Bagažo turinio taisyklės 2,085

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Šį sąrašą sudaro daiktai ir medžiagos, kurios griežtai draudžiamos gabenti, siekiant pasirūpinti žmonių saugumu, arba leidžiamos gabenti su išlygomis.

Daiktai neskraidinami, jei:

✘ gali kelti pavojų orlaiviui, juo vykstantiems asmenims ar skrendančiųjų asmenų nuosavybei;
✘ gabenami daiktai gali būti suniokoti kelionės metu;
✘ gabenamas bagažas netinkamai supakuotas;
✘ gabenami daiktai draudžiami įvežti įstatymais, galiojančiais šalyje, iš kurios, per kurią ar į kurią vykstama;
✘ daiktų negalima skraidinti dėl išmatavimų, svorio ar kt.;
✘ gabenami daiktai gali sukelti nepatogumų arba gali būti atgrasūs kitiems keleiviams.

Griežtai draudžiama skraidinti:

✘ šaunamuosius ginklus, amuniciją ir sprogmenis, įskaitant medžioklinius arba sportinius ginklus;
✘ bet kokius daiktus arba medžiagas, atrodančius, kaip šaunamieji ginklai, amunicija ar sprogmenys;
✘ degiąsias medžiagas (išskyrus: alkoholinius gėrimus, plaukų laką, kvepalus, odekoloną);
✘ radioaktyviąsias medžiagas;
✘ suskystintąsias dujas (išskyrus: CO2, naudojamą dirbtinėms galūnėms judinti; tarą, kurioje yra degiųjų dujų, naudojamų pripučiamosiose gelbėjimo liemenėse);
✘ nuodingąsias arba užkrečiamąsias medžiagas;
✘ ėsdinančias medžiagas (išskyrus: termometruose, barometruose, neįgaliųjų vežimėlių akumuliatoriuose esantį gyvsidabrį);
✘ lagaminus, kuriuose įrengti signalizacijos įtaisai, ličio akumuliatorius arba pirotechnines medžiagas;
✘ daiktus, keliančius pavojų lėktuve esančių asmenų saugai, nuosavybei, gyvybei, sveikatai ar fizinei neliečiamybei;
✘ medžiagas, draudžiamas pagal šalių, per kurių teritoriją gabenamas bagažas, įstatymus ir reglamentus;
✘ daiktus, kurių negalima skraidinti dėl svorio, dydžio ar bet kokių kitų neįprastų savybių;
✘ žmogaus palaikus;
✘ daiktus, nurodytus Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (TCAO) Saugaus pavojingų krovinių gabenimo oru techninėse instrukcijose ir Tarptautinės oro transporto asociacijos (TOTA) Pavojingų krovinių gabenimo reglamentuose.

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

✔ visi skysčiai turi būti ne didesnėse nei 100 ml talpose;
✔ visas, 100 ml neviršijančias talpas, reikia sudėti į vieną permatomą, pakartotinai uždaromą 1 litro talpos plastikinį maišelį;
✔ bendras skysčių tūris neturi viršyti 1 l.

Šie reikalavimai negalioja skysčiams, kuriuos įsigijote „Duty Free“ parduotuvėse po patikros.
Šios taisyklės galioja visuose ES ir Norvegijos, Islandijos bei Šveicarijos oro uostuose.

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

Visus minėtus produktus galite gabenti rankiniame ir registruotame bagaže. Svarbu, jog visi produktai būtų supakuoti sandariose originaliose pakuotėse.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

✔ 800 vnt. cigarečių;
✔ 400 vnt. cigarilių;
✔ 200 vnt. cigarų;
✔ 1 kg tabako;

ir

✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
✔ 110 l alaus.

IŠIMTIS: į Airiją, Vokietiją, Austriją, Kroatiją, Daniją, Italiją, Slovėniją ir Švediją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Keliaujant po ES šalis, perkamų ar vežamų daiktų kiekis neribojamas, jei tie daiktai skirti naudoti asmeniškai, o ne parduoti, PVM ir muito mokesčiai yra įskaičiuojami į kainą, ir kitoje ES šalyje jokių mokesčių mokėti nebereikia.

