DUK 598

Informacija keliaujantiemsČia galite sužinoti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus. Kelionei pasiruoškite iš anksto ir nepamirškite, kokie dokumentai yra reikalingi, koks bagažas jums priklauso, ką galite gabenti savo bagaže ir kt.!
Jei atsakymo nerandate – klauskite, o mes stengsimės jums atsakyti!

Su mumis galite susisiekti:
✉ el.paštu info@kilti.lt;
☎ skambinkite tel.nr. 8 600 26766.BAGAŽAS

Ar į kainą įskaičiuotas bagažo pervežimas?

– Į visų lėktuvų bilietų kainą įskaičiuota rankinio bagažo pervežimo paslauga. Dydžio ir svorio apribojimai priklauso nuo aviakompanijos.
– Į reguliariųjų reisų aviakompanijų (išskyrus airBaltic) lėktuvų bilietų kainą įskaičiuota ir registruoto bagažo pervežimo paslauga. Dydžio ir svorio apribojimai priklauso nuo aviakompanijos.
– Į pigių skrydžių bendrovių (pvz., RyanairWizzair) lėktuvo bilietų kainą registruoto bagažo pervežimo paslauga neįskaičiuota. Kokį bagažą galima gabenti keliaujant su šiomis aviakompanijomis, daugiau sužinoti galite skiltyje „Wizzair ir Ryanair bagažas“. Registruoto bagažo gabenimo paslaugą galima užsisakyti ir po bilietų pirkimo. Kreipkitės į konsultantus.

Ar galima gabenti skysčius rankiniame bagaže?

Rankiniame bagaže draudžiama gabenti didelį kiekį skysčių. Skysčius galima vežti ne didesnėse kaip 100 ml talpose. Jas reikia sudėti į vieną permatomą sandariai užsegama plastikinį maišelį. Bendras skysčių tūris – 1 l (maišelius galima įsigyti oro uostuose prie saugumo patikros punktų). „Dutty Free“ parduotuvėse pirktiems skysčiams apribojimai netaikomi. Daugiau informacijos apie bagažo turinį rasite čia >.

Ar galima gabenti vaistus?

Rankiniame bagaže galima vežtis nedidelius asmeniniam vartojimui skirtų nereceptinių ir receptinių vaistų kiekius (pvz. nuo skausmo, karščiavimo, virškinimo sutrikimų ar kontraceptines tabletes ir t.t.). Vežant receptinius vaistus turėkite vaistų receptą arba vaistų pasą. Vežant insuliną, jis laikomas kelionės metu gyvybiškai svarbiu skystu medikamentu ir neskaičiuojamas į rankiniame bagaže vežamus skysčius 100 ml talpose. Daugiau informacijos apie vaistų gabenimą galite rasti „Bagažo turinio taisyklės“ skyrelyje.

DOKUMENTAI

Kokie dokumentai reikalingi oro uoste registracijos į skrydį metu?

Prieš skrydį būtinai pasitikrinkite informaciją, pateikiamą jūsų aviabilieto užsakymo patvirtinime.
Jei registracija į skrydį jau atlikta, oro uoste turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, su kuriuo registravotės į skrydį ir įlaipinimo kortelę.

Kokie dokumentai reikalingi nepilnamečiams?

Svarbiausia turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą. Priklausomai nuo šalies, nepilnamečiams keliaujantiems be tėvų, gali prireikti vieno iš tėvų sutikimo, patvirtinto notaro. Daugiau informacijos –  Kelionės su vaikais >.

Ką daryti, jei baigėsi asmens tapatybę patvirtinančio dokumento galiojimo laikas?

Grįžti į Lietuvos Respubliką arba į kilmės valstybę galima su asmens grįžimo pažymėjimu, kuris išduodamas laikinai užsienio valstybėje esantiems asmenims, neturintiems kito tinkančio kelionėms kelionės dokumento. AGP išduoda Lietuvos Respublikos diplomatinių atstovybių ir konsulinių įstaigų konsuliniai pareigūnai. Lietuvos atstovybės užsienyje >.

 

LĖKTUVŲ BILIETAI

Kas yra pigių skrydžių bendrovės?

