DUK 492

Informacija keliaujantiemsČia galite sužinoti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus. Kelionei pasiruoškite iš anksto ir nepamirškite, kokie dokumentai yra reikalingi, koks bagažas jums priklauso, ką galite gabenti savo bagaže ir kt.!
Jei atsakymo nerandate – klauskite, o mes stengsimės jums atsakyti!

Su mumis galite susisiekti:
✉ el.paštu info@kilti.lt;
☎ skambinkite tel.nr. 8 600 26766.BAGAŽAS

Ar į kainą įskaičiuotas bagažo pervežimas?

– Į visų lėktuvų bilietų kainą įskaičiuota rankinio bagažo pervežimo paslauga. Dydžio ir svorio apribojimai priklauso nuo aviakompanijos.
– Į reguliariųjų reisų aviakompanijų (išskyrus airBaltic) lėktuvų bilietų kainą įskaičiuota ir registruoto bagažo pervežimo paslauga. Dydžio ir svorio apribojimai priklauso nuo aviakompanijos.
– Į pigių skrydžių bendrovių (pvz., RyanairWizzair) lėktuvo bilietų kainą registruoto bagažo pervežimo paslauga neįskaičiuota. Kokį bagažą galima gabenti keliaujant su šiomis aviakompanijomis, daugiau sužinoti galite skiltyje „Wizzair ir Ryanair bagažas“. Registruoto bagažo gabenimo paslaugą galima užsisakyti ir po bilietų pirkimo. Kreipkitės į konsultantus.

Ar galima gabenti skysčius rankiniame bagaže?

Rankiniame bagaže draudžiama gabenti didelį kiekį skysčių. Skysčius galima vežti ne didesnėse kaip 100 ml talpose. Jas reikia sudėti į vieną permatomą sandariai užsegama plastikinį maišelį. Bendras skysčių tūris – 1 l (maišelius galima įsigyti oro uostuose prie saugumo patikros punktų). „Dutty Free“ parduotuvėse pirktiems skysčiams apribojimai netaikomi. Daugiau informacijos apie bagažo turinį rasite čia >.

Ar galima gabenti vaistus?

Rankiniame bagaže galima vežtis nedidelius asmeniniam vartojimui skirtų nereceptinių ir receptinių vaistų kiekius (pvz. nuo skausmo, karščiavimo, virškinimo sutrikimų ar kontraceptines tabletes ir t.t.). Vežant receptinius vaistus turėkite vaistų receptą arba vaistų pasą. Vežant insuliną, jis laikomas kelionės metu gyvybiškai svarbiu skystu medikamentu ir neskaičiuojamas į rankiniame bagaže vežamus skysčius 100 ml talpose. Daugiau informacijos apie vaistų gabenimą galite rasti „Bagažo turinio taisyklės“ skyrelyje.

DOKUMENTAI

Kokie dokumentai reikalingi oro uoste registracijos į skrydį metu?

Prieš skrydį būtinai pasitikrinkite informaciją, pateikiamą jūsų aviabilieto užsakymo patvirtinime.
Jei registracija į skrydį jau atlikta, oro uoste turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, su kuriuo registravotės į skrydį ir įlaipinimo kortelę.

Kokie dokumentai reikalingi nepilnamečiams?

Svarbiausia turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą. Priklausomai nuo šalies, nepilnamečiams keliaujantiems be tėvų, gali prireikti vieno iš tėvų sutikimo, patvirtinto notaro. Daugiau informacijos –  Kelionės su vaikais >.

Ką daryti, jei baigėsi asmens tapatybę patvirtinančio dokumento galiojimo laikas?

Grįžti į Lietuvos Respubliką arba į kilmės valstybę galima su asmens grįžimo pažymėjimu, kuris išduodamas laikinai užsienio valstybėje esantiems asmenims, neturintiems kito tinkančio kelionėms kelionės dokumento. AGP išduoda Lietuvos Respublikos diplomatinių atstovybių ir konsulinių įstaigų konsuliniai pareigūnai. Lietuvos atstovybės užsienyje >.

 

LĖKTUVŲ BILIETAI

Kas yra pigių skrydžių bendrovės?

