DUK 724

Informacija keliaujantiemsČia galite sužinoti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus. Kelionei pasiruoškite iš anksto ir nepamirškite, kokie dokumentai yra reikalingi, koks bagažas jums priklauso, ką galite gabenti savo bagaže ir kt.!
Jei atsakymo nerandate – klauskite, o mes stengsimės jums atsakyti!

Su mumis galite susisiekti:
✉ el.paštu info@kilti.lt;
☎ skambinkite tel.nr. 8 600 26766.BAGAŽAS

Ar į kainą įskaičiuotas bagažo pervežimas?

– Į visų lėktuvų bilietų kainą įskaičiuota rankinio bagažo pervežimo paslauga. Dydžio ir svorio apribojimai priklauso nuo aviakompanijos.
– Į reguliariųjų reisų aviakompanijų (išskyrus airBaltic) lėktuvų bilietų kainą įskaičiuota ir registruoto bagažo pervežimo paslauga. Dydžio ir svorio apribojimai priklauso nuo aviakompanijos.
– Į pigių skrydžių bendrovių (pvz., RyanairWizzair) lėktuvo bilietų kainą registruoto bagažo pervežimo paslauga neįskaičiuota. Kokį bagažą galima gabenti keliaujant su šiomis aviakompanijomis, daugiau sužinoti galite skiltyje „Wizzair ir Ryanair bagažas“. Registruoto bagažo gabenimo paslaugą galima užsisakyti ir po bilietų pirkimo. Kreipkitės į konsultantus.

Ar galima gabenti skysčius rankiniame bagaže?

Rankiniame bagaže draudžiama gabenti didelį kiekį skysčių. Skysčius galima vežti ne didesnėse kaip 100 ml talpose. Jas reikia sudėti į vieną permatomą sandariai užsegama plastikinį maišelį. Bendras skysčių tūris – 1 l (maišelius galima įsigyti oro uostuose prie saugumo patikros punktų). „Dutty Free“ parduotuvėse pirktiems skysčiams apribojimai netaikomi. Daugiau informacijos apie bagažo turinį rasite čia >.

Ar galima gabenti vaistus?

Rankiniame bagaže galima vežtis nedidelius asmeniniam vartojimui skirtų nereceptinių ir receptinių vaistų kiekius (pvz. nuo skausmo, karščiavimo, virškinimo sutrikimų ar kontraceptines tabletes ir t.t.). Vežant receptinius vaistus turėkite vaistų receptą arba vaistų pasą. Vežant insuliną, jis laikomas kelionės metu gyvybiškai svarbiu skystu medikamentu ir neskaičiuojamas į rankiniame bagaže vežamus skysčius 100 ml talpose. Daugiau informacijos apie vaistų gabenimą galite rasti „Bagažo turinio taisyklės“ skyrelyje.

DOKUMENTAI

Kokie dokumentai reikalingi oro uoste registracijos į skrydį metu?

Prieš skrydį būtinai pasitikrinkite informaciją, pateikiamą jūsų aviabilieto užsakymo patvirtinime.
Jei registracija į skrydį jau atlikta, oro uoste turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, su kuriuo registravotės į skrydį ir įlaipinimo kortelę.

Kokie dokumentai reikalingi nepilnamečiams?

Svarbiausia turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą. Priklausomai nuo šalies, nepilnamečiams keliaujantiems be tėvų, gali prireikti vieno iš tėvų sutikimo, patvirtinto notaro. Daugiau informacijos –  Kelionės su vaikais >.

Ką daryti, jei baigėsi asmens tapatybę patvirtinančio dokumento galiojimo laikas?

Grįžti į Lietuvos Respubliką arba į kilmės valstybę galima su asmens grįžimo pažymėjimu, kuris išduodamas laikinai užsienio valstybėje esantiems asmenims, neturintiems kito tinkančio kelionėms kelionės dokumento. AGP išduoda Lietuvos Respublikos diplomatinių atstovybių ir konsulinių įstaigų konsuliniai pareigūnai. Lietuvos atstovybės užsienyje >.

 

LĖKTUVŲ BILIETAI

Kas yra pigių skrydžių bendrovės?

Kilti.lt bilietų rezervavimo sistemoje galima įsigyti ir pigių skrydžių bendrovių (Ryanair, Wizzair, Norwegian, Germanwings, Vueling, easyJet ir kt.) lėktuvų bilietus. Šios aviakompanijos siūlo pigius lėktuvų bilietus (nuo kelių eurų) į daugelį Europos miestų, mažindami išlaidas paslaugų kokybės sąskaita (nėra maitinimo skrydžio metu, už registruoto bagažo pervežimą imamas papildomas mokestis). Tačiau, priklausomai nuo reiso užpildymo, bilietų kaina gali siekti ir kelis šimtus eurų. Kuo anksčiau perkami bilietai, tuo jie, dažniausiai, yra pigesni.

