Informacija ir bagažas 3 042

Norite įsigyti bagažą į Ryanair ar Wizzair skrydį?
Rašykite el. paštu: info@kilti.lt arba skambinkite telefonu 860026766

 

Ryanair rankinis bagažas

Ryanair bagažasNemokamo Ryanair rankinio bagažo išmatavimai: 55x40x20 cm. Svoris negali viršyti 10 kg.

Nuo 2013 m. gruodžio 1 d. aviakompanija leidžia nemokamai į lėktuvą įsinešti ir antrą nešulį – mažą rankinę ar oro uoste įsigytas prekes. Rankinė negali viršyti 35x20x20 cm išmatavimų. Jos svoris nėra ribojamas.

Jeigu jūsų rankinis bagažas yra didesnis negu nurodyti išmatavimai ir netelpa į oro uostuose esančias bagažo patikros dėžes, Ryanair atstovai paprašys bagažą užregistruoti. Tai jums kainuos 60 EUR.

Ryanair registruotas bagažas

Registruoto bagažo išmatavimai neturi būti didesni nei – 81x119x119 cm. Didžiausias leistinas registruoto bagažo svoris: 15 arba 20 kg.

Galima turėti du registruoto bagažo vienetus, tačiau antras bagažas turi būti ne didesnis nei 15 kg.

Už kiekvieną papildomą kilogramą, jeigu bagažas svers daugiau negu leistina norma, teks susimokėti po 20 EUR.

Kūdikiams iki 2 metų nepriklauso nei rankinis, nei registruotas bagažas. Nemokamai gabenamas sulankstomas vežimėlis. Automobilinė kėdutė į lėktuvo saloną nėra priimama. Papildoma kūdikio įranga iki 20 kg yra registruojama iš anksto ir kainuoja 10 EUR/GBP už 1 vienetą skrydžiui į vieną pusę. Jei turima kūdikio įranga viršija 20 kg, tai jums teks mokėti už kiekvieną viršijamą kilogramą.

Nauja tvarka galiojanti pirktiems bilietams nuo 2014 m. birželio 17 d.: Kūdikiams iki 2 metų priklauso 5 kg rankinis bagažas. Registruotas bagažas nepriklauso. Nemokamai gabenamas sulankstomas vežimėlis ir automobilinė kėdutė arba vaikiška sėdynė. Į lėktuvą galima pasiimti patvirtintą automobilio sėdynę, jeigu bus nupirkta atskira sėdėjimo vieta. Papildoma kūdikio įranga iki 20 kg yra registruojama iš anksto ir kainuoja 10 EUR/GBP už 1 vienetą skrydžiui į vieną pusę. Jei turima kūdikio įranga viršija 20 kg, tai jums teks mokėti už kiekvieną viršijamą kilogramą.
Ryanair kompanijos lėktuvuose rasite kūdikių pervystymo vietą ir galimybę šildyti kūdikiui skirtą maistą.
Kitos naujovės:
• 50% nuolaidą vaikams rezervuotoms vietoms*
• 50% nuolaidą registruojamam vaikų bagažui*
• Pirmenybinio įlaipinimo nuolaidą*
• Sumažinti kūdikio mokesčiai (dabar tik 20 € / £ 20)
(*kai suaugęs užsako)

Po užsiregistravimo į skrydį vis dar galite internetu nusipirkti registruotą bagažą, kūdikių ir sporto įrangą, muzikos instrumentus. Šias paslaugas galite pirkti iki skrydžio likus ne mažiau kaip 4 valandom.

**Mokestis taikomas visiems skrydžiams į/iš Kosą, Rodą, Larnaką, kai bagažą pirksite atskirai. Pvz.: turite nusipirkę lėktuvo bilietus iš/į Kosą tik su rankiniu bagažu, bet vėliau nusprendžiate nusipirkti ir registruotą bagažą. Tokiu atveju už jį mokėsite daugiau nei pirkdami iš karto su bilietais.

Wizzair rankinis bagažas

wizzair bagazasMažas orlaivio salono krepšys:
Jei jūsų orlaivio salono bagažo dydis yra 42 x 32 x 25 cm arba mažesnis, jūs galite jį pasiimti į saloną nemokamai. Svoris nėra ribojamas. Jis privalo tilpti po keleivio sėdyne priešais jus. 

Didelis orlaivio salono bagažas:
Jei jūsų orlaivio salono bagažas yra didesnis už mažą orlaivio salono krepšį, tačiau neviršija 56 x 45 x 25 cm, jūs galite jį pasiimti į orlaivio saloną (mokestis nuo 10 EUR (mokant iš anksto), nuo 35 EUR oro uoste, nuo 35 EUR prie vartų). Jis privalo tilpti viršutiniame salono bagažo skyriuje. Jūs privalote be pagalbos galėti jį padėti viršutiniame salono bagažo skyriuje.

Daugiau nei vieną orlaivio salono bagažo vienetą gabenantiems keleiviams bus neleidžiama eiti pro saugos vartus ir jų bus paprašyta grįžti į registracijos punktą, kitaip supakuoti arba išmesti papildomus rankinio bagažo vienetus.

Wizzair registruotas bagažas

Registruoto bagažo išmatavimai neturi būti didesni nei – 149x119x171 cm. Vieno bagažo vieneto svoris neturi viršyti 32 kg arba 23 kg.

Vaiko vežimėlis arba automobilinė kėdutė registruojami su kitu bagažu ir skraidinami nemokamai (iki 24 mėn. vaikui).

3 042 thoughts on “Informacija ir bagažas

 1. Atsakyti Asta Rgp 3, 2015 20:46

  Laba diena.
  Su Ryanair skrendu į Maltą ir noriu paklausti dėl antrojo (mažojo) rankinio bagažo. Duotus išmatavimus kaip tik atitinka mano fotoaparato dėklas. Norėjau pasiteirauti ar galima tokiu būdu vežtis fototechniką ar ją vis tik reikėtų supakuoti į rankinį bagažą (iki 10kg.)?

  • Atsakyti Kilti.lt Rgp 4, 2015 10:17

   Sveiki,
   Fotoaparatą galite gabenti kaip Ryanair mažąjį rankinį bagažą (35x20x20x cm, svoris neribojamas).

 2. Atsakyti Vilma Lie 14, 2015 20:34

  Laba diena, turiu toki man labai svarbu klausima… Ar galima gabenti rankiniam bagazia suvenyrinius magnetukus, jei galima, tai kiek vienetu ir suvenyrines siuvimo zirklutes ??? Skrysiu su Ryanair is Dublino i Kauna. Aciu uz atsakyma.

  • Atsakyti Kilti.lt Lie 15, 2015 09:08

   Sveiki,
   Magnetukus gabenant rankiniame bagaže problemų kilti neturėtų. Žirkles galite gabenti rankiniame bagaže jei ašmenų ilgis neviršija 6 cm ir ašmenys yra apsaugoti.

 3. Atsakyti Dovilė Bir 16, 2015 08:26

  Sveiki, iškilo toks klausimėlis, ar yra kažkokie ribojimai skrendant nėštumo metu, iki kurio mėnesio nėštumo skraidina pigios skrydžiu bendrovės, ar tiesiog priklauso nuo pačios nėštukės savijautos. ačiū labai už atsakymą :)

 4. Atsakyti Ramunė Bir 15, 2015 10:02

  Laba diena,
  skrendant su Wizzair į Norvegiją ar galiu fotoaparatą turėti prie savęs pasikabinusi ant kaklo, ar jis nebus skaitomas kaip antras salono bagažas, ar jį vis gi turėčiau įsidėti į mažą rankinį bagažą? Ačiū.

  • Atsakyti Milda Bir 15, 2015 12:08

   Sveiki,
   Keliaujant su pigių skrydžių aviakompanija Wizzair orlaivio salone galima gabenti tik 1 vnt. rankinio bagažo. Papildomus daiktus rekomenduojame sutalpinti orlaivio salono bagaže, arba galite gabenti kaip registruotą bagažą, už papildomą mokestį.

 5. Atsakyti Nonita Bir 10, 2015 22:26

  Dar klausimas. Poryt skrendu į stavangerį su wizzair. Iš dutty free reikia nupirkti degtinės du butelius, po 0,7l. Viską teks neštis į lėktuvą. Ar neatims stavangeryje?

 6. Atsakyti Nonita Bir 9, 2015 08:03

  Laba diena, 12 dieną skrisiu su wizzair į Stavangerį, imsiu mažą orlaivio bagažą, nemokamą tą. Noriu paklausti ar galiu įsidėti prieskonių ir dešros? Tas bagažas bus nešamas į lėktuvą.

  • Atsakyti Milda Bir 9, 2015 09:21

   Sveiki,
   Į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos ir pieno produktų, sūrio. Šunų ir kačių ėdalas nėra įtrauktas į 10 kg limitą. Su savimi taip pat galite vežtis (asmeniniam naudojimui) iki 10 kg vaisių, uogų ir daržovių (išskyrus bulves).
   Mėsos gaminius galite gabenti sandariai supakuotus (geriausia vakuume). Prieskonius galite gabenti originaliose pakuotėse.

 7. Atsakyti emilija Geg 15, 2015 19:21

  sveiki, kaip suprantu rankiniame bagaže galima gabenti 10*100 ml. skysčių, o orlaivio bagaže neribotas skysčių ( ne alkoholio) kiekis. o sakykite vaistai skystu pavidalu ( dirbtinės ašaros, kontaktiniai gydomieji lęšiai originalioje pakuotėje su skysčiu) rankiniame bagaže įskaičiuojami į tą 10*100 ml. ar jie skaičiuojami atskirai? ir ar orlaivio bagaže skysčius reikia sudėti į plastikinį maišelį? ačiū už atsakymą. P.S. Skrydis Vilniu- OST :)

  • Atsakyti Milda Geg 18, 2015 10:24

   Sveiki,
   Rankinis bagažas ir yra orlaivio salono bagažas – skirtingos aviakompanijos skirtingai juos vadina.
   Skysto pavidalo vaistai priskiriami skysčiams ir turi būti gabenami atsižvelgiant į skysčių gabenimo reikalavimus.
   Skysčių negalite gabenti daugiau 1 l, kurį turi sudaryti ne daugiau kaip 10 vnt. po 100 ml pakuotės. Visos skysčių pakuotės turi būti supakuotos užsegamame permatomame krepšelyje. Vienas krepšelis – vienam keleiviui (tokius maišelius galite įsigyti oro uostuose).

 8. Atsakyti Agnė Geg 10, 2015 20:58

  Labas vakaras,
  Planuoju skristi iš Vilniaus į Bulgariją. Skrydis bus su persėdimu, gali tekti skristi arba tik su Wizzair oro linijomis, arba ir su Wizzair ir su Ryanair. Jei turiu 100 ml kvepalus viename buteliuke ar galiu juos vežtis? Ar Wizzair oro linijų, kaip ir Ryanair, didžiausias galimas skysčių vežimosi kiekis yra 1l?
  Taip pat, norėjau paklausti dėl orlaivio salono bagažo – vešiuosi lagaminą, kurio išmatavimai 52x37x23, jei keliausiu du kartus su Wizzair oro linijomis į vieną pusę (dėl persėdimo), ar man abu kartus reikės apmokėti šį rankinį bagažą?

  • Atsakyti Milda Geg 11, 2015 09:46

   Sveiki,
   Kvepalus galite gabenti rankiniame bagaže pagal skysčių gabenimo taisykles. Skysčių gabenimo taisyklės rankiniame bagaže – vienodos. Skysčių negalite gabenti daugiau 1 l, kurį turi sudaryti ne daugiau kaip 10 vnt. po 100 ml pakuotės. Visos skysčių pakuotės turi būti supakuotos užsegamame permatomame krepšelyje. Vienas krepšelis – vienam keleiviui (tokius maišelius galite įsigyti oro uostuose). Kadangi keliausite su dviem atskirais skrydžiais – abiems skrydžiams būtina įsigyti didelio orlaivio salono bagažo paslaugą.

 9. Pingback: Wizzair sėdėjimo vietų tvarka įsigalioja ← Wizzair skrydžiai

 10. Atsakyti Liveta Geg 2, 2015 23:16

  Sveiki ar galima veztis 4-5 nelabai storas knygas su wizzair i antrima siaures airija is Vilniaus ar jis turi būti registruotame bagaze? Ir kokie wizzair lagamino ismatavimai

  • Atsakyti Milda Geg 4, 2015 10:45

   Sveiki,
   Knygas galite gabenti rankiniame bagaže.
   Nemokamai su pigių skrydžių aviakompanija Wizzair keleivis gali gabenti mažą orlaivio salono bagažą (42x32x25 cm, svoris – nematuojamas).
   Už papildomą mokestį keleivis gali pasikeisti mažo orlaivio salono bagažą į didelį orlaivio salono bagažą (56x45x25 cm. svoris – iki 10 kg).
   Taip pat, už papildomą mokestį, galite gabenti registruotą bagažą (149x119x171 cm, svoris – iki 32 kg).