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Vežant rankiniame bagaže vaistai privalo būti originalioje pakuotėje.
 • Gabenant receptinius vaistus rankiniame bagaže turėkite receptą arba jo kopiją. Vaistų negalima vežtis daugiau, negu nurodyta recepte. Galioja tik jūsų vardu išrašytas receptas. Įsitikinkite, kad recepte ir jūsų biliete nurodytas vardas ir pavardė yra tokie pat.
 • Geliai, leidžiami vaistai turi būti supakuoti į skysčiams skirtą maišelį, jie privalo būti originaliose pakuotėse.
 • Jeigu sergate diabetu, insuliną galima gabenti ir rankiniame bagaže, tačiau prieš saugumo patikrą jį reikia išimti iš rankinio bagažo ir deklaruoti atskirai. Kadangi tai medicininės paskirties skystis, jis neskaičiuojamas į bendrą skysčių apribojimą. Dokumentas apie jums paskirtą gydymą insulinu privalomas (jei neturite pažymos, galite turėti su savimi vaistų pasą – jo užteks).
 • Turint problemų su astma, galima gabenti inhaliatorių. Tik jį turite deklaruoti patikros skyriuje. Būtina su savimi turėti gydytojo pažymą, kad jums ši priemonė yra būtina.
 • Turėdami didelį kiekį vaistų galite sukelti įtarimą.
 • Jei vaistai yra kompensuojami, turėkite kompensuojamųjų vaistų pasą.
 • Be gydytojo recepto (arba jo kopijos) negalima per sieną vežtis vaistų, kurių sudėtyje yra narkotinių arba psichotropinių medžiagų.
 • Jeigu turite medicininį protezą, būtina su savimi turėti gydytojo pažymą apie jo buvimą jūsų kūne.
 • Galima gabenti ne daugiau kaip 5 vienos rūšies nereceptinių vaistų pakuotes.

Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Kilus papildomiems klausimams, tikslios informacijos teiraukitės Vilniaus oro uosto muitinėje tel. 8 5 233 0317.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Galima. Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė.

Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje. Žvejybos įranga turi būti tinkamai supakuota į patikimą krepšį, kuris apsaugotų kitus krovinius nuo žalos.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Dviračiai gali būti vežami tik su sąlyga, kad jie yra įpakuoti į specialius dviračių kelioninius maišus arba nailoninius maišus, ratai ir pedalai turi būti nuimti, o rankenos pasuktos paraleliai. Jie gali būti skraidinami ir supakuoti kartono dėžėse, prieš tai išleidus orą iš padangų.

Slidžių/snieglenčių gabenimas:

Slidžių/snieglenčių gabenimo krepšyje gali būti gabenami tik susijusi su slidinėjimu/snieglentėmis įranga (batai, slidžių pora/snieglentė). Slidės/snieglentė gali būti gabenamos tik registruoto bagažo skyriuje, supakuotos patikimuose krepšiuose.

Nardymo įrangos gabenimas:

Nardymo įranga skraidinama tik išleidus orą iš nardymui skirtų oro balionų, išėmus maitinimo šaltinį arba elektros lemputę ir užfiksavus jungiklį padėtyje „IŠJUNGTA“.
Vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė.

Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių gabenimas:

Banglenčių įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

2,085 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

1 17 18 19
 1. Reply Ida May 23, 2018 17:53

  O vaistų nereikia į jokius maišelius dėti?

  • Reply Monika U. May 23, 2018 19:50

   Sveiki,
   Geliai, leidžiami vaistai turi būti supakuoti į skysčiams skirtą maišelį, jie privalo būti originaliose pakuotėse. Kiti vaistai gali būti neįpakuoti į maišelius.

 2. Reply Ida May 23, 2018 15:36

  Sveiki, skrendu į JAV, ar vežantis vaistus arskysčius registruotame bagaže reikia sudėti į vieną permatomą, pakartotinai uždaromą plastikinį maišelį? Ar ši taisyklė galioja tik rankiniam bagažui? Dėkoju už atsakymą.

 3. Reply Stela Ast May 22, 2018 12:15

  Laba diena. Skrendu iš Vilniaus į Frankfurta su Luthhansa liektuvu. Ar galima rankiniam bagaže parvežti malta kava poperiniam maiše bei gillette skustuvo galvutes (pakuotėje,uždarytos )? Ir dėl vaistų – imsiu su savim insuliną 2 pieštukus, ar galima be recepto, bet su dokumentais kad esu diabetike priklausoma insulinui?