Kilti.lt bilietų rezervavimo sistemoje galima įsigyti ir pigių skrydžių bendrovių (Ryanair, Wizzair, Norwegian, Germanwings, Vueling, easyJet ir kt.) lėktuvų bilietus. Šios aviakompanijos siūlo pigius lėktuvų bilietus (nuo kelių eurų) į daugelį Europos miestų, mažindami išlaidas paslaugų kokybės sąskaita (nėra maitinimo skrydžio metu, už registruoto bagažo pervežimą imamas papildomas mokestis). Tačiau, priklausomai nuo reiso užpildymo, bilietų kaina gali siekti ir kelis šimtus eurų. Kuo anksčiau perkami bilietai, tuo jie, dažniausiai, yra pigesni.

Kaip rasti pigų lėktuvo bilietą?

Lėktuvų bilietų kainos nėra fiksuotos, todėl kainos kyla priklausomai nuo reiso užpildymo. Rekomenduojame lėktuvų bilietus įsigyti iš anksto. Jei jūsų kelionė numatoma šventiniu periodu, aviabilietus reiktų įsigyti 3-6 mėnesius prieš kelionę.
Taip pat rekomenduojame paieškos nustatymuose pasirinkti:
+/- 1 diena;
– neapriboti laiko (Laikas „Nesvarbu“)

Kaip nupirkti lėktuvo bilietą?

Aviabilietų užsakymo puslapyje pasirinkite kryptį, skrydžio datas, keleivių skaičių ir spauskite paieškos mygtuką. Pasirinkite vieną skrydžio variantą paspausdami mygtuką „Užsakyti“. Įrašykite keleivių duomenis. Įrašykite mokėjimo kortelės duomenis arba pasirinkite kitą mokėjimą būdą: banko pavedimu arba grynaisiais. Detalesnė informacija apie mokėjimą ir pristatymą skyrelyje „Mokėjimas ir pristatymas “.

Ar galima užsakyti lėktuvo bilietus telefonu?

Taip, išskyrus pigių skrydžių bendrovių aviabilietus. Tokiu atveju galite sumokėti tiek mokėjimo kortele, tiek banko pavedimu, tiek grynaisiais (detalią informaciją jums pateiks mūsų konsultantai). Lėktuvų bilietus gausite tuomet, kai mokėjimas pasieks „Zigzag Travel“ sąskaitą. Jei mokėjimas nepasieks sąskaitos iki nurodyto termino, užsakymas bus automatiškai anuliuotas.

Ar į lėktuvo bilieto kainą įskaičiuoti oro uosto mokesčiai?

Taip, visi oro uosto mokesčiai į lėktuvo bilietų kainą yra įskaičiuoti.

Ar galima gauti sąskaitą-faktūrą?

Galima. PVM sąskaitos faktūros išrašomos ne vėliau kaip iki kito mėnesio 15 dienos po pirkimo. Jei reikalinga sąskaita-faktūra, perkant lėktuvo bilietus pažymėkite varnele arba susisiekite su mūsų konsultantais nurodytais kontaktais.
Sąsk. faktūra

Kaip teisingai įrašyti keleivių vardus ir pavardes?

Keleivių vardus ir pavardes rašykite lotyniškomis raidėmis taip, kaip parašyta asmens dokumente, tik be lietuviškų ženklų (varnelių, brūkšnelių ir kt.). Nesumaišykite vietomis vardo ir pavardės. Dvigubus vardus ir pavardes rašykite taip, kaip nurodyta asmens dokumente. Atminkite, kad po aviabilieto patvirtinimo negalima atlikti jokių keitimų. Jei pastebėjote, kad padarėte klaidą, nedelsdami susisiekite su mumis.

Kas yra elektroninis lėktuvo bilietas ir kaip su juo keliauti?

Tarptautinė vežėjų oru asociacija (IATA) 2008 m. birželio 1 d. priėmė sprendimą dėl perėjimo prie elektroninių lėktuvų bilietų sistemos.
Elektroninis lėktuvo bilietas – tai elektroninis įrašas aviakompanijos kompiuterinėje sistemoje apie keleivio duomenis ir jo kelionės maršrutą.
Elektroninio lėktuvo bilieto įsigijimas labai paprastas ir pigus. Keleiviui nurodytu elektroniniu paštu atsiunčiamas elektroninis lėktuvo bilietas, kuriame nurodyta visa informacija kaip ir įprastame lėktuvo biliete. Elektroninį lėktuvo bilietą patartina atsispausdinti ir turėti su savimi oro uoste registracijos į skrydį metu.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Ką daryti, jei kūne yra metalinių dalių arba turiu implantą?