   • Atsakyti Tomas Geg 9, 2015 13:06

    Sveiki kiek galima vestis alkoholio is Barselonos i Lietuva?

    • Atsakyti Milda Geg 11, 2015 09:34

     Sveiki,
     Į Lietuvą galite gabenti:

    • 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
    • 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
    • 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
    • 110 l alaus.
 • Atsakyti Domantė Geg 1, 2015 13:17

  Mano lagaminas nera didelis bet ismatavimai tokie ilgis 55cm, plotis 37 ir aukstis 40cm, o svoris 23kg skrendu su wizzair i lietuva. Ar viskas gerai jei lagamino priekys truputy issiputes bet ismatavimai tookie kokius sudiktavau?

 • Pingback: Ryanair skrydžiai atsinaujina - Kilti.lt

 • Pingback: Wizzair skrydžiai: bagažas - Kilti.lt

 • Atsakyti lui lui Bal 15, 2015 12:56

  Sveiki noreciau paklausti kiek kg saldytu koldunu ar cepelinu galima vezti bagaze?ar galima 32kg?skrendu su wizzair i norvegija

 • Atsakyti Karolina Bal 13, 2015 12:43

  Sveiki.

  Ar reikia turėti receptą, jei vežuosi kontraceptines tabletes? ir ar galima vežtis tik lapelį, ar reikia su visa dėžele?

  Dėkui.

 • Atsakyti Agnė Bal 10, 2015 11:14

  Sveiki, ar galima tablečių lapelį (vaistai nuo skrandžio rūgštingumo) vežtis be originalios dėžutės?

 • Atsakyti Liveta Bal 2, 2015 20:02

  Sveiki su wizzair skrendu pirma karta ir nežinau ar galima veztis vaistus kurie yra tepami?ir plancetini kompiutery i antrim siaures airija

 • Atsakyti Giedre Vas 23, 2015 16:04

  Sveiki.
  Wizzair skrydis i Bergama. Ar galima dideliame orlaivio krepsyje gabenti simtalapi (pyragas)?

 • Atsakyti Ingrida Vas 16, 2015 12:36

  skrisiu i Londona su ryanair. Ar galima rankiniame bagaze gabianti keramikine vaza ir dubeni

 • Atsakyti tomas Vas 12, 2015 15:00

  Sveiki, kaip užsisakyti antrą registruotą bagaža, jei galimybė pasirenkant tik vienam? ačiu.

 • Atsakyti Dovile Vas 7, 2015 20:29

  Sveiki, jei wizzair registruotas bagazas virsyja 32 kg kokios bus pasekmes? ar teks prioket ar teks isipirkt nauja bagaza? jei primoket tai kiek kainuotu nuo kiekvieno virsyto kilogramo? skrydis is kipro i vilniu vasario 8d. tikiuosi sulaukti atsakymo

 • Atsakyti arunas Vas 7, 2015 00:22

  Sveiki, kokį kiekį pinigų svarais galima išvežti iš Airijos kaip nedeklaruotą, skrisiu iš Dublino

 • Atsakyti Ewie Vas 2, 2015 03:07

  Sveiki, skrisiu i Olandija su Wizzair ir noriu i registruota bagaza isideti pora litru alaus is pilstyklos. Ar tai nesudarys problemu? Dekoju is anksto uz atsakyma.

 • Atsakyti Rima Sau 30, 2015 08:24

  Sveiki,
  Ar varškės sūris priskiriamas skysčiams?

 • Atsakyti Markas Sau 28, 2015 03:50

  Sveiki, skrendu is Lietuvos i Anglija, norėčiau paklausti ar galima rankiniame bagaze tureti vaistu.? Jei taip, tai ar jie butinai turi buti dezutese originaliose ar galima vezti juos palaidai? ( pvz lapeli tableciu be jokios dezutes ) ačiū už atsakyma :) )

 • Atsakyti klausianti Sau 26, 2015 21:00

  norejau pasiteirauti ar skrendant su Raynair rankiniame bagaze galime vezti nuotrauku remelius?

 • Atsakyti Pompa Sau 26, 2015 14:47

  Anglija-Lietuva, 50vnt. pakuote bateriju dukros zaislams.

  Aciu

 • Atsakyti Pompa Sau 25, 2015 13:18

  Laba diena,

  Ar rankiniam bagaze galima vesti AA 1.5V baterijas ir jei galima tai kiek.
  Aciu

 • Atsakyti adele Sau 14, 2015 11:13

  Sveiki, skrendu i londona su wizzair. Imu rankini bagaza. Ar duty free nusipirktos cigaretes privalo tilpti i ji ar galima jas nešis atskirai duty free maišelyje? Nes ketinu pirkti pora bloku.

 • Atsakyti graske Sau 14, 2015 10:54

  Sveiki
  Ar visus saldainius galima vezti i Anglija.Is rygos su Raynair

 • Atsakyti darius Sau 5, 2015 23:09

  Sveiki,

  Norejau paklausti ar galiu gabenti i Norvegija, Viagra ar ciali savo reikmem, be jokiu tai gydytojo receptu

 • Atsakyti Jolanta Sau 2, 2015 11:41

  Sveiki. Noriu paklausti, ar galiu rankiniame bagaže vežtis tuščią stiklinį butelį ir stiklinę vazą?

 • Atsakyti Dovilė Sau 1, 2015 23:07

  Sveiki,
  Skrendu su Ryanair iš Kauno į Maltą su persėdimu Londone. Kaip su registruotu bagažu? Jį reikės pasiimti ir vėl priregistruoti? Ir kaip su mokesčiu? Susimokėjau 210lt už 20kg bagažą. Tai pakankama, kad bagažas kartu nukeliautų iki Maltos? Ačiū.

 • Atsakyti migle Gru 31, 2014 00:51

  Skrendu stanstedas-kaunas ir noreciau suzinoti ar rankiniame bagaze galima vestis alkoholio pirkto salyje ar jis turi buti pirktas duty free parduotuveje

 • Atsakyti Dovile Gru 29, 2014 19:17

  Skrydis Vilnius->Roma su ryanair. Ar rankiniame bagaže galiu gabenti LED manikiūrininkės lempą ir nagų lakus?

 • Atsakyti klaustukas Gru 24, 2014 18:55

  sveiki. kiek galima cigareciu bloku veztis i arija? pirmai skaiciau,kad 1 su puse bloko,dabar randu,kad tik 1 bloka. tai norejau pasiteirauti, kiek isviso bloku galiu veztis i airija?

 • Atsakyti rai Gru 22, 2014 10:50

  laba diena,
  noriu suzinoti, koks yra maksimalus skysciu kiekis(litrais) wizzair registruotame bagaze skrendant is kutaisio i vilniu?
  dekoju uz atsakyma)

 • Atsakyti migle Gru 18, 2014 17:57

  Ar galima rankiniame bagaze vestis du blokus cigareciu pirktu iprastoje lietuvos parduotuveje ar butinai turi buti pirkta dutty free parduotuveje?

 • Atsakyti Giedrius Gru 10, 2014 20:00

  Sveiki, skrendu su wizzair Anglija – Lietuva, gal galite vaizdziai parodyti registruoto bagazo matmenis? Nelabai suprantu lagamino aukstis tai gulscio ar kaip cia? Bei kiek grynuju pinigu ( svarais ) galima gabentis su savimi?

 • Atsakyti Milda Gru 10, 2014 19:59

  Sveiki, skrendu su wizzair Anglija – Lietuva, gal galite vaizdziai parodyti registruoto bagazo matmenis? Nelabai suprantu lagamino aukstis tai gulscio ar kaip cia? Bei kiek grynuju pinigu ( svarais ) galima gabentis su savimi?

 • Atsakyti Asta Gru 9, 2014 20:31

  Sveiki. Norėčiau pasitikslinti ar Wizzair rankinis bagažas 56 x 45 x 25 cm turi sverti iki 10kg, o 42 x 32 x 25 cm bagažui nėra svorio apribojimų?

 • Atsakyti Jonas Gru 8, 2014 18:37

  Ar Ryanair rankiniame bagaže galima vežti akumuliatorinį tiesinį šlifuoklį? Komplekte yra ir grąžtai, neviršijantys 6 cm. ilgio. Sukomplektuotas jis suktūsi, veiktų ir įdėjus grąžtą juo gal ir galima būtų ką nors pagąsdinti.
  Iš anksto dėkoju.

 • Atsakyti Šarūnė Gru 8, 2014 14:53

  Laba diena,
  domina wizzair oro linijų mažojo rankinio bagažo maksimalus svoris. Dėkoju.

 • Atsakyti Kristina Gru 3, 2014 20:45

  Sveiki, skrendu iš Lietuvos su Ryanair kompanija, kurios „Nemokamo Ryanair rankinio bagažo išmatavimai: 55x40x20 cm. Svoris negali viršyti 10 kg.“ Grįžtu po savaitės su WizAir kompanija, kurios „… orlaivio salono bagažo dydis yra 42 x 32 x 25 cm arba mažesnis, jūs galite jį pasiimti į saloną nemokamai. Svoris nėra ribojamas. Jis privalo tilpti po keleivio sėdyne priešais jus.“ Registruoto bagažo nesu užsakiusi nei Ryanair, nei WizAir kelionei.
  Paaiškikite prašau, ar skrisdama atgal į Lietuvą turėsiu susimokti už rankinį bagažą pagal WizAir kompanijos rankinio bagažo matmenų neatitikimą, nors jei bagažas ir tilptų po keleivio sėdyne priešais?

 • Atsakyti Kriste Lap 30, 2014 13:15

  Ar galima rankiniame bagaze nestis dazus, lubdazius, seselius ir pan?

 • Atsakyti ANDRIUS Lap 26, 2014 21:00

  klausiu DAR KARTĄ-ar galima rankiniame bagaže vežti 2 indelius raudonos ikros. DAR KARTA AČIŪ UŽ GREITĄ ATSAKYMĄ.

 • Atsakyti Romas Lap 21, 2014 20:19

  Skrendu į Amsterdamą. Ar galiu su savimi gabenti 5 kg spanguolių uogų ?

 • Atsakyti Sandra Lap 20, 2014 03:28

  Sveiki,

  Iš Londono į Kauną grįšime su Raynayr.
  Ar galiu vežtis maisto papildus – konkrečiai žuvų taukų kapsulės kūdikiams. Kokį kiekį ir kaip supakuotą?

  Ačiū.

 • Atsakyti Vaidas Lap 7, 2014 16:14

  Laba diena,
  Ar galima skrendant su Ryanair į Norvegiją ir iš jos rankiniame bagaže gabenti trikojį stovą fotoaparatui?

 • Atsakyti Dona Spa 29, 2014 14:20

  Laba diena,
  Skrendame dviese į Paryžių su Ryanair .
  Dviese iš viso imame du bagažus nemokamai :Imame vieną rankinį bagažą,kurio išmatavimai 55x40x20 cm ir vieną moterišką rankinę,kurios išmatavimai didesni negu 35x20x20 cm,bet mažesni negu rankinio bagažo 55x40x20 cm.
  Ar taip galima?
  Ar galima rankiniame bagaže vežti degtukų dėžutę?
  Ačiū!

 • Atsakyti Raminta Spa 27, 2014 16:10

  Sveiki,

  Zinau, kad galima pasiimti vezimeli nemokamai,skrendant su kudikiu. Bet ar yra matmenu ribojimas?Mano vezimelis sulankstytas gal didelis, del to ir nesu tikra.
  Dekui

 • Atsakyti kristina Spa 23, 2014 12:44

  Sveiki,
  Skrendu su wizzair larnaca (kirpas)- Vilnius.
  Kaip yra su alkoholiu ? turiu vyno ir turiu aliejaus kaip del gabenimo?

 • Atsakyti Dona Spa 23, 2014 08:36

  Laba diena,
  Skrendame su Ryanair į Paryžių.Dar prašau rašau atsakyti:
  1. Mano biliete nenurodytos vietos.Ar skrendant su su Ryanair vietos nenurodomos?Jei nurodomos,kas tai turi padaryti,kur man kreiptis?
  2. Ar patikroje nebus problemų,nes mano dantų protezai su metaliniu gomuriu.
  3. Nešioju klausos aparatą,ar reikalingas koks nors dokumentas.Ar patikroje reikės išsiimti klausos aparatą arba išimti maitinimo elementą iš klausos aparato?
  4. Kaip įpakuoti atsarginius klausos aparato maitinimo elementus.
  5. Ką reiškia:‘‘ Vežant rankiniame bagaže vaistai privalo būti originalioje pakuotėje.“Ar tai reiškia,kad vaistai turi būti dėžutėse?Tarkim,man reikės tik vienos vaistų taip vadinamos plokštelės,o dėžutėje jų būna 4. Ar aš privalau tą vieną vaistų plokštelę dar įdėti į jo pakavimo dėžutę?
  6. Ar galiu ant savęs turėti papuošalus:Jei taip,kaip juos pateikti patikroje?
  a)sidabrinius žiedus
  b)metalinę apyrankę
  c)sidabrinę grandinėlę
  d)perlų karolius.
  7. Ar galiu rankiniame bagaže vežti mažas metalines šakutes?
  8. Ar galiu rankiniame bagaže vežti mažas manikiūrines žirklutes.

