Bagažo turinio taisyklės 2,459

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Šį sąrašą sudaro daiktai ir medžiagos, kurios griežtai draudžiamos gabenti, siekiant pasirūpinti žmonių saugumu, arba leidžiamos gabenti su išlygomis.

Daiktai neskraidinami, jei:

✘ gali kelti pavojų orlaiviui, juo vykstantiems asmenims ar skrendančiųjų asmenų nuosavybei;
✘ gabenami daiktai gali būti suniokoti kelionės metu;
✘ gabenamas bagažas netinkamai supakuotas;
✘ gabenami daiktai draudžiami įvežti įstatymais, galiojančiais šalyje, iš kurios, per kurią ar į kurią vykstama;
✘ daiktų negalima skraidinti dėl išmatavimų, svorio ar kt.;
✘ gabenami daiktai gali sukelti nepatogumų arba gali būti atgrasūs kitiems keleiviams.

Griežtai draudžiama skraidinti:

✘ šaunamuosius ginklus, amuniciją ir sprogmenis, įskaitant medžioklinius arba sportinius ginklus;
✘ bet kokius daiktus arba medžiagas, atrodančius, kaip šaunamieji ginklai, amunicija ar sprogmenys;
✘ degiąsias medžiagas (išskyrus: alkoholinius gėrimus, plaukų laką, kvepalus, odekoloną);
✘ radioaktyviąsias medžiagas;
✘ suskystintąsias dujas (išskyrus: CO2, naudojamą dirbtinėms galūnėms judinti; tarą, kurioje yra degiųjų dujų, naudojamų pripučiamosiose gelbėjimo liemenėse);
✘ nuodingąsias arba užkrečiamąsias medžiagas;
✘ ėsdinančias medžiagas (išskyrus: termometruose, barometruose, neįgaliųjų vežimėlių akumuliatoriuose esantį gyvsidabrį);
✘ lagaminus, kuriuose įrengti signalizacijos įtaisai, ličio akumuliatorius arba pirotechnines medžiagas;
✘ daiktus, keliančius pavojų lėktuve esančių asmenų saugai, nuosavybei, gyvybei, sveikatai ar fizinei neliečiamybei;
✘ medžiagas, draudžiamas pagal šalių, per kurių teritoriją gabenamas bagažas, įstatymus ir reglamentus;
✘ daiktus, kurių negalima skraidinti dėl svorio, dydžio ar bet kokių kitų neįprastų savybių;
✘ žmogaus palaikus;
✘ daiktus, nurodytus Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (TCAO) Saugaus pavojingų krovinių gabenimo oru techninėse instrukcijose ir Tarptautinės oro transporto asociacijos (TOTA) Pavojingų krovinių gabenimo reglamentuose.

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

✔ visi skysčiai turi būti ne didesnėse nei 100 ml talpose;
✔ visas, 100 ml neviršijančias talpas, reikia sudėti į vieną permatomą, pakartotinai uždaromą 1 litro talpos plastikinį maišelį;
✔ bendras skysčių tūris neturi viršyti 1 l.

Šie reikalavimai negalioja skysčiams, kuriuos įsigijote „Duty Free“ parduotuvėse po patikros.
Šios taisyklės galioja visuose ES ir Norvegijos, Islandijos bei Šveicarijos oro uostuose.

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

Visus minėtus produktus galite gabenti rankiniame ir registruotame bagaže. Svarbu, jog visi produktai būtų supakuoti sandariose originaliose pakuotėse.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

✔ 800 vnt. cigarečių;
✔ 400 vnt. cigarilių;
✔ 200 vnt. cigarų;
✔ 1 kg tabako;

ir

✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
✔ 110 l alaus.

IŠIMTIS: į Airiją, Vokietiją, Austriją, Kroatiją, Daniją, Italiją, Slovėniją ir Švediją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Keliaujant po ES šalis, perkamų ar vežamų daiktų kiekis neribojamas, jei tie daiktai skirti naudoti asmeniškai, o ne parduoti, PVM ir muito mokesčiai yra įskaičiuojami į kainą, ir kitoje ES šalyje jokių mokesčių mokėti nebereikia.

