Wizzair dažniausiai užduodami klausimai 2,304

Kaip galiu apmokėti už Wizzair bilietus?

Pirkdami bilietus per Wizzair-skrydziai.lt svetainę, už bilietus galite atsiskaityti banko pavedimu, kreditine kortele arba grynaisiais. Dėl platesnės informacijos susisiekite su mūsų konsultantais tel. 8 600 26766.

Ar į Wizzair kelionės kainą įskaičiuotas bagažas?

Jei jūsų orlaivio salono bagažo dydis yra 42x32x25cm arba mažesnis, jūs galite jį pasiimti į saloną nemokamai. Jis privalo tilpti po keleivio sėdyne priešais jus. Visam registruojamam bagažui taikomas mokestis, mokamas už vieną bagažo vienetą, vieną skrydį ir vieną keleivį. Atkreipkite dėmesį į bagažo taisykles.

Koks svoris yra leidžiamas Wizzair mažo orlaivio salono bagaže?

Wizzair aviakompanijos skrydžiuose mažo orlaivio salono bagažo svoris nėra ribojamas.

Koks svoris yra leidžiamas Wizzair didelio orlaivio salono bagaže?

Wizzair aviakompanijos skrydžiuose didelio orlaivio salono bagažo svoris yra iki 15 kg.

Koks yra registruoto bagažo svoris keliaujant su Wizzair?

Pigių skrydžių aviakompanijos Wizzair registruoto bagažo svoris yra 32 kg.

Ar galiu užsakyti jungiamuosius skrydžius su aviakompanija Wizzair?

Wizzair nevykdo jungiamųjų skrydžių, todėl negali perkelti keliautojų arba jų bagažo į kitus (Wizzair arba kitų oro vežėjų vykdomus) skrydžius. Todėl neprisiimame atsakomybės už jokius tolesnius skrydžius, į kuriuos keleiviai gali nespėti. Labai patariame palikti pakankamai laiko nuo suplanuoto pirmojo skrydžio pabaigos iki kito skrydžio pradžios.

Kaip Wizzair skrydžiuose galima keliauti su vaiku?

Sumokėjus tam tikrą mokestį, kuris yra nuo 25 EUR skrydžiams į vieną pusę. Jaunesni nei 2 metų amžiaus kūdikiai gali skristi sėdėdami ant lydinčio suaugusiojo kelių, tačiau jei lydinčio suaugusiojo bilieto į vieną pusę kaina mažesnė už dabartinius mokesčius, ta pati suma bus taikoma kūdikio mokesčiui. Ant vieno lydinčio suaugusiojo kelių gali keliauti ne daugiau nei 1 kūdikis. Kūdikio mokesčius galima sumokėti pateikiant užsakymą internetu arba paskambinus į skambučių centrą.  Tiek išvykimo, tiek grįžimo skrydžio dieną kūdikiai turi būti jaunesni nei 2 metų amžiaus. Jei išvykus arba prieš kelionės atgal dieną kūdikiui sukanka 2 metai, reikia įsigyti atskirą vietą, tokiu atveju skrydžius pirmyn ir atgal reikėtų rezervuoti atskirai. Vyresniems nei dvejų metų vaikams ant lydinčio suaugusiojo kelių keliauti neleidžiama.

Ar Wizzair teikia nepilnamečių palydos paslaugą?

Nepilnamečių palydos paslauga yra neteikiama.

Nuo kiek metų galima vienam skristi su Wizzair?

Keliauti su aviakompanija Wizzair nelydimi nepilnamečiai gali nuo 14 metų, tačiau jie negali prisiimti atsakomybės už kitą, kartu keliaujantį nepilnametį. Keleiviai nuo 16 metų gali keliauti su aviakompanija Wizzair be papildomų apribojimų ir būti atsakingi už kitą nepilnametį.

Ar kūdikiui galima priskirti bagažą Wizzair skrydžiuose?

Kartu su kūdikiu keliaujantis suaugęs asmuo gali su savimi gabenti papildomą rankinio bagažo vienetą, kurio išmatavimai 40x30x18cm, svoris neribojamas. Kūdikiams negalima priskirti jokio bagažo, išskyrus nesulankstomą arba sulankstomą vaiko vežimėlį / kūdikio automobilio sėdynę vienam kūdikiui (skraidinamą nemokamai). Atminkite, kad vaikų vežimėliai registruojami kartu su kitu bagažu ir skraidinami nemokamai, jei biliete nurodyta, kad lėktuvu keliauja kūdikis. Tačiau jei vykstama be kūdikio, šie daiktai bus skraidinami tik kaip registruotasis bagažas už papildomą mokestį.

Ar gali su Wizzair skristi nėščios moterys?

Nėščios moterys, kurių nėštumo trukmė didesnė nei 34 savaitės, negali keliauti Wizzair lėktuvais. Moterys, kurių nėštumo trukmė didesnė nei 28 savaitės, gali keliauti Wizzair lėktuvais tik turėdamos gydytojo pažymą, patvirtinančią, jog jos gali keliauti oru. Wizzair prisiima atsakomybę už nėščių moterų ir (arba) jų negimusių vaikų sveikatos sutrikimus, galinčius kilti dėl kelionės oru arba jos metu, tik pagal šias bendrąsias gabenimo taisykles.

 Ar galiu keisti keleivio vardą, pavardę skrendant su Wizzair?

Keleivio vardo ir pavardės keitimas galimas už papildomą Wizzair nustatytą mokestį. Jei pageidaujate atlikti keitimą susisiekite su portalo konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt arba tel. 860026766.

Ar galima gauti sąskaitą-faktūrą už Wizzair aviabilietus?

Taip. PVM sąskaitos faktūros išrašomos ne vėliau kaip iki kito mėnesio 15 dienos po pirkimo. Norėdami gauti sąskaitą-faktūrą už aviabilietus, perkant bilietus užsisakykite ją ar po bilietų pirkimo susiekite su mūsų konsultantais tel. 8 600 26766 arba el. paštu: uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt

2,304 thoughts on “Wizzair dažniausiai užduodami klausimai

 1. Laura says:

  Sveiki,

  Norime pirkti bilietus Vilnius-Reikjavikas. Kartu mums reikia vežtis dvi gitaras, kurių aukštis su dėklu yra apie 110cm, plotis 55cm, svoris 4-6kg. Skaičiau, kad tokio aukščio instrumentus galima vežti su savimi lėktuve perkant jiems papildomas vietas, tačiau perkant bilietus man neleidžia pasirinkti papildomos vietos, tik vietas keleiviams. Prašau patarti kaip geriau vežti tokius instrumentus. Gal galima jas priduoti kaip registruotą bagažą?

  Ačiū

 2. Tatjana says:

  SKRENDU Į VOKIETIJĄ SU 16 METŲ DUKRA, AR REIKALINGAS SUTUOKTINIO SUTIKIMAS LAIKINAJAM VAIKO IŠVYKIMUI IŠ ŠALIES?

 3. Tatjana says:

  Laba diena, Skrendu su dukra i Vokietija. Jai 16 metu. Ar reikalingas sutuoktinio sutikimas laikinam vaiko isvykimui i uzsieni? Ar ji reikia tvirtinti pas notara?

  • Alvita says:

   Laba diena,

   kadangi skrenda su vienu iš tėvų, kito tėvo sutikimas nėra reikalingas.

 4. Eglė says:

  SKUBU!
  Įsigyjau bilietą kovo 23 dieną maršrutu Londonas-Sofija su pirmenybiniu įlaipinimu (skrydžio patvirtinimo kodas:GHT7PB), tačiau visai neseniai gavau laišką iš Wizzair el.paštu ir pastebėjau, kad jame nurodyta skrydžio data yra vasario 23. Dėl iškilusių nesklandumų paskambinau numeriu 890094000. Automatinis atsakiklis pasakė, jog mano numeris eilėje yra pirmas, tačiau laukusi operatoriaus 4 minutes, taip ir nesulaukiau.

  Prašau atsakyti kiek įmanoma operatyviau, kaip įmanoma išspręsti šią problemą. Skrydis turi būti ne vasario 23, bet kovo 23 dieną.

  • Alvita says:

   Sveiki,

   susiekite su portalu kuriame įsigijote bilietus, bus reikalingas skrydžio datos keitimas, kas yra mokama paslauga.

 5. Deimantė says:

  Sveiki,
  Kovo gale skrendu į Daniją kelioma dienoms(22-25 dienomis). Mano tapatybės koretelė galioja iki balandžio mėnesio galo. Ar nekils jokių nesklandumų? Ar dokumentas patvirtinantis asmens tapatybę neturibgaliotinpo skrydžio dar du mėnesius?
  Ačiū už atsakymą.

  • Alvita says:

   Sveiki,

   problemų neturėtų kilti, tačiau dar galite pasitikslinti pasienis.lt puslapyje.

 6. Tatjana says:

  Laba diena. Nupirkau bilietus skrydžiui gegužės mėnesiui…. Man parašė kad bilietai bus atsiūsti balandžio pabaigoje. Kažkaip nesmagu taip ilgai laukti. Čia taip visada būna? Ar mano bilietai nepradings?

  • Alvita says:

   Laba diena,

   registraciją į skrydį su Wizzair avia kompanija pradedama vykdyti likus 48 valandoms iki skrydžio, tuomet ir yra išduodamos įlaipinimo kortelės.

 7. sonia says:

  Sveiki, skrendame su vaikais 7 ir 10 metu,bilietus nusipirkome be vietu,ar mus automatiskai turetu pasodinti su vaikais? Ar visgi reik pirkti vietas?

  • Alvita says:

   Laba diena,

   vietos yra parenkamos atsitiktinai tai gi, nėra garantijos kad sėdėsite kartu, tačiau Wizzair aviakompanija dažniausiai parenka vietas kartu. Jei atsitiktų taip kad neparinktų, galite įsigyti vietas jau po registracijos.

 8. Rita M. says:

  Laba diena,
  Įsigijome bilietus be priskirtų vietų, tačiau grįžtant iš kelionės nebus galimybės registruotis skrydžiui prieš dvi dienas. Ar galima papildomai įsisgyti paslaugą “Vietų priskyrimas” ir registruotis į skrydį prieš 30 dienų?

  Ačiū.

  • Alvita says:

   Sveiki, Rita,

   jei skrydžiai yra vienoje rezervacijoje, atgalinį bilietą leidžia atsispausdinti anksčiau nei 48 valandos. Jei skrydžiai yra išpirkti atskirai, tuomet reikėtų prisidėti vietas ir gautumėte bilietus 30 dienų prieš skrydį.

 9. Nijolė says:

  Wizzair skrydis Kutaisi-Vilnius, 3 suaugę keleiviai su rankiniu bagažu, “Basic” bilietai pirkti vienu užsakymu. Ar galima į vieno asmens vardu užsakytą registruotą bagažą bendrai sudėti šiems 3 asmenims skirtus daiktus? T.y. be muito mokesčių iš Gruzijos į Lietuvą įvežti 12 litrų vyno lauktuvių? Kadangi 1 asmeniui yra leidžiama įvežti 4 l vyno.

  • Alvita says:

   Sveiki,

   reikėtų paisyti taisyklių ir gabenti produktus, taip kaip nurodyta. Galite bandyti kreiptis į portalą, kuriame įsigijote bilietus, kad pabandytų perkelti bagažus kiekvienam keleiviui po vieną.

 10. Audrys says:

  Sveiki,

  per wizzair puslapi pirkau 2 bilietus, sumokejau bilietu kaina, taciau veliau paprase sumoketi ir administracini mokesti. Kaip ir kur galeciau ji sumoketi?

 11. Keliautoja says:

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaze veztis varskes pakeliu vakuume? Ar yra maisto kiekio apribojimas ar galima prisideti kiek telpa? Skrydis i Eindhovena.

  • Alvita says:

   Sveiki,

   keliaujant po ES šalis, perkamų ar vežamų daiktų kiekis neribojamas, jei tie daiktai skirti naudoti asmeniškai, o ne parduoti, PVM ir muito mokesčiai yra įskaičiuojami į kainą, ir kitoje ES šalyje jokių mokesčių mokėti nebereikia. Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

 12. Dovydas says:

  Sveiki, ar galima naudoti fotoparatų skrydžio metu ( pvz: nufilmuoti trumpa kadrą pro langą ) ? Ir ar galima gabenti fotoparato papildomą bateriją ir pakrovėją.

 13. Raima says:

  Laba diena,
  norejau pasiteirauti ar skrendant su kūdikiu iki 2m galima į saloną, nemokamai, įsinešti kūdikio “changing bag”?

  • Alvita says:

   Laba diena,

   taip, galima turėti kūdikiui skrydžio metu, reikalingus daiktus.

 14. Raimonda says:

  Sveiki, vasarį skrisime i Milaną su 6 ir 8 metų vaikais. Ar galime jiems paimti
  vaikišką automobilinę kėdutę be nugarėlės (tik paaukštinimas)? Ar nereiks papildomai primokėti?

  • Alvita says:

   Sveiki,

   su Wizzair avia kompanija nemokamai galima gabenti vežimėlį arba automobilinę kėdutę. Vienas iš šių daiktų taip pat bus vežamas nemokamai vaikams nuo 2 metų iki 14 metų amžiaus. Vaikiškos kėdutės ir vežimėliai į orlaivio saloną neįleidžiami. Vaiko įrangą būtina registruoti kartu su bagažu. Jie bus vežami nemokamai tik tuo atveju, jei vyksta kūdikis / vaikas, kuriam tas daiktas skirtas. Tačiau jei nėra kūdikio ar vaiko, šie daiktai bus vežami kaip registruotas bagažas už papildomą mokestį.

 15. Austėja says:

  Sveiki,
  kaip galiu apmokėti administracinį mokestį internetu?

 16. Gin says:

  Sveiki,
  turiu maisto papilda is uk 90tableciu pakuote,pakuote praplesta, naudojama,ar galiu ja skraidintis su savimi at nekils problemu?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui.

 17. Ramunė says:

  Sveiki,

  Noriu pasiteirauti, ar gali žmogus, turintis Wizzair Discount Club kortelę nupirkti bilietus kitam asmeniui, o pats skrydyje nedalyvauti?

  Ačiū už atsakymą.

 18. Gaivilė says:

  Sveiki, ar galima vežtis blakstienų tūšą ir šešėlius?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Gaivile,

   neturėtų kilti problemų, tušą gabenkite su skysčiais maišelyje.

 19. Rolandas says:

  Sveiki,
  noriu įsigyti bilietus Vilnius -Memmingena , bet to neleidžia daryti svetaine Wizzair , gal nuo 2018 balandžio 1 dienos nebebus skrydžių šiuo maršrutu ?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Rolandai,

   taip, kol kas nėra skrydžių tvarkaraščių šia kryptimi, tačiau rekomenduojame sekti naujienas.

 20. Egle says:

  Sveiki. Nusipirkome lėktuvo bilietus į abi puses kovo 10, atgal kovo 13. Tačiau norime skristi anksčiau kovo 8d. planuojame pirkti naujus lėktuvo bilietus kovo 8 dienai, o grįžti su anksčiau pirktu bilietu. Ar nieko tokio jei nepanaudosime kovo 10d bilietų? Keisti datos nenorime. Norime pirkti naujus bilietus.

 21. Renata says:

  Sveiki,kaip galima istaisyti klaida,jei vietoj kreipinio “vaikas” pazymejau suauges?Vaikui 12 metu.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Renata,

   susisiekite su savo bilietų pardavėju dėl bilieto statuso keitimo.

 22. Paulina says:

  Sveiki. Sausio 27d. skrendu su vaikais iš Memmingen į Vilnių. Sakykit kada galiu daryti check in? (Perkant bilietus vietas nusipirkau)
  Taip pat domina ir iš Vilniaus skrendant Vasario 10d.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Paulina,

   jeigu mokamas vietas įsigijote, jau galite atlikti ir registraciją į abiems skrydžiams.

 23. Giedre says:

  laba diena, ar turite pasitvirtine formą pažymos pagal kurią leidžiama nesčiosioms skristi? ar tiks paprasta pažyma iš daktarės? žinoma išversta anglų kalba.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Giedre,

   neturėtų kilti problemos dėl gydytojos išrašytos pažymos, kuri versta į anglų k.

 24. Emilija says:

  Sveiki,

  Is savo paskyros pirkausi sau ir teciui bilieta su narystes nuolaida sausio 19tai dienai. Prie savo bilieto taip pat pirkausi 20kg lagamina. Noriu nusipirkti nauja bilieta tik sau sausio 22ai dienai (ir skristi ne 19ta, o 22a diena). Ar galiu “perkelti” savo lagamina ant tecio bilieto? Jei taip, kaip tai padaryti?

  Dekui.

 25. Vika says:

  Sveiki,

  Noriu pasiteirauti ar galima per savo paskyrą su wizzair discount club kortele nupirkti bilietą, o darant chek-in įrašyti kito žmogaus pavardę ir jo duomenis?

  • Alvita says:

   Sveiki,

   ne, tai jau yra keleivio keitimas ir tai yra mokama paslauga.

 26. Viktoria says:

  Viktoria says:
  2018/01/05 at 11:49
  Sveiki,

  Vyras turi wizzair discount club kortelę, su ja nusipirko bilietą sau, dabar nori tam pačiam reisui nupirkti bilietą ir man, panaudodamas savo wizzair discount club kortelę, per savo wizzair paskyrą. Norėjau pasiteirauti kaip tai padaryti?

  Dėkoju už atsakymą.

  Reply
  Eleonora | Wizzair skrydžiai says:
  2018/01/05 at 19:26
  Sveiki,

  tiesiog prisijunkite prie savo paskyros, atlikite skrydžio bilietų paiešką ir nurodykite kito asmens duomenis.

  Sveiki, dar kartelį, vyras prisijungia prie savo paskyros, daro bilieto užsakymą, tačiau laukeliai, kur turi būti įrašyti, vardas pavardė, yra neaktyvūs ir neleidžia keisti jau esamų duomenų. dar kart pažymiu bilietai perkami atskirai su vieno žmogaus nuolaidų kortele.

  • Alvita says:

   Sveiki,

   jei kyla neskalndumu kreipkitės tiesiogiai į avia kompaniją.

 27. Viktoria says:

  Sveiki,

  Vyras turi wizzair discount club kortelę, su ja nusipirko bilietą sau, dabar nori tam pačiam reisui nupirkti bilietą ir man, panaudodamas savo wizzair discount club kortelę, per savo wizzair paskyrą. Norėjau pasiteirauti kaip tai padaryti?

  Dėkoju už atsakymą.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   tiesiog prisijunkite prie savo paskyros, atlikite skrydžio bilietų paiešką ir nurodykite kito asmens duomenis.

 28. Vika says:

  Vika says:
  2018/01/04 at 11:21
  Sveiki,

  Norėjau pasiteirauti, turiu wizzair discount kortelę, sau bilietą nusipirkau, o dabar noriu nupirkti tam pačiam reisui per savo nuolaidų kortelę bilietą kitam asmeniui, ar tai įmanoma ir kaip tai padaryti?

  Reply
  Eleonora | Wizzair skrydžiai says:
  2018/01/04 at 19:36
  Vika,

  taip, turėtų būti galima.

  NORIU PASITIKSLINTI

  kokiu būdu tai padaryti?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Vika,

   Jūs turite prisijungti prie savo paskyros ir tiesiog įsigyti bilietą nurodant kito keleivio vardą pavardę ir kitus duomenis.

 29. Vika says:

  Sveiki,

  Norėjau pasiteirauti, turiu wizzair discount kortelę, sau bilietą nusipirkau, o dabar noriu nupirkti tam pačiam reisui per savo nuolaidų kortelę bilietą kitam asmeniui, ar tai įmanoma ir kaip tai padaryti?

 30. Sandra says:

  Sveiki,

  ar galima vietoje mokesčio už vaiką iki 2 metų nupirkti jam atskirą bilietą? Žinoma vaikas vistiek skrisdamas sėdės ant kelių, bet labai patogu būtų turėti šalia laisvą vietą.

  Ačiū už atsakymą

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   galite išsipirkti kūdikiui vietą.

 31. Rasa says:

  Sveiki,

  ar galiu vežtis iš Lietuvos į Didžiąją Britaniją 800 vnt. cigarečių lėktuvo salone, o ne bagažo skyriuje. Dėkui

 32. Gabriele says:

  Sveiki.SKUBUS klausimas : sestadieni skrisiu su sunumi 3m6men is Vilniaus i Airija. Ar bus nemokamas vezimelio gabenimas ??? Ir ar galesiu vaziuoti iki lektuvo ir pasiimti prie lektuvo??? Aciu ir lauksiu atsakymo

  • Alvita says:

   Sveiki,

   nemokamai vežimėlis yra gabenamas tik iki 2 metų vaikams, virš 2 metų vežimėlio gabenimo paslauga yra mokama. Iki lėktuvo važiuoti galite su vežimėliu.

 33. Justina says:

  Sveiki, gruodžio 21 d., 12.55 val. numatytas skrydis iš Vilniaus į Paryžių valandą vėlavo. Dėl šios priežasties nebuvo spėta į traukinį Paryžiuje ir teko pirkti naują, 90 € kainuojantį bilietą. Laikas į traukinį buvo apskaičiuotas su atsarga pagal lėktuvo nusileidimo laiką. Norime gauti papildomai pirkto traukinio bilieto kainos kompensaciją. Kokią formą reikia užpildyti ir kur siųsti prašymą dėl to?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Justina,

   turite kreiptis į savo bilietų pardavėją. Jeigu įsigijote tiesioginiame aviakompanijos portale, jame turėtų būti formos dėl kompensacijų.

 34. Zita says:

  Sveiki, skrendu su vaiki(6m) i Anglija,jei uzsisakyciau paslauga Wizzair Priority tik vienam ssmeniui(sau) ar vaikaui t.p turėtų galioti pirmenybinis įlaipinimas? Aciu uz atsakyma

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Zita,

   turėtų galioji visiems užsakyme esantiems keleiviams. Pasitikslinkite, tai turėtų būti nurodyta ant įlaipinimo kortelių.

 35. gudobele says:

  sveiki skrendu i Islandija ar galima ideti i rankinis bagazas vyniotinio ir rukyti kumpis aciu uz atsakyma

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   į Islandiją rūkytų, džiovintų mėsos gaminių gabenti negalima.

 36. Vilma says:

  Sveiki, ar skrendant į Daniją rankiniame bagaže galima vežti rūkytų gaminių, savo gamybos sausainių, dėžutėje supakuotą raguolį?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Vilma,

   neturėtų kilti problemų, rūkytus gaminius gerai įpakuokite.

 37. Indrė says:

  Sveiki,

  Skrendame su 3 m. vaiku, ar nepasirinkus konkrečių vietų už papildomą mokestį, vaikui automatiškai gali būti paskirta vieta atskirai nuo vieno iš tėvų?

 38. egle says:

  Labas vakaras, siandien pirkau bilietą ar galiu rytoj daryti chek-in? Skrydis 23 gruodžio. Dar negavau invoice ar būtina ją gauti prieš darant chek-in?

  • Alvita says:

   Sveiki, Egle,

   registracija Wizzair avialinijose pradedam vykdyti likus 48 valandoms iki skrydžio, kad įsigyjote bilietą turite gauti patvirtinimą apie apmokėjimą.

 39. Laura says:

  Sveiki,

  ar galima nemokamai vežtis turistinę vaikišką nešynę nemokamai, jei vaikui 3 metai?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Laura,

   keliaujant Wizzair su mažu vaiku nemokamai galima gabenti arba vežimėlį, arba automobilinę kėdutę. Turistinę nešyklę, greičiausiai, reiktų gabenti kaip mokamą registruotą bagažą.

 40. Viktorija says:

  Sveiki,

  Patys įsigijome Wizzair lėktuvo bilietus, bet kadangi į Wizzair prisiskambinti nepavyksta, galbūt Jūs galėsite man padėti.
  Šiandien užsiregistravome skrydžiui. Skrendame su kūdikiu. Kūdikio bilietas priskirtas prie vyro (vyro services – Priority, o kūdikio – infant), bet man niekaip neaišku, kodėl prie močiūtės ir mamos bilietų taip pat prirašyta Services-Infant, ar tai normalu ar galėjo įsivelti klaida?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Viktorija,

   Jjei keliaujate su jaunesniu nei 2 metų vaiku, galite vieni iš pirmųjų įlipti į lėktuvą, nes siūloma Jūsų šeimai (iki 6 suaugusiųjų tame pačiame užsakyme, į kurį įtrauktas kūdikis) nemokamą pirmenybinį įlaipinimą.

 41. Keliautoja says:

  Sveiki,
  ar moteriška rankinė irgi gali būti perkelta į bagažo skyrių, turint omenyje, kad joje yra reikalingų moteriai asmeninių daiktų bei dokumentų? Skrendu be priority ir moteriškas rankinukas būtų vienintelis mano rankinis bagažas.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   pagal Wizzair taisykles, negalime garantuoti, kad rankinis bagažas bus gabenamas kartu su jumis orlaivio salone. Jeigu Jūs keliausite tik su nedidele rankine, nemanome, jog ją reiks talpinti į orlaivio salono bagažą, ji puikiai turėtų tilpti po priešais esančią sėdimą vietą.

 42. Donata says:

  Laba diena, ar skrendant su Wizzair į Londoną iš Vilniaus, tiks asmens dokumentai, kurių galiojimo laikas baigiasi po 3 mėn? Ar reikia pasikeisti? Ar galima skristi su asmens tapatybės kortelėmis, ar reikia paso.
  Dėkoju

 43. Alina says:

  Sveiki. Pirkau bilietus sau ir 13 metų dukrai https://wizzair.com svetainėje. Skrydis 11-30. Bandžiau registruotis skrydžiui, bet dukros registruoti neleidžia. Meta gimimo metus tik nuo 2003.Ką daryti?

  • Alvita says:

   Sveiki,

   tikriausiai dukrai nupirkote suaugusiojo bilietą, reikėtų skambinti į kompaniją dėl statuso keitimo.

 44. Vieniša mama says:

  Ar galima mamai vienai skristi su 2 vaikais neturinciais 2 metų?

 45. Laura says:

  Laba diena,
  Mes nusipirkome bilietus į Norvegiją išskrendam lapkričio 24d. o grįžtam lapkričio 27d. Bet vieno ATK galioja iki 30dienos, o kito iki sausio 16d. ar nebus problemų išvykstant? Kiek ieškau informacijos svarbiausia, kad dokumentas galiotų visos kelionės metu?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Laura,

   neturėtų kilti problemų. Kaip ir sakėte, svarbiausia, kad dokumentas galiotų visos kelionės metu.

 46. Silvija says:

  Sveiki,

  keliaujant su 3men kudikiu galiu vestis vezimeli. klausimas ar galima lopsi(jis susideda is 2 daliu (ratai+lopsys) ar turi buti vientisas(sportinukas). ir jei skrendu tik su rankiniu bagazu, tai ji vis tiek reikia vezima registruoti?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Silvija,

   vežimą reikia registruoti bet kokiu atveju. Ar Jūsų lopšys bus identifikuotas kaip vienas ar kaip du įrangos vienetai ,tiksliai pasakyti negalime.

 47. Roberta says:

  Sveiki,

  mano ilaipinimo korteleje pazymeta lytis MALE, vietoje FEMALE.

  Tikiuosi, tai nsukels nesklandumu oro uoste?

  • Alvita says:

   Sveiki, Roberta,

   reikėtų informuoti kompaniją, kurioje pirkote bilietus.