  Ačiū!

 • Atsakyti Mindaugas Spa 22, 2014 11:58

  laba diena, norejau paklausti ar galiu gabenti nešiojama kompiuteri lektuvo salone su savimi ar jį reikia gabenti bagažo skyriuje?

 • Atsakyti Raminta Spa 20, 2014 20:35

  Sveiki, norėčiau paklausti ar skrendant ryanair su rankiniu bagažu, galiu atskirai neštis fotoaparatą su dėklu? Ir ar jis nesiskaitys kaip antras bagažas?

 • Atsakyti Eglė Spa 17, 2014 20:02

  Sveiki, skrendame į Romą su Ryanair. Tik rankiniu bagažu. Ar nepakanka visus skyscius, t.y. kosmetika, kvepalus, dezodorantą, tiesiog susidet i kokį sandariai uždarytą maišelį? Ar būtina pirkti specialių? Ir jei norėsime parsivešti kelis butelius vyno, juos galima tik dutyfree pirkti? pačioje Romoje pirktų neleis į oro uostą įsinešti? Ačiū iš anksto.

 • Atsakyti Toma Spa 16, 2014 17:32

  Sveiki,

  Su Wizzair skrendu į Norvegiją. Kaip ir daugeliui – kyla klausimų:
  1) ar į registruotą bagažą galiu dėtis šampūnų, dušo želė, plaukų kondicionierių originaliose pakuotėse;
  2) ar į registruotą bagažą galiu dėtis purškiamų ir rutulinių dezodorantų, kvepalų buteliuką, nagų lako ir panašiai, kad jų nereiktų dėtis į rankinį bagažą;
  3) ar į registruotą bagažą galiu dėti vytintų ir rūkytų mėsos gaminių;
  4) ar į registruotą bagažą galiu dėti vakuumuotų, termiškai neapdorotų mėsos gaminių;
  5) ar galima pasiimti 1 l stipriųjų alkoholinių gėrimų (viena tara) ir 1 l alaus?

  Ačiū

 • Atsakyti Gintas Spa 15, 2014 22:54

  Skrendu su ryanair i anglija. Ar galiu pasiimti 800 cigareciu IR 1kg sukamo tabako rankiniame bagaze?

 • Atsakyti Agne Spa 13, 2014 17:11

  Sveiki, skrendu su ryanair kompanija ir norejau paklausti ar rankiniame bagaze galima vezti elektrine plauku kirpimo masina su visais jos priedais: zirkles, angaliukai t.t ? ir elektrine barzdaskute su jos priedais?

 • Atsakyti lina Spa 13, 2014 15:33

  Laba diena,
  Man kyla klausimas del leidziamo alkoholio kiekio vaziuojant į Norvegiją. Vykstame aš, mano sutuoktinis ir kūdikis, reg. bagažą vežames tik vieną, kuriame bus visų daiktai.Taigi klausimas kiek leidžiama veštis alkoholio lagamine, kiek leidžiama vienam asmeniui ar tiek kiek dviems, nes vykstame tai dviese?
  Taip pat jei jau lagamine vežamės visą galimą maksimalų leidžiamą alkoholio kiekį, ar begalima duty free pirkti ir veštis dar ką nors iš alkoholio iš ten?
  Taip pat klausimas ar galime veštis kūdikiui vežimėlį, nors rezervuojant skrydį neradome kur jį užregistruoti?

 • Atsakyti Beatričė Spa 10, 2014 16:14

  Laba diena, skrendu iš Rygos į Londona, esu pilnametė ir turiu tik rankini bagaža. Ar galiu vežtis su savimi 2 blokus cigarečių kurias pirkau Lietuvoje?

 • Atsakyti Agne Spa 8, 2014 15:42

  Laba diena, skrendu su Ryanair i Londona, tik su rankiniu bagazu. Turiu nusipirkusi 6 pakelius tabako cigaretems t.y. 240g. Ar galiu papildomai pirkti cigareciu duty free parduotuveje ar cia jau visas leistinas kiekis?? Aciu uz atsakyma.

 • Atsakyti gitani Spa 6, 2014 15:16

  laba, noriu paklausti skrendam su wizzair. ar skrendant su kudikiu ir priduodant jo vezimeli prie lektuvo galima ji tarkim su plevele apsukti ir ar galima paciam vezime buti daiktu, pampersu, anklode, ziasliukai?

 • Atsakyti Rūta Spa 4, 2014 21:58

  Sveiki,
  ar gali tekti mokėti už rankinį bagažą, jeigu bus 3-4 cm didesnis nei nustatyta?

 • Atsakyti Ieva Spa 1, 2014 21:53

  Sveiki,ar galima rankiniame bagaze vezti maisto produktus tokius kaip saldainiai,pyragas,kumpis? Skrydis su wizzair is Rygos i Olandija.

 • Atsakyti Noreika Spa 1, 2014 14:16

  Sveiki, skrisiu į Kiprą su Wizzair, mano lagamino išmatavimai 50x35x23, verta surizikuoti ir pabandyti įmontuoti lagaminėlį į „matavimų dėžę“ ar geriau pasiieškoti kito lagamino?

 • Atsakyti DOvile Rgs 30, 2014 14:35

  Sveiki, norime paimti vezimeli 4 metu vaikui. kokia procedura? dekoju

 • Atsakyti Skaiste Rgs 30, 2014 13:36

  Sveiki. Iškilo toks klausimas dėl skysčių. Jeigu skysčio buteliukas yra didesnės talpos, t.y. daugiau nei 100 ml, bet pačio skysčio yra tarkim mažiau nei 100 ml. Ar galima pasiimti su savimi ir praiesiu pro patikrą?

 • Atsakyti Veta Rgs 30, 2014 10:28

  Laba diena,

  norėjau pasiteirauti kokia yra situaciją su pelenų gabenimu pr ryanair bendrovę?

 • Atsakyti Jurga Rgs 29, 2014 16:04

  Ir dar klausimas, ar galiu segėti babybjorn kūdikio nešioklę, ar ją reikės nusiimti?

 • Atsakyti Jurga Rgs 29, 2014 15:06

  Ačiū. Pavardės vienodos:)
  Dabar galvoju, kaip tuos ašmenis išmatuoti..:)

 • Atsakyti Jurga Rgs 29, 2014 14:50

  Ačiū. Aš planuoju vežtis nedidelį kiekį, kad vaikui galėčiau išvirti košytę pirmomis dienomis, kol rasiu vietoje, kur nusipirkti. Kaip suprantu, jei tai bus maži gabaliukai ir supakuoti pagal skysčių gabenimo taisykles, tai kaip ir ok?
  Ir dar, ar galiu vežtis tokį prietaisą: http://www.philips.lt/c/avent-baby-toddler-feeding/avent-avent-kombinuotas-garintuvas-ir-maisytuvas-scf870_22/prd/ arba blender?
  Tiesa, jei vežuosi du mažamečius vaikus, ir vykstu be vyro, ar reikalingas jo sutikimas – leidimas, patvirtintas notaro dėl vaikų išvykimo į užsienį?

 • Atsakyti Jurga Rgs 29, 2014 12:15

  Laba diena,

  planuoju skristi su Ryanair į Romą, ar galiu turėti rankiniame bagaže šaldytos mėsos? Kiek ml galiu turėti skysčių?

 • Atsakyti Gabrielė Rgs 28, 2014 15:55

  Sveiki,

  Jei skrydis yra netiesioginis, o su persėdimais? Kaip tada su registruotu bagažo mokesčiu? Su Wizzair skrisiu iš VNO į Lisaboną. Paryžiuje būtų persėdimas ir iš ten su Ryanair į Lisaboną.

 • Atsakyti Dainius Rgs 26, 2014 08:29

  laba diena. kiek cigareciu galiu skraidintis i norvegija su wizzairu? viena ar du blokus? aciu

 • Atsakyti Milda Rgs 26, 2014 08:23

  Skrisiu su wizzair i Bergena, ar leistinas kiekis 2 blokai cigareciu?

 • Atsakyti Gintare Rgs 25, 2014 15:33

  Sveiki,ar galima rankiniame bagaze vezti maisto produktus tokius kaip saldainiai,pyragas,desra,duona ? viena karta skridau su ryanair ir viska ateme

 • Atsakyti Justina Rgs 24, 2014 20:21

  Laba diena,

  Norėjau pasiteirauti, ar galima vežtis į saloną papuošalus ar geriau juos palikti registruotame bagaže? Beje, ar svarbu papuošalų pakavimas?

 • Atsakyti Kamile Rgs 24, 2014 17:14

  Sveiki, skrendu i Norvegija su wizzair ir tik su mazu rankiniu bagazu, ar asmenine rankine, kurioje vezciausi pinigine, telefona ir kitus asmeninius daiktus skaitosi kaip bagazas ir ar galiu rankine pasiimti kartu su mazu bagazu?

 • Atsakyti zigmas Rgs 24, 2014 17:11

  sveriu 160kg ar nebus problemu skrendant ryanair.Dekui

 • Atsakyti linas Rgs 23, 2014 15:48

  Sveiki,
  ar nepilnametis trylikos metų gali vežtis cigaretes į Angliją? Rankiniame bagaže?

 • Atsakyti Laura Rgs 21, 2014 11:00

  Sveiki. Keliaujame su raynair avialinijomis į Angliją. Ar galima rankiniame bagaže vežtis kūdikio mišinelių dar neatidarytoje originalioje skardinėje kurio kiekis yra 400 g. ? Ir ar galima 1 l. termosą neštis į saloną su šiltu vandenuku mišinėliui pasigaminti?

 • Atsakyti Enrika Rgs 20, 2014 09:19

  Sveiki, planuoju skristi į Londoną. Tuo metu jau turėsiu 16 metų, ar reikalingas dokumentas iš notaro su tėvų leidimu skristi? Ir jeigu lęšių skystis yra skirtas kelionėms jį galima vežtis, kartu į vieną maišelį sudėjus tušą ir lęšių skystį?

 • Atsakyti Dovis Rgs 17, 2014 19:42

  Sveiki,
  ar yra galimybe dali bagazo nestis „ant saves“? Pavyzdziui, ar galiu nestis normalaus dydzio profesionalu fotoaparata ant kaklo, su jam skirta virtuve? Ar WizzAir galetu reikalauti sugrusti fotoaparata i nesama nemokama rankini bagaza, kuris nevirsyje leistinu ismatavimu? :)
  Aciu.

 • Atsakyti Ausra Rgs 17, 2014 15:06

  laba diena. Skrendant is Maltos i Lietuva su Ryanair i registruota bagaza koki kieki alkoholiniu gerimu galima gabenti?

 • Atsakyti Inga Rgs 17, 2014 11:19

  Sveiki, skrisiu su ryanair į Norvegiją. galima vežtis rūkytų mėsos gaminių?jei taip – kokį kiekį ir kaip supakuotą.Dėkui

 • Atsakyti Jurgita Rgs 15, 2014 15:14

  Sveiki,
  ar teisingai supratau, kad vaikui iki 2 metų taip pat priklauso rankinis bagažas iki 5kg bei 2 vnt.kūdikių įrangos.
  Vadinasi galiu vežti kūdikiui papildomą rankinę iki 5kg – patikslinkit, ar jai yra dydžių ribojimai, nes niekur neradau, ar taikomi tie patys dydžiai kaip ir antrajai mažai rankinei (35x20x20).
  Taip pat norėčiau pasitikslinti dėl kūdikių įrangos: ar teisingai supratau, kad nemokamai galiu vežti sulankstomą vežimėlį ir automobilinę kėdutę (turiu galvoj ne kūdikio kėdutę, bet didesnio vaiko kėdutę (child/toddler seat)?

 • Atsakyti Greta Rgs 12, 2014 14:00

  Sveiki, keliaujant su wizzair iš Vilniaus į Londoną, galima su savimi į saloną pasiimti rankinę ir atskirai kompiuterio krepšį?

 • Atsakyti Danė Rgs 10, 2014 08:38

  Laba diena,skrisiu su wizzair į Londoną.Ar galiu vežtis smuiką kaip rankinį bagažą.Smuikas minkštame dėkle.Dėkoju

 • Atsakyti Agne Rgs 9, 2014 12:23

  Laba diena,skrisiu su Ryanair į Airiją. Rankiniame bagaže noriu vežtis du buteliukus po 100ml šaltalankių aliejaus,tačiau vienas jų yra rušiskas,bet pirktas Lietuvos vaistinėje,o ant kito užrašas Lietuviškas. Juos išėmiau iš kartotinių dėžučių,nes su jomis netelpa i maišelį skysčiams,bet dežutes įsidėjau į lagaminą. Ar neprisikabins prie manęs kad vienas iš tų buteliukų Rusiškas ir ar išvis leis praeti su tokiu kiekiu? Ačiū už atsakymą.

