Bagažo turinio taisyklės 4 903

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Kol daiktai dar nepaskirstyti po lagaminus, pirmiausia norime Jums priminti sąrašą pavojingų daiktų, kurių dėl saugumo reikalavimų į lėktuvą pasiimti visai negalima, nepriklausomai nuo to, ar keliaujate tik su rankiniu ar ir su registruotu bagažu. Pavojingų ir draudžiamų keleiviniais lėktuvais gabenti daiktų sąrašas:

 • Degūs skysčiai (pvz., benzinas ir metanolis);
 • Degios kietosios ir reaktyvios medžiagos (pvz., magnis, prakurai, fejerverkai, pirotechnika, signalinė raketos);
 • Oksidacinės medžiagos ir organiniai peroksidai (pvz., balinamosios medžiagos, automobilio remontui naudojamos priemonės);
 • Ašarinių dujų įranga arba bet kokios dujų talpyklės (pvz., propano, butano);
 • Infekcinės medžiagos ir nuodai (pvz. gyvieji virusai, žiurkių nuodai, arsenas, cianidas, herbicidai ir infekuotas kraujas);
 • Korozinės medžiagos (įskaitant gyvsidabrį ir transporto priemonių akumuliatorius);
 • Magnetų turintys prietaisai;
 • Žiebtuvėlių kuras, dažai, skiedikliai;
 • Rūgštys, ėsdinančios medžiagos, šarmai, natrio hidroksidas, radioaktyviosios medžiagos (pvz., medicininiai arba komerciniai izotopai);
 • Kreozotas, negesintos kalkės;
 • Transporto priemonių kuro sistemos sudedamosios dalys, kuriose buvo kuro;
 • Sprogmenys, amunicija (įskaitant detonatorius, padegamąsias virveles, granatas, minas ir sprogmenis);
 • Dūmadėžės ir dūminiai užtaisai;

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

Dėl tarptautinių aviacijos saugumo reikalavimų aukščiau išvardintų daiktų į orlaivį pasiimti apskritai negalima. Taip pat oro uosto darbuotojai gali konfiskuoti ir čia nepaminėtus, tačiau įtarimą dėl saugumo keliančius daiktus. Jei perskaičius šį sąrašą Jums kilo abejonių dėl planuojamo vežtis į kelionę daikto – geriau susisiekite su išvykimo oro uosto keleivių konsultantais arba Lietuvos transporto saugos administracija. Jei bandysite į orlaivio saloną ar krovinių skyrių įsinešti draudžiamą daiktą – jis bus konfiskuotas ir sunaikintas. Oro uostai ar oro linijos neprivalo saugoti ir grąžinti konfiskuotų daiktų, todėl geriau abejonę keliančius daiktus palikite namuose.

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

Keleiviams su savimi į lėktuvo saloną galima pasiimti tik ribotą kiekį skysčių.

 • Galima vežtis skysčius, supakuotus į ne didesnes kaip 100 ml talpykles.
 • Visos skysčių talpyklės turi būti sudėtos į vieną permatomą, pakartotinai užpaudžiamą, ne didesnį kaip 1 litro talpos maišelį* (apie 20 x 20 cm). Plastikinio maišelio turinys turi lengvai tilpti ir maišelis turi būti užsegtas.
 • Galima vežtis neapmokestinamų prekių (duty-free) parduotuvėje įsigytus pirkinius sandariame saugumo maišelyje (į jį supakuojamos prekės įsigijimo metu, maišelio neatidarykite ir kitaip nepažeiskite bei išsaugokite pirkimo kvitą).
 • Leidžiama rankiniame bagaže turėti gyvybiškai būtinus vaistus ir specialius maisto produktus, pvz. kūdikių maistą (Jūsų gali būti prašoma įrodyti tokių gaminių autentiškumą ir reikalingumą, todėl geriausia turėti reikalingų vaistų receptą ar vaistų pasą).

* Jei iš anksto skysčių nesusipakavote į tinkamą maišelį, jį galėsite gauti oro uoste, tačiau gali tekti už jį susimokėti.

