DUK 754

Informacija keliaujantiemsČia galite sužinoti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus. Kelionei pasiruoškite iš anksto ir nepamirškite, kokie dokumentai yra reikalingi, koks bagažas jums priklauso, ką galite gabenti savo bagaže ir kt.!
Jei atsakymo nerandate – klauskite, o mes stengsimės jums atsakyti!

Su mumis galite susisiekti:
✉ el.paštu info@kilti.lt;
☎ skambinkite tel.nr. 8 600 26766.BAGAŽAS

Ar į kainą įskaičiuotas bagažo pervežimas?

– Į visų lėktuvų bilietų kainą įskaičiuota rankinio bagažo pervežimo paslauga. Dydžio ir svorio apribojimai priklauso nuo aviakompanijos.
– Į reguliariųjų reisų aviakompanijų (išskyrus airBaltic) lėktuvų bilietų kainą įskaičiuota ir registruoto bagažo pervežimo paslauga. Dydžio ir svorio apribojimai priklauso nuo aviakompanijos.
– Į pigių skrydžių bendrovių (pvz., RyanairWizzair) lėktuvo bilietų kainą registruoto bagažo pervežimo paslauga neįskaičiuota. Kokį bagažą galima gabenti keliaujant su šiomis aviakompanijomis, daugiau sužinoti galite skiltyje „Wizzair ir Ryanair bagažas“. Registruoto bagažo gabenimo paslaugą galima užsisakyti ir po bilietų pirkimo. Kreipkitės į konsultantus.

Ar galima gabenti skysčius rankiniame bagaže?

Rankiniame bagaže draudžiama gabenti didelį kiekį skysčių. Skysčius galima vežti ne didesnėse kaip 100 ml talpose. Jas reikia sudėti į vieną permatomą sandariai užsegama plastikinį maišelį. Bendras skysčių tūris – 1 l (maišelius galima įsigyti oro uostuose prie saugumo patikros punktų). „Dutty Free“ parduotuvėse pirktiems skysčiams apribojimai netaikomi. Daugiau informacijos apie bagažo turinį rasite čia >.

Ar galima gabenti vaistus?

Rankiniame bagaže galima vežtis nedidelius asmeniniam vartojimui skirtų nereceptinių ir receptinių vaistų kiekius (pvz. nuo skausmo, karščiavimo, virškinimo sutrikimų ar kontraceptines tabletes ir t.t.). Vežant receptinius vaistus turėkite vaistų receptą arba vaistų pasą. Vežant insuliną, jis laikomas kelionės metu gyvybiškai svarbiu skystu medikamentu ir neskaičiuojamas į rankiniame bagaže vežamus skysčius 100 ml talpose. Daugiau informacijos apie vaistų gabenimą galite rasti „Bagažo turinio taisyklės“ skyrelyje.

DOKUMENTAI

Kokie dokumentai reikalingi oro uoste registracijos į skrydį metu?

Prieš skrydį būtinai pasitikrinkite informaciją, pateikiamą jūsų aviabilieto užsakymo patvirtinime.
Jei registracija į skrydį jau atlikta, oro uoste turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, su kuriuo registravotės į skrydį ir įlaipinimo kortelę.

Kokie dokumentai reikalingi nepilnamečiams?

Svarbiausia turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą. Priklausomai nuo šalies, nepilnamečiams keliaujantiems be tėvų, gali prireikti vieno iš tėvų sutikimo, patvirtinto notaro. Daugiau informacijos –  Kelionės su vaikais >.

Ką daryti, jei baigėsi asmens tapatybę patvirtinančio dokumento galiojimo laikas?

Grįžti į Lietuvos Respubliką arba į kilmės valstybę galima su asmens grįžimo pažymėjimu, kuris išduodamas laikinai užsienio valstybėje esantiems asmenims, neturintiems kito tinkančio kelionėms kelionės dokumento. AGP išduoda Lietuvos Respublikos diplomatinių atstovybių ir konsulinių įstaigų konsuliniai pareigūnai. Lietuvos atstovybės užsienyje >.

 

LĖKTUVŲ BILIETAI

Kas yra pigių skrydžių bendrovės?

Kilti.lt bilietų rezervavimo sistemoje galima įsigyti ir pigių skrydžių bendrovių (Ryanair, Wizzair, Norwegian, Germanwings, Vueling, easyJet ir kt.) lėktuvų bilietus. Šios aviakompanijos siūlo pigius lėktuvų bilietus (nuo kelių eurų) į daugelį Europos miestų, mažindami išlaidas paslaugų kokybės sąskaita (nėra maitinimo skrydžio metu, už registruoto bagažo pervežimą imamas papildomas mokestis). Tačiau, priklausomai nuo reiso užpildymo, bilietų kaina gali siekti ir kelis šimtus eurų. Kuo anksčiau perkami bilietai, tuo jie, dažniausiai, yra pigesni.

Kaip rasti pigų lėktuvo bilietą?

