinimo kortelę. Skrydžio keitimo mokestis yra didesnis, jei keitimas yra atliekamas likus 30 dienų iki skrydžio.

Wizzair bilieto keitimo mokesčiai
Mokesčio pavadinimas Skaičiavimo būdas Suma (nuo)
Skrydžio pakeitimo mokestis internetu Už vieno keleivio skrydį 10,00 € – 60,00 €
Pavardės keitimo mokestis internetu Už vieno keleivio skrydį 45,00 €
Pavardės keitimo mokestis paskambinus į skambučių centrą  Už vieno keleivio skrydį  60,00 €
Wizzair bilieto grąžinimas

Jei keleivio šeimos narys (motina, tėvas, žmona, vyras, pagal civilinę santuoką registruotas partneris, sesuo, brolis, senelis (-ė), anūkas (-ė), vaikas) miršta ne anksčiau kaip likus 30 d. iki tvarkaraštyje nurodyto užsakyto skrydžio pradžios datos, per 30 d. nuo mirties galima pateikti prašymą Wizzair ryšių su klientais skyriui arba sistemos (portalo) administratoriui, kurioje pirkote savo lėktuvo bilietus ir susigrąžinti pinigus už skrydį, jei per 7 d. nuo prašymo pateikimo, atsiunčiate mirties liudijimo kopiją.

214 thoughts on “Wizzair bilieto keitimas

 1. Ruslis says:

  Sveiki, yra nupirkti biletai 2018-09-19d. Skrydis į abų galus. Tačiau, taip atsitiko, kad butent tuo laikotarpiu laukiama šeimos pagausėjimo ir abėjojame, kad galėsime skristi. Sakykit, ar įmanoma pakeisti vardus ir pavardes bilietuose dėl tokio nenumatyto atvėjo (nemokamai, ar surast kokį kompromisą), jei niekas išesmės nesikeičia, nei skrydžių laikiai, vieta, net keleivių skaičius, iki skrydžio daugiau nei puse metų ir pinigai jau sumokėti. Ką galite patarti

  • Alvita says:

   Laba diena,

   visi keitimai yra mokami, galite bandyti susigrąžinti pinigus, tačiau kiekvienam asmeniui bus taikoma nuo 60 EUr bauda, kiekvienam skrydžiui, tai jei mokėjote mažiau, grąžinimą daryti neapsimoka. Siūlyčiau tuomet keisti į ankstesnes datas.

 2. Vilma says:

  Laba diena

  Spausdinant įlaipinimo kortelę pastebėjau kad pavardėje (wizz club keleivio) yra gramatinė klaida. Ar tai galėtų būti trūkdis?

  pvz:

  t.b. Petriene, o įvesta Petrienene

 3. Margarita says:

  Sveiki,
  Uzsakydama suklydau ir pasirinkau ne ta diena isvykimo.
  Kaip man pakeisti bilietus (WFMPG6P)? Ir kiek tai kainuos?

  • Alvita says:

   Sveiki, Margarita,

   kaina priklauso, nuo datos į kurią keičiate, taip pat noriu paminėti, kad dažnai labiau apsimoka įsigyti naujus bilietus negu keisti. Dėl konsultacijos konkrečiai rezervacijai prašau parašykite el. laišką užsakymai@wizzair.lt, mielai Jums pagelbėsime ir pasiūlysime optimaliausią variantą.

 4. Rasa says:

  Sveiki, man neleidzia pakeisti vardo, raso kad turiu buti tarp keleiviu..bet jei as neskrisiu, kaip tada pakeist? Pirkau per wizzair app, dar nedariau check in.

  • Alvita says:

   Sveiki, Rasa,

   kadangi nusipirkote tiesiogiai iš Wizzair.com, mes nieko pakomentuoti negalime, kreipkitės tiesiogiai į ten kur įsigijote bilietus.

 5. Tomas says:

  Sveiki, pirkau bilieta Vilnius – Kutaisis WFAFKX5, veliau pirkau 10 m vaikui Vilnius – Kutaisis WFZ3EZP, negaliu registruoti, kadangi amzius nesiekia minimalaus. Ka tokiu atveju reikia daryti? Kaip susieti siuos du keleivius?

  • Alvita says:

   Sveiki,

   reikia keisti vaiko rezervacijos statusą į vaiko, kad galėtumėte registruoti ir prijungti prie suaugusiojo rezervacijos. Tai yra mokama paslauga, dėl keitimo susiekite su mumis telefonu ar el. paštu.

 6. Vita says:

  Sveiki,
  Biliete rodo vyriška lytį, nors anketos nustatymuose nustačiau moteriška. Ar gali kilti problemu įlaipinant i lektuva? Ir panaši problema su asmenybės dokumentu, nors nustačiau, kad tai id kortelė ir visus duomenis užpildžiau gerai, biliete rodo other document. Ar del šito taip pat nekils problemu?

  • Alvita says:

   Sveiki,

   reikėtų kreiptis į Jūsų bilietų pardavėją, kad pakoreguotų duomenis.

 7. Asta says:

  Laba diena
  Pirkau bilieta vasario 10 dienai , pasikeite planai reikia skristi vasario 3 diena. Ar galiu pakeisti bilieto data ir kiek tai kainuos

  • Alvita says:

   Laba diena,

   galima, kaina priklauso nuo rezervacijos ir kitų faktroių, reikia žiūrėti konkrečiai Jūsų rezervaciją.

