DUK 724

Informacija keliaujantiemsČia galite sužinoti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus. Kelionei pasiruoškite iš anksto ir nepamirškite, kokie dokumentai yra reikalingi, koks bagažas jums priklauso, ką galite gabenti savo bagaže ir kt.!
Jei atsakymo nerandate – klauskite, o mes stengsimės jums atsakyti!

Su mumis galite susisiekti:
✉ el.paštu info@kilti.lt;
☎ skambinkite tel.nr. 8 600 26766.BAGAŽAS

Ar į kainą įskaičiuotas bagažo pervežimas?

– Į visų lėktuvų bilietų kainą įskaičiuota rankinio bagažo pervežimo paslauga. Dydžio ir svorio apribojimai priklauso nuo aviakompanijos.
– Į reguliariųjų reisų aviakompanijų (išskyrus airBaltic) lėktuvų bilietų kainą įskaičiuota ir registruoto bagažo pervežimo paslauga. Dydžio ir svorio apribojimai priklauso nuo aviakompanijos.
– Į pigių skrydžių bendrovių (pvz., RyanairWizzair) lėktuvo bilietų kainą registruoto bagažo pervežimo paslauga neįskaičiuota. Kokį bagažą galima gabenti keliaujant su šiomis aviakompanijomis, daugiau sužinoti galite skiltyje „Wizzair ir Ryanair bagažas“. Registruoto bagažo gabenimo paslaugą galima užsisakyti ir po bilietų pirkimo. Kreipkitės į konsultantus.

Ar galima gabenti skysčius rankiniame bagaže?

Rankiniame bagaže draudžiama gabenti didelį kiekį skysčių. Skysčius galima vežti ne didesnėse kaip 100 ml talpose. Jas reikia sudėti į vieną permatomą sandariai užsegama plastikinį maišelį. Bendras skysčių tūris – 1 l (maišelius galima įsigyti oro uostuose prie saugumo patikros punktų). „Dutty Free“ parduotuvėse pirktiems skysčiams apribojimai netaikomi. Daugiau informacijos apie bagažo turinį rasite čia >.

Ar galima gabenti vaistus?

Rankiniame bagaže galima vežtis nedidelius asmeniniam vartojimui skirtų nereceptinių ir receptinių vaistų kiekius (pvz. nuo skausmo, karščiavimo, virškinimo sutrikimų ar kontraceptines tabletes ir t.t.). Vežant receptinius vaistus turėkite vaistų receptą arba vaistų pasą. Vežant insuliną, jis laikomas kelionės metu gyvybiškai svarbiu skystu medikamentu ir neskaičiuojamas į rankiniame bagaže vežamus skysčius 100 ml talpose. Daugiau informacijos apie vaistų gabenimą galite rasti „Bagažo turinio taisyklės“ skyrelyje.

DOKUMENTAI

Kokie dokumentai reikalingi oro uoste registracijos į skrydį metu?

Prieš skrydį būtinai pasitikrinkite informaciją, pateikiamą jūsų aviabilieto užsakymo patvirtinime.
Jei registracija į skrydį jau atlikta, oro uoste turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, su kuriuo registravotės į skrydį ir įlaipinimo kortelę.

Kokie dokumentai reikalingi nepilnamečiams?

Svarbiausia turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą. Priklausomai nuo šalies, nepilnamečiams keliaujantiems be tėvų, gali prireikti vieno iš tėvų sutikimo, patvirtinto notaro. Daugiau informacijos –  Kelionės su vaikais >.

Ką daryti, jei baigėsi asmens tapatybę patvirtinančio dokumento galiojimo laikas?

Grįžti į Lietuvos Respubliką arba į kilmės valstybę galima su asmens grįžimo pažymėjimu, kuris išduodamas laikinai užsienio valstybėje esantiems asmenims, neturintiems kito tinkančio kelionėms kelionės dokumento. AGP išduoda Lietuvos Respublikos diplomatinių atstovybių ir konsulinių įstaigų konsuliniai pareigūnai. Lietuvos atstovybės užsienyje >.

 

LĖKTUVŲ BILIETAI

Kas yra pigių skrydžių bendrovės?