 48. Lina says:

  Sveiki, 30 nėštumo savaitę skrendu į Norvegiją savaitgaliui po to atgal į Lietuvą, noriu sužinoti kas tiksliai turi būti nurodyta gydytoja pažymoje ir ar ji būtinai turi būti anglų kalba? Ar į kelionei abi puses tinka ta pati pažyma?

  • Alvita says:

   Sveiki, Lina,

   nėštukės nuo 28 nėštumo savaitės privalo turėti gydytojo išduotą medicininę pažymą, patvirtinančią, jog gali skristi. Wizzair aviakompanija nėštukės skrenda savanoriškai, prisiimdamos visą galimą riziką ir atsakomybę už galimus jos ir kūdikio sveikatos sutrikimus. Gydytojas turėtų žinoti kokią formą reikia turėti, jį yra išrašoma tam tikram laikotarpiui, tai ji turi galioti abiejų skrydžių metu, rekomenduojame turėti vertimą.

 49. Roberta says:

  Sveiki, Alvita,

  prasau patikslinkite savo atsakymus:

  1) Rankinis bagažas yra gabenamas orlaivio viduje, tai gi jo nereikia atiduoti.

  Cituoju: Atkreipkite dėmesį, kad jei į užsakymą neįtraukėte paslaugos „WIZZ Priority“, jūsų rankinis bagažas gali būti iš jūsų paimtas per įlaipinimo procedūrą prie vartų. Kad to išvengtumėte, galite:
  • į užsakymą įtraukti paslaugą „WIZZ Priority“ vėliausiai likus 3 valandoms iki išvykimo;
  •nemokamai atiduoti rankinį bagažą registracijos punkte;
  •su savimi į lėktuvą pasiimti tik mažą krepšį (40 x 30 x 18 cm), kuris turi būti padėtas po sėdyne.

  Vadinasi, yra tikimybe, kad tektu atiduot rankini bagaza?

  2) Kūdikis kėdutėje gali būti tik tokiu atveju, jei jam yra išpirkta vieta kaip suaugusiam asmeniui, ir kėdutė yra pritaikyti orlaiviui.

  Turbut negerai suformalavau klausima del kudikio nesiokles.
  Tai yra ne kedute.Tai yra medziagine nesiokle kudikiui, tvirtininama ant suaugusiojo nugaros, kurioje isodinamas kudikis.Nuoroda:
  https://www.babybjorn.com/baby-carriers/

  3. Cituoju kokia info gavau pries skrydi i el.pasta:
  “su savimi į lėktuvą pasiimti tik mažą krepšį (40 x 30 x 18 cm), kuris turi būti padėtas po sėdyne.”
  Vadinasi, sis krepsys nemokamai gabenamas?
  PRIORITY nepirkome, pirkome tik vietas salone.

  • Alvita says:

   Sveiki,

   patikslinimas pirmam ir trečiam atsakymui:

   jau nuo šių metų rudens (2017 m.) keičiasi Wizzair bagažo taisyklės. Siekiant išvengti nesusipratimų oro uostuose aviakompanija Wizzair skelbia, jog nuo 2017 m. spalio 29 d. įsigalios nauja bagažo tvarka. Dažnas keleivis susidurdavo su nemalonia problema – Wizzair leidžiamas nemokamas rankinis bagažas buvo mažesnių išmatavimų nei daugumos kitų aviakompanijų (Ryanair, LOT Polish Airlines, airBaltic ir kt.). Taip pat problemų kildavo dėl leistino registruoto bagažo svorio skirtumų tarp Wizzair ir kitų vežėjų. Siekiant suvienodinti aviakompanijų taisykles Wizzair atnaujino bagažo politiką.

   Rankinio bagažo pokyčiai:

   Atsižvelgiant į susidariusią situaciją Wizzair džiugiai skelbia, jog visi keleiviai, keliaujantys nuo 2017 m. spalio 29 d. galės nemokamai gabenti rankinį bagažą, kurio išmatavimai 55 x 40 x 23 cm, didžiausias svoris 10 kg. Įsigaliojus naujoms taisyklėms nemokamai galimo gabenti rankinio bagažo tūris padidės net 50 procentų. Šalia minėto didesnių išmatavimų rankinio bagažo už papildomą mokestį bus galima įsigyti Wizzair priority (pirmenybinio įlaipinimo) paslaugas. Primename, jog keleiviai įsigiję Wizzair pirmenybinio įlaipinimo paslaugas šalia savo turimo rankinio bagažo, gali nemokamai gabenti papildomą rankinę( 42x30x18 cm), rankinės ar kito nešulio svoris yra nematuojamas).

   Vieta orlaivio salone yra ribota, todėl negalime garantuoti, kad jūsų rankinis bagažas bus gabenamas kartu su jumis orlaivio salone. Jei bus per daug bagažo, jūsų krepšį galime gabenti bagažo skyriuje. Tokiu atveju patariame iš krepšio išimti visus vertingus daiktus.

   Kokius Jums laiškus ir kas siuntė būtent su tokia informacija, mes pakomentuoti negalime, kadangi yra daug portalų kur galėjote įsigyti Wizzair bilietus, dėl tikslesnės, laiško turinio informacijos, kreipkitės į tiesioginį Jūsų bilietų pardavėją.

   Papildymas antram atsakymui:
   dėl medžiaginės nešioklės problemų kilti neturėtų.

 50. Elena says:

  Labas rytas,
  planuojame skristi su Wizzair su 3 metukų vaiku.Jei norėtume veštis vaikišką vežimą ar paspirtuką, galėsime ji turėti kaip rankinį bagažą ar jau reikia papildomai susimokėti?

  Ačiū.

  • Alvita says:

   Sveiki, Elena,

   nemokamai galima gabenti vežimėlį arba automobilinę kėdutę. Vienas iš šių daiktų taip pat bus vežamas nemokamai vaikams nuo 2 metų iki 14 metų amžiaus. Vaikiškos kėdutės ir vežimėliai į orlaivio saloną neįleidžiami. Vaiko įrangą būtina registruoti kartu su bagažu. Jie bus vežami nemokamai tik tuo atveju, jei vyksta kūdikis / vaikas, kuriam tas daiktas skirtas.

 51. Sandra says:

  Sveiki,skrendam su kudikiu,vyrui ir man priklauso rankinis bagazas,noriu suzinoti ar kudikiui priklauso irgi kokia kuprinyte? Vesimes ir vezimeli

  • Alvita says:

   Sveiki,

   Wizzair avia linijose bagažas kūdikiui nepriskiriamas, tačiau savo bagaže galite turėti kūdikiui būtinus daiktus skrydžio metu.

 52. Ingrida says:

  Sveiki,
  norėjau paklausti, ar 17 metų paauglei skristi į Londoną/iš Londono vienai reikia kokių papildomų dokumentų. Turi galiojantį pasą. Dėkoju už greitą atsakymą.

  • Alvita says:

   Sveiki,

   jei nepilnametis vyksta į užsienio valstybę vienas (ne Šengeno zonoje kaip pvz.: Didžioji Britanija), kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų vienas, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

 53. Jurgita says:

  Sveiki,

  keliones metu nestumas nesieks 28 savaiciu, taciau klausiu del savo pacios ramybes.

  Ar Wizzair turi pasitvirtinusi forma, kuria nesciosios turetu skrydzio metu su savimi tureti ir paprasius pateikti? Jeigu taip, kur ja rasti? O jei ne, ar uztenka tureti tiesiog gydytojo isduota pazyma lietuviu kalba? O gal butinas sios pazymos vertimas? Marsrutas Lietuva-Vokietija-Lietuva.

  • Alvita says:

   Sveiki,

   Nėštukės tik nuo 28 nėštumo savaitės privalo turėti gydytojo išduotą medicininę pažymą, patvirtinančią, jog gali skristi, tai gi ji Jums nėra privaloma jei nėštumas nesieks 28 savaičių. Wizzair aviakompanija nėštukės skrenda savanoriškai, prisiimdamos visą galimą riziką ir atsakomybę už galimus jos ir kūdikio sveikatos sutrikimus.

 54. Gerda says:

  Vaikas 16 metu skris i uk, norejau paklaust ar imanoma suorganizuot, kad vaikas islipes is lektuvo turetu palyda,kad niekur nepasiklystu ir rastu ta autobusa, kurio jam reikia?

 55. POVILAS says:

  Laba diena,pirkau bilieta sau ir sunui ir tik dabar pstebejau,kad sunaus pavarde irasiau be paskutines raides. Pvz mano×××××kas o sunaus ×××××ka ar nekils problemu oro uoste

 56. Roberta says:

  Sveiki,

  skrisime 2 suauge su dviem vaikais: 9 metu ir 6 menesiu i Barselona;
  Noriu pasitikslinti del bagazo:
  1. Nemokamai iskaiciuota rankini bagaza gali tekti atiduoti i bagazo skyriu. Kaip tada su asmeniais daiktais, pvz pasu, tel, kompiuteriu.
  Kaip suprantu, maista, jeigu reikes skrydzio metu, ir telefona galima issiimti ir tureti salone o pvz. kompiuteri teks atiduoti?
  2. Ar galesiu i lektuva nestis kudikio nesykle? Kudikis butu joje.
  3. Koks rankinis bagazas priklauso kudikiui 6 men.?
  4. Ar vezimeli reikes oro uoste registruojant pazymeti kartu su reg.bagazu?

  • Alvita says:

   Sveiki,

   1) Rankinis bagažas yra gabenamas orlaivio viduje, tai gi jo nereikia atiduoti.
   2) Kūdikis kėdutėje gali būti tik tokiu atveju, jei jam yra išpirkta vieta kaip suaugusiam asmeniui, ir kėdutė yra pritaikyti orlaiviui.
   3) Kūdikiams nepriskiriamas bagažas.
   4) Apie vežimėlį reikia informuoti registruojant bagažą, tačiau su juo galite važiuoti iki pat lėktuvo ir tik ten jis bus paimtas.

 57. Justas says:

  Laba diena , ar Vilniaus oro uoste galima įsigyti permatomus uždaromus maišelius skysčiams susidėti

  • Alvita says:

   Sveiki, Justai,

   dėl tokios informacijos reikėtų kreiptis į oro uostą, bet veikiausia maišelių galima įsigyti oro uosto vaistinėje arba spaudos kioskuose.

 58. Giedre says:

  Sveiki, ar galima skraidinti medu (apie 1kg, kieto pavidalo)?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Giedre,

   jeigu medus kietas, neturėtų kilti problemų.

 59. Mantas says:

  Jau pavyko issiaiskinti,jog asmuo gales skristi. Tik jam reikes asmens be pilietybes keliones dokumento. Sakykit, ar wizzair priima tokius dokumentus?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Mantai,

   neturėtų kilti problemų keliaujant su asmens be pilietybės keliones dokumentu.

 60. Tadas says:

  Ar galiu su savim tureti maza kuprine kurioi butu plansete pinigine ir dokumentai

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Tadai,

   keliaujant Wizzair galite turėti tik vieną vienetą rankinio bagažo.

 61. Tadas says:

  Sveiki ar galima su savimi tureti maza kuprine kur butu ideta pinigine plansete ir dokumentai

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Tadai,

   keliaujant Wizzair galite turėti tik vieną vienetą rankinio bagažo.

 62. Mantas says:

  Sveiki, klausimas butu toks. Ar gali asmuo, neturintis pilietybes, skristi su wizzair oro linijomis, turedamas leidima nuolat gyventi lietuvoje? Skrydis i Olandija. Aciu uz atsakyma.

 63. Mantas says:

  Sveiki, klausimas butu toks. Ar gali asmuo, neturintis pilietybes, skristi wizzair oro linijomis, turedamas leidima nuolat gyventi lietuvoje? Skrydis i Olandija.

 64. Anastasija says:

  Sveiki, ar galima tureti rankini bagaza ir moteriska rankinuka neturint pirmenybes bilieto?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Anastasija,

   ne, negalite keliaujant Wizzair.

 65. Renata says:

  Sveiki

  Noriu skraidinti kudikio maitinimo kedute. Registruoto bagazo ismatavimus ji atitinka, bet i lagamina netelpa, kaip galima supakuoti, kad atitiktu patikros reikalavimus?Jeigu tiesiog apsuktume apsaugine plevele ar butu gerai?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Renata,

   Jūs turite taip supakuoti, jog būtų kuo mažesnė rizika, jog gabenamas daiktas bus sugadintas.

 66. Viktorija says:

  Sveiki,
  Noriu skrysti su wizzair lėktuvu, rankiniam bagaže turėdama alkoholį, ar nekils problemų dėl mano amžiaus. Man 21m. Skrendu iš Lutono

  • Alvita says:

   Sveiki, Viktorija,

   visi skysčiai gabenami rankiniame bagaže, turi būti ne didesnėse nei 100 ml talpose, bendras skysčių tūris neturi viršyti 1, bet dėl amžiaus problemų kilti neturėtų.

 67. Irena says:

  Sveiki,
  biliete pažymėta vieta 31F. Lėktuvo plane Jūsų tinklapyje tokių vietų nėra, baigiasi su 30. Kaip suprast? Kur turėsiu sėdėti?

 68. Viktorija says:

  Sveiki,
  Noriu iš Lutono oro uosto, rankiniam bagaže vežtis butelį konjako. Ar nekils problemų dėl mano amžiaus? Man 21m.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Viktorija,

   Jūs turite atitikti šalių įstatymų numatytus alkoholinių gėrimų pirkimo ir laikymo amžiaus cenzus. Tad problemų kilti neturėtų, jeigu Jums 21 m.

 69. Irena says:

  Sveiki, lėktuvo plane matau paskutines vietas nr.30. Biliete turiu vietą 31F. Kaip suprast?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Irena,

   taip pat kai kuriuose bilietuose yra nurodoma įlaipinimo į lėktuvą eilė, į tai nereiktų kreipti dėmesio. Kreipkitės į savo bilietų pardavėja, kad patikslintų, ar sistema gerai suformavo Jums vietą.

 70. Juste says:

  Sveiki, vietoje vardo Juste bilietą užregistravo vardu Justina. Ar bilietas galios?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Juste,

   Jūsų vardas dokumente ir įlaipinimo kortelėje turi atitikti. Rekomenduojame kreiptis į bilietų pardavėją ir vis dėlto pakoreguoti.

 71. Irma says:

  Labas vakaras norejau paklaust kaip reikia grazinti bileta? Ir kiek reikia sumoket kad ji nori grazinti?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Irma,

   pigių skrydžių bendrovių bilietai įpratai nėra grąžinami.

 72. Viktorija says:

  Sveiki,

  Norėjau pasiteirauti, kaip galima wizzair sistemoje pakeisti savo duomenis, nes šią vasarą ištekėjau, o dabar noriu užsisakyti bilietus, tačiau sistemoje užsakant bilietus rodo seną pavardę ir jos neleidžia pakeisti, nei darant užsakymą, nei profilio sistemoje. Kaip ją pakeisti?

  Taip pat esu nusipirkusi wizzair disscount club kortelę, kuri galioja iki metų pabaigos, ar ja galėsiu naudotis likusį laiką?

  dėkoju už atsakymą,
  Viktorija

  • Alvita says:

   Sveiki,

   skrydžio metu reikėtų turėti naują pasą bei seną, taip pat santuokos liudijimą įrodanti jog esate ištekėjusi, tuomet problemų kilti neturėtų. jei vis dėl to nerimaujate kreipkitės į wizzair.lt konsultantes ir jos už papildomą mokestį kreipsis į kompaniją dėl pavardės koregavimo.

 73. zita says:

  sveiki. planuojamas skrydis i lutona uk. butu lydimas svetimas 13metu vaikas pas mama savaitgaliui. ko reikia,- notarisko patvritinimo is lietuvoj likusio tevo?

  • Alvita says:

   Laba diena,

   taip, yra reikalingas sutikimas vieno iš tėvų, patvirtintas notaro.

 74. vika says:

  Sveiki,

  Norėjau pasiteirauti, kaip galima wizzair.lt sistemoje pakeisti savo duomenis, nes šią vasarą ištekėjau, o dabar noriu užsisakyti bilietus, tačiau sistemoje vis dar teberodo seną, o pasas jau su nauja pavarde.
  Taip pat esu nusipirkusi wizzair disscount club kortelę, kuri galioja iki metų pabaigos, ar ja galėsiu naudotis likusį laiką?

  dėkoju už atsakymą,
  Viktorija

  • Alvita says:

   Sveiki,

   skrydžio metu reikėtų turėti naują pasą bei seną, taip pat santuokos liudijimą įrodanti jog esate ištekėjusi, tuomet problemų kilti neturėtų. jei vis dėl to nerimaujate kreipkitės į wizzair.lt konsultantes ir jos už papildomą mokestį kreipsis į kompaniją dėl pavardės koregavimo.

 75. Andrius says:

  Laba diena, pirkau bilietus i abi puses i lietuva parskridau viskas gerai , bet lietuvoje susilauziau koja ir nebegaliu skristi ta diena kada skrydis . Norejau paklausti ar turiu pranesti kur nors kad neatvyksiu ir ar nekils problemu isigijant bilietus kita karta? Aciu uz atsakyma.

 76. Modesta says:

  Laba diena,
  ar registruotame bagaze galima veztis aerozolines nonkutes (dezodorantas, batu putos, etc)?

 77. Rasa says:

  Laba diena. Planavau skristi luton-kaunas su vaiku 1metu. Nusipirkau bilietus sau ir infant. Bet apsigalvojom ir vaikas nebeskris. Ar man vis tiek priklausys priority? Ir ar galiu tureti rankini bagaza ir rankinuka ar rankinuko neleis turet? P.s. vaikui check in padarytas, nes kitaip man paciai neleido pasidaryti check in be vaiko.aciu!

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Rasa,

   tik keliaujant su kūdikiu realiai Jums turėtų galioti pirmenybinis įlaipinimas. Jeigu skrendate Wizzair oro linijų bendrove,įprastai (be pirmenybinio įlaipinimo) galima turėti tik vieną vienetą rankinio bagažo (t.y. arba tik su rankine, arba tik su lagaminu, bet ne abu kartu).

 78. Rasa says:

  Laba diena. Skrisiu is Luton i Kauna. Bilieta pirkau ir sau ir dukrytei 1m. Planai pasikeite ir dukryte neskris. Ar man galios priority? Ir ar galiu pasiimt rankini bagaza bei rankinuka? Ar rankinuko neleis tureti?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Rasa,

   tik keliaujant su kūdikiu realiai Jums turėtų galioti pirmenybinis įlaipinimas. Jeigu skrendate Wizzair oro linijų bendrove,įprastai (be pirmenybinio įlaipinimo) galima turėti tik vieną vienetą rankinio bagažo (t.y. arba tik su rankine, arba tik su lagaminu, bet ne abu kartu).

 79. Linas says:

  Laba diena, uzsiregistravau kaip moteris, nors esu vyras, ar del to gali neileisti i lektuva? Jeigu taip, tai man labiau apsimoka pirkt naujus bilietus negu moketi uz klaidos taisyma. Jeigu pirksiu tom paciom datom bilietus su ta pacia pavarde, paso duomenimis ir t.t tik skirtinga lytis, nekils problemu, kad jau pries tai pirkau?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Linai,

   problemų dėl tokios klaidos kilti neturėtų. Jeigu jaudinatės – susisiekite su savo bilietų pardavėju, kad šis ištaisytų klaidą. Naujo bilieto nebūtina pirkti dėl šios mažos klaidelės.

 80. Linas says:

  Laba diena, uzsiregistravau skrydziui su neteisinga lytimi (vietoj vyras pazymejau moteris). Klaida istaisiau (vienas nemokamas koregavimas) bet galiausiai vistiek mane rodo kaip moteri. Ar del to neleis skristi?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Linai,

   problemų dėl tokios klaidos kilti neturėtų. Jeigu jaudinatės – susisiekite su savo bilietų pardavėju, kad šis ištaisytų klaidą.

 81. Ligita says:

  Sveiki, uzsiregistravau skrydziui ir ant bilieto vietoje kreipinio Miss yra Mr, ar gali kilti problemu?

 82. Ligita says:

  Sveiki, uzsiregistravau skrydziui, ant bilieto vietoje Miss yra Mr, ar gali kilti del to problemu? Ka tokiu atveju daryti? Dekui.

 83. Giedridze says:

  sveiki buvo luzusi koja ir db yra varztai sutvirtinti reikia daktaro israso?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   visada yra geriau turėti gydytojo išrašą, jeigu jo paprašytų oro uosto darbuotojai.

 84. Austėja says:

  Sveiki. Norėčiau pasiteirauti dėl skysčių gabenimo rankiniame bagaže. Noriu gabentis kvepalus kurių tūris yra 50 ml. Norėčiau sužinoti ar yra skirtumas ar buteliukas permatomas ar ne? Ar į plastikinį maišelį galima dėti kartu su dėžute ar reikėtų išimti? Ačiū!

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Austėja,

   nėra skirtumo, ar permatomas, ar ne buteliukas. Galite dėti ir su dežute.

 85. Skirmantė says:

  Sveiki, kadangi skrendu pirmą kartą iškilo klausimas pasidarius check-in rodo, kad sėdėjimo vieta yra 38A. Tačiau žiūrėdama lėktuvo planą rodo, kad yra 30 eilių. Jei viskas tvarkoje tai man įlaipinimas patogesnis per galinį įėjimą?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Skirmante,

   ant įlaipinimo kortelės turi būti nurodyta ir Jūsų vieta, ir patikslinimas, per kurį įėjimą Jums patogiau įlipti. Galite kreiptis tiesiogiai į savo bilietų pardavėją, jis Jums tikrai patikslins, kur bus Jūsų sėdėjimo vieta. Pro kurias duris įlipti, patikslins Jums ir oro uosto darbuotojai.

 86. Vera says:

  Po rugpjūčio 15 d.nusipirkau bilietus nepasirinkusi vietų. Ar galima vietas pasirinkti dabar ir tada gauti galimybę registruotis prieš 30 dienų ir vėliau, o ne tik prieš 48 val.?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   taip, vietas galite išsipirkti ir po bilietų išpirkimo. Tokiu atveju, registraciją galėsite atlikti nuo 30 dienų iki 3 valandų iki suplanuoto skrydžio išvykimo laiko

 87. Viktorija says:

  Laba diena skrendame su dviem vaikais. Vienam 1 o kitam 4 metai. Norejau paklausti ar galime pasiimti du nemokamus daiktus, sulankstoma vezimelio iki lektuvo salono ir auto kedute i registruota bagaza?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Viktorija,

   jeigu skrendate Wizzair oro linijų bendrove, galite pasiimti šiuos du vaiko įrangos vienetus.

 88. Viktorija says:

  Laba diena, mes skrendame su dviem vaikais vienam 1 metukas o kitam 4. Ar galime mes pasiimti nemokamai du daiktus, viena vezimeli iki lektuvo salono ir automobiline kedute i registruota bagaza

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Viktorija,

   jeigu skrendate Wizzair oro linijų bendrove, galite pasiimti šiuos du vaiko įrangos vienetus.

 89. Mindaugas says:

  Ar galima i salono bagaže gabanti drona enchine flakon 250?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Mindaugai,

   problemų kilti neturėtų, reiktų saugiai droną supakuoti. Dronas turi tilpti į Jūsų gabenamą bagažą ir neviršija bendro leistino svorio.

 90. Diana says:

  Sveiki. Ar gali mano dukra 8 metu skristi be manes atostogu i Lietuva? Lydintis asmuo -mano draugas. Jei gali, tai kokie dokumentai reikalingi? Aciu.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Diana,

   galite parašyti sutikimą pas notarą, kad Jūsų dukra gali keliauti su lydinčiu asmeniu.

 91. Rimante says:

  Sveiki,

  Atlikau kelionės bilieto apmokėjimą bankiniu pavedimu,neirasiusi rezervacijos patvirtinimo kodo.Kokie tolimesni mano veiksmai?Ar gausiu kokį el.laiska del to?Patvirtinimo ir bilieto dar negavau… Ačiū

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Rimante,

   Jūs turite kreiptis tiesiogiai į savo bilietų pardavėją.

 92. Rimante says:

  Sveiki,

  Atlikau keliones bilieto apmokejima bankiniu pavedimu, neirasiusi rezervacijos patvirtinimo kodo. Kokie tolimesni veiksmai?Ar atsius man keliones bilieta be papildomu veiksmu?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Rimante,

   Jūs turite kreiptis tiesiogiai į savo bilietų pardavėją.

 93. Rasa says:

  Sveiki,skrisiu su wizzair ir noriu paklausti ar skrendant su kudikiu galiu salone tureti papildomai maza krepsi?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Rasa,

   Jūs papildomai galite turėti nedidelį krepšį su kūdikiui būtinais skrydžio metu daiktais.

 94. Audra says:

  Dėl įlaipinimo. Skrendame kartu su paaugliško amžiaus (14,15m.)vaikais. Sėdėjimo vietos vaikams ir mums priskirtos atskirai, todėl įlipant mums nurodyta įlipti pro vienas duris, o vaikams pro kitas. Ar galima lipti pro tas pačias (nes nepilnamečių vis tiek klausiama su kuo keliauja)?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   nurodymas pro kurias duris lipti yra skirtas patogumui, jog įlipus pro priekį nereiktų grūstis iki lėktuvo galo ir atvirkščiai, tačiau tai yra Jūsų pasirinkimas ir problemų kilti neturėtų, jeigu visi kartu lipsite pro vieną įėjimą.

 95. Aistė says:

  Sveiki, skrendu su rankiniu bagažu, ar galima su savimi vežtis žuvų taukų kapsules, kurios yra 200 ml indelyje? Kapsulės skystos, tačiau supresuotos

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Aiste,

   turite laikytis skysčių gabenimo taisyklių rankiniame bagaže tad negalite gabenti 200 ml talpos indo, kuriame yra skystos konsistencijos kapsulės.

 96. Vaida says:

  Sveiki,skrendu su 10 mėnesių kūdikiu is Vokietijos i Lietuva,užsisakėm 23 kg bagažą,norejau sužinoti ar i kūdikio bagažą įeina ir sulankstomas vežimėlis,ir automobiline kėdute kartu ar kėdute reiktų išpirkti kaip atskira bagažo vienetą?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Vaida,

   kūdikiams nepriskiriamas joks bagažas. Tačiau Wizzair leidžia nemokamai gabenti: sulankstomą vežimėlį arba automobilinę kėdutę vienam kūdikiui.

 97. Rasa says:

  Laba diena. 16 metu dukra viena skrenda i Didziaja Britanija Donkaster. Kaip suprantu, reikalingas notaro patvirtintas sutikimas. Taciau ji skris is Rygos oro uosto. Ar bus tinkamas lietuviskas notaro sutikimas? Labai laukiu atsakymo!

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, Rasa,

   rekomenduojame pasidaryti sutikimą anglų k.

 98. Ignas says:

  sveiki uzsake mums biletus is Norvegijos , varde padare klaida padaugino 1 raide gavos Ignaas ar nebus nesklandumo? dar biletai
  neuzchekinti iskrendam 24d. aciu uz atsakyma

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   svarbiausia, jog pirmos trys raidės būtų teisingos, tačiau dėl klaidos pakoregavimo galite kreiptis į savo bilietų pardavėją.

 99. Sandra says:

  Sveiki
  Pirkome biletus is kauno y stavanger ir pirma karta apmokant ismete klaida. Kad nenupirktas
  Antra karta tai pat pirkome bileta viskas gerai buvo. O patikrine banko saskaita pamateme kad nuskaiciuota ir uz pirma bileta.
  Dabar turime du biletus ta patciam keleiviui kaip galite padeti jau skambinome turbut 100 numerių ir uk ir lt ačiū!!