 8. Simas says:

  Sveiki, pirkau du bilietus skrydžiui iš vienos šalies į kitą datai 2018-04-10 ir nepastebėjas sumaišiau puses iš kurios išskrisiu, ką tokiu atveju daryti

 9. Eugenijus says:

  Sveiki. Užsakėme skrydį iš Romos į Vilnių su persėdijimu Geteborge. Tačiau jūsų bendrovė pakeitė persėdimo laiką (kitai dienai Geteborge). Tai ar neturėtumėte pasirūpinti nakvyne (rezervuoti viešbutį)?

  • Alvita says:

   Sveiki,

   galite kreiptis tiesiogiai į kompaniją dėl kompensacijos.

 10. Renata says:

  Sveiki,pirkau bilietus sau ir vaikui (jam jau 12 metu)bet netycia pazymejau kaip suaugusiam.Ar nebus problemu?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Renata,

   kils, negalėsite atlikti registracijos. Jums reiktų kreiptis tiesiogiai į savo bilietų pardavėją.

 11. F.Raimondas says:

  laba diena.Bilietas pirktas kitam asmeniui,kitoj salyj.Patarkite kokia tvarka keleivis galetu pats pasidaryti check-in ir atsispausdinti bilieta. Aciu

  • Alvita says:

   Sveiki,

   priklauso kur pirktas yra bilietas, jei yra atsiųstas laiškas el. pašte ten turėtumete užpildyti duomenis, jei pirkote tiesiogiai iš Wizzair turėtumėte prisijungti prie rezervacijos ir savarankškai užsiregistruoti jų puslapyje.

 12. Haroldas says:

  sveiki. nusipirkau bileta ir padariau klaida varde pvz Haroldas turi buti o klaida harolas niera D raidės ka reikia daryti šuo atveju?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   tai nėra didelė problema, tačiau norint pakoreguoti vardą, reikia susisiekti su savo bilietų pardavėju, kad šis pakoreguotų. Jeigu įsigijote avialinijos portale, galite tai atlikti pats prisijungęs prie savo rezervacijos.

 13. Dovilė says:

  Sveiki,

  Pirkau bilietus ir nepastebėjau, kad nurodytas kreipinys liko “Mr.” , nors anketoje visada buvo įvesta female. Ant laipinimo kortelės dabar nurodyta lytis “Male” , kai turi būti ‘female”. Ar tai problema ir ar įles į lėktuvą? Daugiau visi dokumento numeriai vardas pavardė nurodyti teisingai. Skrydis iš Anglijos į Lietuvą.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Dovile,

   problemų kilti neturėtų, jeigu visgi jaudinatės, susisiekite su savo bilietų pardavėju ir pakoreguokite lyties nurodymą.

 14. neringa says:

  sveiki,esu nusipirkusi bilieta taciau skristi nrgaliu ar yra galimybe grazinti bilieta skrydis 2017-12-08

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Neringa,

   Jūs turite tiesiogiai kreiptis į savo bilietų pardavėją norint išsiaiškinti, ar Jūsų atveju yra įmanomas grąžinimas.

 15. Karolina says:

  Sveiki, lėktuvo biliete pavardėje padariau viena klaida ar dēl to man dabar teks keisti visa varda ir mokėti už tai?

  • Alvita says:

   Sveiki,

   jei pirmos vardo ir pavardės raidės teisingos problemų kilti neturėtų, jei ne, tuomet gali tekti mokėti už pakoregavimą.

 16. Vida says:

  Sveiki,nusipirkau bilieta bet jame nera pazymeta sedejimo vieta,ar nebus taip jog tai fali buti rezervinis bilietas ir susirinkus visiems keleiviams liksiu be vietos.

  • Alvita says:

   Sveiki,

   kelinta dieną Jūsų skrydis? Galbūt dar gavote tik patvirtinanti dokumentą, o ne įlaipinimo kortelę. Įlaipinimo kortelę gaunate, tik tuomet kai yra pradedama registracija, kuri yra pradedama vykdyti likus 48 valandoms iki skrydžio.

 17. Benas says:

  Sveiki, turiu bilietus pirmyn ir atgal jūsų kompanijos. Susiklostė situacija jog skrisiu tik vienu. Norėčiau parduoti kitą tam reikia vardo ir pavardės keitimo. Ar yra įmanoma atlikti tokią operaciją tik su vienu bilietu? Bilietai pirmyn ir atgal pirkti vienu metu, t.y. dvieju segmentų. Ačiū.

  • Alvita says:

   Sveiki,

   jei skrydis yra pirmyn- atgal pirktas vienu metu, neleis keisti tik vieno skrydžio.

 18. Irma says:

  Laba diena

  Asmuo vyresnis nei 16 m yra įsigijęs bilietus. Dabar norėtumėme nupirkti bilieta vaikui ir asmenį pa daryt I lydinčiuoju. Kaip nupirkti bilieta jei programa vaikui pirkti neleidžia. Ir ar gali lydėti asmuo kuris yra tolimas giminaitis.

  • Alvita says:

   Sveiki, Irma,

   jei vaikas keliaus Šengeno erdvėje, tai tuomet nereikia jokių papildomų dokumentų, tačiau jei keliautų ne Šengeno erdvėje pvz.: Airija, tuomet reikėtų vieno iš tėvų sutikimo, notariškai patvirtinto. Vaikui bilietą reikėtų išpirkti kaip suaugusiam ir vėliau už papildomą mokestį keisti vaiko statusą, bei prijungti prie lydinčiojo asmens rezervacijos.