Kaip rasti pigų lėktuvo bilietą?

Lėktuvų bilietų kainos nėra fiksuotos, todėl kainos kyla priklausomai nuo reiso užpildymo. Rekomenduojame lėktuvų bilietus įsigyti iš anksto. Jei jūsų kelionė numatoma šventiniu periodu, aviabilietus reiktų įsigyti 3-6 mėnesius prieš kelionę.
Taip pat rekomenduojame paieškos nustatymuose pasirinkti:
+/- 1 diena;
– neapriboti laiko (Laikas „Nesvarbu“)

Kaip nupirkti lėktuvo bilietą?

Aviabilietų užsakymo puslapyje pasirinkite kryptį, skrydžio datas, keleivių skaičių ir spauskite paieškos mygtuką. Pasirinkite vieną skrydžio variantą paspausdami mygtuką „Užsakyti“. Įrašykite keleivių duomenis. Įrašykite mokėjimo kortelės duomenis arba pasirinkite kitą mokėjimą būdą: banko pavedimu arba grynaisiais. Detalesnė informacija apie mokėjimą ir pristatymą skyrelyje „Mokėjimas ir pristatymas “.

Ar galima užsakyti lėktuvo bilietus telefonu?

Taip, išskyrus pigių skrydžių bendrovių aviabilietus. Tokiu atveju galite sumokėti tiek mokėjimo kortele, tiek banko pavedimu, tiek grynaisiais (detalią informaciją jums pateiks mūsų konsultantai). Lėktuvų bilietus gausite tuomet, kai mokėjimas pasieks „Zigzag Travel“ sąskaitą. Jei mokėjimas nepasieks sąskaitos iki nurodyto termino, užsakymas bus automatiškai anuliuotas.

Ar į lėktuvo bilieto kainą įskaičiuoti oro uosto mokesčiai?

Taip, visi oro uosto mokesčiai į lėktuvo bilietų kainą yra įskaičiuoti.

Ar galima gauti sąskaitą-faktūrą?

Galima. PVM sąskaitos faktūros išrašomos ne vėliau kaip iki kito mėnesio 15 dienos po pirkimo. Jei reikalinga sąskaita-faktūra, perkant lėktuvo bilietus pažymėkite varnele arba susisiekite su mūsų konsultantais nurodytais kontaktais.
Sąsk. faktūra

Kaip teisingai įrašyti keleivių vardus ir pavardes?

Keleivių vardus ir pavardes rašykite lotyniškomis raidėmis taip, kaip parašyta asmens dokumente, tik be lietuviškų ženklų (varnelių, brūkšnelių ir kt.). Nesumaišykite vietomis vardo ir pavardės. Dvigubus vardus ir pavardes rašykite taip, kaip nurodyta asmens dokumente. Atminkite, kad po aviabilieto patvirtinimo negalima atlikti jokių keitimų. Jei pastebėjote, kad padarėte klaidą, nedelsdami susisiekite su mumis.

Kas yra elektroninis lėktuvo bilietas ir kaip su juo keliauti?

Tarptautinė vežėjų oru asociacija (IATA) 2008 m. birželio 1 d. priėmė sprendimą dėl perėjimo prie elektroninių lėktuvų bilietų sistemos.
Elektroninis lėktuvo bilietas – tai elektroninis įrašas aviakompanijos kompiuterinėje sistemoje apie keleivio duomenis ir jo kelionės maršrutą.
Elektroninio lėktuvo bilieto įsigijimas labai paprastas ir pigus. Keleiviui nurodytu elektroniniu paštu atsiunčiamas elektroninis lėktuvo bilietas, kuriame nurodyta visa informacija kaip ir įprastame lėktuvo biliete. Elektroninį lėktuvo bilietą patartina atsispausdinti ir turėti su savimi oro uoste registracijos į skrydį metu.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Ką daryti, jei kūne yra metalinių dalių arba turiu implantą?

Gydytojo pažymos dėl kūne esančių nedidelių skeveldrų ar plokštelių nereikia. Tačiau gydytojo pažymos reikia, jeigu keleivis kūne turi didelę metalinę dalį, pvz.: galūnės protezą ar dirbtinį klubo sąnarį. Rekomenduojama turėti tokią pažymą anglų kalba.