Kilti.lt bilietų rezervavimo sistemoje galima įsigyti ir pigių skrydžių bendrovių (Ryanair, Wizzair, Norwegian, Germanwings, Vueling, easyJet ir kt.) lėktuvų bilietus. Šios aviakompanijos siūlo pigius lėktuvų bilietus (nuo kelių eurų) į daugelį Europos miestų, mažindami išlaidas paslaugų kokybės sąskaita (nėra maitinimo skrydžio metu, už registruoto bagažo pervežimą imamas papildomas mokestis). Tačiau, priklausomai nuo reiso užpildymo, bilietų kaina gali siekti ir kelis šimtus eurų. Kuo anksčiau perkami bilietai, tuo jie, dažniausiai, yra pigesni.

Kaip rasti pigų lėktuvo bilietą?

Lėktuvų bilietų kainos nėra fiksuotos, todėl kainos kyla priklausomai nuo reiso užpildymo. Rekomenduojame lėktuvų bilietus įsigyti iš anksto. Jei jūsų kelionė numatoma šventiniu periodu, aviabilietus reiktų įsigyti 3-6 mėnesius prieš kelionę.
Taip pat rekomenduojame paieškos nustatymuose pasirinkti:
+/- 1 diena;
– neapriboti laiko (Laikas „Nesvarbu“)

Kaip nupirkti lėktuvo bilietą?

Aviabilietų užsakymo puslapyje pasirinkite kryptį, skrydžio datas, keleivių skaičių ir spauskite paieškos mygtuką. Pasirinkite vieną skrydžio variantą paspausdami mygtuką „Užsakyti“. Įrašykite keleivių duomenis. Įrašykite mokėjimo kortelės duomenis arba pasirinkite kitą mokėjimą būdą: banko pavedimu arba grynaisiais. Detalesnė informacija apie mokėjimą ir pristatymą skyrelyje „Mokėjimas ir pristatymas “.

Ar galima užsakyti lėktuvo bilietus telefonu?

Taip, išskyrus pigių skrydžių bendrovių aviabilietus. Tokiu atveju galite sumokėti tiek mokėjimo kortele, tiek banko pavedimu, tiek grynaisiais (detalią informaciją jums pateiks mūsų konsultantai). Lėktuvų bilietus gausite tuomet, kai mokėjimas pasieks „Zigzag Travel“ sąskaitą. Jei mokėjimas nepasieks sąskaitos iki nurodyto termino, užsakymas bus automatiškai anuliuotas.

Ar į lėktuvo bilieto kainą įskaičiuoti oro uosto mokesčiai?

Taip, visi oro uosto mokesčiai į lėktuvo bilietų kainą yra įskaičiuoti.

Ar galima gauti sąskaitą-faktūrą?

Galima. PVM sąskaitos faktūros išrašomos ne vėliau kaip iki kito mėnesio 15 dienos po pirkimo. Jei reikalinga sąskaita-faktūra, perkant lėktuvo bilietus pažymėkite varnele arba susisiekite su mūsų konsultantais nurodytais kontaktais.
Sąsk. faktūra

Kaip teisingai įrašyti keleivių vardus ir pavardes?

Keleivių vardus ir pavardes rašykite lotyniškomis raidėmis taip, kaip parašyta asmens dokumente, tik be lietuviškų ženklų (varnelių, brūkšnelių ir kt.). Nesumaišykite vietomis vardo ir pavardės. Dvigubus vardus ir pavardes rašykite taip, kaip nurodyta asmens dokumente. Atminkite, kad po aviabilieto patvirtinimo negalima atlikti jokių keitimų. Jei pastebėjote, kad padarėte klaidą, nedelsdami susisiekite su mumis.

Kas yra elektroninis lėktuvo bilietas ir kaip su juo keliauti?

Tarptautinė vežėjų oru asociacija (IATA) 2008 m. birželio 1 d. priėmė sprendimą dėl perėjimo prie elektroninių lėktuvų bilietų sistemos.
Elektroninis lėktuvo bilietas – tai elektroninis įrašas aviakompanijos kompiuterinėje sistemoje apie keleivio duomenis ir jo kelionės maršrutą.
Elektroninio lėktuvo bilieto įsigijimas labai paprastas ir pigus. Keleiviui nurodytu elektroniniu paštu atsiunčiamas elektroninis lėktuvo bilietas, kuriame nurodyta visa informacija kaip ir įprastame lėktuvo biliete. Elektroninį lėktuvo bilietą patartina atsispausdinti ir turėti su savimi oro uoste registracijos į skrydį metu.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Ką daryti, jei kūne yra metalinių dalių arba turiu implantą?

Gydytojo pažymos dėl kūne esančių nedidelių skeveldrų ar plokštelių nereikia. Tačiau gydytojo pažymos reikia, jeigu keleivis kūne turi didelę metalinę dalį, pvz.: galūnės protezą ar dirbtinį klubo sąnarį. Rekomenduojama turėti tokią pažymą anglų kalba.