Lėktuvų bilietų kainos nėra fiksuotos, todėl kainos kyla priklausomai nuo reiso užpildymo. Rekomenduojame lėktuvų bilietus įsigyti iš anksto. Jei jūsų kelionė numatoma šventiniu periodu, aviabilietus reiktų įsigyti 3-6 mėnesius prieš kelionę.
Taip pat rekomenduojame paieškos nustatymuose pasirinkti:
+/- 1 diena;
– neapriboti laiko (Laikas „Nesvarbu“)

Kaip nupirkti lėktuvo bilietą?

Aviabilietų užsakymo puslapyje pasirinkite kryptį, skrydžio datas, keleivių skaičių ir spauskite paieškos mygtuką. Pasirinkite vieną skrydžio variantą paspausdami mygtuką „Užsakyti“. Įrašykite keleivių duomenis. Įrašykite mokėjimo kortelės duomenis arba pasirinkite kitą mokėjimą būdą: banko pavedimu arba grynaisiais. Detalesnė informacija apie mokėjimą ir pristatymą skyrelyje „Mokėjimas ir pristatymas “.

Ar galima užsakyti lėktuvo bilietus telefonu?

Taip, išskyrus pigių skrydžių bendrovių aviabilietus. Tokiu atveju galite sumokėti tiek mokėjimo kortele, tiek banko pavedimu, tiek grynaisiais (detalią informaciją jums pateiks mūsų konsultantai). Lėktuvų bilietus gausite tuomet, kai mokėjimas pasieks „Zigzag Travel“ sąskaitą. Jei mokėjimas nepasieks sąskaitos iki nurodyto termino, užsakymas bus automatiškai anuliuotas.

Ar į lėktuvo bilieto kainą įskaičiuoti oro uosto mokesčiai?

Taip, visi oro uosto mokesčiai į lėktuvo bilietų kainą yra įskaičiuoti.

Ar galima gauti sąskaitą-faktūrą?

Galima. PVM sąskaitos faktūros išrašomos ne vėliau kaip iki kito mėnesio 15 dienos po pirkimo. Jei reikalinga sąskaita-faktūra, perkant lėktuvo bilietus pažymėkite varnele arba susisiekite su mūsų konsultantais nurodytais kontaktais.
Sąsk. faktūra

Kaip teisingai įrašyti keleivių vardus ir pavardes?

Keleivių vardus ir pavardes rašykite lotyniškomis raidėmis taip, kaip parašyta asmens dokumente, tik be lietuviškų ženklų (varnelių, brūkšnelių ir kt.). Nesumaišykite vietomis vardo ir pavardės. Dvigubus vardus ir pavardes rašykite taip, kaip nurodyta asmens dokumente. Atminkite, kad po aviabilieto patvirtinimo negalima atlikti jokių keitimų. Jei pastebėjote, kad padarėte klaidą, nedelsdami susisiekite su mumis.

Kas yra elektroninis lėktuvo bilietas ir kaip su juo keliauti?

Tarptautinė vežėjų oru asociacija (IATA) 2008 m. birželio 1 d. priėmė sprendimą dėl perėjimo prie elektroninių lėktuvų bilietų sistemos.
Elektroninis lėktuvo bilietas – tai elektroninis įrašas aviakompanijos kompiuterinėje sistemoje apie keleivio duomenis ir jo kelionės maršrutą.
Elektroninio lėktuvo bilieto įsigijimas labai paprastas ir pigus. Keleiviui nurodytu elektroniniu paštu atsiunčiamas elektroninis lėktuvo bilietas, kuriame nurodyta visa informacija kaip ir įprastame lėktuvo biliete. Elektroninį lėktuvo bilietą patartina atsispausdinti ir turėti su savimi oro uoste registracijos į skrydį metu.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Ką daryti, jei kūne yra metalinių dalių arba turiu implantą?

Gydytojo pažymos dėl kūne esančių nedidelių skeveldrų ar plokštelių nereikia. Tačiau gydytojo pažymos reikia, jeigu keleivis kūne turi didelę metalinę dalį, pvz.: galūnės protezą ar dirbtinį klubo sąnarį. Rekomenduojama turėti tokią pažymą anglų kalba.

Ar gali nėščia skristi lėktuvu?

Taip, tačiau gali prireikti papildomų pažymų iš gydytojo. Daugiau informacijos rasite „Informacija nėščiosioms“ skiltyje.

Ar galiu kartu pasiimti ir gyvūną?

Kai kurios aviakompanijos skraidina gyvūnus už papildomą mokestį. Pigių skrydžių bendrovės (Ryanair ir Wizzair) gyvūnų lėktuvu neskraidina. Daugiau informacijos galite rasti „Kelionės su gyvūnais“ skyrelyje.

 

Kiek grynųjų pinigų galima gabenti?

Kiekvienas asmuo, atvykstantis į Lietuvos Respubliką iš kitos ES valstybės narės arba išvykstantis iš Lietuvos Respublikos į kitą ES valstybę narę (pvz., iš Lietuvos į Ispaniją), muitinės pareigūnui pateikus Grynųjų pinigų deklaravimo formą ir pareikalavus, privalo raštu deklaruoti gabenamą 10 000 eurų (arba ją atitinkančią sumą kita valiuta) viršijančią grynųjų pinigų sumą.