 • Atsakyti Rūta Rgs 7, 2014 18:35

  Laba diena,
  Ar galima vežtis į Maljorką Ryanair manikiūro reikmenis – manikiūro žirklutes, pincetą?
  O dešrą ir makaronus?
  Ir kiek galima vežtis iš Maljorkos į Lietuvą alkoholinių gėrimų, pirktų duty free?

 • Atsakyti edgaras Rgs 6, 2014 20:33

  sveiki. noreciau paklaust del elektronines cigaretes skyscio gabenimo, ar yra jam kokie apribojimai i norvegija ir danija? skystis butu su nikotinu. aciu uz atsakyma :)

 • Atsakyti Karolina Rgs 6, 2014 15:31

  Sveiki, skrisiu su Wizzair kompanija iš Norvegijos į Lietuvą. Ar galima gabentis man būtinus vaistus?

 • Atsakyti Agne Rgs 2, 2014 22:00

  laba diena, skrisiu su Ryanair kompanija i Airija. Kiek supratau cigareciu rankiniame bagaze galima i lektuva isinesti 15 pakeliu,taciau jos gali buti pirktos paprastoj parduotuvej ar tik Duty free?taip pat kiek galima pirkti alkoholiniu gerimu ir nestis juos i lektuva parduotuvese Duty free?

 • Atsakyti Gabriella Rgs 2, 2014 20:22

  Sveiki, skrendu su Wizz air (LDN) turesiu tik rankini bagaza , kiek jis turi sverti ir ar galiu marinuotus baravykus veztis stikliniame stiklainyje ? Kiek galima vezti cigareciau ? Labai dekoju

 • Atsakyti Keleive Rgs 1, 2014 20:16

  Sveiki, Skrendu su wizzair. bei su vaiku 8 menesiu. ar sulankstomu vezimeliu galesiu privaziuot prie pat ilaipinimo vietos kadangi kartu vaika panest ir bagaza neimanoma..

 • Atsakyti Rūta Rgp 26, 2014 18:27

  Laba diena,

  Ar galima salone vežtis maistą? O lūpų blizgius ar kvepalus?

 • Atsakyti Ąžuolas Rgp 26, 2014 14:17

  Laba diena, norėjau pasitikslinti perskaičus taisykles lankas ir arbaletas yra nelestini? o jeigu galima kaip ?

 • Atsakyti Max Rgp 26, 2014 09:54

  Laba diena, kaip gabenti paveiksla (Ryanair) kuris nedaug netelpa i reikalavimus (6o cm). Aciu

 • Atsakyti Ugnė Rgp 25, 2014 12:41

  Sveiki, skrendant su ryanair papildoma tašytė 35x20x20 gali buti didesne 40x35x10, jei lengvai susispaudzia ir laisvai tilptu i forma?

 • Atsakyti Reda Rgp 22, 2014 12:29

  Laba diena,
  skrendame i Anglija su persedimu Norvegijoje. Taigi idomu butu suzinot, kaip su cigaretem ir alkoholiu? vaziuojam tik su rankiniu bagazu.

 • Atsakyti Juozapas Rgp 15, 2014 11:33

  Sveiki,

  ketinu skristi į Portugaliją pirmyn ir atgal iš Vilniaus keičiant lėktuvus. Skrisiu raynair ir wizzair kompanijų lėktuvais. Ar galėsiu turėti nemokamą rankinį bagažą (kelioninę kuprinę), kurio išmatavimai 50x28x20, o svoris neviršija 10kg?

 • Atsakyti Sandra Rgp 9, 2014 12:58

  Sveiki, su 1.6 m dukra skrisiu Ryga-Norvegija. Vezimeli galiu veztis nemokamai nepriklausomai nuo jo svorio? (vezimas susilanksto). Taip pat noriu skaridintis automobiline kedute, kaip tureciau ja supakuoti? biliete bus nupirkti du bagazai tai i viena is ju galesiu priskirti automobiline kedute?

 • Atsakyti Elena Rgp 7, 2014 12:23

  Laba diena,

  Skrendu su Wizzair, rankiniame bagaže gabensiu nemažai skysčių (iki 1 litro). Norėjau paklausti, ar nekiltų problemų, jei per patikrą man prireiktų ne vieno, bet kelių maišelių skysčiams sudėti? Iš anksto ačiū už atsakymą.

 • Atsakyti mixus Rgp 5, 2014 16:31

  Sveiki, skrendu su wizzair į Norvegiją (bergeną). Turiu tik mažą salono bagažą, kurio ismatavimai turi būti tokie 42 x 32 x 25 cm. Norėjau Jūsų paklausti jei mano bagažo išmatavimai yra tokie 49x25x25 cm, ar galima ne visa ji prikrauti, kad suspaudus atitiktu ta 42cm reikalavimą.(bagažas-tai yra „tašė“ ji yra lanksti, sparitinio stiliaus). Kaip vyksta bagažo išmatavimų tinkrinimas?

 • Atsakyti Dovilė Rgp 5, 2014 07:38

  Sveiki,

  ar kai vežiese skysčius, juos būtina sudėti į vieną permatomą maišelį ar galima po kelis daiktus į kelis maišelius? Beje, kur galima būtų nusipirkti tokių maišelių?

 • Atsakyti Gabriele Rgp 3, 2014 13:32

  Sveiki , ar gali vienas nepilnametis vaikas skristi (Ryanair) su tevu palyda iki terminalo ? (Is Oslo i Ryga)

 • Atsakyti Ema Lie 31, 2014 21:40

  Ar galiu vezti rankiniame bagaze nedideli puoda su stikliniu dangciu. Skrendu su Ryanair aviakompanija. Aciu

 • Atsakyti Žymantas Lie 31, 2014 18:48

  Laba diena,
  šeštadienį skrisiu į Angliją su Ryanair kompanijos lėktuvu, tai turiu keletą klausimų:
  1. Imsiu tik rankinį lagaminą (arba tašę), tai bus galima vežtis joje dantų šepetuką, šokoladuką, kvepalų (kvepalai 150ml buteliuke, bet jų likę apie 70-80ml) ?
  2. Jeigu mano ,,tašė“ viršina išmatavimus, bet telpa toje dėžutėje, tai praleis mane?
  3. noriu pasiimti kelias tabletes, vitaminus, tuo pačiu turiu maisto papildų, miltelių pavidalu (milteliai svers apie 50g.)
  4. Kontaktinius lešius bei jų skystį.

 • Atsakyti Menulake Lie 31, 2014 12:34

  Sveiki skrisime su Wizz Air kompanija i Norvegija.Keliaus du vaikai.Vienas 8m kitas kudikis 1.5.Ar jiems abiems priklauso rankinis bagazas.

 • Atsakyti Marius Lie 29, 2014 17:55

  Sveiki, noriu paklausti ar skrendant į Jungtinę Karalystę su Ryanair galima rankiniame bagaže gabentis lazerius kurių galia 200mW, jiems skirtų baterijų ir pakrovėją?

 • Atsakyti zivile Lie 29, 2014 16:28

  sveiki,
  Su vaiku (jam 10m.) skrendu su ryanair is Anglijos i Ryga ir iskilo problema su savimi noriu pasiimti rankine,bet mano rankine neatitinka ismatavimu ( jos matai 32-28-15) ir dar su savimi turime salono lagamina jis atitinka ismatavimus. Tai va klausymas butu toks,ar mano vaikas gali imtis lagamina,kaip rankini bagaza,o as rankine kaip rankini bagaza ir ja matuoti ne rankinems skirtoj talpykloj,o didesneje? Tikiuos,kad supratot ;) ir aciu uz atsakyma

 • Atsakyti Mantas Lie 27, 2014 19:34

  Laba diena norėjau paklausti ar praleistu y lėktuva taše su nešiojamu kompiuteriu, kaip antra rankine? Išmatavimai 40x30x10. Ačiu už atsakyma :)

 • Atsakyti Keleive Lie 24, 2014 09:58

  Sveiki, keliauju į Norvegiją (Wizzair) su mažu rankiniu bagažu, ir dar norėsiu duty free nusipirkti prekių, o į mažą savo bagažą jau tikrai nieko neįtalpinsiu ar nekils problemų, jei eisiu pro vartus su rankiniu bagažu ir duty free maišeliu?

 • Atsakyti Viktorija Lie 22, 2014 22:27

  Laba diena, ar galma skrendant su Ryanair rankiniame bagaže vežtis optinius prietaisus (žiūronus) ,ar galma vežti aerozolinius nereceptinius vaistus prie skysčiu
  Ačiu

 • Atsakyti arminas Lie 22, 2014 10:19

  sveiki
  kokiu budu suzinoti prie kokiu vartu laukti savo skrydzio.
  aciu

 • Atsakyti naujoke Lie 22, 2014 10:13

  sveiki

  sakykite prasau,ar kiekviena linija (skrendu su wizzair) turi savo registravimo vieta,ar nesvarbu prie kokios registravimo vietos laukti eiles?
  ar gali skirtis keliones trukme i prieki ir atgal?
  aciu

 • Atsakyti Tomas Lie 22, 2014 07:20

  Sveiki, skrendu su wizairu , su dideliu salono bagazu ar galiu veztis navigacija automobiline , ar svoris ribojamas bagazo? aciu

 • Atsakyti Karolis Lie 21, 2014 22:59

  Sveiki,
  Man 16 metu, vaziuoju su Wizzair is Vilniaus i Londona su mama, tai ar reikia man kazkokio tevo leidimo (sutikimo) , ar reikalingas tik pasas?

 • Atsakyti naujoke Lie 21, 2014 10:55

  sveiki

  ar gali tureti 4m.vaikas rankini bagaza +1l.skyscio.
  ar galima lagamina kaip nori ideti(staciai ar isilgai) i patikros deze,svarbu kad tik matmenys atitiktu.
  aciu

 • Atsakyti naujoke Lie 21, 2014 09:37

  Sveiki

  jei mus jau uzregistravo internetu skrydziui,turime tik maza rankini bagaza,kokia eiga oro uoste.Pirmą kartą skrendame,net nezinome kur po kuo eiti.

  ir dar ar galima vezti rankiniame bagaze 1pak.riesutu,javainiu sokoladuku,sausu pusryciu 2 pak.,
  wizzair linija skrendame
  aciu

 • Atsakyti Amina Lie 19, 2014 09:24

  Laba diena,
  Skrendu su Ryanair į UK. Vežuosi tik rankinį bagažą, ar galėsiu praėjusi pro vartus, duty free nusipirkti butelį alkoholio skraidintis ir vandens? Viską sudėčiau į savo bagažą, svorio neviršytų.

 • Atsakyti Dz Lie 17, 2014 18:09

  Sveiki, skrendu ryanair oro linijomis. Mano antras rankinis bagazas zymiai virsija ismatavimus 35x20x20cm. Bet tai rankinukas, ir į matavimo rėmus įtalpinčiau, nes jame nebus daug daigtų. Ar kils dėl jo problemų?

 • Atsakyti toma Lie 17, 2014 16:20

  Skrendu su wizzair is vilniaus i londona, norejau paklausti kiek galiu vesti blakstienu tusu , vienam ipokavime 9ml ?

 • Atsakyti Gabija Lie 17, 2014 15:12

  Esu nepilnametė, ir turiu sutikimą skristi su lydinčiu asmeniu patvirtintą seniūno. Ar reikia šio sutikimo angliško varianto? Nes skrendu į Britaniją

 • Atsakyti Laima Lie 16, 2014 17:11

  Sveiki :)
  Noriu gabenti blenderį dėžutėje (ryanair lėktuvu), ar jį galima priduoti kaip rankinį bagažą, neįdėjus dėžutės į lagaminą, tašę ar maišelį, o tiesiog nešantis „pliką dėžutę“?

 • Atsakyti Jolita Lie 15, 2014 21:03

  Sveiki, rankiniui bagažui priskiriama rankinė? Ar galiu vežtis ir rankinį bagažą ir rankinę?

 • Atsakyti Vidmantas Lie 15, 2014 14:32

  Laba diena,
  pirkome wizzair skrydžio bilietus ir pirkdami nenurodėme, kad reikalingas didelis orlaivio bagažas, t.y. imtume mažą orlaivio bagažą, tačiau atsiųstuose bilietuose nurodyta Large cabin bag: 1. Ar čia įsivėlė klaida?

 • Atsakyti IRENA Lie 15, 2014 09:30

  laba diena,ar galiu is rygos veztis ryanair skrydziu i anglija rukytu mesos gaminiu,isskrendu liepos 30

 • Atsakyti Albas Lie 14, 2014 20:22

  Salono bagaže mažiukas (70 mililitrų) plaukų lako flakonas galimas ar ne? Ačiū

 • Atsakyti Sima Lie 14, 2014 14:42

  Sveiki. Skrendu su wizzair i Anglija, kiek galiu gabenti alkoholiniu gerimu ir kiek cigareciu bloku? Aciu

 • Atsakyti Miglė Lie 12, 2014 07:32

  Dar nežinau su kuriuo iš šių lėktuvų skrisime, bet noriu paklausti ar skrendant lėktuvu leidžiama naudotis telefonu įjungus lėktuvo režimą?