Ar gali nėščia skristi lėktuvu?

Taip, tačiau gali prireikti papildomų pažymų iš gydytojo. Daugiau informacijos rasite „Informacija nėščiosioms“ skiltyje.

Ar galiu kartu pasiimti ir gyvūną?

Kai kurios aviakompanijos skraidina gyvūnus už papildomą mokestį. Pigių skrydžių bendrovės (Ryanair ir Wizzair) gyvūnų lėktuvu neskraidina. Daugiau informacijos galite rasti „Kelionės su gyvūnais“ skyrelyje.

 

Kiek grynųjų pinigų galima gabenti?

Kiekvienas asmuo, atvykstantis į Lietuvos Respubliką iš kitos ES valstybės narės arba išvykstantis iš Lietuvos Respublikos į kitą ES valstybę narę (pvz., iš Lietuvos į Ispaniją), muitinės pareigūnui pateikus Grynųjų pinigų deklaravimo formą ir pareikalavus, privalo raštu deklaruoti gabenamą 10 000 eurų (arba ją atitinkančią sumą kita valiuta) viršijančią grynųjų pinigų sumą.

724 thoughts on “DUK

 1. Atsakyti Deimante Kov 30, 2016 12:38

  Sveiki,

  ar galima atvykus į oro uostą, pasitikrinti ar turimas rankinio bagažo lagaminas ,,telpa į matavimo dėžę“ ? Ar visada tos ,,matavimo dėžės“ ir nebus problemų norint pamatuoti ar telpa, jei skrydis tik kitą dieną bus?

 2. Atsakyti Deimante Kov 29, 2016 09:22

  Sveiki,

  skrisiu su Rynair.

  Kilo klausimas, rankiniame bagaže turėsiu supakuotą dovaną – kurioje bus diržas ir sąsagos, ar nereiks tikrinant daiktų išpakuoti visko, dovanos? Ar viskas gerai turėtų būti ir įpakavus dovaną?

 3. Atsakyti Odeta Kov 22, 2016 08:12

  Sveiki. Ar kils problemų praeinant pro kontrolės punktą,jei mano dantys iš vidaus sutvirtinti mažomis metalinėmis vielutėmis (po breketų nešiojimo)? Jokios pažymos neturiu ir neturiu galimybės ją gauti,nes skrydis jau rytoj. Ačiū už atsakymą

 4. Atsakyti diana Vas 29, 2016 20:17

  laba diena,norejau paklausti ar reikia is daktaro pazymos luzus rankai nera gipso tik itvaras?skrendant su wiz air.aciu.

  • Atsakyti Kilti.lt Kov 1, 2016 16:53

   Sveiki,
   Nėra reikalinga pažyma.

  • Atsakyti Anonimas Kov 21, 2016 00:00

   Sveiki
   Norime vasara skristi lėktuvu į Angliją į Donkasterį iš Vilniaus. Planuojame vežtis su savim 40 bloku cigarečių. Ar būtų kokiu problemų su tuo? Kiek girdėjau vienas žmogus gali vežtis su savim apie 16 blokų cigarečių, ar tai tiesa? Ir ar būtina su savim turėti čekį?

   • Atsakyti Kilti.lt Kov 21, 2016 14:28

    Keliaujant į Jungtinę Karalystę leistinas, maksimalus gabenti, pilnamečio asmens tabako kiekis – 4 blokai (800 vnt. cigarečių).
    Jei tabako gaminiai yra su Lietuviškomis banderolėmis įsigijimo čekis nereikalingas.

  • Atsakyti diana Bal 30, 2016 19:21

   Laba diena norejau paklausti del paso.kiek turi galioti pasas kad dar galetum vykti I kita sali is LT?jaigu savaite ar beileis I Belfasta ar Dublina?

   • Atsakyti Kilti.lt Geg 2, 2016 15:20

    Sveiki,
    Airija ir Jungtinė Karalystė su išlygomis priklauso Šengeno erdvei, todėl į šias šalis galite vykti prieš baigiantis dokumentui. Bet dėl naujausios informacijos rekomenduojame pasiteirauti Migracijos departamento informacijos.