 19. Marija says:

  Ar taikomas keleivio keitimo mokestis turint jūsų standartinę klubo narystę?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Marija,

   mūsų portale wizzair-skrydziai.lt nėra taikomos klubo kortelės.

 20. giedrius says:

  sveiki,turiu bilieta nusipirkes internetu bet neturesiu galimybes jo atsispausdinti ar uztenka tik paso skrydziui oro uoste?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   jeigu bilietai įsigyti wizzair-skrydiziai.lt portale įlaipinimo korteles būtina atsispausdinti.

 21. Antanas says:

  Laba diena turiu toky klausima as norejau is skrist is vilniaus lutona o dabar man butu geriau skrist is kauno ar galiu kaip nors pasikeist ir kiek kainuotu pasikeist skrydzio marsruta is Lutono

 22. Rytis says:

  Sveiki. Kaip pakeisti ant bilietu i abu galus varda ir pavarde internetu?

 23. Aurelija says:

  Sveiki,
  esu nusipirkusi bilietus į Barseloną su savo senąja pavarde, po santuokos pavardė pasikeitė, pasikeičiau ir asmens dokumentus. Ar galiu palikti lėktuvo bilietus senąja pavarde ir su savimi tiesiog turėti santuokos liudijimą?

  • Alvita says:

   Sveiki, Aurelija,

   reikėtų turėti seną ir naują pasą, bei santuokos liudijimą. Jei vis gi nerimaujate, galite kreiptis į tiesioginį bilietų pardavėją, kad pakoreguotų pavardę.

 24. Ingrida says:

  Sveiki. Norėjau paklaust,jei perkant bilietą rašant vardą buvo sukeistos dvi raidės vietomis ar dėl to kils problemų?

  • Alvita says:

   Sveiki,

   svarbiausia, kad pirmos trys vardo ir pavardės raidės būtų teisingos, tačiau jei nerimaujate galite kreiptis į mūsų konsultantus, dėl pakoregavimo už papildomą mokestį.

 25. D says:

  Sveiki.

  Nusipirkau bilieta su bagazu 32kg, bet noriu atsaukti bagaza. Ar imanoma tai padaryti ir kaip?

  Aciu.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   atgauti pinigų už išpirktas paslaugas nėra galima.

 26. Jurgita says:

  Sveiki. Turiu skrydi 13d spalio. Check in padarius su senopaso duomenimis. Kol buvau cia pasidariau nauja pasa. Ar reikia keisti asmens koda? Ar uzteks parodyti abu pasus? Senas dar galioja iki gruodzio menesio. Aciu

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Jurgita,

   keliaukite su tokiu dokumentu, kuriuo atlikta registracija, jeigu senasis pasas dar galioja.

 27. Žydrūnė says:

  Sveiki,

  Kaip pakeisti savo varda ir pavarde wizzair portale, kadangi turiu wizzair discount club nenoriu registruotis is naujo. Be to el pastas tas pats.
  Prisijungus niekur neleidzia koreguoti pavardes, o ji jau pasikeitusi.
  Jei nusipirksiu sena pavarde ir keliausiu su nauju bei senu pasu ir santuokos liudijimu – viskas bus gerai ?

  • Alvita says:

   Sveiki,

   keliaujant su Jūsų išvardintais dokumentais, problemų kilti neturėtų. Jei vis dėl to nerimaujate, kreipkitės tiesiogiai į avia kompaniją.

 28. Lee says:

  Sveiki pirkau bilieta dar turedama mergautine pavarde,grizus i lietuva pasikeiciau pavarde i vyro,bet biliete liko mergautine pavarde.ar galesiu skristi, ar reikia pirkti nauja bilieta ar reikia kazkur skambinti?aciu

  • Alvita says:

   Sveiki,

   turėtų užtekti seno ir naujo paso, bei santuokos liudijimo. Jeigu vis gi nerimaujate reikėtų kreiptis į avialinijas, kad pakoreguotų pavardę.

 29. anna says:

  Sveiki, spalio 14 dieną grįžtu iš norvegijos į lietuvą o spalio 15 turėčiau išskristi. Ar galima pakeisti pavardę kito žmogaus kad grįžtu vietoje manęs. Galiu pakeisti internetu? Ar tai įmanoma?

  • Alvita says:

   Laba diena,

   jei vienoje rezervacijoje yra skrydis pirmyn-atgal, veikiausiai sistemoje Jums neleis pakeisti pavardės, reikėtų pasiskambinti į avialinijas ir klausti ar konkrečiai Jūsų rezervacijai įmanoma pakeisti asmenį atgaliniam skrydžiui.

 30. Greta says:

  Sveiki, pirkau bilieta banko pavedimu, taciau per skubejima pamirsau nurodyti patvirtinimo numeri, pinigai nuskaiciuoti. Kaip galeciau istaisyti klaida, nes informacijoje raso, kad vis dar laukiama kol sumokesiu

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Greta,

   kreipkitės tiesiogiai į savo bilietų pardavėją, nusiunčiant savo užsakymo duomenis ir sąskaitos išrašą.

 31. Sarunas says:

  Laba diena,
  Pirkau bilietus pas jus į priekį ir atgal,tačiau nebegalėsiu jais skristi. Ar įmanoma už bilietus atgauti kaškokią sumą pinigų? Skrydis į priekį rugsėjo 7,o atgal rugsėjo 11.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   įprastai pigių skrydžių bilietai nėra grąžinami, nebent labai rimtos priežasties atveju. Pinigų grąžinimuisi dar turi įtakos ir bilietų draudimas, jeigu turite tokį. Jums reiktų tiesiogiai susisiekti su savo bilietų pardavėju pateikiant jam savo neskridimo priežastį.

