Roma

Wizzair skrydžiai į Romą

Roma – Rome

Romos istorija tęsiasi tris tūkstantmečius, nuo klasikinių mitų apie kerštingus dievus iki imperatorių beprotysčių, nuo renesanso pertekliaus iki 20 a. fašizmo. Imperatoriai, popiežiai, diktatoriai vis keitėsi, ir visi buvo vedami skirtingų ambicijų dėl galios užsienyje ir vidinės konkurencijos. Pasukę bet kuria Romos gatve būsite apsupti praeities. Vykusių kovų griuvėsiai, didžiuliai renesanso rūmai ir švytinčios baroko bažnyčios  – viskas aplink persismelkę istorija apie šeimų vaidus, meno konkurenciją arba asmeninį sielvartą, dėl politinių intrigų.

Dabar Roma – vienas iš turistų labiausiai pamėgtų miestų, Italijos sostinė, kuri išsiskiria vienu įstabiu fenomenu – atskira valstybe, įsikūrusia miesto širdyje – Vatikanu. Romos miesto lankytojus žavi ne tik nuostabi, istorija prisotinta atmosfera, tačiau ir draugiški vietiniai gyventojai bei nuostabus kulinarinis paveldas.

Pigūs Wizzair skrydžiai į Romą iš Vilniaus >>
Pigūs Wizzair skrydžiai į Romą iš Varšuvos >>

Romos Fjumičino oro uostas (Rome Fiumicino airport- FCO) –  įsikūręs 32 km atstumu nuo Romos miesto. Oro uoste veikiantys terminalai: T1, T2, T3 ir T5. Šis oro uostas aptarnauja aviakompanijas: airBaltic, Aeroflot, Air France, British Airways, Brussels airlines, easyJet, Finnair, KLM, LOT, Lufthansa, Norwegian, Ryanair, Wizzair ir kt.

Kaip nuvykti iš Romos Fiumičino oro uosto į Romą:

Romos miestą galite pasiekti nuomotu automobiliuautobusais, kurie pritaikyti prie lėktuvų nusileidimų laikų, ir išvyksta 60 min. po lėktuvo nusileidimo, taip pat traukiniais, kurie vyksta kas 30 min.

Ką veikti Romoje? Populiarios lankytinos vietos:

Panteonas (Santa Maria dei Martiri) – vienas geriausiai išsilaikiusių senovės Romos statinių. Manoma, jog pirminis pastatas buvo pastatytas dar 27 m. pr. Kr., o po gaisro atstatytas imperatoriaus Adriano apie 120 m. po Kr. Ši šventykla, sukurta visiems Olimpo dievams, šiuo metu turi Katalikų bažnyčios statusą.

Koliziejus (Colosseo)  – didžiausias ir žinomiausias Romos laikų amfiteatras. Šio monumento originali struktūra neišsilaikė, tačiau apgriuvusios sienos vis dar žavi Koliziejaus lankytojus ir suteikia jam išskirtinumo. Flavijanų dinastijos statinys garsėjo gladiatorių kovomis tarpusavyje ir prieš laukinius gyvūnus.

Šv. Petro bazilika (La Basilica di San Pietro in Vaticano) – svarbiausia, didžiausia, įspūdingiausia ir pagrindinė Romos katalikų bažnyčia, įsikūrusi Vatikane. Gausiai žymiausių pasaulio menininkų darbų išdabintas bazilikos interjeras ir fasadas palieka neišdildomą įspūdį.

Wizzair skrydžiai į RomąWizzair skrydžiai į RomąWizzair skrydžiai į Romą

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?