Kilti.lt bilietų rezervavimo sistemoje galima įsigyti ir pigių skrydžių bendrovių (Ryanair, Wizzair, Norwegian, Germanwings, Vueling, easyJet ir kt.) lėktuvų bilietus. Šios aviakompanijos siūlo pigius lėktuvų bilietus (nuo kelių eurų) į daugelį Europos miestų, mažindami išlaidas paslaugų kokybės sąskaita (nėra maitinimo skrydžio metu, už registruoto bagažo pervežimą imamas papildomas mokestis). Tačiau, priklausomai nuo reiso užpildymo, bilietų kaina gali siekti ir kelis šimtus eurų. Kuo anksčiau perkami bilietai, tuo jie, dažniausiai, yra pigesni.

Kaip rasti pigų lėktuvo bilietą?

Lėktuvų bilietų kainos nėra fiksuotos, todėl kainos kyla priklausomai nuo reiso užpildymo. Rekomenduojame lėktuvų bilietus įsigyti iš anksto. Jei jūsų kelionė numatoma šventiniu periodu, aviabilietus reiktų įsigyti 3-6 mėnesius prieš kelionę.
Taip pat rekomenduojame paieškos nustatymuose pasirinkti:
+/- 1 diena;
– neapriboti laiko (Laikas „Nesvarbu“)

Kaip nupirkti lėktuvo bilietą?

Aviabilietų užsakymo puslapyje pasirinkite kryptį, skrydžio datas, keleivių skaičių ir spauskite paieškos mygtuką. Pasirinkite vieną skrydžio variantą paspausdami mygtuką „Užsakyti“. Įrašykite keleivių duomenis. Įrašykite mokėjimo kortelės duomenis arba pasirinkite kitą mokėjimą būdą: banko pavedimu arba grynaisiais. Detalesnė informacija apie mokėjimą ir pristatymą skyrelyje „Mokėjimas ir pristatymas “.

Ar galima užsakyti lėktuvo bilietus telefonu?

Taip, išskyrus pigių skrydžių bendrovių aviabilietus. Tokiu atveju galite sumokėti tiek mokėjimo kortele, tiek banko pavedimu, tiek grynaisiais (detalią informaciją jums pateiks mūsų konsultantai). Lėktuvų bilietus gausite tuomet, kai mokėjimas pasieks „Zigzag Travel“ sąskaitą. Jei mokėjimas nepasieks sąskaitos iki nurodyto termino, užsakymas bus automatiškai anuliuotas.

Ar į lėktuvo bilieto kainą įskaičiuoti oro uosto mokesčiai?

Taip, visi oro uosto mokesčiai į lėktuvo bilietų kainą yra įskaičiuoti.

Ar galima gauti sąskaitą-faktūrą?

Galima. PVM sąskaitos faktūros išrašomos ne vėliau kaip iki kito mėnesio 15 dienos po pirkimo. Jei reikalinga sąskaita-faktūra, perkant lėktuvo bilietus pažymėkite varnele arba susisiekite su mūsų konsultantais nurodytais kontaktais.
Sąsk. faktūra

Kaip teisingai įrašyti keleivių vardus ir pavardes?

Keleivių vardus ir pavardes rašykite lotyniškomis raidėmis taip, kaip parašyta asmens dokumente, tik be lietuviškų ženklų (varnelių, brūkšnelių ir kt.). Nesumaišykite vietomis vardo ir pavardės. Dvigubus vardus ir pavardes rašykite taip, kaip nurodyta asmens dokumente. Atminkite, kad po aviabilieto patvirtinimo negalima atlikti jokių keitimų. Jei pastebėjote, kad padarėte klaidą, nedelsdami susisiekite su mumis.

Kas yra elektroninis lėktuvo bilietas ir kaip su juo keliauti?

Tarptautinė vežėjų oru asociacija (IATA) 2008 m. birželio 1 d. priėmė sprendimą dėl perėjimo prie elektroninių lėktuvų bilietų sistemos.
Elektroninis lėktuvo bilietas – tai elektroninis įrašas aviakompanijos kompiuterinėje sistemoje apie keleivio duomenis ir jo kelionės maršrutą.
Elektroninio lėktuvo bilieto įsigijimas labai paprastas ir pigus. Keleiviui nurodytu elektroniniu paštu atsiunčiamas elektroninis lėktuvo bilietas, kuriame nurodyta visa informacija kaip ir įprastame lėktuvo biliete. Elektroninį lėktuvo bilietą patartina atsispausdinti ir turėti su savimi oro uoste registracijos į skrydį metu.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Ką daryti, jei kūne yra metalinių dalių arba turiu implantą?

