Bilundas

Wizzair skrydžiai į Bilundą

Bilundas – Billund

Bilundo miesto vardas oficialiai istoriniuose šaltiniuose pirmą kartą paminėtas dar 1510 m. Tai nėra vienas iš miestų, kurie pasižymi turtinga istorija ar moderniąja architektūra, tačiau Bilundas kasmet sulaukia milijonų lankytojų. Į Bilundą miesto svečiai dažniausiai atvyksta papramogauti. Ne paslaptis, jog miesto vardą išgarsino Legolendo parkas, duris atvėręs 1968 m. Bilunde, taip pat, galite apsilankyti pramogų bei rekreaciniuose parkuose ir daugybėje muziejų.

Pigūs Wizzair skrydžiai iš Vilniaus į Bilundą >>

Bilundo oro uostas (Billund airport – BLL) –  įsikūręs 2 km atstumu nuo Bilundo miesto. Iš šio oro uosto yra vykdomi skrydžiai daugiau nei 40 krypčių. Bilundo oro uostas turi du terminalus.

Kaip nuvykti iš Bilundo oro uosto į Bilundą?

Bilundo miestą galite pasiekti autobusu, taxi arba  nuomotu automobiliu.

Ką veikti Bilunde? Populiarios lankytinos vietos:

✔ Legolendas (Legoland Billund) – teminis pramogų parkas, pritaikytas šeimoms ir vaikams, pastatytas šalia Lego kaladėlių fabriko. Aštuonias skirtingas Legolendo parko šalis, 90 atrakcionų, 7 restoranai, 16 parduotuvių, visa tai jungia meilė vaikams ir neišsenkantis fantazijos pasaulis.

✔ Bilundo skulptūrų parkas (Skulpturpark Billund) – siūlo įdomų susitikimą tarp meno ir gamtos. Bilundo cente įsikūrusiame parke galite apžiūrėti nuostabią oazę su 17 nuolatinių skulptūrų.

✔ Givskud zoologijos sodas (Givskud ZOO) – įsikūręs vos už 25 min. kelio automobiliu nuo Bilundo miesto. Tai safario tipo parkas, kuris puikiai tiks pažinčiai su zoologijos sodo gyventojais, iš egzotinių šalių.

✔ Karensmindo muziejus (Museumsgården Karensminde) – išskirtinis muziejus, kuriame lankytojai pasijunta patekę į 1700 – 1800 m. Tai žemės ūkio muziejus, kuriame galite pamatyti, kaip senovėje buvo nuimami grūdai, sodinamos bulvės ar melžiamos karvės.

✔ Žygis į Grene Sande (Vandreture i Grene Sande) – parkas, kuriame galite maloniai praleisti dieną gamtos apsuptyje. Įspūdingi peizažai, kopos, bei viržiais apaugęs kraštovaizdis pasitinka visus parko žygeivius.

✔ Legolendo atostogų kaimas (Legoland holiday village) – kuris įsikūręs visai šalia Legolendo, puiki vieta praleisti atostogas. Legolendo atostogų kaime yra pakankamai vietos veiklai bei žaidimams lauke. Teminiai laukinių vakarų ar piratų kambariai, indėniškosios palapinės ar nakvynė stovyklavietėje – pasirinksite patys.

Wizzair skrydžiai į Bilundą

Wizzair skrydžiai į BilundąWizzair skrydžiai į Bilundą

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?