Kelionės su vaikais 397

Kelionės su vaikais – ką reikia žinoti ir kokie dokumentai yra reikalingi.

Keliavimas su vaikais

Nepriklausomai nuo vaiko amžiaus ir su kuo nepilnametis keliauja, svarbiausia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą – pasą arba asmens tapatybės kortelę. Pabrėžiame, kad vaiko gimimo liudijimas nėra dokumentas, tinkamas keliauti į užsienį. Priklausomai nuo šalies, į kurią keliaujama, vaikams iki 18 metų gali prireikti papildomų dokumentų.

Keliaujant Šengeno zonoje

Jeigu vaiko kelionės tikslas yra Šengeno valstybė, tai taikomas Šengeno susitarimas ir nesvarbu, ar vaikas vyktų su tėvais, ar su vienu iš tėvų, ar su lydinčiu asmeniui ar net vienas, vieno iš tėvų sutikimo nereikia turėti ir valstybės sienos apsaugos pareigūnas jo nereikalaus. Tokiu atveju vykti pas notarą ir patvirtinti vaiko išvykimo į užsienio valstybę nereikia.
Šengeno valstybės yra 26: Austrija, Belgija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Islandija, Ispanija, Italija, Latvija, Lenkija, Lichtenšteinas, Lietuva, Liuksemburgas, Malta, Nyderlandai, Norvegija,Portugalija, Prancūzija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Šveicarija, Vengrija, Vokietija.

Keliaujant ne Šengeno zonoje

Šengeno erdvės reikalavimai netaikomi tokioms ES valstybėms kaip Airija, Bulgarija, Didžioji Britanija, Kipras, Kroatija, Rumunija. Vadinasi, jei vaikas vyksta į šias šalis, jo tėvams ar globėjams jau prieš kelionę reikės kreiptis į notarą.

❗ Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su vienu iš tėvų, pasienio kontrolės punkto pareigūnams reikia pateikti tik vaiko asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Antrojo iš vaiko tėvų rašytinio sutikimo pateikti nereikia. Tuo atveju, kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo vaikas išvyksta į užsienio valstybę, pavarde, Lietuvos Respublikos pasienio kontrolės punkto pareigūnų reikalavimu pateikiamas vaiko gimimo liudijimas.

❗ Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su lydinčiu asmeniu, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

❗ Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę vienas, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų vienas, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

❗ Kai vaikas vyksta į užsienio valstybę su organizuota vaikų grupe į ekskursiją, turistinę kelionę ar kitas organizuotas keliones (su sporto, mokslo, meno ar kitais kolektyvais), kartu su asmens tapatybę patvirtinančiais dokumentais pasienio kontrolės punkto pareigūnų reikalavimu turi būti pateiktas kelionės organizatoriaus parašu ir antspaudu patvirtintas raštas, kuriame turi būti nurodytas išvykstančių vaikų ir juos lydinčių asmenų vardinis sąrašas, ir šio rašto kopija. Už šio sąrašo sudarymą atsakingas kelionės organizatorius. Vaiko duomenys į sąrašą gali būti įtraukiami tik gavus bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinį sutikimą. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno. Tėvų, globėjų (rūpintojų) sutikimus turi saugoti kelionės organizatorius.

Vaiko, kuriam yra nustatyta globa (rūpyba), globėjas (rūpintojas), vaikų globos (rūpybos) institucijos vadovas ar jo įgaliotas atstovas, likus ne mažiau kaip 3 dienoms iki numatyto vaiko laikino išvykimo į užsienio valstybę, privalo raštu informuoti savivaldybės vaiko teisių apsaugos tarnybą (skyrių) apie numatomą laikiną vaiko išvykimą į užsienio valstybę, nurodydamas kelionės tikslą, trukmę ir šalį, į kurią vykstama.

Jei Lietuvos Respublikos pasienio kontrolės punkto pareigūnams pateikiamas dokumentas, patvirtinantis, kad vaikas nuolatos gyvena užsienio valstybėje, kertant sieną užtenka pateikti vaiko asmens tapatybės dokumentą, papildomų pažymų ar vaiko tėvų sutikimų nereikia.

