Bagažo turinio taisyklės 4 416

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Kol daiktai dar nepaskirstyti po lagaminus, pirmiausia norime Jums priminti sąrašą pavojingų daiktų, kurių dėl saugumo reikalavimų į lėktuvą pasiimti visai negalima, nepriklausomai nuo to, ar keliaujate tik su rankiniu ar ir su registruotu bagažu. Pavojingų ir draudžiamų keleiviniais lėktuvais gabenti daiktų sąrašas:

 • Degūs skysčiai (pvz., benzinas ir metanolis);
 • Degios kietosios ir reaktyvios medžiagos (pvz., magnis, prakurai, fejerverkai, pirotechnika, signalinė raketos);
 • Oksidacinės medžiagos ir organiniai peroksidai (pvz., balinamosios medžiagos, automobilio remontui naudojamos priemonės);
 • Ašarinių dujų įranga arba bet kokios dujų talpyklės (pvz., propano, butano);
 • Infekcinės medžiagos ir nuodai (pvz. gyvieji virusai, žiurkių nuodai, arsenas, cianidas, herbicidai ir infekuotas kraujas);
 • Korozinės medžiagos (įskaitant gyvsidabrį ir transporto priemonių akumuliatorius);
 • Magnetų turintys prietaisai;
 • Žiebtuvėlių kuras, dažai, skiedikliai;
 • Rūgštys, ėsdinančios medžiagos, šarmai, natrio hidroksidas, radioaktyviosios medžiagos (pvz., medicininiai arba komerciniai izotopai);
 • Kreozotas, negesintos kalkės;
 • Transporto priemonių kuro sistemos sudedamosios dalys, kuriose buvo kuro;
 • Sprogmenys, amunicija (įskaitant detonatorius, padegamąsias virveles, granatas, minas ir sprogmenis);
 • Dūmadėžės ir dūminiai užtaisai;

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

Dėl tarptautinių aviacijos saugumo reikalavimų aukščiau išvardintų daiktų į orlaivį pasiimti apskritai negalima. Taip pat oro uosto darbuotojai gali konfiskuoti ir čia nepaminėtus, tačiau įtarimą dėl saugumo keliančius daiktus. Jei perskaičius šį sąrašą Jums kilo abejonių dėl planuojamo vežtis į kelionę daikto – geriau susisiekite su išvykimo oro uosto keleivių konsultantais arba Lietuvos transporto saugos administracija. Jei bandysite į orlaivio saloną ar krovinių skyrių įsinešti draudžiamą daiktą – jis bus konfiskuotas ir sunaikintas. Oro uostai ar oro linijos neprivalo saugoti ir grąžinti konfiskuotų daiktų, todėl geriau abejonę keliančius daiktus palikite namuose.

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

Keleiviams su savimi į lėktuvo saloną galima pasiimti tik ribotą kiekį skysčių.

 • Galima vežtis skysčius, supakuotus į ne didesnes kaip 100 ml talpykles.
 • Visos skysčių talpyklės turi būti sudėtos į vieną permatomą, pakartotinai užpaudžiamą, ne didesnį kaip 1 litro talpos maišelį* (apie 20 x 20 cm). Plastikinio maišelio turinys turi lengvai tilpti ir maišelis turi būti užsegtas.
 • Galima vežtis neapmokestinamų prekių (duty-free) parduotuvėje įsigytus pirkinius sandariame saugumo maišelyje (į jį supakuojamos prekės įsigijimo metu, maišelio neatidarykite ir kitaip nepažeiskite bei išsaugokite pirkimo kvitą).
 • Leidžiama rankiniame bagaže turėti gyvybiškai būtinus vaistus ir specialius maisto produktus, pvz. kūdikių maistą (Jūsų gali būti prašoma įrodyti tokių gaminių autentiškumą ir reikalingumą, todėl geriausia turėti reikalingų vaistų receptą ar vaistų pasą).

* Jei iš anksto skysčių nesusipakavote į tinkamą maišelį, jį galėsite gauti oro uoste, tačiau gali tekti už jį susimokėti.

