DUK 730

Informacija keliaujantiemsČia galite sužinoti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus. Kelionei pasiruoškite iš anksto ir nepamirškite, kokie dokumentai yra reikalingi, koks bagažas jums priklauso, ką galite gabenti savo bagaže ir kt.!
Jei atsakymo nerandate – klauskite, o mes stengsimės jums atsakyti!

Su mumis galite susisiekti:
✉ el.paštu info@kilti.lt;
☎ skambinkite tel.nr. 8 600 26766.BAGAŽAS

Ar į kainą įskaičiuotas bagažo pervežimas?

– Į visų lėktuvų bilietų kainą įskaičiuota rankinio bagažo pervežimo paslauga. Dydžio ir svorio apribojimai priklauso nuo aviakompanijos.
– Į reguliariųjų reisų aviakompanijų (išskyrus airBaltic) lėktuvų bilietų kainą įskaičiuota ir registruoto bagažo pervežimo paslauga. Dydžio ir svorio apribojimai priklauso nuo aviakompanijos.
– Į pigių skrydžių bendrovių (pvz., RyanairWizzair) lėktuvo bilietų kainą registruoto bagažo pervežimo paslauga neįskaičiuota. Kokį bagažą galima gabenti keliaujant su šiomis aviakompanijomis, daugiau sužinoti galite skiltyje „Wizzair ir Ryanair bagažas“. Registruoto bagažo gabenimo paslaugą galima užsisakyti ir po bilietų pirkimo. Kreipkitės į konsultantus.

Ar galima gabenti skysčius rankiniame bagaže?

Rankiniame bagaže draudžiama gabenti didelį kiekį skysčių. Skysčius galima vežti ne didesnėse kaip 100 ml talpose. Jas reikia sudėti į vieną permatomą sandariai užsegama plastikinį maišelį. Bendras skysčių tūris – 1 l (maišelius galima įsigyti oro uostuose prie saugumo patikros punktų). „Dutty Free“ parduotuvėse pirktiems skysčiams apribojimai netaikomi. Daugiau informacijos apie bagažo turinį rasite čia >.

Ar galima gabenti vaistus?

Rankiniame bagaže galima vežtis nedidelius asmeniniam vartojimui skirtų nereceptinių ir receptinių vaistų kiekius (pvz. nuo skausmo, karščiavimo, virškinimo sutrikimų ar kontraceptines tabletes ir t.t.). Vežant receptinius vaistus turėkite vaistų receptą arba vaistų pasą. Vežant insuliną, jis laikomas kelionės metu gyvybiškai svarbiu skystu medikamentu ir neskaičiuojamas į rankiniame bagaže vežamus skysčius 100 ml talpose. Daugiau informacijos apie vaistų gabenimą galite rasti „Bagažo turinio taisyklės“ skyrelyje.

DOKUMENTAI

Kokie dokumentai reikalingi oro uoste registracijos į skrydį metu?

Prieš skrydį būtinai pasitikrinkite informaciją, pateikiamą jūsų aviabilieto užsakymo patvirtinime.
Jei registracija į skrydį jau atlikta, oro uoste turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, su kuriuo registravotės į skrydį ir įlaipinimo kortelę.

Kokie dokumentai reikalingi nepilnamečiams?

Svarbiausia turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą. Priklausomai nuo šalies, nepilnamečiams keliaujantiems be tėvų, gali prireikti vieno iš tėvų sutikimo, patvirtinto notaro. Daugiau informacijos –  Kelionės su vaikais >.

Ką daryti, jei baigėsi asmens tapatybę patvirtinančio dokumento galiojimo laikas?

Grįžti į Lietuvos Respubliką arba į kilmės valstybę galima su asmens grįžimo pažymėjimu, kuris išduodamas laikinai užsienio valstybėje esantiems asmenims, neturintiems kito tinkančio kelionėms kelionės dokumento. AGP išduoda Lietuvos Respublikos diplomatinių atstovybių ir konsulinių įstaigų konsuliniai pareigūnai. Lietuvos atstovybės užsienyje >.

 

LĖKTUVŲ BILIETAI

Kas yra pigių skrydžių bendrovės?