Vaiko, kuris yra Lietuvos Respublikos pilietis, grįžimui į Lietuvos Respubliką reikia tik asmens tapatybės dokumento (paso arba asmens tapatybės kortelės), papildomų sutikimų ar kitų dokumentų pateikti nereikia, nesvarbu, su kuo jis grįžta.

Šengeno erdvė

 

Vaikų iki 2 metų amžiaus kelionės lėktuvu (informacija pateikta 2015 m. rugpjūčio 28 d. duomenimis)

AirBaltic

Kūdikiais laikomi keleiviai iki 24 mėnesių (iki 2 metų). Kūdikį turi lydėti suaugęs asmuo ne jaunesnis nei 16 metų amžiaus. Vienas suaugęs asmuo gali lydėti tik vieną kūdikį. Jeigu norite užsisakyti atskirą sėdimą vietą kūdikiui, reikėtų pirkti bilietą už vaikišką kainą. Į lėktuvą negalima neštis automobilinės kėdutės ar nešiojamo lopšio, jei jie viršija rankinio bagažo dydžio ir svorio apribojimus.

EasyJet

Kūdikiais laikomi keleiviai nuo 15 dienų iki 24 mėnesių (iki 2 metų). Asmuo lydintis kūdikį turi būti ne jaunesnis kaip 16 metų. Kiek asmuo nuo 16 metų gali gabenti kūdikių – nenurodoma. Jei vaikui iki 2 metų, jūsų vaikas gali sėdėti ant jūsų kelių per visą kelionę naudojant kūdikio/ilginamąjį diržą. Vaikų automobilinės kėdutės naudojamos kūdikiams/vaikams orlaivyje turi atitikti amžiaus, svorio, ūgio reikalavimus, kuriuos nurodo gamintojas. Galima užsisakyti atskirą vietą kūdikiui.

Norwegian air

Kūdikiais laikomi keleiviai iki 24 mėnesių (iki 2 metų). Asmuo lydintis kūdikį turi būti ne jaunesnis kaip 16 metų. Vienas suaugęs asmuo gali lydėti ne daugiau kaip 2 kūdikių, tačiau tuomet reikalaujama įsigyti papildomą sėdynę ir keliauti su kūdikio kėdute. Kūdikiai, kurių amžius skrydžio metu yra iki 2 metų sėdi ant lydinčiojo suaugusiojo asmens kelių. Vaikiškos kėdutės ir vežimėliai į orlaivio saloną neįleidžiami.Sėdynė nebus paskirta, jei pirksite bilietą kūdikiui. Jei pageidaujate vietos savo kūdikiui, rezervacijoje turite pirkti ne kūdikio, o vaiko bilietą.

Kūdikiams priklauso nemokamas 5 kg registruoto bagažo gabenimas. Taip pat galima gabenti automobilinę kėdutę arba vežimėlį nemokamai.

Ryanair

Kūdikiais laikomi keleiviai nuo 8 dienų iki 24 mėnesių (iki 2 metų). Asmuo lydintis kūdikį turi būti ne jaunesnis kaip 16 metų. Kūdikiai kelionės metu turi sėdėti ant suaugusiojo kelių, naudojantis kūdikių saugos diržu, kurį suteikia skrydžio palydovai. Kūdikiams nuo 12 mėnesių amžiaus aviakompanija Ryanair leidžia keliauti sėdint atskiroje sėdynėje su tam skirtais diržais, kuriuos reikia užsisakyti.

Kūdikiams iki 2 metų priklauso 5 kg rankinis bagažas. Nemokamai gabenamas sulankstomas vežimėlis ir automobilinė kėdutė, vaikiška sėdynė arba kelioninė lovelė. Į lėktuvą galima įsinešti automobilinę kėdutę, jei bus išpirkta atskira sėdima vieta (kėdutė turi atitikti tam tikrus standartus).
Papildoma kūdikio įranga iki 20 kg yra registruojama iš anksto ir kainuoja 10 EUR už 1 vienetą skrydžiui į vieną pusę. Jei turima kūdikio įranga viršija 20 kg, tai jums teks mokėti už kiekvieną viršijamą kilogramą.
Ryanair kompanijos lėktuvuose yra kūdikių pervystymo vieta ir galimybė pašildyti kūdikiui skirtą maistą. Kūdikių maistui, reikalingam skrydžio metu, apribojimai netaikomi.