 • Atsakyti gabija Lie 11, 2014 19:39

  Sveiki, skrendu su drauge 16 metų, man pačiai yra 18 metų, skrendame į Paryžių, į priekį su Wizz air, atgal su Ryanair. Ar mums galima skristi, ar reikalingas, koks nors tėvų raštiškas sutikimas?

 • Atsakyti Joris Lie 9, 2014 16:55

  Sveiki,
  ar Wizzair ir Ryanair oro linijomis gabenant skysčius (šampūnas, losjonas) pagal taisykles (100ml tūrio talpose) būtina juos laikyti originaliuose buteliukuose ar galima perpilti i kelioninius permatomus buteliukus be etikečių? Ačiū.

 • Atsakyti Arnas Lie 9, 2014 15:10

  Sveiki, skrendu į Angliją su ryanair. Norejau paklausti ar galima gabent vaistus (pvz.: fastumgel tutelę) išpakuotus iš popierinių dėžučių? Nes dėžutės nesudaro jokio sandarumo ir užima daugiau vietos.

 • Atsakyti Dovile Lie 8, 2014 17:40

  Laba diena, kiek cigarečių pakelių galima skraidintis į Angliją?

 • Atsakyti Eglė Lie 8, 2014 16:56

  Sveiki, esu pilnametė, skrendu su wizzair į Luton, Londoną. Ar galima skraidinti 6 pakelius skirtingos rūšies cigarėčių?

 • Atsakyti Dovile Lie 8, 2014 16:53

  Laba diena. Noreciau paklausti ar pereiciau su lagaminu kurio ismatavimai 58*41*21?

 • Atsakyti Erika Lie 8, 2014 14:38

  Ar nestumo pazyma reikes rodyti kartu su bilietu ten pat? Ar kazkur kitur?

 • Atsakyti A.K Lie 8, 2014 14:06

  Laba diena, ar skrendant su wizairr kompanija ir vežantis patį mažiausia nemokamą bagažą,galėsiu iš duty free nusipirkti alkoholinių gėrimų? Ar juos reikės įsidėti į savo krepšį ar galėsiu neštis rankoje?

 • Atsakyti ALAS Lie 8, 2014 00:22

  Noreciau suzinoti ar su Wizzair kompanija skrendant galiu persivezti dideli torta?

 • Atsakyti Kristina Lie 7, 2014 17:44

  Sveiki,
  Skrendu su Ryanair i Ryga, ir tik su rankiniu bagazu, ar galiu i ji detis aukstakulnius batelius? :)

 • Atsakyti Lietuva - Norvegija Lie 7, 2014 15:23

  Laba diena,
  Ar yra koks apribojimas kiek būtų galima skraidinti kiaušinių vienetų į Norvegiją? Skrydis W!zz Air
  Ačiū už atsakymą :)

 • Atsakyti Aukse Lie 5, 2014 18:52

  Sveiki, ar galiu rankiniame bagaze vezti 2 pakelius cigareciu jei esu nepilnamete?

 • Atsakyti lukas Lie 5, 2014 09:49

  Sveiki,
  Kiek galima skraidinti tabako gaminiu i airija?

 • Atsakyti Indrė Lie 4, 2014 22:36

  Sveiki, norėčiau paklausti ar keliaujant raynair kompanija, antras(papildomas) rankinis bagazas gali buti normali/universali kuprine? aukstis apie 41cm, plotis apie 30

 • Atsakyti Erika Lie 4, 2014 15:28

  O ar registruotame bagaze yra ribojamas skysciu kiekis?

 • Atsakyti Saulė Lie 4, 2014 12:40

  Sveiki.

  Skrendame su wizzair kompanija į Londoną. Ar rankiniame bagaže galima gabenti sandariai supokuotą šimtalapį ir džiugo sūrį?

  Ačiū

 • Atsakyti Saulė Lie 4, 2014 12:24

  Laba diena,
  Skrendame su wizzair i Londona. Ar galima rankineme bagaze gabenti šimtalapį supokuotą?

 • Atsakyti Andrius Lie 4, 2014 11:07

  Skrysiu su ryanair kompanija paprastos tases ( krepsio) ismatavymai turi buti kokie?? ar tokie pat kaip lagamino turi buti?

 • Atsakyti Evaldas Lie 4, 2014 00:26

  Keleiviai

  MR E—— ———

  Vilniaus: Registravimasis internetu
  Bagažas 1 vienetas
  Mažas orlaivio salono krepšys

  Įlaipinimo kortelės spausdinimas
  Spausdinti įlaipinimo kortelę PDF formatu
  Oslo Sandefjordo Torpo: Registravimasis internetu
  Bagažas 1 vienetas
  Mažas orlaivio salono krepšys
  _________________________________________________________

  Nukopijavau iš bilieto ir noriu paklausti ar užsakytas registruotas bagažas kurio matmenys gali būti 149x119x171 cm ir svoris 32 kg?

 • Atsakyti marius Lie 3, 2014 18:56

  laba diena skrendu i londona is rygos su persedimu osle kiek galiu veztis cigareciu. aciu.

 • Atsakyti Eva Lie 3, 2014 13:15

  Laba diena, norėjau paklausti dėl maisto vežimo rankiniame bagaže skrendant su ryanair į Norvegiją. Norvegija nėra Europos Sąjungos šalis, ar galima vežtis vytintos, ir rūkytos mėsos rankiniame bagaže sandariai įpakuotos.Dėkoju.

 • Atsakyti Rūta Lie 3, 2014 12:13

  Laba diena,

  Ryanair keliausim su 9 mėn. kūdikiu. Kūdikiui galimas 5 kg rankinis bagažas. Ar yra apribojimai jo dydžiui? Ar tai turi būti atskira rankinė, ar svoris gali būti pliusuojamas prie lydinčiojo rankinės svorio?

  Dėkoju

 • Atsakyti ANTANAS Lie 3, 2014 10:13

  Laba diena, noreciau jusu pagalbos i kelis klausimelius, kurie man iskilo, o skrendu i Norway (Wizzair), tai ar galima gabenti registruotame bagaze:
  1. Vienkartiniu skustuvu, kurie dar supakuoti ir nepanaudoti.?
  2. Ar nepirkta zalia mesa (savo is namu) galiu gabenti susaldyta ar ji turi buti nesaldyta?
  3. Ar galima gabenti marinuotu burokeliu stiklainiukuose?
  4. Ar galima brendzio 0,7l 38% ?
  Cia visa tai butu mano registruotame bagaze. Aciu uz atsakyma!

 • Atsakyti Saule Lie 3, 2014 08:12

  Sveiki
  Skrendame su Ryanairu dviese ar rankinio bagazo svoris bus sveriamas kartu ar kiekvienas rankinis lagaminas atskirai sversis
  Aciu

 • Atsakyti Dmitrij Lie 1, 2014 22:49

  Sveiki,

  ketiname skristi su Ryanair, ketinu imti rankini bagaza su savimi. Ismatavimai ilgio – 55 cm, plotis 25 cm, aukstis 35. Taciau kadangi jis yra apitustis, esant reikalui as ji galesiu suspausti. Ar esme yra ismatavimai ar kad tilptu i ta dezute?

 • Atsakyti Vilius Lie 1, 2014 20:44

  Sveiki,
  Wizzair’u skrendu i Kipra, rankiniame bagaze noriu veztis purskiamo dezodoranto likucius. Ant aliumines bonkutes parasyta talpa yra 125ml, bet akivaizdziai jauciama, kad yra maziau. Ar nekils problemu prasivezti toki daikta?

 • Atsakyti Egidijus Lie 1, 2014 19:57

  Skrendant Wizzair su dideliu kabinos bagazu svoris neribojamas ?

 • Atsakyti Asta Lie 1, 2014 16:34

  Sveiki,
  Skrendu i Norvegija (Wizzair) su dideliu salono bagazu. Jei mano lagamino dydis 58x40x20 ar tai jau nebe standartas? Kils kokiu nesklandumu ar bus kokie mokesciai?

 • Atsakyti Dominykas Lie 1, 2014 15:54

  Sveiki, ar galima į rankinį bagažą įsidėti skutimosi peiliuką/us? Visur rašoma skirtingai, tad noriu įsitikinti, nes nuskridus- artimiausias dienas neturėsiu galimybės apsipirkti. Ačiū.

 • Atsakyti Dovile Lie 1, 2014 15:10

  Laba diena,
  Skrendu su Rynair i Londoną. mano rankinis bagažas sveria lygiai 10kg(kiek ir leistina), ar „Duty Free“ parduotuvėje pirkti skysčiai (alkoholiniai gėrimai) skaičiuojasi kaip papildomi kilogramai?

 • Atsakyti Virga Lie 1, 2014 14:46

  Sveiki,mes keliausime su dukryte 1metu ir 8men tai kaip supratau 1 asmeniui(ne vaikui),rankiniame bagaze galima tureti 1l skyscio ? tai vaikui galima ideti 0,5 buteliuka vandens atsigerti? ir nebutinai jis turi buti pirktas oro uoste?

 • Atsakyti Greta Lie 1, 2014 14:00

  Laba Diena, skrendu su Ryanair iš Kauno į Londona, bagažo neturėsim, tik su savim kuprines, ar galima vežtis kosmetika tai yra : blakstienų tušas, ir pudra (skysta) ? :)

 • Atsakyti Juste Lie 1, 2014 10:05

  Kiek sukamo tabako galima turėti skrendant į Angliją, taip pat įdomu ir kiek popieriukų bei filtrų?

 • Atsakyti Egidijus Lie 1, 2014 07:56

  Labadiena,

  Skrendu su wizzair is Olandijos i Lietuva, nusipirkau dar papildoma Large bagaza, klausimas tas ar galiu i lektuva nestis ir nemokama bagaza kuris telpa po sedine , taip pat ir didesni ta kuris telpa virs galvos ?

 • Atsakyti Justinas Bir 30, 2014 19:14

  Laba vakara,
  Ar galima su rankiniu bagažu gabenti kompiuterio kietajį diską?

 • Atsakyti Greta Bir 29, 2014 16:02

  Sveiki.
  Su wizzair skrendu į Angliją, man priklauso tik mažas rankinis bagažas, sakykit, kokios yra skysčių ir kosmetikos gabenimo rankiniame bagaže taisyklės.? Ir ar kompiuteris turi taip pat būti įdėtas į rankinio bagažo rankinę ar gali būti atskirame dėkle.?

 • Atsakyti Rita Bir 28, 2014 20:44

  Sveiki, skrendu Kaunas-Londonas su Ryanair. ar galiu rankiniame bagaze vezti 0.75 lt alkoholio buteli? jei ne, kiek kainuoja registruotas bagazas? aciu :)

 • Atsakyti enri Bir 27, 2014 15:03

  Sveiki,
  ar galima vežtis rankiniame bagaže kompiuterį (lagamine) ? Vaistai, kremai,, kosmetika irgi įeina į skysčius ir galiu viską kartu sudėjus vežtis tik iki 1 litro? Ir kiekvienas skystis turi būti iki 100 ml?

 • Atsakyti ingute Bir 27, 2014 07:36

  sveiki,keliauju su Ryanair,ar galiu rankiniam bagaze veztis pieno misinuko miltelius? ( jei taip,koki kieki? ir ar gali milteliai buti supilti i plastikini indeli? aciu

 • Atsakyti Dovile Bir 26, 2014 18:24

  Sveiki, kaip suzinoti ar i skrydi ieina registruojamas bagazas?

 • Atsakyti Rita Bir 26, 2014 16:47

  Sveiki. Skrendu su Wizzair į Prancūziją tiek su rankiniu, tiek su registruotu bagažu (po 1 vnt.)
  1. Ar nekils problemų skraidinantis purškiamą dezodorantą?
  2. Jei man rankinio (nemokamo) bagažo išmatavimai didesni, nei leidžiama, bet į dėžę tikrai sutalpinčiau, ar praėjus patikrą jau niekas neprisikabins?
  Ačiū iš anksto!

 • Atsakyti Neda Bir 25, 2014 13:37

  Sveiki,
  Keliaujant su wizzair ir turint maza orlaivio bagaza galima dar pasiimti nesiojamo kompiuterio tase ar jau bus mokama?

 • Atsakyti Saulius Bir 25, 2014 11:34

  Tai jei skraidinsiuosi su savimi 4 blokus viskas bus gerai?

 • Atsakyti Saulius Bir 25, 2014 10:28

  Sveiki. Kiek daugiausiai galima vienam asmeniui Wizzair nedideliam rankiniam bagaže skraidinti cigarečių blokų? Keliauju į Angliją.

 • Atsakyti Vilija Bir 24, 2014 14:27

  Sveiki,
  norėjau paklausti, kiek cigarečių galima vežtis, skrendant į Prancūziją?
  dėkoju

 • Atsakyti ieva Bir 24, 2014 08:52

  Sveiki, kiek cigareciu bloku galima veztis i norvegija, skrendant su wizzair? as maniau, kad tik 1, bet draugas skrido i norvegija ir oro uoste jam pasake, kad galimi 4 blokai.

