Nica

Wizzair skrydžiai į Nicą

Nica – Nice

Nica – tituluojama Žydrojo kranto sostine ir didžiausiu Viduržemio jūros pakrantės kurortu. Nicos miestas įkurtas V a. pr. Kr. graikų. Šiuo metu Nicas yra laikoma ne tik nuostabiu kurortu, bet ir istoriniu miestu, kuriame vyksta įvairūs kultūriniai ir pramoginiai renginiai, verslo susitikimai bei konferencijos. Laikoma, kad Nicoje yra vieni gražiausių miesto paplūdimių visoje Europoje. Nauji Wizzair skrydžiai į Nicą leis apsilankyti šiame nuostabiame kurorte.

Pigūs Wizzair skrydžiai į Nicą iš Vilniaus >>

Nicos oro uostas (Aéroports de la Côte d’Azur – NCE) –  įsikūręs 45 km atstumu nuo Milano miesto.

Kaip nuvykti iš Nicos oro uosto į Nicą:

Nicos kurortą galite pasiekti nuomotu automobiliuautobusais, kurie  išvyksta kelis kartus per dieną.

Ką veikti Nicoje? Populiarios lankytinos vietos:

✔ Promenada des Anglais. Viena gražiausių pasivaiksčiojimui skirtų vietų Nicoje, ties paplūdimiu.

✔ Pilis (Castle Hill arba Colline du Chateau). Ši vieta gal labiau yra kalnas nei pilis. Kai kuriems keliautojams yra sunku į ją įkopti, bet užkopę pamato itin nuostabų kraštovaizdį. Yra paruošti lipimui 300 laiptelių, kur su kiekvienu žingsniu atsiveria vis gražesnė panorama. Pakeliui rasite vietų pailsėti, net gi ir vaikų žaidimo aikštelių. Jeigu apsisprendėte nelipti laipteliais, tai galite naudotis liftu.

✔ Nacionalis muziejus (Musee National Message Biblique Marc Chagall). Čia esantys stiklo vitražai, meniniai objektai tikrai apsuks galvas net ir menu nesidominčiam keliautojui.

✔ Nicos senamiestis (Vieille Ville). Čia sutiksite neregėtų architektūros statinių, pajusite Nicos dvasią. Pailsėti galėsite prisėdę jaukioje kavinukėje. Senamiestyje rasite ir parduotuvių, kuriose galėsite įsigyti suvenyrų ar kitų reikalingų daiktų.

✔ Turgus (Cours Saleya). Vaisių, daržovių ir gėlių turgus keliautojus užburs savo kvapais, spalvomis ir grožiu. Turgus yra įsikūręs Nicos senamiestyje (Vieille Ville). Turgus veikia kiekvieną dieną. Įėjimas yra nemokamas.

✔ Šv. Nikolajaus ortodoksų bažnyčia. Caro Nikolajaus garbiai pastatyta rusų bažnyčia. Bažnyčia būna atvira ekskursijų metu.

✔ Nicos paplūdimiai. Žydrų Nicos paplūdimių tiesiog neįmanoma neaplankyti ir juose nepasilepinti saulės voniomis ir poilsiu. Dauguma viešų paplūdimių yra nemokami, bet jie negalės jums pasiūlyti skėčių ar gultų.

Wizzair skrydžiai į NicąWizzair skrydžiai į NicąWizzair skrydžiai į Nicą

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?