Kilti.lt bilietų rezervavimo sistemoje galima įsigyti ir pigių skrydžių bendrovių (Ryanair, Wizzair, Norwegian, Germanwings, Vueling, easyJet ir kt.) lėktuvų bilietus. Šios aviakompanijos siūlo pigius lėktuvų bilietus (nuo kelių eurų) į daugelį Europos miestų, mažindami išlaidas paslaugų kokybės sąskaita (nėra maitinimo skrydžio metu, už registruoto bagažo pervežimą imamas papildomas mokestis). Tačiau, priklausomai nuo reiso užpildymo, bilietų kaina gali siekti ir kelis šimtus eurų. Kuo anksčiau perkami bilietai, tuo jie, dažniausiai, yra pigesni.

Kaip rasti pigų lėktuvo bilietą?

Lėktuvų bilietų kainos nėra fiksuotos, todėl kainos kyla priklausomai nuo reiso užpildymo. Rekomenduojame lėktuvų bilietus įsigyti iš anksto. Jei jūsų kelionė numatoma šventiniu periodu, aviabilietus reiktų įsigyti 3-6 mėnesius prieš kelionę.
Taip pat rekomenduojame paieškos nustatymuose pasirinkti:
+/- 1 diena;
– neapriboti laiko (Laikas „Nesvarbu“)

Kaip nupirkti lėktuvo bilietą?

Aviabilietų užsakymo puslapyje pasirinkite kryptį, skrydžio datas, keleivių skaičių ir spauskite paieškos mygtuką. Pasirinkite vieną skrydžio variantą paspausdami mygtuką „Užsakyti“. Įrašykite keleivių duomenis. Įrašykite mokėjimo kortelės duomenis arba pasirinkite kitą mokėjimą būdą: banko pavedimu arba grynaisiais. Detalesnė informacija apie mokėjimą ir pristatymą skyrelyje „Mokėjimas ir pristatymas “.

Ar galima užsakyti lėktuvo bilietus telefonu?

Taip, išskyrus pigių skrydžių bendrovių aviabilietus. Tokiu atveju galite sumokėti tiek mokėjimo kortele, tiek banko pavedimu, tiek grynaisiais (detalią informaciją jums pateiks mūsų konsultantai). Lėktuvų bilietus gausite tuomet, kai mokėjimas pasieks „Zigzag Travel“ sąskaitą. Jei mokėjimas nepasieks sąskaitos iki nurodyto termino, užsakymas bus automatiškai anuliuotas.

Ar į lėktuvo bilieto kainą įskaičiuoti oro uosto mokesčiai?

Taip, visi oro uosto mokesčiai į lėktuvo bilietų kainą yra įskaičiuoti.

Ar galima gauti sąskaitą-faktūrą?

Galima. PVM sąskaitos faktūros išrašomos ne vėliau kaip iki kito mėnesio 15 dienos po pirkimo. Jei reikalinga sąskaita-faktūra, perkant lėktuvo bilietus pažymėkite varnele arba susisiekite su mūsų konsultantais nurodytais kontaktais.
Sąsk. faktūra

Kaip teisingai įrašyti keleivių vardus ir pavardes?

Keleivių vardus ir pavardes rašykite lotyniškomis raidėmis taip, kaip parašyta asmens dokumente, tik be lietuviškų ženklų (varnelių, brūkšnelių ir kt.). Nesumaišykite vietomis vardo ir pavardės. Dvigubus vardus ir pavardes rašykite taip, kaip nurodyta asmens dokumente. Atminkite, kad po aviabilieto patvirtinimo negalima atlikti jokių keitimų. Jei pastebėjote, kad padarėte klaidą, nedelsdami susisiekite su mumis.

Kas yra elektroninis lėktuvo bilietas ir kaip su juo keliauti?

Tarptautinė vežėjų oru asociacija (IATA) 2008 m. birželio 1 d. priėmė sprendimą dėl perėjimo prie elektroninių lėktuvų bilietų sistemos.
Elektroninis lėktuvo bilietas – tai elektroninis įrašas aviakompanijos kompiuterinėje sistemoje apie keleivio duomenis ir jo kelionės maršrutą.
Elektroninio lėktuvo bilieto įsigijimas labai paprastas ir pigus. Keleiviui nurodytu elektroniniu paštu atsiunčiamas elektroninis lėktuvo bilietas, kuriame nurodyta visa informacija kaip ir įprastame lėktuvo biliete. Elektroninį lėktuvo bilietą patartina atsispausdinti ir turėti su savimi oro uoste registracijos į skrydį metu.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Ką daryti, jei kūne yra metalinių dalių arba turiu implantą?

