Bilietai grupėms

Lėktuvų bilietai grupėmsKelionės su grupe

Planuojate skrydį su grupe? Galime jums padėti ir visai grupei parinkti tinkamiausią kelionės variantą. Jums tereikia pranešti – kur, kada ir kiek asmenų nori keliauti.

Kodėl verta pasinaudoti šiuo pasiūlymu?

Gera kaina. Išsirinkite kryptį, o mes suderinsime visas skrydžio detales. Oro bilietų kainos grupėms nustatomos derybų su vežėju metu. Mes žinome avialinijų realijas, kaip jungti pasiūlymus ir turime patirties derinant geriausias kainas grupiniams skrydžiams.
Konsultanto pagalba. Mūsų konsultantai suteiks jums išsamią informaciją ir suras geriausią skrydžio variantą. Bendradarbiaujant su mumis, galite būti tikri, kad pasirinktas variantas – geriausias mūsų bilietų rezervavimo sistemoje.
Pilnas aptarnavimas. Stengiamės taupyti jūsų laiką, todėl padėsime suplanuoti kelionę nuo A iki Z  – apart aviabilietų,  pagal poreikį, parinksime grupei tinkamiausią viešbutį, transportą į/iš oro uostą bei draudimą. Suteiksime visą reikalingą informaciją, kuri padės išvengti netikėtų situacijų ir nemalonių nutikimų, kelionės metu. Išrašome sąskaitas.

Susisiekite su mumis el. paštu: info@kilti.lt ir nurodykite kiek asmenų planuoja vykti, kelionės kryptį ir datas. Gavę užklausą, susisieksime su Jumis.
NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!