DUK 670

Informacija keliaujantiemsČia galite sužinoti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus. Kelionei pasiruoškite iš anksto ir nepamirškite, kokie dokumentai yra reikalingi, koks bagažas jums priklauso, ką galite gabenti savo bagaže ir kt.!
Jei atsakymo nerandate – klauskite, o mes stengsimės jums atsakyti!

Su mumis galite susisiekti:
✉ el.paštu info@kilti.lt;
☎ skambinkite tel.nr. 8 600 26766.BAGAŽAS

Ar į kainą įskaičiuotas bagažo pervežimas?

– Į visų lėktuvų bilietų kainą įskaičiuota rankinio bagažo pervežimo paslauga. Dydžio ir svorio apribojimai priklauso nuo aviakompanijos.
– Į reguliariųjų reisų aviakompanijų (išskyrus airBaltic) lėktuvų bilietų kainą įskaičiuota ir registruoto bagažo pervežimo paslauga. Dydžio ir svorio apribojimai priklauso nuo aviakompanijos.
– Į pigių skrydžių bendrovių (pvz., RyanairWizzair) lėktuvo bilietų kainą registruoto bagažo pervežimo paslauga neįskaičiuota. Kokį bagažą galima gabenti keliaujant su šiomis aviakompanijomis, daugiau sužinoti galite skiltyje „Wizzair ir Ryanair bagažas“. Registruoto bagažo gabenimo paslaugą galima užsisakyti ir po bilietų pirkimo. Kreipkitės į konsultantus.

Ar galima gabenti skysčius rankiniame bagaže?

Rankiniame bagaže draudžiama gabenti didelį kiekį skysčių. Skysčius galima vežti ne didesnėse kaip 100 ml talpose. Jas reikia sudėti į vieną permatomą sandariai užsegama plastikinį maišelį. Bendras skysčių tūris – 1 l (maišelius galima įsigyti oro uostuose prie saugumo patikros punktų). „Dutty Free“ parduotuvėse pirktiems skysčiams apribojimai netaikomi. Daugiau informacijos apie bagažo turinį rasite čia >.

Ar galima gabenti vaistus?

Rankiniame bagaže galima vežtis nedidelius asmeniniam vartojimui skirtų nereceptinių ir receptinių vaistų kiekius (pvz. nuo skausmo, karščiavimo, virškinimo sutrikimų ar kontraceptines tabletes ir t.t.). Vežant receptinius vaistus turėkite vaistų receptą arba vaistų pasą. Vežant insuliną, jis laikomas kelionės metu gyvybiškai svarbiu skystu medikamentu ir neskaičiuojamas į rankiniame bagaže vežamus skysčius 100 ml talpose. Daugiau informacijos apie vaistų gabenimą galite rasti „Bagažo turinio taisyklės“ skyrelyje.

DOKUMENTAI

Kokie dokumentai reikalingi oro uoste registracijos į skrydį metu?

Prieš skrydį būtinai pasitikrinkite informaciją, pateikiamą jūsų aviabilieto užsakymo patvirtinime.
Jei registracija į skrydį jau atlikta, oro uoste turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, su kuriuo registravotės į skrydį ir įlaipinimo kortelę.

Kokie dokumentai reikalingi nepilnamečiams?

Svarbiausia turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą. Priklausomai nuo šalies, nepilnamečiams keliaujantiems be tėvų, gali prireikti vieno iš tėvų sutikimo, patvirtinto notaro. Daugiau informacijos –  Kelionės su vaikais >.

Ką daryti, jei baigėsi asmens tapatybę patvirtinančio dokumento galiojimo laikas?

Grįžti į Lietuvos Respubliką arba į kilmės valstybę galima su asmens grįžimo pažymėjimu, kuris išduodamas laikinai užsienio valstybėje esantiems asmenims, neturintiems kito tinkančio kelionėms kelionės dokumento. AGP išduoda Lietuvos Respublikos diplomatinių atstovybių ir konsulinių įstaigų konsuliniai pareigūnai. Lietuvos atstovybės užsienyje >.

 

LĖKTUVŲ BILIETAI

Kas yra pigių skrydžių bendrovės?