Gydytojo pažymos dėl kūne esančių nedidelių skeveldrų ar plokštelių nereikia. Tačiau gydytojo pažymos reikia, jeigu keleivis kūne turi didelę metalinę dalį, pvz.: galūnės protezą ar dirbtinį klubo sąnarį. Rekomenduojama turėti tokią pažymą anglų kalba.

Ar gali nėščia skristi lėktuvu?

Taip, tačiau gali prireikti papildomų pažymų iš gydytojo. Daugiau informacijos rasite „Informacija nėščiosioms“ skiltyje.

Ar galiu kartu pasiimti ir gyvūną?

Kai kurios aviakompanijos skraidina gyvūnus už papildomą mokestį. Pigių skrydžių bendrovės (Ryanair ir Wizzair) gyvūnų lėktuvu neskraidina. Daugiau informacijos galite rasti „Kelionės su gyvūnais“ skyrelyje.

 

Kiek grynųjų pinigų galima gabenti?

Kiekvienas asmuo, atvykstantis į Lietuvos Respubliką iš kitos ES valstybės narės arba išvykstantis iš Lietuvos Respublikos į kitą ES valstybę narę (pvz., iš Lietuvos į Ispaniją), muitinės pareigūnui pateikus Grynųjų pinigų deklaravimo formą ir pareikalavus, privalo raštu deklaruoti gabenamą 10 000 eurų (arba ją atitinkančią sumą kita valiuta) viršijančią grynųjų pinigų sumą.

492 thoughts on “DUK

 1. Reply Deimantė Feb 20, 2017 06:45

  Sveiki, norėjau paklausti, noriu skristi su vaiku i Olandija ar reikia tėčio sutikimo?

  • Reply Renata | Kilti.lt Feb 20, 2017 20:00

   Deimante, nepilnamečiui asmeniui keliaujant į Olandiją su mama, tėčio sutikimas nėra būtinas.

 2. Reply Dainius Feb 19, 2017 12:34

  Skrendame su persedimu. Bagazas tinkamas su oro bendrove wizzard, o rayanar 5 cm bagazo storis mazesnis. Ar tai reiskia kad bagazas bus per didelis ?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Feb 19, 2017 14:36

   Sveiki,
   keliaujant oro linijų bendrove Jums priklauso:
   ✔ Ryanair rankinis bagažas iki 10 kg, kurio išmatavimai negali viršyti 55x40x20 cm.
   ✔ Mažasis rankinis bagažas, kurio išmatavimai negali viršyti 35x20x20 cm.

   Keliaunt Wizzair -mažas orlaivio salono krepšys, kurio dydis 42x32x25.

   Jūsų rankinis bagažas privalo neviršyti šių kompanijų nurodytų limitų. Kitu atveju, bus paprašyta bagažą už papildomą mokestį gabenti registruoto bagažo skyriuje.

 3. Reply Ginte Feb 8, 2017 00:17

  Sveiki.
  Skrendu pirma karta is Norvegijos i Ryga su norvegian. Turiu auskarus bamboj ir liezuvy, ar juos reikia issimti? ir dar ar auksiniai papuosalai ant kuno gali buti? aciu :)

  • Reply Renata | Kilti.lt Feb 10, 2017 20:45

   Ginte, su papuošalais keliauti galima. Juos tektų išsiimti ir susidėti į atskirą dėžutę tik tokiu atveju, jei bus aptikta metalo detalių.

 4. Reply As Jan 25, 2017 20:19

  Laba diena.Gal galite paaiskinti kodel skrydziai dazniausiai su tokiais kvailais persedimais,jei zmogui reikia is Dublino i Vilniu nuskristi tai dar reikia skristi i kita puse ,kad ten 24 valandas pasedeti oro uoste ir toliau skristi.kaip cia iseina ? Kodel negaliu normaliai isskridus persedima daryti uz poros valandu be gulejimo ant suolo oro uoste, kad lagaminu rupintusi pats orouostas.Iseina taip ,kad orouostas specialiai sudaro salygas keleiviui vargti.Kodel kainos is lietuvos ir i Lietuva is Airijos tokios milziniskos,kad 15-20 dienu turiu dirbti kad galeciau ipirkti bilieta.I kitas salis daug toliau bilieti pigesni,kodel? Ar mes lietuviai esame turtiguju salis kaip,amerikieciai,ar leipcigieciai? Is Lenkijos kokios kaino ,o is musu …Nekenciu lietuvisko aptarnavimo ir kt…

  • Reply Simona | Kilti.lt Jan 26, 2017 10:43

   Labas rytas,

   Persėdimus ir kainas nustatome ne mes tad į jūsų pretenzijas negalime atsakyti.