Ar gali nėščia skristi lėktuvu?

Taip, tačiau gali prireikti papildomų pažymų iš gydytojo. Daugiau informacijos rasite „Informacija nėščiosioms“ skiltyje.

Ar galiu kartu pasiimti ir gyvūną?

Kai kurios aviakompanijos skraidina gyvūnus už papildomą mokestį. Pigių skrydžių bendrovės (Ryanair ir Wizzair) gyvūnų lėktuvu neskraidina. Daugiau informacijos galite rasti „Kelionės su gyvūnais“ skyrelyje.

 

Kiek grynųjų pinigų galima gabenti?

Kiekvienas asmuo, atvykstantis į Lietuvos Respubliką iš kitos ES valstybės narės arba išvykstantis iš Lietuvos Respublikos į kitą ES valstybę narę (pvz., iš Lietuvos į Ispaniją), muitinės pareigūnui pateikus Grynųjų pinigų deklaravimo formą ir pareikalavus, privalo raštu deklaruoti gabenamą 10 000 eurų (arba ją atitinkančią sumą kita valiuta) viršijančią grynųjų pinigų sumą.

724 thoughts on “DUK

 1. Atsakyti evelina Geg 12, 2014 11:59

  Laba diena.

  Norejau paklausti del cigareciu gabenimo is lietuvos i anglija.zinau kad galima veztis 4 blokus, bet juos reik7a pirkti duty free ar galima tuos 4 blokus tureti pries ieinant pro patikrinima(pirktus parduotuvej)?

  ar galima isinesti 4 blokus o duty free nusipirkti dar pora bloku cigareciu? Aciu

  • Atsakyti Milda Geg 12, 2014 13:37

   Sveiki,
   Cigaretes galite pirkti iš šalyje ir Duty free parduotuvėse. Negalite viršyti nustatyto gabenti cigarečių kiekio skaičiaus.

 2. Atsakyti Jovita Geg 10, 2014 17:29

  Laba diena , man yra 15 metų ar galiu skristi iš Lietuvos į Anglija viena? Notaro sutikimą turiu, ir asmens tapatybės kortelę kokiu dar dokumentu man reikėtų? Su kokia skrydžių avikompanija man butu geriau skristi Wizzair ar Ryanair? Ir dar busiu su rankiniu bagažu ar galima vežtis lašinius , kaip juos reikėtu supakuoti? Ačiū už atsakymą

  • Atsakyti Milda Geg 12, 2014 08:28

   Sveiki,
   Geriausia būtu keliauti su aviakompanija Wizzair, nes aviakompanija Ryanair asmenų iki 16 metų nelydymų negabena. Papildomų dokumentų nereikia. Lašinius gabenti galite, svarbu, jog būtų sandariai supakuoti (geriausia vakuume).

 3. Atsakyti Jonas Geg 10, 2014 09:43

  Laba diena esu 16metis lietuvos pilietis ar galiu su wizzair vienas skristi i londona , ar reikia kokios vizis?

  • Atsakyti Milda Geg 12, 2014 08:25

   Sveiki,
   Vykstant į Angliją vizos nereikia. Jei vykstate vienas – reikalingas notaro patvirtintas 1 iš tėvų sutikimas.

 4. Atsakyti Rima Bal 29, 2014 07:32

  Labas rytas , norėčiau sužinoti ar galima skrendant Wizzar rankiniame bagaže vežti šaldytą ar šviežią mėsą. dėkoju už atsakymą

  • Atsakyti Milda Bal 29, 2014 07:57

   Sveiki,
   Gabenti šviežią mėsą galite, svarbu, jog būtų ypač sandariai įpakuota (vakuumas būtų geriausia išeitis).

 5. Atsakyti Virga Bal 20, 2014 14:31

  Sveiki . Ar su jūsų bendrove vaikui 14 metu skrendant i Londona reikalingas tevu leidimas ar kazkas pan. ?

 6. Atsakyti Bernardas Bal 16, 2014 17:14

  Sianakt skrendu i Dublina o koja gibse ,ar Dubline gausiu vezimeli ,nes ten labai toli eiti

  • Atsakyti Milda Bal 17, 2014 08:47

   Sveiki,
   Jei užsisakysite special assistance paslaugą – vežimėlį gausite. Išsamesnės informacijos teiraukitės mūsų konsultantų el. paštu info@kilti.lt

   • Atsakyti Vida Lie 20, 2014 09:33

    Sveiki, man 16m iš Rygos oro uosto skrisiu į Londoną, turiu patvirtintą notaro tėvų sutikimą, kad galiu skristi į visas šalis viena ir jis yra lietuvių kalba, ar nereikia jo išversti į rusų ar anglų kalbas? Ar tiks Rygos oro uoste ir lietuviškas sutikimas?

