Grenoblis

Wizzair skrydžiai į Grenoblį

Grenoblis – Grenoble (Grenoble Isere)

Grenoblio miestas įsikūręs pietryčių Prancūzijoje, Ronos Alpių regione, Alpių kalnų papėdėje, prie Izero ir Drako upių santakos. Izero departamento centras. Grenoblis yra svarbus transporto centras, čia veikia oro uostas, geležinkeliai ir automagistralės jungia su Lionu, Marseliu, Ženeva. Išplėtota elektronikos ir informatikos, plastikų, maisto pramonė, energetikos įrenginių gamyba.

Pigūs Wizzair skrydžiai į Grenoblį iš Vilniaus >>

Grenoblio  oro uostas (Grenoble Isere GNB) – įsikūręs Alpių apsuptyje. Šis oro uostas aptarnauja aviakompanijas:  Easyjet, Ryanair, Transavia, Jet2, Monarch, Wizzair British aviakompanijas.

Kaip nuvykti iš Grenoblio Isere oro uoste iki kitų miestų:

Kitus artimus Grenoblio oro uostui miestus galite pasiekti nuomotu automobiliuautobusais.

Ką veikti Grenoblyje? Populiarios lankytinos vietos:

Bastilija – karinis fortas, pastatytas dar XIX amžiuje, kuris įsikūręs 476 m. aukštyje Chartreuse kalnų papėdėje, su vaizdu į 264 metrų Grenoblio miesto peizažą. Į ją galite patekti pėsčiomis, automobiliu arba keliantis keltuvu iš Grenoblio centro.

✔Musée de Grenoble – Grenoblio miesto muziejus, kuriame rasite senovės, modernaus ir šiuolaikinio meno kolekcijų bei kitų vertų dėmesio objektų.

✔Vieille ville – senamiestis. Pasivaikščioję čia galėsite užsukti į jaukią vietinę parduotuvėlę ar pasėdėti kavinėje ir stebėti praeivių gyvenimą.

 ✔Musée des Troupes de montagne – kalnų kariuomenės muziejus Bastilijos teritorijoje.

✔Centre d’Art Bastille – šiuolaikinio meno centras įsikūręs Bastilijos teritorijoje esančiuose Skliautuotose kazematuose.

✔Musée Hébert – italų menininko Ernesto Hébert (1817-1908) namuose, Grenoblio nuošalyje, įsikūręs tapybos muziejus, apsuptas didelių gražių sodų. Čia galėsite ir pailsėti, pasivaikščioti.

Wizzair skrydžiai į GrenoblįWizzair skrydžiai į GrenoblįWizzair skrydžiai į Grenoblį

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?