Gydytojo pažymos dėl kūne esančių nedidelių skeveldrų ar plokštelių nereikia. Tačiau gydytojo pažymos reikia, jeigu keleivis kūne turi didelę metalinę dalį, pvz.: galūnės protezą ar dirbtinį klubo sąnarį. Rekomenduojama turėti tokią pažymą anglų kalba.

Ar gali nėščia skristi lėktuvu?

Taip, tačiau gali prireikti papildomų pažymų iš gydytojo. Daugiau informacijos rasite „Informacija nėščiosioms“ skiltyje.

Ar galiu kartu pasiimti ir gyvūną?

Kai kurios aviakompanijos skraidina gyvūnus už papildomą mokestį. Pigių skrydžių bendrovės (Ryanair ir Wizzair) gyvūnų lėktuvu neskraidina. Daugiau informacijos galite rasti „Kelionės su gyvūnais“ skyrelyje.

 

Kiek grynųjų pinigų galima gabenti?

Kiekvienas asmuo, atvykstantis į Lietuvos Respubliką iš kitos ES valstybės narės arba išvykstantis iš Lietuvos Respublikos į kitą ES valstybę narę (pvz., iš Lietuvos į Ispaniją), muitinės pareigūnui pateikus Grynųjų pinigų deklaravimo formą ir pareikalavus, privalo raštu deklaruoti gabenamą 10 000 eurų (arba ją atitinkančią sumą kita valiuta) viršijančią grynųjų pinigų sumą.

730 thoughts on “DUK

1 4 5 6
 1. Atsakyti Birute Deltuviene Bal 3, 2022 18:40

  Sveiki noriu paklausti Ar yra tokia paslauga esu neigali kad I lektuva įkeltu vezimeliu

 2. Atsakyti Viktorija Kov 31, 2022 07:32

  Laba diena kaip yra su kūne implantuotais auskarais ar praleis per patikra neseniai ivertas lauk neiisijima jis skrisiu iš palangos i norcegija

 3. Atsakyti Vilija R. Vas 22, 2022 10:00

  Kaip sužinoti, ar skrydis yra jungiamasis? Abu skrydžiai yra Briuselio airline persėdimas Briuselyje, tačiau tarp jų tik 55 min. Jeigu sistema sugeneruoja tokius bilietus, ar tai jungtinis reisas Vilnius-Briuselis-Tulūza?

 4. Atsakyti Ingrida Rgs 6, 2021 13:32

  Laba diena,

  Noriu pasiteirauti dėl registruoto bagažo. Įsigydama bilietą pasirinkau variantą „2 bagažai kiekvienas iki 20 kg“. Tačiau gavus užsakymo patvirtinimą, skiltyje „Keleivių diuomenys“ nuorodyta, kad „Registruojamas bagažas iki 20 kg“. Kaip reiktų traktuoti šį parašymą? Mat iš jo suprantu, kad tik vienas bagažas regsitruotas, nors pasrinkimas buvo „2 bagažai kiekvienas iki 20 kg“. Ačiū.

 5. Atsakyti Virginija Vas 18, 2020 14:50

  Sumokėjau už vietos pasirinkimą. Kaip man pasirinkti vietą?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Vas 19, 2020 14:26

   Sveiki, jeigu pirkote per kompaniją, tuo metu parašyti jiems laišką apie vietas ir kurias norėtumėte pasirinkti.

 6. Atsakyti Jolanta Sau 21, 2020 12:10

  Sveiki, skrendu jungiamuoju skrydŽiu Helsinkis-Stockholmas-Vilnius su rankiniu bagažu. Atskridus į Stockholmą kur turėčiau eiti ar vėl į patikrą ar iškart prie išvykimo vartų , ačiū

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Sau 22, 2020 16:28

   Sveiki, kadangi skrydis yra jungtinis, šiuo atveju Jums reikia tiesiog eisi prie sekančio skrydžio vartų.