Į registruoto bagažo krepšį galimų pasiimti skysčių kiekis nėra ribojamas, tačiau bendras lagamino svoris negali viršyti leistino Jūsų įsigyto registruoto bagažo svorio (pasitikrinkite savo kelionės informaciją, išpirktas bagažas turėtų būti nurodytas ant lėktuvo bilieto).

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

 • 800 cigarečių,
 • 400 cigarilių (cigarų, sveriančių ne daugiau kaip po 3 gramus),
 • 200 cigarų,
 • 1 kg tabako,

ir

 • 10 litrų stipriųjų gėrimų,
 • 20 litrų stipraus vyno,
 • 90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno),
 • 110 litrų alaus.

Jeigu muitinės pareigūnai įtaria, kad vežatės prekių, kurios nėra skirtos jūsų asmeninėms reikmėms arba yra skirtos parduoti, jums gali tekti įrodyti, kad jos skirtos asmeninėms reikmėms (pateikti pirkimą patvirtinančius dokumentus ir pan.). Jei negalite pateikti pakankamai įrodymų, jūsų gali būti paprašyta sumokėti muitus arba jūsų vežamos prekės gali būti konfiskuotos.

 

Elektroninių cigarečių ir IQOS tipo cigarečių gabenimas lėktuvu

Visų tipų elektroninės cigaretės (įskaitant tas, kurios garina ar kaitina e. skysčius, tabaką) leidžiamos gabenti tik rankiniame bagaže, t.y. registruotame bagaže jas griežtai vežti draudžiama. Skrydžio metu elektorinės cigaretės privalo būti apsaugotos nuo netyčinio įsijungimo, o baterijos galingumas neviršyti 100 Wh. Taip pat keleiviui jas draudžiama krauti bei kitaip naudoti skrydžio metu.

Elektroninių cigarečių skysčių lėktuvo salone galima gabenti ne daugiau nei 10 vnt. 1 vnt. negali viršyti 100ml. (galioja įprasti rankinio bagažo skysčių apribojimai). Jie visi turi būti sudėti į vieną peršviečiamą, plastikinį, skysčiams skirtą užsegamą maišelį.

IQOS tipo cigaretėms galioja tokie patys gabenamo kiekio apribojimai kaip ir įprasto tabako gaminiams, priklausomai nuo kiekvienos šalies politikos.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Abejonės dėl maisto, galima jį vežtis ar ne, dažniausiai neturi pagrindo. Maisto produktus vežtis galima tiek rankiniame, tiek registruojamame bagaže. Tik reikėtų atkreipti dėmesį į keletą niuansų: skystus maisto produktus, pvz. medų, konservus, marinatus ir pan.  geriau gabenti registruojamame bagaže, pasiėmus į rankinį tokie produktai gali būti traktuojami kaip skysčiai  ir jų vežtis nebus leista.
Svarbu žinoti, kad nors oro linijų bendrovės maisto produktų pervežimo neriboja, tokius apribojimus gali turėti šalis, į kurią vykstate. Būtinai pasidomėkite, kokių produktų neįsileidžia šalis, į kurią keliaujate (keliaujant Europos sąjungos ribose apribojimų nėra).

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Nereceptiniai vaistai skraidinami tik kelionės laikotarpiui (turime galvoje kiekį). Vaistus būtina laikyti originalioje pakuotėje (vaistai gali būti išimti iš dėžutės, bet privalo būti supakuoti lapeliuose). Reikia, jog visuomet matytųsi originaliai atspausdintas vaisto pavadinimas. Atkreipti dėmesį į skystųjų vaistų gabenimą (žiūrėti gabenantiems skysčius).
 • Jei skrydžiui bus reikalingi receptiniai vaistai, pasiimkite receptų pasą arba gydytojo pažymą, kuri patvirtintų, jog vaistai priklauso keleiviui ir yra paskirti gydytojo, o jų skraidinamas kiekis – būtinas gydymui.
 • Apie individualioms reikmėms vežamus vaistus ir vaistus gaunamus paštu bei smulkią informaciją apie narkotinių ir psichotropinių vaistų gabenimą, galite skaityti Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos svetainėje.
 • Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė. Visa įranga turi būti tinkamai supakuota. Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Gabenti priimamų dviračių pedalai turi būti nuimti, vairas nusuktas, o iš padangų išleistas oras. Kai kurie oro uostai reikalauja, kad dviratis būtų supakuotas į kietą apsauginį dėklą ar dėžę, skirtą dviračiams gabenti. Kartotinės dėžės dviračiams parduodamos oro uostuose. Informuojame, kad jei Jūsų dviratis nėra tinkamai supakuotas, oro uostas gali jo nepriimti transportuoti. Susisiekite su oro uostu, kad sužinotumėte daugiau informacijos.