 • Atsakyti Saulius Bir 23, 2014 21:55

  Sveiki. Kiek daugiausiai galima vienam asmeniui Wizzair nedideliam rankiniam bagaže skraidinti cigarečių blokų?

 • Atsakyti lina Bir 23, 2014 10:40

  ar vaikui vyresniam nei 2m. priklauso rankinis bagazas?aciu

 • Atsakyti Saule Bir 22, 2014 15:24

  Sveiki, su sese skrendame i Norvegija.Taciau man yra 17 metu. Skrendame su ryanair . Ar galima veztis cigaretes ir, ar man reikes notaro patvirtinto tevu sutikimo?bei kokiu dar dokumentu gali prireikti? jei mes pasiimeme 1 registruota bagaza, ar kiekviena galime pasiimti po 2 rankinius bagazus?

 • Atsakyti Amina Bir 22, 2014 09:07

  Laba diena, skrisiu su Ryanair į Angliją. Bilietas pirktas kovo mėnesį internetu, skrisiu liepą. Dar nepadarytas „check-in“. Kažkas sakė, jog jeigu „check-in“ darysiu likus aštuonioms ar mažiau dienų iki skrydžio, papildomų mokesčių nebus, o jei darysiu likus nuo trisdešimt iki aštuonių dienų prieš skrydį turėsiu papildomai sumokėti už vietą. Ar tai tiesa? Jei taip, kokio dydžio mokestis? Ar jį reikia sumokėti vietoje ar pravesti iš anksto? Ačiū

 • Atsakyti Simona Bir 21, 2014 15:54

  Sveiki, skrendu su wizzair ,ir su savim turesiu dideli orlaivio salono bagaza, ar jame galiu skraidintis, sesias supakuotas dezutes lauktuviu i kurias ieina po 200ml, kuno prieziuros priemoniu. Taip pat ar galiu su savim tureti 0,70l 22% likerio buteli ?

 • Atsakyti lina Bir 21, 2014 10:12

  sveiki,ar galiu kudikio automobiline dedute su ratais veztis iki lektuvo ir tada atiduoti I bagaza? aciu

 • Atsakyti Agne Bir 20, 2014 23:05

  Sveiki. Noriu paklausti, as broliui uzsakiau per ebay.com tinklalapi apie 20 telefonu kauseliu ( deklu) ar gali jis be problemu juos vezti rankiniame bagaze is anglijos i rygos oro uosta ? bijau kad neatimtu ju . Aciu

 • Atsakyti Vida Bir 20, 2014 18:48

  Sveiki, ar registruotame bagaže galima gabenti neribotą kiekį skysčių, kurių talpa viršija 100ml? Taip pat skaičiau, kad tokių maisto produktų kaip konservai neleidžia skraidinti. Čia galioja tik orlaivio salono bagažui ar ir registruotam bagažui?

 • Atsakyti NIJOLE Bir 19, 2014 21:42

  sveiki.skrendu su wizzair į Norvegiją,ar galima rankiniame bagaže vežti kavos ir namuose keptos mesos

 • Atsakyti Vika Bir 19, 2014 21:36

  Laba diena,ar galima i rankini bagaza ikist saldainiu dezutes ir sausainiais skrydant su wizz air ir ryanair? Aciu

 • Atsakyti Sanita Bir 19, 2014 12:19

  Sveiki su Ryanair skrendam i Norvegija. Ir yra mazoji 1metu ir 10 men ar mes galim nestis atsigerti. Ar tik butina isigyti tik oro uoste.Ir jei galite placiau parasykit su vaiku kuriam nera 2 metu kas jam priklauso.Galima atskirai tureti sauskelnes.

 • Atsakyti Algirdas Bir 19, 2014 11:27

  Turiu klausimą —- kaip apmokėti bagažą iš anksto (skrendu Kutaisį rytoj birželio 20d

 • Atsakyti Laima Bir 19, 2014 10:29

  Sveiki,
  Ar yra ribojamas rankinio bagažo svoris skrendant su Wizzair aviakompanija?

 • Atsakyti Justina Bir 19, 2014 09:58

  Sveiki. Skrendame iš Vilniaus į Portugaliją su persėdimu Eindhovene, skrendame su Ryanair, o po to jau su Wizzair. Ar galima į mažą rankinį bagažą pasiimti tokį daiktą, kaip plaukų tiesintuvą, epiliatorių? Taip pat dėl vaistų – geriu kontraceptines tabletes, ar reikalingas receptas ir pažyma iš gydytojo, kad man šie vaistai būtini? Ačiū už informaciją!

 • Atsakyti Arona Bir 19, 2014 09:52

  Sveiki, skrendant su wizzair galima tureti rankini bagaza ir + rankine,kurie kartu svertu 10kg? ar cia tik ryanair taip?

 • Atsakyti Gabrielė Bir 18, 2014 21:01

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis teniso raketę?

 • Atsakyti Darius Bir 18, 2014 16:32

  Sveiki,
  Ar gali buti ,kad didysis registruotas bagazas iki 32 kg. neatskris kartu su manim, perskaiciau cia
  Wizz Air tinklapyje, ar cia tik teoriskos galimybes, o praktikoje visuomet registruotas didysis bagazas skrenda kartu.

 • Atsakyti Rytis Bir 18, 2014 15:10

  sweiki norejau paklausti ar galima vestis 1l dektines i norvegija skrendant su w!zz lektuvu nusipirkus is miesto parduotuves o ne is oro uosto parduotuves?

 • Atsakyti Deimante Bir 17, 2014 19:21

  Sveiki, kadangi esu nepilnamete ir skrendu be lydincio asmens man reikia tevu sutikimo is notaro, ji turime, bet ar reikia anglisko vertimo? Skrendu i Norvegija

 • Atsakyti viktorija Bir 17, 2014 15:44

  Sveiki, keliausim i Sardinija su 1.8m vaiku, Ar reik jo vezimeli uzregistruot (suprantu kad nemokamai), ar paprasciausiai su juo pravaziuosim, is anskto nereikalinga jokio registracija?
  aciu

 • Atsakyti Ema Bir 17, 2014 08:12

  Sveiki, ar galima registruojamame/rankiniame bagaže turėti termo maišą/krepšį su šaldymo elementais ir vežtis jame 3 (1vnt. maždaug 200g) indelius žemaitiško kastinio?

 • Atsakyti mykolas Bir 16, 2014 21:24

  sveiki , skrendu i norvegija ,ar galima vestis vitaminus (neurozan ) ?

 • Atsakyti Valda Bir 16, 2014 20:30

  Sveiki,ar labai kabinėsis jeigu mano rankinio bagazo dydis 56x40x21cm? Ir jeigu skrendant su Ryanair noriu pasiimti rankinę,kurios išmatavimai yra didesni bet ją perlenkčiau,ar matuotu istiestos rankines dydį ar perlenktos?

 • Atsakyti Simona Bir 16, 2014 17:49

  Sveiki, noriu skristi i Lietuva atostogom. Man 15, skrisciau su wizzair. Buvau ambasadoje su mama del sutikimo skristi vienai, bet ten pasake, kad man jokiu sutikimu nereikes, jei mano deklaruota gyvenamoji vieta yra Jungtine Karalyste. Ar cia tiesa? Ar reikia vis gi kazkokiu popieriu? Nes bijau kad gali prisikabinti Lietuvoje.. Ir tiesa, dar vienas klausimukas, ar galima rankiniam bagaze veztis plauku tiesintuva?
  Aciu

 • Atsakyti Reda Bir 16, 2014 15:41

  Sveiki tai ar galima rankineme bagaze vestis brendzio buteli 0,7 l? skrendame i vokietija

 • Atsakyti Reda Bir 16, 2014 15:10

  Laba diena norėjau paklausti kiek cigarečių pakelių gali vežtis vienas asmuo į Vokietiją ir ar vaiko bagaže galiu vežti cigaretes ir galiu vežtis brendžio butelį 0,7l rankiniame bagaže ir ar galima vežtis plaukams aliejuką tai pat rankiniame bagaže

 • Atsakyti Vikta Bir 16, 2014 09:14

  Sveiki,dar turiu toki klausima,ar galiu imti su savim i orlaivio salona Šakoti?jeigu taip,tai o reikia papildomai i koki maiseli ideti?Aciu

 • Atsakyti Gabriele Bir 15, 2014 15:37

  laba diena. kiek galima mestis cigareciu bloku su raynair i anglija? ir ar galiu turet viena tase kad pasui ir kt isidet o kita rubam? :)

 • Atsakyti dfsd Bir 15, 2014 12:25

  sveiki,noreciau paklausti kiek galima registruotame bagaze vezti kvepalu ? nes draugai praso kad parvesciau,tai ir iskilo toks klausimas,skrisciau is vokietijos arba svedijos

 • Atsakyti Kristina Bir 15, 2014 10:58

  Skrendu su wizz air …įsigijau už papildoma mokestį dideli rankinį bagažą …ar man priklauso antras mažas nemokamas ?

 • Atsakyti Pabis Bir 14, 2014 20:38

  Sveiki , jei turime nusipirke bilietus , bet griztant pavarde bus keista dokumente t.y ivyks vestuves ir jau tuo metu busima zmona bus kita pavarde . Ar galio tas bilietas kuris buvo pirktas is anksto pries skrendant. Aciu

 • Atsakyti rojus Bir 14, 2014 17:06

  ar gali vaikas atskraidinti cigaretes I londona tam vaikui beveik 10 metu

 • Atsakyti Vikta Bir 13, 2014 22:43

  Labas vakaras,turiu toki klausima,jeigu pas mane sujungtas skrydis is pradzio wizz air o poto ryanair,tak kokiu matavimu turetu buti rankinis bagazas?jeigu Wizzair 42x32x25cm o Ryanair 55x40x20cm?Aciu

 • Atsakyti Linas Bir 13, 2014 21:35

  Sveiki, noriu pasiterauti del rankinio bagazo. Skrisiu su Ryanair. Kaip pirmaji bagaza imsiu tase, kuri svers 10 kg. O kaip antraji bagaza noriu imti nesiojamaji kompiuteri. Bet kompiuterio tases ismatavimai yra kiek didesni, nei yra leidziama (40x30x10). Ar tai nesukeltu man problemu?

 • Atsakyti Justė Bir 13, 2014 21:17

  Sveiki. Skrendu į Jungtines Karalystes su WizzAir. Ar yra nurodoma kokių vaistu negalima skraidintis? Privalau gerti receptinius vaistus. Kiek pakuočių galima jų pasiimti su savimi ir ar užtenko paprasto gydytojo receptinio lapelio? Taip pat naudoju receptinius tepalus, vienas jų yra naudotas. Ar oro uoste reikalaus recepto, jei vaistai bus registruotame bagaže.

 • Atsakyti Gvidas Bir 13, 2014 14:27

  Sveiki, skrendu su ryanayr, ir kiek zinau y vidu galima pasimti 10kg standartinio dydzio bagaza, + maza 35x20x20 krepsi. Ar tas krepsys gali buti kuprine, pusiau pilna, tad dedant y matavimo deze eitu ja suspausti taip, kad tilptu?

 • Atsakyti edita Bir 12, 2014 21:50

  sveiki,skrendant rynair su vaiku vieneriu metu uz bilieta reikia moketi pilna suma kaip suaugusiam?

 • Atsakyti Viktorija Bir 12, 2014 17:45

  Sveiki, koks galimas kiekis alkoholio skrendant į Norvegiją su Rynair registruotame bagaže? Ir galima alkoholi gabenti jame?
  Koks galimas cigarečių kiekis? Galima jas dėti į registruotą bagažą, ar būtina i rankinį?

 • Atsakyti Greta Bir 12, 2014 10:31

  Laba diena, norėjau paklausti ar galima vežtis 100ml STIKLINĮ vaistų buteliuką supakuotą skysčiams skirtame maišelyje? :)

 • Atsakyti saule Bir 12, 2014 09:30

  Laba diena
  ar galima su wizzar kompanija vezti naminiu kiausiniu i londona.
  registuotamia ar rankinio bagaze.
  aciu

 • Atsakyti Aiste Bir 12, 2014 00:42

  sveiki,kiek galima vnt. pasiimti cigareciu bloku i Airija skrendant?

 • Atsakyti Sandra Bir 11, 2014 19:42

  Sveiki,
  kiek cigareciu su ryanair kompanija galima gabenti i Vokietija? Ar rankiniame bagaze galima gabenti sketi ?
  Aciu

 • Atsakyti Nijole Bir 11, 2014 12:51

  Sveiki, ar Wizzair leidzia nesti maisiuka is duti free?
  Aciu.

 • Atsakyti Diana Bir 11, 2014 07:22

  Laba diena,

  norėjau paklausti ar skrendant Ryanair rankiniame bagaže galiu vežtis kosmetinį, metalinį pincetą ir vieną vienkartinį skutimosį peiliuką? Skrendama į Norvegiją.

  Lauksiu atsakymo, dėkui.

 • Atsakyti Helena Bir 11, 2014 07:05

  Sveiki, noriu paklausti ar skrendant į Londoną galima gabenti savo gamybos kepinius? Pvz keksą? Ačiū.