   • Atsakyti migle Lie 20, 2014 10:13

    Sveiki,
    Liepos 22 skrendame i Švediją, grįšime liepos 27 bet vieno su mumis keliaujančio asmens tapatybes kortelė baigia galioti rugpjūčio 14 dieną, ar kils problemų darant check in ir reikėtų skubos tvarka darytis naują? skrendame su norwegian

    • Atsakyti Milda Lie 21, 2014 13:33

     Sveiki,
     Galite keliauti. Svarbu, jog grįžtumėte į Lietuvą iki kelionės dokumento galiojimo pabaigos.

 7. Atsakyti Jurgita Kov 31, 2014 09:46

  Laba diena ,planuojame vykti i Anglija su Ryner. Mama serga cukralige ,norejau suzinoti kiek ji gali veztis insulino ir kaip teisingai ji supakuoti. Ar vaikui turinciam 10m priklauso nemokamas bagazas?

  • Atsakyti Milda Kov 31, 2014 11:56

   Sveiki,
   Insuliną galima gabenti rankiniame bagaže, tačiau prieš saugumo patikrą jį reikia išimti iš rankinio bagažo ir deklaruoti atskirai. Kadangi tai medicininės paskirties skystis, jis neskaičiuojamas į bendrą skysčių apribojimą. Dokumentas apie jums paskirtą gydymą insulinu privalomas (jei neturite pažymos, galite turėti su savimi vaistų pasą – jo užteks). Adatas skirtas insulinui galite gabenti.
   10 metų vaikas, skrendantis su aviakompanija Ryanair gali gabenti rankinę, kurios išmatavimai 35x20x20 cm, kurios svoris neribojams ir rankinį bagažą, kurio išmatavimai 55x40x20 cm, kurio svoris iki 10 kg.

 8. Atsakyti Laima Kov 28, 2014 03:22

  Laba. Norėčiau sužinoti ką turiu daryti, jeigu užsakiau bilietą dukrai su vienu vardu, o pase ji turi du vardus. Ar galiu nieko nekeisti? Ačiū.

 9. Atsakyti Regina Kov 25, 2014 19:35

  Sveiki,
  26 03 2014 skrydis. Patikrinau registraciją į skrydį radau klaida (paso galiojimo laiko data ) Ką darytį
  Ačiu

 10. Atsakyti Birutė Kov 20, 2014 14:06

  Sveiki!
  Ar reikia tėvų sutikimo (notaro patvirtinto), jei 16-metė anūkė, gyvenanti ir besimokanti Anglijoje, atskris 2 sav. į Lietuvą?

 11. Atsakyti Mija Kov 14, 2014 10:39

  Sveiki ar galima skristi is Londono I Noevegija su tapatybes kortelemis norvegian avialinijomis?

 12. Atsakyti dzonis Vas 27, 2014 18:23

  Laba diena,

  skrendu į oslą su norwegian. Norėjau pasiteirauti ar galiu registruotame bagaže vežtis rūkytų mėsos gaminių, medaus?ir kiek ?

 13. Atsakyti Viktorija Vas 25, 2014 02:08

  Laba vakara

  Norejau paklausti:
  Kodel kudikiams nera priskiriamas bagazas?? jug jiems taipat daug reikia kaip ir suaugusiam zmogui, jeigu nedaugiau

  Aciu uz atsakyma

 14. Atsakyti Vas 17, 2014 09:01

  Laba diena,
  Skrendu su Ryanair į Londoną . Ar registruojamame bagaže galima vežti televizorių, ar reikalingi jo dokumentai?
  Ačiū už atsakymą

 15. Atsakyti ZITA Vas 15, 2014 16:53

  Sveiki,ar skrydziu bendrove airboltik grazina kazkokia dali pinigu,jei atsisakau skrydzio.

 16. Atsakyti Marius Vas 12, 2014 09:31

  Sveiki,kaip atsispausdinti gryzimo bilietus. Aciu

 17. Atsakyti As Vas 12, 2014 09:06

  Sveiki, iki kurios nėštumo savaitės gali skristi besilaukianti moteris su airbaltic? Ačiū.