Family Extra pasiūlymai:
• 50% nuolaida vaikų rezervuotoms vietoms*
• 50% nuolaida registruotam vaikų bagažui (15 kg)*
• 50% nuolaida pirmenybiniam įlaipinimui*
• nuolaida vaikų draudimui (iki 16 metų)*
(*pasiūlymai galioja tik bilietų rezervavimo metu, kuomet tame pačiame užsakyme yra ir lydintis asmuo, užsisakęs tokią pat paslaugą pilna kaina)

Wizzair

Kūdikiais laikomi keleiviai iki 24 mėnesių (iki 2 metų). Lydintis asmuo turi būti ne jaunesnis kaip 16 metų. Kūdikiams nepriklauso jokia bagažo gabenimo paslauga. Nemokamai galima gabenti vežimėlį arba automobilinę kėdutę. Vienas iš šių daiktų taip pat bus vežamas nemokamai vaikams nuo 2 metų iki 14 metų amžiaus. Vaikiškos kėdutės ir vežimėliai į orlaivio saloną neįleidžiami. Vaiko įrangą būtina registruoti kartu su bagažu. Jie bus vežami nemokamai tik tuo atveju, jei vyksta kūdikis / vaikas, kuriam tas daiktas skirtas. Tačiau jei nėra kūdikio ar vaiko, šie daiktai bus vežami kaip registruotas bagažas už papildomą mokestį. Kūdikiai iki 2 metų amžiaus gali skristi sėdėdami ant lydinčio suaugusiojo kelių. Ant vieno lydinčio suaugusiojo kelių gali keliauti ne daugiau nei 1 kūdikis.

Vaikų  nuo 2 metų amžiaus kelionės lėktuvu (informacija pateikta 2015 m. rugpjūčio 28 d. duomenimis)

AirBaltic

Jaunesnius kaip 12 metų vaikus turi lydėti ne jaunesnis kaip 16 metų asmuo arba jiems turi būti taikoma nepilnamečių palydos paslauga, jeigu vaikas yra 5 metų ar vyresnis.
Vaikai nuo 12 iki 15 metų (imtinai) gali keliauti savarankiškai tik turėdami pasą ir gimimo liudijimą.
Keleiviai nuo 16 iki 18 metų gali keliauti savarankiškai tik turėdami asmens dokumentą.

EasyJet

Vaikai nuo 13 metų ar jaunesni negali keliauti vieni. Keliauti gali tik su lydinčiu suaugusiuoju, kuriam ne mažiau kaip 16 metų. Vaikai, kurių amžius nuo 14 iki 15 metų, gali keliauti be suaugusiojo palydos tačiau negali lydėti jaunesnių vaikų. Vaikai sulaukę 16 metų yra laikomi suaugusiais.
Nepilnamečių palydos paslauga neteikiama.

Norwegian air

Vaikai nuo 2 iki 11 metų amžiaus gali keliauti tik su lydinčiu asmeniu, ne jaunesniu kaip 16 metų amžiaus arba turi užsisakyti palydos paslaugą, kuri teikiama vaikams nuo 5 iki 15 metų.
Vaikai nuo 12 iki 15 metų amžiaus (imtinai) gali keliauti vieni arba užsisakę palydos paslaugą.
Nelydimų nepilnamečių užsakymai turi būti padaryti ne vėliau kaip 48 valandos iki išvykimo per Norwegian skambučių centrą. Nelydimiems nepilnamečiams taikomas mokestis.
Keleiviai, kurių amžius nuo 16 keliauja kaip suaugusieji asmenys.

Ryanair

Ryanair nepriima vaikų iki 16 metų be suaugusiojo palydos. Nepilnamečių palydos paslauga neteikiama.

Wizzair

Jaunesni nei 14 m. amžiaus vaikai gali skristi tik lydimi mažiausiai 16 m. amžiaus asmens, prisiimančio visą atsakomybę už vaiką.
Vyresni nei 14 m. amžiaus vaikai gali keliauti Wizzair lėktuvais vieni.
14–15 m. amžiaus keleiviai gali keliauti nelydimi, bet jie negali prisiimti atsakomybės už jaunesnį nei 14 m. amžiaus vaiką.
Nepilnamečių palydos paslauga neteikiama.