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sandra,

   Jums reikia kreiptis tiesiogiai į portalo, kuriame pirkote bilietus, administraciją. Jeigu pirkote tiesiogiai wizzair portale, galite užpildyti prašymą dėl grąžinimo skyrelyje “Padėkos ir skundai”.

 100. Lauryna says:

  Sveiki,

  As biski pasimečiau dėl kūdikio kėdutes ir vežimėlio. Skrendi su Vyru ir dviem kūdikiais ir kiek suprantu galiu pasiimti nemokamai kūdikio kedute ir vežimėlį? Bet tada negaliu pasiimti nemokamo rankinio bagažo ? Wizzair puslapį prie bagažo iki 0-2 rasoma :
  Vietoj leidžiamo bagažo galima nemokamai gabenti vaikišką vežimėlį…
  O čia rašoma:
  Kartu su kūdikiu keliaujantis suaugęs asmuo gali su savimi gabenti papildomą rankinio bagažo vienetą, kurio išmatavimai 40x30x18cm, svoris neribojamas. Kūdikiams negalima priskirti jokio bagažo, išskyrus nesulankstomą arba sulankstomą vaiko vežimėlį / kūdikio automobilio sėdynę vienam kūdikiui (skraidinamą nemokamai). Atminkite, kad vaikų vežimėliai registruojami kartu su kitu bagažu ir skraidinami nemokamai, jei biliete nurodyta, kad lėktuvu keliauja kūdikis

  Ir jai gerai suprantu man nereikia niekur registruoti, kad su savim imam kedute ir vežimėlį ?

  Ačiū

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   vienam kūdikiui, skrendam Wizzair oro linijų bendrove, priklauso 1 vienetas vaiko įrangos (sulankstomas vežimėlis arba automobilinė kėdutė). Kūdikiams nepriskiriamas joks bagažas (t.y. rankinis ar registruotas). Kartu keliaujantiems suaugusiesiems priklauso rankinis , ir, jei išpirktas papildomai, registruotas bagažas.

 101. Liveta says:

  Sveiki,

  Norėčiau paklausti. Skrendu iš Norvegijos į Angliją su savo draugu. Man 17 metų, o jam – 25. Ar reikia turėti su savimi notaro patvirtinimą?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   keliaujant už Šengeno zonos ribų (Didžioji Britanija nepriklauso Šengeno zonai) nepilnamečiui reikalingas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 102. Donata says:

  Sveiki. Jeigu 14 metu vaiko gyvenama vieta deklaruota UK, ar reikalingi kokie nors igaliojimai skrendant vienam vaikui I Lietuva atostogoms? Aciu.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Laba diena, Donata,

   kadangi keliaujate iš ne Šengeno zonos į Šengeno zoną, reiktų kreiptis dėl vieno iš tėvų raštiško sutikimo jog vaikas gali keliauti vienas.

 103. Irma says:

  Sveiki ar galima vestis kolonele jbl puls 2 rankiniam bagaze?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Irma,

   problemų kilti neturėtų.

   • lijana says:

    Sveiki, likau nesuratusi. Wizzair.com svetaineje rasote kad galima skristi nuo 14 metu vienam paciam su avia linija Wizzair man Spalio 21 sukaks 16 ir nerimauju nes prie pasu kontroles Vilniuje pasake kad tiktai nuo 18 galima skristi vienam. Ar cia pasikeitimas vyksta ar kas???? Palikai nesupratusi…

    • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

     Lijana,

     tai priklauso nuo ir nuo skrydžio krypties. Jeigu skrendate už Šengeno zonos ribų, Jums yra būtinas vieno iš tėvų sutikimas, patvirtintas notaro.

 104. Valentas says:

  Sveiki, iškilo problemų su bilietų pirkimu. Per oficialią wizzair svetainę užsakiau skrydį į Larnacą, tačiau negaunu jokio įlaipinimo bilieto. Neleidžia daryti check in, nes “Check-in is not avialable due to payment issues (under- or overpayment).” Tačiau užsakant bilietą, suvedžiau visą reikiamą informaciją, pinigų kortelėje irgi pakanka. Kaip suprasti?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Valentai,

   kadangi tai nėra mūsų administruojamas portalas tiksliai pasakyti, su kokia problema susidūrėte, negalime. Rekomenduojame kreiptis tiesiogiai į savo bilietų pardavėją.

 105. Eglė says:

  Skrendu su 6 ir 8 metu vaikuciais pirmyn ir atgal i Memmingena. Ar galima nemokamai veztis ir automobilines kedutes, t.y ju “dugnelius”?
  Aciu

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Egle,

   problemų kilti neturėtų. Wizzair vaikams iki 14 metų suteikia galimybę nemokamai gabenti sulankstomą vežimėlį arba automobilinę kėdutę vienam vaikui, jeigu ši priemonė yra reikalinga. Kėdutes reiktų užregistruoti kartu su bagažu. Įranga bus vežama nemokamai tik tuo atveju, jei vyksta pats kūdikis / vaikas, kuriam tas daiktas skirtas.

 106. Živilė says:

  Laba diena,
  Ar reikia 15-mečiui tėvų sutikimo skrendant iš Balfasto į Vilnių? Ar gali skristi vienas?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Živile,

   sutikimas yra būtinas. Gali skristi ir vienas oro linijų bendrove Wizzair.

 107. Lina says:

  Sveiki.Skrenda dukra Luton-Palanga.Nuo 14m su wizzair jau gali skristi vienas.Tik va problema kad negalim padaryti chekin nes jos gimimo data 2003.04.02,o leidzia tik nuo 2002m.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Lina,

   kreipkitės į savo bilietų pardavėją. Galimai bilietą vaikui nupirkote kaip suaugusiam asmeniui, todėl reikia pakeisti bilieto statusą į vaiko.

 108. Agne says:

  Sveiki skrendam du kudikiu bilieta pirkom kaip vaikui del vietos, ar priduodant bagaza reikes susimoketi papildomai uz vezimeli? aciu

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Agne,

   prašytume dar kartą patikslinti klausimą.

 109. Justina says:

  Sveiki,
  Norėjau paklausti ar rankiniame bagaže galiu vežtis nutribulet prietaisą?
  Jis yra su peiliukais, tai gal geriau tą dalį įdėti į registruotą bagažą? Ar neprisikabins patrikroje, prie kitos dalies?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Justina,

   jeigu ašmenys nėra didesni nei 6 cm, problemų kilti neturėtų.

 110. Mantilė says:

  Sveiki. Mūsų skrydžio iš Lutono į Sofiją laikas buvo paankstintas. Turime autobuso bilietus iš Londono į Lutoną 18val. Pagal oficialų planą oro uoste būsime 19:40. Lėktuvas išskrenda 21:20. Jeigu netyčiom autobusas vėluotų – ar galima vietoj kompensacijos prašyti, kad lėktuvas palauktų dviejų keleivių, jeigu pakliūtume į kamščius?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, Mantile,

   tokiu atveju, skrydžio laikas nėra keičiamas ir vėluojantys keleiviai nėra laukiami.

 111. Monika says:

  Sveiki. Pirkau bilietą ir pažymėjau mrs nors esu miss. Ar kils del to kokių nors nesklandumų oro uoste? Ar gali reikėt susimokėt papildomai?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Monika,

   nesklandumų kilti kaip ir neturėtų, tačiau, jeigu jaudinatės, galime kreiptis į savo bilietų pardavėją, jog pakoreguotų Jūsų duomenis.

 112. Gabrielė says:

  Sveiki.
  Pasidariau check-in ir duomenis vedant įrašiau sako kortelės nr., tačiau kitame langelyje pažymėjau, jog skrisiu su pasu,nors ir parašau savo kortelės nr, ar dėl to kils problemų, reikia pakeisti?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Gabriele,

   visgi, jeigu norite, kad nekiltų jokių nesklandumų ir visi duomenys biliete atitiktų duomenis Jūsų dokumento, rekomenduojame kreiptis į savo bilietų pardavėją.

 113. keliautoja says:

  Laba diena,
  ar galima rankiniame Wizzair bagaže gabenti aerozolinį plaukų laką ir aerozolinį dezodorantą?Talpos po 100 arba 75 ml.

  • Daniele Wizzair says:

   Sveiki,
   rankiniame bagaže galime vežtis plaukų laką ar dezodorantą BE aerozolio.

 114. Giedrė says:

  Labas vakaras. Rašiau pernai rudenį, rašiau šiemet birželio 11 d. Negaunu jokio atsakymo. Bandymas dar kartą: ar galima rankiniame bagaže gabenti aerozolinį plaukų laką ir aerozolinį dezodorantą. talpos po 100 ml.

  • Daniele Wizzair says:

   Sveiki, Giedre,
   rankiniame bagaže galite vežtis tik produktus be aerozolio.

 115. Augustė says:

  Sveiki, ar galima 14 su puse metu keliauti su Wizzair oro linijom be suaugusiojo palydos į Angliją?

  • Daniele Wizzair says:

   Auguste,
   galima, tik būtinai reikia su savimi turėti notaro patvirtiną tėvų sutikimą.

 116. Luka says:

  Labas vakaras,ar galima skraidinti žuvies rūkytos nedideli kieki dideliame orlaivio salono bagaze, žuvis supakuota maišelyje skrydis Belfast-Vilnius?

  • Daniele Wizzair says:

   Luka,
   galite gabentis, tik supakuokite taip, kad kvapas nesklistų po visą lėktuvą.

 117. Gintaras says:

  Sveiki, grupė iš 8 žmonių ketiname rudenį skristi į Kijevą. kokių duomenų reikia jei nori vienas žmogus užsakyti visiems 8 žmonėms bilietus? ir ar yra kokia galimybė užsakyti kaip grupei?

  • Daniele Wizzair says:

   Gintarai,
   taip, galite užsisakyti bilietus grupei, jei turite visų asmenų informaciją, asmens dokumentus.

 118. keliautojas says:

  Sveiki, kokiomis konkrečiai debeto kortelėmis galima susimokėti perkant bilietą internetu? ar tiktų debetinės MasterCard, Visa kortelės bilietams įsigyti internetu?

 119. Karolina says:

  laba diena,
  skrisiu su wizzair budama nėščia 29 nėštumo savaitę. Ar užtenka turėti nėštumo žurnalo kopiją, ar reikia kažkokios specialios pažymos?

  • Daniele Wizzair says:

   Karolina,
   kadangi neštumo trukmė didesnė nei 28 savaitės turėkite gydytojo pažymą, patvirtinančią, jog galite keliauti oru.

 120. Ugne says:

  Sveiki,
  Pirkdama bilietus nurodziau lyti “Moteris”, bet kazkodel issisaugojo “Vyras”. Noriu registruotis artejanciam skrydziui, bet wizzair puslapyje neleidzia pakeisti lyties. Ka daryti?

  • Daniele Wizzair says:

   Ugne,
   tai nėra didelė problema. Susisiekite su Wizzair ir jie pakeis lytį.

 121. Mantė says:

  Sveiki, uz keliu dienu isskrendu. Man yra 16 metu ar reikia kazkokio tevu sutikimo?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Mante,

   jeigu skrendate už Šengezo zonos ribų (Airija, J. Karalystė ir t.t.), Jums reikia vieno iš tėvų sutikimo, patvirtinto notaro.

 122. Luka says:

  Labas vakaras, pasidariau chek-in bet sivakar pastebejau,kad pasikeite skrydzio laikas ka man daryti? Kaip pasidaryti nauja chek-in?
  Skrydis su Wizzair Belfast-Vilnius birželio 12

  • Daniele Wizzair says:

   Sveiki,
   prisijunkite prie savo paskyros ir patvirtinkite, jog sutinkate su pakeitimas, arba susisiekite su agentūra, iš kurios pirkote bilietus.

 123. Mante says:

  Sveiki, ar galima su savimi skraidintis kvepalus?

 124. Jelena says:

  Labas vakaras. Ar vazimuka reikia registruoti internetu( jei taip tai kur, nerandu), ar jis automatiškai oro uoste bus priregistruotas kastu su registruojamu bagažu. Aciu uz atsakimą

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Jelena,

   vaiko įrangos registracija vyksta prieš skrydį prie registruoto bagažo skyriaus.

 125. Jelena says:

  Labas vakaras. Aš atidžiai perskaičiau visus klausimus bei atsakimus, dėl vežimuko gabenimo. Supratau, kad vežimuko gabenamas nemokamai nuo2-14 m. Tačiau, niekur neradau informacijos dėl to ,kad vezimuka reikia registruoti internetu (tada nerandu kur) ar tiesiog jis bus automatiškai priiregistruotas oro uoste registruojant bagaza ? Aciu už atsakimą.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Jelena,

   vaiko įrangos registracija vyksta prieš skrydį prie registruoto bagažo skyriaus.

 126. DZENETA says:

  sveiki skrisiu su jusu oro linijom liepos 5d is svedijos i vilniu ir busiu jau 29 sav nestume kokios formos reikia kad as galeciau skristi nes jusu puslapyje jos nerandu.aciu

  • Daniele Wizzair says:

   Sveiki,
   nėštukės nuo 28 nėštumo savaitės privalo turėti gydytojo išduotą medicininę pažymą, patvirtinančią, jog gali skristi.

 127. giedre says:

  sveiki skrendame sumazuvaiku kuriam 1,11m norime veztis automobiline kedute vieta atskirai vaikui neispirkta,sedes kartu su manimi,ar galime nestis kedute i salona ar turime priduoti i bagaza

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   jeigu vieta nėra išpirkta, kėdutę reikia gabenti kaip registruotą bagažą.

 128. Ausra says:

  Sveiki,
  Pirkau bilieta ir yskaiciuotas 42x32x25 bagazas, o galima veztis tase kuri didesni ismatavimai bet ji bus apytuste ir tilps y ta matavimo deze, tiesiog kad nereiketu ieskotis tokio ismatavimo lagamino

  • Daniele Wizzair says:

   Aušra,
   patariama ieškoti tokio dydžio lagamino, koks jis yra nurodytas.

 129. jovita says:

  laba diena.o keliaujant su vaiku virs 2 metu.Imant vien vezima taipogi reikalingas bagazas.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, Jovita,

   patikslinkite savo užklausą.

 130. jovita says:

  labadiena.norejau paklausti keliaujant su vaiku2,5 metu.reikia vezimeli pirkti kaip bagaza.jai imam vezimeli kedutes i lektuva negalima imti.aciu

  • Daniele Wizzair says:

   Jovita,
   taip vežimėlį Jums reikia pirkti kaip bagažą, tada kėdutę galite pasiimti ir įsinešti nemokamai.

 131. Mantė says:

  Sveiki. Skrendu su rankiniu bagažu, ar gali kilti neskalndumų jei jo išmatavimai yra 46*33.5*19.5 ar neteks susimoketi didesnio mokesčio?

  • Daniele Wizzair says:

   Sveiki,
   nemokamo bagažo išmatavimai – 42 X 32 X 25 CM, jei jie bus viršyti Wizzair turi teisę prašyti sumokėti Jūsų didesnio bagažo kainą.

 132. Laura says:

  Norejau paklausti, skrendame 2 suauge 2 vaikai ir kudikis, chekinant bilietus pastebejau kad mano dukryte “prirasyta” ne kaip keliaujanti su manim bet kaip keliaujanti su kitu asmeniu skrendanciu su mumis(ju pavardes nesiskiria) ar gali kilti kokiu nesklandumu oro uoste?

  • Daniele Wizzair says:

   Laura,
   neturėtų, nes sistema automatiškai priskiria vietą vaikui. Svarbiausia, kad jis būtų su saugusiuoju.

 133. Agne says:

  Laba diena, Skrendu iš Vilnius į Barseloną ir vėliau atgal. Ar man galios bilietas pateiktas programėlėje ar reikia turėti atspauzdintą?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Agne,

   neturėtų kilti problemų, tačiau visad rekomenduojame turėti ir spausdintą versiją.

 134. Violeta says:

  Labas vakaras, ar galima turėti nemokamame mažame bagaže dėžutę šokoladinių saldainių su įdaru (įvairūs kremai, alkoholis)? Ačiū už atsakymą.

 135. Agne says:

  Sveiki,
  skrisime su Wizzair su kudikiu, kuriam ispirkta atskira vieta-ar tokiu atveju galima pasiimti ir auto kedute (kurioje jis sedes skrydzio metu) ir vezimeli (kuri atiduosim pries ilipant i lektuca)? uzregistruoti check-in tokiu atveju tik vezimeli? taip pat norejau pasitikslinti del kudikio maisto ir vandens-ar tiesa, kad per kontrole galima pranesti nesunormuota po 100ml-tiek, kiek kudikiui gali prireikti skrydzio metu? dekui uz atsakyma

  • Daniele Wizzair says:

   Agne,
   su Wizzair vieną sulankstomą kūdikio vežimėlį arba mažą vaikišką lovelę galima pasiimti į orlaivio saloną nemokamai. Ir taip, jei esate išsipirkę vietą galite pasiimti automobilinę kėdutę. Taip, į kelionę galima pasiimti vaiko reikmių tiek, kiek gali prireikti vaiko kelionės metu.

 136. Marija says:

  Sveiki, ar galima keliaujant i lektuva isinesti torta dezuteje? Pirkta ne duty free parduotuveje

  • Daniele Wizzair says:

   Marija,
   jei torte nėra skysčių ir jis neviršija rankinio bagažo išmatavimų – taip.

 137. Viktorija says:

  Sveiki. Ar esant 16 metų, skrendant į UK vienai, be lydinčio asmens, reikalingi raštiški tėvų, notarų sutikimai? Ar galiu skristi ir nesibaiminti kad šių dokumentų paprašys?

 138. Akvile.. says:

  Sveiki, man 14 metų ar galiu viena skristi į Angliją? Ačiū

 139. Violeta says:

  Sveiki, ar galima einant per patikra jau iš karto turėti su savimi (rankiniame bagaže) ar mažoje kuprinėje (išpirkta pirmenybinio įlaipinimo paslauga) pakelį kramtomosios gumos, čiulpiamų saldainių, mažą buteliuką vandens (turiu problemų su klausa), ar visa tai galima nusipirkti tik jau praėjus patikrą parduotuvėje? Ačiū už atsakymą.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Violeta,
   vandenį pirkite tik praėjus patikrą, kitus išvardintus dalykus galite turėti.

 140. Rūta says:

  Laba diena,

  Keliausiu su trim vaikais, kuriems skrydžio metu bus 2m.4mėn., 7 metai ir 11 metų. Visiems trims yra nupirkti bilietai pilna kaina ir mokamas bagažas į lėktuvą.
  Man būtinas vežimėlis ir auto kėdutė. Ar galiu juos pasiimti į lėktuvą.

  Dėkui už atsakymą.

  • Daniele Wizzair says:

   Rūta,
   Wizzair nemokamai leidžia pasiimti 1 daiktą, skirtą vaikui – sulankstomą vežimėlį arba kūdikiui skirtą mašininę kėdutę. Vaikų vežimėliai registruojami su kitu bagažu ir skraidinami nemokamai (nuo 2 metų iki 14 metų amžiaus).

 141. Violeta says:

  Laba diena, ar nieko tokio, kad specialaus užspaudžiamo plastikinio maišelio matmenys kitokie: ne 20 x 20 cm, o 24,5 x 18 cm? Ačiū už atsakymą.

 142. Violeta says:

  Sveiki, ne viename atsakyme mačiau,kad į saloną galima įsinešti tik 1 bagažą (mano atveju nemokamas), bet esu užsisakiusi pirmenybinį įlaipinimą dėl asmeninio daikto – nedidelės kuprinės, atitinkančios reikalingus matmenis. Viskas teisinga, nesklandumų nekils? Ir dar ar man reikalingus vaistus būtina įdėti į 1 l talpos maišelį (komp. vaistų pasą turėsiu)?Ačiū už atsakymą.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, Violeta,
   dėl bagažo nesklandumų kilti neturėtų. Jeigu vaistai skysti – dėkite į maišelį.

 143. Alisa Anderson says:

  Laba diena, biliete yra užsakytas 32kg lagaminas su 149×119,4×171,5 ir paprastas 42x32x25cm . Toks klausymas ar būtinai didelis (32) turi buti kaip vienas lagaminas, ar gali buti keli, bet jų matmenys ir svoris ne viršytų? Ir su mažu taip pat? Ar galima pasiimti su savim ne receptinių ir receptinių vaistu, jeigu yra receptas jiems yra, nes išvažiuojame pusei metų dirbti ir norėčiau pasiimti šiam laikotarpiui (apie 6pak)? Ir kiek galima pasiimti su savim kremų vnt. po 100ml?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, Alisa,
   išskaidyti 1 vieneto bagažo į kelis negalima. Receptiniai vaistai, kaip ir sakėte, turi būti kartu su receptais. Rankiniame bagaže galite turėti 10 kremo pakuočių vnt. po 100 ml. Registruotame – neviršijamas keikis.

 144. Irma says:

  Laba diena, skrendu gegužės 15-19 d. į Italiją. Mano asmens tapatybės kortelės galiojimas baigiasi liepos 10 d. Ar skrydžiui dar tinkamas kortelės galiojimas?

  • Daniele Wizzair says:

   Irma,
   taip, svarbu, kad dokumentas galiotų visos kelionės metu.

 145. gediminas says:

  sweiki pirkau wiz discount naryste kartu su bilietais bilietus gavau,gavau ir toki e mail,,Jūsų saugumui slaptažodžio laukas nuslopintas. Jei pamiršote slaptažodį, apsilankykite mūsų svetainėje wizzair.com ir gaukite priminimą.,,,dabar noriu dar kitus bilietus nusipirkti bet niekaip negaliu prisiloginti ir kaip uzsakau priminima slaptazodzio nieko man neatsiuncia I pasta. kaip man prisijungti prie narystes?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, Gediminai,

   dėl tokių nesklandumų Jums reikia kreiptis tiesiogiai į to puslapio administraciją. Mes šio puslapio neadministruojame, tad negalime tiksliai pasakyti, kokius veiksmus reiktų atlikti.

 146. Justina says:

  Sveiki,su WD pirkau bilietą sau, kùdikiui ir kitam žmogui Gegužės mėnesiui. Vakar atlikau skrydžio registraciją, Tačiau jokiû asmens kodû, paso duomenu nereikalavo suvesti, o atlikus registraciją ir pasirinkus sėdimas vietas, iškart leido gauti Pdf bilietus, kuriuose nurodyti keleiviû vardas ir pavardė. Aš suprantu, kad man turint WD kortelę ir is asmeninės korteles buvo atlikti mokejimai, kuriuose jie gali tureti visus mano asmens ir paso duomenis. Tačiau kaip su kitu asmeniu ir kudikiu? Kodėl nereikejo nieko nesuvedinėti? Juk perkant bilieta, buvo nurodyta tik ju vardas ir pavardė?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, Justina,
   gali būti, kad visgi duomenis buvote suvedusi prieš tai. Jeigu gavote įlaipinimo korteles, nesklandumų kilti neturėtų. Jeigu visgi jaudinatės, galite susisiekti tiesiogiai su savo bilietų pardavėju dėl duomenų patikrinimo.

 147. aloyzas says:

  Laba diena.pirma karta skrendame balandzio 27 i barselona.uzsisakeme bilietus internetu.bet iskyla klausimu,kaip mums reikes gauti atgalinius bilietus barselonoje.nei kompiuterio nei ismanaus telefono neturime.kaip supratom isskridimo bilietus mes galesim namie atsispausdinti.o ka daryti su parskridimo.ar galime cia lt atsispausdinti ir gryzimo bilietus?ar gal barselonos oro uoste reikes kreiptis i wizzair kasas.paaiskinkite prasau.

  • Daniele Wizzair says:

   Sveiki,
   Wizzair leidžia atsispausdinti bilietus jau likus 30 d. iki skrydžio. Bet jei nepavyksta, galėsite bilietus atsiimti jau oro uoste.

 148. elena says:

  Sveiki, Ar galima vaikiska vezimeli supakuoti i lagamina ir atiduoti kartus su checked bagazu? Bijau, kad jo nesulauzytu atidavus nesupakuoto.

 149. gediminas says:

  sweiki uzsissakinejau bilietus kartu su clubo naryste 12 04 2017 ir atlikau pavedima tiesiai i bulgariska wiz air saskaita 126.10 . E6T7RC mano uzsakymo nr. bet negaunu jokiu ziniu nieko I pasta

 150. Viktorija says:

  Sveiki,

  Norėjau pasiteirauti, kaip reikėtų pakuoti su savimi vežamą led panelę (60x60cm)? Tai dūžtantis daiktas, ar reikia kokių nors specialių lipdukų informuojančių apie tai? Gal kartais galima ją pasiimti su savimi į saloną? svoris apie 400g.

  Dėkoju už atsakymą.

  • Renata Wizzair says:

   Viktorija, specialūs įpakavimai nėra apriboti, tad galite įpakuoti kaip Jums patogiau. Specialių lipdukų turėti nėra būtina. Į saloną neštis galėsite tokiu atveju, jei šis tilps į turimo rankinio bagažo išmatavimus.

 151. Anastasija says:

  Sveiki, ar 9 metu vaikui priklauso nemokamas rankinis bagazas kaip ir suaugujasiam? Jei taip, kokie yra matmenys? Aciu.

  • Renata Wizzair says:

   Anastasija, 9 metų vaikui, skrendant su Wizzair aviakompanija, nemokamai priklauso mažas orlaivio salono bagažas (42 x 32 x 25 cm, svoris neribojamas).

 152. Žaneta says:

  Laba diena,

  Nors nemažai komentarų, bet dar pasiteirausiu :) Su Jūsų aviakomapnija skrisiu iš Romos į Vilnių, kai bus 29 nėštumo savaitė, kaip suprantu tinka standartinė pažyma, kurią išduoda gydytojas, ar tikrai ji tiks lietuvių k.? Skrydis pirmyn bus su kita aviakompanija, pas juos nurodyta forma anglų kalba, bet yra tos aviakompanijos žymos ant pažymos, gal galėčiau tą pačią formą panaudoti?

  • Renata Wizzair says:

   Žaneta, skrendant iš Lietuvos oro uosto tikrai tiks pažyma lietuvių kalba, dėl atgalinio skrydžio gali kilti nesklandumų. Tad rekomenduojame turėti ir angliškos pažymos versiją, jei tik yra galimybė.
   Pažyma skirtingoms aviakompanijoms tinka ta pati.

 153. Justina says:

  Sveiki. Esame seima . Mano vyras turi discount nuolaidu kortele wizzair.
  Skrendu i Anglija. Ar bus pritaikyta man nuolaida, jeigu vyras man nupirks bilietua, taciau pats neskris?

 154. Regvita says:

  Sveiki ar galima skraidintis vaika serganti vejaropiais

  • Renata Wizzair says:

   Regvita, dėl Jūsų vaiko ligos gali kilti nesklandumų skrydžio metu. Esant tam tikroms sveikatoms būklėms, Jums gali prireikti medicininės pažymos, kad galėtumėte skirsti. Tad prieš skrydį rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytojų bei su oro uosto/ pasirinktos aviakompanijos atstovais.

 155. Jūratė says:

  Ačiū už atsakyma, tik norėjau sužinoti ne tai. Formuluokim taip – 15mets skrenda vienas ar reikia tėvu notariškai patvirtinto sutikimo ar leidimo skristi?

  • Renata Wizzair says:

   Sveiki, skrendant su Wizzair aviakompanija papildomo notaro patvirtinimo turėti nereikia.