 5. Reply Gintaute Jan 12, 2017 23:09

  Sveiki. Pirkau bilietus per wizzair. Sau,vyrui ir vaikui. Ir pirkom registruota bagaza taciau vyro vardu. Dabar atsitiko taip,kad vyras neskrenda. Ar kaip nors imanoma butu sau priskirti ta bagaza?

 6. Reply sigita Dec 21, 2016 10:15

  Sveiki,
  ar skrendant su gipsu (gipsuota ranka) reikalinga kokia nors gydytojo pažyma? metalų nėra.

 7. Reply Laima Dec 14, 2016 09:59

  Laba diena,
  Sūnus į užsienį (Norvegiją, Ispaniją) vyks su sulaužyta ranka, kurioje yra elastinės intramedulinės vinys vaikų kaulų lūžių fiksacijai. Ar užteks lietuviškai parašytos gydytojo pažymos, kuri tai patvirtina? Ar privalomas pažymos vertimas? Ar yra buvę atvejų, kad žmogus neleidžiamas išskristi?

  • Reply Simona | Kilti.lt Dec 23, 2016 11:59

   Laba diena,

   Skristi yra įmanoma, bet būtina gydytojo pažyma patvirtinanti, kad keleivis gali skristi. Geriausia, kad ją išsiverstumėte į anglų kalbą.

 8. Reply Audrius Nov 25, 2016 15:02

  Sveiki,
  Nusipirkau skrydį į Kutaisį,skrydis 12.14d iš wizz air gavau sąskaitą 10.23d. prieš kiek laiko iki skrydžio turėtų man atsiūsti bilietus?
  dėkui už atsakymą

  • Reply Simona | Kilti.lt Dec 5, 2016 12:36

   Laba diena,

   Bilietai siunčiami ne ankščiau nei 7-4 darbo dienos iki skrydžio tas bilietus dar gausite į nurodytą elektroninį paštą.

 9. Reply Audrius Nov 25, 2016 14:57

  Sveiki,
  Nusipirkau skrydį į Kutaisį,skrydis 12.14d iš wizz air gavau sąskaitą 10.23d. prieš kiek aliko iki skrydžio turėtų man atsiūsti bilietus?
  dėkui už atsakymą

  • Reply Simona | Kilti.lt Dec 5, 2016 12:35

   Laba diena,

   Bilietai siunčiami ne ankščiau kaip 7-4 darbo dienos iki skrydžio. Tad bilietus dar gausite į nurodytą savo elektroninį paštą.

 10. Reply tapati79 Nov 23, 2016 19:10

  Labas vakaras. Norėjau pasiteirauti.
  Ar skrendant iš Kauno oro uosto su ryanair kompanija į Airiją shannon miesta.
  Nekiltu keblumu gabenantis rusiškų cigarečių vieną bloką?
  Ir dar domina ar su sulūžusia koja, yra galimybė kauno oro uoste gauti neįgaliojo vežimėlį?
  Ačiū už atsakymą.

  • Reply Neringa | Kilti.lt Nov 25, 2016 11:17

   Sveiki,
   Į Airiją pilnamečiai asmenys gali gabenti iki:
   ✔ 800 vnt. cigarečių;
   ✔ 400 vnt. cigarilių;
   ✔ 200 vnt. cigarų;
   ✔ 1 kg tabako.
   Dėl vežimėlio, tai tokia galimybė yra, tačiau patariame iš anksto pranešti jog Jums bus reikalinga tokia paslauga oro uoste.