Gydytojo pažymos dėl kūne esančių nedidelių skeveldrų ar plokštelių nereikia. Tačiau gydytojo pažymos reikia, jeigu keleivis kūne turi didelę metalinę dalį, pvz.: galūnės protezą ar dirbtinį klubo sąnarį. Rekomenduojama turėti tokią pažymą anglų kalba.

Ar gali nėščia skristi lėktuvu?

Taip, tačiau gali prireikti papildomų pažymų iš gydytojo. Daugiau informacijos rasite „Informacija nėščiosioms“ skiltyje.

Ar galiu kartu pasiimti ir gyvūną?

Kai kurios aviakompanijos skraidina gyvūnus už papildomą mokestį. Pigių skrydžių bendrovės (Ryanair ir Wizzair) gyvūnų lėktuvu neskraidina. Daugiau informacijos galite rasti „Kelionės su gyvūnais“ skyrelyje.

 

Kiek grynųjų pinigų galima gabenti?

Kiekvienas asmuo, atvykstantis į Lietuvos Respubliką iš kitos ES valstybės narės arba išvykstantis iš Lietuvos Respublikos į kitą ES valstybę narę (pvz., iš Lietuvos į Ispaniją), muitinės pareigūnui pateikus Grynųjų pinigų deklaravimo formą ir pareikalavus, privalo raštu deklaruoti gabenamą 10 000 eurų (arba ją atitinkančią sumą kita valiuta) viršijančią grynųjų pinigų sumą.

598 thoughts on “DUK

1 3 4 5
 1. Reply Ellina Mar 4, 2018 14:30

  Sveiki,
  Užsakinejant bilietus 12 metu vaikui uzsakiau kaip suaugusiam nes reikejo pasirinkti : Adult 12+ ;child.
  Ir dabar negaliu padaryti check in ,nes 12 metu vaikas nera suauges .Kaip galeciau istaisyti klaida?
  Ačiū.

 2. Reply Vilma Feb 19, 2018 13:36

  SVEIKI, SKRENDU SU WIZZAIR Į LARNAKĄ, TIK RANKINIS BAGAŽAS: 1)AR VAISTAI, MAISTO PAPILDAI TURI BŪTI SUPAKUOTI ATSKIRAI Į PERMATOMĄ MAIŠELĮ, 2) JEI PERMATOMAS UŽSEGAMAS MAIŠELIS 20X30 NEKILS PROBLEMŲ?, 3) GALIMA VEŽTI SALDAINIŲ DĖŽUTĖJE, KAVOS ORIGINALIOJE PAKUOTĖJE?, 4) Į SALONĄ GALIU NEŠTIS RANKOJE PLEDĄ?

  • Reply Agnė | Kilti.lt Feb 19, 2018 17:57

   Sveiki,

   1. Jeigu vaistai receptiniai, reikalingas gydytojo receptas. Nereceptinius vaistus ir maisto papildus galite gabenti rankiniame bagaže.
   2. Rekomenduojamas maišelio dydis yra 22cm ir 16cm.
   3. Sveiki, jei saldainiai be įdaro, galima.
   4. Dėl kavos problemų kilti neturėtų.
   5. Dėl pledo, jeigu eisite juo apsisiautusi, taip pat problemų neturėtų kilti.

 3. Reply Emilija Feb 18, 2018 18:43

  Sveiki. Norejau pasiteirauti apie laikina gryzimo pazymejima. Kai darai check in koki dokumeto tipa spausti nes yra tik ID kortele arba pasas?

  • Reply Agnė | Kilti.lt Feb 19, 2018 10:57

   Sveiki,

   Galite rinktis, kurį norite dokumento tipą.
   Duomenis veskite nuo laikino grįžimo dokumento.

 4. Reply Daiva Feb 8, 2018 09:32

  Sveiki,

  Skrendu iš Rygos į Norvegiją. Norėjau paklausti dėl maisto produktų vežimo ar būtinai rūkyti mėsos produktai turi būti vakume. Vežant lydytą sūrį, jis taip pat turi būti vakume.