 7. Atsakyti Gabriele Sau 12, 2020 06:39

  Sveiki,skrendu pirma karta jungtiniu skrydziu,kaip vyskas vyksta?Ar veluojant vienam lektuvui kitas lektuvas lauka keleiviu?Kaip vyksta pats persedimas i kita lektuva?Aciu:)

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Sau 17, 2020 19:55

   Sveiki. Jungiamojo skrydžio metu bagažas yra perkeliamas, jums jo pasiimti nereiks. Pasibaigus pirmajam skrydžiui jūs turite pagal savo bilietą surasti jums reikalingus sekančius vartus ten laukti sekanžio skrydžio. Jungiamojo skrydžio metu vėlavimo atveju jums bus suteikta kompensacija arba būsite nukreipti į artimiausią skrydį tapačia kryptimi.

 8. Atsakyti dalia Gru 30, 2019 19:16

  sveiki,ar galima vezti standartine kremavimo kapsule su pelenais be urnos ar ji butinai turi buti urnoje?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Gru 30, 2019 19:28

   Sveiki,
   Pelenai skraidinami tik tuo atveju, jei jie saugiai supakuoti tinkamoje taroje su užsukamu dangteliu ir apsaugoti nuo sudužimo. Oro uoste būtina pateikti mirties ir kremacijos liudijimą. Pelenai skraidinami tik kaip orlaivio salono bagažas.

 9. Atsakyti Vaida Gru 22, 2019 21:28

  Sveiki,

  kaip galima pakeisti keliaujancio asmens varda ir pavarde?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Sau 7, 2020 17:48

   Sveiki,
   Tai padaryti galima susisiekus su kompanija iš kurios pirkote bilietą. jeigu pirkote bilietą tiesiogiai susisiekite su pačia aviakompanija.

 10. Atsakyti Ina Lap 13, 2019 00:55

  Sveiki skrisiu pirmą kartą ar būtina tikrinimo metu siverti auskarą iš bambos

 11. Atsakyti regis Lap 7, 2019 10:33

  skrydis tik po 5 savaiciu, nupirkom bilietus ir is kart gavom laiska , kad reikia registruotis skrydziui. ten praso visu duomenu, ar reegistruotis jau dabar, ar likus kokiai savaitei?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lap 7, 2019 15:18

   Laba diena, registraciją galite atlikti ir dabar jeigu gavote tokį laišką. Tiesiog įlaipinimo kortelės Jums turėtų būti atsiųstos tik 48 valandos iki skrydžio.

 12. Atsakyti Ema Lap 6, 2019 00:00

  Sveiki. Skrisiu iš Vilniaus į Bukareštą per Varšuvą. Persėdimui skirta 1 valanda. Bagažą vežuosi tik rankinį. Abu skrydžiai su LOT kompanija. Ar Varšuvoje reikės dar kartą pereiti patikrą?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Sau 29, 2020 16:31

   Sveiki, jeigu Jūsų skrydis yra jungiamasis tuomet nereikės, jeigu tai nėra jungiamasis skrydis – Jums teks pereiti patikrą dar kartą.

 13. Atsakyti deividas Spa 8, 2019 11:23

  kaip pakeisti skrydi

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Vas 19, 2020 16:57

   Sveiki, dėl skrydžio pakeitimo kreipkitės į kompaniją iš kurios pirkote skrydį. Jeigu pirkote tiesiogiai patys, tuomet prisijunge prie kompanijos puslapio galite matyti galimus skrydžio pakeitimus.

 14. Atsakyti Mindaugas Rgs 26, 2019 10:25

  Sveiki. Noriu paklausti ar galima skristi lektuvu,kai kojoje yra metalines ploksteles po luzio?

 15. Atsakyti Renata Rgs 17, 2019 07:48

  Sveiki, skrensu su airbaltic Vilnius-Ryga-Talinas su rankiniu bagažu, persėdimas Rygoje. Atskridus į Rygą vėl turėčiau eiti prie patikros ?
  Ačiū

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Kov 3, 2020 16:12

   Sveiki, jeigu Jūsų skrydis yra jungtinis tuomet Jums reikia tiesiog eiti prie kito skrydžio vartų. Jeigu tai nėra jungtinis skrydis tuomet Jums reikia pereiti patikrą.