  • Atsakyti Simona Vas 12, 2014 11:46

   Sveiki,
   Nėra apribojimų keliaujant iki 27 nėštumo savaitės. Medicininė pažyma yra būtina keliaujant 28-35 nėštumo savaitę. Pažyma negali būti senesnė nei 14 dienų iki planuojamo skrydžio dienos. Skristi draudžiama nuo 36 nėštumo savaitės (laukiantis daugiau nei 2 ir daugiau vaikų – nuo 34 nėštumo savaitės).

   Bet viskas priklauso nuo moters sveikatos.

 18. Atsakyti Solomon Vas 6, 2014 19:02

  Sveiki. Norėčiau paklausti, iš Dublino į Kauna buvo nupirkti bilietai (ryt iš Dublino, o pirmadienį atgal). Ir esmė ta, kad pasikeitė planai ir atgal (vėl į Dubliną) kelionę tenka atšaukti, ar įmanoma susigrąžinti bent dalį pinigėlių už kelionę. Jei taip – kokiu būdu ir kokia dalis būtų sugrąžinta? Dėkui už atsakymą

 19. Atsakyti Daina Sau 30, 2014 20:56

  Sveiki. Pavasarį noriu skristi pas brolį į Norvegiją. Man 14 metų, ar galėčiau skristi be lydinčio asmens?

 20. Atsakyti vile Sau 30, 2014 20:56

  laba diena. noreciau suzinoti, ar yra galimybe sia kompanija skraidinti nepilnamecius vaikus, be suaugusiuju su igulos prieziura, uz papildoma mokesti. aciu.

 21. Atsakyti Gintarė Sau 29, 2014 17:42

  Sveiki, norėčiau skristi į Norvegiją man 16 metų, skrisčiau su lydinčiu žmogumi, ar reikia vieno iš tėvų sutikimo?

 22. Atsakyti Lina Sau 29, 2014 16:54

  Sveiki, skrendu su ryanair, jeigu rankiniame bagaže turėčiau puoduką ar jį iš manęs atimtų? ar reikia gal įdėti į kokį nors maišelį ir pan ?:) ačiū

 23. Atsakyti mindaugas Sau 28, 2014 21:57

  sveiki, ar galima atsaukti lektuvo bilietus nors jau esu uzmokejas ir laukiu bilietu ?

 24. Atsakyti rita Sau 28, 2014 13:26

  Sveiki,norejau suzinoti skrendu is rygos i londona koki kieki galima su rankiniu bagazu tureti cegereciu?aciu.

 25. Atsakyti Sigita Sau 15, 2014 20:29

  Sveiki.
  Noreciau skristi su 4 metu anuku i Belgija (anukas turi pasa), ar reikalingas vienas is tevu sutikimas?

 26. Atsakyti Daina Gru 23, 2013 20:20

  Sveiki norejau paklausti uz uzsakitus bilietus mokejau grinais biure bet i el pasta negavau patvirtinimo ir bilieto atspausdinimui nors gavau biure atspausdinta ar tai normalu? Ir dar klausimelis biliete kuri man dave biure ant bilieto uzrasitas mano vardas kartu su zodziu miss ar tai normalu? Nebus paskui problemu orouoste su registracija?

  • Atsakyti Simona Gru 27, 2013 10:20

   Sveiki,
   Jeigu Jums biure davė bilietą, tai jau į el. paštą papildomai Jums nebėra siunčiamas patvirtinimas. O dėl to, kad yra nurodytas kreipinys prie jūsų vardo, tai nėra jokia klaida ir taip turi būti.

  • Atsakyti erika Bir 8, 2014 10:22

   Laba diena. Norėjau paklausti dėl lagamino dydžio skrendant Wizzair aviakompanija. Mano lagamino dydis 40x35x20. Ar praleis kaip maza orlaivio bagaza? Ačiū už atsakymą.

   • Atsakyti Milda Bir 9, 2014 07:53

    Sveiki,
    Rankinio bagažo išmatavimai yra tikrinami patikros dėžėse, jei manote, jog įtalpinsite savo bagažą į patikros dėžę – galite gabenti. Jei patikros metų Jūsų bagažas netilps į patikros dėžę – gali tekti gabenti kaip registruotą bagažą arba didelį orlaivio salono bagažą.