 5. Atsakyti Reda Vas 28, 2016 15:52

  Sveiki. Po savaitės skrendu iš Rygos į Stokholmą. Turiu jums keletą klausimų 🙂
  1. Man 16 metų ir aš skrendu su Norwegian oro linijomis. Turiu tėvų sutikimą parašytą lietuvių kalba. Ar man jo gali prireikti? Ar tinka,kad jis parašytas lietuviškai ar turi būti anglų kalba?
  2. Mano bilietas elektroninis, turiu telefone Norwegian aplikaciją, kurioje yra mano bilietas. Ar man jį būtina atsispausdinti? Ir ar atėjus į oro uostą eiti į registratūrą,tam,kad mane užregistruotų. Nes girdėjau, kai turi tokį elektroninį bilietą tai kitaip būna.
  3. Ar galima vežtis supakuotų saldainių? Skutimosi peiliukų jei jie supakuoti?

  • Atsakyti Kilti.lt Kov 1, 2016 16:48

   Sveiki,
   1. Rekomenduojame turėti ir anglišką vertimą.
   2. Rekomenduojame turėti spausdintą lėktuvo bilieto variantą.
   3. Galite gabenti supakuotus saldainius ir peiliukus. Svarbiausia, kad ašmenys būtų apsaugoti.

 6. Atsakyti vytaute Vas 4, 2016 21:52

  laba diena norejau pasiteirauti ar rankiniame bagaze galima vestis nesiojama kompiuteri

 7. Atsakyti Kristina Sau 31, 2016 23:46

  Sveiki norejau paklausti skrydis Vilnius-Eindhovenas, kiek cigareciu galiu veztis? aciu uz atsakyma

 8. Atsakyti Egle Sau 25, 2016 12:40

  Laba diena
  Kiek dienu likus iki ID galiojimo pabaigos galima skristi su wizzair Olandija-Lietuva?

 9. Atsakyti Lukas Gru 13, 2015 17:48

  Sveiki, noreciau skristi su small planet airlines ir skaiciau kad galiu nemokamai pasiimti registruoto bagazo iki 20kg ir dar rankinio bagazo 5kg ar tai tiesa?

 10. Atsakyti Elija Gru 10, 2015 08:12

  Sveiki, ar Wizaire įmanoma atšaukti skrydį, likus savaitei, nes pasikeitė planai. Ar įmanomas pinigų grąžinimas už bilietą.?

 11. Atsakyti Dovilė Lap 22, 2015 01:34

  Sveiki,

  Ar įvyko kokių pakeitimų pastaruoju metu dėl patikrai reikalingų pateikti dokumentų? Ar vis dar galima keliauti Europoje turint vien tik ID kortelę?

 12. Atsakyti Ligita Spa 8, 2015 18:58

  Labas vakaras,dėtas širdies aparatas ar reikia pazymos is daktarų,skris su Ryanair ankščiau nebuvo jokių problemų kai skrido parodydavo,kad aparatas ir viskas, ir kaip vežtis vaistus kuriuos turi vartoti (skrenda tik su rankiniu bagažu)

  • Atsakyti Kilti.lt Spa 9, 2015 12:36

   Sveiki,
   Turint širdies stimuliatorių būtinas dokumentas. Kietos formos vaistus galite gabenti rankiniame bagaže įprastai. Jei vaistai receptiniai – būtinas receptas.

 13. Atsakyti Aistė Lie 12, 2015 22:15

  Sveiki,

  Pirmą kartą skrendame su ‘small planet airlines’. Į Maljorką. Kaip elgtis oro uoste atvykus į jį kur eiti, kur registruotis, ką pateikti registracijoje, kur palikti lagaminus ir rankinį bagažą, kur eiti kai reikia praeiti pro kontrolę, ką palikti ant stalelio, kad nuo metalo nepypsėtų ( pamiršau kaip tas vadinasi :D) ir kaip patekti į lėktuvą. Kaip žinoti kur eiti? Ir kaip kitoje šalyje Maljorkoje registruotis oro uoste, nes inernetu nesame užsiregistravę. Ir kaip atsiimti Maljorkoje lagaminus? Ačiū už atsakymą 🙂

  • Atsakyti Kilti.lt Lie 13, 2015 10:25

   Sveiki,
   Atvykę į oro uostą visuomet sekite stenduose nurodytą savo skrydžio numerį, kuris yra pažymėtas biliete. Jeigu skrendate su registruotu bagažu ir turite įlaipinimo bilietą atvykę į oro uostą iš pradžių turite priduoti bagažą prie vieno iš registracijos stalų, ir tik tada eiti prie saugumo patikros punkto. Rekomenduojame atvykti į oro uostą bent 2 val. iki skrydžio.
   Registracija pabaigiama likus 40 minučių iki numatyto orlaivio išvykimo. Pavėlavę užsiregistruoti keleiviai į lėktuvą neįleidžiami.
   Atvykus į oro uostą, jei neturite registruojamo bagažo jums reikia eiti link patikros. Praėjus patikrinimą jūs susirasite savo įlaipinimo vartus ir ten lauksite įlaipinimo į lėktuvą. Prieš įlipant jūsų bilietas bus dar kartą tikrinamas. Tikimės, kad mūsų pateikta informacija padės jums jaustis patogiau atvykus į oro uostą.
   Informaciją apie bagažo taisykles galite rasti čia.
   Jei kils neaiškumų visuomet galite kreiptis pagalbos į oro uosto darbuotojus.