Slidininko/snieglentininko įrangos gabenimas:

Slidinėjimo įrangos komplektą sudaro  viena pora slidžių, viena pora slidininko batų, šalmas ir viena pora lazdų. Slidinėjimo įranga gali būti supakuota į 2 krepšius. Snieglenčių įrangos komplektą sudaro viena pora snieglentininko batų, šalmas ir viena snieglentė. Šiuos daiktus galima sudėti į 2 snieglenčių įrangos krepšius (t. y. snieglentės krepšį).

Ledo ritulio įrangos gabenimas:

Ledo ritulininko įrangos komplektą sudaro ledo ritulininko šalmas, lazdas, pačiūžos ir vienas ledo ritulininko aprangos komplektas, įskaitant apsaugas.  Ledo ritulininko įranga gali būti supakuota į 2 krepšius.

Nardymo įrangos gabenimas:

Galima gabento vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė. Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių, jėgos aitvarų ir burlenčių įrangos gabenimas:

Vienas tokios įrangos komplektas apima vieną iš šių:

 • vieną banglentę ir vieną aitvarą arba
 • vieną banglentę arba
 • vieną burlenčių įrangos komplektą.

Daiktai turi būti supakuoti vienoje pakuotėje.1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

 

Informacija atnaujinta 2021 m. lapkričio 16 d.

 

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

4 416 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

1 40 41 42
 1. Atsakyti Evelina Kov 19, 2023 11:06

  Sveiki. Turiu priority bilietą. Galiu su savimi pasiimti kuprinę ir lagaminą. Bet ar galiu su savimi turėti ir rankinuką? Ar rankinukas tada skaičiuojasi kaip kuprinė?

  • Atsakyti Kilti.lt Kov 20, 2023 14:54

   Sveiki,
   Rankinukas jau kaip kuprinė yra laikomas. Su pirmenybiniu įlaipinimu galite turėti lagaminą ir kuprinę/rankinę. Svarbu, kad atitiktų nurodytus išmatavimus.

 2. Atsakyti Dovilė Kov 17, 2023 17:44

  Sveiki, ar galima is Londono i Lietuva kuprineje veztis rukytu desreliu, bekono, surio gabaliuku parduotuvinese pakuotese? Nes esu girdejusi, kad neleidzia issivesti mesos gaminiu..

 3. Atsakyti Vida Kov 15, 2023 20:59

  Sveiki…o plaukų dažų pora pakuočiu galima skraidinti rankiniame bagaže?

 4. Atsakyti Robert Kov 15, 2023 11:36

  Sveiki, ar galima i priduodama bagaza gabeni zaidimu konsole?

 5. Atsakyti Ingrida Kov 14, 2023 13:25

  Ar galima vežti į Norvegiją rankiniame bagaže žalią mėsą, nevakumuotą, bet su parduotuvės etikete?

 6. Atsakyti Džiugas Kov 12, 2023 00:08

  Kaip del skysčiu 1l bagaže ar turi būti idėti taipat y užspaudžiama maišeli ?

 7. Atsakyti Dovilė Kov 11, 2023 19:22

  Sveiki, ar registruotame bagaže galima veštis PVZ (šampūną, skutimosi putas ir t.t) kurių talpa didesnė nei 100ml.?