  • Atsakyti Inga Spa 18, 2015 13:50

   Sveiki. Norėjau pasidomėti, planuojame skristi į Norvegiją (Gardemoen oro uostą) iš Palangos su Norwegian aviakompanija. Kas priklauso kūdikiui 7mėnesių? Ar galima mišinukų prie savęs turėti? Ir kiek galima? Ar vežimą galima imtis? Ir kur reikės atsiimt registruotą bagažą?

   • Atsakyti Kilti.lt Spa 19, 2015 13:14

    Sveiki,
    Keliaujant su aviakompanija Norwegian air kūdikiams priklauso nemokamas 5 kg registruoto bagažo gabenimas. Taip pat galima gabenti automobilinę kėdutę arba vežimėlį nemokamai. Galite gabenti paruošto mišinuko iki 1 litro, būkite pasiruošę, nes patikroje gali paprašyti paragauti. Registruotą bagažą galite atsiimti registruoto bagažo skyriuje.

 27. Atsakyti Elena Gru 12, 2013 20:36

  Kiek kainuoja jei vaikas yr nepilnametis ir jis skrenda be tievu lietuva ir teva nori kad padetu nuskristi vaiku su stiordesem kiek kainuoja?

 28. Atsakyti Dovile Gru 11, 2013 22:54

  Labas vakaras. Turiu tokį klausimą. Aš esu Rusijos piliete,bet su leidimų gyventi Lietuvoje. Greitai skrisiu į Prancuziją,bet skrydis bus su persodinimų Dubline. Norėčiau pasiteirauti, ar man,kaip Rusijos pilietei, bus reikalinga viza, jeigu Dublino oro uoste aš busiu vos 7 val. ?

 29. Atsakyti Ligita Gru 9, 2013 22:24

  Ar 16 metų galiu skristi viena į Anglija? (wizzair ar Ryanair kompanijomis) Reikalingas tėvų sutikimas?

 30. Atsakyti Paulina Gru 4, 2013 23:17

  Laba diena,
  norėjau paklausti, ar galima rankiniame bagaže vežtis dantų funkcinę plokštelę? Turi metalo vielutes. Ją laikau dėkle. Ar reikia kokios nors spec. pažymos? (kompanija Ryanair, skrydis Ryga-Švedija ir atgal).
  Ačiū.

 31. Atsakyti vitalija Gru 3, 2013 20:25

  Sveiki.
  jei istrintas i el.pasta atsiustas bilietas buvo istrintas ar atsiustumet pakartotinai?

 32. Atsakyti Tomas Gru 2, 2013 23:26

  laba,
  situacija tokia, langelije kur reikia pasirinkti dokumento tipa, ivedziauasmens tapatybes kortele, a is tikruju turi buti pasas, paso duomenis irasyti teisingai, ar bus del to problemu, chek in jau padarytas

 33. Atsakyti ILIJA Lap 26, 2013 23:28

  Sveiki. Skridis su Wizzair Kievas-Vilnius——Ar galyma bileta isigiti Lietuvoi? Ir Kaip biletu galetu pasinaudoti iej žmogus gyvena Ukrainoi/ar užtenka pasakiti kad biletas užsakitas, ar reiketu dar kaž kaip irodineti ar tureti kokia nors pažyma. AČIU.

 34. Atsakyti Vaiva Lap 4, 2013 17:56

  Sveiki, skrendu į Sardinijos salą(Italija), man 17m. skrendu su 18-mečiu, ar man reikia eiti pas notarą dėl tėvų sutikimo? Ar galiu skristi be jo?

 35. Atsakyti Petras Spa 31, 2013 20:22

  Sveiki, jei netycia klaidingai pasirinkau atvirkstini marsruta. Pinigai yra sumoketi, taciau check in dar nepadarytas. Noreciau suzinoti ar imanoma atgauti visus pinigus sumoketus uz bilietus? O galbut galima pakeisti ju marsuta?

  • Atsakyti Simona Lap 5, 2013 13:04

   Sveiki,
   Pagal aviakompanijos taisykles pinigai už bilietus nėra grąžinami. Jeigu dar nepadarėte registracijos yra galimas keitimas už aviakompanijos nustatytą mokestį.

  • Atsakyti Danutė Gru 8, 2013 09:27

   Labas.Noriu vasarai parsivežti savo anūką (6 metų) iš Airijos, kuris turi ir lietuvišką pasą .Tačiau noriu važiuoti su juo pirmiausia į Angliją, iš ten paimti kitą anūką ir važiuoti į Lietuvą. Noriu paklausti ar anūkui iš Airijos reikia turėti notaro patvirtintą dokumentą su tėvų sutikimu.Ar nekils problemų skrendant iš Airijos į Angliją ir iš Anglijos į Lietuvą

 36. Atsakyti Evelina Spa 22, 2013 15:02

  Na aišku, ačiū už informacija.