397 thoughts on “Kelionės su vaikais

 1. Atsakyti Rytis Kov 24, 2024 14:55

  Sveiki mano dukrai yra 15 metu ir norejau paklausti ar ji gali viena skristi i lietuva is anglijos ir gryzti aggal i anglija be lydincio asmens aciu.

  • Atsakyti Kilti.lt Kov 25, 2024 15:30

   Sveiki, priklauso su kokia aviakompanija nori skristi. Ryanair tik nuo 16 metų leidžia skristi vienam, o Wizzair nuo 14 metų. Dar priklauso kokios šalies pilietė yra Jūsų dukra. Jeigu Lietuvos, tai Jūs turite parašyti notaro patvirtintą dokumentą, kad ji gali keliauti viena, jeigu Jungtinės Karalystės, tuomet reikia pasidomėti jos įstatymais.

 2. Atsakyti Vaida Sau 24, 2024 20:15

  Sveiki uzsakant bilieta vaiko asmens kodo uztenka uzsakiti bilieta? O kai skris jau tures pasa, vaikui 7

  • Atsakyti Kilti.lt Vas 2, 2024 16:18

   Sveiki,
   Asmens kodo niekada nereikia užsakant lėktuvo bilietus. Dažniausiai pakanka vardo ir pavardės, o jeigu vaikas – dar ir gimimo datos. Paso ar kortelės duomenis pateikiate vėliau.

 3. Atsakyti Marius Lie 26, 2023 16:16

  Laba diena.Mergaitei yra 9m.yra LR pilietė gyvena Škotijoje(deklaruota gyv.vieta Škotija) grįžus atostogų i Lietuvą, ir griš su lydinčiais svetimais pilnamečiais asmenimis.kokių dokumentų parskristi atgal į Škotiją jei reiktų?

  • Atsakyti Kilti.lt Rgp 7, 2023 14:08

   Sveiki,
   Reikėtų vieno iš tėvų leidimo, kuris yra patvirtintas notariškai, kad gali keliauti. Bet visą reikiamą informaciją galite suteikti migracijos skyrius oro uoste.

 4. Atsakyti Dangira Lie 13, 2023 06:52

  Sveiki.planuojam atostogų keionę į Ispaniją..Esam seneliai,norim pasiimt anūkę 7metų karu.Anūkės ir mūsų(senelių)pavardės tokios pat.Ar reikalingi papildomj leidimai ar kiti dokumentai?Ačiū

 5. Atsakyti Domantė Kov 14, 2023 19:06

  Sveiki,
  Kaip Sekasi? 🙂
  Kokių Dokumentų Reikia Skrendant Iš Lietuvos Į Tenerifę (Ispaniją) ?
  Skrendu Aš Su Dukra. Pavardės Vienodos. Dukrai 6m.
  Gyvensime Ispanijoje.
  Bilietai Ir Pasai Suprantama.
  Kokių Dar Gali Dokumentų Reikėti? 🙂
  Popierinio Varianto, Ar Sistemoje?
  🙂

  • Atsakyti Kilti.lt Kov 15, 2023 15:24

   Sveiki,
   Laukiame vasaros sezono skrydžių pradžios 🙂
   Jeigu jūsų dukra yra oficiali dukra, tai papildomai jokių dokumentu nereikia. Pakanka paso ar asmens tapatybės kortelės ir lėktuvo bilieto. Rekomenduojame turėti bilietus spausdintame variante.
   Dėl visa ko, galite turėti vaiko gimimo liudijimą, bet retai kada jo prašo.
   Geros kelionės!

 6. Atsakyti Lija Sau 9, 2023 13:14

  Sveiki. Skrendam su ryanair i Ispanija su 1.8 m. ir 4 metu vaikais. Ar galima imti vezima skietuka ir sulankstoma paspirtuka? Kur reikes priduoti? Ar tai mokama?

  Ar kudikio krepsis turi kazkokius ismatavimus, ar tiesiog neturi virsyti 5 kg?

  • Atsakyti Kilti.lt Sau 9, 2023 13:25

   Sveiki,
   Vežimėlis kūdikiui iki 2 metų priklauso nemokamai. Galite priduoti prie registruoto bagažo arba lipant į lėktuvą. Kūdikio krepšiui nėra nurodyti išmatavimai, bet reikėtų laikytis ne didesnio, nei leidžiamas rankinis bagažas. Svoris negali viršyti 5 kg. Paspirtuką galite gabenti rankiniame bagaže arba registruotame bagaže.