 8. Atsakyti Virginija Kov 7, 2023 16:19

  Ar galiu vežti mąžą sulankstomą peiliuką( ašmenų ilgis mažiau nei 6cm). Skrendu į Paryžių

 9. Atsakyti Deimante Kov 6, 2023 23:02

  Sveiki norėjau paklausti ar galima pasiimti į rankinį bagažą, tortą vežtis kartu ir balionų gimtadienio progai padaryti staigmeną?

  • Atsakyti Kilti.lt Kov 8, 2023 16:09

   Sveiki,
   Tortą gabenti galite, jeigu jis bus visai be pertepimo. Pertepimą gali palaikyti skysčiu ir gali tekti išmesti skanėstą. Balioną galite vežtis, bet tik nepripūstą.

 10. Atsakyti Nijolė Kov 6, 2023 01:02

  Sveiki, ar galima vežtis vaistus rankimiame bagaže – „Talpyklė suslėgto tirpalo“- aerozolinis balionėlis, tokie, kaip Salbutamolis ir Foster. Receptiniai. Į Bulgariją. Oro linijos Ryanair.?

 11. Atsakyti Vilma Kov 5, 2023 21:16

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis supakuotas macarons desertas?

 12. Atsakyti Gintaras Kov 3, 2023 07:53

  Sveiki ar galima rankiniam bagaze vestis vandens maisytuva (krana)
  Aciu

 13. Atsakyti Jurgita Kov 2, 2023 11:58

  Sveiki, ar galima registruotam bagaže vežti granules nuo šližų?

 14. Atsakyti Indrė Kov 1, 2023 23:11

  Sveiki! Ar rankiniame bagaže galima vežtis plaukų tiesintuvą?
  Ačiū.

 15. Atsakyti Rasa Kov 1, 2023 09:20

  Sveiki, ar rankinio bagažo patikrinimo metu reikia atskirai išimti receptinius vaistus – kontraceptines tabletes? Ar patikros metu jos gali likti kuprinėje?

 16. Atsakyti Kristina Vas 28, 2023 13:00

  Sveiki, ar galima rankiname bagaže gabenti virbalus?

 17. Atsakyti Danguole Vas 25, 2023 19:06

  Ar galima vezti į Si ngapūrą elektroninę cigaretę ir kiek skysčio elektroninei cigaretei

 18. Atsakyti Eimis Vas 23, 2023 11:30

  Sveiki, į UK galima vežti tik vieną bloką cigarečių? Ar galima ir daugiau, jei savam naudojimui?

 19. Atsakyti Antanas Vas 22, 2023 15:40

  Sveiki, ar galima vezti rankiniame bagaze su wizz air oro linijomis supakuota lasisa ( pakuote is parduotuves) ? skrendant is Islandijos i Lietuva.

 20. Atsakyti Laima Vas 22, 2023 15:32

  Sveiki,
  Skrendu į Norvegiją su WIZZAIR ar galima vežti rankiniame bagaže kavamalę.
  Ačiū

 21. Atsakyti Jurga Vas 20, 2023 18:53

  Ar galima registruotam bagaze veztis plauku laka??

 22. Atsakyti Rita Vas 18, 2023 18:21

  Sveiki.
  Ar skrendant iš Norvegijos galima rankiniame bagaže vežtis konservus – 1 vnt. 85g. Kietą sūrį 400 g.

 23. Atsakyti Laurita Vas 18, 2023 16:25

  Laba diena norėjau paklausti ar galima vestis žvakės kietas dekoruotas su tigro ir triušio metais lėktuve ?ačiū už atsakymą

 24. Atsakyti Ramūnas Vas 9, 2023 11:22

  Sveiki. Kokį kiekį mėsos produktų (vakumoutu) galima vežti į JK?

 25. Atsakyti Kristina Vas 8, 2023 16:54

  Laba diena, ar galima bagaže (ne rankiniame) vežtis žiebtuvėlį?

 26. Atsakyti Gražina Vas 8, 2023 14:45

  Ar galima į salono bagažą paimti skysčių ir ji palikti bagažo pridavimo langelyje?
  Kadangi pirkau bilietus su tai lagaminą priduočiau į bagažą ir kad nereikėtų
  primokėti

 27. Atsakyti Irena Vas 6, 2023 11:10

  Ar galima kėktuvu, Raynar, rankiniame bagaže vežti išpakuotą, elektroninę muzikinę karuselę–migdyklę, kūdikiams(kabinama virš lovytės) Ačiū.