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Vežant rankiniame bagaže vaistai privalo būti originalioje pakuotėje.
 • Gabenant receptinius vaistus rankiniame bagaže turėkite receptą arba jo kopiją. Vaistų negalima vežtis daugiau, negu nurodyta recepte. Galioja tik jūsų vardu išrašytas receptas. Įsitikinkite, kad recepte ir jūsų biliete nurodytas vardas ir pavardė yra tokie pat.
 • Geliai, leidžiami vaistai turi būti supakuoti į skysčiams skirtą maišelį, jie privalo būti originaliose pakuotėse.
 • Jeigu sergate diabetu, insuliną galima gabenti ir rankiniame bagaže, tačiau prieš saugumo patikrą jį reikia išimti iš rankinio bagažo ir deklaruoti atskirai. Kadangi tai medicininės paskirties skystis, jis neskaičiuojamas į bendrą skysčių apribojimą. Dokumentas apie jums paskirtą gydymą insulinu privalomas (jei neturite pažymos, galite turėti su savimi vaistų pasą – jo užteks).
 • Turint problemų su astma, galima gabenti inhaliatorių. Tik jį turite deklaruoti patikros skyriuje. Būtina su savimi turėti gydytojo pažymą, kad jums ši priemonė yra būtina.
 • Turėdami didelį kiekį vaistų galite sukelti įtarimą.
 • Jei vaistai yra kompensuojami, turėkite kompensuojamųjų vaistų pasą.
 • Be gydytojo recepto (arba jo kopijos) negalima per sieną vežtis vaistų, kurių sudėtyje yra narkotinių arba psichotropinių medžiagų.
 • Jeigu turite medicininį protezą, būtina su savimi turėti gydytojo pažymą apie jo buvimą jūsų kūne.
 • Galima gabenti ne daugiau kaip 5 vienos rūšies nereceptinių vaistų pakuotes.

Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Kilus papildomiems klausimams, tikslios informacijos teiraukitės Vilniaus oro uosto muitinėje tel. 8 5 233 0317.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Galima. Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė.

Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje. Žvejybos įranga turi būti tinkamai supakuota į patikimą krepšį, kuris apsaugotų kitus krovinius nuo žalos.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Dviračiai gali būti vežami tik su sąlyga, kad jie yra įpakuoti į specialius dviračių kelioninius maišus arba nailoninius maišus, ratai ir pedalai turi būti nuimti, o rankenos pasuktos paraleliai. Jie gali būti skraidinami ir supakuoti kartono dėžėse, prieš tai išleidus orą iš padangų.

Slidžių/snieglenčių gabenimas:

Slidžių/snieglenčių gabenimo krepšyje gali būti gabenami tik susijusi su slidinėjimu/snieglentėmis įranga (batai, slidžių pora/snieglentė). Slidės/snieglentė gali būti gabenamos tik registruoto bagažo skyriuje, supakuotos patikimuose krepšiuose.

Nardymo įrangos gabenimas:

Nardymo įranga skraidinama tik išleidus orą iš nardymui skirtų oro balionų, išėmus maitinimo šaltinį arba elektros lemputę ir užfiksavus jungiklį padėtyje „IŠJUNGTA“.
Vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė.

Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių gabenimas:

Banglenčių įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

2,459 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

1 21 22 23
 1. Reply Vytautas Sep 18, 2018 10:51

  Labas. Ar galima Ryanair gabenti rankiniam bagaže 200 mll. plastmąsinius, tuščius buteliukus, ( 6 vnt. )?

 2. Reply Andze Sep 17, 2018 18:21

  Sveiki.kiek galima rankiniame bagaze veztis cigareciu i Jungtines karslystes su wizzair.

  • Reply Monika U. Sep 17, 2018 18:28

   Sveiki,

   Galite:
   – 800 cigarečių (4 blokai)*;
   – 400 cigarilių;
   – 200 cigarų;
   – 1 kg tabako.

 3. Reply Dalia Sep 17, 2018 10:05

  Sveiki, su nepilnameciu vaiku skrendame i Skotija, rynair, ar galima rankiniame bagaze mums abiems vestis 1600 cigareciu

 4. Reply Evaldas Sep 16, 2018 12:53

  Laba diena, ar gali but taikomas muitas drabuziams, telefonams ir panasiems dalykams skrendant? Ar yra kokie apribojimai kiek galima ko isivezti i Lietuva? Tarkim is ES ir ne is ES

 5. Reply Monika Sep 14, 2018 17:39

  Sveiki. Ar galima skraidintis veikiantį žiebtuvėlį? 😉

 6. Reply Mindaugas Sep 14, 2018 09:39

  Sveiki,

  ar galima registruotame bagaže vežtis racijų komplektą?

  https://rrs.lt/baofeng-uv-5r.html

 7. Reply Eglė Sep 13, 2018 21:00

  Sveiki,

  Norėčiau sužinoti ar galiu skrudžio metu su savimi gabenti orchidėja?

 8. Reply auguste Sep 12, 2018 06:31

  sveiki, ar galima veztis vaistus nuo persalimo?