 7. Atsakyti Jolita Lap 9, 2022 19:03

  Sveiki ar 14 metų mergaitė globojama gali skristi be globėjo leidimo į anglija

 8. Atsakyti Laima Rgp 16, 2022 20:25

  Laba, skrenda trys sūnėnai 10m, 14m ir 21m. Vyriausias brolis būtų lydintis asmuo, pavardės vienodos ar reikia sutikimo tegu? Skrenda is uk i Lietuva, pilietybe lietuvos

 9. Atsakyti Inga Lie 11, 2022 18:33

  Sveiki, o sakykite ar 3 metu vaikas gali skristi su teta turint igaliojima. Ar tik su mama? Aciu

 10. Atsakyti Kristina Bir 7, 2022 17:43

  Ar 14m. dukrai; vykstančiai su suaugusiais pažįstamais į Suomiją, (be tapatybės kortelės) reikalingas tėvų sutikimas su vertimu į anglų kalbą? Ar nebūtinai versti?..

 11. Atsakyti Ieva Bal 30, 2022 15:47

  Sveiki,

  Ar skrendant su Ryanair oro linijomis, 4metų vaikui galima skraidintis nemokamai vaikišką mažą paspirtuką? Kaip jį tinkamai supakuoti ir kur priduoti?
  Ar 4 metų vaikui taip pat kaip kudikiui? Galima i lektuvą neštis vandens neribotai ir užkandžių?

  • Atsakyti Kilti.lt Geg 12, 2022 09:58

   Sveiki,
   4 metų vaikui priklauso rankinis bagažas. Jeigu paspirtukas tilps į rankinį bagažą, tuomet gabenti jį galėsite nemokamai, jeigu netilps – reikės susimokėti. 4 metų vaikui užkandžių vežtis galite neribotai, svarbu jie nebūtų skystis. Dėl vandens taip pat, jau reikėtų laikytis bendrų taisyklių.

 12. Atsakyti JURGITS Kov 12, 2022 22:36

  Sveiki, su globojamu 10 m vaiku planuojame išvyką į užsienį. Kokius dokumentus reikėtų turėti su savimi be paso?

 13. Atsakyti Laima Vas 1, 2022 12:55

  Ar SAS bendrovė skraidina 15 m. vaikus be suaugusio palydovo? O gal Ryanair galiu nupirkti palydovo paslaugą? O gal galit pasiūlyti optimalų variantą , kaip birželio mėnesį mano 15 m. dukrai nuskristi pas sesę į Edinburgą be suaugusio ?

 14. Atsakyti Marius Sau 7, 2022 22:21

  Sveiki, mes su anūkų 1,5 metukų įsigijome atostogas turkijoje. Anūko pavarde anglišką, mūsų lietuviškos. Kokiu dokumentu reikia kad nekiltų problemų. AČIŪ

 15. Atsakyti Kristina Gru 6, 2021 01:59

  Sveiki, norėjau paklausti ar teta gali skristi viena su dviem vaikais 8 ir 13 metų? Ryanair kompanija, pavardės skirtingos. Ačiū

 16. Atsakyti Aurelija Spa 24, 2021 13:49

  Sveiki. Planuoju skrydį į Vokietija su dukryte kuriai 14 mėnesiu. Pavardės skirtingos. Ar reikia notariško tėčio sutikimo? Ir ar yra kasnors apmokestinta vaikui?

  • Atsakyti Kilti.lt Spa 26, 2021 10:35

   Sveiki,
   Jūs keliaujate su dukra, todėl jums reikia turėti mergaitės gimimo liudijimą, kuriame yra nurodyta, kad jūs esate mama. Notaro sutikimo vykstant į Vokietiją su vienu iš tėvų – nereikia. Nepamirškite paso vaikui.

 17. Atsakyti Dalia Geg 12, 2021 07:29

  Sveiki,seneliu ir anūkės 5metų pavardės vienodos ,ar skrendant į Turkija poilsiui reikia tėvų sutikimo.

 18. Atsakyti Birutė Mačiulienė Bal 6, 2021 11:28

  Laba diena,
  Ar galima vienam suaugusiam žmogui skristi su septynių mėnesių kūdikiu ir trijų metų vaiku?