 156. Jūratė says:

  Laba diena.
  15 metų sūnus vasarą turėtų skristi be palydos į Londoną. Kokius dokumentus reikia turėti su savimi – asmens tapatybės kortelę, gimimo liudijimą, tėvų sutikimą kelionei. ? Jei ko nežinome, norėtus sužinoti.

  • Daniele Wizzair says:

   Jūrate,
   su bendrove Wizzair jaunesni negu 14 m. amžiaus vaikai gali skristi tik lydimi ne jaunesnio negu 16 m. amžiaus asmens, prisiimančio visą atsakomybę.

 157. Justina says:

  Laba diena,
  gegužės mėnesį su dukra (amžius 1m9mėn)skrendu į Barį. Mūsų su dukra pavardės skirtingos, dukra skris su ID kortele, aš taip pat. Kokių papildomų dokumentų reikia, jeigu kartu neskrenda tėtis?

  • Renata Wizzair says:

   Justina, kadangi skrisite su dukra, Jums reikės pasiimti tik gimimo liudijimą, kuris įrodytų giminystės ryšį.

 158. Agne says:

  Sveiki, norejau pasiteirauti ar butu galima rankini bagaza ir vaiko vezimeli priduoti I bagazo skyriu. Nes keliausiu viena su dviem mazameciais vaikais 2 ir 4 metu. aciu uz atsakyma

  • Renata Wizzair says:

   Agne, vežimėlį galėsite priduoti į bagažo skyrių. Tačiau rankinis bagažas yra priimamas tik salone, išskyrus atvejus, kai gabenamų vienetų lėktuve kiekis yra per didelis, tuomet dalis jų perkeliami į bagažo skyrių.

 159. Rasa says:

  Sveiki,darydama check in ivedziau ne savo gimimo data o vaiko.Ka tokiu atveju daryti ?

 160. Liutauras says:

  Sveiki,
  dažnai eina reklama, kad ir šiandien: 30 % nuolaida rinktinių maršrutams. Kaip juos rasti ar atskirti? Prašome atsakyti pateikiant pvz.

  • Renata Wizzair says:

   Sveiki, Jūsų minima akcija buvo vykdoma vasario 9 dieną. Daugiau informacijos apie akciją galite rasti čia.

 161. Anna says:

  Laba diena,kaip galma butu su Jumis susisiekti tesiogiai?
  Aciu!

 162. Gediminas says:

  Sveiki, turime problemą. Šiandien pirkome bilietus iš BERGENO į RYGĄ. Atrodo viskas buvo gerai, iki kol reikėjo patvirtinti mokėjimą internetiniame banke. Išmetė klaidą ir wizzair liepė bandyti dar kartą. Gerai, mes pabandėme dar kartą, viskas ivyko sklandžiai. Ir ką jūs manote – dabar du suaugę žmonės turi 4 BILIETUS, tą pačią dieną, valandą ir dvigubai nuskaitytus pinigus. Ką šiuo atveju daryti, norime atgauti pinigus už wizzair klaidą, kur kreiptis?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, Gediminai,

   Jums reiktų kreiptis tiesiogiai į savo bilietų pardavėją dėl šios situacijos. Jums turėtų būti grąžinti pinigai už identiškus bilietus.

 163. Agne says:

  Sveiki,
  Norejau pasiteirauti del skydziu Vilius- Grenoblis. Ar jie bus tesiami ir po 25 Kovo, ar sitie skydziai bus nutraukti ?

  Aciu.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, Agne,

   šiuo maršrutu skrydžiai vykdomi bus tik iki kovo 25 dienos. Tvarkaraščiuose vėlesni maršrutai nėra numatyti.

 164. Lina says:

  Laba diena, ar galima jau turint wizzair lektuvo bilietus papildomai nupirkti vaikams (kudikis ir vaikas)?

  Iš anksto dėkoju už atsakymą,
  Lina

 165. Ssss says:

  Sveiki, ar galima vietoj vaiko vezimo, pasiimti nesiokle-kuprine, ir paskui prie liektuvo iduoti kaip bagaza?

  • Daniele Wizzair says:

   Sveiki,
   nešioklę, užsegtą ant kūno, galite gabenti.

 166. Gediminas says:

  Sveiki. Ar imanoma, kad Wizzair atsauks skrydi i Kutaisi kovo29d (treciadieni), nes dabar jei gerai suprantu treciadieniais skrydziu i kutaisi nebuna. Jei oro linijos atsaukia skrdi tai kada informuoja apie tai?
  Aciu

  • Daniele Wizzair says:

   Gediminai,
   kovo 29 d. Wizzair skrenda į Kutaisį. Avialinijos turėtų informuoti Jus apie skrydžio atšaukimą, tai jiems padarius.

 167. Viktorija says:

  Sveiki,
  Ruosiames keliauti wizzair lektuvu 2 suauge ir kudikis. Nusipirkome tris bilietus, kadangi norime keliauti su kudikio automobiline kedute salone. Pirkome bilietus trims suaugusiems, darant check in’a kudikiui vedant jo gimimo metus negaliu ivest velesniu nei 2003. Ivedziau varda infant, o pavarde kaip ir priklauso.
  Ka man reiktu daryti ir kur kreiptis?

  Dekui

  • Daniele Wizzair says:

   Viktorija,
   rekomenduojame susisiekti su tiesioginiu bilietų pardavėju.

 168. Jolanta says:

  Sveiki, su šeima skrisime į Londoną. Turime užsisakę ir apmokėję 2 didelius orlaivio bagažus (man ir vyrui) ir 2 mažus (nemokamus) orlaivio bagažus(vaikams). Kadangi mažiausiai dukrytei skrydžio metu bus jau sukakę 2 metai, todėl jai pirkome bilietą kaip vaikui, o ne kūdikiui. Gabensimės vaikišką vežimėlį, ar jis bus gabenamas nemokamai? Kai pirkau bilietus UAB “Baltic Tours Vilnius”, sakė jog vežimėlį gabensite nemokamai, tačiau noriu dar kartą pasitikslinti, jog nebūtų staigmenų oro uoste.
  Būsiu dėkinga už išsamų atsakymą.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   problemų kilti neturėtų. Skrendant Wizzair, nemokamai galima gabenti vežimėlį arba automobilinę kėdutę. Vienas iš šių daiktų taip pat bus vežamas nemokamai vaikams nuo 2 metų iki 14 metų amžiaus.

 169. Diana says:

  Sveiki, ar skrendant jūsų kompanijos lėktuvu iš Nicos į Vilnių užtenka turėti bilietą telefone? Ar reikia popierinio bilieto? Ačiū.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   jeigu bilietus įsigijote wizzair-skrydziai.lt., Jums reikia gautas įlaipinimo korteles atsispausdinti.

 170. Liutauras says:

  Sveiki,
  kas tie rinktiniai skrydžiai kuriems taikoma nuolaida, niekaip nerandu?
  :(

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   30 % nuolaida taikoma tik kai kurių skrydžių bilietams. Bilietus su nuolaida buvo galima įsigyti tik vasario 9 d.

 171. Gintaras says:

  Labas vakaras noriu paprasyti kad mane nuramintume nusipirkau wizzair bilietus Vasario 18d. Is Doncasterio oro uosto I Vilniaus oro uosta pasirinkau registravimasi Online Registracija internetu viskas lyg gerai tik norėjau paklausti atsispaisdinau bilieta ir Po bark kodais Po Vardu ir Pavarde toliau eina LT xxxxxxx ir po LT ant bilieto parasyta Online check in Paskui parasyta kad mazas orlaivio salono bagazas. Norejau paklausti gal as kazko nedadariau? Ar man nekils problemu oro uoste kad ant bilieto yra parasyta Online check-in Labai jaudinuosi Aciu lauksiu informacijos..

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   atrodo, jog viskas yra gerai, tad problemų kilti neturėtų.

 172. Sandra says:

  Sveiki i Lietuva is Belfast su Wizz air skrisiu su asmens gryzimo pazymejimu, o atgal su pasu.kaip galima pasirinkti kad checkin tik i viena puse butu galima padaryti? O ne pirmyn atgal is karto.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   Jums turėtų leisti daryti registraciją į skrydį atskirai kiekvienam skrydžiui. Jeigu nepavyksta, susisiekite su tiesioginiu bilietų pardavėju.

 173. Giedrius says:

  Sveiki,

  Vezantis slidinejimo iranga. Slides su lazdomis pakuojamos i slidziu maisa batai i batu maisa ty gaunasi du vienetai ar visa tai tb supakuota i viena?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,
   slidinėjimo įranga turi būti viename maiše. Jei gabensite daugiau sporto įrangos bagažo vienetų – teks mokėti papildomai.

 174. Gintaras says:

  Labas vakaras išgelbėkit mane nuo nerimo nusipirkau wizzair bilietus Vasario 18d. Is Doncasterio oro uosto I Vilniaus oro uosta pasirinkau registravimasi Online viskas lyg gerai tik norėjau paklausti atsispaisdinau bilieta ir Po bark kodais Po Vardu ir Pavarde toliau eina LT xxxxxxx ir po LT ant bilieto parasyta Online check in
  Paskui parasyta kad mazas orlaivio salono bagazas. Norejau paklausti ar del to nekils problemu kad ant bilieto yra onine check in? Gal kazko as nedadariau

 175. Samanta says:

  Sveiki. Ar galiu skristi į Vokietiją be tėvų sutikimo, ar visgi reikia jį išsiimti? ( man 16 )

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   keliaujant į Vokietiją oro linijomis Wizzair, nėra būtinas tėvų sutikimas, kai Jums yra 16 metų.

 176. Dovile says:

  Laba diena,

  ar planuojami tiesioginiai skrydžiai iš Kauno į Corfu vasaros sezonui?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   apgailestaujame, kol kas šiuo maršrutu tiesioginiai Wizzair skrydžiai nėra numatyti.

 177. Mantas says:

  Sveiki. Kaip pakeisti profilio el. paštą?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   dažniausiai visuose portaluose šią informaciją galite pakeisti per nustatymus ar asmeninės informacijos skiltyje.

 178. Liudmila says:

  Sveiki,

  Skrendu savaitei į Jungtinę Karalystę balandžio mėnesį. Mano asmens tapatybės galiojimo laikas sueina rugpjūčio mėnesį, ar nebus dėl to jokių komplikacijų?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   problemų kilti tikrai neturėtų. Keliaujant ES,svarbu, jog dokumentai galiotų visos kelionės metu.

 179. Samanta says:

  Dveiki, ar rankiniame bagaze galima veztis skutimosi peiliukus?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   aštrius daiktus galima gabenti, jeigu jų ašmenys neviršija 6 cm.

 180. Lina says:

  Sveiki,skrendu su mazyliu.Noreciau veztis vezima (is dvieju daliu)ir auto kedute.Ar galiu viska atiduoti I bagazo skyriu ar reikes moketi papildomai ar geriau auto kedute atiduoti I bagaza,o su vezimu vaziuoti iki lektuvo?Ka patartumet?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   Vaiko įrangą būtina registruoti kartu su bagažu. Tad net jeigu ir nuspręstumėte vežimą atiduoti prie įlaipinimo į lėktuvą, prieš tai jis turi būti priregistruotas. Keliaujant oro linijų bendrove Wizzair, vieną sulankstomą vaikišką vežimėlį / kūdikiui skirtą mašininę kėdutę galima užregistruoti nemokamai kiekvienam mažam vaikui.

 181. Eglė says:

  Sveiki, pirkau bilietus ir mano (pirkėjo) lytis perkant galėjo būti tik MR, nors esu moteris. Tiesiog neleido pasirinkti. Bandžiau pirkdama keisti visaip į MRS, bet neleido, privalomai pasikeisdavo į MR. Na ir dabar tam patvirtinimo laiške prie mano vardo ir yra tas MR. Ar tai sukels problemų oro uostuose? Vilniaus ir Liutono. Ar įmanoma kaip nors pakeisti tą lytį? Ar niekas į tai nesigilins?
  Su kitais keleiviais viskas gerai, leido rinktis.

  • Renata Wizzair says:

   Egle, skrydžio užsakyme asmens lytis yra tik pagalbinė informacija, oro uoste nesklandumų nekils.

 182. Jurgita says:

  Sveiki. Vykstu su 1 m.8 men kudikiu. Norejau pasitikslinti ar as galesiu veztis du rankinius bagazus? Vezimelio neimsim, tiesiog norim ir reikia 2 rankiniu bagazu. Tarkim lagaminas ir plius kompiuteris.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Jurgita,
   Jums, kaip suaugusiam asmeniui, nemokamai priklauso mažas orlaivio salono bagažas ( 42x32x25 cm arba mažesnis).Papildomai keleiviai gali gabenti šiuos daiktus:
   ✔ paltą arba apklotą;
   ✔ mobilųjį telefoną;
   ✔ skaitinį;
   ✔ galima gabenti jaunesniems nei 2 metų vaikams skirtų daiktų: maisto, sulankstomą arba mažą vaiko vežimėlį.

   Kūdikiams nepriskiriamas joks bagažas.

   Tad rekomenduotumėme įsigyti registruotą bagažą.

 183. Paulius says:

  Laba diena,
  Kaip galima patikrinti ar teisingai suvedžiau dokumentų Numerius ir datas? Boarding pass’e to nesimato.
  Ar ši sąlyga dar galioja?:

  “Kartu su kūdikiu keliaujantis suaugęs asmuo gali su savimi gabenti papildomą rankinio bagažo vienetą, kurio išmatavimai 40x30x18cm, svoris neribojamas”

  • Renata Wizzair says:

   Povilai, informacija apie kūdikio bagažą pateikta teisingai. Dėl suvestų skrydžio duomenų rekomenduojame kreiptis į tiesioginį bilietų pardavėją.

 184. Gabriee says:

  Laba diena iki skrydžio liko 10dienu ar jau galiu atlikti chek-in ir atsispaudinti bilietus? bilietai pirkti wizzair.com

 185. Artiom says:

  Laba diena
  ar butinai pirkti cigaretes duti fri? Ar galiu is anksto su savimi tureti rankiniame bagaze?
  Dekui

  • Renata Wizzair says:

   Sveiki, cigaretes galite nusipirkti iš anksto. Daugiau informacijos apie galimus vežti kiekius į Jūsų pasirinktą šalį, rasite čia.

 186. Deimantė says:

  Žadu skristi į Angliją ir norėjau sužinoti ar reikia tėvų sutikimo ar ne, nes kiek skaičiau atsakymus į klausimus tai vienur rašėtė, kad reikia kitur rašėtė, kad nereikia tai ar vis gi reikia?
  Ačiū.

  • Renata Wizzair says:

   Deimante, skrendant su Wizzair aviakompanija į Angliją 16 metų amžiaus ir vyresniems asmenims tėvų sutikimo turėti nereikia.

 187. Neringa says:

  Sveiki,
  Likus 30 dienų iki skrydžio atlikau online registraciją. Dabar pastebėjau, kad prie vyro pavardės nurodytas ne jo, o kūdikio dokumento numeris. Ar galima jį pakeisti? Skrydis 02.16

  • Simona | Wizzair Skrydžiai says:

   Laba diena,

   Susisiekite su agentūra per kurią pirkote bilietus.

 188. Agnė says:

  Sveiki,
  Norėjau sužinoti, ar galima paimti kūdikiui tašę, kurioje būtų pampersai, drėgnos servetėlės, buteliukas, keletas rūbelių jeigu prireiktų pakeisti. Mes skrendame 4, 2 suaugę, 8 m vaikas ir kūdikis. Turėsime tris bagažus į saloną. Ar galės papildomai paimti nedidelę rankinę su kūdikio daiktais?
  Kūdikio vežimėlis susideda iš dviejų dalių ar nekils problemų?

  • Renata Wizzair says:

   Agne, skrendant su Wizzair aviakompanija kūdikiui bagažas nepriklauso, papildomos kūdikio reikmėms skirtos priemonės turi tilpti Jūsų bagaže. Dėl dviejų dalių vežimėlio problemų nekils tokiu atveju, jei tai yra arba vežimėlis arba automobilinė kėdutė. Pastarosios dalys dvi viename būti negali.

 189. Paulius says:

  Laba diena, nusipirkau bilietus, bet nerandu iš, kur juos parsisiųsti. Gal galite padėti

  • Simona | Wizzair Skrydžiai says:

   Labas rytas,

   Bilietai turėtų būti atsiųsti į jūsų nurodytą elektroninį paštą.

 190. Paulius says:

  Laba diena, šiandien įsigijau bilietą, tačiau nerandu, kur jį atsisiųsti

  • Simona | Wizzair Skrydžiai says:

   Laba diena,

   Jis turėtų būti atsiųstas į jūsų elektroninį paštą.

 191. Greta says:

  Laba diena,
  Norėjau pasiteirauti ar vasaros skrydžiai (liepos-rugpjūčio mėn. 2017m.) bus perkelti į kitą oro uostą, kai Vilniaus oro uoste darys rekonstrukciją?Labiausiai domina skrydžiai Vilnius-Zhulhany (Kijevas)-Vilnius skrydžiai.Ar skrydžiai tuo laikotarpiu, kai vyks rekonstrukciją nebus vykdomi?Ačiū už informaciją

  • Simona | Wizzair Skrydžiai says:

   Labas rytas,

   Kol kas Kauno oro uosto tvarkaraštyje nėra tokios krypties, bet reikėtų dar palaukti, galbūt skrydžiai ten bus vykdomi.

 192. Judita says:

  Sveiki,noreciau suzinoti,ar galima rankiniame bagaze veztis bulviu tarki vakumineje pakuoteje pirktoje parduotuveje.Skrydis su Wizzair i Norvegija.Dekoju uz atsakyma.

  • Renata Wizzair says:

   Judita, draudžiama rankiniame bagaže turėti daiktus, keliančius pavojų lėktuve esančių asmenų saugai, nuosavybei, gyvybei. Negarantuojame, kad patikros darbuotojai Jums leis tai įsinešti į lėktuvą.

  • Judita says:

   Nelabai supratau kuom gali kenkti sutarkuotu ir virtu bulviu mase vakuuminiame maiselyje,kuri parsiduoda parduotuveje,gal turejot omeny bulviu tarkavimo masina:-)

   • Renata Wizzair says:

    Judita, sutarkuotų ir virtų bulvių masę rankiniame bagaže vežtis galima tik tokiu atveju, jeigu ši masė yra kietos konsistensijos. Skystos masės atveju gali nepraleisti oro uoste dėl skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklių.

 193. Agne says:

  Sveiki,
  Esame nusipirkę bilietus sausio 22d iš Eindhoveno į Kauną, bet teko grįžti ankščiau. Ar įmanoma tuos bilietus atšaukti. Mums pinigėlių nereikia, tiesiog nenorim, kad tos vietos būtų užimtos nors patys neskrisime. Gal kažkam labai reikės grįžti o vietų nebus. Tai norėčiau sužinoti ką galima padaryti šiuo klausimu ir kur kreiptis. Dėkui

  • Simona | Wizzair Skrydžiai says:

   Labas rytas,

   Pabandykite susisiekti su portalu,kuriame įsigijote bilietus.

 194. ieva says:

  Sveiki, nusipirkau bilieta,bet paziurejau,kad mano bagazas netelpa, kaip nusipirkti papildoma bagaza internetu ?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, jeigu bilietą įsigijote wizzair-skrydžiai.lt, Jums reiktų susisiekti su mūsų konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt, kurie išpirks Jums reikiamą papildomą bagažą.

 195. raisa says:

  sveiki kiek galima veztis cigareciu iairija

 196. Ruta says:

  Sveiki.ar wizzair nebeliko nemokamu vietu?uz visas vietas reikia moketi?Aciu

  • Renata Wizzair says:

   Ruta, registruojantis į skrydį Wizzair aviakompanija automatiškai paskiria Jums atsitiktinę vietą. Tačiau norint pasirinkti tam tikrą vietą, tai galite padaryti tik už papildomą mokestį.

 197. Aurelija says:

  Sveiki,
  Su mama skris 3men kudikis. Pagal pateikta informacija, kudikiui priklauso arba vezimelis arba automobilio kedute. (Minimi reikalavimai del susilankstymo). Tokiam kudikiui naudojamas vezimelis su lopsiu – ar jokiu problemu gabentis toki vezimeli? Kitas klausimas, ar galima gabentis 3in1 vezimelio rema su automobilio kedute kaip 1 priklausanti bagazo vieneta kudikiui?

  Aciu.

  • Renata Wizzair says:

   Aurelija, Wizzair aviakompanija nenurodo tikslaus vežimėlio kriterijų, todėl pasirinkus kartu turėti vežimėlį su lopšiu nesklandumų nekils. Tačiau gabentis papildomą automobilinę kėdutę kaip bagažą negalima. Galima rinktis tarp vežimėlio ir automobilinės kėdutės.

 198. Austeja says:

  Sveiki !Mano vardas Austeja .As gyvenu svedijoj ir pavasari noreciau nuskristi atgal i lietuva viena .Balandi man sueis 15 metu .Ar galiu skristi viena 14-15 metu ?Nekils jokiu problemu oro uoste ?

  • Simona | Wizzair Skrydžiai says:

   Laba diena,

   Vyresni nei 14 metų vaikai gali keliauti vieni.

 199. Justina says:

  Sveiki:) noriu pasitikslinti. Jei įsigysiu pirmenybinį įlaipinimą tai galiu pasiimti ir papildomą tašę. Tai kaip suprantu galiu pasiimti maža salono bagažą kurio matmenys 42x32x25cm ir plius tašę atitinkančią parametrus?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveika, Justina,

   įsigijus pirmenybinį įlaipinimą, Jums papildomai prie nemokamo mažo orlaivio salono bagažo priklauso mažas asmeninis daiktas, kurio išmatavimai yra ne didesni kaip 40 X 30 X 18 CM.

 200. kaunietis says:

  Sveiki,keliausime su wizzair du suauge,1metu vaikas ir 5 metu vaikas. skrisime is Kauno i London Luton. kadangi nuskride zadame daug vaikscioti,o penkiamete nepajegi iveikti dideliu atstumu,tai abiems vaikams reikalingi vezimeliai. Ar galima nemokamai imti vezimeli kudikiui ir kita vezimeli ir priklausanti bagaza didesniam vaikui?

  • Renata Wizzair says:

   Sveiki, keliaujant su Wizzair aviakompanija kiekvienam vaikui iki 14 metų priklauso nemokamas vežimėlis, o nuo 24 mėn. amžiaus nemokamai gali gabentis ir mažą orlaivio salono bagažą.

 201. Gintare says:

  Sveiki,
  Mano tapatybes korteles galiojimo laikas 2017.05.25
  Nebeleidzia darytis cekin. Ka man daryti?

 202. Modesta says:

  Laba diena,

  1. Jei nusipirkau 1 vnt. didelį orlaivio salono bagažą (56 x 45 x 25 cm, svoris iki 15 kg), ar galiu dar pasiimti ir nemokamą 1 mažą orlaivio salono krepšį (42 x 32 x 25 cm)?
  2. Ar galiu papildomai dar pasiimti ir veidrodinį Olympus fotoaparatą nemokamai su savimi į saloną?

  • Renata Wizzair says:

   Modesta, kiekviena aviakompanija turi skirtingus bagažo apribojimus. Wizzair aviakompanija leidžia su savimi turėti tik vieną orlaivio salono bagažą, Jūsų atveju tik didesnįjį. Papildomą asmeninį daiktą (40 X 30 X 18 CM) galima su savimi pasiimti tik įsigijus pirmenybinį įlaipinimą. Pastarojo neįsigijus, fotoaparatą galėsi gabentis tik tuo atveju, jeigu tilps į Jūsų turimą bagažą.

   Jeigu domina kitos aviakompanijos apribojimai, prašome ją įvardinti.

 203. Sabrina says:

  Sveiki,

  Norėjau pasiteirauti, ar jei nusipirkau bilietą be registruoto bagažo ir noriu nusipirkti vieną registruoto bagažo 23 kg vienetą dabar tai įmanoma? Ir ar kaina bus tokia pati kaip ir jei būčiau pirkusi iš karto bilietą su registruotu bagažu?

  • Renata Wizzair says:

   Sabrina, registruoto bagažo kaina gali kisti į didesnę pusę priklausomai nuo užsakymo. Papildomą registruotą bagažą galite įsigyti susisiekę su tiesioginiais pardavėjais. Jeigu įsigijote http://www.wizzair-skrydziai.lt portale, kreipkitės adresu uzsakymai@zigzag.lt ir mūsų konsultantai mielai Jums padės.

 204. Aida says:

  Norejau pasiteirauti pirkau bilietus wizzair go man priklauso didelis orlaivio bagazas 15kg ir registruotas 23kg ,bet skrendu su kudikiu ar man leidziam pasiimti vezimeli ar uz tai reik moketi papildomai

  • Renata Wizzair says:

   Aida, skrendant su Wizzair aviakompanija nemokamas vežimėlis priklauso iki 14 metų amžiaus vaikams. Todėl Jūsų atveju papildomai už vežimėlį mokėti nereikės.

 205. Aeilita says:

  Sveiki,

  Norėjau paklausti, ar rankinis bagažas yra vienetinis, jei bilietai užsakyti kartu, ar tai priklauso nuo bilietų skaičiaus (kiekvienam keleiviui priklauso asmeninis bagažas) ir jei skrendame dviese, tai galime vežtis du atskirus bagažus?

  • Simona | Wizzair Skrydžiai says:

   Labas vakaras.

   Taip kiekvienam asmeniui priklauso asmenis bagažas.

 206. Rita says:

  Sveiki,

  Ar 12 metu vaikui imanomas check in internetu? Nes programele leidzia pasirinkti gimimo data tik nuo 2001 metu. Jeigu check in imanomas tik oro uoste ar jis bus mokamas?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   gali būti, jog bilietą vaikui pirkote kaip suaugusiajam. Tokiu atveju Jums reiktų susisiekti su tiesioginiu bilietų pardavėju ir vaiko bilietą “pririšti” prie lydinčio suaugusio asmens bilieto. Tokiu atveju yra galima nemokama registracija į skrydį oro uoste, tačiau ar taip bus, jau nurodys bilietų pardavėjas.

 207. Mantas says:

  Sveiki,

  Sausio 8 dieną skrendame trims dienoms į Nica. Man 17 metų, ar reikės tėvų notaro patvirtinimo, jei skrendu su suaugusiuoju (bilietas buvo užsakytas tuo pat meu – kartu) ?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,

   Jums tėvų sutikimas nėra būtinas.

 208. Emilija says:

  Sveiki ar galiu skristi į Lietuvą iš Airijos su pilnamete sesę kai man yra 15 metų ar reikia notaro sutikimo?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,
   Jums reikia vieno iš tėvų sutikimo, patvirtinto notaro.

 209. Marius says:

  Sveiki,
  Pildydamas keleiviu pavardes, vienam is keleiviu praleidau viena raide pavardeje.
  Kaip galima pakeisti? Iki skrydzio like 2 men.

 210. Evita says:

  Sveiki. Skrisim su kūdikiu, ir mums priklauso skraidintis kūdikio vežimą nemokamai. Bet norėtumėm pasiimti ir automobilinę kėdutę. Tad iškilo klausimas – Ar būtų galima tą autokėdutę mums įsidėti į vežimo lopšį ir suvynioti kartu su spec. plėvele?
  Wizzair: Kaunas – Stavangeris – Kaunas.

  • Renata Wizzair says:

   Evita, pagal Wizzair aviakompanijos taisykles, jaunesniam nei 2 metų vaikui priklauso nemokamai automobilinė kėdutė arba vežimėlis. Todėl, pasiėmus ir automobilio kėdutę ir vežimėlį, oro uoste gali kilti nesklandumų.