 9. Reply Laimis Sep 11, 2018 11:17

  Sveiki,
  kiek žinau, tai nuo spalio pirmos į saloną negalima neštis dviejų vienetų bagažo be priority su Ryanair, bilietą pirkau liepos 24 ir niekur neužmačiau, kad nebus galima į saloną eiti su dvejais vienetais, o darantis check-in, vistiek prašo darytis priority, arba keliauti su mažu bagažu. Tai kaip yra iš tikrųjų, galiu eiti į saloną su paprasta normalia kuprine ar ne ?
  Ačiū

  • Reply Monika U. Sep 13, 2018 16:36

   Sveiki,

   Jeigu Jūsų skrydis yra iki Lapkričio 1d tuomet į saloną galite įsinešti vieną mažesnį rankinį bagažą, o didesnįjį paims prie įlaipinimo vartų į bagažo skyrių nemokamai.

 10. Reply Mantas Sep 10, 2018 22:35

  Sveiki,
  Radau informacijo, kad į Norvegiją galima vežti alkoholio iš duty free. Ar galima vežtis NE iš duty free zonos alkoholio, pvz tradicinio alaus, kurio nėra duty free?
  Wizzair, registruotas bagažas.

  • Reply Monika U. Sep 13, 2018 19:00

   Sveiki,

   Registruotame bagaže galite, tačiau negalite gabentis daugiau nei 1 l spiritinio gėrimo (22% – 60%); 1,5 l vyno (2,5 % – 22 %); 2 l (6×0,33 l) alaus.

 11. Reply Rita Sep 8, 2018 15:20

  Laba diena.
  Keliauju į Londoną su wizair. Bilietas su papildomu bagažu. Ar į saloną galiu neštis asmeninę kuprinę?

  • Reply Monika U. Sep 10, 2018 17:57

   Sveiki,

   Jeigu įsigijote pirmenybinį įlaipinimą, tuomet galite turėti du rankinius bagažus.

 12. Reply Benedikta Sep 8, 2018 08:14

  Sveiki, ar galima registruotame bagaže vežti alkoholį, jei nėra 20m?

  • Reply Monika U. Sep 14, 2018 17:39

   Sveiki,

   Lietuvoje gali kilti problemų, dėl tikslesnės informacijos kreipkitės į pasienis.lt

 13. Reply Mindaugas Sep 5, 2018 09:15

  Sveiki

  Ar galima i Portugalija ar kitas Europos sajungos salis veztis rankiniame bagaze drone (700 g svorio), Jei taip tai kaip turetu buti supokuoti drono akumuliatoriai . Ar turi kokias taisykles?

  • Reply Ieva Sep 6, 2018 16:06

   Sveiki Mindaugai,

   Problemų kilti neturėtų, reiktų saugiai droną supakuoti. Dronas turi tilpti į Jūsų gabenamą bagažą ir neviršija bendro leistino svorio.

 14. Reply lilija Sep 4, 2018 17:53

  laba diena,ar galiu rankiniame bagaze veshtis Dior kosmetikos rinkinuka….expert travel studio.aciu

  • Reply Ieva Sep 6, 2018 15:31

   Sveiki,

   Jeigu tai biri kosmetiką tada galite. Jeigu jame yra skysčio tada rinkiniui bus taikomos rankinio bagažo skysčių gabenimo taisyklės.

 15. Reply Kristina Sep 3, 2018 21:35

  Sveiki
  Ar galime vesti rankiniam bagaze PlayStation 4
  Skrendu su Wizzair
  Aciu

 16. Reply Vyta Sep 3, 2018 10:53

  Laba diena,
  skrendu į Odesą 09-09, rankinis bagažas nurodytas 7 kg. Kokie tuomet jo išmatavimai?
  Ačiū

  • Reply Ieva Sep 6, 2018 15:10

   Sveiki,

   Ryanair avia kompanijoje rankinis bagažas yra iki 10kg. išmatavimai 55x40x20cm. pasitikrinkite su kokia aviakompanija vykstate. Nes Ryanair neturi bagažo iki 7kg.

 17. Reply Monika Sep 2, 2018 23:35

  Sveiki, ar galima vežtis su savimi plaukų purškiama laka? Bei purskiama dezodoranta?

 18. Reply Sandra Sep 1, 2018 13:52

  Laba diena, keliaujam i Bulgarija su ryanair, su manim bus dukryte metu su puse kokius bagazus mes galime imti? Taip pat ar galime vestis sausainius rankiniame bagaze?

 19. Reply Indrė Aug 31, 2018 07:18

  Sveiki,

  Ar skrendant su Turkish Airlines (su persedimu Stambule) galima registruotame bagaze veztis lauktuviu pvz medzioklini peili su stovu?

 20. Reply Migle Aug 30, 2018 10:06

  Sveiki, skrendant ryanair oro linijomis kur yra pageidautina laikyti IQOS ikraunama baterija ir heetsu cigaretes? Rankiniame bagaze ar lagamine?