  • Reply Agnė | Kilti.lt May 22, 2018 12:31

   Sveiki,

   Jei kava bus gerai supakuota ir neskleis kvapų, o

   peiliukai bus saugiai supakuoti, problemų kilti neturėtų.

  • Reply Agnė | Kilti.lt May 22, 2018 12:32

   Sveiki,

   Jei kava bus gerai supakuota ir neskleis kvapų, o

   peiliukai bus saugiai supakuoti, problemų kilti neturėtų.

   Insulinui reikalingas receptas.

 4. Reply arturas May 21, 2018 06:14

  sveiki,
  ar galima veztis meskere? ir ar galima ja parsivezti is Islandijos?

  • Reply Agnė | Kilti.lt May 21, 2018 09:38

   Sveiki,

   Jeigu telpa, galite gabenti kaip rankinį bagažą.

   Arba registruotame bagaže kaip sporto inventorių.

 5. Reply Goda May 19, 2018 21:52

  Sveiki,skredame su wizair i airija ar galime i rankin y bagaza pasiimti kompiutery,ir plancete

 6. Reply Anzelika May 18, 2018 10:24

  Sveiki, ar galima veztis Raudonieji ikrai originalioje pakuoteje 300g..

 7. Reply Klaustukas May 16, 2018 16:48

  Sveiki skrendu iš Vilniaus į Romą ir norėjau paklausti ar galiu rankiniame bagaže vežtis skutimosi peiliukų?

  • Reply Monika U. May 16, 2018 18:17

   Sveiki,
   Skutimosi peiliukus vežtis galite, bet ašmenys turi būti apsaugoti, t.y. uždėtas dangtelis.

 8. Reply Rimvydas May 16, 2018 09:13

  Sveiki. Skrendant jungiamuoju reisu iš Los Angeles į Stocholmą, su persėdimu Londone, ar galiu Londone nutraukti tolimesnį skrydį ir atsiimti bagažą, kad su nauju bilietu galėčiau iš Londono skristi į Vilnių? Kokie turėtu būti mano veiksmai prieš išskrendant iš Los Angeles? O gal įmanoma tai padaryti jau dabar, nes jau turiu bilietus Stocholmas-Londonas- Los Angeles ir atgal rugsėjo mėnesį? Nuoširdus ačiū.

  • Reply Agnė | Kilti.lt May 16, 2018 11:30

   Sveiki,

   Nutraukti galite, bet rekomenduotume kreiptis ten, kur pirkote bilietus.

   Tik Jūsų bilieto pardavėjas mato, kokius tiksliai skrydžius esate išsipirkęs.

 9. Reply Juste May 15, 2018 18:42

  Sveiki. Ar moteriska rankine ar kuprinele skaitosi rankinis bagazas kuris turi buti iki 5kg? Ar galiu tureti ir rankini bagaza iki 5kg ir rankine?

  • Reply Monika U. May 16, 2018 12:49

   Sveiki,
   Priklauso su kuria avia kompanija skrendate. Su wizzair ir ryanair kompanija moteriška rankinė skaitosi kaip atskiras rankinis bagažas.

 10. Reply Gintare May 15, 2018 16:09

  Sveiki, ar galima Stokholme pirkti duty free alkoholi ir veztis i Lietuva?

 11. Reply Ieva May 15, 2018 13:07

  Sveiki.
  1.Keliaujame į Norvegiją. Jeigu į registruota bagažą ir leidžiama kiekį alholiniu gėrimų, ar galima jų pirkti dar free?
  2. Keliaujame 2iese su vienu registruotų bagažu, ar kiekis alkoholinių gėrimų galimas dviems žmonėms ar vienam?
  3. Skrenda su mumis dar du vaikai iki 2 metu, registruotas bagažas vienas. Galime jiems abiems vezti po vežimą? Ir ką dar galime papildomai vežtis vaikams?