 • Atsakyti Aurimas Bir 10, 2014 11:30

  Sveiki,keliausiu su Ryanair ar galima skristi vaikui i UK 22menesiu,be mamos?( mes issiskyre). Ar reikia kokiu leidimu?

 • Atsakyti Karolis Bir 10, 2014 11:15

  Laba diena !
  Vasara važiuosiu į Londoną su Wizzair, turėsiu mažą orlaivio salono krepšį, bet taip pat noriu su savimi vežtis veidrodini fotoaparata, tai ar gali jis kabėti man ant kaklo ir ar rankoje galiesiu laikyti fotoaparato stovą (jo aukštis 40cm.) ? Dėkui :)

 • Atsakyti Agne Bir 10, 2014 10:59

  Sveiki, Ar galima rankiniame bagaze gabenti sausa sampuna?

 • Atsakyti Deimantas Bir 10, 2014 06:35

  Supratau, labai dėkui už informaciją, dar pamiršau ir norėjau paklausti prie to pačio, apie maisto papildus? Galiu juos gabenti be problemų? Tokius kaip BCAA (aminorūgštis), Baltymus, čia maisto papildai sportuojant, bijau kad nereiktu išmesti prieš išskrendant. Ir baiminuosi dėl dydžio tašės pora cm, galbūt i viena ar į kita šoną didesnė, tai ar irgi nebus man su ja bėdų, nes skrendu su rankiniu bagažu.

 • Atsakyti Vaida Bir 9, 2014 10:10

  Laba diena,
  Norėjau paklausti ar į rankinį bagažą galiu dėtis akių lašiukus ir lęšių skystį?

 • Atsakyti saule Bir 9, 2014 08:21

  Laba diena
  ar galima su wizzar kompanija vezti ikra?
  Cigareciu 4 blokai ir dar atidarita pokeli cigareciu?
  medaus registruotame bagaze
  Aciu
  i londona

 • Atsakyti 123 Bir 8, 2014 19:06

  Sveiki, ar skrendant su wizzair galima prie mažo rankinio bagažo pasiimti dar ir rankinę?

 • Atsakyti Monika Bir 8, 2014 18:51

  Sveiki,
  Norėjau paklausti ar pačio lagamino svoris įeina į tą 10 kg, nes mano lagaminas sveria 2,4 kg

 • Atsakyti Tomas Bir 8, 2014 17:52

  Sveiki. Skrisiu i Tenerife ir jeigu iseitu, jog ryanair ir wizzair gautusi man, nes su persedimais skrydis, tai tsg susimokejus tuos papildomus 35lt uz salono bagaza wizzair, nebebutu jokiu problemu? Na, nes ryanair nemokamas yra didesnis. Ir dar klausimas, ar galima butu bagaze gabenti higienos priemones?

 • Atsakyti saule Bir 7, 2014 16:14

  Laba diena
  ar galima su wizzar kompanija vezti ikra?
  Cigareciu 4 blokai ir dar atidarita pokeli cigareciu?
  medaus registruotame bagaze
  Aciu

 • Atsakyti Rytis Bir 7, 2014 13:11

  Sveiki.
  Kiek gramu tabako galima veztis rankiniame bagaze vienam zmongui ?

 • Atsakyti Karolis Bir 7, 2014 12:48

  Sveiki,
  kaip supratau, nuo 2013 gruodžio 1 dienos į lėktuvą galima neštis, ne tik lagaminą, kuris atitinka nurodytus matmenis, bet ir nedidelį rankinį bagažą su savimi. Norėjau paklausti, ar „Ryanair“ leistų man kartu skraidintis ir lagaminą, ir kompiuterį, kurį laikyčiau su savimi, jam skirtoje rankinėje? Ji yra 45x35x5cm išmatavimų. Standartinis kompiuterio įdėklas. Jis, kaip supratau, matmenų neatitinka ir jam būtų taikomas papildomas mokestis?
  Ačiū.

 • Atsakyti Ieva Bir 5, 2014 18:48

  Skrisiu su Ryanair. Ar galima rankiniame bagaže gabenti metalinę keptuvę?

 • Atsakyti Danguole Bir 5, 2014 17:40

  sveiki.kokia kaina, ismatavimai ir svoris butu norint uzsisakyti dideli orlaivio salono bagaza, skrendant su Raynair kompanija.ir kokia kaina butu gabenant bagaza orlaivio kroviniu skyriuje.aciu.

 • Atsakyti Alex Bir 5, 2014 11:53

  Sveiki, ar skrendant su Wizzair galima vestis kontraceptines tabletes?

 • Atsakyti Diana Bir 5, 2014 11:07

  Sveiki,
  skrendame su wizzair į Anglija.Ar galima rankiniame bagaže vestis cigarečiu,saldainiu,duonos.

 • Atsakyti Zigmantas Bir 4, 2014 16:05

  Sveiki. Skrisiu su Ryanair į Paryžių. Ar galima vežtis rankiniame bagaže:
  1)Skustuvą Gillette su saugia skut. galvute Mach3?
  2)Skutimosi putas 200ml metaliniame aerozoliniame indelyje?
  3)Nivea Men balsam after shave 100ml buteliuke?
  4)Ar galima vežtis el. spiralę vandens pašildymui?
  5)Vienkartinių plastmasinių peilių, šakučių, šaukštelių?
  6)Ar galima vežtis rūkytų lašinių, dešros, tirpios kavos?
  7) Ar galima vežtis vaistus nuo kraujo spaudimo (lusopress, noliprel) nepaėmus vaistų paso, jei parduodami tiek su receptais, tiek ir be jų?
  Dėkoju už atsakymą- pagarbiai Zigmantas

 • Atsakyti vilma Bir 4, 2014 15:20

  sveiki.noreciau paklausti,kiek galima veztis skyscio kudikiui pienelio.ir ar galima y termosiuka ysipilt karsto vandens.nes mano mazoji visai atsisako gerti salta pieneli,nei arbatos,nei sulciu.ti silta.nes draugai sake kad skrido is dublino,ir visada vezasi termosa su vandenuku.aciu

 • Atsakyti Agne Bir 4, 2014 12:59

  O kai reiktu supakuoti vaistus? Ar galima tokius veztis?

 • Atsakyti Agne Bir 4, 2014 11:39

  Sveiki,
  skrendu i norvegija su Ryanair kompanija. Ar galiu i rankini bagaza imt cigareciu? Jei taip tai kiek?

 • Atsakyti Gedas Bir 4, 2014 10:10

  Ar galima salono bagaže vežtis, elektroninį slankmatį ir matavimo ruletę?

 • Atsakyti Aldona Bir 3, 2014 21:23

  Sveiki,
  skrendu į Norvegiją su Wizzair, kartu skrenda mano vaikas 10m. ir kūdikis 7 mėn. ar jiems reikia pasų ar pakanka gimimo liudijimų?
  Pagarbiai,

 • Atsakyti Lili Bir 3, 2014 14:10

  Laba diena,noriu ryanairu veztis is Lietuvos suknele dukrai i pirma komunija kuri ira supakuota drabuziu ideklia,galeciau ja su savim i liektuvo salona nestis ar tai butu kaip atskiras jau bagazas ir kokia kaina?

 • Atsakyti If Bir 3, 2014 13:30

  Sveiki,
  ar Wizzair rankinio nemokamo bagazo ismatavimai 42 x 32 x 25 cm nurodyti jau su rankenos ir ratuku auksciu? T.y. turim „cabin size“ lagamina, taciau ismatavus gaunasi, kad aukstis 42 cm yra be ratuku ir rankenos aukscio, t.y. atitinkamai ratukai dar +2 cm, o rankena +1 cm. Ar tokio lagamino jau nebegalima veztis nemokamai? Aciu.

 • Atsakyti Rasa Bir 3, 2014 06:53

  Sveiki,skrendu ryanair oro linijomis ir noreciau paklausti ar galima deti zalia saldyta mesa i rankini bagaza?

 • Atsakyti Valdonė Bir 2, 2014 20:37

  Sveiki,
  kiek blokų cigarečių yra leidžiama vežtis rankiniame bagaže?

 • Atsakyti Kristina Bir 2, 2014 19:34

  Sveiki,
  Užsisakiau bilietą vasarai,galiu gabenti tik 5kg.. kokia tai aviakompanija?

 • Atsakyti Monika Bir 2, 2014 19:04

  Sveiki,
  Visa kelionė suplanuota su Ryanair kompanija, ir tik 1 skrydis iš 4 su Wizzair. Norėčiau paklausti, ką daryti dėl bagažo? Ar imti minimalų pagal Wizzair reikalavimus ar galima pagal Ryanair? Turiu standartinį „troliuką“ rankinį bagažą, ar toks tiktų? Nesinorėtų jo palikti prie įlaipinimo vartų.

 • Atsakyti Amina Bir 2, 2014 12:17

  Laba diena,
  ar galima skrendant su RYANAIR į Angliją rankiniame bagaže gabentis elektroninę cigaretę?

 • Atsakyti Gita Bir 1, 2014 19:53

  Laba diena,

  ar galima veztis rankiniame bagze rubus su metaliniais pagrazinimais arba prisiutais dirzais, kuriuose yra metalo? Jei taip ar juos lieps isimti patikrinimui?
  Dekui uz atsakyma

 • Atsakyti Ana Geg 31, 2014 19:29

  Sveiki,

  ar galima rankiniame bagaze gabenti rubus sudetus i politileninius maiselius?

 • Atsakyti Ieva Geg 30, 2014 14:56

  Sveiki,
  Koks leidžiamas maksimalus Wizzair didelio mokamo orlaivio salono bagažo svoris?

 • Atsakyti Indrė Geg 28, 2014 18:47

  Sveiki,
  Ar galima rankiniame bagaže vežtis plauku tiesintuvą ?

 • Atsakyti Inga Geg 27, 2014 10:58

  Sveiki, skrendu su wizzair i Londona, uzsisakiau dideli orlaivio bagaza. Lagamino aukstis 59 cm, nors rekomenduojamas 56 cm, kita matmenys mazesnei, nei rekomenduojama. Ar galima toki lagamina veztis ar jau teks registruoti kaip bagaza?

 • Atsakyti Vijole Geg 27, 2014 08:51

  Sveiki,
  Ar galima keliaujant su Ryanair rankiniame bagaže gabenti veidrodį 15×20 cm dydžio

 • Atsakyti Bozena Geg 26, 2014 14:19

  Sveiki,
  Skrendame su Wizzair . Jeigu mūsų nemokamo rankinio bagažo išmatavimai bus 46x34x12 cm, -reikės mokėti mokestį? Ačiū.

 • Atsakyti Valda Geg 25, 2014 20:01

  Sveiki,skrisiu su Ryanair su rankiniu bagažu. Norėjau paklausti:
  1.Ar žiūrima į buteliuko likuti ar į buteliuko tūrį?
  2.Ar galima imti.bet kokios talpos ir kiek tik noriu buteliuku neviršijančių 100ml,ir kad iš viso maišelis neviršytų 1ltr.?(Tarkim 20 buteliukų po 50 ml)
  3.Ar tiesa ,kad atvykus į Rygos oro uostą reikia sumokėti draudimo mokestį?
  4.Ar yra svarbu,kad bagažas būtų kietu arba lanksčiu pagrindu?
  5.Ar kai tikrins mano bagažą labai viską išjauks? Nes bijau,kad kai visko ieškos ir tikrins ,kad tai bandysiu viska atgal susidėti nebetilps ,nes prieš tai bus gražiai sulankstyta.

  Ačiū už kantrybė ir už atsakymus,geros dienos :)

 • Atsakyti Ieva Geg 24, 2014 19:18

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže gabenti plaukų džiovintuvą ir tiesintuvą?

 • Atsakyti Rasa Geg 21, 2014 20:21

  Sveiki,
  Turiu tokį specifinį klausimuką. Noriu dovanų iš Škotijos į Lietuvą parvežt va tokį žaisliuką: http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000VZKGYY/ref=oh_details_o03_s00_i00?ie=UTF8&psc=1
  Keliausiu su Ryanair ir nežinau ar galima būtų tokį į rankinį bagažą įsidėt (su dėžute, neišpakuotas)? Esmė tame, kad jis šviečia įjungtas, yra kelios AAA baterijos, tai nežinau kokia ten tvarka Ryanair su tokiais dalykais. Dėkui.

 • Atsakyti elika Geg 21, 2014 20:18

  Sveiki, planuojame skristi su Rynair su 1,5 metų dukra, kiek žinau jai nemokamai galima vežtis sulankstomą vežimėlį, ar bus galima su juo vykti iki pat lėktuvo, kur paskui jį paduoti?kaip nusileidus iškart atsiimt?
  kelis buteliukus vandens po 0,5 l galima vežtis rankiniame bagaže? ar galima vežtis rankiniame bagaže jogurto indelį?
  Ar galima rankiniame bagaže iš kitos šalies lauktuvėms vežtis prieskonių, sausainių,saldainių?
  Jei rankiniame bagaže vežami receptiniai vaistai ar reikai kartu vežti receptų knygelę?