  • Reply Agnė | Kilti.lt Feb 8, 2018 11:39

   Sveiki,

   Į Norvegiją galima gabenti iki 10 kilogramų mėsos ir pieno produktų. Mėsą vakuume gabenti galite O lydyto sūrio rankiniame bagaže gabenti nerekomenduojame, nes jis gali būti priskiriamas skysčiams.

 5. Reply Agne Jan 30, 2018 18:21

  Sveiki, nuo vasario mėnesio bus išduodami tik elektroniai vaistų receptai, kurie bus siunčiami tiesiai į vaistines. Skrisiu su wizzair kompanija ir privalau pasiimti receptinius vaistus. Ką tokiu atveju daryti?

 6. Reply Janina Jan 29, 2018 19:15

  Laba diena.vasario 10d.skrendame Raynair is Glazgo i Ryga.bilietai ne pirmenybiniai todel rankinio bagazo i bilieta irasyto nera. Labai prasyciau suteikti man informacija ar i bagazo skyrių nemokamai galima iduoti bagazą?,jei taip tai kokio svorio butu galima. Laukiu atsakymo.aciū.

  • Reply Agnė | Kilti.lt Jan 30, 2018 17:19

   Sveiki,

   Su Ryanair aviakompanija nemokamai galima gabentis du bagažo vienetus. Vieną, didesnį, kurio svoris 10kg, reikia atiduoti į bagažo skyrių, o kitą, mažesnį, kuriam svoris neribojamas, galite gabentis lėktuvo salone.

 7. Reply Janina Jan 26, 2018 17:00

  Laba diena.norėjau pasiteirauti,vasario 10d skrendame su sunumi isGlazgo i Ryga.musu bilietai ne pirmenybiniai.iskilo klausimas ar galiu nemokamai i bagazo skyriu iduoti bagazą?jei taip tai labai prasyciau pasakyti kokio svorio priimtu nemokamai.aciu jums. Laukiu atsakymo.

 8. Reply Diana Jan 24, 2018 17:08

  Sveiki, nusipirkom bilietus jau seniai, bet vyras susilaužė koja? Ar skristi jis gali?

  • Reply Agnė | Kilti.lt Jan 24, 2018 17:19

   Sveiki,

   Žinoma, skristi gali. Taip pat galima užsisakyti specialiąją pagalbą, kad kelionė taptų paprastesnė ir malonesnė.

 9. Reply Juste Jan 22, 2018 14:30

  Laba diena, norejau paklausti ar galima veztis akmenuku ar kriaukliu su savimi is prancuzijos i lietuva? Rankiniame bagaze ar kiseneje? Aciu

 10. Reply Mantas Jan 17, 2018 19:06

  Sveiki. Kokius daiktus, kuriuos turi su savimi reikia atiduoti patikroje einant per vartelius? Ar nekiltu problemu del batu ar kelniu prie kuriu daug metaliniu detaliu?

  • Reply Kilti.lt Jan 18, 2018 16:11

   Sveiki,
   Jums reikia patikroje iš rankinio bagažo išimti vaistus, skysčių maišelį ir elektronikos prietaisus. Batus gali liepti nusiauti, o dėl kelnių gali jus tiesiog apžiūrėti tos pačios lyties apsaugos darbuotojas.

 11. Reply Janina Jan 13, 2018 03:32

  Sveiki.ar yra kokia mobili programele kuri padetu orientuotis oro uoste. Kaip vedlys navigacija?skrydis is glazgo i ryga.nemoku anglu kalbos ir pirma kart skrendu.todel nerimauju ,kad rasciau reikiamus vartus ir neatsilikciau nuo skrydzio.aciu.

 12. Reply Erikas Dec 28, 2017 15:51

  Sveiki, labai domina klausimas ir kiek bejieskociau nerandu atsakymo tad nusprendziau Jusu paklausti tiesiogiai. Klausimas : kokios avialinijos skraidina su E.S.A. ( emotional support gyvunu ) ? Niekur nerandu ne tik saraso , bet ir jokios informacijos :/

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jan 4, 2018 18:58

   Erikai,

   reiktų kreiptis tiesiogiai į oro linijų bendroves, kurios gabena gyvūnus ir pateikti savo gyvūno diagnozę.

