Belfastas

Wizzair skrydžiai į Belfastą

Belfastas – Belfast

Šiaurinėje Airijos (North Ireland) salos dalyje įsikūrusi Jungtinės Karalystės (United Kingdom) dalis. Belfastas – didingas miestas su kukliomis istorijos ištakomis. Kadaise Belfastas buvo tik nedidelis kaimelis, įsikūręs šalia Lagan upės žiočių. Netrukus įvairūs plėšikai ir piratai suprato, kokioje puikioje vietoje įsikūręs šis kaimelis ir tai, kad čia galima pasislėpti nuo stiprių Šiaurės Atlanto audrų bei susitaisyti laivus. Taigi, taip darbštūs vietiniai gyventojai išvystė laivų statybą bei prekybą.  Nedidelis kaimelis išsiplėtė ir tapo vienu didžiausių, Airijos saloje įsikūrusių, miestų.

Dabar Belfastas yra istorijos, kultūros, įdomių renginių, puikaus maisto bei apsipirkimo vieta. Taip pat, čia gyvena ypač draugiški miestelėnai. Užsukite į Belfastą ir sužinokite, kuo taip didžiuojasi vietiniai gyventojai ir jūs.

Pigūs Wizzair skrydžiai į Belfastą iš Vilniaus >>

Tarptautinis Belfasto oro uostas (Belfast International airport – BFS) – įsikūręs 29 km atstumu nuo Belfasto miesto.

Kaip nuvykti iš Belfasto oro uosto į Belfastą:

Belfasto miestą galite pasiekti nuomotu automobiliuautobusais, kurie pritaikyti prie lėktuvų nusileidimų laikų, ir išvyksta 7 min. po lėktuvo nusileidimo, taip pat traukiniais, kurie vyksta darbo dienomis kas 15 min.

Ką veikti Belfaste? Populiarios lankytinos vietos:

Befasto rotušė – atvėrusi duris visuomenei  1906 m.  Tai vienas puikiausių Renesanso stiliaus architektūros pavyzdžių, esančių visose Airijos salose.

Titaniko kvartalas – tai vienas didžiausių miesto – krantinės kvartalų, kuriame galite prisiminti garsiojo Titaniko laivo istoriją.

Waterfront salė – konferencijų, meno ir pramogų centras, kuriame siūlomos įvairios paslaugos, bei vyksta įvairūs renginiai ir parodos.

Ulster muziejus – čia galite iš arti susipažinti su dinozaurų eksponatais, Egipto mumijomis ir pamatyti moderniojo meno šedevrus.

Belfasto pilis – įsikūrusi Cave Hall apskrities parke, šiaurinėje Belfasto dalyje. Čia apsilankiusius nustebins nuostabūs Belfasto miesto vaizdai, atsiveriantys pilies lankytojams. Bei Viktorijos stiliaus aplinka.

Wizzair skrydžiai į BelfastąWizzair skrydžiai į BelfastąWizzair skrydžiai į Belfastą

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?