   • Reply vilija Nov 25, 2016 11:22

    laba diena,skrendu is Rygos oro uosto y dublina.Ar galiu registruotame bagaze vezti 2vnt. po 1l,stipraus alkoholio,kiek stipriuju gerimu galima issivezt is Latvijos?Aciu

 11. Reply Robertas Nov 17, 2016 08:53

  Laba diena,
  Norėčiau sužinoti apie dury free. Jei aš skrebdu Lisabona- Dublinas, Dublinas- Ryga. Ar galiu Lisabonie dury free parduotubės nusipirkti butelį vyno, ir ar vėliau neatims Dublino apsaugos poste.
  Pagarbiai,
  Robertas

  • Reply Neringa | Kilti.lt Nov 17, 2016 09:22

   Sveiki,
   Robertai, kadangi persėdimo metu reikės pereiti saugumo patikrą iš naujo alkoholinių gėrimų rankiniame bagaže turėti negalėsite. Alkoholinių gėrimų galite įsigyti „Duty Free“ parduotuvėse persėdimo metu (jau skrendant į galutinį tašką, šiuo atveju iš Dublino į Rygą).

 12. Reply Svetlana Nov 17, 2016 08:50

  Laba diena,

  kaip galima užsisakyti bagažą skrendant su WIZZAIR, jei perkant bilietą nebuvo užsakytas

 13. Reply Greta Oct 25, 2016 14:14

  Sveiki, skrendame i Punta Cana is Briuselio. Nusipirkome bilietus,laiske buvo parasyta ,kad belgijos pilieciams papildomu dokumentu nereikia,taciau ne belgijos pilieciams reikia kazkokiu dokumentu is ambasados. Ar tai galioja ir Europos sajungos pilieciams?
  Aciu

 14. Reply Vaidas Oct 1, 2016 00:30

  Labas.noreciau suzinot ar po narkozes galim skristi?aciu

 15. Reply Gintas Sep 29, 2016 07:15

  Laba diena . Kulnakaulis po operacijos sutvirtintas 3 metaliniais sraiktais – ar reikalinga tai patvirtinanti pazyma ?

 16. Reply Osvaldas Sep 18, 2016 20:17

  Sveiki,
  Esame rezervavę bilietus iš Varšuvos į Zagrebą. Tai ką mums daryti nuvykus į Lenkiją? Ar mums reikia juos kažkur atsispausdinti, nes turime tik rezervacijos popierius kažkokius atsispausdinę.

  • Reply Neringa | Kilti.lt Sep 21, 2016 08:37

   Sveiki,
   Jei turite jau bilietus, tai reikia juos atsispausdinti ir turėti su savimi oro uoste.

 17. Reply Silverijus Sep 14, 2016 08:20

  Sveiki noriu paklausti man yra 16m ar as Galiu skristi be tevu sutikimo isduota lapo y ispanija ar dar kurnors ar butinai man reikalingas tevu sutikimo lapas ar jau nuo 16m nereikia nes kiek skaiciau raso,Kad nereikia noriu pasiklausti noriu vykti vienas taij leidimo man Reikia ar ne?

  • Reply Kilti.lt Sep 14, 2016 12:40

   Sveiki,
   Keliaujant po Šengeno zonos šalis vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nepilnamečiams nereikalingas.

 18. Reply Aistė Sep 11, 2016 15:41

  Sveiki, man 16 metų ir skrisiu viena su Wizz Air iš Palangos į Londoną. Ar būtina turėti tėvų sutikimą ar ne ?

  • Reply Kilti.lt Sep 12, 2016 11:51

   Sveiki,
   Nepilnamečiams, keliaujantiems už Šengeno zonos ribų – būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 19. Reply ROMA AGENTOVICIENE Aug 11, 2016 15:01

  antra karta perku bilietus per jusu kompanija ir antra karta yra suklaidinama data. Labai gaila, kad nenufotografavau originalo,deja dabar negaliu irodyti. PRAEITA KARTA ATSAUKTAS SKRYDIS MAN KAINAVO 80 EURU,SI KARTA 34,VISO UZDIRBOTE 114 EIRU, as suprantu ,kad tai jusu biznis,bet gal to per daug.Sekanti karta KALBESIM TEISME.

  • Reply Neringa | Kilti.lt Aug 11, 2016 15:42

   Laba diena,
   Apgailestaujame dėl Jūsų situacijos, tačiau kiekvienas užsakymą bei pasirinktas datas Jūs matote dar prieš apmokant pinigus, šiuo atveju labai sudėtinga būtų spręsti kokia problema buvo nutikusi, kad nesutampa pageidaujamos datos.