  • Reply Agnė | Kilti.lt May 16, 2018 13:42

   Sveiki,

   Į Norvegiją vienam keliautojui galima gabenti:
   1 l spiritinio gėrimo (22% – 60%);
   1,5 l vyno (2,5 % – 22 %);
   2 l (6×0,33 l) alaus.
   O 18 – 20 m. asmenys gali vežtis ne stipresnių nei 22% alkoholinių gėrimų.
   Nesvarbu, kur pirksite, bendras kiekis negali viršyti nustatytų normų.
   Kiekis nurodytas vienam žmogui, tačiau, jei bagažą pirkote tik vieną, galite gabent tik vieno keliautojo normą.
   Jei vaikams dar nėra 2 metų, jiems galima paimti po vežimėlį ir automobilinę kėdutę. Taip pat kiekvienam
   keliautojui iki 2 metų priklauso rankinė iki 5 kg su svarbiausiais daiktais.

 12. Reply Ieva May 15, 2018 13:06

  Sveiki.
  1.Keliaujame į Norvegiją. Jeigu į registruota bagažą ir leidžiama kiekį alholiniu gėrimų, ar galima jų pirkti dar duty free?
  2. Keliaujame 2iese su vienu registruotų bagažu, ar kiekis alkoholinių gėrimų galimas dviems žmonėms ar vienam?
  3. Skrenda su mumis dar du vaikai iki 2 metu, registruotas bagažas vienas. Galime jiems abiems vezti po vežimą? Ir ką dar galime papildomai vežtis vaikams?

  • Reply Agnė | Kilti.lt May 16, 2018 13:43

   Sveiki,

   Į Norvegiją vienam keliautojui galima gabenti:
   1 l spiritinio gėrimo (22% – 60%);
   1,5 l vyno (2,5 % – 22 %);
   2 l (6×0,33 l) alaus.
   O 18 – 20 m. asmenys gali vežtis ne stipresnių nei 22% alkoholinių gėrimų.
   Nesvarbu, kur pirksite, bendras kiekis negali viršyti nustatytų normų.
   Kiekis nurodytas vienam žmogui, tačiau, jei bagažą pirkote tik vieną, galite gabent tik vieno keliautojo normą.
   Jei vaikams dar nėra 2 metų, jiems galima paimti po vežimėlį ir automobilinę kėdutę. Taip pat kiekvienam
   keliautojui iki 2 metų priklauso rankinė iki 5 kg su svarbiausiais daiktais.

 13. Reply Karolis May 12, 2018 19:50

  Sveiki. Ar registruojamam bagaze galima veztis konservas ? ar jas taip pat reikia pakuoti i specialius maiselius ir vezti po 100ml talpyklose ?

 14. Reply Modestas May 12, 2018 08:51

  Sveiki ar galiu rankiniame bagaze skraidintis kriaukles ir vonios Kranus jie Nauji supakuoti Sveria nedaug. Skrendu is norvegijos y lietuva.

  • Reply Monika U. May 14, 2018 14:37

   Sveiki,
   vonios kraną galite vežtis, tačiau dėl kriauklių gali kilti problemų. Jas reikia švariai išvaryti ir patikrinti,kad tikrai būtų be jokių gyvūnų viduje.

 15. Reply Irena May 9, 2018 22:00

  Skrendu iš Kauno į JK Lutoną. Kiek galima vežti cigarečių? Ar galima nuvežti Lietuvoje išaigontų svogūnų laiškų? Ačiū už atsakymą.

  • Reply Agnė | Kilti.lt May 10, 2018 14:31

   Sveiki,

   Į Angliją galite gabenti ne daugiau negu 800 vienetų cigarečių.

   Dėl svogūnų laiškų problemų kilti neturėtų.

 16. Reply paspirtukas May 9, 2018 10:22

  Sveiki, trumpas klausimėlis:

  Ar galima (ir jei galima kaip) transportuoti lektuvu elektrinį paspirtuką?

  Dydis:945 x 135 x 300 mm
  Svoris: 11kg
  Galingumas: 500w, baterija 7,5Ah

 17. Reply Anzelika May 6, 2018 18:18

  Sveiki, ar yra galimybe veztis sulankstomus elektrinius paspirtukus 95/20/115 cm. svoris16 kg. Ar butu tokia galimybe, ar nesudauzys ju, ir kokia apytiksliai kaina.

  • Reply Agnė | Kilti.lt May 7, 2018 13:16

   Sveiki,

   Galite gabenti kaip registruotą bagažą iki 20kg. Kaina apie 33 EUR užsisakant iš anksto.

   O perkant oro uoste apie 48 EUR.