  Ačiū už atsakymus

 • Atsakyti Daiva Geg 21, 2014 08:55

  Sveiki, perkant Wizzair bilietus internetu, nepastebėjome kur užsakyti didelį salono bagažą. Ar bus galima tai padaryti registruojantis skrydžiui prieš savaitę internetu ir sumokėti?

 • Atsakyti Martyna Geg 20, 2014 21:39

  Laba diena, man 16 m. noriu skristi į Vokietiją iš Rygos su air baltic, ar skrendant su šia aviakompanija man reikia tėvų įgaliojimo? ar užteks tik paso? Nes su wizzair galima skristi uo 16 m. vienam ir užtenka tik paso.

 • Atsakyti Ieva Geg 20, 2014 16:46

  Laba diena, skrendu su ryanair, mano rankinio bagazo matmenys 50x37x16.5 cm, taciau viska susidejus lagaminas labai issipute ir ten kur matmenys 16.5cm padidejo iki 30cm, ar cia labai yra blogai jog tiek issipute?

 • Atsakyti Goda Geg 20, 2014 15:31

  Sveiki ar galima veztis tamponus rankiniame bagaze?

 • Atsakyti Irmantas Geg 19, 2014 11:14

  Sveiki. Skrisiu į Gruziją su Wizzair ir noriu paklausti: Kaip yra su registruojamu bagažu? jei skrendame 6-iese, o aš nusipirkau registruojamą bagažą, ar visi 6 lagaminai gali būti užregistruoti ant vieno žmogaus kaip vienas rankinio bagažo vienetas? Ar kiekvienam lagaminui reikia pirkti naują registruojamą bagažą?

 • Atsakyti Erika Geg 19, 2014 10:48

  Laba diena, ar rankiniame bagaže galima gabenti javainių batonėlius? Skrisiu su wizzair ir ryanair aviakompanijom.

 • Atsakyti Inga Geg 19, 2014 09:30

  Laba diena,
  Skrisime wizzair kompanija i Londono Lutono orouosta, esame uzsisake dideli bagaza. Kadangi skrisime su 2,5 metu vaiku, kuris turi alergija, reiks imti receptiniu vaistu, pora vaistu imsime naujus neatidarytus. Sakykite jeigu mes siuos vaistus vesime dideliame bagaze, ar tokiu budu yra taikomi kokie apribojimai, ar reikalavimai?Taip pat norejau pasiteirauti kur galima butu rasti leistinu/neleistinu daiktu sarasa bagaze vezti? Aciu

 • Atsakyti Živilė Geg 19, 2014 09:01

  Laba diena,

  Su Wizzairu skrisiu į Paryžių. Pradėjau domėtis rankiniu bagažu ir tik dabar pastebėjau, jog jų leidžiamas nemokamas bagažo dydis labai mažas. Norėčiau pasinaudoti 56 x 45 x 25 cm šiuo bagažu, už kurį reikia sumokėti.
  Mano klausimas, ar galiu dabar, jau nusipirkusi bilietus, užsiregistruoti/nusipirkti šį rankinį bagažą?
  Jeigu taip- kaip tai galiu padaryti ir kiek man tai kainuos?Ačiū.

 • Atsakyti Justina Geg 18, 2014 19:09

  Sveiki. birželį skrisiu su WizzAir į Londono Liutono oro uostą. Man 20 metų. Ar galiu skraidintis 1 litrą stipriųjų gėrimų, kurie viršija 20 laipsnių ? Ačiū

 • Atsakyti danutė Geg 18, 2014 18:48

  ar galima vežti kvepalus purškiamus ir be popierinės dėžutės,jau pradėtus naudoti?ar galima vežti pradėtas pakuotes(jau nunaudotas šiek tiek)šampūno,dantų pastos?ar galima vežti jau pradėtus naudoti vaistus(išgertos kelios tabletės)be popierinės dėžutės,nuo skrandžio,nuo skausmo(nereceptinius)?

 • Atsakyti Justina Geg 18, 2014 13:31

  Skrendu su ryanair iš Vilniaus į Londoną, o iš jo į Gran Canarią, turiu vieną registruotą bagažą, pažymėtą prie abiejų bilietų, jeigu Vilniaus oro uoste prieš išskrendant nusiperku dar vieną 15kg bagažą, ar Londone reikės mokėti už jį iš naujo?

 • Atsakyti Dovydas Geg 15, 2014 12:48

  Sveiki, skrisiu su Wizzair, užsisakiau didelį orlaivio salono bagažą už 15 eurų. Tai skrendant į lėktuvą galėsiu pasiimt mažąjį (nemokamas) ir didelį orlaivio salono bagažą ar tik vienintelį didelį?
  Ačiū!

 • Atsakyti Indrė Geg 14, 2014 10:34

  Laba diena,

  Ar galima savo rankineje jau turint 10vnt po 100ml kosmetikos isigyti dar kosmetikos produktu duty free zonoje?ar niekas nebetikrins pries lipant i lektuva?ir ar turi isigytos prekes tilpti i turima rankine ar gali buti atskirame isigytame duty free maiselyje?

  Aciu uz informacija.

 • Atsakyti jurate Geg 14, 2014 09:46

  Sveiki, ar skrendant Ryanair galima rankiniame bagaze gabenti cigaretes? skrendant i UK galima 10ltr gabenti stipriuju gerimu? ar jie butinai turi buti originalioje pakuoteje, ar pvz galima juos supilti i plastikinius 2ltr butelius? aciu uz atsakyma

 • Atsakyti Danute Golub Geg 13, 2014 23:18

  Ar galima šaltkrepšyje, kuris atitinka rankinio Raynair bagažo reikalavimus, gabenti mėsos produktus ir papildomai į krepšį įdėti šaldymo elementus

 • Atsakyti Vaiva Geg 13, 2014 10:32

  Sveiki,

  Sakykite prašau – ar skrendant su Wizzair oro linijomis su vaikais ileidžia pirmus, ar reikalinga pirkti priority? Ačiū.

 • Atsakyti Reda Geg 12, 2014 15:41

  Laba diena skrisiu su Ryanair i vokietija ar galiu prie saves rankineje tureti vaistus ( nereceptiniai) nuo asmos ir nuo slogos? kiek galima i vokietija veštis cigarečių ar galima gabentis alkoholį bagažas rankinis iki kg. ar keliaujant su vaiku metai galima pasiimti kedute ( auto) ar reikia registruoti kaip bagaza?

 • Atsakyti Dalia Geg 12, 2014 14:47

  Labas,
  Mane domintu kokiomis avialinijomis as galeciau keliauti su kate (sveria 3 kg.) i UK?
  Ar yra galimybe laikyti ja salone?
  Kiek kainuoja veztis gyvuna?
  Labai aciu uz atsakymus :)

 • Atsakyti Noah Geg 12, 2014 14:29

  Sveiki, ar galima veztis man nepilnameciui kaipnors elektronine keliaujant su tevais ir jog jie nepamatytu? Gal turite pasiulymu?

 • Atsakyti Inga Geg 12, 2014 09:43

  Laba diena, norėjau paklausti ar galiu į rankinį bagažą pasiimti maisto produktų (marinuota mėsa, marinuotas karbonadas,duona ir pan. ) skrendant su wizzair ?

  Ar galiu vežtis kaip rankinį bagažą tokių išmatavimų tašę : 47x23x21 ? Čia ji išmatuota tuščia. Ir šalia dar pasiimti 25x26x6 tokių išmatavimų tašiuką?

 • Atsakyti Amina Geg 11, 2014 10:22

  Laba diena,
  norėjau pasitikslinti – ar skrendant su RYANAIR ir gabenantis tik rankinį bagažą (iki dešimt kg) galima vežtis dar ir mažą rankinę?
  Ar iš mobiliojo telefono reikia išimti bateriją ir ar reikia telefoną pateikti tikrinimui?
  Ar lėktuve galima naudotis telefonu (įjungus flight režimą)?
  Ar skrendant su Ryanair nurodomos vietos lėktuve ar sėsti reikia bet kur?
  Kiek galima skraidintis cigarečių rankiniame bagaže?
  Jei bagažas pasirodytų per didelis, per sunkus, ar šiaip netinkamas ar galiu primokėti už jį ar turėsiu viską palikti?
  Ar nesukels problemų, jei biliete lietuviška pavardė parašyta be lietuviškų raidžių? (t.y. vietoj ė parašyta raidė e)?
  Ačiū už atsakymus.

 • Atsakyti Donata Geg 8, 2014 16:39

  Laba diena.

  Norejau paklausti ar rankiniame bagaze, skrendant su ryanair galima veztis vytintas desras taip pat arbata, saldainius ? Aciu

 • Atsakyti LINA Geg 8, 2014 10:50

  Kokiu ismatavimu ir svorio galima pasiimti vaikiska vezimeli? Kiek cigareciu vnt galima vestis i Anglija.Skrendame su Ryanair.

 • Atsakyti Ruta Geg 7, 2014 19:54

  O kaip daryti tada, jei skrendame į Tenerifę su persėdimu į Londoną su wizzair kompanija ir turime nusipirkę didelį orlaivio salono bagažą, kurio svoris neribojamas, o iš Londono į Tenerifę su Raynair kompanija, kurios rankinio bagažo svoris iki 10 kg??

 • Atsakyti Ruta Geg 7, 2014 17:12

  Sveiki,
  Koks svoris skrendant (su Wizzair ) didelio salono bagazo?

 • Atsakyti Irmantas Geg 7, 2014 16:56

  Sveiki. Ar galiu su savim veztis, rankiniame bagaze riebalu degintoja, papilda Animal Cuts kapsulese(42vnt). Skrendu i Norvegija su Ryanair

 • Atsakyti Rytis Geg 7, 2014 14:15

  Sveiki, skrendame dviese su Wizzair i Norvegija. esame issipirke registruota bagaza 32 kg. Noriu paklausti kiek galime vezti alkoholiniu gerimu ir cigareciu, ar skaiciuoti kaip vienam ar kaip dviem asmenim?
  Ar galima i viena lagamina deti 1ltr. stipriu gerimu+1.5ltr vyno + 2ltr. alaus? ar tik viena is ju.

 • Atsakyti Aistė Geg 6, 2014 18:06

  Sveiki, skrisiu į Liverpulį su ryanair , mane domina kokius daiktus galima vežtis rankinėje prie savęs (35x20x20 cm) ? ir ar praleis mane jei mano rankinės plotis 32cm , bet visi kiti duomenys atitinka, aš tiesiog įdėsiu šiek tiek mažiau daiktų, neprikrausiu pilnai jos ir nedėsiu jų į rankinės šonus ,kad ją prireikus iš šonų būtų galima sulenkti .

 • Atsakyti Arturas Geg 6, 2014 12:24

  Ar galima rankiniame bagaže vežtis elektroninę cigarete? O registruotame?

 • Atsakyti Arturas Geg 6, 2014 10:13

  Sveiki. Ar galima rankiniame bagaže vežtis žiebtuvėlį? Turėjau atvejį, kai viename Vokietijos oro uoste iš mano registruoto bagažo dujinis žiebtuvėlis buvo išimtas. O kaip rankiniame? Kad ir skrendant RyanAir?

 • Atsakyti paulius Geg 5, 2014 13:29

  sveiki. ar galiu rankiniame bagaze vestis meskere ir pvz voblerius su kabliukai?

 • Atsakyti Nijolė Geg 5, 2014 10:44

  Sveiki,
  ar kaip rankinuką šalia rankinio bagažo galiu vežtis dėkle didelį fotoaparatą + išorinę blykstę https://c2.staticflickr.com/4/3203/2848579891_4c0daf375b.jpg
  Dėklo išmatavimai ~ 30x18x21 cm?
  Ačiū.

 • Atsakyti Daiva Geg 5, 2014 09:11

  Norėjau paklaust, ar skysčių gabenimas registruotame bagaže turi tokius pat reikalavimus kaip ir rankiniame bagaže (10 vnt. po 100ml)?

 • Atsakyti Vita Geg 4, 2014 18:25

  Sveiki, skrendu su Ryanair ar galiu į rankinį bagažą dėti vitaminus, tai būtų lašisų aliejus kapsulėse, orginalioje užpakuotoje pakuotėje? Ar jį reikia gabenti kaip skystį? Ačiū už atsakymą.

 • Atsakyti Laura Geg 4, 2014 16:53

  Skrisiu su Ryanair. Kaip žinai skysčius reik sudėti į permatomą maišelį, bet ar visi buteliukai turi būti permatomi, pvz. kūno losjonas, dezodorantas ? Ir ar galiu pasiimti daugiau nei 10 „skysčių daiktų“? Ar galima pvz. 15 buteliukų (daiktų) po 50ml?

 • Atsakyti Evelina Geg 4, 2014 16:44

  Sveiki, norejau pasiteirauti, ar skrendant su Wizzair oro linijomis is Londono Lutono oro uosto rankiniame bagze galiu gabenti urna su brolio pelenais? Ar reikia kokiu special leidimu? Ar gabenti registruotame bagaze? Niekaip negaliu issiaiskinti.