Į registruoto bagažo krepšį galimų pasiimti skysčių kiekis nėra ribojamas, tačiau bendras lagamino svoris negali viršyti leistino Jūsų įsigyto registruoto bagažo svorio (pasitikrinkite savo kelionės informaciją, išpirktas bagažas turėtų būti nurodytas ant lėktuvo bilieto).

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

 • 800 cigarečių,
 • 400 cigarilių (cigarų, sveriančių ne daugiau kaip po 3 gramus),
 • 200 cigarų,
 • 1 kg tabako,

ir

 • 10 litrų stipriųjų gėrimų,
 • 20 litrų stipraus vyno,
 • 90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno),
 • 110 litrų alaus.

Jeigu muitinės pareigūnai įtaria, kad vežatės prekių, kurios nėra skirtos jūsų asmeninėms reikmėms arba yra skirtos parduoti, jums gali tekti įrodyti, kad jos skirtos asmeninėms reikmėms (pateikti pirkimą patvirtinančius dokumentus ir pan.). Jei negalite pateikti pakankamai įrodymų, jūsų gali būti paprašyta sumokėti muitus arba jūsų vežamos prekės gali būti konfiskuotos.

 

Elektroninių cigarečių ir IQOS tipo cigarečių gabenimas lėktuvu

Visų tipų elektroninės cigaretės (įskaitant tas, kurios garina ar kaitina e. skysčius, tabaką) leidžiamos gabenti tik rankiniame bagaže, t.y. registruotame bagaže jas griežtai vežti draudžiama. Skrydžio metu elektorinės cigaretės privalo būti apsaugotos nuo netyčinio įsijungimo, o baterijos galingumas neviršyti 100 Wh. Taip pat keleiviui jas draudžiama krauti bei kitaip naudoti skrydžio metu.

Elektroninių cigarečių skysčių lėktuvo salone galima gabenti ne daugiau nei 10 vnt. 1 vnt. negali viršyti 100ml. (galioja įprasti rankinio bagažo skysčių apribojimai). Jie visi turi būti sudėti į vieną peršviečiamą, plastikinį, skysčiams skirtą užsegamą maišelį.

IQOS tipo cigaretėms galioja tokie patys gabenamo kiekio apribojimai kaip ir įprasto tabako gaminiams, priklausomai nuo kiekvienos šalies politikos.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Abejonės dėl maisto, galima jį vežtis ar ne, dažniausiai neturi pagrindo. Maisto produktus vežtis galima tiek rankiniame, tiek registruojamame bagaže. Tik reikėtų atkreipti dėmesį į keletą niuansų: skystus maisto produktus, pvz. medų, konservus, marinatus ir pan.  geriau gabenti registruojamame bagaže, pasiėmus į rankinį tokie produktai gali būti traktuojami kaip skysčiai  ir jų vežtis nebus leista.
Svarbu žinoti, kad nors oro linijų bendrovės maisto produktų pervežimo neriboja, tokius apribojimus gali turėti šalis, į kurią vykstate. Būtinai pasidomėkite, kokių produktų neįsileidžia šalis, į kurią keliaujate (keliaujant Europos sąjungos ribose apribojimų nėra).

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Nereceptiniai vaistai skraidinami tik kelionės laikotarpiui (turime galvoje kiekį). Vaistus būtina laikyti originalioje pakuotėje (vaistai gali būti išimti iš dėžutės, bet privalo būti supakuoti lapeliuose). Reikia, jog visuomet matytųsi originaliai atspausdintas vaisto pavadinimas. Atkreipti dėmesį į skystųjų vaistų gabenimą (žiūrėti gabenantiems skysčius).
 • Jei skrydžiui bus reikalingi receptiniai vaistai, pasiimkite receptų pasą arba gydytojo pažymą, kuri patvirtintų, jog vaistai priklauso keleiviui ir yra paskirti gydytojo, o jų skraidinamas kiekis – būtinas gydymui.
 • Apie individualioms reikmėms vežamus vaistus ir vaistus gaunamus paštu bei smulkią informaciją apie narkotinių ir psichotropinių vaistų gabenimą, galite skaityti Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos svetainėje.
 • Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė. Visa įranga turi būti tinkamai supakuota. Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Gabenti priimamų dviračių pedalai turi būti nuimti, vairas nusuktas, o iš padangų išleistas oras. Kai kurie oro uostai reikalauja, kad dviratis būtų supakuotas į kietą apsauginį dėklą ar dėžę, skirtą dviračiams gabenti. Kartotinės dėžės dviračiams parduodamos oro uostuose. Informuojame, kad jei Jūsų dviratis nėra tinkamai supakuotas, oro uostas gali jo nepriimti transportuoti. Susisiekite su oro uostu, kad sužinotumėte daugiau informacijos.