754 thoughts on “DUK

1 2 3 7
 1. Atsakyti Aura Rgs 14, 2013 19:11

  Ar 15 metų galiu skristi viena į UK? (ryanair arba wizzair kompanijos) Reikalingas tėvų sutikimas?

 2. Atsakyti Sigita Rgs 3, 2013 20:28

  Sveiki,
  turiu du klausimus:
  ar skrendant su Ryanair asmens tapatybės kortelė taip pat galioja kaip ir pasas?
  ar galima vežtis vaistus VENTOLIN(INH) IR SERETIDE, čia diskai, mamai jie sergant astma reikalingi.
  Ačiū už atsakymą.

 3. Atsakyti rAIMONDA Rgs 2, 2013 07:36

  SVEIKI SPALIO 2D PLANUOJAME SKRISTI IŠ KAUNO Į LONDONA LUTONO OROUOSTA. NORĖJAU PAKLAUSTI KIEK GALIMA VEŠTI CIGAREČIU RANKINIAME BAGAŽE IR KIEK REGISTRUOTAME BAGAŽE?IR ALKOHOLIO RANKINIAME BAGAŽE KIEK GALIMA?

  • Atsakyti Indrė Rgs 4, 2013 14:25

   Galite turėti ne daugiau nei :

   800 cigarečių;
   400 cigarilių;
   200 cigarų;
   1 kg tabako;
   10 litrų stipriųjų gėrimų;
   20 litrų spirituoto vyno (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno);
   110 litrų alaus.

   Dėmesio – alkoholi rankiniame bagaže galite turėti tik tuo atveju, jei pirksite po patikros, Duty free parduotuvėse ir jis tilps į Jūsų rankinį bagažą.

 4. Atsakyti Žaneta Rgp 25, 2013 21:29

  Labas vakaras.

  Noriu pasiteirauti.Skrendant Ryanair kompanija,jei rankinis bagažas atitinka visus leistinus išmatavimus,tačiau yra papildoma rankinė,kuri prieš įlaipinimą, paprašius įsidėti į lagaminą – netelpa(išmatavimai:23x20x12.Svoris: 100 g).Koks turėtų būti papildomas mokestis ?

 5. Atsakyti Ramutė Rgp 19, 2013 09:52

  Laba diena. Noriu paklausti, kaip registruotis skrydžiui internetu. Nesurandu formos, kurią reikia užpildyti. Ačiū.

 6. Atsakyti Gintas Rgp 19, 2013 08:28

  Laba diena, pirkau bilietus is UK ir atgal dukrai, ji papuole i avarija, ar galiu pakeisti bilietu datas i velesnes (iki skrydzio dar 25 dienos) ar yra kazkoks mokestis uz pakeitima? Ir kur reiketu kreiptis? Dekoju uz atsakyma

  • Atsakyti Indrė Rgp 19, 2013 22:56

   Keitimo mokestis yra. Ligos atveju reikėtų kreiptis į avia kompaniją Airijoje – būtų galimybė grąžintis sumokėtus pinigus

 7. Atsakyti Agnė Rgp 18, 2013 11:23

  Laba diena,
  ar skrendant į Airiją įmanoma su savimi pasiimti šuniuką?
  Jis yra mažos veislės – 2,5kg

 8. Atsakyti Sigita Rgp 10, 2013 09:44

  Sveiki,

  rugsėjį ketinu su mama skristi į Angliją su ryanair, jai prieš kelis metus keistas klubo sąnarys. Ar reikia turėti kažkokius gydytojų išrašus, kad protezas metalinis? Gal Lietuvoje ir nebūtų problemų, bet skrendant atgal manau gali kilti nesusipratimų. Turbūt einant per apsaugą pypsės. Ačiū už atsakymą.

 9. Atsakyti Mindaugas Rgp 2, 2013 21:43

  Laba diena, ar galima nusipirkus bilieta ir klaidingai yrasius varda pakeisti jy dar nepadarisu chek-in, jei galima tai kaip padaryti tai ar gal tiesiog nieko keisti nereikia, nes nera butina. skrendant su wizzair 😉

 10. Atsakyti Ligita Lie 31, 2013 19:43

  Sveiki,norėčiau paklausti ar galima nukelti skridimą su Wizz Air linijomis iš rugpjūčio mėn.į gruodžio mėn.

 11. Atsakyti Rasa Lie 30, 2013 13:17

  Sveiki,
  Pas jus rasoma, kad wizzair internetine registracija, kainuoja 35 lt.
  Wizzair tinklapyje rasoma :
  “ Užsakant iš karto apmokėta registracija oro uoste kainuoja 10 EUR, o oro uoste išvykimo dieną – 20 EUR. Registracijos internetu paslauga yra visiškai nemokama. “

  Tai kaip cia yra: kas tai yra ta is anksto apmoketa registracija , kuri kainuoja 10 EUR, ir ar vis tik reikia moketi registruojantis skrydziui internetu ?