 20. Reply Vitalija Aug 9, 2016 20:46

  Sveiki ,nesupratau kur dingo mano klausimeliai parasyti vakar,nei klausimu nematau nei atsakymu del skrydimo i Norvegija

 21. Reply Vitalija Aug 8, 2016 20:33

  Sveiki , turiu keleta klausimeliu noriu skristi i Norvegija pas sunu ,ir noriu buti tikra kad praeisiu muitine ir niekas nesugadins nuotaikos ….esu 1grupes invalide operuotas stuburas 6 kartus paskutini karta 2015m ir beveik visi slanksteliai suristi titaniniais varstais ir plastika ,kaip supratau reikalinga pazyma ir dar anglu kalba .1.Ar tikrai reikalinga ta pazyma ?.2Kas ta pazyma turi parasyti ar seimos gydytojas ar gydytojas kuris operavo?3.Kiek ta pazyma galioja? 4.gal tinka epikrize is skyriaus kur 2015m operavo,ten viskas surasyta,ar 2016 m gavau grupe ir ten turiu neurochirurgo konsultacija .5 Ar reikalinga speciali pazyma?.6 Ar reikalingas notaro patvirtinimas?

  • Reply Neringa | Kilti.lt Aug 10, 2016 15:49

   Sveiki,
   Rekomenduojama turėti gydytojo pažymą anglų kalba, kad kūne yra įdėti varžtai. Specialių formų, kaip tai turi būti parašyta, niekas nenurodo. Gydytojas, kuris gali išrašyti tokią pažymą, ją ir išrašo.

 22. Reply N.P. Aug 3, 2016 20:16

  Sveiki, norejau paklausti ar skrendant i Anglija galima tureti tik asmens kortele ar reikia ir paso?

 23. Reply Evelina Jul 21, 2016 13:09

  Sveiki ar galiu skristi su draugu i Norvegija? Man yra 17metu o jam 19. Aciu uz atsakyma.

 24. Reply Erikas Jul 14, 2016 11:48

  Sveiki,
  Ar galiu keliauti vienas (16m) į Londoną iš Rygos? Turiu notaro patvirtintą sutikimą.

 25. Reply Gintarė Jul 14, 2016 10:19

  Laba diena. As skrisiu pirma karta. Užsisakiau bilieta ir jis yra telefone, ryanair programėlėje ir jeigu mano telefonas yra skilęs jiems netrugdys nuskenuoti barkodo ant bilieto?

 26. Reply Viktorija Jul 8, 2016 15:07

  Sveiki, sakykit ar galima skrendant su lektuvu rankiniame bagaze tureti saldytu kreveciu ir nesaldytus moliuskus kiautuose? (norwegian kompanija)

 27. Reply Stasys Jul 4, 2016 00:36

  Sveiki,
  Esu nepilnametis ir skrisiu pirmą kartą kartu su savo broliais, (kurie taip pat nėra pilnamečiai) į Norvegiją, per tris persėdimus: Vilnius – Copenhagen Kastrum ; Copenhagen Kastrup – Oslo Gardermoen ; Oslo Gardermoen – Bodo. Žinau, kad atvykti į oro geriausia yra likus 2 valandoms iki skrydžio, nuvykus pirmiausia turime prisiregistruoti, taip pat žinau, kad prisiregistruojant reikia turėti kartu su savimi tėvų sutikimą išverstą į anglų kalbą ir patvirtinto notaro. Ten kiek supratau taip pat turime paklausti dėl savo pagažo, visgi skrisime per tris persėdimus ir man idomu ar jį perkels patys iki pat Oslo? Žinau, kad skamba kvailai, bet jaučiuosi pasimetęs, angliškai kalbu vidutiniškai ir jaučiu atsakomybę už brolius, nes esu viriausias iš jų.. Nesuprantu tik ar atvykus į Copenhagen Kastrum reikės viską daryti tą patį ką darysime Vilniuje? Ta prasme ‘check in’ ten vėl turėsime pateikti savo dokumentus ir tą notaro patvirtintą sutikimą? poto vel pereiti saugos kontrolę susirasti savo ‘vartus’ ir taip pateksim į liektuvą.. Tikiuos ką nors supratot iš mano šios rašlevos. Jei galite prašau jūsų pasakyti ką neteisingai supratau ir jei nesunku nupasakoti bent šiek tiek elementariausius dalykus.. Nes nesigaudau, o skristi reikės jau rytoj.. Ačiū jums !