  • Reply Monika U. Aug 30, 2018 17:33

   Sveiki,

   Iqos vežtis galima tik rankiniame bagaže, cigaretes galite vežtis tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže.

 21. Reply Alfredas Aug 29, 2018 23:03

  Sv.skrendu i norvegijia,ar galiu veztis rukytu gaminiiu,ir koki kieki jei galima.aciu

  • Reply Monika U. Aug 30, 2018 17:35

   Sveiki,

   Į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos ir pieno produktų, sūrio. Šunų ir kačių ėdalas nėra įtrauktas į 10 kg limitą. Su savimi taip pat galite vežtis (asmeniniam naudojimui) iki 10 kg vaisių, uogų ir daržovių (išskyrus bulves). Tik vyresni nei 12 m. gali importuoti kitokio maisto nei mineralinis vanduo, šokoladas ir konditerijos gaminiai.

 22. Reply vilma Aug 29, 2018 12:15

  ar galima rankiniam bagaze veztis 4 buteliukus valerijono lasu po 50 ml? skrydis su ryanair. Aciu.

 23. Reply Anzela Aug 28, 2018 10:10

  Sveiki,
  Skrendu su Raynair kompanija, ar galiu rankiniame bagaze veztis medu oroginalioje plastikinėje pakuoteje?

  • Reply Monika U. Aug 30, 2018 17:37

   Sveiki,

   Jeigu vešitės rankiniame bagaže tai medus negali būti didesnėje nei 100ml pakuotėje ir iki 10vnt.

 24. Reply Julija Aug 27, 2018 10:09

  Sveiki,

  Norėčiau pasiteirauti ar galima nešiojamą kompiuterį 38.16 cm x 25.9 cm x 2.845 cm išmatavimų gabentis asmeniniame daikte, kuprinėje?
  Taip pat, ar rankiniame bagaže galima gabentis tokio tipo markerius: https://www.artinn.lt/markeriai-rasikliai/dvipusiai-markeriai-stylefile-brush.html?

 25. Reply Monika Aug 25, 2018 12:15

  Sveiki. Jeigu imu papildomą registruotą bagažą, ar galioja tos pačios skysčių gabenimo normos, kaip ir rankiniam bagažui, tai yra talpa neturi viršyti 100ml ir viskas turi tilpti į ta viena maišelį? Ar registruotam bagaže nėra tokių ribojimų ? Skrisiu su wizzair.

 26. Reply Vitalija Aug 24, 2018 14:15

  Sveiki. Ar galiu gebenti portreta rankiniam bagaze?

 27. Reply RITA Aug 24, 2018 13:03

  SVEIKI. Ar galima rankiniame bagaze,veztis zvejybine rite, skrendant i Islandija?

 28. Reply Vainius Aug 20, 2018 00:39

  Sveiki,

  Skrisiu iš amerikos su finnair i suomija su persedimu i lietuva, amerikoje nusipirkau airsoft pistoleta, su šaratukais ir CO2, ar galiu gabentis bagaže įdėta į dėkla?

 29. Reply Alis Aug 19, 2018 15:39

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaze gabentis navigacine iranga(navigacija ir jos pakrovejas)? Wizzair

 30. Reply Albinas Aug 15, 2018 22:39

  Sveiki. Ar galiu rankiniame bagaže gabenti alkoholį po 50ml. originalioje pakuotėje. Jei taip kur įsigyti skysčių gabenimo maišelį? Skrendu Wizzair. Ačiū.

 31. Reply Dovilė Aug 15, 2018 20:20

  Sveiki,
  Skrendu į Islandiją, norėčiau paklausti ar galima registruotame bagaže vežtis rūkytos mėsos, makaronų, kruopų? Ar galima kartu su rankiniu bagažu dar su savimi turėti ir kompiuterio tašę? Ar registruotame bagaže tokie vaistai kaip nuo gerklės skausmo ar peršalimo skirti asmeniniam naudojimui turi būti orginaliose pakuotėse ar gali būti išimti iš jų?

  • Reply Monika U. Aug 16, 2018 16:03

   Sveiki,

   Į Islandiją rūkytų, džiovintų mėsos gaminių, pieno produktų, žalių kiaušinių vežtis negalima. Galima vežtis tik virtus arba keptus mėsos gaminius, sūrį. Bendras maisto kiekis neturėtų viršyti 3 kg.
   Jeigu skrendate su Wizzair ir neturite pirmenybinio įlaipinimo tuomet galėsite turėti tik vieną rankinį bagažą. Su Ryanair galėsite turėti du. Vaistus rekomenduojame turėti originalioje dėžutėje.

1 21 22 23

Leave a Reply

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!