  • Atsakyti Indrė Lie 31, 2013 13:02

   Sveiki,

   Jei registruojatės internetu – nemokamai, jei pasirenkate paslaugą – registraciją oro uoste ir iš karto ją apmokate – 10 EUR (35 LT) registruojatės oro uoste 2 val iki skrydžio su asmens dokumentu. Jei pasirinkote registraciją internetu, tačiau jos neatlikote ir atvykote į oro uostą be įlaipinimo kuponų – mokėsite 20 EUR (70 Lt) mokestį.

 12. Atsakyti Aivaras Lie 18, 2013 10:08

  Sveiki, ar vaikiskas sulankstomas vezimelis bus gabenamas nemokamai jei vaikui 2,5metu?
  Kudikiams, kiek zinoma, tai nieko nekainuoja ,o kaip siuo atveju?
  Skrendant WIZZAIR
  Aciu.

 13. Atsakyti Irina Lie 10, 2013 16:07

  ar galima rankinam bagaze vezti uogas pvz. melines su wizzair

 14. Atsakyti Rima Lie 9, 2013 06:16

  Laba diena , norėjau paklausti skrendant į Norvegiją su Wizar , ar galima mažajame rankiniame bagaže vežtis rūkytas dešras , sūrį ir šokoladą . dėkoju už atsakymą.

 15. Atsakyti INGA Lie 4, 2013 17:16

  Sveiki,skrisiu su raynair i Anglija,bus kaip tik 28 nestumo savaite,gydytoja israse pazyma,kuri yra lietuviska,tik joje yrase trim kalbom,lotyniskai,angliskai ir lietuviskai,kad skristi galiu,ar tiks tokia pazyma,ar butinai reikia raynair formos pazymos,aciu

  • Atsakyti Indrė Lie 5, 2013 13:35

   Nuo 28 nėštumo savaitės būtina gydytojo pažyma (anglų k., ne senesnė nei 14 d. iki skrydžio), kurioje nurodoma, jog nėštumas yra be komplikacijų, planuojamo gimdymo laikas ir patvirtinama, jog jums leidžiama skristi lėktuvu. Jei moteris, kurios nėštumas yra virš 28 savaičių, nepateikia reikiamos pažymos, „Ryanair“ aviakompanija turi teisę atsisakyti keleivę skraidinti. Pateikus reikiamą pažymą, dvynukų, trynukų ar daugiau vaikų besilaukiančioms moterims leidžiama skristi iki 32 nėštumo savaitės, o besilaukiančioms vieno vaiko – iki 36 nėštumo savaitės. Pažyma būtinai turi būti Ryanair

   Daugiau – Apie keliavimą nėštumo metu ← Zigzag.lt kelionių blogas

  • Atsakyti DANGUOLE Rgp 4, 2014 10:41

   LABA DIENA,skrendant is RYGOS I DANIJA kokie rankinio bagazo ismatavimai,ir kokius mesos produktus,bei darzoves galima vestis.akrendame su norwegion kompanijos lektuvu.ACIU

   • Atsakyti Milda Rgp 4, 2014 11:20

    Sveiki,
    Norwegian air rankinio bagažo išmatavimai 55x40x23cm, svoris iki 10 kg. Apie maisto produktų gabenimą informacijos galite rasti čia.

 16. Atsakyti Emma Lie 1, 2013 13:23

  Laba diena. Man 14, ar galiu viena su tėvų sutikimu skristi į norvegija? skrendu su wizzair kompanija

 17. Atsakyti Simona Bir 30, 2013 15:51

  Sveiki, norėjau paklausti kodėl perkant wizzair bilietus nereikia rašyti gimimo datos ir kodėl gavus bilietą prie ‘nationality’ nieko nėra parašyta?

 18. Atsakyti Rima Bir 27, 2013 10:20

  užmiršau parašyti šalį , tai Norvegija dėl cigarečių .ir ar galima vežtis šviežių daržovių ( agurkų , pomidorų ) ar wizzar mažojo rankinio bagažo svoris turi būti 10 kg.

  • Atsakyti Indrė Lie 3, 2013 14:02

   Wizzair bagažo svoris neribojamas.
   Tabakas
   18 m. sulaukę turistai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.
   Daržoves vežti galite

 19. Atsakyti Rima Bir 27, 2013 09:27

  Sveiki , norėjau paklausti ar galima vežtis su Wizzar 2 blokus cigarečių , jei jos pirktos Duty Free parduotuvėje. mažojo bagažo išmatavimai skiriasi nuo nurodytų , aukštis ir plotis mažesni , o ilgis ne 42 cm , o 44 cm . tašė iš minkštos medžiagos . ar tokia tašė skaitysis kaip mažasis salono bagažas . kremas-pudra , veidui kremas ar priskiriami prie skysčių . dėkoju už atsakymą

  • Atsakyti Indrė Lie 3, 2013 14:03

   Cigares galite pirkti ir iki skrydžio paprastoje parduotuvėje. Jei lagaminas iš minkstos medžiagos – problemos nebus, jei galėsite paspausti. Kremas-puda, kremas – priskiriami prie skysčių.