 28. Reply Julija Jun 21, 2016 20:41

  Sveiki, skrisiu su Ryanair kompanija iš Vilniaus į Norvegiją. Pagal viską galiu turėti lagaminą ir mažą rankinę. Tačiau ar praleis mane su vidutinio dydžio kuprine?

  • Reply Kilti.lt Jun 22, 2016 16:04

   Sveiki,
   Jei manote, jog savo bagažą sutalpinsite į patikros dėžes – problemų kilti neturėtų. Jei bagažas netilps – teks gabenti kaip registruotą bagažą už papildomą mokestį.

 29. Reply Gedas Jun 14, 2016 16:12

  Sveiki,

  ar keliaujant su sugipsuota ranka reikia kazkokiu papildomu dokumentu?

 30. Reply Remigijus Jun 4, 2016 21:52

  Sveiki.Skrisiu is Norvegijos i Lietuva su NORWEGIAN ,ar galima rankiniame bagaze tureti kompiuteriniu komponentu :vaizdo plokte,pagrindine plokste,procesorius,,ir kaip su muitine nebus problemu.Dekui uz demesi.

  • Reply Kilti.lt Jun 6, 2016 14:20

   Sveiki,
   Problemų kilti neturėtų. Tikslios informacijos rekomenduojame teirautis Norvegijos muitinėje.

 31. Reply Deimante Jun 2, 2016 19:15

  Sveiki, atliekant registracija i skrydi nereikejo nurodyti asmens kodo tik korteles numeri, anksciau visada reikdavo ir asmens koda nurodyti, ar cia viskas gerai?

  • Reply Kilti.lt Jun 6, 2016 14:19

   Sveiki,
   Įsigyjant bilietus ir registruojantis į skrydį asmens kodas nereikalingas.

 32. Reply Ema Jun 2, 2016 08:53

  Sveki,
  turiu luzusi raktikauli stvirtinta plokstele, ar reikia gydytojo pazymos? (anglu kalba? patvirtintos notaro?)

  • Reply Kilti.lt Jun 2, 2016 10:17

   Sveiki,
   Reikalinga gydytojo pažyma, rekomenduojama anglų kalba. Notaro patvirtinimo nereikia.

 33. Reply Juste May 8, 2016 09:00

  Sveiki,
  Norejau paklausti ar rankiniame bagaze, galima veztis zvejybos reikmenis?
  Dekoju

 34. Reply dovile Apr 28, 2016 18:07

  Sveiki,
  zadam skristi i lietuva is danijos su wizz air kompanija. Norim daryti vaikams pasus, ar nekils problemu oro uoste pateikiant asmens gryzimo dokumentus?
  ir kaip yra su nesciosiom, skrendant busiu 32 savaitej o gristant 33 savaitej. Nes buvau siandien pas gydytoja klausiau jos ar reikia kokios pazymos sako kad ne tai kaip yra is tikruju? kad nekiltu problemu.
  skrendant i lietuva busiu su mergautine pavarde, kadangi lietuvoje darysimes pasus, skrendant atgal jau busiu su kita pavarde, kaip dabar ta bilieta pirkti?

  • Reply Kilti.lt Apr 29, 2016 15:03

   Sveiki,

   Jeigu vaikai yra Lietuvos Respublikos piliečiai tai problemų nekils. Grįžimo pažymėjimas galioja tik vieną kartą.
   Nėštukės gali keliauti iki 34 nėštumo savaitės. Nėštukės nuo 28 nėštumo savaitės privalo turėti gydytojo išduotą medicininę pažymą, patvirtinančią, jog gali skristi. Wizzair aviakompanija nėštukės skrenda savanoriškai, prisiimdamos visą galimą riziką ir atsakomybę už galimus jos ir kūdikio sveikatos sutrikimus.
   Jeigu grįžusi keisite asmens dokumentą, tai ir bilietus turite pirkti du skirtingus, nes po to gali kilti problemų oro uoste.