   • Reply Anzelika May 10, 2018 13:37

    Ar yra ribojamas ličio baterijos tūris? Ačiū

    • Reply Agnė | Kilti.lt May 10, 2018 15:02

     Sveiki,

     Ličio metalo baterijose gali būti ne daugiau kaip 2 g ličio, o ličio jonų baterijose – iki 100 Wh.

    • Reply Agnė | Kilti.lt May 10, 2018 15:03

     Sveiki,

     Ličio jonų baterijose – iki 100 Wh, o ličio metalo baterijose gali būti ne daugiau kaip 2 g ličio.

 18. Reply Bronius May 5, 2018 16:53

  laba diena,skrendu iš Vilniaus i Švedija ,ar galiu su savimi rankiniame bagaže tureti kieto medaus plasmasiniuose indeliuose kurių talpa yra 280ml .Kiek tokių indelių galiu turėti .Dėkoju

  • Reply Monika U. May 6, 2018 15:18

   Sveiki,
   Medus yra laikomas skysčiu, todėl rankiniame bagaže jis neturėtų būti didesnis nei 100ml talpoje.

 19. Reply Rasa May 5, 2018 11:29

  Sveiki, norėjau paklausti:
  Mano dukra skrenda į Ispaniją su mokyklos projektu. Jei įdėjau vaistų nuo skausmo, skrandžio ir viduriavimo. Ar praleis dukrą (14m.) Su vaistais? Ir ar juos reikia atskirai į dėžę?

  • Reply Agnė | Kilti.lt May 7, 2018 12:47

   Sveiki,

   Jei vaistai nėra receptiniai, problemų kilti neturėtų.

   Jei tai bus skystos konsistencijos medikamentai, juos reikia gabenti pagal skysčių gabenimo taisykles.

 20. Reply Vaidas May 3, 2018 15:51

  Laba diena,
  Noriu paklausti kaip registruotam bagaže turi būti sudėti skysčiai ir kokiomis talpomis ?

  • Reply Agnė | Kilti.lt May 7, 2018 12:45

   Sveiki,

   Registruotame bagaže skysčius galite gabenti, kaip norite.

   Jų talpos ir kiekis nėra ribojamas.

 21. Reply Vilius May 3, 2018 14:24

  Sveiki,
  Ar galima Ryanair skrendant rankiniame bagaze tureti drono baterijas li-po ir valdymo pulta su li-po batwrija. Draudimus apie baterijas zinau, bet butent apie li-po baterijas, kuriu svoris nuo 300g iki 600g.

 22. Reply Rima May 2, 2018 19:13

  Laba diena,

  Ar registruotame bagaže skrendant į Simferopolį per Maskvą
  su Aeroflot linijomis būtų galima vežtis turguje pirktų
  rūkytų mėsos gaminių (dešros, lašiniai ir pan) ?

  Jei taip, koks maksimalus leidžiamas kiekis ?

  Iš anksto dėkoju už atsakymą.

  • Reply Agnė | Kilti.lt May 3, 2018 10:30

   Sveiki,

   Ne, negalite, nes persėdimas bus Rusijoje. O į ją gyvulinės kilmės produktų įvežti negalima.

 23. Reply Renata May 1, 2018 13:43

  Sveiki,o kur gales isigyti maiseliu susideti kosmetikai rankiniam bagazui ir mano rankine reikes irgi i lagamina ideti ar galesiu ja turetis su savimi?

 24. Reply Edvardas May 1, 2018 09:45

  Sveiki,
  Ar galima rankiniame bagaže vežti metalines konservų dėžutes, degtukus, sausą kurą, be ugnį šildytuvą, metalinį padėklą maistui pašildyti?

  • Reply Agnė | Kilti.lt May 3, 2018 12:38

   Sveiki,

   Konservai priskiriami skysčiams tad jie turėtų būti gabenami pagal skysčių gabenimo taisykles.

   Dėl degtukų, sauso kuro, maisto šildyklės bei šildytuvo problemų kilti neturėtų.

 25. Reply Tatjana Apr 30, 2018 18:08

  ar galima registruotam bagaze gabenti alieju?