 37. Atsakyti Evelina Spa 21, 2013 12:25

  Tėvų sutikimo reik abiejų, ar užtenka vieno?

 38. Atsakyti Evelina Spa 20, 2013 20:12

  Labas vakaras, norėčiau pasiteirauti, man 17 metų ir ruošiuosi skirsti į Londoną su jūsų skrydžių kompanija. Ar būtinas tėvų sutikimas? Kokie dokumentai reikalingi ir kiek kg galima veštis be bagažo?

  • Atsakyti Simona Spa 21, 2013 10:56

   Sveiki,
   Taip, tėvų sutikimas yra būtinas. Reikalingas Jūsų asmens dokumentas (pasas arba ID kortelė). Galite nemokamai gabenti iki 10 kg svorio rankinį bagažą.

 39. Atsakyti alesia Spa 14, 2013 20:10

  sakykit ar galima, nusipirkus jau bilietus,pakeisti varda,mes uzrasem sutrumpinta forma o pase rasosi pilnas vardas,ar nebutina keist nes vardas tas pats tik sutrumpintas,ir jei reikia keist ar uz likusias papildomas raides reikia moketi ir kiek kainuoja?

  • Atsakyti Simona Spa 15, 2013 10:45

   Gali kilti problemų oro uoste, kadangi vardas nesutaps su pase esančiu. Tokiu atveju reikia keisti vardą.
   Susisiekite su konsultantu tel. 8 600 26766.

   • Atsakyti romas Spa 17, 2013 10:36

    sveiki,skrendat su air baltic i norvegija kiek galima veztis cigareciu ir alkoholio

    • Atsakyti Simona Spa 18, 2013 14:00

     Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

     1l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22% iki 60% ir 1.5l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%, arba 3l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%,
     2l alaus (2.5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2.5% iki 4.7%,
     18 m. sulaukę turistai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.
     Su savimi galite turėti, pavyzdžiui, 5l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 metų. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

 40. Atsakyti sandra Spa 13, 2013 18:23

  laba vakara.skrendu su norvegion kompanija pirkau elektronini bilieta.ar butina atsispausdint bilieta ar uztenka tik orderio nr?skrendu is rygos o trondheima.aciu

 41. Atsakyti RASA Spa 12, 2013 15:38

  skrendu su 14metu sunum i uk. mes galime nestis i salona 2 rankines po 10kg? ir kiek kainuotu registruotas bagazas po 15kg? ar galeciau pasiskambinus i kauna uzsisakyt bilietus,o atvykus i oro uosta pries skrydi susimoket?

  • Atsakyti RASA Spa 13, 2013 11:47

   uzsisakiau bilietus i uk su sunum. apmokesiu rytoj pavedimu banke. ar man reikia atsispausdint ta informacini lapa ,kurigavau i emaila ir ji pateikti banke apmokant? nes siuo metu neturiu spausdintuvo,tai tik vakare galesiu atsispausdint. o gal reikes is naujo suvesti duomenis ir vel atlikt registracija? prasau greito atsakymo.aciu.

  • Atsakyti Simona Spa 15, 2013 10:27

   Taip, Jums priklausys po 10 kg rankinio bagažo.
   Bilietus užsakant, reikia iš karto apmokėti.

 42. Atsakyti Karolina Spa 11, 2013 14:43

  Sveiki, norint atsisakyti skrydzio galima ir internetu ar tik skambuciu?

 43. Atsakyti Sigita Meškinienė Spa 11, 2013 13:21

  16 m dukra skrenda viena į Londoną spalio 24 d. Be tėvų sutikimo skristi vienai, bilieto ir paso, ar dar reikia kokių nors kitokių dokumentų.

 44. Atsakyti Regina Spa 10, 2013 11:05

  Sveiki,

  Norėjau paklausiti ar galima rankiniame bagaže turėti skutimosi peiliukų? Pincetą? ar jie turi būti kaip nors supakuoti? Skrisiu su Raynair aviakompanija.

  • Atsakyti Indrė Spa 10, 2013 11:10

   Taip, galima. Specialiai pakuoti nereikia

  • Atsakyti Austėja Bal 6, 2014 15:36

   Sveiki,

   man yra 17 metu ir skrisiu su Wizzair skrydziu kompanija i Eindhovena(Olandija) is Vilniaus ir is Briuselio skrisiu atgal i Vilniu su Ryanair kompanija. Skrisiu su pilnameciais draugais. Uz savaites po skrydziu man sueis 18 metu. Ar man reikia kokio nors tevu sutikimo skrendant abejomis kompanijoms ar kuria nors viena, ar is viso nereikia?