 16. Atsakyti Raimonda Rgs 16, 2019 15:05

  Sveiki, noriu ir vėl paklausti ar reikalinga pažyma jeigu turiu po oda porto sistema . Ačiū už atsakyma!

 17. Atsakyti Raimonda Rgs 15, 2019 22:53

  Noriu pasiteirauti , ar reikia pažymos skrendan jeigu turi Porto sistema po oda .

 18. Atsakyti Emilija Rgs 12, 2019 17:19

  Kiek galima skraidinti heets cigareciu i norvegija

 19. Atsakyti Pijus Lie 13, 2019 20:42

  Sveiki, aš turiu 3 Tarantulas. Ruošiuosis skristi kitą mėnesį į Norvegiją. Ar galima pasiimti Tarantulas kartu? Nereiktu mokėti ? Ačiu:)

  • Atsakyti Ieva Lie 24, 2019 14:48

   Sveiki,

   Priklauso nuo aviakompanijos su kuria keliausite, Jums reikėtų pasidomėti egzotinių gyvūnų gabenimo lėktuvu taisyklėmis su konkrečia aviakompanija.

 20. Atsakyti Agn Lie 11, 2019 20:22

  Ar skrendant iš ir į Jungtinę karalystę užtenka asmens tapatybės kortelės?

 21. Atsakyti Lukas Lie 4, 2019 23:41

  Laba diena, kur dėti sužadėtuvių žiedą, kad oro uose patikroje būtų kuo mažesnė tikimybė, kad jį tikrins ir išėmus sugadins staigmeną?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lap 7, 2019 17:42

   Laba diena, geriausia žiedą būtų įdėti į rankinį bagažą, nes tuo metu jo ištraukti neturėtų liepti.

 22. Atsakyti dana Bir 30, 2019 10:44

  skrendant iš Lietuvos į Saskatooną ar patiems reikia perkelt bagažą iš vieno lėktuvo į kitą/

 23. Atsakyti Jurga Vasiliauskiene Bal 22, 2019 10:16

  Laba diena. Aš gyvenu su seima belgijoj, mes nusipirkom bilietus skristi į Lietuvą, mano skrydis liepos 4 dieną ir ta pacia diena baigiasi mano dukros pasas liepos 4. Noreciau suzinoti ar nekils del to jokiu nesklandumu ? Ačiu uz greita atsakyma.

 24. Atsakyti Natalja Jaskova Kov 31, 2019 19:29

  Sveiki.Skrendu I Anglija su Ryanair.Turiu stubure dirbtini implants ir 4 metalinius varztus.Ar reikia gidytuojo pazymos??

  • Atsakyti Rusnė Bal 2, 2019 10:29

   Laba diena,

   Gydytojo pažymos dėl kūne esančių nedidelių skeveldrų ar plokštelių nereikia. Tačiau gydytojo pažymos reikia, jeigu keleivis kūne turi didelę metalinę dalį, pvz.: galūnės protezą ar dirbtinį klubo sąnarį. Rekomenduojama turėti tokią pažymą anglų kalba.

 25. Atsakyti Me Kov 18, 2019 20:03

  sveiki,
  ar galima grąžinti bilietą, jeigu skrydis jau šį penktadienį?

 26. Atsakyti Daiva Kov 2, 2019 16:29

  Ar nebus problemu patikroje,jeigu dantu plokšteleje yra metaliniai kabliukai?

 27. Atsakyti Jolanta Vas 20, 2019 18:39

  Laba diena,
  Skrendu į Angliją. Turiu rankos endoprotezą. Ar būtina pažyma iš gydytojo?

  • Atsakyti Rusnė Kov 20, 2019 15:33

   Laba diena,

   Gydytojo pažymos dėl kūne esančių nedidelių skeveldrų ar plokštelių nereikia. Tačiau gydytojo pažymos reikia, jeigu keleivis kūne turi didelę metalinę dalį, pvz.: galūnės protezą ar dirbtinį klubo sąnarį. Rekomenduojama turėti tokią pažymą anglų kalba.