 32. . says:

  Sveiki,
  Registruojantis bilieto duomenis per klaida supildziau savo paso ir gimimo metu duomenis prie ne savo, o prie draugo bilieto, taciau ant to bilieto visvien raso jo varda ir pavarde. Ar del to kils kazkokiu problemu? Kur galeciau pamatyti/pakeisti uzpildytus duomenis?

  Aciu

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   tokiu atveju tikrai reiktų kreiptis į savo bilietų pardavėją.

 33. Gintarė says:

  Laba diena,

  Kur reikia kreiptis jei noriu atšaukti skrydžio bilieta?
  Bilieta pirkau su draudimu, kaip atgauti pinigus? Informaciniais telefonais jums prisiskambinti neina.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Gintare,

   kreipkitės tiesiogiai į savo bilietų pardavėją.

 34. Gintarė says:

  Kaip susisiekti su wizzair kompanija dėl Bilieto gražinimo?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Gintare,

   turite kreiptis tiesiogiai į savo bilietų pardavėją. Kontaktų ieškokite portale, kuriame įsigijote bilietus.

 35. Gintarė says:

  Laba diena,

  Kur reikia kreiptis jei noriu atšaukti skrydžio bilieta?
  Bilieta pirkau su draudimu, kaip atgauti pinigus?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Gintare,

   kreipkitės tiesiogiai į savo bilietų pardavėją.

 36. Edgar says:

  Ir dar kokia butu kaina?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Edgar,

   datos keitimų kainos yra svyruojančios ir skaičiuojamos konkrečiam užsakymui atskirai.

 37. Edgar says:

  Sveiki norecuau suzinoti ar galima paankstinti skrydzio data . Bilietas yra nupirktas liepos 8 dienai is kef i vln ar galima pakeist data i birzelio 24? (Bilieta pirkau pats internetu . Aciu

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, Edgar,

   galite pakeisti skrydžio datą už papildomą mokestį. Kreipkitės į tiesiogiai savo bilietų pardavėją.

 38. Greta says:

  Sveiki,
  Ar įmanoma internetų pasikeisti skrydžio datą iš vėlesnės į ankstesnę. Matau skiltį “Užsakymo keitimas”, bet toliau nelabai aišku, ar tai galiu padaryti tik sulaukus tos dienos skrydžio į kurią noriu keistis, ir likus 3 val iki išvykimo? Beja, bilietas pirktas ne tiesiogiai per Wizzair.

  Dėkoju

  • Daniele Wizzair says:

   Greta,
   taip, skrydžio laiką pasikeisti įmanoma. Jei pirkote ne pati, o per agentūrą, susisiekite su savo kelionės konsultantu ir jie padės pakeisti skrydžio laiką.

 39. Galina Milevska says:

  Sveiki, noriu pakeisti skrydzio data. Turiu bileta 170611, noriu pakeisti 170618. Skrydis is Vilniaus i Geteborga(Landveter). Reisas WF9WPK. Dekuoju uz pagalba!

  • Daniele Wizzair says:

   Sveiki, Galina,
   norėdama padaryti tokius pakeitimus turite susisiekti su Wizzair arba su agentūra, iš kurios pirkote bilietą.

 40. julius says:

  sveiki.
  jeigu suklydau vaiko gimimo diena, ti penkiom dienom, ar bus problemu…

  • Daniele Wizzair says:

   Sveiki,
   ID ir bilieto duomenys turi sutapti, tad geriau, jog datą pakeistumėte. Tai galite padaryti susisiekę su Wizzair arba su agentūra, iš kurios pirkote bilietus.

 41. Irmina says:

  Laba diena, per savo klaidą nusipirkau dviejus bilietus. Ar butu įmanoma vieną bilietą atšaukti ir susigrąžinti pinigus? Skrydis birželio 13 dieną.

  • Daniele Wizzair says:

   Irmina,
   įmanoma, kreipkitės tiesiogiai į Wizzair arba į agentūrą, iš kurios pirkote bilietus.

 42. Ramunas says:

  Sveiki cia ramunas is siaures airijos pirkome atskira bilieta vaikui internetu bet suaugusio.ar galima belfasto internation aerporte pakeisti i vaiko ir prideti prie mamos tam paciam skrydziui..aciu.

  • Daniele Wizzair says:

   Sveiki,
   galite tai padaryti ir internetu. Vaikas bus sujungtas su mamos bilietu.

 43. Ramunas says:

  laba diena noreciau pakeisti suaugusio pirkta bilieta i vaiko.skrendame kartu tevai bet pirkom atskira bilieta kaip suaugusiam.

  • Daniele Wizzair says:

   Sveiki,
   susisiekite su agentūra, iš kurios pirkote bilietą, arba su Wizzair. Vaiko bilietą turės sujungti su Jūsų.

 44. Gabriele says:

  Laba diena tokia sitoacija pildydama duomenis i skrydi nepakriciau is paso i ID kortele ar tai problems?

  • Daniele Wizzair says:

   Gabriele,
   reikia, jog biliete nurodytas dokumentas atitiktų Jūsų turimą, todėl rekomenduojama pakeisti dokumento tipą.