 211. Anastasija says:

  Svaiki,
  apmokėdama wizz air skrydžio bilietus pervedimu pamiršau įrašyti patvirtinimo kodą. Į savo paštą jokio patvirtinimo dar negavau, ar aš sulauksiu bilietų? Ir ką man daryti tokioje situacijoje?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, Anastasija,
   jeigu Jūs įsigijote bilietus wizzair-skrydziai.lt, susisiekite su mūsų konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt. Galite iškart atsiųsti mokėjimo išrašo kopiją tad nesklandumų kilti neturėtų.

 212. Arminas says:

  Laba diena.Noriu paklausti ar galima skristi su asmens tapatybes kortele is Lietuvos i UK.
  dekui

 213. Vilmantas says:

  Laba diena,
  skrendame į Islandiją darbo reikalais. Norėjau pasiteirauti ar galima registruotame bagaže gabenti grąžtus, peiliukus laužomais ašmenimis? Iš maisto – mėsos konservus, fermentinį sūrį, duoną? Kiek žinau negalima rūkytų gaminių, bet gal galima vytintų, o gal vakuuminėje pakuotėje? Ir ar galima rankiniame bagaže į kelionę įsidėti namuose gamintų sumuštinių? Ačiū už atsakymą.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, Vilmantai,

   krovinių skyriaus bagaže galite gabenti šiuos amato įrankius. Sūrio bei džiovintų mėsos gaminių gabenti negalite, dėl nedidelių kiekių konservų bei duonos nesklandumų kilti neturėtų. Dėl sumuštinių problemų kilti neturėtų.

 214. Edita says:

  Sveiki,
  “1 bagažo vienetas, kurio išmatavimai 42 x 32 x 25 cm, svoris neribojamas”.
  Mano rankinė užpildyta viršytų vieną matmenį(42x54x26), bet nebus pilna ir ir yra nekieta, po sedyne tikrai tilps, ar nekils problemų?

  • Renata Wizzair says:

   Edita, rankinis bagažas turi atitikti aviakompanijos nurodytus reikalavimus, todėl dėl rankinės gali kilti nesklandumų.

 215. Lina says:

  Laba diena, gal galite patikslinti “Kūdikiams negalima priskirti jokio bagažo, išskyrus nesulankstomą arba sulankstomą vaiko vežimėlį / kūdikio automobilio sėdynę vienam kūdikiui (skraidinamą nemokamai).”
  Tai vežimėlis ARBA automobilio sėdynė? Ar galima turėti vežimėlį IR sėdynę? Dėkui

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, keliaujant su aviakompanija Wizzair kūdikiui nemokamai galite gabenti tik vežimėlį arba automobilinę kėdutę (tik vieną iš šių). Vežimėlį galite atiduoti registruoto bagažo skyriuje arba prie įlaipinimo trapo.

 216. Mantas says:

  Sveiki,
  Gruodžio 3d. (šeštadienį) užsisakiau Wizzair bilietus uz juos atsiskaičiau bankiniu pavedimu. Kyla klausimas kada maždaug turėčiau gauti mokėjimo patvirtinimą?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, tai priklauso nuo daugelio faktorių, nėra tam tikro konkretaus termino. Jei visgi jaudinatės dėl neatėjusio patvirtinimo, ir pirkote skrydžio bilietus wizzair-skrydziai.lt, el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt galite atsiųsti savo mokėjimo išrašą.

 217. Dominika says:

  Sveiki turiu keletą klausimų.

  1. Ar rankinis bagažas gali būti kuprine ir ar galima joje veštis laptopa.

  2. Skrendant 14 mečiui vaikui vienam į Anglija pas tevus reikia tevu sutikimo patvirtinto notaro? Jeigu taip kaip gauti tevų sutikima jeigu tevai ne lietuvoje, o vaiko globa palikta močiutei?

  3. Bilieta pirkti 14 mečiui kaip suaugusiam ar kaip vaikui?
  (Skrisime su Wizzair : Lietuva – Anglija)

  Ačiū už atsakyma iš anksto :)

  • Renata Wizzair says:

   Dominika, kuprinė gali būti rankinis bagažas, jeigu atitinka visus nurodytus aviakompanijos išmatavimų reikalavimus. Taip pat ir nešiojamą kompiuterį gabenti galite kuprinėje, jeigu atitiks išmatavimus. 14 metų asmuo gali skristi vienas su Wizzair aviakompanija, papildomų patvirtinimų nereikia. Tokio amžiaus asmeniui bilietas perkamas kaip suaugusiam.

 218. Nika says:

  Sveiki, norėjau paklausti, ar gali skristi 14 metų mergaitė į Anglija viena, su wizzair lektuvu, ir kokius dokumentus turi turėti su savimi?

  • Renata Wizzair says:

   Nika, 14 metų ir vyresni asmenys su Wizzair aviakompanijos lėktuvais gali skristi vieni, papildomų dokumentų, įrodančių šį faktą, turėti nereikia. Svarbu nepamiršti asmens tapatybės kortelės arba paso, kuriuo registravotės į skrydį.

 219. Jūratė says:

  Sveiki, užsiregistravau skrydžiui, bet iš karto neatsispausdinau įlaipinimo kortelių. Dabar savo paskyroje nematau ne tik įlaipinimo kortelių, bet ir užsakymo – neva jokio užsakymo nėra. Kaip atsispausdinti įlipinimo korteles?

 220. Pj says:

  Ar skrendant iš Gruzijos į Vilnių dideliame rankiniame bagaže galima vežtis maisto produktus? Chačapuri (bandelės), kava, arbata, medus, prieskoniai?

  Ačiū

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, keliaujant į Gruziją taikomi tokie patys reikalavimai kaip ir keliaujant į kitas trečiąsias šalis. Dėl bandelių, kavos,arbatos, prieskonių neturėtų kilti nesklandumų, tačiau rekomenduojame produktus gabenti originaliose pakuotėse. Jei norite gabenti medų, jis turėtų būti tik kietas.

 221. Jevgenij says:

  Sveiki. Isigijau “Standard WIZZ Discount Club” kartu su bilietais birzelio 16d. (16.06.16). Dar keliavau kelis kartus su ja – viskas OK. Dabar noriu uzsakyti bilietus kitais metais pvz.: 15.01.17 – 05.02.17 neleidzia isigyti su nuolaida. Kiek surantu kortele nebegalioja.. Bet juk turi galioti metus nuo isigijimo. Ar gali kas padet? Aciu uz atsakyma.

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, dėl šios problemos Jūs turėtumėte kreiptis tiesiogiai į nuolaidų kortelės pardavėją.

 222. Rimydas says:

  Sveiki,

  Ar gali rankinio bagažo išmatavimai už 14eurų būti tokie: 60X29X20? Nieko tokio, kad aukštis viršijamas 4cm?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, didelio orlaivio bagažo matmenys yra 56x45x25 cm. Jeigu manote, jog Jūs sugebėsite savo bagažą sutalpinsite į patikros dėžę – problemų kilti neturėtų. Jei bagažas netilps – teks gabenti kaip atitinkamą bagažą už papildomą mokestį.

 223. Izabelė says:

  Sveiki. Norėčiau paklausti, kas būna, jei neatvyksti į skrydį?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, tokiu atveju Jūsų bilietas lieka nepanaudotas.

 224. Ramune says:

  Sveiki noriu paklausti. Skrendame su wizzair ir taip gavosi kad vyras su dukra sedes 22a o mane nugrudo 22d. Ar galima kazka padaryt kad sedet su seima salia?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, tokiu atveju Jūs galite už papildomą mokestį pasirinkti sėdėjimo vietą. Jei pirkote savo bilietus wizzair-skrydziai.lt, dėl šios paslaugos kreipkitės el.paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt

 225. Kotryna says:

  Sveiki. Uzsisakius pirmenybe ilaipinant kiek supratau galima kartu prie nemokamo bagazo tureti rankine. Ar nekils nesklandumu jei toje rankineje bus ir kompiuteris su deklu?

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, nesklandumų kilti neturėtų, tačiau matmenys neturėtų viršyti 40 x 30 x 18 cm.

 226. Audrius says:

  Sveiki,
  Nusipirkau skrydį į Kutaisį,skrydis 12.14d, iš wizz air gavau sąskaitą 10.23d. prieš kiek laiko iki skrydžio turėtų man atsiūsti bilietus?
  dėkui už atsakymą

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, skrendant šia aviakompanija, padarius registraciją į skrydį, Jūs bilietą gausite 4-7 dienos prieš skrydį.

 227. Vesla says:

  Sveiki,
  Musu vaikui 2 metukai ar galim registruoti nemokamai vaikiška vežimeli? Ačiū

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki,
   keliaujant su aviakompanija Wizzair vaikui iki 14 metų vežimėlį galite gabenti nemokamai.

 228. Aurelija says:

  Sveiki, kaip gauti nupirktus bilietus, oro uoste ar el. paštu?

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Atsiunčiami, tačiau būna ir išimčių, priklauso nuo Jūsų maršruto.

 229. Mes says:

  Gruodį skrendam į Kutaisi, wizzair programėlėje Vilnius-Kutaisi prie keleivių pavardžių yra boarding pass, tačiau atgaliniu maršrutu prie pavardžių boarding pass jau nėra (galima tik atsispausdinti). Ar taip ura dėl to, kad Kutaisi nėra galimybės parodyti boarding pass telefone ar čia kažkokia klaida?

  Ir dar, mano kuprinės dydis – 50 x 27 x 31, bet į nemokamo bagažo matuoklį telpa pats tas (lengvai įsideda/išsitraukia, lygiai su viršutine matuoklio riba). Ar saugu skristi su tokio dydžio rankiniu bagažu, ar bandyti imti mažesnį?

  Dėkui :)

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Ne visuose oro uostuose yra galimybė parodyti tuos bilietus programėlėje. Jei lengvai telpa ir nevišija Jūsų pasirinkto rankinio bagažo, tai tikrai drąsiai galite gabenti, čia jau kaip Jums patogiau :)

 230. Erikas says:

  Sveiki ar žiemos metų visi skridžiai i anglija iš ryto ?

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Didžioji dauguma taip, tačiau yra įvairių variantų pagal datas.

 231. dzeneta says:

  laba diena skrisiu is svedijos gruodzio 18d i vilniu mano bagazas registruotas ir noriu parvesti dovanu soda stream aparata kaip kaledine dovana ten jame ydeta co2 duju balionelis taigi noriu suzinoti ar man nekils problemu jy gabenant ?

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Laba diena,
   Angliarūgšties balionėlis nėra leistinas gabenti, išskyrus: CO2, naudojamą dirbtinėms galūnėms judinti.

 232. Sergejus says:

  Seiki pirkau bileta i anglija vasara o skrisiu žiema . Bilete parašyta kad lektuvas skrenda 17.30 .Ar žiema neturėjo pasikeisti išvykimo laikas ? Padarės Check IN vistiek laikas nepasikeite . Ačiu.

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Laikas toks pat, koks yra tuo laikotarpiu.

 233. emilija says:

  sveiki cia vel as :) ant kompiuterio raso kad infant keliauja su manim o ne su teta bilietai pirkti vienu metu ar nekils problemu ir ar reikia keisti duomenis

 234. emilija says:

  sveiki skrendu is Belfast I vilniu su teta ir jos vaiku. kai pirkom bilietus jos 1 metu vaika priskyre prie manes ar nekils jokiu problem ?

 235. saras says:

  Sveiki ar galiu skristi vienas y anglija man 16metu

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki, kokia aviakompanija ketinate skristi?

 236. Deimantė says:

  Laba diena,
  Norėjau pasiteirauti.
  Plaunuoju skristi į Didžiają Britaniją viena, man yra 17 metų. Ar reikė tėvų patvirtinto notaro rašto, ar ne?

 237. paulina says:

  O koks jo max svoris gali buti?

 238. paulina says:

  Sveiki skrendu i Airija,kaip suprantu negalima su savimi tureti mazo rankinuko ir rankinio bagazo kaip rynair taip? wizzair tik vienas rankinis bagazas skaitosi?

 239. albert says:

  ar receptiniai vaistai skrydžio metu privalo būti rankiniame bagaže ir ar privalo būti originalioje pakuotėje?

  • Sveiki,
   Vaistus galite gabenti registruotame arba rankiniame bagaže. Vaistus rekomenduojame gabenti atsižvelgiant į skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles. Vaisus rekomenduojame gabenti originaliose pakuotėse.

 240. MICHAIL says:

  SVEIKI.NORIU SKRISTI SU DUKRA O PAS JA TEVO PAVARDE, O PAS MANE KITA PAVARDE, KOKIUS GAL REIKIA DOKUMENTUS TURET SU SAVIM

 241. Lina says:

  sveiki,

  pastebejau, kad uzsakyme prie mano pavardes stovi ne Ms o Mr. Neisivaizduoju kokiu budu tai galejo atsitikti, nes naudojuosi Wizzair Vip club, tad uzsakinejant bilietus mano inofrmacija automatiskai uzrasoma bilieto pirkimo lange. Kaip man elgtis, ar reikia keisti skrydzio duomenis ar tiesiog galima paskambinus susitarti atitaisyti sia klaida?Aciu uz atsakyma

 242. Mindaugas says:

  Sveiki,gyvenu Vokietijoje ir pirkau bilieta dukrai i ir is Vokietijos,ji gyvena Lietuvoj su mama,ar man reikia kazkokiu budu perduoti ta bilieta jai kad galetu skristi ar tinka tik jos pasas jai,kai ji bus Vilniaus oro uoste?

  • Sveiki,
   Bilietą galite persiųsti elektronine forma. Prieš skrydį reikia jį atispausdinti ir pateikti oro uoste kartu su asmens dokumentu (pasas/ID kortelė).

 243. Eglė says:

  Esu wizzair discount club narė. Užsisakiau skrydį iš Eindhoven į Kauną. Pagal taisykles, galima naudotis nuolaida ir bendrakeleiviui. Ar galima pasinaudoti nuolaida ir nupirkti bilietą su nuolaida po to, kai jau esu užsisakiusi savo skrydį? Tokių pasirinkimų perkant bilietą šiuo metu nematau, nes, kaip suprantu, turiu pirkti atskirai naują bilietą ir tuomet pasinaudoti nuolaida draugui.

 244. Luka says:

  Laba diena mano sesei 15 metu ar ji gali skristi viena su wizzair is Vilniaus i Belfasta? Turi mamos leidima pasirasyta notaro iki pilnametystes skraidyti viena.

 245. Virginija says:

  Sveiki,

  Skrisiu su 4 ir 6 metų vaikais. Kokios automobilinių kėdučių skraidinimo sąlygos? Kiek kainuoja?

  • Sveiki,
   Turėsite įsigyti papildomą vietą už įprastą kainą, kad galėtumėte naudoti automobilinę kėdutę, kurioje kūdikis galės keliauti patogiau.

   Automobilinės kėdutės saugos reikalavimai
   Į orlaivio saloną galima pasiimti tik atgal nukreiptas vaikiškas automobilines kėdutes.
   Automobilinėje kėdutėje turi būti fiksatorius, kurį galima saugiai pritvirtinti lėktuvo keleivio sėdynės saugos diržu.
   Saugos sumetimais reikia naudoti kilpinį diržą kylant ir leidžiantis bei kai šviečia saugos diržų ženklas. Kilpinį diržą gausite iš „Wizz Air“ per įlaipinimo procedūrą ir po skrydžio jį reikės grąžinti.

   Užsakymas
   Įveskite „INFANT“ kaip keleivio vardą pateikdami užsakymą internetu. Pavardės lauke įveskite keleivio pavardę.
   Jei užsakėte papildomą vietą, jums nereikia mokėti kūdikio mokesčio. Papildomas kūdikio bagažo leidimas netaikomas.

 246. erika says:

  sveiki ar galiu viena skristi su dviem vaikais 1m9men ir 4metu?

 247. says:

  Kokia gydytojo pazyma turi uzpildyti besilaukiancios moterys? Kur ta forma rasti?

 248. Goda says:

  Sveiki,
  skrendu į Angliją su Wizzair, norėjau paklausti,ar lagamino matmenys 50x32x21 cm (matuojant aukštį nuo žemės, su ratukais) tinka į rankinį nemokamą bagažą?

  • Sveiki,
   Bagažas matuojamas su ratukais, rankenomis ir kišenėmis patikros dėžėse. Jei manote, jog savo bagažą sutalpinsite į patikros dėžę, kurios išmatavimai 42x32x25cm – problemų kilti neturėtų, jei Jūsų bagažas netilps – teks gabenti kaip registruotą bagažą arba didelį orlaivio salono bagažą už papildomą mokestį.

 249. Ugne says:

  Sveiki, ar galima nusipirkti registruota bagaza, kai skrydis jau yra uzregistruotas? Ir kaip tai galima padaryti?

 250. vestmili says:

  Ar rankiniame bagaže galima vežtis muzikinį kompaktinį diską?

 251. Gintaras says:

  Ar su wizzair kompanija galima skridinti geliu puokste?

 252. vestmili says:

  Ar leistiną tabako gaminių kiekį galima dėti į rankinį, o ne registruotą bagažą?

 253. Giedrė says:

  Labas vakaras, ar galima rankiniame bagaže vežtis aerozolinį plaukų laką?

 254. Monika says:

  Sveiki, skrisiu su Lietuvos asmens tapatybės kortele, todėl norint registruoti bilietą man reikia pažymėti savo duomenyse dokumenta – nacionalinė asmens tapatybės kortelė? Nes yra galimybė rinktis pasas, nacionalinė asmens tapatybės kortelė ir kita. Užkliuvo žodis nacionalinė…

 255. Mindaugas says:

  Sveiki, ar šešiolikmetis galės skristi vienas, jei pirko bilietus pats internetu per wizzair.com?

 256. Ausma Variavičė says:

  Sveiki,
  perkant vilietus pavardėje padaryta klaida. Raidė yra Pavardės viduryje. Ar gali būti problemų skrendant?

 257. Sima says:

  Sveiki.
  Perkdama aviabilietus rašydama pavardę praleidau vieną raidę. Skrydis dar neužregistruotas. Ar galima pataisyti registruojantis?

 258. Tomas says:

  Sveiki

  Planuoju skristi į Malmę o po 1.20 min kitu Wizzair reisu toliau.
  Ar pakanka 1.20 min pasiimti didelį bagažą ir priduoti tolimesniam skrydžiui.

  Iš anksto dėkoju už atsakymą.

 259. valdone says:

  Laba diena, spalio 25 diena, skrisiu į Norvegiją, bet esu besilaukianti ir skrydžio metu man bus 23 savaitė, ar nekils problemų? Skrisiu su wizzair kompanija

  • Nėštukės gali keliauti iki 34 nėštumo savaitės. Nėštukės nuo 28 nėštumo savaitės privalo turėti gydytojo išduotą medicininę pažymą, patvirtinančią, jog gali skristi. Wizzair aviakompanija nėštukės skrenda savanoriškai, prisiimdamos visą galimą riziką ir atsakomybę už galimus jos ir kūdikio sveikatos sutrikimus.

 260. anzelika says:

  sveiki. ar tevu sutikimas patvirtintas notaru gali buti vokieciu kalba skrendant is lietuvos i anglija ir atgal?

 261. Donis says:

  Laba diena. Skrendu su Wizzair į Didžiają Britaniją iš Rygos. Domina koks galimas kiekis gabenti cigarečių registruotame bagaže? Taip pat ar galiu dar papildomai įsigyti jų Duty free parduotuvėje? Ir ar yra kiekiui limitas (iš Duty Free)?

 262. Vaida says:

  Sveiki,

  ar 3 m. vaikas gali nemokamai turėti sulankstomą vežimėlį?

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Skrendant su Wizzair kompanija iki 14 metų vaikui sulankstomas vežimėlis yra gabenamas nemokamai.

 263. alina says:

  Sveiki,norejau paklaust,ka daryti tokiu atveju.darau registracija ir netycia pazymejau dokumento galiojimas nesibaiga.o asmens korteles galiojimo pabaiga 2022.bilietas jau uzregistruotas.ka daryti tokiu atveju? ar nekils problemu lipant i lektuva?

 264. Samanta says:

  Sveiki, trims dienoms šeštadienį keliaujame is Lt i Uk ir atgal. Mano dukrai šiuo metu yra 15 metu, taciau mūsų pavardes skiriasi. Ar reikia tėvu sutikimo ar dar kažko? Ar nebus problemu grįžtant i Lt ir išvykstant?

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Su savimi turėkite gimimo liudijimą, kuriame atsispindėtų, jog esate vaiko mama.

 265. Erika says:

  Sveiki,

  Turiu dar viena klausimeli. Jei nusipirkau dideli rankini bagaza, ar galiu dar tureti maza rankine? nes dabar pradejau galvoti, kad nusipirkus dideli rankini bagaza padariau klaida, nes jei buciau pirkus paprasta, o ne rankini bagaza, tai buciau galejusi dar tureti ir maza rankine, o kaina skiriasi tik 1 eur…

  Aciu.

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair orlaivio salone galite gabenti tik 1 vnt. rankinio bagažo. Jei savo bagažo išmatavimus iš mažo orlaivio salono bagažo pasikeitėte į didelį orlaivio salono bagažą, mažojo orlaivio salono bagažo gabenti negalite.

 266. Erika says:

  Sveiki,

  Sakykit, kas kudykiams yra iskaiciuota i bilieto kaina. Ar be vezimo galime pasiimti masinine kedute? Ja atiduotume kartu su bagazu. Ar uz kedute reiks papildomai moketi?

  Aciu,
  Erika

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Skrendant su Wizzair aviakompanija, kūdikiams nepriskiriamas joks bagažas. Nemokamai su Wizzair galite gabenti tik vieną iš daiktų. Kitą turite registruoti, kaip registruotą bagažą. Kaina priklauso nuo maršruto ir skrydžio laiko.

 267. Aiste says:

  Sveiki,
  ar oro uoste galima nusipirkti plastikinių maišelių skysčiams,skirtų mažam orlaivio salono bagažui?

 268. Kornelija says:

  Sveiki, ar yra galymybe pataisyti savo el. pasto duomenis, nes jie klaidyngai ivesti ?

 269. Irina says:

  Sveiki. Nuo kada atsiras galimybė matyti bei pirkti bilietus nuo 2017 m. kovo mėnesio, t.y. sekančiam vasaros sezonui? Ačiū!

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Tokios informacijos dar neturime, aviakompanijos, kada numatys naujus maršrutus bei juos paskelbs, tada ir bus galima įsigyti bilietus :)

 270. Birute says:

  Sveiki ,
  Noreciua paklausti . Mes gyvename UK mano dukra 15 metu gryzta i Lietuva kartu su mociutia kuri taipat gyvena Uk . Jos skris atgal po savaites is Kauno ar bus kokiu kliuciu gryztan ? Mane donima dokumentu atzvilgiu .
  Aciu

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Jei vaikas (Lietuvos pilietis) keliauja su lydinčiuoju asmeniu į Lietuvą papildomi dokumentai nereikalingi.

 271. Greta says:

  Sveiki, noreciau paklaust, kadangi cia yra wizzair komapnija, o as uzsisakiau raynair bilietus, tai kaip taip imanoma? nes atrodo wizzair turetu parduoti savo bilietus, o raynair savo.

 272. Vaida says:

  Sveiki,turiu uzsisakiusi bilieta i Danija-Bilunda rugsejo 28d.ar butu galimybe atgauti pinigus?

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Bilietai yra nekeičiami ir sumokėti pinigai nėra grąžinami, išskyrus mirties atveju.

 273. Vaida says:

  Sveiki,turiu uzsisakiusi skrydi i Danija-Bilunda rugsejo 28d.ar galima butu atgauti pinigus?

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Bilietai yra nekeičiami ir sumokėti pinigai nėra grąžinami, išskyrus mirties atveju.

 274. deimante says:

  Sveiki, ar butu labai didele problema jei didelio orlaivio salono bagazas butu aukstesnis 2-3 cm (tai yra vietoj 56 cm apytiksliai 58-59 cm butu)? Kiti ismatavimai ir svoris atitinka. dekui uz atsakyma.

  • Sveiki,
   Jei manote, jog savo bagažą sutalpinsite į patikros dėžę (56x45x25 cm), galite keliauti. Jei Jūsų bagažas netilps – galėsite gabenti kaip registruotą bagažą už papildomą mokestį.

 275. Vaida says:

  Sveiki, skrendu į Norvegiją su registru 20 kg bagažu. Kiek bagaže galima turėti cigarečių ir alkoholio gaminių? Ar skiriasi stipraus ir silpnesnio alkoholio tūriai?

  • Sveiki,
   Į Norvegiją pilnamečiai asmenys gali gabenti:
   ✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
   ✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
   ✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

   Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

 276. Neringa says:

  Sveiki,
  Norejau paklausti,ar bagazo lagaminas gali būti mažesnių išmatavimų ,nei nirodytą biliete. Nurodyti išmatavima 56x45x25.

  • Sveiki,
   Bagažo išmatavimai tikrinami patikros dėžėse. Jei manote, jog sutalpinsite savo bagažą į patikros dėžę – galite keliauti. Jei Jūsų bagažas netilps – galite gabenti jį kaip registruotą bagažą už papildomą mokestį.

 277. marius says:

  sveiki jei pase lietuviskame ivesti 2 vardai o biliete ilaipinimo ivestas tik vienas vardas ir pavarde ar gali kilti problem ilaipinime.dekoju

 278. Rima says:

  Sveiki, uzsiregistravau skrydziui kreipiniu MS, nors esu istekejus. Ar gali del to kilti problemu?

 279. Regina says:

  Sveiki,

  Rašo, kad yra (skrenda trečiadieniais ir sekmadieniais iki 2017-03-31 )tiesiogis skrydis Glazgas-Vilnius -Glazgas. Bet jo niekur nesimato.Jis buvo patogus. Ar skrydis nuimtas? Kokia tikimybė, dėl atnaujinimo?
  Dėkui.

 280. Egle says:

  Sveiki,

  Ar vyksta tiesioginiai skrydziai Vilnius-Glazgas-Vilnius. Nes kažkaip jų nerodo.Dėkui.

 281. Deimante says:

  Sveiki. Ar 16 metu asmeniui reikia kokio papildomo tevu sutikimo skrendant i Belfasta is Lietuvos?

 282. Kotryna says:

  Sveiki,
  Ar galiu su savimi skraidinti vaistus nuo skausmo tokius kaip Ibumetin?

 283. Sveiki, skrydziui dukrai, kuriai nera dvieju metuku,nupirkom atskira sedima vieta(bilieta pirkom kaip suaugusiam). Ar tada ir jai priklauso nemokamas bagazas, kuri galima pasidet po sedyne?

 284. Gabrielė says:

  Sveiki,

  Ar turint mažą orlaivio salono krepšį galima atskirai turėti kompiuterį dėkle ar kompiueris būtinai turi tilpti į krepšį? Ką daryti tokiu atveju, jei kompiuteris į rankinę netelpa?

  Dėkoju

 285. Lina says:

  Musu skrytis tik spalio menesi, taciau nusipirkus bilietus, gavome nuorida, kad “Registraciją į skrydį galėsite atlikti paspaudę nuorodą žemiau”. Kada atlikti registracija. Ar galima dabar, ar pries skrydi?
  aciu

 286. Diana says:

  Sveiki,norėjau paklausti jei mano lagamino matmenys yra didesni 55x40x20.
  Nei turėtų būti ar gali kilti dėl šito oro uoste problemų?