Kilti.lt bilietų rezervavimo sistemoje galima įsigyti ir pigių skrydžių bendrovių (Ryanair, Wizzair, Norwegian, Germanwings, Vueling, easyJet ir kt.) lėktuvų bilietus. Šios aviakompanijos siūlo pigius lėktuvų bilietus (nuo kelių eurų) į daugelį Europos miestų, mažindami išlaidas paslaugų kokybės sąskaita (nėra maitinimo skrydžio metu, už registruoto bagažo pervežimą imamas papildomas mokestis). Tačiau, priklausomai nuo reiso užpildymo, bilietų kaina gali siekti ir kelis šimtus eurų. Kuo anksčiau perkami bilietai, tuo jie, dažniausiai, yra pigesni.

Kaip rasti pigų lėktuvo bilietą?

Lėktuvų bilietų kainos nėra fiksuotos, todėl kainos kyla priklausomai nuo reiso užpildymo. Rekomenduojame lėktuvų bilietus įsigyti iš anksto. Jei jūsų kelionė numatoma šventiniu periodu, aviabilietus reiktų įsigyti 3-6 mėnesius prieš kelionę.
Taip pat rekomenduojame paieškos nustatymuose pasirinkti:
+/- 1 diena;
– neapriboti laiko (Laikas „Nesvarbu“)

Kaip nupirkti lėktuvo bilietą?

Aviabilietų užsakymo puslapyje pasirinkite kryptį, skrydžio datas, keleivių skaičių ir spauskite paieškos mygtuką. Pasirinkite vieną skrydžio variantą paspausdami mygtuką „Užsakyti“. Įrašykite keleivių duomenis. Įrašykite mokėjimo kortelės duomenis arba pasirinkite kitą mokėjimą būdą: banko pavedimu arba grynaisiais. Detalesnė informacija apie mokėjimą ir pristatymą skyrelyje „Mokėjimas ir pristatymas “.

Ar galima užsakyti lėktuvo bilietus telefonu?

Taip, išskyrus pigių skrydžių bendrovių aviabilietus. Tokiu atveju galite sumokėti tiek mokėjimo kortele, tiek banko pavedimu, tiek grynaisiais (detalią informaciją jums pateiks mūsų konsultantai). Lėktuvų bilietus gausite tuomet, kai mokėjimas pasieks „Zigzag Travel“ sąskaitą. Jei mokėjimas nepasieks sąskaitos iki nurodyto termino, užsakymas bus automatiškai anuliuotas.

Ar į lėktuvo bilieto kainą įskaičiuoti oro uosto mokesčiai?

Taip, visi oro uosto mokesčiai į lėktuvo bilietų kainą yra įskaičiuoti.

Ar galima gauti sąskaitą-faktūrą?

Galima. PVM sąskaitos faktūros išrašomos ne vėliau kaip iki kito mėnesio 15 dienos po pirkimo. Jei reikalinga sąskaita-faktūra, perkant lėktuvo bilietus pažymėkite varnele arba susisiekite su mūsų konsultantais nurodytais kontaktais.
Sąsk. faktūra

Kaip teisingai įrašyti keleivių vardus ir pavardes?

Keleivių vardus ir pavardes rašykite lotyniškomis raidėmis taip, kaip parašyta asmens dokumente, tik be lietuviškų ženklų (varnelių, brūkšnelių ir kt.). Nesumaišykite vietomis vardo ir pavardės. Dvigubus vardus ir pavardes rašykite taip, kaip nurodyta asmens dokumente. Atminkite, kad po aviabilieto patvirtinimo negalima atlikti jokių keitimų. Jei pastebėjote, kad padarėte klaidą, nedelsdami susisiekite su mumis.

Kas yra elektroninis lėktuvo bilietas ir kaip su juo keliauti?

Tarptautinė vežėjų oru asociacija (IATA) 2008 m. birželio 1 d. priėmė sprendimą dėl perėjimo prie elektroninių lėktuvų bilietų sistemos.
Elektroninis lėktuvo bilietas – tai elektroninis įrašas aviakompanijos kompiuterinėje sistemoje apie keleivio duomenis ir jo kelionės maršrutą.
Elektroninio lėktuvo bilieto įsigijimas labai paprastas ir pigus. Keleiviui nurodytu elektroniniu paštu atsiunčiamas elektroninis lėktuvo bilietas, kuriame nurodyta visa informacija kaip ir įprastame lėktuvo biliete. Elektroninį lėktuvo bilietą patartina atsispausdinti ir turėti su savimi oro uoste registracijos į skrydį metu.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Ką daryti, jei kūne yra metalinių dalių arba turiu implantą?