Slidininko/snieglentininko įrangos gabenimas:

Slidinėjimo įrangos komplektą sudaro  viena pora slidžių, viena pora slidininko batų, šalmas ir viena pora lazdų. Slidinėjimo įranga gali būti supakuota į 2 krepšius. Snieglenčių įrangos komplektą sudaro viena pora snieglentininko batų, šalmas ir viena snieglentė. Šiuos daiktus galima sudėti į 2 snieglenčių įrangos krepšius (t. y. snieglentės krepšį).

Ledo ritulio įrangos gabenimas:

Ledo ritulininko įrangos komplektą sudaro ledo ritulininko šalmas, lazdas, pačiūžos ir vienas ledo ritulininko aprangos komplektas, įskaitant apsaugas.  Ledo ritulininko įranga gali būti supakuota į 2 krepšius.

Nardymo įrangos gabenimas:

Galima gabento vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė. Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių, jėgos aitvarų ir burlenčių įrangos gabenimas:

Vienas tokios įrangos komplektas apima vieną iš šių:

 • vieną banglentę ir vieną aitvarą arba
 • vieną banglentę arba
 • vieną burlenčių įrangos komplektą.

Daiktai turi būti supakuoti vienoje pakuotėje.1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

 

Informacija atnaujinta 2021 m. lapkričio 16 d.

 

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

4 903 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

1 45 46 47
 1. Atsakyti Klausimas Vas 19, 2024 20:02

  Sveiki,ar registruotame bagaže skysčiai taip pat turi būti supakuoti į permatomas maišelius?

 2. Atsakyti Zvejys Vas 9, 2024 17:03

  Ar galima su savim skraidinti diperis skirta zvejams.

 3. Atsakyti Rasa Vas 8, 2024 13:44

  Ar kietą medų galima skraidinti Rayner BŪTENT – STIKLINIAME!!! 0,5 litro stiklainyje.

 4. Atsakyti Sandra Vas 8, 2024 12:35

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže su Ryanair vežtis paprastą antakių pincetą ir manikiūrines žirklutes?

 5. Atsakyti Rasa Vas 8, 2024 11:28

  sveiki, ar galima Rayner rankiniame bagaže vežti kietą medų stikliniame stiklainyje?

 6. Atsakyti Rasa Vas 1, 2024 07:54

  Ar registruotame bagaže gali būti 5l aliejaus

 7. Atsakyti Arturas Sau 29, 2024 08:32

  Ar galima vežti rankiniame bagaže žvejybines blizgutes? Dėkui.

 8. Atsakyti Lina Sau 28, 2024 13:14

  Skrendant į Norvegiją, ar galima rankiniame bagaže turėti leistiną kiekį cigarečių suaugusiam( virš 20m.)

 9. Atsakyti Marius Sau 27, 2024 21:56

  Ar galima is Norvegijos i Riga registruotame bagaze gabenti elektros rozeciu stotele? Atrodo kaip cilindras,isviso yra 20 rozeciu,ir interneto pajungimo 6 lizdai. Matmenys 60cm ilgo diametras Ø110cm svoris 12kg. Principas aliuminis korpusas,plastmasines rozetes,viduje laidai,jokiu skysciu,ar batareiku. Tiesiog skanuojant galbut atrodytu kaip koks ginklas 😂

 10. Atsakyti Jonas Sau 27, 2024 06:09

  Ar galima vežtis rankiniame ar registruotame bagaže įvairius varžtus,medvaržtus,gražtus į Norvegija.