 28. Atsakyti Aurelija Sau 30, 2019 11:43

  Sveiki,ar yra galimybė keisti asmens dokumentą kitu,pvz.pametus ID kortelę,bet turint galiojantį pasą?(jei registracija į skrydį atlikta su pamestu dokumentu)

 29. Atsakyti Edgaras Sau 17, 2019 22:05

  Laba diena norėjau paklausti kas skraidins nuo balandžio mėnesio iš Vilniaus į skavsta

 30. Atsakyti Aur Sau 14, 2019 21:19

  Sveiki, skrendu su Ryanair
  1. Neturiu priority privilegijos, atidavusi rankini bagaza ar galiu su savimi pasilikti nedideli rankinuka (delninuke dokumentams pinigams susideti) ar tai bus skaiciuoja kaip dar vienas bagazas?
  2. Jeigu neturiu priority ar nekils problemu apsiperkant dutyfree ir nesantis maisiukus i orlaivio vidu?

  • Atsakyti Ieva Sau 23, 2019 16:49

   Sveiki,

   Be priority Jums nemokamai priklauso tik 1vnt rankinio bagažo 40x20x25cm. Daugiau nieko negalite gabenti išskyrus šį bagažą.

 31. Atsakyti Jelena Gru 20, 2018 11:19

  Sveiki, ar prekės įsigytos oro uosto parduotuvėje duty free galima neštis į lėktuvo saloną atskirai maišelyje, ar jos turi tilpti į rankinį bagažą? Skrendu su Wizzair.

 32. Atsakyti Rasa Lap 22, 2018 20:32

  Sveiki, po komplikuoto gimdymo turėjau operaciją, kurios metu kraujagyslės ( ar tai arterijos) užrištos metalinėmis spiralėmis. Tai čia skaitosi maži metalai kuriems nereikia pažymos skrendant?

 33. Atsakyti Goda Lap 17, 2018 17:38

  Sveiki, iš Rygos skrendu į Trondheima su persėdimu Oslo oro uoste taigi ar reikes is naujo registruoti bagažą ir pereiti patikras?

  • Atsakyti Ieva Lap 22, 2018 16:59

   Sveiki,

   Tai jeigu Jūsų skrydis nėra jungiamasis Jūs turėsite pasiimti bagažą po kiekvieno skrydžio ir jį registruoti iš naujo.

 34. Atsakyti Giedre Lap 3, 2018 14:02

  Sveiki skrisiu su raynair is Luton i Lietuva. Ar galiu registruotame 20kg lagamine veztis alkoholio buteli stipraus?

 35. Atsakyti Lucija Lap 1, 2018 12:38

  Ar galima skristi su gipsota ranka?

 36. Atsakyti Gin Spa 29, 2018 08:51

  Sveiki,
  Š. m. lapkričio mėnesį skrisime į Didžiąją Britaniją, kiek galime kartu skraidintis cigarečių? ir ar iš parduotuvės maišelis gali būti atskirai, ar turi tilpti į rankinį bagažą?

  • Atsakyti Ieva Spa 29, 2018 15:00

   Sveiki,

   Galite gabenti 800 cigarečių (4 blokai). Prireikus galite būti paprašyta įsidėti maišelį į bagažą.

 37. Atsakyti Deimante Spa 19, 2018 09:32

  Sveiki, ar rankiniame bagaze galima tureti lygintuva skrendant su visomis oro bendrovemis? Dėkoju.

 38. Atsakyti Tomas Spa 16, 2018 09:39

  Sveiki, po lūžio šlaunikauly turiu metalinį strypą ir po visko išrašytą ligoninės gydytojo išrašą. Ar užtektų tą išrašą nunešti vertėjui, kad išverstų į anglų kalbą ar reikia kitokios formos pažymos anglų kalba?

 39. Atsakyti Indrė Rgs 18, 2018 00:21

  Labas vakaras,

  Skrisime iš Londono į Tenerife su Norwegian oro linijomis, bandžiau savo paskyroje pridėti kelionės dokumento t.y asmens tapatybės dokumento duomenis, tačiau yra galimybė pridėti tik pasą, o turiu tik ID card. Pagal įstatymus Tenerife yra EU todėl užtenka ir ID , kaip galėčiau pridėti šį asmens dokumentą? Ir ar tikrai nekils problemų?