Gydytojo pažymos dėl kūne esančių nedidelių skeveldrų ar plokštelių nereikia. Tačiau gydytojo pažymos reikia, jeigu keleivis kūne turi didelę metalinę dalį, pvz.: galūnės protezą ar dirbtinį klubo sąnarį. Rekomenduojama turėti tokią pažymą anglų kalba.

Ar gali nėščia skristi lėktuvu?

Taip, tačiau gali prireikti papildomų pažymų iš gydytojo. Daugiau informacijos rasite „Informacija nėščiosioms“ skiltyje.

Ar galiu kartu pasiimti ir gyvūną?

Kai kurios aviakompanijos skraidina gyvūnus už papildomą mokestį. Pigių skrydžių bendrovės (Ryanair ir Wizzair) gyvūnų lėktuvu neskraidina. Daugiau informacijos galite rasti „Kelionės su gyvūnais“ skyrelyje.

 

Kiek grynųjų pinigų galima gabenti?

Kiekvienas asmuo, atvykstantis į Lietuvos Respubliką iš kitos ES valstybės narės arba išvykstantis iš Lietuvos Respublikos į kitą ES valstybę narę (pvz., iš Lietuvos į Ispaniją), muitinės pareigūnui pateikus Grynųjų pinigų deklaravimo formą ir pareikalavus, privalo raštu deklaruoti gabenamą 10 000 eurų (arba ją atitinkančią sumą kita valiuta) viršijančią grynųjų pinigų sumą.

670 thoughts on “DUK

1 4 5 6
 1. Reply Jelena Dec 20, 2018 11:19

  Sveiki, ar prekės įsigytos oro uosto parduotuvėje duty free galima neštis į lėktuvo saloną atskirai maišelyje, ar jos turi tilpti į rankinį bagažą? Skrendu su Wizzair.

 2. Reply Rasa Nov 22, 2018 20:32

  Sveiki, po komplikuoto gimdymo turėjau operaciją, kurios metu kraujagyslės ( ar tai arterijos) užrištos metalinėmis spiralėmis. Tai čia skaitosi maži metalai kuriems nereikia pažymos skrendant?

 3. Reply Goda Nov 17, 2018 17:38

  Sveiki, iš Rygos skrendu į Trondheima su persėdimu Oslo oro uoste taigi ar reikes is naujo registruoti bagažą ir pereiti patikras?

  • Reply Ieva Nov 22, 2018 16:59

   Sveiki,

   Tai jeigu Jūsų skrydis nėra jungiamasis Jūs turėsite pasiimti bagažą po kiekvieno skrydžio ir jį registruoti iš naujo.

 4. Reply Giedre Nov 3, 2018 14:02

  Sveiki skrisiu su raynair is Luton i Lietuva. Ar galiu registruotame 20kg lagamine veztis alkoholio buteli stipraus?

 5. Reply Lucija Nov 1, 2018 12:38

  Ar galima skristi su gipsota ranka?

 6. Reply Gin Oct 29, 2018 08:51

  Sveiki,
  Š. m. lapkričio mėnesį skrisime į Didžiąją Britaniją, kiek galime kartu skraidintis cigarečių? ir ar iš parduotuvės maišelis gali būti atskirai, ar turi tilpti į rankinį bagažą?

  • Reply Ieva Oct 29, 2018 15:00

   Sveiki,

   Galite gabenti 800 cigarečių (4 blokai). Prireikus galite būti paprašyta įsidėti maišelį į bagažą.

 7. Reply Deimante Oct 19, 2018 09:32

  Sveiki, ar rankiniame bagaze galima tureti lygintuva skrendant su visomis oro bendrovemis? Dėkoju.

 8. Reply Tomas Oct 16, 2018 09:39

  Sveiki, po lūžio šlaunikauly turiu metalinį strypą ir po visko išrašytą ligoninės gydytojo išrašą. Ar užtektų tą išrašą nunešti vertėjui, kad išverstų į anglų kalbą ar reikia kitokios formos pažymos anglų kalba?