 26. Reply Raimis Apr 30, 2018 16:36

  Sveiki. Ar galima wizzair rankiniam bagaze veztis automobilio detale, kurios dalis(3×7×3) yra metaline, buka ir nepanasi i joki ginkla

 27. Reply Marek Apr 30, 2018 14:15

  Sveiki arba galima vežti salono bagaže įrankių komplekta.?o gal geriau salono bagažą priduoti į kroviniu skyriu?
  Galvučių ir raktų komplektas 126 vnt., 1/4″ + 3/8″ + 1/2″,
  https://www.irankiubaze.com/galvuciu-ir-raktu-komplektas-126-vnt-14-38-12
  Ačiū.

  • Reply Agnė | Kilti.lt May 2, 2018 14:30

   Sveiki,

   Rankiniame bagaže nerekomenduotume, geriau atiduoti į registruoto bagažo skyrių.

 28. Reply Jolita Apr 30, 2018 10:05

  Sveiki,
  noriu paklausti ar rankiniame bagaže galima veštis plaukų tiesinimo aparatą (žnyples)?

 29. Reply Vaida Apr 30, 2018 09:05

  Ar galima veztis reidi?

  • Reply Agnė | Kilti.lt May 2, 2018 14:18

   Sveiki,

   Turbūt klausėte apie riedžio gabenimą.

   Jį gabenti galite kaip sporto inventorių registruotame bagaže.

 30. Reply baubas Apr 30, 2018 09:03

  Sveiki,

  Ar skrendant Small planet Airlines, galima i salona pasiimti rankini bagaza + vyriska kuprine vidutinio dydzio?

  • Reply Monika U. Apr 30, 2018 15:07

   Sveiki,
   Skrendant su Small planet airlines, į saloną galite įsinešti tik vieną rankinį bagažą iki 5kg.

 31. Reply Raimis Apr 30, 2018 08:55

  Sveiki. Is Svedijos i Lietuva skrisiu wizzair lektuvu. Ar rankiniam bagaze galiu nesti automobilio detale kurio dalis 3x7x3cm yra metaline?detale buka ir i joki ginkla nepanasi

 32. Reply Tadelis Apr 30, 2018 07:59

  Sveiki,
  Jeigu skrendame iš Vilniaus į Vengriją su persėdimu Italijoje ir norime nusivežti alkoholinį gėrimą pirktą duty free Lietuvoje neturint registruoto bagažo, ar Italijoje gėrimą atimtų?

  • Reply Agnė | Kilti.lt May 2, 2018 15:29

   Sveiki,

   Jeigu jis bus originaliame parduotuvės maišelyje ir turėsite čekį, problemų kilti neturėtų.

 33. Reply Asta Apr 29, 2018 17:22

  Laba diena,

  Skrendant turiu ir rankini ir registruota bagažą ir turiu mintį drabužius, pakuoti į vakuumo maišus, kad mažiau vietos užimtu ir iškilo klausimas ar galima? Ar nekils problemų ir nereiks jų išardyti? Skrendu iš Lietuvos

 34. Reply Dmitrijus Apr 26, 2018 20:20

  Sveiki,

  Koks leistinas tabako kaljanui kiekis iš Ukrainos į Lietuvą rankiniame bagaže? Ar šis kiekis sumuojasi su įsigytu tabaku duty-free?

 35. Reply Arvydas Apr 26, 2018 18:51

  Sveiki ,ar galiu vezti rankiniame bagaze gipsini paveiksla 40/20 dydzio?

 36. Reply Asta Apr 24, 2018 12:22

  Laba diena,
  Noriu paklausti, ar 18-metis skrisdamas į Norvegija Ryanair oro linijomis gali vežtis alkoholinių gėrimų pirktų “Duty free” parduotuvėje.

 37. Reply Agnė Apr 23, 2018 23:15

  Sveiki, norėčiau paklausti skrisiu lėktuvu iš Rygos į Norvegija, norvegijos oro linijų lėktuvu, ar galima rankiniam bagaže veštis rūkytų mėsos gaminių kaip dešros ar suktinukai, bei sūrelių vaikams kelionės metu. Sudėčiau į sandarų krepšialį. Ar patikros metu neatimtu? 🙂

  • Reply Agnė | Kilti.lt Apr 24, 2018 10:05

   Sveiki,

   Į Norvegiją galima vežtis iki 10 kg mėsos ir pieno produktų, sūrio.

   Tik gerai juos supakuokite, kad neskleistų kvapų. O sūrelius vaikams gabenti galite.

   Jeigu sudėsite į sandarų krepšį, problemų kilti neturėtų.