 20. Atsakyti lionela Bir 26, 2013 22:05

  labas vakaras.kaip atspausdinti bileta 12 mecui vaikui?lidintis 18 metis asmuo skrenda kartu,bet bileta nusipirkis anksciau.ar bus problemu jei pakeisiu gimimo metus kad leistu priregistroti vaika?tevu sutikima jis turi.svarbiause nurecau zinot ka darit su registracija ir kaip padaryt.aciu uz atsakima

  • Atsakyti Indrė Bir 26, 2013 23:06

   Jus galite įrašyti kitą datą, tačiau prieš skrydį Jums vis tiek riekes kreiptis į Ryanair atstovus, kad prijungtų vaiką prie lydinčio asmens

 21. Atsakyti Neringa Bir 25, 2013 18:38

  sveiki,ar 14m vaikas gali skristi su 16m asmeniu i Norvegija be tevu sutikimo. skiris su norwegian skrydziu kompanija.

 22. Atsakyti Agnetė Bir 25, 2013 08:34

  Sveiki, su broliu užsisakėme bilietus į Italiją. Aš gavau į el paštą duomenis registracijai patvirtinti, o broliui vis dar laukiame, nors jo el paštas įrašytas gerai, o apmokėjimą irgi pervedė. Laukiame beveik visą dieną. Kiek ilgiausiai užtrunka patvirtinimo atsiuntimas? Kada reiktų sunerimti ir kreiptis į biurą?

 23. Atsakyti Silvija Bir 19, 2013 17:18

  Ar reikia pažymos iš odontologo jei burnoje yra viršutiniai, apatiniai breketai + metalinis aparatas gomuryje? (wizzair)

 24. Atsakyti Silvija Bir 19, 2013 17:16

  Man 14 metų. Ar galiu su Wizzair aviakompanija į Norvegiją skristi viena? Ar yra reikalingas raštiškas tėvų sutikimas iš notaro?

 25. Atsakyti jurgita Bir 11, 2013 23:16

  O kaip su dantu implantais . juk tai irgi metalas kune. gal reikia tureti kokia pazyma is stomotologo. Cia rase apie matala nugaroje po operacijos, cia irgi kazkas panasaus.

 26. Atsakyti petras Bir 7, 2013 17:59

  laba diena.ar 2 metu 3 ju menesiu vaikui priklauso rankinis bagazas.aciu

 27. Atsakyti monika Bir 5, 2013 11:47

  sveiki,ar skrendant su wizzair perkant bilietus reikia pazimeti vaiko vezimeli,tokio skyriaus neradau….

 28. Atsakyti petras Bir 5, 2013 08:12

  ar butina ta nuotrauka.su manim skris 2 metuku vaikas.ar galima turret pieno buteliuka?

  • Atsakyti Indrė Bir 5, 2013 22:27

   Turėkite nuotrauką arba pažymą iš gydytojo. Pieno buteliuką galite turėti: jei tai kūdikis – kiekis neribojamas, jei vaikas virš 2 metų – ne daugiau kaip 100 ml.

 29. Atsakyti LOLITA Bir 4, 2013 21:50

  Sveiki,jei perkant ilietus nepirkau registruoto bagazo,ar galiu isigyti veliau ?

  • Atsakyti Gitana Lap 21, 2013 20:31

   Laba diena ,norejau paklausti ;uz dvieju dienu turime isskristi ,bet vyras pateko sunkios bukles i lygonine ,ar yra galimybe atgauti pinigus .Skrendame su RYAINAIR .

   • Atsakyti Simona Lap 25, 2013 11:14

    Sveiki,
    Galima kreiptis į aviakompaniją dėl pinigų grąžinimo ar datos keitimo turint medicininę pažymą iš gydymo įstaigos.

  • Atsakyti Elena Rgs 8, 2014 14:37

   Можно-ли ручную кладь заменить на багаж. У меня билет airBaltic Ryga-Paryžius
   -Paryžius-Rennes и обратно И сколько это будет стоить и как это сделать?

  • Atsakyti Liveta Spa 11, 2014 22:33

   Sveiki, norejau paklausti ar galima skristi is Norvegyjos i Lietuva ir is Lietuvos atgal i Norvegyja 16metu su Ryanair? Ir ar reikia kokiu nors dar dokumentu, neskaitant paso?

 30. Atsakyti petras Bir 4, 2013 14:58

  skrisiu is uk I lietuva.po nugaros operacijos turiu metalo kune,kaip bus su patikra?

 31. Atsakyti monika Bir 2, 2013 13:59

  sveiki,norejua paklausti ar gali 10 metu vaikas skristi vienas,ar reikia sumoketi kazkoki mokesti uz palydova ir ar tokias paslaugas teikia wizz air

 32. Atsakyti Daiva Bir 1, 2013 10:17

  sveiki,ar gerai supratau,kad Norvegija yra sengeno salis,ir 15 metu vaikas gali keliauti ten ir gryzti vienas,ne notaro patvirtinto tevu sutikimo,ir be lydincio asmens?su wizzair

  • Atsakyti Indrė Bir 3, 2013 06:09

   Supratote teisingai. Šengeno erdvėje – vaikui tėvų sutikimas nėra būtinas. Tačiau ar gali keliauti vienas lėktuve – apsprendžia avia kompanijos taisyklės. Avia kompanijos Wizzair skrydžiuose vaikai nuo 14 metų gali keliauti vieni.