 19. Atsakyti Sandra Vas 25, 2020 12:01

  Sveiki planuojame skristi i didziaja britanija mano ir dukros pavardes vienodos ar reikia tevo sutikimo isvykti? P.S. esame issiskyre

 20. Atsakyti Jovita Vas 24, 2020 18:38

  Laba diena, nuo kokio amžiaus gali asmuo lydėti 30 vaikų grupę, vaikų amžius ( 12 -16 m). Į Vokietija. Ir kiek turi pilnamečių asmenų būti tokiam vaikų kiekiui? Ačiu.

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Vas 26, 2020 15:18

   Laba diena,
   Lydėti gali pilnamečiai asmenys. Taip pat lydinčių asmenų skaičius gali priklausyti nuo aviakompanijos su kurią skrisite, tačiau tikėtina jog vienas asmuo gali lydėti 10 vaikų.

 21. Atsakyti Jadvyga Vas 17, 2020 19:29

  Ar reik tevu sutikimo 16m anukei ,jei skrisime i Turkija

 22. Atsakyti Vika Vas 14, 2020 23:48

  Sveiki. Planuoju skristi į Vokietiją su savo 5 metų vaiku atostogų. Mūsų pavardės skiriasi. Jis pasą turi. Ar nebus problemų dėl skirtingų pavardžių?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Vas 15, 2020 12:37

   Sveiki, kadangi Jūsų ir vaiko skirtingos pavardės geriausia yra turėti sutikimą keliauti.

 23. Atsakyti Eva Vas 7, 2020 14:35

  Sveiki, skrendant mokiniui, turinciam 18 metų į Turkiją su lydinčiu mokytoju, ar reikia dar tėvų patvirtinto notaro leidimo?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Vas 7, 2020 14:48

   Sveiki, nereikia. Asmuo jau yra pilnametis ir gali būti atsakingas už save skrydžio metu.

 24. Atsakyti Gitana Vas 3, 2020 23:14

  Skrysime atostogų į Turkija tik dviese su dukra 11 metu.Ar reikia tėčio sutikimo?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Vas 5, 2020 19:33

   Sveiki, jeigu Jūsų ir dukros pavardės yra vienodos nereikia jokių papildomų dokumentų.

 25. Atsakyti Edita Sau 20, 2020 08:18

  Sveiki,vasari skrisime su vyru ir dviem vaikais i anglija,kokiu dokumentu reikia vaikams? musu pavardes ir vieno vaiko yra vienodos lazdauskai,o kito vaiko Murnikovaite nes ne vyras tetis bet as mama esu abieju vaiku,kokiu dokumentu reikia?

 26. Atsakyti Inga Sau 19, 2020 15:47

  Sveiki , skrendu su dukryte 2,8metuku į Lietuva , bet planuoju palikti 1 savaitiai pas močiute atostogų ir ji parskraidintu dukryte algal į Danija , ar reikia notaro patvirtinančio mano sutikimą dokumento ? Ar priklauso dar nuo oro linijų ? Skrydis atgal galimai su rainair arba Sas . Dekui

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Sau 22, 2020 16:34

   Sveiki, jeigu močiutės pavardė nėra tokia pati kaip mergaitės, tuo atveju reikės notaro patvirtinto sutikimo.

 27. Atsakyti Brigita Sau 18, 2020 01:49

  Sveiki, ar aš viena galiu skristi su 4 m. ir 2 m. vaikais?

 28. Atsakyti Grasilda Sau 11, 2020 10:10

  Sesė 16metų ar gali skristi iš Anglijos Į Lietuvą viena ir iš Lietuvos į Anglija atgal viena jeigu jai 16 metų? Ar nereikia notaro tėvų patvirtinimo?