 28. Atsakyti Irena Vas 4, 2023 10:45

  Sveiki
  Norėčiau paklausti, skrendant raynair lėktuvu, ar galima, rankiniame bagaže, vežti į šimtą iš pakuotės(dėl vietos stokos) vaikišką, muzikinę-elektroninę, karuselę migdyklę?

 29. Atsakyti Roman Vas 3, 2023 22:00

  ar galiu registruotame bagaže vežtis televizorių. pakuotės dydis 136-86-15 cm.svoris 13 kg.

  • Atsakyti Kilti.lt Vas 10, 2023 16:38

   Sveiki,
   Jeigu telpa į registruotą bagažą, tinkamai supakuosite – vežti galite. Tik yra tikimybė, kad skrydžio metu gali susigadinti.

 30. Atsakyti Greta Vas 3, 2023 18:57

  Sveiki, galima salone vežtis TOFU?

 31. Atsakyti Adelė Vas 3, 2023 16:19

  Skrendu su Ryanair, vaistai gali būti registruotas bagaže ar tik rankiniame? Kiekiai savo vartojimui.

 32. Atsakyti Natalja Vas 1, 2023 19:51

  Sveiki, kiek cigarečių galiu vežtis registruotame bagaźe iš Armenijos į Lietuvą? Aciu

 33. Atsakyti Natalja Vas 1, 2023 19:51

  Sveiki, kiek pakelių cigarečių galiu vežtis registruotame bagaźe iš Armenijos į Lietuvą? Aciu

 34. Atsakyti Vaida Sau 30, 2023 22:21

  Ar galima rankiniame bagaze veztis kelias pakuotes skirtingu sirupu (100ml) nuo persalimo ir kitu vaistu? Koks kiekis leidziamas? Noriu nusipirkti ir parsivezti i Jungtine karalyste savo seimos vartojimui.

  • Atsakyti Kilti.lt Sau 31, 2023 16:39

   Sveiki,
   Galite vežtis iki 100 ml iki 10 vnt. jeigu jie yra receptiniai – būtini receptai ar jų kopijos. Sirupai, kaip ir kiti gabenami skysčiai turi būti sudėti į 1l plastikinį maišelį.

 35. Atsakyti Darius Sau 28, 2023 14:40

  Laba diena. Norėjau paklausti ar galima skrendant iš Sakartvelo registruotame bagaže vežtis turguje nusipirktą suvenyrinį peilį? Oro linijos wizzair.

 36. Atsakyti Regina Sau 27, 2023 14:40

  Sveiki! Ar keliaujant į UK rankiniame bagaže galima turėti rūkytos mėsos, konditerijos gaminių, šokolado? Kaip žinoti, kiek ko galiu įsidėti? Ką reiškia „savo reikmėms“ – koks svoris kiekvienos rūšies produktų? Kiek šokolado plytelių galiu turėti?

  • Atsakyti Kilti.lt Sau 31, 2023 16:32

   Sveiki,
   Galite turėti visų gaminių, kurie neturi skysčių ir pertepimų. Rūkyti produktai turi būti supakuoti taip, kad neskleistų kvapo. „savo reikmėms“ – tai reiškia, kad galite turėti 2-3,4 šokoladus, bet ne 20 vnt.

 37. Atsakyti Vytautas Sau 26, 2023 13:05

  Sveiki, ar kažkas pasikeitė įvežamo cigarečių ar alkoholio kiekis skrendant į Norvegiją nuo praeitų metų?

 38. Atsakyti Kornelija Sau 25, 2023 07:45

  Ar galima gabenti viena bloka cigarečiu registruojamame bagaze ir 2blokus hitsu nusipirkti duti free skrendant i norvegija ?

 39. Atsakyti Jovita Sau 25, 2023 04:44

  Sveiki,ar galima rankiniame bagaze šviezios stintos ir rukytos mesos.