 45. Rita says:

  Sveiki, taip isejo kad as per wizzair.com ir per jusu svetaine nusipirkau du bilietus tam paciam skrydziui balandzio 2 dienai, noreciau sito bilieto tiesiog pakeisti data ar tai imanoma padaryti telefonu ir kokiu nr kreiptis. Aciu

  • Daniele Wizzair says:

   Rita,
   prašome susisiekti su mūsų agentūros konsultantu arba parašykite laišką adresu uzsakymai@zigzag.lt ir jis padės išspręsti šią problemą.

 46. anonimas says:

  Laba diena. uzsisakiau bilietus nepastebejau ,kad praleidau pavardeje viena raide , kokia kaina butu klaidos istaisymo isvykstu 2017-05-14 diena?

  • Renata Wizzair says:

   Sveiki, rekomenduojame susisiekti su tiesioginiu pardavėju. Jei pirkote bilietus mūsų portale, susisiekite uzsakymai@zigzag.lt paštu. Pavardės koregavimo kaina 15 Eur.

 47. sandra says:

  Reikia keisti mazo vaiko id kortele ir nezinau ar pasikeis korteles nr, jei taip ar reikia keisti ir skrydzio informacija? Nes check in jau padarytas ir buvo ivestas senas id korteles nr, ar tai nebus problema? Bet vardas pavarde, viskas tas pats.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, Sandra,

   duomenis dokumento, su kuriuo keliaut vaikas, turi sutapti su registracijos į skrydį duomenimis. Tad Jums reiktų kreiptis į savo bilietų pardavėją, kai turės vaikas naują dokumentą.

 48. Neringa says:

  Laba diena.Bilietas nupirktas mergautine pavarde.Pasikeičiau pasą,ten jau pavardė po santuokos.Ar galios bilietas su senąja pavarde,ar turiu keisti biliete pavardę?Ačiū

  • Renata Wizzair says:

   Neringa, duomenys pateikti registracijai į skrydį turi visiškai sutapti su asmens dokumento duomenimis. Dėl pasikeitusios pavardės gali kilti nesklandumų. Rekomenduojame kreiptis į tiesioginį pardavėją. Jeigu bilietus įsigijote http://www.wizzair-skrydziai.lt portale, susisiekite uzsakymai@zigzag.lt adresu.

 49. Jolanta says:

  Sveiki, per savo klaida nusipirkau dviejus bilietus, ar butu imanoma viena bilietą atšaukti ir susigrąžinti pinigus? Skrydis balandžio 6diena

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,
   jeigu įsigijote du identiškus bilietus, yra galimybė susigrąžinti pinigus už vieną bilietą. Jums reiktų susisiekti su tiesioginiu bilietų pardavėju dėl šios problemos.

 50. Algimantas says:

  Laba diena,

  Užsakinėdamas lėktuvo bilietus per neapdairumą praleidau pavardėje vieną raidę. Vietoj Simanavicius parašiau Simanavcius. Ar tai gali sudaryti didelių problemų oro uoste?

  • Simona | Wizzair Skrydžiai says:

   Labas rytas,

   Susisiekite su portalu per, kurį įsigijote bilietus, kad klaida būtų ištaisyta.

 51. Raimonda says:

  Pavardėje praleidau vieną raidę.Ar nekils neaiškumų areuoste.
  Teisingai Venckuniene
  Parašiau Veckuniene

  Pavardėje praleidau vieną raidę
  Parašiau VECKUNIENE
  Teisingai VENCKUNIENE
  Ar nekils problemų registruojantis skrydžiui?

  • Simona | Wizzair Skrydžiai says:

   Labas rytas,

   Susisiekite su portalu per, kurį įsigijote bilietus, kad būtų ištaisyta klaida.

 52. Aleksiejus says:

  Laba diena,

  Per mobilųjį telefoną pirkau bilietus ir pavardėje praleidau vieną raidę vietoj Simanavicius parašiau Simanavcius. Ar tai gali sudaryti didelių problemų keliaujant?

  • Simona | Wizzair Skrydžiai says:

   Laba diena,

   Susisiekite su portalu per, per kurį įsigijote bilietus, kad klaida būtų ištaisyta.

 53. Gintas says:

  laba diena
  turiu wizzair bilietus,jame yra vaikas 5m.Jo varda pavarde reikia pakeisti,bet vietoje jo skris suauges asmuo.Ar tai imanoma uz mokesti,nes biliete salia vaiko yra gim data?ar pakeitus nekils problemu registruojant ta asmeni ir suvedant dokumentu duomenis?(skrydis ne sengeno zonoje)kaip tokiu atveju elgtis?

  • Simona | Wizzair Skrydžiai says:

   Labas rytas,

   Susisiekite su portalu, per kurį įsigijote bilietus.

 54. Lukas says:

  Sveiki. gale pavardės parašiau raidę e, o ne ė. ar tai sudarys kliūčių skrendant?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, dėl tokių smulkmenų problemų kilti neturėtų. Užsakant bilietus vardą ir pavardę reiktų rašyti be lietuviškų raidžių tad klaidos nepadarėte.

 55. Modesta says:

  Turiu bilietus (3 ASMENIMS)siandienos skrydziui i Tel Aviva, ar galima atsaukti skrydi ir sugrazinti bent dali pinigu likus daugiau kaip 3 val iki skrydzio.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, įprastai pigių skrydžių bendrovių bilietai yra negrąžinami, tačiau viskas priklauso nuo situacijos. Jeigu Jūs nepasinaudojote bilietais dėl sunkios ligos ar kitos rimtos priežasties, galite bandyti kreiptis į tiesioginius bilietų pardavėjus dėl pinigų grąžinimo.