   • Reply Erikas Jan 8, 2018 13:18

    Eleonora. Gyvuno diagnoze ?!?!? Labai linksma 😀 Cia ne gyvunas su diagnoze ..Ir velgi atsakymas toks kad , mazdaug, neklausinek nes nepasiruosus atsakyti :) O noriu profesionalios konsultacijos…Gi tam ir klausiu ko pats negaliu surasti kaip atsakymo…
    Gerai, tada kur konkreciai visoms avialinijoms Lietuvoje skambinti ar rasyti, kam konkreciai, kokias pareigas uzimantiems zmonems nes , turbut, siaip kazkur paskambinus atsakymas , bijau, kad nebus suteiktas :-/

    • Reply Eleonora Kilti.lt Jan 14, 2018 13:44

     Erikai,

     prašau nurodyti, kokiomis oro linijomis ketinate keliauti, ar bent jau kokia kryptimi norite keliauti. Tokiu klausimu reikia kreiptis tiesiogiai susisiekiant su oro linijų bendrove, kadangi visos specifinės informacijos jos nepateikia savo portaluose. Praktiškai negalime susisiekti su visomis egzistuojančiomis oro linijomis dėl vieno klausimo, o išsamios ir kompetetingos informacijos šiuo klausimu neradome. Populiariausios Lietuvoje pigių oro linijų bendrovės, tokios kaip, Ryanair ar Wizzair, gyvūnų neskraidina, nebent tai yra šuo-vedlys.

 13. Reply Margarita Dec 22, 2017 21:21

  labas vakaras, noriu paklausti ar galima rankiniame bagaže vežtis automobilio numerius?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Dec 23, 2017 11:19

   margarita,

   neturėtų kilti problemų, tačiau turėkite įrodymus ,jog jie priklauso Jums.

 14. Reply Jurgita Dec 15, 2017 23:05

  Sveiki, noreciau suzinot ar gali 14metis paauglys skristi kartu su broliu 8meciu i Norvegija su wizzair kompanija, ar reikia kokiu papildomu sutikimu ir panasiai? Ir ar yra galimybe mamai paludet orouoste iki vartu vaikus?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Dec 18, 2017 19:12

   Jurgita,

   skrendant oro linijų bendrove Wizzair, 14–15 m. amžiaus keleiviai gali keliauti nelydimi, bet jie negali prisiimti atsakomybės už jaunesnį nei 14 m. amžiaus vaiką.

 15. Reply Dainora Dec 14, 2017 11:20

  Sveiki. Skrendu i Kopenhaga su norwegian oro linijomis. Visur raso kad check in pasidaryti reikia paciame oro uoste, bet nesu to dariusi. Skrendu is rygos oro uosto, gal zinote kur galeciau rasti oro uoste spec.vieta kad pasidaryti check in?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Dec 14, 2017 19:37

   Dainora,

   tai reiktų atlikti informaciniame skyriuje arba oro linijų bendrovės skyriuje oro uoste, jeigu toks yra.

 16. Reply Ausra Dec 5, 2017 21:01

  Labas vakaras,mano mama yra 72 metu ,skristi nebijo,bet bijo kad gali nesusirasti savo skrydzio vartu.Ar yra kokia galimybe kad ja palydetu ,kas nors is aerouosto asistentu

  • Reply Eleonora Kilti.lt Dec 9, 2017 12:34

   Aušra,

   įprastai oro uostai neteikia tokios paslaugos. Būtų geriausia, jog su Jūsų motina tiesiog kažkas keliautų kartu.

 17. Reply Viktorija Dec 3, 2017 16:12

  Sveiki. Skrisiu pirmą kartą, todėl turiu klausimą dėl registruoto bagažo. Skrydis bus su persėdimu, ir daugelyje vietų mačiau paminėta, jog po pirmo skrydžio bagažą reikės perregistruoti. Ar už tai reikės papildomai susimokėti, ar bagažo mokestis, kurį atliksiu pirkdama bilietą, bus už abu skrydžius?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Dec 9, 2017 12:30

   Viktorija,

   jeigu Jūs išsipirkote visiems ne jungtiniams skrydžiams bagažus, nereikės primokėti, tik juos perregistruoti. Jeigu skrydis jungtinis, priklausomai nuo aviakompanijos, dažniausiai perregistruoti nereikia bagažo. Tad bagažo tipas ir kaina priklauso nuo Jūsų aviakompanijos ir pardavėjo.