 287. Rasa says:

  Sveiki,

  Nusipirkau bilietą iš Norvegijos į Lietuvą internetu, registarvausi, bet neturiu galimybės niekur jo atsispausdinti. Ar būtina turėti atspausdintą bilietą? Ar užtenką rezervacijos numerį žinoti?
  Ačiū

  • Sveiki,
   Visuomet rekomenduojame turėti spausdintą bilieto variantą. Jei jo neturite – oro uoste galite atsispausdinti už papildomą, oro uostuose taikomą mokestį.

 288. Odetta says:

  Sveiki,
  Skrendu su rankiniu mažuoju orlaivio salono bagažu į Vokietiją,turiu nuvežti savo sutuoktiniui vaistus(hormoniniai preparatai ir raminamieji vaistai),kurie išrašomi gydytojo,nes jis pats negali sugryžti,o turi problemų su sveikata.Ką man turėti su savimi,kad nebūtų problemų per patikrą? Ir kaip su maisto papildais,kuriuos taip pat noriu nuskraidinti?

  • Sveiki,
   Receptinius vaistus gali gabenti tik tas asmuo, kuriam jie yra išrašyti. Šiuo atveju kitas asmuo gabenti vaistų skirtų ne jo paties asmeniniam naudojimui negali. Gabenant maisto papildus originaliose pakuotėse problemų kilti neturėtų.

 289. Odetta says:

  Sveiki,
  Noriu paklausti ar įsigyjus bilietą su mažuoju orlaivio salono krepšiu(42x32x25) jį galiu atiduoti bagažui,ar už tai imamas papildomas mokestis?

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Tokia galimybė būtų, tik jei keleivio rankinis bagažas netilptų į orlaivio saloną dėl vietos trūkumo.

 290. Greta says:

  Sveiki,
  mama keliauja su pusės metų kūdikiu. Norėjome paklausti – kaip atsispausdinti bilietą, ar jis turi būti vienas bendras a4, ar ant atskirų?
  Nes atidarius spausdinti, rodo ant atskirų lapų.
  Lauksime atsakymo.

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Gali būti ir ant atskirų lapų.

 291. Sigita says:

  Sveiki,
  860026766 situo numeriu buvo skambinta, pasake, kad cia yra kelioniu agentura ir nieko apie tai nezino. Banko pavedimu pinigai nuskaiciuoti, bilieto nera, todel nezinau kaip elgtis, nes reikalingas bilietas skrydziui namo. Sakytis antra bilieta ir vel negauti, tai pinigai i bala.

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Jei pirkote ne per wizzair-skrydziai portalą, tuomet Jūsų rezervacijos ir nemato, greičiausiai įsigijote bilietus http://www.wizzair.com, tokiu atveju turite kreiptis jų nurodytais kontaktais.

 292. WizzAir keleivis says:

  Sveiki,

  turiu bilietus su dideliu salono bagažu (56x45x25cm). Norėjau pasidomėti ar galima papildomai pasiimti mažą kuprinę? Ar man reikia papildomai susimokėti už ją?

  Iš anksto ačiū už atsakymą.

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Wizzair avialinijos leidžia gabenti tik vieną orlaivio salono bagažo vienetą, nebent turėtumėte įsigijęs pirmenybės įlaipinimo paslaugą.

 293. Sigita says:

  Sveiki,
  Kaip susisiekti su skambucio centru, jei 890094000 numeriu nesujungia?

 294. Nesvarbu says:

  Sveiki,

  Norėjau pasiteirauti, bilietai jau nupirkti, registracija padaryta , bilietus turiu. Klausimas noriu antra kartą atsispausdinti bilietus , prisijungusi nerandu kaip tai galėčiau padaryti ? Ar galite pasakyti kur reiktų eiti ar pdf failą rasti su savo bilietais ?

  Iš anksto dėkui.

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Kada prisijungiate prie savo paskyros wizzair.com, turėtumėte matyti kelionės bilietus užsakymo informacijoje, paspaudusi ant skilties: “spausdinti įlaipinimo kortelę PDF formatu”, Jums turi leisti tiek atsisiųsti tiek atsispausdinti failą.

 295. Sigita says:

  Sveiki,
  bilietas buvo uzsakytas banko pavedimu, pinigai nuskaiciuoti, taciau bilieto nera.

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Jei užsakinėjote per wizzair.com, tuomet reikėtų susisiekti su skambučių centru, jei užsakinėjote wizzair-skrydžiai portale, susisiekite su mūsų konsultantais tel. 860026766 arba el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt

 296. Pavel says:

  Laba diena,

  Užsakiau(apmokėjau) du bilietus per /skrydziai.lt/. Skrydžiai bus su persėdimu. Pirmasis skrydis bus su “Wizzair” skrydžių kompanija. Norime internetu užsakyti du papildomus didelius orlaivio bagažus. Tam kad juos užsakyti, wizzair.com, tam tikruose laukeliuose reikia įvesti rezervacijos patvirtinimo numerį ir pavardę.
  Norėčiau sužinoti, kur man rasti tą patvirtinimo numerį? Užsakymas patvirtintas, tačiau jame 6 skaitmenų kodo nėra. Turiu įtarimą, jog man jį dar turi atsiųsti, kadangi užsakyme yra parašyta: “Įlaipinimo dokumentai (Boarding Pass) bus sugeneruoti likus 5 dienom iki skrydžio.” Arba galbūt galėtumėt patart, pas ką galėčiau kreiptis šuo klausimu?

  Ačiū, lauksiu žinių

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Kadangi bilietus įsigijote per skrydziai.lt, reikėtų kreiptis jų nurodytais kontaktais.

 297. Liuda says:

  Sveiki,Noreciau suzinoti, ar galima rankiniam bagaze veztis 2 plastmasinius 1 kg. kibirelius medaus,jei jis nera skystas, jis sukietejas,viename kibiriuke net susicukraves.Aciu.

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Jei medus kietos formos – problemų kilti neturėtų.

 298. Liuda says:

  Sveiki,Noreciau su zinoti, ar galima rankiniam bagaze veztis 2 plastmasinius 1 kg. kibirelius,jei jis nera skystas, jis sukietejas,viename kibiriuke net susicukraves.Aciu.

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Jei medus kietos formos – problemų kilti neturėtų.

 299. Jolita says:

  Sveiki, skrydis registruotas senąja ID kortele, po savaitės turėsiu naująją-keista pavardė,(kortelės pagaminimas vėlavo, o pirkti bilietą butinai reikėjo). Chek in nedarytas dar. Ar bus kokių problemų, jei turėsiu su savimi senaja(pramuštą), nauja ir santuokos liudijimą? AČiū

  Darant čekiną žinoma vesti senosios kortelės duomenis, su senąja pavarde?

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Laba diena,
   Biliete ir registracijoje į skrydį nurodyta keleivio pavardė ir duomenys turi sutapti su galiojančiame asmens dokumente, su kuriuo keleivis skrenda, nurodytais duomenimis. Šiuo atveju būtinai su savimi turėkite santuokos liudijimą ir check in darykite su galiojančiais dokumentais, pakeista pavarde su kuriais skrisite, bei susisiekite su „Wizz Air“ skambučių centru dėl informacijos koregavimo, o jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 300. Igor says:

  Sveiki
  Darant check in, prie Nationality pasirinkau Poland (nes pagal tautybe esu lenkas), nor esu Lietuvos pilietis ir keliausiu su lietuviska ID kortele. Ar nekils kokiu problemu, – ant Boarding pass prie ID korteles numerio uzrasyta PL.
  Aciu

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Visi pateikti duomenys turi atititikti Jūsų ID kortelės duomenis. Turėjote pasirinkti Lietuvos pilietybę, kreipkitės į portalą, kuriame užsakinėjote bilietus.

 301. Odeta says:

  Sveiki,

  Mano 15 metų sūnus vienas skris i UK. Turime notaro patvirtintą mamos sutikimą. Ar reikalingas šio sutikimo vertimas į anglų kalbą, ar užtenka lietuviško ?
  Ačiū !

 302. Lesek says:

  Laba diena,
  noriu nusipirkti bilietus į Kijevą gegužės mėn, tačiau paskutinė data šiuo metu rodo kovo mėn. Tai reiškia , jog gegužė neskraidinsite į Kijevą?

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Skrydžiai į Kijavą šiuo metu vykdomi iki 2017.03.04 antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.

 303. Monika says:

  Sveiki,
  Mes turime bilieta dviems suaugusiems ir norime dapirkti vieta 3 metu vaikui. Ka reikia daryti?

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Tokiu atveju reikėtų pirkti bilietą vaikui, kaip suaugusiąjam, tuomet susisiekti su tiesioginiu bilietų pardavėju iš kur pirkote kelionės bilietus, kad visas rezervacijas sujungtų su Jūsų turimomis suaugusiųjų rezervacijomis.

 304. diana says:

  sveiki,rugpjuco 5 skrendu is belfasto I vilniu ir norejau paklausti ar nekils problem jai vesiuosi metalinius laikrodi ir auskariukus kurie bus kosmetineje ar juos reikia kazkai supakuoti

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Dėl gabenamos bižuterijos problemų kilti neturėtų.

 305. Andrius says:

  laba diena. turiu klausima, koki nors kontaktai sios agenturos egzistuoja? nes nerandu, tik tai tel numeri kuriuo paskambint neina

 306. Rolandas says:

  Laba diena,
  Ar yra nustatytas lagamino dydis (išmatavimai) registruotam 23 kg bagažui skrendant su wizzair?
  Ar registruotame bagaže skysčiams reikalingi spec. maišeliai?

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Laba diena,
   Skrendant su Wizzair, registruoto bagažo išmatavimai yra 149X119X171cm.

 307. Ernesta says:

  Sveiki ar galima rankiniam bagaze tureti rukytu mesos gaminiu?skrendu i Anglija.
  Ar gali buti rukyti gaminiai suvinioti neorginaliuose pakuotese?Aciu.

 308. Rolandas says:

  Sveiki,
  Su wizzair skrisime į Italiją:
  – ar ribojamas nemokamo rankinio bagažo svoris?
  – ar fotoaparato baterijos (rankiniame bagaze) turi būti išimtos?
  – registruotame bagaže vešimės skysčių leistiną kiekį – kur įsigyti spec. maišelių?
  – kokie didžiausi galimi registruoto bagažo išmatavimai?

  • Sveiki,
   Mažo orlaivio salono bagažo svoris neribojamas. Baterijas rekomenduojame skrydžio metu išimti ir gabenti supakuotas atskirai. Specialius maišelius skysčių gabenimui galite įsigyti oro uoste. Keliaujant su aviakompanija Wizzair registruoto bagažo išmatavimai pateikiami šie: 149x119x171 cm.

 309. Jolita says:

  Supratau,bet ar nebus kokių problemų?Ir apskritai ar gali būti taip kad nepraleis?

 310. Sima says:

  Sveiki. Skrendu su wizair iš Vilniaus į Barceloną. Ar galiu rankiniame bagaže vežtis kompiuterį su pakrovėju, fotoaparatą su papildomu objektyvu, telefono pakrovėją? Ačiū

 311. Jolita says:

  Sveiki, skrydis registruotas senąja ID kortele, po savaitės turėsiu naująją-keista pavardė,(kortelės pagaminimas vėlavo, o pirkti bilietą butinai reikėjo). Chek in nedarytas dar. Ar bus kokių problemų, jei turėsiu su savimi senaja(pramuštą), nauja ir santuokos liudijimą? AČiū

  • Sveiki,
   Lėktuvo bilietus reikėjo pirkti jau naująją pavardę, numatant, kad turėsite asmens dokumentą su naujais duomenimis. Turėkite santuokos liudijimą ir seną kortelę.

 312. Samantha says:

  Sveiki,
  Ar gali mano sese kuri turi 17metu skristi i Norvegija viena? Ar butina tureti tevu sutikima is notaro?

 313. As says:

  Sveiki,
  Skrendant nepilnamečiui (15m.) reikia turėti tėvų sutikimus, įgaliojimus? Ar tiesiog įprastus dokumentus, kaip suaugusiui?

 314. Edyta says:

  Sveiki, man yra 17metu, aš skrisiu i Norvegija Alesunda rugpjuti, man reikia tevu sutikimo is notaro? Ar galiu skristi viena be jokiu poperiu?

 315. Edyta V. says:

  Sveiki,
  Man yra 17 metų, ir rugpjūti skrisiu į Norvegiją viena. Ar man reikia laidymo iš tėvų kad galiu skristi vieną?

 316. Alicija says:

  Labas rytas. Iškilo mums tokia problema,vyras užsakinėdamas bilietą sau netyčia užsakė su mano vardu, dabar duomenys neatitinka Sakykite prašau ar galima kaip nors pakeisti? jai galima tai kur reikia kreiptis? Dėkoju iš anksto už atsakymą.

 317. Egle says:

  Sveiki noriu pasiteirauti ar nieko tokio, kad kai dariau čekina kur buvo 3 Varijantai- 1 Pasas 2 Nacionalinis ID 3 Kitas dokumentas, pažymėjau kitas dokumentas, nors turiu Asmens tapatybės kortele. Man pertvarkyti nebeleidžia nes čekinas jau padarytas.

 318. Reda says:

  Sveiki,
  skrisiu su sesers sūnumi į Frankfurta Vokietiją vaikui yra 13m jis yra Lietuvos pilietis mūsų pavardės skirtingos ar nereikia kazkokių specialių leidimų su patvirtinimu dėl tėvų sutikimo?

 319. arunas says:

  LABAS AR GALIMA I LEKTUVA SU SAVIM PASIMTI FILMAVIMO KAMERA

 320. arunas says:

  Laba diena ar galiu pasiimt su savim filmavivo kamera

 321. Lina says:

  Sveiki,

  Rasiau jums del kudikio kuris keliauja su manim su skirtynga pavarde, jus pasakete kad problemu kilti neturetu jai kudikis yra lietuvos pilietis, deja bet mano vaikas yra uk pilietos, ar del to turetu kilt problemu?

 322. Monika says:

  Sveiki,
  Vaikui 3 metai. Ar vežimėlis skraidinamas nemokamai?

 323. ina says:

  Sveiki,

  Nusipirkau bilieta wizzair internetineje svetaineje, padariau check in, bet likus keliom dienom pries skrydi pasigaminau nauja pasa. kaip butu galima pakeisti skrydzio dokumento duomenis jeigu jau padarytas check in? kadangiskrydis jau liepos 17d

  • Sveiki,
   Pasielgėte neteisingai. Neturėjote atlikti registracijos su senu dokumentus, jeigu numatėte, kad turėsite kitą dokumentą. Tokiu atveju reikia susisiekti su bilieto pardavėju.

 324. Sonata says:

  Sveiki
  Mano sesė skrenda su mano dukra mano dukrai 15 metu ar nekils problemų dėl skirtingų pavardžių ( skrenda iš Belfasto į Vilnių su wizzair aviakompanija)

 325. Lina says:

  Sveiki,

  Skrendu su kudikiu is Belfasto i Vilniu, kudikio pavarde yra skirtynga. Ar neiskils jokiu problemu?

 326. Lina says:

  Seviki,

  Skrendu is Belfasto i Vilniu su savo sesers dukra (15 metu) ir jos drauge (17 metu), abi paneles yra pirktos kartu su mano bilietu, ar neiskils jokiu nesklandumu del skirtyngu pavardziu?

 327. Diana says:

  Sveiki,

  Keliauju su kudikiu, ar yra galimybe pasiimti kedute ir sulankstoma vezimele, jei taip tai ar juos tureciau atskirai registruoti orouoste ir kiek tai kainuotu?

  • Sveiki,
   Jei skrendate su Wizzair kompanija, tai galite vežtis arba vežimėlį arba kėdutę. Jūsų atveju tada vieną iš daiktų turite registruoti kaip bagažą ir susimokėti už jį.

 328. Lina says:

  Sveiki,

  Skrendu su kudikiu, pasiskaicius informacija supratau kad kudikiui priklausoma masinine kedute arba sulankstomas vezimelis, kedute noreciau isinesti i orlaivio salona bet kaip parasyta reikia ispirkti kudikiui vieta, kaip tai galima padaryti , nes bilietus nusipirkus jau esu, bandziau eiti i nuoroda ”Prideti Palaugu” bet jokios galimybes nupirkti kudikiui vietos neradau! Kaip ja nupirkti?

  Aciu!

  • Laba diena,
   Turėjote pirkti vaikui vietą, kaip suaugusiam asmeniui. Jūsų atveju rekomenduotume susisiekti su portalu iš kur pirkote lėktuvo bilietus.

 329. Veronika says:

  Laba diena. Ar nekils problemų, jeigu bagaže vešiu vitaminu kapsules (40vnt.) ?

 330. Renata says:

  Sveiki, pirma karta skrisim su Wizzair, tai noreciau paklausti, parasyta jog – Kūdikiams iki 24 mėn. amžiaus bagažas nepriklauso, tačiau asmuo, kuriam kelionės metu priskirtas kūdikis gali pasiimti papildomą bagažo vienetą (40x30x18, svoris neribojamas).- Taip suprantu, kad prie savo rankinio bagazo galima pasiimti papildoma tase, ir galima ideti pvz vaiko rubu, buteliuka? Dekoju

 331. saulene says:

  sveiki,

  Noreciau paklausi.skrendu is belfasto i vilniu ir noreciau paklausti ar galima ant keliu likyti rankinuka ar jis turi tilpti i bagaza

 332. Lukas says:

  Sveiki,

  Ar planuojate vykdyti skrydžius Vilnius – Nica (FR) 2017m. rugpjūtį – rugsėjį ?

  Dėkui už atsakymą.

 333. Romualda says:

  Sveiki,

  Noriu pakeisti rankinį bagažą į didelį salono bagažą.Esu dar neprisiregistravus į skrydį.Kaip tai galiu tai atlikti internetu?

 334. Tatjana says:

  sveiki. keliaujame su kudikiu, nei mano nei vyro biliete nera nurodytas musu vaikas bet kudikio mokestis yra sumoketas , keleiviu informacijoje yra yrasyt, ar taip turi buti?

 335. Lina says:

  Sveiki,
  Skrydis Į BELFASTĄ , kiek cigarečių galima turėti pilnamečiam asmeniui? Ar reikia turėti įsigyjimo čekį ?
  Ar galima turėti rankiniam bagaže užkandžius – sumuštinius , bandeles , sausainius , saldainius ?

 336. Aušrinė says:

  Hello, how to pay for extra baggage on internet when you have already paid for ticket?

 337. Klientė says:

  Sveiki, ar yra galimybė išsipirkti didelį rankinį bagažą internetu, nors bilietas jau nupirktas?

  • Sveiki,
   Taip – tikrai galite įsigyti didelį orlaivio salono bagažą ir po lėktuvo bilietų išpirkimo. Jeigu reikės pagalbos – kreipkitės į mus telefonu: 860026766.

 338. Inga says:

  Sveiki. Esu 15 metų ir skrendu 2016 Liepos 09 dieną iš Lt į Uk. Turiu tėčio sutikimą ir vertimą iš notaro. Nebus jokių nesklandumų, jei skrisiu viena?

  • Sveiki,
   Taip, nesklandumų kilti neturėtų. Turėkite vieno iš tėvų sutikimą, kuris yra patvirtintas notaro, lėktuvo bilietą ir pasą arba asmens tapatybės kortelę.

 339. Tomas says:

  Sveiki, jeigu skrisių į Belfastą (JK) ir man yra 17 metų, ar man reikia dar kažkur nuvykti dėl dokumentų sutvarkymo/leidimų pas kokį nors Notarą ar man tiesiog galima nusipirkti bilietus internetu, atvykti į oro uostą ir išskristi be jokių nesklandumų?

 340. Greta says:

  Sveiki, norėčiau paklausti ar būtina atsispausdinti lėktuvo bilietą? Gal galima jį turėti telefone? Ačiū už informaciją, geros dienos

  • Sveiki,
   Visuomet rekomenduojame turėti spausdintą bilietą, kadangi ne visuose oro uostuose mobilios programėlės veikia ir ne visuose mobiliuosiuose įrenginiuose jos veikia tinkamai.

  • Inesa says:

   Sveiki,

   Ar gabenant purškiamus vaistus nuo astmos pakanka turėti kompensuojamų vaistų pasą / nukopijuotą vaistų paso puslapį/? Ačiū už atsakymą

 341. Žana says:

  Sveiki, norėjau paklausti, ar tikrai nebūsiu įleista į lėktuvą, jei esu nėščia 34-35 savaitę, o grįžti Angliją būtina?

  • Sveiki,
   Su aviakompanija Wizzair nėštukės gali keliauti iki 34 nėštumo savaitės. Nėštukės nuo 28 nėštumo savaitės privalo turėti gydytojo išduotą medicininę pažymą, patvirtinančią, jog gali skristi. Wizzair aviakompanija nėštukės skrenda savanoriškai, prisiimdamos visą galimą riziką ir atsakomybę už galimus jos ir kūdikio sveikatos sutrikimus.

 342. Lešek says:

  Laba diena,
  nesenai teko keliauti su Wizzair į Makedoniją ir iš jos. Taip jau įvyko, kad skristi teko su sulaužyta koją ir vaikščioti su ramentais. Tokioje situacijoje skridau pirma karta, todėl nežinojau kas mane laukia oro uoste. Bet kadangi į Makadoniją iš Vilniaus tiesioginio skrydži0 nėra , tai teko skristi ir Ryanairu ir štai norėčiau paklausti, kaip daroma tokioje situacijose Wizzaire.
  Skrendant Ryanairu: darbuotojai pamatė , jog esu su ramentais, praleido be eilės, atidarė vartus , kad būtų arčiau šokinėti, paėmė mano bagažą ir padėjo jį į saloną. Salone pasirūpino mano ramentais ir leido atsisėsti į vietą kur yra daugiau vietos kojom (kai buvo laisva)
  Skrendant Wizzairu: Eilėje prastovėjau daugiau nei 30 min. niekam nerūpėjo , iki lėktuvo ėjau dar tiek pat. Pačiame lėktuve pasodino per vidurį, nors kilus avarinei situacijai kelčiau pavojų ne tik sau, bet ir sėdintims šalia, nes dėl manęs jie negalėtu greitai palikt lėktuvo, o mano ramentai ko gero nuskristu į piloto kabiną.

  • Sveiki,
   Pagal pateiktą informaciją darome prielaidą, jog prieš skrydį nepranešėte aviakompanijai Wizzair, jog esate riboto judumo klientas. Klientams, prieš skrydį pranešusiems apie susidariusią situaciją, skiriamos atitinkamos sėdėjimo vietos bei darbuotojų pagalba. Apgailestaujame, dėl susidariusios situacijos.

 343. Renata says:

  Keliausiu is uk i vilniu

 344. Renata says:

  Perskaiciau govermente kad keliaujant su svetimu vaiku uztenka su savimi turieti tevu laiska kuriame nurodyti visi duomenis ir tevu tel numeris. Dar parartina turieti vaiko gymimo liudijima. Ar tai tiesa?ar lausko uztektu?aciu

 345. Renata says:

  Sveiki. Ar su manimi gali keliauti is uk i vilniu brolio vaikai. Vienam 14 m. Kitam 9m.?aciu uz atsakyma

 346. Gabrielė says:

  Sveiki, norejau paklausti dabar kai UK jau išstojo iš Europos sajungos ar yra būtini pasai skrendant į ja ar užtenka asmens tapatybės kortelės?

 347. Giedrius says:

  Sveiki,
  ar galima veztis sulankstoma vezimeli skrendant su 3 metu vaiku? Ar tai kainuoja papildomai? Reikia registruoti prie bagazo?
  Aciu

  • Sveiki,
   Vaikams, keliaujantiems su aviakompanija Wizzair, iki 14 m. galite gabenti vežimėlį arba automobilinę kėdutę nemokamai. Vežimėlį arba automobilinę kėdutę galite atiduoti registruoto bagažo skyriuje.

 348. Daiva says:

  Sveiki, skrendu su Wizzair iš Vilniaus į Malmė(Švediją). Norėjau paklausti, ar galiu į lėktuvą su savimi neštis mobilųjį telefoną ir fotoaparatą?jie man tilptų mano rankiniame bagaže. Ar nekiltų jokių problemų? Ačiū.

 349. Deimantė says:

  Sveiki, ketiname skristi su 4 metų sūnumi į Norvegiją keletai dienų ir norėtume pasiteirauti, ar reikia tėvo sutikimo? Sūnus turi tėvo pavardę, o mes su vaiko tėvu išsiskyrę ir pavardės skiriasi.

 350. Ausra says:

  Sveiki. Ar galima isigyti jusu kompanijos bilieta Skavstos oro uoste?

 351. Rita says:

  Sveiki, liepos 16d skrisiu iš Vilniaus į lutona. Tuo metu bus 30 savaičių ir 6 dienos kai laukiuos. Is uk išvysime liepos 2 dieną, ar galios pazyma iš gydytojos jeigu ji būtų išrašytą liepos 1 dieną.? Ar turėčiau gauti gydytojo pažymą Lietuvoje kad ji galiotų skrydžio metu?

  • Sveiki,
   Nėštukės gali keliauti iki 34 nėštumo savaitės. Nėštukės nuo 28 nėštumo savaitės privalo turėti gydytojo išduotą medicininę pažymą, patvirtinančią, jog gali skristi. Wizzair aviakompanija nėštukės skrenda savanoriškai, prisiimdamos visą galimą riziką ir atsakomybę už galimus jos ir kūdikio sveikatos sutrikimus.
   Gydytojo pažymą rekomenduojame turėti kuo naujesnę.

 352. Ingrida says:

  Sveiki. Skrisim sestadieny su wizzair ar prie mazojo orlaivio bagazo galiu su savimi tureti rankinuka?

 353. Marijus says:

  Sveiki,
  Kompiuterio svoris įskaičiuojamas į bagažo svorį ar atskirai?

 354. laura says:

  sveiki . kaip galima vezima supakuot?

 355. Eimantas. says:

  Sveiki, ar galima 13m berniukui skristi lektuvu, jam iki gimtadienio likę tik 2 mėnesiai. O skrydis 17.06. Per anksti nupirkom bilietą, neperskaitę taisyklių.

 356. laura says:

  Laba diena. Ketinu keliauti su kūdikiu. Ar galima turėti papildomą tašytę kūdikio reikmenims neskaitant mano rankinio bagažo? Ačiū

  • Sveiki,
   Kūdikiams, keliaujantiems su aviakompanja Wizzair, rankinis bagažas nepriklauso, tačiau asmuo, kuriam kelionės metu priskirtas kūdikis kartu su savo orlaivio salono bagažu gali gabenti papildomą bagažo vienetą (40x30x18 cm), kūdikio reikmėms.

 357. Adomas says:

  Sveiki, jai man 16m ir skrendu i uk, man reikia tevu sutikimo?

 358. gabe says:

  Sveiki. Maza rankini bagaza nemokamai turiu. Ir vezuos kudiki . Tai galiu dar viena tasyte kudikio daikteliams sudet? Isvis 2tases galiu turet? Niekas neprisikabins?

  • Sveiki,
   Kūdikiams, keliaujantiems su aviakompanja Wizzair, rankinis bagažas nepriklauso, tačiau asmuo, kuriam kelionės metu priskirtas kūdikis kartu su savo orlaivio salono bagažu gali gabenti papildomą bagažo vienetą (40x30x18 cm), kūdikio reikmėms.

 359. Gabriele says:

  Ar galima vestis kosmetika dideliam orlaivio bagaze?

 360. Monika says:

  Sveiki,

  Kokių reikia dokumentų, skrendant iš UK į Lietuvą, jei mamos ir vaiko pavardės yra skirtingos?