 38. Reply Agnė Apr 23, 2018 23:02

  Sveiki, norėčiau paklausti skrisiu lėktuvu iš Rygos į Norvegija, norvegijos oro linijų lėktuvu, ar galima rankiniam bagaže veštis rūkytų mėsos gaminių kaip dešros ar suktinukai, bei sūrelių vaikams kelionės metu. Sudėčiau į sandarų krepšialį. Ar patikros metu neatimtu?

  • Reply Agnė | Kilti.lt Apr 24, 2018 10:05

   Sveiki,

   Į Norvegiją galima vežtis iki 10 kg mėsos ir pieno produktų, sūrio.

   Tik gerai juos supakuokite, kad neskleistų kvapų. O sūrelius vaikams gabenti galite.

   Jeigu sudėsite į sandarų krepšį, problemų kilti neturėtų.

 39. Reply Vilija Apr 23, 2018 10:57

  Laba diena,

  Ar galima veštis pripučiamą čiužinį ir jo pompą?

 40. Reply Milda Apr 23, 2018 09:19

  Sveiki, ar galiu vežtis žuvų taukus kapsulemis, rankiniame bagaže? ar juos reikia gabenti kaip skysti?

 41. Reply Rima Apr 22, 2018 16:49

  Sveiki.ar galima vestis kilograma apdorotu kriaukliu rankinemia bagze.su wizzair

 42. Reply Inga Apr 22, 2018 08:02

  Sveiki ar rankiniame lagamine galiu vežti Polimerine bateriją skirta telefono pakrovimui.

 43. Reply Valdas Apr 20, 2018 18:25

  Sveiki, ar galima veztis e-cigareciu skysti ir e-cigarete? Skrendam per Ukraina i JAE.

 44. Reply Ernesta Apr 20, 2018 11:16

  Sveiki, niekaip nesurandu galutinio atsakymo, registruotame bagaže (20kg) galima drásiai vežtis šampūnus, kvepalus be specialaus maišelio ir didesniais kiekiais?
  Ačiū

 45. Reply Vaida Apr 19, 2018 07:25

  Sveiki kiek galima vestis skysciu skrendant norvegisku lektuvu i norvegija is rygos registruotame bagaze ar butina man supakuoti i specialu maiseli jei ten bus vezama kremai veidui dantu pasta gelis nuo skausmo nes man netelpa i rankini bagaza?

  • Reply Agnė | Kilti.lt Apr 19, 2018 08:46

   Sveiki,

   Jūsų minėti skysčiai, jeigu bus gabenami registruotame bagaže yra neribojami.

   Skysčių gabenimo apribojimas taikomas tik rankiniam bagažui.

 46. Reply Paulius Apr 18, 2018 10:06

  Sveiki,skrisiu is Johanesburgo I Vilniu su persedimu Stambule,skrisiu su Turkish airlines,jei as Johanesburge nupirksiu alkoholiniu gerimu duty free parduotuveje,stambule nekils problemu lipant i kita lektuva?Aciu

 47. Reply Jordana Apr 16, 2018 16:44

  sveiki, norėčiau pasiteirauti dėl bagažo, pvz jei turi registruotą bagažą tai vis tiek tik 1l skysčio privalo būt? ar galima daugiau? nes turėsiu 2 lagaminus vienas rankinis ir registruotas

  • Reply Agnė | Kilti.lt Apr 17, 2018 12:52

   Sveiki,

   Skysčių apribojimas taikomas tik rankiniam bagažui. Jeigu turėsite ir registruotą bagažą,

   galite gabenti tiek skysčių, kiek leidžia tos šalies įstatymai.

 48. Reply Zivile Apr 11, 2018 17:58

  Sveiki.Ar galima veztis lagamine trasas pomidorams.

  • Reply Agnė | Kilti.lt Apr 12, 2018 10:39

   Sveiki,

   Jeigu trąšos bus originalioje pakuotėje ir nebus skystos, problemų kilti neturėtų.

 49. Reply Zivile Apr 11, 2018 17:10

  Sveiki.ar galiu veztis pomidorams trasas lagamine su wizzair.

  • Reply Agnė | Kilti.lt Apr 12, 2018 10:40

   Sveiki,

   Jeigu trąšos bus originalioje pakuotėje ir nebus skystos, problemų kilti neturėtų.

1 17 18 19

Leave a Reply

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!