 14. Atsakyti Karolis Lie 8, 2015 12:23

  Sveiki jeigu man 17metu ar galiu skrist su airbaltic vienas jeigu turiu tevu leidima skristi vienam?

 15. Atsakyti Zelma Bir 6, 2015 15:13

  Sveiki, skubėjau pirkti bilietus skristi iš Rygos i Belgiją (sarlote) nuo rytoj (sekmadienio) iki trečiadienio. Ar galima perkelti i ketvirtadienį iki šeštadienio iš Vilniaus i Belgija skristi?

  Atsiprašau už nepatogumą.

  Laukiu jūsų atsakymo, jei yra galimybė.

 16. Atsakyti Deividas Geg 27, 2015 13:37

  sveiki,norejau suzinoti,uzsakem bilieta dviems zmonems,tai uztenka viena bilieta atsispauzdint ar reikia kiekvienam po atskira?

 17. Atsakyti Domantė Geg 1, 2015 12:18

  Sveiki. Skrendu su Wizzair į Lietuvą. Mano lagaminas yra nedidelis bet as jį prisikroviau 20kg ar nieko blogo kad lagamino priekis issipute 🙂 nezinau kaip kitaip pasakyti pakilo bei ismatavimai tokie ilgis 52cm plotis 37 o va auksis su tuo išsikisimu sudaro beveik 40cm. Ar nieko tokio? Nes skaičiau kad gali ismatavimai buti :Didžiausi vieno pro bagažo skyriaus duris telpančio bagažo vieneto matmenys yra:

  plotis: 1,499 m
  aukštis: 1,194 m
  ilgis: 1,715 m

  Siekiant užtikrinti saugą ir išvengti pavojaus sveikatai, vieno bagažo vieneto svoris neturi viršyti 32 kilogramų.
  TAI KIEK SUPRANTU VISKAS GERAI SU MANO BAGAŽU.
  AČIŪ UŽ ATSAKYMĄ.

  • Atsakyti Milda Geg 4, 2015 10:38

   Sveiki,
   Jei Jūsų gabenamas lagaminas neviršija leistino svorio ir išmatavimų – galite keliauti 🙂

 18. Atsakyti Vaida Bal 22, 2015 08:12

  Laba diena, kdel neliu nusiprkti bilieto is Alesundo Norvegija i Vilniu? Neleidzia pasirinti Alesundo orouosto. Aciu

 19. Atsakyti Aleks Kov 8, 2015 21:46

  Sveiki, ar imanoma kaip nors grazinti jūsų aviakompanijos biletus ar atsisakiti ju ?

 20. Atsakyti Gintarė Vas 25, 2015 19:12

  Sveiki,

  Skrisiu iš Ispanijos į Varšuvą su norwegian oro linijomis ar galima rankiniame bagaže vežtis šokolado ir šokoladinių saldainių? Ar yra kokie nors šių gaminių svorio apribojimai?

 21. Atsakyti Gintare Vas 24, 2015 14:58

  Sveiki, norejau paklausti ar imanoma mociutei kuriai 85metai uzsakyti lydinti asmeni.? ..reiketu kad tiesiog kas nors ja nuvestu prie vartu is kuriu skris lektuvas…kelione butu su Ryanair. ..jei tai imanoma kokiu budu butu galima tai padaryti?

  • Atsakyti Milda Vas 24, 2015 15:12

   Sveiki,
   Aviakompanija Ryanair neteikia palydos paslaugos. Rekomenduojame susirasti bendrakeleivį, kuris sutiktų palydėti keliaujantį asmenį.

 22. Atsakyti Olga Vas 9, 2015 14:12

  Sveiki,]

  Keliaujame su Wizzair iš Vilniaus į Lutoną.
  Vyrui buvo atlikta operacija ir yra įdėti į rankos piršto kaulą metaliniai varžteliai. Ar reikalinga gydytojo pažymą apie tai?
  Taip pat, ar užteks asmens tapatybės kortelės oro uoste? Paso nereikia?