  Ačiū už atsakymą

 361. Gabriele says:

  Sveiki norejau pasiteirauti jai pas mane yra didelis orlaivio bagazas,ar dar galiu vestis su savimi rankine vietoj mazo orlaivio bagazo?

  • Sveiki,
   Negalite. Keliaujant su aviakompanija Wizzair galite gabenti arba mažą orlaivio salono bagažą arba didelį orlaivio salono bagažą. Rankinė turi tilpti Jūsų bagaže.

 362. Gintare says:

  Sveiki, ar galiu nupirkti sesei bilieta jeigu jai 9metai(Vilnius-Glasgow)? ja atlydes moteris kuri jau turi bilieta tai dienai.

  • Sveiki,
   Lydintis suaugusysis ir vaikas turi rezervuoti bilietus vienu užsakymu. Jei vaiko vieta lėktuve užsakoma atskirai nuo lydinčio suaugusiojo, abiejuose užsakymuose turi būti nurodytas tas pats kliento vardas ir adresas.

 363. Vila says:

  Sveiki,ar rankinio bagazo matmenys gali truputi skirtis ( lagamino svoris bendras 10 kg )?

  • Sveiki,
   Bagažo išmatavimai tikrinami patikros dėžėse. Jei manote,jog Jūsų bagažas tilps į patikros dėžę – problemų kilti neturėtų. Jei netilps – teks gabenti kaip atitinkamą bagažą už papildomą mokestį.

 364. Dalia says:

  Sveiki. Ar 10 metu vaikui galima keliauti vienam, turint notaro patvirtinima? Esu maciusi, kad skrydzio palydove tokius vaikus lydi nuo isvykimo iki atvykimo.

 365. Irina says:

  Sveiki, keliauju su kudikiu 6men. Ar vezima galiu paimti nemokamai? Ar reikia pirkti dideli bagaza?

 366. Evaldas says:

  Sveiki, norėjau pasiklausti ar gali kilti nesklandumų jeigu aš rankiniame bagaže gabenčiausi nešiojamą kompiuterį, monitorių ir Xbox ONE žaidimų konsolę?

 367. Donata says:

  Sveiki, nusipirkome bilietus London Luton – ryga. Kartu keliausiu su kudikiu. Ar reikia kazkaip papildomai uzregistruoti vaiko sulanksta vezimeli?

 368. Ugnė says:

  Laba diena,

  Močiutė nori vesžtis į kelionę kartu ir anūką (12 metų).
  Ar reikalingas įgaliojimas ar koks kitas dokumentas?

 369. Aleksandra says:

  Sveiki, ar keliaujant su Wizzair yra speciali neščiosios sveikatos pažymos forma, ar tinka bet kokia pažyma?

 370. LAURA says:

  Jei rankinio bagažo išmatavimai ilgis 52x26x26cm nieko tokio?

  • Sveiki,
   Jei manote, jog savo bagažą sutalpinsite į patikros dėžę, kurios išmatavimai 56x32x25 cm, problemų kilti neturėtų. Jei Jūsų bagažas netilps, teks gabenti kaip registruotą bagažą už papildomą mokestį.

 371. Laura says:

  Sveiki, skrwndant į Angliją, su rankiniu bagažu, kiek blokū cigarečių galima imti kartu? Ar negalima ?

 372. Liutauras says:

  Sveiki,

  kaip reikėtų registruoti automobilinę kėdutę jei kartu su suaugusiu skrenda dviejų metų amžiaus vaikas?

 373. Toma says:

  Laba diena. Mano lagamino išmatavimai yra 55x35x29. Ar jis tinkamas kaip didelis orlaivio bagažas?

  • Sveiki,
   Jei manote, jog Jūsų bagažas tilps į patikros dėžę, kurios išmatavimai 56x45x25 cm, svoris iki 15 kg, problemų kilti neturėtų. Jei Jūsų bagažas netilps – galite gabenti kaip registruotą bagažą už papildomą mokestį.

 374. laura says:

  jei skrendu su rankiniu bagazu, i kuprine galiu ideti nesiojama kompiuteri?

 375. Laura says:

  Sveiki, keliaujant į Angliją su rankiniu bagažu, galima vežtis skutimosi peiliuką? Ir jeigu skystis 133ml talpoje, bet jo ten yra mažiau, ar galima imti kartu?

  • Sveiki,
   Skysčių talpa negali viršyti 100 ml. jei gabenate rankiniame bagaže. Skutimosi peiliukus, kurių ašmenų ilgis neviršija 6 cm, ir ašmenys kelionės metu yra apsaugoti, gabenant rankiniame bagaže problemų neturėtų kilti.

 376. Liubovė says:

  Laba diena,

  Esame įsigiję bilietus skrydžiui iš Vilniaus į Paryžių, birželio 4 d. Paskutiniais duomenimis, tuo metu Prancūzijos aviadispečeriai planuoja streiką.
  Sakykite, prašau, ar streiko atveju bus grąžinami pinigai už neįvykusį skrydį. Ačiū už atsakymą.

  • Sveiki,
   Visą informaciją sekite vežėjo arba oro tinklalapyje. Tik gavus oficialų pranešimą bus suteikta tiksli informacija dėl Jūsų skrydžio.

 377. Žydrūnė says:

  Laba, su 5 metų sūnum skrisime iš Vilniaus į Dortmundą. Norime nemokamai nusiskraidinti automobilinę kėdutę. Ar ją reikia įpakuoti? Ji skris bagaže ar salone?

  • Sveiki,
   Automobilinė kėdutė gabenama registruoto bagažo skyriuje. Galite gabenti supakuotą taip, jog niekas neiškristų ir nebūtų pažeista transportavimo metu.

 378. Juste says:

  Sveiki skrendam i norvegija si savaitgali sunui 2m. 5men. Norejau suzinoti jei imamas rankinis bagazas ar dar jam priklauso vezimelis ar tik vienas siu daiktu?
  Aciu uz atsakyma.

  • Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair vaikams iki 14 m. galite gabenti vežimėlį arba automobilinę kėdutę nemokamai. Vaikui priklauso rankinis bagažas.

 379. Ernesta says:

  Sveiki,

  Vaikui 15 metu ar gali vienas skristi i Anglija???

  • Sveiki,
   Keleiviai nuo 14 metų gali keliauti su aviakompanija Wizzair nelydimi. Keliaujant už Šengeno zonos ribų būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 380. Zazmindas says:

  Kodėl perkant 1 ar 10 bilietų kaina mažesnė, negu perkant 12 bilietų. Ar perkant grupei yra brangiau ?

  • Sveiki,
   Pigesnių bilietų skaičius yra ribotas. Perkant didesnį kiekį bilietų skaičiuojama didesnė kaina visiems bilietams. Keliaujant su aviakompanija Wizzair 12 asmenų nepriskiriama grupei.

 381. Liutauras says:

  Tai Anglija neįeina į šengeino zoną?

 382. Liutauras says:

  Važiuosiu vienas, be tėvų, be jokios palydos. Man yra 13 metų, liepos 30 d. sueis 14. Planuoju po gimtadienio išskristi į Londoną (paatostogauti), tai ar jau galiu pirkti bilietus ar reikia laukti gimtadienio ir tik tada pirkti bilietus? Ir jei galiu, tai ar galit parašyti visko ko konkrečiai reikia? Ir ar reikės kokio raštelio kas mane perims (Londone), sutikimo ar pnš.

 383. Dovydas Pocius says:

  Sveiki, kokio svorio turi būti didelis salono bagažas, nes jūs teigiate iki 10kg, o wizzair.com teigia iki 15kg

  Large Cabin Bag (didžiaus. 15 kg)
  https://wizzair.com/lt-LT/useful_information/baggage
  Nueikite į skyrelį bagažo mokesčiai. Aš negaliu pirkti bileto laukiu atsakymo.

 384. Igne says:

  Sveiki, esu pasipiktinusi sios dienos skrydziu stavangeris-ryga. Skraidau sia kryptimi gana daznai ir taip nutike dar nebuvo. Padaviau telefona su jame esanciais bilietais nuskanavimui, nuskanavo viena bilieta, paziurejo i kita ir pasake, kad netinka, del to turejau sumoketi 70 €, uz ka??? Jei tie patys bilietai tiko priduodant bagaza, praeinant payikra, o nebetiko lipant i liektuva, kazkokia mistika. Bilietai buvo uzregistruoti, viskas buvo su jais gerai, tik tiek kad jie buvo telefone, o ne ant popieriaus lapo. Po manes ejusio vaikino “telefoninis” bilietas tiko, kaip taip gali buti?

  • Sveiki,
   Apgailestaujame, dėl susidariusios situacijos, tačiau mes negalime komentuoti oro uosto darbuotojų veiksmų. Rekomenduojame tikslios informacijos dėl susidariusios situacijos teirautis oro uoste arba skundą galite rašyti čia.

 385. Irina says:

  Sveiki.Ar gali 14m vaikas skristi iš Lietuvos į Anglija ir atgal vienas?
  Jei taip,kokiu reikia dokumentų?Kokį bilietą reikia pirkti?
  Vaikas turi LR pasą.Reikia notaro patvirtinto vieno iš tėvų leidimo?Kokia kalba turi but tas leidimas?Ar tiks jis skrendant atgal iš Anglijos?Ačiū.

  • Sveiki,
   14 metų nepilnamečiai gali keliauti su aviakompanija Wizzair nelydimi, tačiau negali prisiimti atsakomybės už kitą nepilnametį. Keliaujant už Šengeno zonos ribų būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas. Leidimas rekomenduojamas anglų kalba.

 386. Kristina says:

  Laba diena, registruojantis skrydžiui kaip žinote rekia suvesti savo asmens dokumento informacija. Prie dokumento tipo duoda pasirinkti 3 variantus: 1. Kitas dokumentas 2. Nacionalis ID ir 3. Pasas. Skrydžiui į priekį pasirinkau antrąjį variantą (nacionalinis ID) užsiregistravau ir gavau bielietą, o atgaliniam skrydžiui man jau atomatiškai suvesta dokumento informacija, kurios nebeleidžia keisti, tačiau ten vietoje “Nacionalis ID” pažymėtas ” Kitas dokumentas” , nors dokumento numeris ir tas pats, bet ar tai gali dokumentų patikrinimo metu turėti kažkokios įtakos ir tai traktuoti, kad keliauju su skirtingais dokumentais ?

 387. Juste says:

  Sveiki
  Norejau pkalusti ar rankiniame bagaze galima veztis zukles reikmenis? (Ne meskere, bet ivairus kabliukai, valas).

 388. Matas says:

  Labas vakaras,
  Noriu pasiteirauri. As esu nepilnametis (17) mano drauge taip pat (15). Mes turime vaika 10 menesiu. Kokiu dokumentu reikeia jei mes norime tryse skristi is London oro uosto i Vilniaus? (Apie kudikio asmens gryzimo pazymejima informacijos nereikia)
  Aciu

  • Laba diena,
   Jeigu jūsų gyvenamoji vieta yra deklaruota Lietuvoje, tai jums tereikia lėktuvo bilietų ir pasų/asmens tapatybės kortelių, vykstant iš Londono į Vilnių.

 389. Natalija says:

  Laba diena,
  Dukrai 13 metų ir ji liepos mėnesį norėtų skristi į Londoną (skrydis į vieną pusę), aplankyti mamos. Mergaitę lydėtų suaugęs asmuo (ne giminaitis). Kokius dokumentus turėtų turėti mergaitė, apart paso? Ar reikalingas notariškai patvirtintas leidimas lydėti mergaitę? Ar lektuvo bilietai turi būti perkami kartu ar atskirai? Kaip perkant lektuvo bilietus turėtų būti pažymėtas lydintis asmuo?
  Dėkoju!

  • Sveiki,
   Rekomenduojame turėti notaro patvirtintą dokumentą, kad vienas iš tėvų leidžia keliauti. Lėktuvo bilietai turi būti perkami kartu. Perkant bilietą nereikia žymėti, kad tai yra lydintis asmuo.

 390. Inesa says:

  Sveiki, atliekant registracija i skrydi, vietoje kurioje reikia pasirinkti gimimo metus, sistema automatiskai mete klaidinga gimimo data (ta pastebejau registurojant antra keleivi). Nezinau ar tikrai sistema pakeite i klaidingus gimimo metus bet negaliu to jau paziureti sistemoje, ir to pakeisti nes keleiviai i skyri uzregisturoti. Ar jei buvo klaidingai ivesti gimimo metai, gali buti kazkokiu nesusispratimu?

  • Sveiki,

   Jeigu nuo pasikeitusių gimimo metų pasikeitė keliautojo statusas, t.y. tapo vaikų arba kūdikiu, tuomet gali kilti problemų. Rekomenduojame susisiekti su savo bilieto pardavėju dėl tikslesnės informacijos.

 391. Diana says:

  Sveiki,

  Man yra 17 metu,skrisiu viena is Belfasto i Vilniu!, ar man reikalyngas tevu igaliojimas?

  • Sveiki,
   Jeigu esate Lietuvos Respublikos pilietė, tai jums tėvų įgaliojimo nereikia, bet jeigu atgal vyksite į Belfastą, tai Jums yra reikalingas notaro patvirtintas dokumentas.

 392. Valerija says:

  Sveiki.Dukra 16 m. birzelio3d. viena skris su Wizzair į Airija.Skaičiau ,kad reikia sutikimo .Ji turi tėvo pavardę(tėvo nebeturim),mano,mamos,pavarde kitokia.Vaiko gimimo liudijime mano pavarde nesutampa su dabartine.Kaip sudaryt sutikimą?Ar dar reikalinga pavardes pakeitimo kopija?Ir kaip su grįžimu atgal į Lietuvą ar tiks tas pats sutikimas? Ačiū.

 393. Asta says:

  Laba diena,

  Ar galiu neštis kūdikį (8 mėn.) specialioje medžiaginėje nešynėje (ji pritvirtinama prie manęs (diržais, kurie susegami nugaroj; vaikas sėdi joje veidu į mane, mane apžergęs kojytėmis).

 394. ILONA says:

  seiki, sunui 14 metu. vasara is Belfasto skris I Vilniu. ar reikalingas tevu sutikimas?

 395. Nomeda says:

  Sveiki,drauge man nupirko Wizzair bilietus į Švediją pirmyn ir atgal ir atsiuntė elektroninius jų variantus. Man užtenka tik atsispausdinti ir juos pateikti oro uoste? Ar reikia dar kažkur papildomai registruotis prieš skrydį?

 396. Vida says:

  Sveiki,
  Kaip susisiekti su skambučiu centru(890094000), jei skambinant sako, kad tokio numerio nėra?

 397. laura says:

  Sveiki, keliaujant su rankiniu bagažu, skysčiam skirtame naišelyje galima dėti 113g arba 147ml kremus? Kas bus,jei įsidėsiu?

 398. symkaa says:

  sveiki keliauju su dukra 2 metu is Lutono Y kauna koks bagazas mums priklauso man ir dukrai ir ar mes atskirai galime gabentis abi po 1 litra skyscio?

 399. symkaa says:

  sveiki keliaujame su wizzair komopanija is Lutono y kauna dukrai yra 2 metai ar galiu nemokamai skraidintis vezimely ?

 400. Kristina says:

  Laba diena, ar galima vienam skristi i turkija 15 metu?

 401. syymkaa says:

  sveiki , ar galima nemokamai skraidintis vezimely dukrai 2 metai ? bei vienam zmogui galima gabentis skysciu iki 1 litro ar dukrai taipat priklauso 1litras skysciu? ar tokias priemones kaip tusa , kvepalus , galima tiesiog sudeti y lagamina be maiselio?

 402. barbolina says:

  Sveiki,su manimi skrenda dukra 2 metu norejau paklausti ar priklauso jei vezimelis nemokamai skraidintis kadangi biliete neradome niekur kur pazymeti jog jis mus yra reikalingas kaip galime jy skraidintis ir ar yra kokios papildomos salygos? bei vezamies kvepalus kurie nevirsija 100ml jie yra orginaliose dezutese ar butina juos pakuoti y maisely ar galima tusa tiesiog deti y lagamina ?

 403. Rasa says:

  Sveiki, skrendu is Luton i Kaunas orouosta. Su manimi skrenda kudikis 5menesiu. kaip supratau galiu tureti maza rankini bagaza, kurio ismatavimai atitinka bet ratukai lagamino didesni, ar toks tinkamas? Taip pat galiu tureti antra bagaza-rankinuka, kadangi skrendu su kudikiu, toesa? Ar tame rankinuke gali buti pieno buteliukai kudikiam po 200ml? Ir ar vezimeliui taikomi dydziu sr svorio apribojimai? Skrisim su wizzair. Labai aciu uz ats.

  • Sveiki,
   Keleiviams, keliaujantiems su aviakompanija Wizzair orlaivio salone leidžiamas tik vienas rankinio bagažo vienetas. Kūdikiams bagažas nepriklauso. Tik asmenys, kuriems kelionės metu yra priskirtas kūdikis gali su savimi gabenti papildomą bagažo vienetą (40x30x18 cm, svoris neribojamas) kūdikio reikmėms.
   Bagažo išmatavimai tikrinami patikros dėžėse su ratukais, rankenomis ir kišenėmis.
   Kūdikiui galite gabenti paruošto mišinuko iki 1 litro pakuotę.

 404. Ilona says:

  Sveiki,ar galima rankiniam bagaže vežti uv gelius bei nagams skirtus klijus?

 405. Vida says:

  Sveiki,
  Mes su šeima vykstame į Norvegiją ir norėtume pasiimti šeimos draugą kartu su savimi (17m). norėjau paklasuti ar jam reikia tevų sutikimo ir ar grįžtant atgal iš Norvegijos nebus problemų?

 406. Vakarė says:

  Sveiki, užsisakant bilietus internetu į Angliją, neparašiau savo antrojo vardo kaip yra asmens tapatybės kortelėje, kažkaip praleidau, nes to vardo nenaudoju, tai dabar ant bilietų bus mano pirmasis vardas ir pavardė. Ar praleis mane kauno orouoste? Nes viso vardo keitimas brangiai kainuoja. Ar būtina viską keisti?

 407. Gabriele says:

  Sveiki, uzsisakiau skrydziui dideli orlaivio bagaza ir kartu pirmenybini ilaipinima, ar galiu buti uztikrinta, kad su pirmenybiniu ilaipinimu galiu isinesti ne tik bagaza, bet ir papildoma (siuo atveju moteriska rankine) asmenini daikta?

  • Sveiki,
   Keleiviai, keliaujantys su aviakompanija Wizzair ir įsigiję pirmenybinio įlaipinimo paslaugas gali su savimi gabenti papildomą bagažo vienetą (40x30x18 cm, svoris neribotas).

 408. Aiste says:

  Sveiki,
  Mano dukra(15m) skrido is Lietuvos i Anglija viena ir jos prase parodyti tevu sutikima, jis yra lietuviskas. Ji dabar nori skristi is Anglijos i Lietuva viena, ar reikes jei sutikimo, ir jei taip ar uzteks to lietuvisko kadangi jis dar galioja ar reikia ji perversti i anglu kalba?

 409. Aiste says:

  Sveiki,norejau pasiteirauti del nesciuju skraidinimo pvz skrisciau su jusu kompanija 27 savaiciu ir neturesiu gyditojo pazymos kad galiu skristi nes jusu kompanija jos praso tik nuo 28 pagal ka jus sprendziate tuomet ar galiu skristi ar ne ?

  • Sveiki,
   Nėštukės su savimi turi turėti nėštumo kortelę, kurioje numatytas Jūsų nėštumo laikas. Taip pat aviakompanija neprisiima atsakomybės dėl galimų padarinių, todėl nėštukės pačios prisiima visą riziką.

 410. Gabriele says:

  Sveiki, skrendu jūsų aviakampanija už dviejų savaičių į Daniją pas draugą, turiu nuvežti išorinį kietąjį diską sutaisymui, ar galiu jį vežtis su savimi rankinėje? Problemų nekils dėl jo, kaip dėl įtariamo daikto? Ačiū.

 411. Erika says:

  Laba diena. Norėjau paklausti, ar būtų įmanoma nupirkti 13 metų mergaitei bilietą dabar (gimtadienis gegužės 15, sueis 14 metų), o skrydis būtų birželio 19?

 412. Ernestas says:

  Laba diena, ar galima bagaze gabenti metalo detektoriu skirta monetu paieskai ir kitiems metalams?

 413. Ingrida says:

  Sveiki,

  ar kaip registruotą bagažą galėčiau vežti paveikslą, kurio matmenys 120cm x 90cm? Ar galėčiau būti tikra, kad jis nebus pažeistas skrydžio metu?

 414. Seklys Morka says:

  Sveiki.
  Išskridimas – birželio 7d., o vaiko gimtadienis birželio 8d.ir jam sueina 14m. Ar galės vaikas skristi be palydos?
  Dėkui!

 415. ABC says:

  Sveiki, ar kokosu aliejus priklauso skysciu kategorijai jeigu jis kietos formos? Ar nekils problemu jeigu ji vesiuosi rankiniame bagaze stikliniame inde?

 416. Zita says:

  Ar galima susigrąžinti pinigus už bilietą? Ir kur kreiptis dėl grąžinimo?

 417. Gabriele says:

  Sveiki. Paskaičius comentarus, matau kad ir Wizzair turi nepilnamečių palydos paslaugą? Jei taip, kokia jos kaina?

 418. Beatrice says:

  Sveiki. Šią vasarą norėčiau skristi į Angliją (pas dėdę). Man yra 13 metų. Spalio 5d. man sueis keturiolika. Iki 14 man trūksta vos kelių mėnesių. Ar būtų galima skristi?

  (Nes labai labai noriu, o trūksta vos kelių mėnesių…)

 419. Angelė says:

  Labą dieną. Turiu klausimą. Su vyru ir kūdykiu skrendame iš Dordmando į Vilnių,su WIZZAIR kompanija.Kūdikis sėdės ant rankų iš tėvų,bet jo vardu galime turėti nemokamą bagažą lėktuvo salone?norime vežtis pampersų,maistelio pamaitinti lėktuve, ir sauso maistelio dėžutėje.Kiek ko galima vežtis,kiek galima vežtis pampersų.?Ačiū..

  • Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair kūdikiams bagažas nepriklauso, tačiau asmuo, kuriam kelionės metu priskirtas kūdikis gali gabenti papildomą rankinio bagažo vienetą (42x32x25 cm, svoris neribojamas), kūdikio reikmėms. Leistinas gabenti sauskelnių kiekis nereglamentuojamas.

   • Beatrice says:

    Na, manau, ne taip parašiau. Ar galėčiau skristi VIENA? Nes niekas iš giminių nesutinka skristi…. O man labai norisi…. O trūksta vos kelių mėnesių… Tai ir noriu išsiaiškinti, ar tie keli mėnesiai labai svarbūs. Nes gal būtų kaip nors įmanoma?..

 420. Kristina says:

  Sveiki, šeštadieniui turiu bilietą skrydžiui į Norvegiją, tačiau pasikeitus aplinkybėms, vykti nebegaliu. Ar reikia kur iš anksto pranešti, kad neatvyksiu?

 421. Kristina says:

  Sveiki,skrisiu i anglija su wizzair. Su manimi kartu keliaus dukra jai kovo pabaigoje bus 3metai. Skrendant jai priklausys atskira vieta+mazas rankinis bagazas. Ar i jos bagaza galima deti cigareciu bloka? Ar perijus oro uosto patikrinimus is duty free parduotuves nusipirkus cigareciu yra koks limitas kiek galiu ju veztis? Ir ar skrendant su mazuoju rankiniu bagazk yra svoris rybojimas?

  • Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair mažo orlaivio salono bagažo svoris neribojamas. Nepilnamečiai asmenys tabako ir alkoholio gaminių gabenti negali. Keliaujant lėktuvais leistinas gabenti tabako ir alkoholio gaminių kiekis patekus į Duty Free zoną nesikeičia.

 422. Darius says:

  Sveiki

  Kur galečiau gauti patvirtinantį dokumentą, kad Wizzair lektuvas vėlavo 12 valandų (Skrydis W68052)

 423. ramunė says:

  sveiki,atlikau registraciją internetu.ar reikia atsispausdinti tik bilietą ar dar papildomai kažkokį dokumentą dėl registracijos.ačiū

 424. Jolanta says:

  Sveiki mano bilietai yra Wizair mobilioj programelei, kaip su tokiais bilietais keliaut ir ar galima keliaut?

 425. Jurga says:

  Sveiki,

  kovo 9 skrendu i Izraeli tik su rankiniu bagazu.
  Ar rankiniamebagaze galiu veztis maisto ? ir kiek :
  1. Mesa ir jos gaminiai ( desreles, skilandziai ir pan.),
  2. Suris ( kieti pieno produktai).

  • Sveiki,

   Į Izraelį negalima gabenti žalios mėsos ir jos gaminių, daržovių, pieno ir pieno produktų. Galima vežtis ne daugiau kaip 3 kg maisto produktų. Kiekvienos maisto produkto rūšies svoris neturėtų viršyti 1 kg.

 426. Aurelija says:

  Sveiki,
  14m. mergaite noretų skristi su 10m broliu iš Lietuvos į Norvegiją. Ar galėtų skristi, jei būtų lydintis asmuo. Ką daugiau turime žinoti apie tai? Ačiū.

 427. Gintarė says:

  sveiki, skrendu su rankiniu bagažu i Doncasteri , galiu detis vitaminus, vaistus nuo skausmo i kuprine ar juos reikia kartu prie skysciu? vaistai ne skysti o tabletes :)

  • Sveiki,
   Jei vaistai kietos formos – gabenant rankiniame bagaže problemų kilti neturėtų. Vaistus ir vitaminus gabenkite originaliose pakuotėse. Jei vaistai receptiniai – būtinas receptas.

 428. Paulius says:

  Sveiki, man 17 metu. Noriu skristi i Jungtine Karalyste, Doncasteri. Ar reikia tevu sutikimo? Nes nelabai supratau Jungtine Karalyste yra Sengeno zona ar ne? Ir ar istikruju reikia sutikimo ar ne skrendant i Doncasteri is Vilniaus. Aciu

  • Sveiki,
   Keliaujant už Šengeno zonos ribų nepilnamečiams būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas. Jungtinė Karalystė priklauso Šengeno zonai su išlygomis, tad nepilnamečiams keliaujant iš / į Jungtinę Karalystę būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas. Šengeno šalių sąrašą galite rasti čia.

 429. Donata says:

  sveiki, ar galima veštis prieskonius,kepimo miltelius rankiniame bagaže? :) Patikroje nepagalvos, kad neaiškios kilmės milteliai?

 430. Zita says:

  Sveiki,
  Ar gali 14m. Vaikas skristi vienas su wizzar is Vokietijos I Lietuva? Ar Vokietijos oro uoste neprasys tevu notarisko leidimo? Nes vaikas nuvyko I Vokietija su pilnameciu draugu, su automibiliu, I dabar as jam nupirkau bilieta skristi atgal is Vokietijos.

  • Sveiki,
   Vokietija priklauso Šengeno zonai, todėl notaro dokumento nereikia. 14 metų vaikas vienas su Wizzair kompanija skristi gali, bet kitam vaikui lydintis asmuo būti negali.

 431. Julija says:

  Laba diena,

  turiu dar vieną klausimą dėl vėžimėlio. Skrendant su vaiku vėžimėlį reikia atiduoti į bagažo skyrių? Ar reikia kažkaip ypatingai jį supakuoti? Ar reikia kažkokio specifinio lipduko su mano duomenimis ir pan. ?

  Ačiū už kantrybę.

 432. Pavelas says:

  Sveiki,

  ar planuojami tesioginiai skrydziai sia vasara is vilniaus i reikjavika?

