Ką veikti Kijeve? Pažintis su miestu

Ką veikti Kijeve įsigijus pigius lėktuvų bilietus?

Praleisti laiką Ukrainos sostinėje gali būti taip pat pigu kaip ir nuskristi į ją. Pigūs lėktuvų bilietai į Kijevą, nakvynė miesto centre, lankomi objektai ar asmeninės išlaidos – įsimintinoms akimirkoms nereikės daug išlaidų. Ką veikti Kijeve? Papasakosime!

Pigūs lėktuvų bilietai į Kijevą iš Vilniaus>>>

Išlipote iš lėktuvo, nukeliavote iki miesto centro – ką veikti Kijeve toliau? Mėgautis kiekviena minute! Kultūrinis paveldas, menas, religiniai pastatai – tik menka dalis to, ką galima pamatyti šiame mieste už tikrai mažą sumą arba net nemokamai.

Muziejai Kijeve – kai kurie neįprasti akiai

1. Domitės Černobilio istorija? Tuomet užsukite į jam skirtą muziejų, kuriame rasite šiek tiek istorijos. Įėjimas suaugusiam kainuoja 24 UAH (apie 0,81 €*). O jeigu smalsu apsilankyti pačioje zonoje – čiupkite ekskursiją, kurią galite įsigyti internetu iš anksto.

2. Karo muziejuje rasite daug įdomybių, bylojančių apie ne tik antrąjį pasaulinį, o ir vidinį Ukrainos karą dėl laisvės. Pasižvalgyti po daugiau kaip 300 000 eksponatų suaugusieji galės už 30 UAH (apie 1,00 €*).

3. Visai smagus ir neįprastas muziejus būtų tualetų. Čia galėsite pamatyti kaip jie keitėsi, kokių buvo prieš 5000 metų bei įvairiausių dydžių, formų ar spalvų. To nerasite jokiame istorijos vadovėlyje, tad tikrai sužinosite smagių faktų. Suaugusiems įėjimas kainuos 50 UAH (apie 1,67 €*).

4. Mažų daiktų (Mykola Siadrystyi Micro Miniatures Museum) muziejus privers kiekvieną įdėmiau pasižiūrėti. Eksponatai tokie mažyčiai, kad teks pasinaudoti padidinamuoju stiklu. Tik įsivaizduokite, koks turėjo būtų kruopštus šių eksponatų autorius. Užeiti ir apsižiūrėti suaugęs asmuo galės už 20 UAH (apie 0,67 €*).

5. Lankantis Kijeve privalu susipažinti su jų religija apsilankant vienuolyne. Tai vienas įspūdingiausių ir gražiausių vienuolynų Ukrainoje, kuris pasižymi gilia ir ilga istorija. Įėjimas vien į teritoriją suaugusiam kainuoja 30 UAH (apie 1,00 €*), o kaina kinta priklausomai nuo erdvių, kurias norite aplankyti.

6. Vienos gatvės muziejuje galėsite pažinti senąją Ukrainą. Lankomiausioje miesto vietoje pasijausite lyg keliavę laiku. Savo prigimtinę išvaizdą išlaikę pastatai ir nostalgiją kelianti atmosfera. Suaugusiems įėjimas kainuos 50 UAH (apie 1,67 €*).

Pasislėpę barai

Norintiems vakarais pasilinksminti gali pasirodyti, kad Kijeve nėra daug barų. Tačiau neapsigaukite, nes nemažai linksmybėms skirtų vietų yra pasislėpusių, kurios neturi jokio ženklo ant durų ar iškabos. Gali tekti pasinaudoti vietinių pagalba, jeigu norite apsilankyti tokiuose baruose. Tačiau apsilankyti bent viename tokiame bare – būtinybė! Jauki atmosfera ir neapsakomas jausmas praleisti šiek tiek laiko paslaptingoje vietoje. Kokteilių kainos labai įvairios, priklausomai nuo pasirinktos vietos, gėrimo dydžio ar rūšies.

Keliaujam į Kijevą!

Papasakojome vos kelias vietas, kurias galima aplankyti ir, mūsų nuomone, svarbiausia pamatyti. Tad ką veikti Kijeve tikrai rasite. Keliaujam?

Pigūs lėktuvų bilietai į Kijevą iš Vilniaus>>>

*Kainos konvertuotos pagal 2019.03.07 d. 11.48 val. kursą.

Ką veikti Kijeve

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!