Pigūs lėktuvų bilietai į Malmę (Švedija)

Kaip nuvykti į Malmę?
✈ Pigūs lėktuvų bilietai į Malmę iš Vilniaus

Malmės oro uostas (MMX) yra įsikūręs 30 km nuo Malmės centro. Malmės centrą galima pasiekti reguliariai vykstančiais autobusais arba naudojantis taksi paslaugomis. Plačiau apie keliavimo būdus. 

Pigūs lėktuvų bilietai į Malmę (Švedija)

Pigūs lėktuvų bilietai į Malmę (Švedija)

Faktai apie Malmę:

Malmė – Skane regiono sostinė ir vienas labiausiai apgyvendintų miestų. Trečias pagal dydį miestas Švedijoje bei vienas iš pirmųjų ir labiausiai industrializuotų miestų Skandinavijos šalyse. Malmė yra žinoma ne tik dėl šios priežasties. Tai – transnacionalinis miestas – vartai, keliaujantiems iš Švedijos į Daniją ir Danijos į Švediją. 2000 m. atvertas Oresund tiltas Malmę ir Danijos sostinę sujungė, taip sukurdamas Oresund regioną. Malmė įsikūrusi pačioje piečiausioje Švedijos šalyje, Malmohus apskrityje, šalia Baltijos Jūros.

Lankytinos vietos:
  • Oresund tiltas – vienas didingiausių statinių, atidarytas 2000 m., bei jungiantis Daniją ir Švediją.
  • Besisukantis torsas – 190 m aukščio pastatas, puikiai žinomas vietinių dėl savo išskirtinės architektūros. Šis pastatas įdomus ne tik dėl įdomių architektūrinių sprendimų, bet ir dėl to, jog yra aprūpinamas atsinaujinančios energijos ištekliais.
  • Malmohus pilis – glaudžia keletą didelių muziejų. Čia galite aplankyti Malmės meno muziejų, miesto muziejų, gamtos istorijos muziejų bei tropikų muziejų.
  • Malmo meno muziejus (Konsthall) – daugiausia eksponatų talpinantis muziejus, kuriame galite pamatyti klasikinio meno kūrinius.
  • Modernizmo muziejus (Moderna Museet) – seniausias viešasis parkas pasaulyje ir viena labiausiai lankomų vietų Švedijoje, ypač pamėgta šeimų laisvalaikio vieta.
  • Riderborgo pirtis (Kallbadhuset) – populiari miesto gyventojų ir lankytojų vieta, kur galite atsigaivinti ir pasilepinti procedūromis.
  • Katrinetorp kaimo dvaras – įsikūręs 15 min. nuo Malmės miesto centro – yra vienas geriausiai išsilaikiusių imperijos stiliaus dvarų.

Wizzair skrydžiai nauju maršrutu

Pranešama, kad Wizzair skrydžiai bus vykdomi naujomis kryptimis. Pigių skrydžių bendrovė nuo pavasario plės savo skrydžių ir maršrutų rinką Lietuvoje. Ateityje planuojami skrydžiai ir iš Palangos.  Nuo 2015 m. balandžio 22 d. nauji. Wizzair skrydžiai iš Vilniaus bus vykdomis tris kartus per savaitę į Frankfurto Hano (Frankfurt Hahn) oro uostą. Wizzair skrydžiai į Belfastą (Belfast) ir Malmę (Malmo) – du kartus per savaitę. Pigius lėktuvo bilietus jau galite įsigyti.  Taip pat ...

Džiugi žinia Air Lituanica keleiviams planuojantiems keliauti vasarą! 2

Air Lituanica vasaros laikotarpiu planuoja skrydžius 6 kartus per savaitę. Į Miuncheną skrydžiai bus vykdomi kasdien Skrydžiai į Taliną bus vykdomi 12 kartų per savaitę Nuo vasaros pradžios bus vykdomi skrydžiai į Bilundą, Geteborgą ir Malmę  

Air Lituanica Vasaros skrydžių išpardavimas!

Nepraleiskite progos! Bilietai tik nuo 99 Lt! Keliaukite pigiau iš Vilniaus oro uosto į : Malmę Paryžių Berlyną Prahą Mincheną Geteburgą Briuselį Bilundą Bilietus galite įsigyti nuo 2014 m. balandžio 13 d. iki balandžio 22 d. 24 val. Kelionių periodas nuo 2014 m. birželio 1 d. iki 2014 m. rugpjūčio 31 d. (išskyrus Vilnius-Briuselis iki birželio 13 d.; skrydžiai Vilnius-Geteborgas vyksta nuo birželio 15 d., Vilnius-Bilundas nuo birželio 16 d., ...
NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!