 33. Atsakyti Daiva Bir 1, 2013 09:51

  sveiki,vaikas 15 metu keliaus i norvegija su suaugusiu lydinciu asmeniu,su notaro patvirtintu vieno is tevu sutikimu,bet ar gales gryzti is ten vienas?

 34. Atsakyti Vilita Geg 20, 2013 14:33

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaze veztis kvepalus 100ml buteliuka (pirktas ne duty free), jeigu taip kiek tada papildomai dar galima veztis skysciu?

  • Atsakyti Simona Geg 20, 2013 15:47

   Sveiki, p. Vilita,
   Taip, galite vežtis, bet jūsų kvepalai turi būti supakuoti maišelyje. Dar papildomai galite vežtis 9 vnt. po 100 ml. Viso bendras skysčių kiekis turi būti iki 1 l.

   • Atsakyti Vilita Geg 21, 2013 07:13

    Ačiū už greitą atsakymą

   • Atsakyti Vitalija Geg 24, 2013 11:31

    Nešioju dantų plokštelę (naktimis) ar ją galiu vežtis specialiame įdėkle, ar geriau skrydžio metu būt užsidėjus ją? vielutė yra metalas

    • Atsakyti Simona Geg 24, 2013 11:32

     Sveiki,
     Galite vežtis dėkle, kurį turite.

    • Atsakyti Kristina Rgp 11, 2014 21:27

     Sveiki, planuoju rugpjūčio pabaigoje, kelioms dienelėms skristi į Norvegiją iš Rygos oro uosto. Man 19 metų, norėjau pasiteirauti ar šiai kelionei užtenka tapatybės (ID) kortelės, ar reikalingas būtinai tik pasas? Taip pat norėjau paklausti kokiu papildomų dokumentų dar reik(arba nereik) tokiam skrydžiui? Kike girdėjau reikalingas bent minimalus kelionės draudimas, tačiau draugas, kuris Norvagijoje gyvena ir dirba (pas kurį ir skrisiu), dažnai tai grįžta į Lietuvą, tai vėl skrenda atgal į Norvgiją, ir sakė nei karto dar nedraudė kelionės, bei prie to niekas neprikibo. Kaip patartumėte jūs? Skrist planuoju ,,Norwegian“ skrydžių kompanija. Lauksiu atsakymo. Ačiū.

     • Atsakyti Simona Rgp 12, 2014 14:50

      Sveiki, Kristina,

      Skrendant į Norvegija, pakanka ID kortelės. Skrydžiui papildomai reikia bilietų 🙂 Nėra būtina drausti savo kelionės. Draudimas yra tik rekomendacija.

 35. Atsakyti Marius Geg 11, 2013 20:12

  Noriu paklausti kaip nusipirkti papildomą bagažą Ryainair,išskrendame 05 12 6val.20min į Dubliną.

  • Atsakyti Indrė Geg 11, 2013 21:46

   Laba diena,

   Reikia prisijungti prie Jūsų rezervacijos internete ir sumokėti. Jei tokios galimybės nėra – sumokėti galėsite oro uoste.

 36. Atsakyti Evaldas Geg 9, 2013 11:16

  Dar vienas klausimas , ar keliauti i Norvegija wizzair oro linijomis, Uztenka asmens tapatybes korteles, nebutinas pasas ?

  • Atsakyti Aistė Lie 2, 2013 18:56

   Laba diena, man 16 metu, ar galiu buti lydintis asmuo 11 metu duktereciai? Skristume i Anglija. As tevu sutikima turiu. Kokiu dokumentu reiktu jai? Ar galetume skristi su Ryanair ar tik su Wizzair? Aciu uz atsakyma

   • Atsakyti Indrė Lie 3, 2013 13:39

    Taip. Lydintis asmuo galite būti. Skristi galite ties su avia kompanija Ryanair, tiek su Wizzair. Abiems keliaujantiems asmenims iki 18 metų reiklaingas tėvų sutikimas

  • Atsakyti Vanda Spa 7, 2013 18:53

   Laba diena. mano dukra parskrenda į Lietuvą paso keitimui. Atgal skris jau su kitu pasu. Jai vežtis ir seną atžymėtą su skylutėm? Tačiau jis bus nebegaliojantis, o naujo paso duomenų nebus atgaliniame biliete. Kaip mano dukrai reiktų pasielgti? Į Lietuvą grįžta trečiadienį vakare, o išskrenda sekmadienio ankstų rytą. Ačiū

   • Atsakyti Simona Spa 8, 2013 11:57

    Jeigu dar neužsiregistravo, reikėtų tai daryti tik į vieną pusę, o jau atgaliniai kelionei registruotis su nauju dokumentu.