 29. Atsakyti Renata Sau 7, 2020 13:33

  Laba diena.
  Po planuojamo Didžiosios Britanijos išstojimo iš Europos sąjungos, vasario mėnesį , į Lietuvą grįžta anūkas, kuriam yra 8 metai, Anglijos pilietis.Lydintis asmuo yra ne tėvai, o teta Lietuvos pilietė.
  Kokių dokumentų reikia Lietuvai?
  Ačiū

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Vas 19, 2020 16:41

   Sveiki,

   Reikia berniuko paso arba ID kortelės, bei tečio sutikimo, leidžiančio vaikiui keliauti

 30. Atsakyti Austėja Gru 29, 2019 17:27

  Sveiki, keliausiu su 15 m. broliu į Ispaniją, pati esu suaugusi, skrydžio bilietai pirkti bendrai, pavardės tos pačios. Ar jam reikia dar kažkokio papildomo dokumento be paso?

 31. Atsakyti Ingrida Gru 19, 2019 14:20

  Jaunuolė 17 metu ar gali skristi viena?Yra lydintis asmuo,Bet nataro neturi jokiu patvirrinimu?Skrenda I Didziaja Britanija!Ačiu

 32. Atsakyti Berta Gru 18, 2019 19:53

  Sveiki, planuoju vasarą su dviem savo vaikučiais skristi į Lietuvą, o vyras vyks mašina, ar reikia vyro sutikimą patvirtinančio dokumento, kad gali vaikai skristi?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Gru 19, 2019 17:11

   Sveiki, jeigu Jūsų ir vaiko pavardės yra vienodos tuomet jokių dokumentų, išskyrus pasus, nereikia.

 33. Atsakyti Rasa Gru 4, 2019 08:57

  Sveiki. Ketiname keliauti į Kubą ir JAV su 3 m. vaiku. Keliausime visi trys – aš (mama), vyras ir vaikas. Tačiau iš Kubos arba JAV su vaiku grįšiu tik aš – vyras tęs kelionę. Mano ir vaiko pavardės skiriasi. Ar pakaks vaiko paso?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Gru 4, 2019 15:17

   Sveiki, dėl Jūsų pačių ramybės ir saugumo turėkite vyro rašyta sutikimą, kuris būtų patvirtintas notaro.

 34. Atsakyti Gabriele Lap 21, 2019 13:32

  Sveiki turiu skristi sausio 10 d.i anglija pas vyra . Sakykit ar praleis mane su vaiku?

 35. Atsakyti Indrė Lap 17, 2019 20:03

  Sveiki, dukrai 7 metai, seneliai nori plaukti su ja i Norvegija pas giminaičių trumpom atostogom, esu išsiskyrusi vaiko globa priklauso man. Ar įmanoma tokia kelionė?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lap 18, 2019 16:32

   Sveiki, jeigu dukros ir senelių pavardės vienodos tuomet galima. Jei jos skiriasi bus reikalingas notaro patvirtintas sutikimas.

 36. Atsakyti Neringa Lap 13, 2019 18:03

  Sveiki,
  Mano dukterėčiai 14 metu ir ji nori atvykti pas mane I Anglija. Kokiu tiksliai dokumentu jai reikia?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lap 13, 2019 18:34

   Sveiki, nepilnamečiams Lietuvos piliečiams reikia turėt galiojantį kelionės dokumentą (pasą arba tapatybės kortelę) bei bent vieno iš tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas patvirtintas notaro.

 37. Atsakyti Nijolė Spa 7, 2019 15:24

  Laba diena.Mano anūkė gimė ir gyvena Jungtinėje Karalystėje,aš esu atvykus į Jungtinę karalystę,esu močiutė,norėčiau vežtis anūkę į Lietuvą atostogų,anūkei 4metukai,pasa turi,kokių reikia dokumentų skristi lėktuvu su močiute?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Gru 11, 2019 17:52

   Sveiki, geriausia būtų turėti tėvų rašytą sutikimą, kuris patvirtina leidimą keliauti.

 38. Atsakyti Lione Spa 4, 2019 21:22

  Sveiki, dukra 16m. Nori skristi į Tailandą su pilnamečiu draugu ar reikia tėvų raštiško sutikimo?

 39. Atsakyti Ernis Rgs 5, 2019 13:33

  Sveiki.Man 17 Metų.Spalio 6 dieną skrendame i malta su grupe ir bus lydintis asmuo.Ar Man būtina turėti tevu sutikima iskrendant ir parskrendant?

 40. Atsakyti Eglė Rgs 3, 2019 02:11

  Sveiki, ar globojamas vaikinas 17 metu gali skristi vienas i Ispanija (konkreciau i Tenerifes sala) be globeju sutikimo?

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!