 9. Reply Indrė Sep 18, 2018 00:21

  Labas vakaras,

  Skrisime iš Londono į Tenerife su Norwegian oro linijomis, bandžiau savo paskyroje pridėti kelionės dokumento t.y asmens tapatybės dokumento duomenis, tačiau yra galimybė pridėti tik pasą, o turiu tik ID card. Pagal įstatymus Tenerife yra EU todėl užtenka ir ID , kaip galėčiau pridėti šį asmens dokumentą? Ir ar tikrai nekils problemų?

  • Reply Monika U. Sep 20, 2018 13:08

   Sveiki,

   Į Tenerifę skrendant užtenka ID. Susisiekite su savo bilietų pardavėju, kad suteiktų daugiau informacijos.

 10. Reply Elza Sep 13, 2018 16:53

  Sveiki,
  Skrendu su Ryanair į Škotiją. Ar galiu rankiniame bagaže vežti kietą (ne skystą) medų ir 250ml originaliame buteliuke žuvų taukus (maisto papildas)?

  • Reply Monika U. Sep 13, 2018 18:59

   Sveiki,

   Žuvų taukus galite, medų taip pat galite vežtis, tačiau jis negali būti didesniame nei 100ml talpos indelyje.

 11. Reply Deimantė Sep 4, 2018 20:35

  Sveiki, skrisiu su vaiku kuriam 2 metai. RYGA-EINDHOVEN (Wizzair) pirmas kartas kai teks pirkti vaikui atskira vieta. Tai kaip su tom autokedutem? Savo reikia nestis i lektuva ar vaikas segamas tik su saugos dirzu?

  • Reply Ieva Sep 6, 2018 15:42

   Sveiki,

   Vaikams iki 2m. atskirai vietos pirkti nereikia, jis gali sėdėti ir pas Jus ant kelių. Taip pat vaikams iki 2m. vykstant su wizzair aviakompanija priklauso 1vnt. vaikui skirtos įrangos. Tai gali būti: automogilinė kėdutė, sulankstomas vežimėlis ar kelioninė lovelė.

 12. Reply Renaldas Aug 18, 2018 00:48

  Sveiki noriu paklausti ka tai reiske
  Dėmesio!
  Įlaipinimo į skrydį (Boarding Pass) dokumentai bus sugeneruoti 2018-09-14 (Reikjavikas – Ryga)
  Uzsisakau bilieta 16 d bet banko svetaine neveike tai sumokejau kita diena ir pastebejau sita kaip supratus

 13. Reply Regina Aug 17, 2018 09:35

  Ar reikalinga gydytojo pažyma, jei kojos kaulas sutvirtintas metaliniu strypu? Skrydis į Norvegiją. O gal galima turėti tik rentgeno nuotrauką?

 14. Reply Indre Aug 7, 2018 23:21

  SVEIKI, skrendu su ryannair, norejau paklausti, pridavus didesni rankini bagaza, kur man atskridus reiktu atsiimti, ar kartu eis, su visais dideliais registruotais bagazais. Ar prie ilaipinimu vartu taip pat grazina. Kokia procedura.

  • Reply Ieva Aug 8, 2018 15:26

   Sveiki, Indre,

   Savo bagažą atsiimti turėsite ten kur atkeliauja visas registruotas bagažas iš bagažo skyriaus.

 15. Reply Emilija Aug 6, 2018 17:18

  Man atlikta skoliozės operacija, aplink stuburą turiu 20 varžtų ir du strypus. Reikia pažymos? O gal užteks paaiškinti kas ir kaip? Skrendu į Kiniją

 16. Reply Simona Aug 1, 2018 14:50

  Sveiki,
  Ar įmanoma pasikeiti skrydžio datą jau nusipirkus bilietą?

 17. Reply Algis Jul 16, 2018 19:13

  Sveiki, skrendu is Ispanijos i Vilniu su persedimu Londone Ryanair. Ar Londone reikes atsiimti rankini bagaza ir is naujo registruotis skrydziui i Vilniu?

 18. Reply Gužas Jul 14, 2018 23:10

  ar galima pasiimti į rankinį bagažą (WIZZAIR) metalinį raktą veržlėms sukti (ilgis 20 cm)?

 19. Reply Gužas Jul 14, 2018 23:06

  Noriu paklausti, ar galima rankiniame bagaže (WIZZAIR) vežti metalinį raktą veržlėms sukti (ilgis apie 20 cm)?

1 4 5 6

Leave a Reply

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!