 37. Atsakyti Evaldas Geg 9, 2013 09:55

  Sveiki ,
  Klausimas butu toks – Ar galima nestis i lektuva maza bagaza (nemokama) ir didesni ( kaina 35lt ) kartu , ar cia tiesiog pasirinkimo metu koki bagaza vezies pasirenki viena is ju ir tik su juo keliauji i lektuva, ir ar i ta didesni bagaza galima deti 1L. talpos alkoholini gerima stikliniame butelyje ? Ir kiek bloku cigareciu galima veztis vienam asmeniui i Norvegija , keliaujant Wizzair oro linijomis ?

  • Atsakyti Indrė Geg 9, 2013 10:06

   Laba diena,

   Jūs galite turėti tik 1 rankinį bagažą – didelį arba mažą. Nepriklausomai nuo pasirinkto bagažo dydžio – reikalavimai rankiniam bagažui yra vienodi. Į Jūsų klausimą dėl 1 L skysčio indo atsakome – ne, negalėsite.
   Vykstant į Norvegiją tabako gaminių galite gabenti:
   18 m. sulaukę asmenys gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių (1 blokas) arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.
   Vykstant į Norvegiją alkoholio galite gabenti:
   1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22% iki 60% ir 1.5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%,
   2 l alaus (2.5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2.5% iki 4.7%.

 38. Atsakyti Vilia Geg 3, 2013 21:48

  uzsakiau bilietus vaikams skristi i Alikante.Sunui 17 metu, dukrai 13 metu, jie skris be suaugusiu.Kokiu dokumentu ir kaip bei kur juos reikia iforminti.Aciu

  • Atsakyti Indrė Geg 6, 2013 06:38

   Vaikams iki 18 metų reikalingas vieno iš tėvų sutikimas, kad jie keliauja į užsienį vieni. Sutikimas turi būti patvirtintas notariškai

 39. Atsakyti SKIRMA Bal 29, 2013 18:02

  Ar galima pasiimti lūpų dažus į rankinį bagažą? Gal juos reikia taip pat dėti į specialų maišelį?

 40. Atsakyti Grazina Bal 18, 2013 16:36

  Sveiki, noriu pasiteirauti, jei skrendu su kudikiu ir kartu man reikalingas vezimelis kokios cia jau butu taisykles, uz ji reikia papildomai moketi ar jis kartu prie bazago?

  • Atsakyti Indrė Bal 18, 2013 17:51

   Sveiki,

   Kūdikiams iki 2 metų vežimėlis priklauso nemokamai. Su juos važiuojate iki lėktuvo – atiduodate stiuardesėms ir po skrydžio vėl pasiimate tik išlipę iš lėktuvo.

   • Atsakyti Jolanta Geg 5, 2015 09:40

    Sveiki,
    skrendu su Wizzair į Norvegiją. Ar mažąjame rankiniame bagaže galima vežti rūkytų lašinių ir kumpių? Kiek? Ar būtina vakuminiame įpakavime ar gali būti sudėti į užbraukiamus plastikinius maišelius? Ačiū

    • Atsakyti Milda Geg 5, 2015 10:23

     Sveiki,
     Pagal galiojančias normas, galite gabenti iki 10 kg maisto produktų į Norvegiją.
     Galite įsivežti iki 10 kg mėsos ir pieno produktų is EEB, gyvūnų maistas neįtraukiamas į minėtą kiekį. vienam asmeniui (asmuo vyresnis nei 10 m. amžiaus). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus t.p. galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus). Mėsos produktus rekomenduojame gabenti sandariai supakuotus (geriausia vakuume).

 41. Atsakyti Dovile Bal 17, 2013 20:53

  Sveiki, noreciau suzinoti iki kiek nestumo savaiciu leidziama skristi Ryanair oro bendrove?

  • Atsakyti Indrė Bal 18, 2013 06:06

   Sveiki,

   Nuo 28 nėštumo savaitės būtina gydytojo pažyma (anglų k., ne senesnė nei 14 d. iki skrydžio), kurioje nurodoma, jog nėštumas yra be komplikacijų, planuojamo gimdymo laikas ir patvirtinama, jog jums leidžiama skristi lėktuvu. Jei moteris, kurios nėštumas yra virš 28 savaičių, nepateikia reikiamos pažymos, „Ryanair“ aviakompanija turi teisę atsisakyti keleivę skraidinti. Pateikus reikiamą pažymą, dvynukų, trynukų ar daugiau vaikų besilaukiančioms moterims leidžiama skristi iki 32 nėštumo savaitės, o besilaukiančioms vieno vaiko – iki 36 nėštumo savaitės.

  • Atsakyti Arunas Bal 15, 2014 01:28

   ar galima suni skraidinti lektuvu is dublino i ryga ar vilniu,ir ar reikia jam bilieto.aciu

 42. Atsakyti Urtė Kov 18, 2013 09:19

  Laba diena, norejau paklausti man yra 16m, broliui 14m. ar as ji galiu vestis i Italija?

 43. Atsakyti Grazina Vas 14, 2013 14:48

  sveiki, čia jau kategoriškai negali neturintis 16 metų vaikas skristi vienas. O kaip jei yra tėvų sutikimas su notaro parašu?

  • Atsakyti Simona Vas 14, 2013 15:41

   p. Gražina,
   Kad skristų vienas, vaikas turi turėti bent vieno iš tėvų notariškai patvirtintą sutikimą ir palydą, t.y. suaugęs asmuo.