 11. Atsakyti Sandra Sau 26, 2024 23:05

  Sveiki ar skrendant raynier į Norvegija kuprinėje prie savęs vežtis fotoaparatą ?ir jeigu butų skysčiai supakuoti į du atskirus maišelius vienam 500ml ir kitam 500ml?

 12. Atsakyti Nadiezda Sau 26, 2024 14:08

  Labas ar galėčiau veztis rankinėje peiliu galastuva virtuvini per Ryanair. Aciu

 13. Atsakyti Aurora Sau 22, 2024 15:06

  Skrendant į Norvegija su Norwegian ar galima registruotame bagaže vežtis 1 bloka cigarečiu pirktas parduotuvėje, bet neturiu pirkimo čekio?Ačiū.

 14. Atsakyti Lina Sau 21, 2024 19:40

  Sveiki noriu paklausti ar galima vestis vandens sildytuva maza?

 15. Atsakyti Lukas Sau 20, 2024 19:58

  Sveiki ar galima skraidinti irankius statybu registruotame bagaze

 16. Atsakyti Evelina Sau 15, 2024 12:37

  Ar galima skysti i el.cigarete vežti registruotame bagaže?

 17. Atsakyti Vaida Sau 14, 2024 06:10

  Ar gerai supratau? Skyscius iki 100 ml dedu i atskira maiseli, bet tokiu talpu tame maiselyje gali buti ne daugiau nei 10 vnt ? Tada atskirame permatomame maiselyje susidedu rukymo priemones-el. Cigaretes, garinimo aparatas, skystis garinimui? Ir dar kitame maiselyje vaistus, pinceta, skutimosi peiliuka. O kaip pakuoti rutulini dezodoranta, lypdazius neskystus, akiu piestuka, kitas make up ir hig priemones? Galiu deti i nepermatoma kosmetine, ar viska pakuotis tik i permatomus maiselius?

  • Atsakyti Kilti.lt Sau 31, 2024 16:06

   Taip, skysčiams skirtame maišelyje negali būti daugiau nei 10 vnt. buteliukų. Bet į tą maišelį turi tilpti visi skysčiai, kuriuose turite savo rankiniame bagaže, įskaitant skystis el. cigaretei, rutulinis dezodorantas ir t.t. Pincetas, skutimosi peiliukai nebūtinai turi būti maišelyje.

 18. Atsakyti Vaida Sau 14, 2024 05:43

  Ar galima rankiniame bagaze veztis vienkartinius skutimosi peiliukus?

 19. Atsakyti Ernestas Sau 13, 2024 22:43

  Ar galma vežtis rankiniame bagaže (kuprinėje) 2 racijas ?

 20. Atsakyti Iljar Sau 12, 2024 14:37

  Ar galima rankiniam bagaze gabenti automobilio priekini zibinta?

 21. Atsakyti Rita Sau 8, 2024 20:41

  Ar galima vežtis i Anglija is Lietuvos mėsos ir pieno produktus(rankiniam ar registruotas bagaze) asmeniniam naudojimui?Aciu

  • Atsakyti Kilti.lt Sau 12, 2024 14:44

   Pagal taisykles negalite, bet keleiviai asmeniniam vartojimui prasiveža. Kol kas nesame sulaukia informacijos, kad būtų reikėję išmesti.

 22. Atsakyti VAIVA Sau 8, 2024 17:23

  Ar galima ir kokios baterijos apimties powerbanką turėti rankiniame bagaže?

  • Atsakyti Kilti.lt Sau 12, 2024 14:45

   Galima. Įrenginių, kurių galingumas yra iki 100 Wh, galima vežti iki 20 vnt., o vežimo suderinti su aviakompanija nereikia. Įrenginių, kurių galingumas yra nuo 100 iki 160 Wh, galima vežti iki 2 vnt., ir jų vežimą reikia suderinti su aviakompanija. Vieno įrenginio galingumas negali viršyti 160 Wh. Jeigu įrenginio galingumas viršija 100 Wh, jo vežimas turi būti suderintas su oro linijų bendrove. Įrenginius, kurių galingumas yra didesnis nei 160 Wh, lėktuvu vežtis draudžiama.