 18. Reply Silvija Nov 27, 2017 16:21

  Sveiki, neseniai istekejau uzsenyje ir pasemiau vyro pavarde. Ar galiu su pasu ( sena pavarde) skristi i kita sali ?

  • Reply Alvita | Kilti.lt Dec 5, 2017 20:12

   Sveiki,

   turite turėti seną bei naują pasą, bei santuokos liūdijimą, jei vistiek nerimaujate informuokite Jūsų bilietų pardavėją, kad pakoreguotų pavardę.

 19. Reply Gintarė Nov 27, 2017 08:09

  Kur turėčiau kreiptis, jei noriu atšaukti savo skrydį? ar yra galimybė susigrąžinti pinigus? Bilietą pirkau internete kilti.lt, aviakompanija Wizz Air

 20. Reply Laba Nov 21, 2017 19:55

  Ar galima nepilnametei veštis cigarečiu pakelį?

 21. Reply Gintarė Nov 19, 2017 17:09

  Sveiki, norėjau paklausti ar galima atšaukti savo skrydį ir susigrąžinti pinigus?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Nov 20, 2017 21:47

   Gintare,

   turite kreiptis individualiai į savo bilietų pardavėją. Įprastai pigių skrydžių bendrovių bilietai grąžinami išimtinais atvejais.

 22. Reply linas Nov 13, 2017 15:12

  sveriu 160kg.ar neturesiu problemu skrydziuj

  • Reply Eleonora Kilti.lt Nov 14, 2017 20:20

   Linai,

   įpratai oro linijų bendrovės siūlo užsisakyti papildomą sėdimą vietą šalia jau Jūsų rezervuotos, kad Jūsų skrydis būtų komfortiškas. Reiktų pirkti dar vieną bilietą vardo vietoje įrašant Extra Comfort Seat. Po papildomo bilieto išpirkimo reiktų susisiekti su aviakompanija, kad Jūsų abi vietas sujungtų į vieną užsakymą.

 23. Reply Ruta Nov 4, 2017 15:04

  Sveiki,
  1. prieš kiek laiko iki skrydžio galima atlikti CHECK-IN internetu?
  2. mano kelionėje yra du skrydžiai su persėdimu ta pačia avia kampanija. Ar galiu abiejų skrydžių CHECK-IN atlikti internetu?

 24. Reply Rolandas Zicius Oct 30, 2017 19:48

  Labas vakaras ,
  pirkome bilieta per kilti.lt 2017.10.31 ir negauname i pasta bilieto.Per kur galetume ji gauti?

  • Reply Alvita | Kilti.lt Oct 31, 2017 11:43

   Sveiki, Rolandai,

   bilieto gavimas, priklauso nuo to su kokiomis avialinijomis skrendate ir kada yra Jūsų skrydis. Jei kyla klausimų kreipkitės el. paštu info@kilti.lt

 25. Reply Simona Oct 26, 2017 07:33

  Sveiki, skrisiu su nepilnamete pussesere i Londona, registruojantis skrydziui neleidzia ivesti jos gimimo metu, nes paskutiniai metai 2001. Kaip reikia registruoti nepilnameti skrydziui?

  • Reply Alvita | Kilti.lt Oct 26, 2017 18:01

   Sveiki, Simona,

   veikiausiai esate nupirkę, suaugusiojo bilietą, nors jis pagal avia kompanijos nuostatus yra vaikas, rekomenduojame kreiptis į tiesioginį bilietų pardavėją, kad pakoreguotų statusą.

 26. Reply giedrius Oct 24, 2017 10:11

  sveiki noreciau paklausti ar pipses detektorius jei man kojoje varztai sudeti yra ?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Oct 24, 2017 18:59

   Giedriau,

   gydytojo pažymos dėl kūne esančių nedidelių skeveldrų ar plokštelių dažniausiai nereikia, tačiau jeigu didesnė metalo dalis, rekomenduojame turėti pažymą anglų k.

 27. Reply Hendrita Oct 8, 2017 21:57

  Sveiki,akiduobeje ideta titano plokstele ar reikalinga gydytojo pazyma ?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Oct 14, 2017 12:17

   Sveiki,

   gydytojo pažyma dėl kūne esančių nedidelių skeveldrų ar plokštelių nėra būtina.