 44. Atsakyti Grazina Vas 7, 2013 18:29

  Sveiki, norėčiau sužinoti, ar gali vienas 12 metų vaikas skristi į Norvegiją?

 45. Atsakyti Toma Vas 7, 2013 09:17

  Laba diena.
  Jei aš skrendu su Wizz air Ukraina (WAU) aviakompanija, kokio dydžio rankinį lagaminą aš galiu pasiimti į lėktuvą.
  Dėkoju

  • Atsakyti Indrė Vas 7, 2013 10:45

   Laba diena,
   Jei Jūs skrendate su Wizzair Ukraina (WAU) Jums priklauso didelis orlaivio salono bagažas (56 x 45 x 25 cm). Jo svoris nėra ribojamas. Taip pat Jums priklauso 1 registruojamas bagažas, kuris gabenamas nemokamai.

 46. Atsakyti Daiva Vas 6, 2013 16:05

  Tai ir kelioninis mažas krepšys ,ir didesnis orlaivio bagažas gali sverti tiek pat ? Jų nesveria,ar kaip?

  • Atsakyti Indrė Vas 6, 2013 16:25

   Svoris nėra ribojamas, į mažą lagaminą Jūs galite susidėti ir 20 kg svorį. Svoris nėra tikrinamas, svarbūs tik lagamino išmatavimai.

 47. Atsakyti Daiva Vas 6, 2013 13:43

  Laba diena,
  Apie wizair orlaivio bagažo dydį visur rašo ,o koks svoris leidžiamas
  mažame ir dideliame orlaivio salono bagaže?
  Dėkui.

 48. Atsakyti Renata Vas 5, 2013 20:42

  Tuos matmenios tai as zinau, bet mano lagaminas neatitinka nei viena, nei kito lagamino matmenu, todel as ir klausiu, koks mano lagaminas – mazas ar didelis?
  Aciu uz atsakyma

  • Atsakyti Simona Vas 5, 2013 22:12

   Jūsų lagaminas didesnis nei mažas – tai reiškia – didelis.

  • Atsakyti Egidijus Kov 21, 2013 07:25

   Laba diena,
   Ar reikalingas patvirtinantis dokumentas lydinčiam asmeniui skendant su 13m vaiku. Bilietai užsakyti internetui i tą patį reisą tik skirtingais užsakymais. Lydintis asmuo ne giminaitis.

   • Atsakyti Indrė Kov 21, 2013 09:17

    Laba diena,

    Prieš skrydį Jums reikia užeiti į Ryanair atstovybę oro uoste ir priskirti vaiką prie lydinčio asmens rezervacijos. Jokio papildomo dokumento turėti nereikia. Taip pat vaikui iki 16 metų Jus negalėsite atlikti registracijos internetu. Registraciją atliksite oro uoste Ryanair atstovybėje – papildomi mokesčiai neturėtų būti skaičiuojami.

 49. Atsakyti Renata Vas 4, 2013 20:46

  Laba diena. Norėjau paklausti dėl lagamino dydžio skrendant Wizzair aviakompanija. Mano lagamino dydis 52x32x17. Ar jis laikomas mažasis ar didysis bagažas? Ačiū už atsakymą.

  • Atsakyti Indrė Vas 5, 2013 10:04

   Laba diena, p. Renata,
   1.Mažas orlaivio salono krepšys:
   Jei jūsų orlaivio salono bagažo dydis yra 42x32x25cm arba mažesnis, jūs galite jį pasiimti į saloną nemokamai. Jis privalo tilpti po keleivio sėdyne priešais jus.

   2.Didelis orlaivio salono bagažas:
   Jei jūsų orlaivio salono bagažas yra didesnis už mažą orlaivio salono krepšį, tačiau neviršija 56 x 45 x 25 cm, jūs galite jį pasiimti į orlaivio saloną už papildomą mokestį.

 50. Atsakyti Giedre Sau 16, 2013 13:57

  Laba , norejau paklausti ar cia jusu puslapyje kainos jau galutines su visais mokesciais. Ar yra papildomi mokesciai

  pvz, 149 Lt

  Aciu

  • Atsakyti Simona Sau 16, 2013 14:07

   Sveiki, p. Giedre,
   Priklauso nuo skrydžio ir skrydžių kompanijos. Kai kurios skrydžių kompanijos (Ryanair ir kt.) taiko kortelės mokestį, kuris priklauso nuo skrydžio maršruto. Šį mokestį pamatysite darydama užsakymą antrame žingsnyje (Mokėjimo būdo pasirinkimas).

   • Atsakyti Irena Geg 18, 2015 18:17

    Sveiki. Esame nupirke 3 bilietus (1 suauges ir 2 vaikai 7 ir 8 metu) Uzbeku avio liniju tiesioginiu reisu is Niujorko i Ryga 06.14 d. Kokiu didziausio ismatavimo gali buti registruotas tvarkingas bagazas,jei kiekvieno bagazo svoris iki 23 kg. ? Pagarbiai Irena

1 2 3 7

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!