 56. Akvilė says:

  Sveiki,
  susirgau rimta liga, o skrydis jau rytoj. Niekaip negaliu skristi. Ar įmanoma grąžinti bilietą ir atgauti pinigus? Kitą dieną skristi negaliu.
  Ačiū.

  • Simona | Wizzair Skrydžiai says:

   Labas vakaras,

   Skrydžio datos keitimas yra įmanomas už papildomą mokestį ( nebent turite skrydžio draudimą).

 57. Aivaras says:

  sveiki,šioje svetainėje pirkau bilietą skrydžiui 2017-01-11,šią datą norėčiau pakeisti į 2017-01-04 , kaip tai padaryti?

 58. Ina says:

  Laba diena, nusipirkom bilietus vasaros kelionei,bet per tą laiką keisis mano pavardė,ar turėsiu mokėti už pavardės keitimą?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   jei keliausite su galiojančiu dokumentu, kuriame yra Jūsų sena pavardė – problemų kilti neturėtų. Jei visgi keisite dokumentą ir keliausite su juo, reiktų susisiekti su tiesioginiu bilietų pardavėju.

 59. Ramune says:

  per klaida buvo uzsakyta 2 kartus tie patys bilietai. ar galima butu vienus bilietus atsaukti ir susigrazinti pinigus? uzsakyra buvo is wizzair.com

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, Ramune,

   mes administruojame tik puslapį wizzair-skrydziai.lt. Dėl įsigytų bilietų Jums reiktų kreiptis tiesiogiai į Jūsų bilietų pardavėją.

 60. Tomas says:

  Imanoma pakeist vietą kur skrist ? Pvz vietoj Rygos i Vilnių? (anksčiau nebuvo bilietų i Vilnių)

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,
   skrydžio maršruto keitimas nėra galimas.

 61. Erika says:

  Labas vakaras, noreciau pakeisti skrydzio data. Kur galiu kreiptis? Galima ta padaryti internetu?

 62. Giedrius says:

  Labas. Kaip pasikeisti Wizzair kompanijos skrydyje priskirta vieta i kita?

 63. Viktorija says:

  Sveiki. Pirkome vakar bilieta is cia i Belfasta ir atgal gruodzio 30d. Noretume pakeisti grizimo data i sausio 2. Kiek tai kainuotu?

 64. Armandas says:

  Ką daryti jeigu ivedžiau vienodas dviejų bilietų paso pasibaigimo datas, išdavimo datas ir paso numerius, kaip pakeisti?

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Armandai, susisiekite su tiesioginiu bilietų pardavėju.

 65. Daina says:

  Sveiki, reikia bilieto su galimybe pakeisti keleivio pavardę.
  Nurodyta, kad internetu pavardės keitimo mokestis yra nuo 45 Eur. Ar tai reiškia, kad tai nėra fiksuotas mokestis? Nuo ko jis priklauso? Gal yra specialūs tarifai, leidžiantys laisvai keisti?

  Ačiū!

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Priklasuomai per kur pirkote bilietą, jei per kurią nors rezervacinę sistemą Jums reikėtų susisiekti su tos svetainės administratoriais ir kainą jie paskaičiuotų, jei įsigijote http://www.wizzair.com jie vėl paskaičiuotų savo taikomą mokestį, bet kokiu atveju reikėtų susisiekti su tiesioginiu bilietų pardavėju.

 66. Ieva says:

  Sveiki,

  ar įmanoma grąžinti bilietus? Jei taip, kokios sąlygos ir mokesčiai? Iki skrydžio likusios 3 savaitės.

  Ačiū.

 67. Mantas says:

  Sveiki, jei bilietą pirkome kitoje svetainėje (Greitai.lt) ar būtų galima pakeisti skrydžio datą iš Sausio 8d. į Gruodžio 7d? Ir kiek tai kainuotų? :)

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Šiuo atveju kreipkitės į Greitai.lt :)

 68. Neringa says:

  Kaip atsisakyti bilieto?

  • Sveiki,
   Jei keleivio šeimos narys (motina, tėvas, žmona, vyras, pagal civilinę santuoką registruotas partneris, sesuo, brolis, senelis (-ė), anūkas (-ė), vaikas) miršta ne anksčiau kaip likus 30 d. iki tvarkaraštyje nurodyto užsakyto skrydžio pradžios datos, per 30 d. nuo mirties galima pateikti prašymą Wizzair ryšių su klientais skyriui arba sistemos (portalo) administratoriui, kurioje pirkote savo lėktuvo bilietus ir susigrąžinti pinigus už skrydį, jei per 7 d. nuo prašymo pateikimo, atsiunčiate mirties liudijimo kopiją.

 69. aleksas says:

  Sveiki,norėčiau sužinoti kiek kainuotu pakeisti skrydžio data,aš grįštu gruodžio 11 diena,o reikia pakeisti į gruodžio 7 diena,gal galite pasakyti kiek kainuotu?

 70. karollina says:

  Sveiki, ar įrašius nepilną vardą (bilietas Justo vardu, o dokumente Justinas) nekils problemų?

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Visi duomenys turi tiksliai atitikti Jūsų dokumento, su kuriuo keliaujate duomenis, šiuo atvejų bus reikalingas vardo koregavimas.