 23. Atsakyti gabija Sau 7, 2024 06:26

  ar galima registruotame bagaze gabenti plansetine? ar leidziama tiktai rankiniame?

 24. Atsakyti Giedriud Sau 5, 2024 13:59

  Sveiki. Ar galima lektuvu i vokietija skraidintis mesos produktus( rukyti gaminiai kaip desros kumpis lasiniai) taip pat koncervus?

 25. Atsakyti Loreta Sau 3, 2024 03:13

  Sveiki ar galima į Amerika vežtis ibuprofen vaistus nuo galvos skausmo , ar visgi reik turėti pažyma?

 26. Atsakyti Vida Sau 2, 2024 09:42

  Ar galima rankineme bagaže veztis porceliano gaminius

 27. Atsakyti Ana Sau 1, 2024 21:23

  Ar galima rankiniame bagaže vežtis dvi stiklines taures?

 28. Atsakyti Edita Gru 30, 2023 22:57

  Are galima rankiniame bagaže turėti stiklinių eglutės papuošimų? Ryanair iš Vilniaus į Londoną

 29. Atsakyti Keleivis Gru 30, 2023 12:42

  Ar galima gabenti rankiniame bagaze rankini prozektoriu?

 30. Atsakyti Aura Gru 30, 2023 06:46

  Ar galima vesti medu kietos konstencijos rankiniame bagaze 1kg?

 31. Atsakyti Birutė Gru 23, 2023 17:18

  Ar galima į Angliją vežti rūkytų mėsos produktus.

 32. Atsakyti Ana Gru 23, 2023 14:22

  Ar galima registruotame bagaze veztis putuojanti vyna?

 33. Atsakyti Marius Gru 20, 2023 06:53

  Ar galima rankiniame bagaze veztis elektrine barzdaskute

 34. Atsakyti Ausra Gru 16, 2023 18:46

  Sveiki ar galima vezti metaline saldainiu dezute su ten imontuota baterija Kad sviestu( eglutes Formos saldainiu dezute).Aciu

 35. Atsakyti Vilma Gru 14, 2023 14:36

  Ar galima į JAV rankiniame bagaže vežti maitinimo elementus

  • Atsakyti Kilti.lt Gru 15, 2023 15:22

   Dėl paprastų maitinimo elementų problemų kilti neturėtų, bet jeigu žadate vežtis įkraunamas didelės talpos baterijas, tuomet reikėtų atsižvelgti į jų galingumą.

 36. Atsakyti Lukrecija Gru 12, 2023 14:12

  Ar galima lagamine vestis plauku dziovintuva ar butina rankiniame?

 37. Atsakyti Nerijus Gru 2, 2023 17:05

  Kiek pinigų galima veztins grynais!

  • Atsakyti Kilti.lt Gru 15, 2023 15:25

   Jei planuojate įvežti į ES arba iš jos išvežti 10 000 EUR grynaisiais pinigais (arba lygiaverte suma kitomis valiutomis) arba gabenti vieną ar daugiau iš toliau išvardytų prekių (10 000 EUR vertės), turite ją deklaruoti muitinei, esančioje įvažiavimo arba išvažiavimo ES šalyje, užpildydami ES grynųjų pinigų deklaracijos formą. Daugiau informacijos rasite čia.

 38. Atsakyti Justinija Lap 30, 2023 18:54

  Ar galima vežtis metalinę nagų dildę?

 39. Atsakyti Kristina Lap 28, 2023 20:18

  Ar galima rankiniam bagaže (kuprinėje) turėti plaukų džiovintuvą?

 40. Atsakyti Almantas Lap 25, 2023 16:33

  Ar galima citrinos rūgšties, kuris naudojamas maisto produktuose?
  Dekui

 41. Atsakyti Klausimėlis Lap 24, 2023 22:52

  Ar galima rankiniam bagaže turėti žvake?

 42. Atsakyti Natalja Lap 14, 2023 05:15

  Ar galima rankiniame bagaže tureti 3 mobilius tel savo reiikmėms?

1 45 46 47

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!