  Ačiū

  • Atsakyti Milda Vas 9, 2015 14:19

   Sveiki,
   Į Jungtinę Karalystę galite keliauti su ID kortele.
   Keliaujant su implantu reikalinga gydytojo pažyma arba rentgeno nuotrauka.

 23. Atsakyti Rima Sau 8, 2015 07:54

  Labas rytas , skrendu į Norvegija , ar galima rankinaime bagaže vežti varškės sųrį ir varškės sūrelius . o TAIp pat vaikišką knygutę su elementais . Dėkui už atsakymą

  • Atsakyti Milda Sau 8, 2015 09:29

   Sveiki,
   Varškės sūrį ir sūrelius galite gabenti.
   Vaikišką knygutę galite gabenti. Elementus išimkite, supakuokite ir gabenkite atskirai.

 24. Atsakyti Lina Lap 7, 2014 09:24

  Sveiki,
  Skrisiu su wizzair. Rankiniame bagaze vesiu kvepalus 100 ml. Ar butina dedant i maiseli isimti juos is dezutes? ir ar galima i rankini bagaza isideti plauku kirpimo masinele?

  • Atsakyti Milda Lap 7, 2014 10:12

   Sveiki,
   Kvepalus galite gabenti dėžutėje. Dėžutę įdėkite į skysčiams skirtą maišelį.
   Plaukų kirpimo mašinėlę, kurios ašmenys neviršija 6 cm ir yra apsaugoti, galite gabenti.

 25. Atsakyti Julija Spa 23, 2014 12:54

  sveiki, norejau paklausti ar skrendant su norwegian air kompanija galima imti prie saves moteriska rankinuka? turiu maza lagamina 10kg.

  • Atsakyti Milda Spa 23, 2014 15:41

   Sveiki,
   Aviakompanija Norwegian Air galite gabenti orlaivio salone bagažą, kurio išmatavimai 55x40x23cm, svoris iki 10 kg. Taip pat galite su savimi mažą bagažo vienetą (rankinuką arba kompiuterio dėklą), kuris tilptų po sėdyne esančia priešais Jus.

 26. Atsakyti Vitalijus Spa 19, 2014 13:09

  Sveiki! Vakar pirkau bilieta per interneta ir blogai uzpildziau savo paso duomenys kad pasas galiojimas laikas baigesi siandien bet istikruju galiojimas baigesi 2020metu,o ryt jau isskrendu.Nebus man problemu kad negalesiu isskrysti ? Laukiu atsakymo! Is anksto aciu

 27. Atsakyti Zydre Spa 15, 2014 08:57

  Laba diena,
  Norejom pasiklausti, pirkom elektonini bilieta i Airija , spalio 23d. skrydis, veliau jo atsisakem ir uzpildem kazkoki blanka kad grazintu pinigus, taciau jokio atsakymo i el.pasta negavome, sakykite kur kreiptis ir kaip suzinot ar grazins mums pinigelius ar ne. (pirktas bilietas ir moketas vyro vardu Zydrunas Apolianskas, el pastas zydriuks@gmail.com)
  dekoju uz atsakyma

  • Atsakyti Milda Spa 15, 2014 10:56

   Sveiki,
   Dėl tikslios informacijos rekomenduojame kreiptis į portalą iš kurio este įsigiję bilietus.

 28. Atsakyti Kristina Rgs 23, 2014 19:22

  sveiki turiu bilietus suaugusiam ir vaikui nuo 3-ju metu spalio 21d 11h is Kauno oro uosto,taciau neskrisime….gal yra norinciu persirasyti ta bilietuka ant saves,gautusi daug pigiau!!! jei norinciu yra prasome kreiptis numeriu 867851569:)

 29. Atsakyti Aiste Rgs 9, 2014 17:04

  Laba diena, ar galima skrendant su jūsų firma is Norvegijos rankiniame bagaze veztis siurbli?

 30. Atsakyti nika Rgp 21, 2014 17:50

  pirmą kartą skrisime su registruotu bagažu.
  klausimai:
  1. Ar į jį galima susidėti šampūnus, kosmetiką ir t.t. – visa tai, ką anksčiau dėdavom į rankinį bagažą ir ką reikėdavo pateikti patikrai.
  3. Kai priduodi tą registruotą bagažą, turi gauti kažkokį taloną ar ką?
  2. Kai išlipi iš lėktuvo, kur reikia eiti atsiimti savo registruoto bagažo (jei galima, išsamiau, nes visai neįsivaizduoju, kur ir kaip tai vyksta).