 71. Tomas says:

  Sveiki,norejau paklausti kidk kainuotu pakeisti bileto skrydi? Jeigu skrydis vyks gruodzio 11d. O noreciau skristi gruodzio 7d.

 72. Brigita says:

  Laba diena, norėjau pasiteirauti, kaip reikia užsisakyti papildomą bagažą?

 73. Julita says:

  Sveiki, pries santuoka gavau wizz discount klubo natyste senaja pavarde. Ir dabar tinklapyje pati negaliu pakeisti pavardes, o su nauja pavarde nuolaidos negausiu, ka daryti?

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Susisiekite su Wizzair.com, nurodytais jų kontaktais dėl susiklosčiusios situacijos.

 74. Skaiste says:

  Sveiki, griztu i Lietuva 3 dienom ir noriu pasikeisti pasa , nes istekejau, o bilietai jau nupirkti ir uzsiregistruota i skrydi. Ka daryti tokiu atveju?

 75. Lala says:

  Sveiki norejau paklaust dabar susituokiau ir keites mano pavarde bet bilieto dar neturiu nusipirkusi kaip ja galiu pasikeisti?

 76. Keleive says:

  Laba diena, wizzair puslapyje registravausi kaip moteris – ms, taciau perkant bilietus pamaciau kad mano paskyra pakeista i mr , t.y. vyro, noriu susimoketi uz bilietus, bet nerandu informacijos ar del to veliau neteks keisti bilieto. su customer service nurodytaia numeriais susisiekti is LT operatoriu kuriuos naudoju neimanoma, i claim forma atsakyti gali po 30 dienu, tad viskas atrodo gana beviltiskai.

 77. Goda says:

  Laba diena, kaip yra su rankiniu bagažu wizz air? Ar įmanoma būtų įsinešti į lėktuvą lagaminą kurio aukštis 50cm?

  • Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair orlaivio salone galite gabenti tik 1 vnt. rankinio bagažo. Nemokamai galite gabenti mažą orlaivio salono bagažą (42x32x25 cm, svoris neribojamas), už papildomą mokestį, jį galite pasikeisti į didesnių išmatavimų didelį orlaivio salono bagažą (556x45x25 cm, svoris iki 15 kg).

 78. Darius says:

  Sveiki,
  Turiu klausima.Turiu bilieta rugsejo13d ar butu imanoma pakeisti i rugsejo11d.

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Laba diena,
   Susisiekite su tiesioginiu bilietų pardavėju dėl datos keitimo galimybės.

 79. Olga says:

  sveiki,užsakiau bilietą ir draudimą,kad mano planai gali keistis ir galiu tuo atveju atgauti 80% sumos. Planai iš tikrųjų pasikeitė,bet nerandu ką reikia padaryti,kad pinigai būtų grąžinti

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Reikėtų kreiptis į portalą, kuriame užsakinėjote šią paslaugą.

 80. saulius says:

  Sveiki uzsakiau 4 bilietus bet nepastebejau jog jie su persedimu skrydis tuo paciu metu keturiem asmenim. Kaip galiu pakeist skrydi i be persedimo kur skambint ar kreiptis?

 81. Sveiki, po santuokos uzsisakiau bilietus i lietuva jau su sutuoktinio pavarde, bet paaiskejo,kad iki skrydzio nespesiu pasikeisti pavardes. Ar reikia moketi uz pavardes pakeitima ant bilieto jei checkin’as dar nepadarytas?

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki, šiuo atveju bus taikomas keitimo mokestis, būtinai turėkite santuokos liudijimą.

 82. Agnė says:

  Sveiki, turiu nusipirkusi bilietą, tačiau jei jo atsisakyčiau kokį procenta bilieto sumos gaučiau atgal? :)

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki, bilietai ir pinigai už sumokėtą bilietą yra negrąžinami, išskyrus mirties atvejį.

 83. Rūta says:

  Sveiki, ačiū, kad reaguojate į klientams kylančias problemas neatsakydami į jų užklausas. You go wizzair ;) Ir jūsų nurodytas telefono numeris neveikia.

 84. Virginija says:

  Sveiki. Aš užsisakiau ir nusipirkau skrydį iš Bilundo į Vilnių, tačiau atlikdama registraciją skrydžiui internetu, pastebėjau, kad vietoje vardo įrašiau pavardę, o vietoje pavardės įrašiau vardą, sukeičiau vietomis. Skrydis jau užregistruotas , turiu įlaipinimo kortelę. Ar gali manęs nepriimti skrydžiui? Ką turėčiau daryti, kad skrydis būtų garantuotas? Ar būtinai turiu keisti vardą ir pavardę už papildomą mokestį?iki skrydžio dar yra 10 dienų. Ačiū už atsakymą.

 85. Ingrida says:

  Laba diena pirkom bilietus ir vaika uzimejau kaip berniuka o ne mergaite netycia ar tai sukels problemu orouoste?

 86. Gin says:

  Sveiki.Pirkau mamai bilietus i anglija ir atgal,ivedziau jos varda ir pavarde,bet jau kai sumokejau ismete detales skrydzio ir rodo mano varda ir pavarde su kuria as esu prisiregistravus wizzair.com . Tai man dabar reikes moket uz vardo ir pavardes pakeitimus abiejuose bilietuose? :o

 87. SIMONA says:

  LABA DIENA, bilietus pirkau wizzair.com svetaineje. Suklydau rasydama pavarde – nepilnai parasiau, nes mergautines pavardes po bruksneliu yra vyro pavarde. ID korteleje pavarde teisinga (po bruksneliu vyro pavarde). Dar nesu padariusi check in, ar imanoma pakeisti pavarde be papildomo mokescio?