 433. Rita says:

  Sveiki, ar galima iš anksto užsisakyti maitinimą skrydžiui? Jei taip, taip kaip? Jei ne, tai gal galima sužinoti ką iš maisto galima įsigyti skrydžio metu. Dėkui už atsakymus.

 434. Julija says:

  Laba diena,

  skrendu su 2 metų 4 mėn amžiaus vaiku. Vilnius – London Luton. Ar galiu nemokamai paimti jam vėžimėlį? Radau informaciją tik apie naujagimius..

 435. andrius says:

  sveiki. dukrai 13m.,6men. Kaip ji galetu atskristi pas mane i norvegija viena? aciu

 436. Genutė says:

  Sveiki , noriu leisti savo dukrai gryšti i Lietuvai laidoti draugo, jai 15 mėtu o už mėnėeio 16 , ar ji gali skristi viena?

  • Sveiki,
   Su Wizzair kompanija mergaitė 15 metų skristi viena gali. Tik patikslinkite iš kokios šalies, nes gali reikėti notaro patvirtinto dokumento.

 437. Lina says:

  Sveiki, planuojame skristi su 4 mėnesių kūdikiu. Ar galima prie autokedutes paimti rėmą, gaunasi kaip vežimas tik vietoje lopšio autokedutė? Registruoti kaip vežimą ar kėdutę? Ar nebus papildomo mokesčio po to?

 438. Lina says:

  Laba diena, keliausime su 4iu mėnesių kūdikiu. Ar galima prie auto kėdutės pasiimti ir jai skirtą vežimo rėmą? Gaunasi tas pats kaip vežimas tik viršus automobilio kėdutė.

 439. ERIKA says:

  Laba diena ar galima skrendant Wizzair rankiniame bagaze skraidintis vaistus asmeninima naudojimui?

  • Erika,
   Priklauso nuo šalies į kurią skrendate. Receptiniams vaistams yra būtina turėti receptą arba pažymą iš gydytojo, kad tam tikri medikamentai jums yra reikalingi.

   • ERIKA says:

    skrisiu i Norvegija atostogauti ir noriu pasiimti vaikuciui vaistu. ir idomu ar juos galiu gabenti rankiniame bagaze? (pazyma del vaitu gydytojas israsys)

 440. GABRIELE says:

  o sakykite kiek pampersu galima

 441. GABRIELE says:

  Milteliai

 442. GABRIELE says:

  Vokietija lietuva marsrutas
  Kudikio maistas supakuotas gamintojo pakuoteje kiek galiu jo pasiimti ?

 443. Donata says:

  Laba diena, tiks maišelis skysčiams ,kurio dydis 20×25 cm? :)

 444. as says:

  sveiki skrendu su rankiniu bagazu ar galima veztis rukytus lasinius ir desra rankineme bagaze ?

 445. Andrija says:

  Sveiki, ar labai didelė bėda jei skysčiams gabenti maišelio matmenys bus 25×18?
  Ačiū

 446. GABRIELE says:

  Ar galima kudikiui gabenti pieno misinio miltelius Pakuotese sandariose su uzrasu gamintojo. ? ir kiek galima jo gabentis

 447. Ineta says:

  Sveiki,

  keliauju su kudykiu (12 men.) ir iskilo klausimas del bagazo. Keliausiu su mazu orlaivio bagazu, taciau sitame puslapyje radau informacija, kad skrendant kartu su kūdikiu keliaujantis suaugęs asmuo gali su savimi gabenti papildomą rankinio bagažo vienetą, kurio išmatavimai 40x30x18cm. O wizzair internetineme puslapyje tokios informacijos neradau. Tai as galiu tureti papildoma bagaza ar ne?

 448. Gintarė says:

  Sveiki, ar galima vietoj maišelio skysčiams skysčius susideti į visiškai permatomą plastmasinę kosmetinę su užtrauktuku?

 449. ieva says:

  sveiki man yra 17metu ir as noriu skristi i londona pas mama. ar yra reikalyngas tevu sutikimas?

 450. ERIKA says:

  Sveiki skrisime su vaikuciu(vaikui jau virs 2 m)as imsiu dideli orlaivio rankini bagaza ar vaikuciui taipogi galimas rankinis bagazas?

 451. Evelina says:

  sveiki! ar gali keturiolikmetis (skrydis birzeli, o gimtadienis tampant 15-meciu liepa) skristi vienas? Skrydis is Vilniaus oro uosto i Solos (Stavangerio) oro uosta.

  • Sveiki,
   Nelydimi nepilnamečiai keliauti su aviakompanija Wizzair gali keliauti nuo 14 m. amžiaus, tačiau negali prisiimti atsakomybės už kitą nepilnametį.

 452. Monika says:

  Sveiki, ar prekes kurias isigyju Duty free parduotuvėse turiu susitalpinti į rankinį bagažą ar galiu neštis atskirai į lektuvą?

 453. Olga says:

  Laba diena,
  ar galima skrendant į Londoną rankiniame bagaže (10KG) vežti lauktuvių
  rūkytą, vytintą dešrą, lašinius, sūrį ir panašiai.

  Ačiū

 454. burundukas says:

  Sveiki, ar yra kažkoks limitas grikių kruopų, kurį galiu gabentis į Londoną?

 455. dalia says:

  seveiki, šiuo metu esu Danijoje ir norėčiau į Lietuva skristi su Liektuvu, esu 17 metų ar reikia kokio tėvu sutikimo jog galėčiau skristi?

 456. Linkolnas says:

  Sveiki,
  Turiu skrydį su dideliu salono bagazu iki 10 kg.
  Ar papildomai nemokamai galiu pasiimti ir mazą salono bagažą?

  • Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair keleiviai orlaivio salone gali gabenti tik 1 vnt. rankinio bagažo. Jei keliaujate su dideliu orlaivio salono bagažu – mažas orlaivio salono bagažas negalimas.

 457. Ana says:

  Sveiki, ar galima skristi su šuniuku jūsų avialinija?
  kokie reikalavimai ?

 458. Renata says:

  Sveiki,
  ar Vilniuje nusipirkus duty free parduotuveje prekiu, jas reikia sudeti i rankini bagaza? Ar galima atskirai tureti maiseli? Skrendama i Londona. Aciu

 459. Erika says:

  Sveiki pastebejau kad wizzair pakeite tiesioginiu skrydziu grafika( vilnius bergenas)budavo antradienis ir sestadienis o nuo balandzio matau kad jau bus pirmadienis penktadienis. ar cia laikinai ar taip bus visada nuo siol?

  • Sveiki,
   Skrydžiai kryptimi Vilnius – Bergenas vykdomi nuo 2016.02.09 iki 2016.03.26 antradieniais ir šeštadieniais;
   nuo 2016.03.28 iki 2016.10.28 skrydžiai vykdomi pirmadieniais ir penktadieniais.

 460. Mary says:

  Sveiki,
  Ar reikalingas igaliojimas, jeigu mociute skristu su anuku (3metu) is Luton-Vilnius? vaikas ir mociute lietuvos pilieciai.

 461. Milda says:

  Sveiki , turiu uzsisakiusi bilieta wizzair kompanijoje,bet siuo bilietu nebesinaudosiu. Ar imanoma atsaukti skrydi ir susigrazinti bent dali pinigu? Bilieta uzsisakiau internetu.

 462. ERIKA says:

  sveiki ar wizzair rankiniame bagaze galiu skraidinti plauku tiesintuva? ir kaip del vaistu asmenimiam naudojimui ar galima juos gabenti rankiniu bagazu? (skrydis vilnius-bergenas)

 463. Eduardas says:

  Sveiki,noriu skraidnt su savim stacionarų kompiuterį su didelu displėjum. Bet bijau ,kad vezant registruotu bagažu bus apgadintas. Ką galėtumėte pasiūlyt?

 464. Lina says:

  Sveiki, norejau paklausti. Skrendam su wizzair is Svedijos i Lietuva. Ar galima veztis misinuka vaikui. Jis turi buti padarytas ar galima veztis miltelius ir termosa silto vandens, nes skrydzio metu kudikis bus maitinimas. Lina

 465. Agota says:

  Sveiki, ar galima susigrąžinti pinigus už snieglenčių/slidžių inventorių jei bagažo nebereikia?

 466. Ignas says:

  Laba diena,

  Norėjau paklausti apie skrydžius su augintiniais, šiuo atveju konkrečiai su šuniuku. Visur pateikiama informacija yra skirtinga, todėl jums rašau. Ar su wizzair galima skraidinti šunelį? Jei galima, tai kaip reikia užzakyti bilietus? Ačiū už informaciją.

 467. Karolina says:

  Sveiki, kokios taisykles gabenant nesunkius, taciau nestandartiniu matmenu paveikslus?

 468. Minde says:

  Laba diena, Vasario 3 diena skrendu i Norvegija. Norejau paklausti ar legalu jeigu viena Cigareciu Bloka nusiperku dar lietuvoje o kita duty free. Gautusi du blokai ar negauciau baudos del to?

 469. Paulius says:

  Ar galima iš Lietuvos į Norvegiją registruotame bagaže skraidinti maisto papildus sportui ( 2vnt.x 200 g. miltelių pavidalu kietoje pakuotėje)?

 470. Agnė V. says:

  Laba diena, ar galima atšaukti registruota bagaža ir už jį susigražinti sumokėtą mokestį, jei dar neesu padariusi bilietų registracijos?

 471. Jurga says:

  sveiki, norime skristi su kudikiu perkant jam sedima vieta, kadangi i lektuvo salona norime nesti automobilio kedute. beda ta, kad perkant bilieta pgal jusu pateiktus nurodymus ivesti raides EXST vietoj vardo, pasirenkant sedimas vietas, nerodo kudikio sedimos vietos, mums automatiskai parenka 2 vietas, trecioji salia net jau uzimta, kaip man zinot kad lektuve esant turesiu atskira sedima vieta kudikiui uz kuria as sumoku, prasau padekit.

 472. Gabriela says:

  Sveiki,
  Skrendam iš Vilniaus į Romą su 1 metų vaikučiu. Ar galima nemokamai mašininę kėdutę priduoti su registruotu bagažu, o sulankstomą vežimėlį – skėtuką pasiimti į lėktuvo saloną?
  Jei už sulankstomą vežimėlį reikia papildomai mokėti, gal yra nuolaidų papildomam kūdikių inventoriui?
  Dėkui

  • Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair kūdikiams iki 24 mėn. amžiaus galite gabenti vežimėlį arba automobilinę kėdutę nemokamai.
   Jei pageidaujate gabenti abu – vieną iš jų teks gabenti už papildomą mokestį, nuolaidos netaikomos. Kėdutę ir vežimėlį galite atiduoti registruoto bagažo skyriuje. Lėktuvo salone vežimėlio gabenti negalite.

 473. Angelė says:

  labas vakaras. noriu paklausti kiek su vizzair kompanija galima vežtis cigarečių iš Vilniaus į Vokietiją.Ačiū..

 474. Laura says:

  Sveiki,

  Pirkome bilietus iš Bergen į Vilnių, rezervavom vietas pirmoje eilėje. Noriu pasiteirauti ar šios vietos viena nuo kitos yra atskirtos pertvaromis,kurios pasikelia ar tokiomis, kurios įtvirtintos ir jų pakelti nepavyktų.

  Ačiū labai

 475. Siga says:

  Sveiki,
  Ar keliaujant su vaiku kuriam yra 2metai galima imti masinine kedute? Ar uz ja reikes papyldomai moketi?

 476. Gabija says:

  Sveiki.
  Norėjau paklausti ar 15 metu vaikas gali skristi vienas? Kokie dokumentai yra reikalingi?
  Maršrutas: Luton–Vilnius (Wizzair)

  • Sveiki,
   Su aviakompanija Wizzair nelydimi nepilnamečiai gali keliauti nuo 14 metų.
   Nepilnamečiai, keliaujantys už Šengeno zonos ribų, turi turėti vieno iš tėvų notaro patvirtintą sutikimą.

 477. Angelė says:

  Labas vakaras. Noriu paklausti su Vizzair -skrydžiai,kiek galima vežtis cigarečių.?Ačiū.

 478. Lidija says:

  Sveiki.
  Skrendant is Lietuvos I Anglija, 16 metu. Ar rekia tevu sitikimo?

 479. Jurate says:

  Ar bus vykdomi skrydziai i korfu sala?

 480. ona says:

  Sveiki, ar reikia papildomų dokumentų keliaujančiam vaikui (14m.) vienam į Angliją?

  • Sveiki,
   Nepilnamečiams, keliaujantiems už Šengeno zonos ribų būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas ir asmens dokumentas (pasas/ID kortelė).

 481. says:

  Sveiki, dar turiu klausimą ar galima vežtis dviaukštę nesudėtą tortui skirtą lėkštę? Ačiū

 482. Kristė says:

  Sveiki,
  Noriu paklausti ar galima vežti su savimi mažą metalinį indą, lėkščių ar puodelių komplektą ir kvepalus 50 ml?

 483. Simas says:

  Niekaip neišeina susisiekti su konsultantais nurodytu telefonu 860026766. Kokiomis valandomis jie atsakinėja į skambučius?

 484. Marius says:

  Laba diena,
  norėjau pasitairauti ar prie rezervuotų bilietų parašyti bagažo išmatavimai reiškia jog tik vieną tokių išmatavimų bagažą galiu turėti? (iki 10kg (42x32x25cm). Ar galiu dar pasiimti foto aparato krepšį atskirai? Ar jis būtinai turi tilpti į nurodytus išmatavimus? Tuo pačiu dėl moteriškos rankinės. Ar ją galima turėti ar visiškai viską reikia kažkokiu būdu sukišti i 42x32x25cm išmatavimų kuprinę?

  Gražios dienos

  • Sveiki,
   Orlaivio salone galite gabenti tik vieną vienetą rankinio bagažo, t.y. rankinės ir fotoaparatus turite sutalpinti į savo rankinio bagažo vienetą.

 485. Toma says:

  Ant bilieto pazymetas orlaivio mazas bagazas. Ar as galiu keliauti su lagaminu nevirsijus 10kg ar jau skaitysis kaip didelis orlaivio bagazas? Kokia kaina jeigu reikia primoketi? Skrendu i Didziaja Britanija

 486. Aušra says:

  Sveiki,

  Ar galima skrendant su Wizzair Vilnius-Eindhovenas rankiniame bagaže vežti naminių sausainių ar kitų kepinių (konditerinių)? Arba kitą komercinį tradicinį Lietuvos gaminį (šakotis, skilandis, sūris, kučiūkai…)?

  • Sveiki,
   Naminius konditerijos gaminius gabenant rankiniame bagaže problemų kilti neturėtų. Šakotį, kietos formos sūrį, kūčiukus galite gabenti. Mėsos produktus rekomenduojame gabenti sandariai supakuotus (vakuume).

 487. Rasa says:

  Sveiki,
  Man priklauso nemokamas orlaivio bagazas, taciau sumokejau 4eur papildomai kaip pirmenybe ilaipinimui ir kaip supratau galiu pasiimti dar viena rankini bagaza pvz rankine kurios ismatavimai 40*35*18 ?

  • Sveiki,
   Jei keliaujate su aviakompanija Wizzair ir įsigijote pirmenybinio įlaipinimo paslaugas, orlaivio salone galite gabenti papildomą bagažo vienetą (40x30x18 cm, svoris neribojamas).

 488. Egle says:

  Sveiki,
  Turiu Wizzair discount club naryste,ar perkant bilieta tik kitam seimos nariui ( jei pati neskrendu) , nuolaida netaikoma?

 489. Edita says:

  Sveiki,ar rankinio bagažo svoris neribojamas ar turi iki 10kg būti? Ar galima papildomai neštis į saloną ir rankinuką?

  • Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair keleiviai gali gabenti: mažą orlaivio salono bagažą (42x32x25 cm, svoris neribojamas) arba didelį orlaivio salono bagažą (56x25x25 cm, svoris iki 10 kg). Orlaivio salone galite turėti tik 1 vnt. bagažo. Rankinukas turi tilpti Jūsų bagaže.

 490. aistė says:

  Sveiki,

  ar galima rankiniame bagaže turėti aliejinių dažų dėžutę?

  ačiū

 491. Greta says:

  Noriu paklausti žadu skristi 2016.03.18 man 13metu o gimtadienis 03.22 ar galiu skristi viena?

 492. Saule says:

  Sveiki,
  Noriu paklausti kiek pas Jus kainuoja pakeisti keliaujanciuju pavardes? ir ar isviso galima tai padaryti, jei bilietai pirkti su “discount” nuolaida ir buvo pazymeta, jog skris perkantis asmuo…? Ta prasme ar vietoj jo gali skristi kitas zmogus? Jei taip, kokiu budu tai padaryti?

 493. Sande says:

  Sveiki, jei užsakytas skrydžio bilietas ir neatvykstama, kas tuomet?

  • Sveiki,
   Jei bilietas įsigytas ir patvirtintas – jis galioja. Sankcijos, keliaujant su pigių skrydžių bendrove Wizzair, už neatvykimą nėra taikomos.

 494. Andrius says:

  laba diena ar galima nuo 14 metu be lydincio asmens i anglija is lietuvos skristi su wizzair

  • Sveiki,
   Su aviakompanija Wizzair vaikai, nuo 14 m. amžiaus gali keliauti nelydimi, tačiau negali prisiimti atsakomybės už kitą, kartu keliaujantį nepilnametį. Nepilnamečiams, keliaujantiems po Šengeno zonos šalis vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas.

 495. aistė says:

  Sveiki,

  skrisiu iš Ålesund į Vilnių su registruotu bagažu. Ar gali registruotame bagaže būti alaus buteliukas?

  Ačiū

 496. Zita says:

  Sveiki, ar reikalingas sutikimas skristi 17-metei į Švediją su Wizzair?

 497. Vaida says:

  Sveiki. Kai skrisiu su Wizz air is Anglijos i Lietuva busiu 28 savaiciu nescia ir atgal bilietas po 6 dienu, bus 29 savaites. Kiek zinau reikia gydytojo pazymos, kuri turi buti parasyta ne maziau,kaip pries 6 dienos pries skrydi. Del skrydzio pirmyn problemu nebus, nes pazyma galios, ar nebus problemu su skrydziu atgal, nes bus praejusios 10 dienu nuo gydytojo israsytos pazymos?

  • Sveiki,
   Su aviakompanija Wizzair nėštukės gali keliauti iki 34 nėštumo savaitės. Nėštukės nuo 28 nėštumo savaitės privalo turėti gydytojo išduotą medicininę pažymą, patvirtinančią, jog gali skristi. Wizzair aviakompanija nėštukės skrenda savanoriškai, prisiimdamos visą galimą riziką ir atsakomybę už galimus jos ir kūdikio sveikatos sutrikimus.
   Rekomenduojame gydytojo pažymą pasiimti prieš skrydį, ir turėti ją kuo naujesnę, kad išvengtumėte galimų komplikacijų.

 498. Brigita says:

  Sveiki, ar vaikui(2metai 3menesiai) priklausytu skraidinti nemokamai vezimeli? Ar priklauso tik nemokamas orlaivio bagazas kaip ir suaugusiajam?

  • Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair, vaikams iki 14 metų galite gabenti vežimėlį arba automobilinę kėdutę nemokamai. Vaikai, nuo 24 mėn. amžiaus, gali nemokamai gabenti mažą orlaivio salono bagažą.

 499. Jelena says:

  laba diena,
  kur galiu rast uzsakyta bilieta?

  • Sveiki,
   Susisiekite su mūsų portalo konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt arba tel. 860026766

   • Eva says:

    Sveiki. Ar galiu 2,9metų vaikui į saloną pasiimti gėrimą ir užkandžių?žinau,kad iki 2metų galima. Taip pat noriu paklausti, jei pasirinkau registruotą bagažą,ar galiu į lagaminą įdėt automobilinę kėdutę-pasėstą,ar būtina atskirai priduoti?

    • Sveiki,
     Prašome patikslinti kokius užkandžius ir gėrimus pageidaujate gabenti ir koks Jūsų kelionės maršrutas.
     Jei automobilinė kėdutė telpa Jūsų registruotame bagaže – problemų kilti neturėtų.

     • eva says:

      Iš gėrimų norėčiau paimti arbatos arba vandens, o iš užkandžių – sausainių,gal dar kokių plėšomų sūrio lazdelių. Skrisime į Glazgą.

     • Arbatos ir vandens galėsite įsigyti Duty Free parduotuvėse. Sausainius bei plėšomas sūrio lazdeles galite gabenti.

 500. sandra says:

  skrendu is doncasterio I vilniu, gabenu bagaza ir maza orlaivio salono krepsi ( nemokamai ) , ir noreciau suzinoti ar galiu paimti arbata ir misinuka kudikiui (kudikis skrenda kartu ), pleduka, ?

 501. Kristina says:

  Sveiki,
  rytoj keliauju i lietuva su 2 metu vaiku. Jam reikalingas pienukas, tad kaip as ji galeciau pasiimti nenusizengdama taisyklems? galbut jo yra pirkti jau praejus muitine? dekoju :)

 502. sandra says:

  sveiki skrendu su 11men kudikiu noreciau suzinoti kokius daiktus gerimus ir maista galiu jam paimti i lektuvo salona? skrendam pirma karta todel klausimu kyla daug. aciu uz atsakyma

 503. Sigita says:

  Sveiki,
  pirkom bilietus iš Vokietijos į Lietuvą. Pervedėm pinigus, bet rezervacija dar nepatvirtinta (rašo, kad negavo mūsų apmokėjimo). Nurodytais tel nr niekas neatsiliepia. Kur gauti informacijos?

 504. virginija says:

  Labas vakaras, turiu klausima, nusipirkau bilietus i lietuva su dukra 7metuku, bet ji bijo skrist, nes ji turejo pirma karta per skrydi problemu su sveikata. Galiu skrist viena be jos ir palikt ja anglijoj su seneliais? Neturesiu problemu? Ir jei negalima toks variantas kaip nupirkti dukrai bilieta, nes pati jau nusipirkau? Aciu.

 505. ESTERA says:

  LABA DIENA. SKRENDU SU WIZZ AIR I NORVEGIJA, IR NORIU SUZINOTI KIEK GALIMA GABENTIS MAZAME ORLAIVIO SALONO BAGAZE VYTINTU DESRU VAKUUME??
  2. KIEK NERECEPTINIU VAISTU GALIMA TURETI JAME? (TOKIU KAIP IBUMETIN, VAIKISKOS ZVAKUTES VIBURCOL, MILTUKAI THERAFLU IR T.T.) AR YRA KAZKOKS RIBOJIMAS VAISTAMS??
  3. AR DUONA GALIMA GABENTIS? JEI TAIP, AR TURI BUTI KAZKAIP IPAKUOTA?
  4. AR YRA RIBOJAMA KIEK GALIMA ISIGYTI ORO UOSTE DUTY FREE PARDUOTUVEJE ALKOHOLIO?

  • Sveiki,
   1. Į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos ir pieno produktų, sūrio. Šunų ir kačių ėdalas nėra įtrauktas į 10 kg limitą. Su savimi taip pat galite vežtis (asmeniniam naudojimui) iki 10 kg vaisių, uogų ir daržovių (išskyrus bulves). Tik vyresni nei 12 m. gali importuoti kitokio maisto nei mineralinis vanduo, šokoladas ir konditerijos gaminiai;
   2. Rekomenduojame gabenti protingą kiekį vaistų, atitinkantį Jūsų viešnagės laiką;
   3. Galite. Apribojimai nėra taikomi;
   4. Į Norvegiją galite gabenti:
   ✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
   ✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %.

 506. Erika says:

  Sveiki,

  Ar teisingai supratau, kad mazojo salono bagazo svoris nera ribojamas?
  Didelio salono bagazo svoris iki 10kg, bet koks mokestis butu norint pasiimti ji i salona skrendant i abi puses? (bagazas yra didesnis uz maza orlaivio salono krepsi, taciau nevirsija 56 x 45 x 25 cm). Kur ir kada reikia apmoketi uz sia papildoma paslauga?
  Aciu

 507. Nepilnametis says:

  Sveiki. Man yra 15 metų ar galiu vienas skristi į Olandija Eindhovena? Ar dar reikia kokiu dokumentu neskaitant tapatybės kortelės norint skristi vienam?

  • Sveiki,
   Nelydimi nepilnamečiai keliauti su aviakompanija Wizzair gali nuo 14 m. Keliaujant po Šengeno zonos šalis vieno iš tėvų notaro patvirtinimas nereikalingas.

 508. Viktorija says:

  Laba diena, esu ,,Discount club” narys. Ar galiu nusipirkus bilieta sau, kitu pirkimu, su nuolaida nupirkti bilieta
  ir savo draugui tam pačiam skrydžiui? Jei ne tai gal tuomet galiu nusipirksu bilieta savo vardu chech in padaryti kito žmogaus vardu?

 509. Toma says:

  Laba diena,
  Noriu skristi su Wizzair kompanija su persedimu is Vilniaus i Skotija ir tada i Londona. Skotijoje man laukti reikes 4val. Turesiu registruota bagaza. Ar man ji reiks atsiimti ir vel priduoti, ar perkels bagaza be manes? Beto noreciau suzinoti,ar galesiu bent valandai palikti oro uosta, nes turesiu svarbu susitikima?
  Labai aciu uz atsakyma.

 510. ALEKSANDRAS says:

  SKRYDYS I NORVEGIJA AR GALIMA RANKINEM BAGAZE TURETI 1 KG SAUSAINIU

 511. Agnė says:

  Sveiki. Skrendu is Belfasto i Vilnių su kūdikiu ar galiu vežtis kūdikio vežimėlį ir automobilinę kėdutę nemokamai be papildomo mokesčio?

  • Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Wizzair kūdikiams nemokamai galite gabenti automobiline kėdute arba vežimėlį. Jei pageidaujate gabenti abu – galite tai daryti įsigiję kūdikio įrangos gabenimo paslauga, už papildomą mokestį.

   • Miglė says:

    Laba diena, jei pirkome bilietus per wizzair-skrydziai, tačiau skrisime Ryanair kompanijos lėktuvais (nemaniau kad tai įmanoma), tai mums reikia žiūrėti ryanair reikalavimus dėl bagažo ir t.t.?

 512. Vitalija says:

  Sveiki.

  Skaičiau, jog turint tik nemokama rankinį bagažą reikia skysčius turėti po 100 ml. Tai sakykite jeigu skysčio bus 100 ml, o pati bonkutė pvz 200 ml talpos. ar galima taip ?

 513. Justinas says:

  Sveiki. Atliekant pavedima uz bilietus iviko klaida, gavau laiska i e pasta kad galiu sumoketi sepa pavedimu. Pavedima atlikau bet negaunu jokio atsakymo.

 514. erika says:

  Sveiki,
  Skrendu su Wizzair dariausi chech in ir man atomatiskai issaugojo duomenys pirmyn ir atgal.Bet skrendant atgal mano kudikio duomenys keisis, nes Lietuvoje mes keisim kudikiui pasa.Ka man dabar daryti ar turesiu del to problemu? Aciu uz atsakyma

  • Sveiki,
   Registraciją atgaliniam skrydžiui galėsite atlikti oro uoste.

  • Gerda says:

   Laba diena, norėjau pasiteirauti ar ištikrųjų bilietas gali būti duotas oro uoste nemokamai? Nes klausiau kodėl neatsiunčia bilieto, sakė kad jis bus suteiktas oro uoste nemokamai. Ir ar negali būti jog reiks mokėti už bilietą nors būčiau atsispausdinusi jei būčiau gavus?