  • Atsakyti Monika U. Rgs 20, 2018 13:08

   Sveiki,

   Į Tenerifę skrendant užtenka ID. Susisiekite su savo bilietų pardavėju, kad suteiktų daugiau informacijos.

 40. Atsakyti Elza Rgs 13, 2018 16:53

  Sveiki,
  Skrendu su Ryanair į Škotiją. Ar galiu rankiniame bagaže vežti kietą (ne skystą) medų ir 250ml originaliame buteliuke žuvų taukus (maisto papildas)?

  • Atsakyti Monika U. Rgs 13, 2018 18:59

   Sveiki,

   Žuvų taukus galite, medų taip pat galite vežtis, tačiau jis negali būti didesniame nei 100ml talpos indelyje.

 41. Atsakyti Deimantė Rgs 4, 2018 20:35

  Sveiki, skrisiu su vaiku kuriam 2 metai. RYGA-EINDHOVEN (Wizzair) pirmas kartas kai teks pirkti vaikui atskira vieta. Tai kaip su tom autokedutem? Savo reikia nestis i lektuva ar vaikas segamas tik su saugos dirzu?

  • Atsakyti Ieva Rgs 6, 2018 15:42

   Sveiki,

   Vaikams iki 2m. atskirai vietos pirkti nereikia, jis gali sėdėti ir pas Jus ant kelių. Taip pat vaikams iki 2m. vykstant su wizzair aviakompanija priklauso 1vnt. vaikui skirtos įrangos. Tai gali būti: automogilinė kėdutė, sulankstomas vežimėlis ar kelioninė lovelė.

 42. Atsakyti Renaldas Rgp 18, 2018 00:48

  Sveiki noriu paklausti ka tai reiske
  Dėmesio!
  Įlaipinimo į skrydį (Boarding Pass) dokumentai bus sugeneruoti 2018-09-14 (Reikjavikas – Ryga)
  Uzsisakau bilieta 16 d bet banko svetaine neveike tai sumokejau kita diena ir pastebejau sita kaip supratus

 43. Atsakyti Regina Rgp 17, 2018 09:35

  Ar reikalinga gydytojo pažyma, jei kojos kaulas sutvirtintas metaliniu strypu? Skrydis į Norvegiją. O gal galima turėti tik rentgeno nuotrauką?

 44. Atsakyti Indre Rgp 7, 2018 23:21

  SVEIKI, skrendu su ryannair, norejau paklausti, pridavus didesni rankini bagaza, kur man atskridus reiktu atsiimti, ar kartu eis, su visais dideliais registruotais bagazais. Ar prie ilaipinimu vartu taip pat grazina. Kokia procedura.

  • Atsakyti Ieva Rgp 8, 2018 15:26

   Sveiki, Indre,

   Savo bagažą atsiimti turėsite ten kur atkeliauja visas registruotas bagažas iš bagažo skyriaus.

 45. Atsakyti Emilija Rgp 6, 2018 17:18

  Man atlikta skoliozės operacija, aplink stuburą turiu 20 varžtų ir du strypus. Reikia pažymos? O gal užteks paaiškinti kas ir kaip? Skrendu į Kiniją

 46. Atsakyti Simona Rgp 1, 2018 14:50

  Sveiki,
  Ar įmanoma pasikeiti skrydžio datą jau nusipirkus bilietą?

 47. Atsakyti Algis Lie 16, 2018 19:13

  Sveiki, skrendu is Ispanijos i Vilniu su persedimu Londone Ryanair. Ar Londone reikes atsiimti rankini bagaza ir is naujo registruotis skrydziui i Vilniu?

 48. Atsakyti Gužas Lie 14, 2018 23:10

  ar galima pasiimti į rankinį bagažą (WIZZAIR) metalinį raktą veržlėms sukti (ilgis 20 cm)?

 49. Atsakyti Gužas Lie 14, 2018 23:06

  Noriu paklausti, ar galima rankiniame bagaže (WIZZAIR) vežti metalinį raktą veržlėms sukti (ilgis apie 20 cm)?

1 4 5 6

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!