  • Atsakyti Milda Rgp 22, 2014 08:30

   Sveiki,
   1. Taip galite gabenti. Nebus taikomas 100 ml ir 1 litro apribojimas skysčių gabenimui.
   2. Atidavus registruotą bagažą ant Jūsų bagažo užklijuojamas lipdukas, taip pat užklijuojamas lipdukas ir ant Jūsų bilieto.
   3. Nusileidus lėktuvui ir atvykus į oro uosto atvykimo salę yra nurodyta vieta bagažo atsiėmimui, kur ir galėsite atsiimti savo bagažą. Tik asmuo, turintis bagažo kvitą ir bagažo identifikavimo etiketę, turi teisę atsiimti registruotąjį bagažą.

 31. Atsakyti Lina Rgp 19, 2014 22:33

  Sveiki , isvykstam is UK i Lietuva atostogoms , kuriu metu vyks musu vestuves, suprantama kad keisis jaunosios pavarde, bet biliete bus sena , ar nekils problemu griztant i UK su nauja pavarde ?

  Aciu

 32. Atsakyti Laura Rgp 11, 2014 19:59

  Sveiki, ar galima skristi vienam 16 metu be notaro patvirtinimo ryanair oro linija is Londono?

 33. Atsakyti Migle Rgp 10, 2014 15:47

  Sveiki,

  Atskridome su naujagimiu i lietuva vardas buvo Emily laikinam keliones dokumente. Gryze sulietuvinom ir dabar jin tapo Emilija. Lektuvo bilietas pirktas Emily vardu wizzair, ar bus bedu, reik keist varda biliete?
  Aciu!

 34. Atsakyti milda Lie 7, 2014 16:26

  Sveiki. Tėvai paliko pas mane paviešėti anūką (11 metų). Ar aš galėsiu jį išsiųsti į Norvegiją? Esu girdėjusi. kad galima užsakyti palydovo paslaugas. Bet ar aš turėsiu tokią teisę , jei esu ne mama o močiutė?

  • Atsakyti Milda Lie 7, 2014 16:27

   Sveiki,
   Galite užsakyti palydos paslaugą. Jums reikia pasidomėti kokios aviakompanijos skrenda Jūsų norimu maršrutu ir ar jos teikia vaikų palydos paslaugas.

 35. Atsakyti Jurate Bir 30, 2014 18:47

  Sveiki man rytoi kelione is anglijos i Lietuva ir buvau isvykus negalejau padaryti check in, grizus sian diena isiunciiau duomenis ir viska uzpildziau bet ar gausiu bilietus iki rytojaus pietu? Gal galyte pasakyti kad nesinervuociau? ACIU

 36. Atsakyti Mile Bir 22, 2014 13:19

  Laba diena.rugpjucio menesi 15m dukra turi grist viena namo.is Bremeno i Vilniu.kokiu dokumentu reikia ir ar gali viena skristi?

 37. Atsakyti Iruna Bir 20, 2014 09:52

  Laba diena, noreciau paklausti ar skrendant oro linija „Norwegian Air Shuttle“ yra lydinti stiuardese nepilnameciui zmogui??

  • Atsakyti Milda Bir 20, 2014 10:02

   Sveiki,
   Vaikas turi keliauti lydimas asmens ne jaunesnio kaip 16 metų amžiaus. Nelydimo vaiko minimalios paslaugos galimos vaikams nuo 5 iki 15 metų amžiaus (imtinai).
   Nepilnamečių palydos paslauga yra privaloma vaikams kurių amžius nuo 5 iki 11 metų amžiaus (imtinai) kurie keliauja vieni ar be suaugusioje (nuo 16 metų amžiaus) ir neprivaloma tiems keleiviams, kurių amžius nuo 12 iki 15 metų amžiaus.

 38. Atsakyti Liliana Bir 17, 2014 11:45

  O skrendant per 16 gimtadienį su Ryanair, įleistų į lėktuvą?

  • Atsakyti Milda Lie 10, 2014 15:18

   Sveiki,
   Aviakompanijos Ryanair konsultantų suteiktais duomenimis gimimo dieną Jums jau yra 16 metų, taigi problemų kilti neturėtų.

 39. Atsakyti Kristina Bir 16, 2014 17:28

  Sveiki! Ar galima skristi i Lanzarote su tapatybes kortele is Didziosios Britanijos per Norvegian oro kompanija?

  • Atsakyti Milda Bir 17, 2014 10:24

   Sveiki,
   Iš Jungtinės Karalystės į Ispaniją galite keliauti su ID kortele. Daugiau informacijos apie kelionės dokumentus (pasas arID kortelė) galite rasti čia.