   Dekui uz atsakyma.

   • Atsakyti Milda Bal 7, 2014 09:12

    Sveiki,
    Keliaujant į Olandiją notaro patvirtintas tėvų sutikimas jums nėra būtinas. Dėl nepilnamečių asmenų lydėjimo susisiekite su mumis el. paštu info@kilti.lt

 45. Atsakyti adomas Spa 1, 2013 17:10

  laba diena noreciau suzinoti kokiu dokumentu reikia 16 metu asmeniui vykstanciam vienam i norvegija su norvegian oro linijomis

 46. Atsakyti Karolina Rgs 26, 2013 12:35

  Laba diena,

  Dar norėčiau pasiteirauti. Ar galima rankiniame bagaže skrendant su įmone Wizzair vežtis mobilaus pakrovėją ir fotoaparatą, bei patį mobilujį telefoną?

 47. Atsakyti Julius Rgs 25, 2013 10:22

  Sveiki,

  Skrendame į Angliją su Ryaniar skrydžių kompanija ir norėtume sužinoti keletą dalykų.
  1. Ar galima turėti rankiniame bagaže barzdaskutę?
  2. Ar blakstienų tušas laikomas skysčiu ir jį būtina dėti į maišelį?
  3. Ar galima rankiniame bagaže turėti tokį daiktą http://aic.lt/images/uploads/032030-wildo_spork-1.jpg? Nepakeičiamas dalykas keliaujant, tačiau tai stalo įrankis, nors ir iš plastiko.

 48. Atsakyti rAIMONDA Rgs 22, 2013 10:26

  Sveiki,norėjau pasiteirauti jei mes nebegalime niekur skristi o bilietai jau užsakyti ir pinigėliai jau sumokėti ar mes galime kaip nors atsiimti pinigėlius už tuos sumokėtus bilietus?

 49. Atsakyti Vitalija Rgs 20, 2013 15:11

  Laba diena. Noriu paklausti, ar aviakompanija wizzair priima keleivius iš Londono su laikinais keleivio pasais, kurie išduoti konsulate? Niekur nerandam tikslios informacijos, vieni sako, kad priima, kiti-kad ne. Kaip yra iš tikrųjų?

  • Atsakyti Simona Rgs 20, 2013 15:20

   Su asmens grįžimo pažymėjimu galite vykti tik į šalį, kurios pilietė esate. Į skrydį jus priims. Registruojantis į skrydį pažymėkite varnele, kad registruojatės skrydžiui į vieną pusę, jei turite bilietą skrydžiams į abi puses. Pasirinkite dokumento tipą „Kitas dokumentas“. Asmens grįžimo pažymėjimas turi savo kodą, kurį sudaro 2 raidės ir 6 skaitmenys, tad šį kodą ir turite vesti į langelį, skirtą dokumento numeriui. Toliau suveskite visus duomenis, kurių jūsų prašo.

 50. Atsakyti Regina Rgs 15, 2013 15:04

  Laba diena, vaikai nupirko man Ryanair bendroves bilietus spalio 4 d i Leeds Bredorda ir spalio 11 d atgal, Patvirtinima del bilietu pirkimo gavau ir i el. pasta ir i telefona, kada gausiu bilietus i el .pasta, kad galeciau atsispausdinti? Aciu.

  • Atsakyti Indrė Rgs 17, 2013 10:19

   Rekomenduojame susisiekti su aptarnavusiu agentu dėl įlaipinimo kuponų atsiuntimo

   • Atsakyti Gintare Geg 11, 2014 22:12

    Sveiki,norejau paklaust,mano seima gavom dovanu bilietus i ispanija vakams reikia pasu ar uzteks ir tapatybes korteliu?ir dar labai svarbu,kad liepos men isteku ir keisis mano pavarde,bet tapatybes korteles dar busiu nespejus pasikeist ar galesiu isskrist?

    • Atsakyti Milda Geg 12, 2014 08:43

     Sveiki,
     Skrendant į Ispaniją galite keliauti su asmens tapatybės kortelėmis. Jei prieš skrydį ištekate ir nespėjate pasikeisti tapatybės kortelės – turėkite su savimi santuokos liudijimą.

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!