 40. Atsakyti Dovilė Sau 24, 2023 23:19

  Sveiki, ar galima gabenti į Meksiką (persėdimais bus JAV) rankiniame bagaže lašinius?

 41. Atsakyti Lina Sau 20, 2023 13:58

  Sveiki.Ar galima rankiniame bagaže vežtis receptinius vaistus šalkrepsyje su sušaldytais ii leda šaldymo talpomis 2vnt.350ml.Šaltrepsis būtina vaistams Cosentyx.Aciu

  • Atsakyti Ieva Sau 20, 2023 15:02

   Sveiki,

   Jeigu Jūs turėsite receptą ir pažymą iš gydytojo, jog vaistai skirti Jums bei be jų negalite keliauti (t.y jie yra būtini), problemų Jums kilti dėl to neturėtų. Patariame paskambinti į oro uosto (iš kurio keliausite) patikrinimo punktą – informacijos skyrių ir dar dėl detalių pasikonsultuoti.

 42. Atsakyti Donatas Sau 16, 2023 10:43

  Sveiki,
  Matau sąlygas gerimų ir maisto gabenimo kiekiams. Girdėjau, kad nuo šių metų keitėsi kiekiai.
  Ar tikrai tokie kiekiai alkoholiui, cigaretėms ir liko šiai dienai?
  Ačiū.

 43. Atsakyti Ineta Sau 13, 2023 10:07

  Sveiki! Ar galima veztis registruotame bagaze limfodrenazini aparata?

  • Atsakyti Ieva Sau 16, 2023 11:28

   Jeigu galingumas neviršija 100 Wh, tokių įrenginių galima skraidinti net iki 20 vnt. ir rankiniame, ir registruotame bagaže. Tačiau, jei bent vieno iš gabenamų prietaisų galingumas viršija 160 Wh, jis į orlaivį išvis nepateks.

 44. Atsakyti Arūnas Sau 9, 2023 20:32

  Ar galima rankiniame bagaze gabenti insulino švirkštą

  • Atsakyti Ieva Sau 16, 2023 11:23

   Insuliną galima gabenti rankiniame bagaže, tačiau prieš saugumo patikrą jį reikia išimti iš rankinio bagažo ir pateikti patikrai atskirai. Kadangi tai medicininės paskirties skystis, jis neskaičiuojamas į bendrą skysčių apribojimą. Dokumentas apie jums paskirtą gydymą insulinu privalomas (jei neturite pažymos, galite turėti su savimi vaistų receptą – jo turėtų pakakti).

 45. Atsakyti Dovilė Sau 6, 2023 23:06

  Sveiki, norėjau pasiteirauti ar galima gabentis maisto papildus, proteią (miltelių pavidalu) tiek rankiniam, tiek registruotame bagaže? Jeigu taip, koks būtų leistinas kiekis? Taip pat ar galima su savimi rankiniame bagaže gabenti plaukų džiovinimo šukas REVLON RVDR5222E? Ačiū.

  • Atsakyti Kilti.lt Sau 9, 2023 13:26

   Sveiki,
   Papildus galite gabenti originalioje pakuotėje. Kieki turėtų būti tik skirtas asmeniniam vartojimui. Džiovinimo šukas gabenti rankiniame bagaže galite.

 46. Atsakyti Paulius Sau 6, 2023 22:51

  Ar galima tureti zvake rankiniame bagaze stiklo talpoje?

 47. Atsakyti Jus Sau 6, 2023 20:10

  Sveiki,ar galima bagaže gabenti į UK dešros ir saldainių ?

 48. Atsakyti Audronė Gru 28, 2022 00:56

  Sveiki, skrisime su raynairu, norėjau paklausti, ar galime rankiniame bagaže vežtis:
  1) Virtualios realybės akinius su priedais (Meta quest 2).
  2) Išmanųjį garsiakalbį “Google nest audio”, “Google nest hub”.
  3) Laptopą.
  Ačiū.

 49. Atsakyti Daiva Gru 27, 2022 19:17

  Ar galima i priduodama bagaza gabenti ašarines dujas neparalyzuojancios o savyginai skirtos. Es salyse

1 40 41 42

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!