 40. Atsakyti Greta Bir 16, 2014 10:15

  Sveiki. Šią vasarą kartu su nepilnamečiu broliu planuojame skristi į Norvegiją. Bet skrisime iš Anglijos. Ar reikia bent vienai valstybei Anglijai ar Norvegijai pateikti tėvų sutikimą. Jam aštuoneri.

  • Atsakyti Milda Bir 16, 2014 11:02

   Sveiki,
   Galime atsakyti tik apie keliones susijusias su Lietuva. Šiuo atveju rekomenduojame Jums informacijos teirautis Anglijos arba Norvegijos muitinėje.

 41. Atsakyti Liliana Bir 15, 2014 10:44

  Sveiki. Norėjau paklausti, ar likus kelioms dienoms iki 16 gimtadienio galėčiau skristi viena? Turėčiau notaro sutikimus ir pan. Bet ar įleistų? Ir tada, kokios kompanijos lėktuvais geriau skristi? Pavyzdžiui, ar skrendant su Ryanair yra tokia galimybė? Ačiū už atsakymą.

  • Atsakyti Milda Bir 16, 2014 09:05

   Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Ryanair galite keliauti nelydima tik tuo atveju jei skrydžio metu Jums jau yra sukakę 16 m. Galite keliauti su aviakompanija Wizzair. Wizzair skraidina nelydimus asmenis nuo 14 metų.

 42. Atsakyti Rasa Bir 7, 2014 17:42

  Sveiki, norėjau paklausti jei skrendu su ryanairu ir mano rankinio bagažo išmatavimai 55x40x22 tai ar gali prie manęs prisikabinti? Ačiū.

  • Atsakyti Milda Bir 9, 2014 07:52

   Sveiki,
   Rankinio bagažo išmatavimai yra tikrinami patikros dėžėse, jei manote, jog įtalpinsite savo bagažą į patikros dėžę – galite gabenti. Jei patikros metų Jūsų bagažas netilps į patikros dėžę – gali tekti gabenti kaip registruotą bagažą.

 43. Atsakyti Erika Geg 26, 2014 20:40

  Laba diena , o airbaltic aviakompanija skrenda iš Kauno oro uosto?

  • Atsakyti Milda Geg 27, 2014 07:50

   Sveiki,
   Aviakompanija Airbaltic skrydžių iš Kauno nevykdo.

  • Atsakyti danguole Geg 28, 2014 14:54

   laba,uzsisakem bagaza i bagazo skyriu,koki rankini bagaza ,pagal ismatavimus galima veztis salone prie saves,nes turiu pusantru metuku suneli ,kuris skris kartu,Aviakompanija Wizzair .aciu

   • Atsakyti Milda Geg 28, 2014 14:56

    Sveiki,
    Jei keliaujete su aviakompanija Wizzair nemokamai gabenamo mažo orlaivio salono bagažo išmatavimai 42x32x25 cm, svoris neribojamas. Kūdikio bagažas turi tilpti Jūsų bagaže.

 44. Atsakyti Rita Geg 20, 2014 23:08

  Sveiki,noreciau,kad anukai {14metu ir 9 metu)vieni atskristu is Kauno ar Vilniaus i Londona.Patarkite,ar tai imanoma.Ar kuri nors skrydziu bendrove ,skrendanti is Vilniaus teikia lydincio asmens paslaugas.manau reikalingas tevu sutikimas.Taip pat noriu informacijos apie grizima.Aciu

 45. Atsakyti Erika Geg 18, 2014 11:55

  Laba diena , noriu paklausti ar iš Kauno oro uosto galiu skristi su avikompanija airBaltic , man yra 15 metu , notaro sutikimą turiu.

 46. Atsakyti Marija Geg 16, 2014 22:06

  Norėjau pasiteirauti ar galima skristi vienam 17metų į Švediją airbaltic su tapatybės kortele?

 47. Atsakyti erikas Geg 16, 2014 14:56

  laba diena noreciau paklausti ar vienas be tevu gali skristi turintis 16 metu su wizzair i norvegija?

 48. Atsakyti Erika Geg 14, 2014 16:37

  Laba diena, man yra 15 metų skrendu viena į Anglija notaro sutikimą turiu , ar galiu skristi su avikompanija Ryanair?

 49. Atsakyti Kamile Geg 14, 2014 16:02

  Laba diena, o net turint notaro sutikimą negalima skristi 15 metų vienai? Su avikompanija Ryanair?

 50. Atsakyti Kamile Geg 14, 2014 11:06

  Laba diena , norėjau paklausti, ar Kauno Karmėlavos oro uoste skrenda Wizzair avikompanija?

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!