Keliauk į Daniją ir aplankyk Švediją

Tiltas, jungiantis dvi šalis

Prieš kelis dešimtmečius susisiekti vandeniu atskirtoms Danijai su Švedija buvo įmanoma tik lėktuvu arba keltu. Viskas pasikeitė po 2000-ųjų metų, kuomet tiltas Öresund buvo atidarytas. Ir nuo tos dienos tiltas smarkiai sutrumpino kelionės laiką tarp dviejų šalių, todėl, palyginus su prieš tai buvusiomis galimybėmis, dabar iš Kopenhagos į Malmo galima nuvykti žaibišku greičiu – vos per 30 minučių. Ne tik vietiniai gyventojai džiaugiasi šiuo statiniu, o ir turistai turi puikią progą pasinaudoti galimybe apsilankyti vienu kartu tiek Danijoje, tiek Švedijoje bei „vienu šūviu nušauti du zuikius“.

Pigūs skrydžiai Kaunas – Kopenhaga – Kaunas>>> nuo 26,50* EUR asmeniui

Pigūs lėktuvų bilietai į Kopenhagą iš Vilniaus>>>
Pigūs lėktuvų bilietai į Kopenhagą iš Kauno>>>

Skrydis į Kopenhagą – aplankytos dvi šalys

Pasinaudojus pigių skrydžių bilietais ir nukeliavus į Danijos sostinę Kopenhagą, vieną dieną paskirkite kelionei į Malmo – Švedijos miestą, kuris kadaise priklausė Danijai. Malmo pasieksite autobusu, kurio bilietus galite įsigyti gerokai iš anksto. Vienam asmeniui į vieną pusę kelionė atsieis nuo 2,90 €. Autobusai iš centrinės Kopenhagos stoties veža ganėtinai dažnai, tad tikrai rasite patogiausius ir tinkamiausius laikus savo kelionei. Iš karto užsisakę internetu kelionę atgal iš Malmo centrinės stoties, galėsite ramiai pažindintis su Švedijos miestu, kurį pasieksite per maždaug pusantros valandos.

Pažinkite Malmo

Iš anksto įsigiję autobusų bilietus per flixbus, įsitaisykite patogiai ir pradėkite kelionę. Pirmuosius 8 kilometrus važiuosite Öresund tiltu, o kitus 4 ilgiausiu povandeniniu tuneliu, kol pasieksite dirbtinę salą Peberholm. Pravažiavus ją – mėgaukitės jūros vaizdais iki kol pasieksite Švediją. Rekomenduojame atsargai su savimi turėti asmens dokumentą, įrodantį jūsų tapatybę. Nors jau kurį laiką dokumentai nėra tikrinami, tačiau niekada nežinosi, kada gali paprašyti jūsų įrodyti tapatybę. Pasiekus dienos tikslą – Malmo – laikas žengti per miestą, kuriame susipina senovinis ir naujasis stiliai.

Malūnas Slottsmöllan yra istorinis, pastatytas 1851 metais. Nuo 1879 iki 1895 varomas garų varikliu, o iki 1930 – vėjo energija. Jo darbas buvo nutrauktas 1945, kuomet tapo muziejaus administracijos dalimi. Teritorija, esanti aplink malūną, dažnai naudojama vietinių gyventojų arba turistų kaip puiki pikniko vieta, o vasaros mėnesiais parkas tampa koncertų sale po atviru dangumi. Netoli malūno stovi daugybę kartų savo paskirtį keitusi pilis Malmohus. Iš pradžių šioje vietoje buvo fortas, vėliau tvirtovė, po prarasto pilies statuso, nuo 1828, pastatas buvo naudojamas kaip kalėjimas, o nuo 1909 – prieglauda benamiams . Į muziejaus administracijos rankas šis įspūdinga istorija dvelkiantis statinys pateko 1937 ir šiai dienai galima išvysti renovuotą pastatą išlaikant jo įvaizdį nuo įkūrimo dienų – 16 amžiaus. Istorinė turgaus aikštė Stortorget įkurta 1540 yra didžiausia ir seniausia aikštė visame Malmo mieste. Šiuo metu ji yra turistų traukos objektas, susitikimų vieta bei dažnu atveju joje organizuojami įvairūs renginiai. Netoliese rasite labai romantišką ir jaukią aikštę Lilla Torg, kuri yra grįsta natūraliais akmenimis ir įsikūrusi pačioje senamiesčio širdyje. Dar viena labai populiari aikštė yra Gustav Adolfs Torg, kuri yra antra pagal dydį ir joje apstu medžių, gėlių, fontanų. Malmo miesto seniausias pastatas, pastatytas dar 14 amžiuje, yra istorinė bažnyčia Sankt Petri Kyrka. O gamtos mėgėjams siūlome apsilankyti Karaliaus Oskaro II laikais įkurtame parke, kuris pavadintas jo garbei, nors labai greitai tapo žinomu kaip Kungsparken.

Tai tik kelios vietos, kurias rekomenduojama aplankyti ir pamatyti vizito metu. Daugiau pamatysite, kol patys pažindinsitės su miestu arba galite paskaityti daugiau apie turistų lankomas vietas Malmo mieste.

Pažinę šį mažą ir labai gražų Švedijos miestelį Malmo, grįžkite į Kopenhagą ir tęskite savo kelionę Danijoje. Galite rasti nemažai architektinių panašumų tarp Kopenhagos ir Malmo, tai tik dėl to, nes vienu metu šis miestas nepriklausė Švedijai – jis buvo Danijos dalis. Sugrįžę į Daniją, susipažinkite ir su šios šalies kultūra. Štai kelios nemokamos lankytinos vietos Kopenhagoje, kurios jūsų kelionę pavers įsimintinesne.

Pigūs lėktuvų bilietai į Kopenhagą iš Vilniaus>>>
Pigūs lėktuvų bilietai į Kopenhagą iš Kauno>>>

*Kaina užfiksuota 2019.03.06 d. 10.30 val. Bilietų kiekis ribotas!

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!