 28. Reply birute Oct 7, 2017 20:05

  praleidom viena raide varde ,ar galima pakeisti ? krydis rytoi

 29. Reply birute brezgiene Sep 29, 2017 13:12

  laba diena ,kaip reikia pakeisti pavarde

  • Reply Eleonora Kilti.lt Sep 29, 2017 19:14

   Sveiki, Birute,

   jeigu įsigijote bilietą kilti.lt, susisiekti el. paštu info@kilti.lt. Mūsų konsultantai suteiks šią paslaugą. Jeigu įsigijote bilietus tiesioginiame aviakompanijos portale, tai padaryto turėtų būti galime prisijungus prie savo užsakymo.

 30. Reply Mantas Sep 28, 2017 09:40

  Sveiki, skrisiu iš Vilniaus į Zagrebą per Amsterdama ir turiu šiek tiek klausimu:
  skrydis Vilnius-Amsterdamas su AirBaltic, Amsterdamas-Zagrebas su Croatia Airlines.
  1. Kaip patartumėt, kur laikyti elektroninius prietaisus kaip nešiojamas kompiuteris, garso kolonėlė ar geriau rankiniam bagaže ar registruotam?
  2. Ar galiu vežtis rankiniam bagaže 3 ibuprofen 600mg plokšteles vaistų ? Čia yra maždaug 30 tablečių.
  3. Skrydi iš Vilniaus į Amsterdamą jau atlikau check-in online, o kaip po to man elgtis Amsterdamo oro uoste dėl sekačio skrydžio? Turiu Skrydžio informacijos lapa ir jokio bar kodo kaip ir nėra nuskanuot. Gal patartumėt kaip viską turėčiau daryt Amsterdamo oro uoste?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Sep 29, 2017 19:12

   Mantai,

   1. Elektronikos prietaisus, būtent dėl saugumo, tikrai rekomenduojame gabenti rankiniame bagaže.
   2. Problemų kilti neturėtų, kadangi nereceptinių vaistų vienos rūšies įprastai galima gabenti iki 5 pakuočių.
   3. Dėl registracijos Jūs turite kreiptis tiesiogiai į savo bilietų pardavėją. Jis gali nurodyti, kaip ir kada bus atliekama Jūsų skrydžiui registracija.

 31. Reply Laura Aug 20, 2017 15:50

  Sveiki, skrisiu iš Lietuvos į Angliją, tačiau persėdimas Danijoje pas mane rankinis bagažas. Iškilo toks klausimas kiek vienam žmogui galima vežtis cigarečių?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Aug 21, 2017 14:36

   Laura,

   vežkite iki 300 vnt. cigarečių.

   • Reply Vida Sep 18, 2017 10:32

    sveiki,esu mezganti moteris…iskilo klausimas del virbalu.ar galiu i rankini bagaza isideti nebaigta mezgini su vieliniais virbalais,virbaliuko ilgis apie 14 cm,o kaip del metaliniu kabliuku nerimui ? skrendu tik su rankiniu bagazu…

 32. Reply Inga Aug 10, 2017 11:27

  Sveiki, ar skrendant Wizzair orlaiviu galima be rankinio bagažo turėti nedidelę kuprinę?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Aug 10, 2017 20:07

   Inga,

   jeigu nesate išsipirkusi pirmanybinio įlaipinimo, Jums priklauso tik 1 vienetas rankinio bagažo.

 33. Reply Kornelija Jul 31, 2017 19:47

  Sveiki. Pirmą kartą skrisiu lėktuvu, su savimi turėsiu registruotą bagažą. Skrisiu iš Rygos oro uosto, tad susikalbėti teks angliškai arba rusiškai, todėl, kad nereiktų likti nesuprastai, norėčiau iš jūsų sužinoti, ką reiktų daryti pirmiausia atvykus į oro uostą?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Aug 1, 2017 20:10

   Kornelija,

   dažniausiai reiktų pradėti nuo registruoto bagažo priregistravimo, tada – muitinės patikra. Vėliau reiktų ekranuose sekti informaciją apie Jūsų skrydį. Kai bus nurodyti vartai, prie kurių vyks įlaipinimas, ieškoti pagal nuorodas tų vartų ir ten jau laukti įlaipinimo.

1 3 4 5

Leave a Reply

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!