 88. Virginija says:

  Laba diena, uzsakem bilietus mamai, kuri turi uzsienietiska pavarde ( Bilietai uzsakyti jos uzsienietiska pavarde), bet issiaiskinom kad jos pasas vis dar lietuviskas ,su lietuviska pavarde. Ka patartumet sioje situacijoje? Ji turi uzsienietiskas teises, id kortele- ar to uztektu?

 89. Vaida says:

  Laba diena, turiu bilietus Vilnius Stavengeris 2016/05/19 ir Stavangeris Vilnius 2016/05/24 bet sese nebe gali skristi tuo laiku, ar butu galima pakeist pavarde jei bilietas jau už registruotas internetu.

 90. marta75 says:

  Turiu bilieta i Londona ir atgal i vilniu savaitgali, bilietus pirkau per app programele, deja negaliu skristi, nes mano dideliam suniui eina paskutines dienos, ar imanoma grazinti bilieta ir atgauti bent dali pinigu?

 91. zina says:

  Sveiki buvo nupirkti bilietas is Londono i Vilnių pirmyn ir augal o dabar susiklosciu aplinkybems gryzimo i Londona data noreciau pakeisti i velesne kiek tai kainuotu

 92. Auguste says:

  Laba diena, turim bilietus 3 zmonems, bet pasikeite planai ir skrendam tik 2. ar reikia kazka papildomai informuoti?

 93. Aleksej says:

  Kokiu telefonu skambinti?? Ne vienas numeris neveikia!!!

 94. kristina says:

  Laba vakara.Norejau paklausti 2016-01-23d.pirkome bilietus : mociute,dukra ir du vaikuciai is Doncasterio i Vilniu,bet mociute grizta 23,o dukra su vaikais nori pakeisti bilietus velesniam laikui grizti .Norejom suzinoti ką ir kaip turime padaryti.

 95. Arunas says:

  Sveiki pirkdamas bilieta pavardeje yra klaida.Kaip istaisyti kad nebutu problemu oro uoste.Aciu

 96. Laura says:

  Sveiki turime bilietus is Belfasto i Vilniu 2016m 01 04diena bet noretumeme pasikeisti bilietus i 2016 01 01 diena. Du suauge du vaikai iki 14m ir vienas kudikis. Kiek tai kainuotu?

 97. Ausra says:

  Ar galima del nesusipratimo grazinta bilieta susigrazinti?

 98. Darius Bulasas says:

  Sveiki, turiu uzsisakes bilieta is Eindhoveno i Vilniu gruodzio 13d. Ar butu imanoma pakeisti skrydi is Malmo i Vilniu gruodzio 16d.?

 99. Deimante says:

  Sveiki, pirkau bilieta ir rašiau savo pavardę be lietuviškų raidžių ir dabar neleidžia padaryti check-in, ka turėčiau tokiu atveju daryti? Ir ar kainuotu pakeisti?

 100. inga says:

  Sveiki, nupirkome bilietus, bet visi planai zlugo, nebegalime skristi, iki skrydzio daugiau nei menuo dar, ar galime atvsaukti skrydzio bilietus ir susigrazinti ponigus?

 101. Daiva Kavaliauskienė says:

  Skrendam į portugalija per angliją ir tik dabar pastebėjome, kad bagazas mazasis. Ar būtų galima pakeisti bagažą pagal interneto kainas 40 eur 2 žmonems ( pirmyn ir atgal) bagazui 56x45x25. Labai atsiprašome , bet neteko taip apsigauti. Būtume labai dekingi, nes skrendu su mamyte , sergantis žmogus, kuris turi invalidumą, niekaip nesutalpinsim , nes reikia papildomų asmens higienai daiktų .
  pagelbekite prašau, atsidurėme labai ne kokioj situacijoje.
  Bagažas iš Anglijos i Portugalija iki 10 kg pagal 56x45x25

  • Sveiki,
   Įsigyjant didelį orlaivio salono bagažą kartu su bilietais bagažo kaina būna mažiausia (nuo 10 €/1 asm. skrydžiui į vieną pusę).
   Po bilietų įsigijimo bagažo kaina pakyla. Bagažą galite įsigyti internetu arba susisiekę su mūsų portalo konsultantais.
   Jei neturite tokios galimybės bagažo paslaugas galite įsigyti oro uoste prieš skrydį (nuo 40 €/1 asm. skrydžiui į vieną pusę).

 102. Karolis228 says:

  Sveiki pirkdamas bilieta varde padariau klaida nedarasiau vienos raides ar imanoma ta klaida istaisyti ar kils del to keblumu oro uoste

 103. Laba diena,

  Noriu jusu pasiteirauti , sakykite prasau ar mes galetumem pakeisti skrydzio data. Musu skrydis turetu ivykti spalio 31d. Mes noretumem skristi gruodzio prazdzioja.

  Pagarbiai V.Brazauskiene

 104. Arnoldas says:

  Sveiki!
  Ar galima butu atsaukti skrydi ir atgauti pinigus?

 105. Roza peresekova says:

  Laba diena , tūrių bilietą 2014-09-14 W6 skrydis 11,50 , ar galima pakeisti išvykimo laiką 2014-09-14 reisas 8001 6,40 min.

Comments are closed.

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?