 35. Reply Deimante Mar 30, 2016 12:38

  Sveiki,

  ar galima atvykus į oro uostą, pasitikrinti ar turimas rankinio bagažo lagaminas ,,telpa į matavimo dėžę” ? Ar visada tos ,,matavimo dėžės” ir nebus problemų norint pamatuoti ar telpa, jei skrydis tik kitą dieną bus?

 36. Reply Deimante Mar 29, 2016 09:22

  Sveiki,

  skrisiu su Rynair.

  Kilo klausimas, rankiniame bagaže turėsiu supakuotą dovaną – kurioje bus diržas ir sąsagos, ar nereiks tikrinant daiktų išpakuoti visko, dovanos? Ar viskas gerai turėtų būti ir įpakavus dovaną?

  • Reply Kilti.lt Mar 29, 2016 09:36

   Sveiki,
   Jei oro uosto apsaugos darbuotojams kils įtarimų dovaną gali tekti išpakuoti.

 37. Reply Odeta Mar 22, 2016 08:12

  Sveiki. Ar kils problemų praeinant pro kontrolės punktą,jei mano dantys iš vidaus sutvirtinti mažomis metalinėmis vielutėmis (po breketų nešiojimo)? Jokios pažymos neturiu ir neturiu galimybės ją gauti,nes skrydis jau rytoj. Ačiū už atsakymą

 38. Reply diana Feb 29, 2016 20:17

  laba diena,norejau paklausti ar reikia is daktaro pazymos luzus rankai nera gipso tik itvaras?skrendant su wiz air.aciu.

  • Reply Kilti.lt Mar 1, 2016 16:53

   Sveiki,
   Nėra reikalinga pažyma.

  • Reply Anonimas Mar 21, 2016 00:00

   Sveiki
   Norime vasara skristi lėktuvu į Angliją į Donkasterį iš Vilniaus. Planuojame vežtis su savim 40 bloku cigarečių. Ar būtų kokiu problemų su tuo? Kiek girdėjau vienas žmogus gali vežtis su savim apie 16 blokų cigarečių, ar tai tiesa? Ir ar būtina su savim turėti čekį?

   • Reply Kilti.lt Mar 21, 2016 14:28

    Keliaujant į Jungtinę Karalystę leistinas, maksimalus gabenti, pilnamečio asmens tabako kiekis – 4 blokai (800 vnt. cigarečių).
    Jei tabako gaminiai yra su Lietuviškomis banderolėmis įsigijimo čekis nereikalingas.

  • Reply diana Apr 30, 2016 19:21

   Laba diena norejau paklausti del paso.kiek turi galioti pasas kad dar galetum vykti I kita sali is LT?jaigu savaite ar beileis I Belfasta ar Dublina?

   • Reply Kilti.lt May 2, 2016 15:20

    Sveiki,
    Airija ir Jungtinė Karalystė su išlygomis priklauso Šengeno erdvei, todėl į šias šalis galite vykti prieš baigiantis dokumentui. Bet dėl naujausios informacijos rekomenduojame pasiteirauti Migracijos departamento informacijos.

 39. Reply Reda Feb 28, 2016 15:52

  Sveiki. Po savaitės skrendu iš Rygos į Stokholmą. Turiu jums keletą klausimų :)
  1. Man 16 metų ir aš skrendu su Norwegian oro linijomis. Turiu tėvų sutikimą parašytą lietuvių kalba. Ar man jo gali prireikti? Ar tinka,kad jis parašytas lietuviškai ar turi būti anglų kalba?
  2. Mano bilietas elektroninis, turiu telefone Norwegian aplikaciją, kurioje yra mano bilietas. Ar man jį būtina atsispausdinti? Ir ar atėjus į oro uostą eiti į registratūrą,tam,kad mane užregistruotų. Nes girdėjau, kai turi tokį elektroninį bilietą tai kitaip būna.
  3. Ar galima vežtis supakuotų saldainių? Skutimosi peiliukų jei jie supakuoti?

  • Reply Kilti.lt Mar 1, 2016 16:48

   Sveiki,
   1. Rekomenduojame turėti ir anglišką vertimą.
   2. Rekomenduojame turėti spausdintą lėktuvo bilieto variantą.
   3. Galite gabenti supakuotus saldainius ir peiliukus. Svarbiausia, kad ašmenys būtų apsaugoti.

 40. Reply vytaute Feb 4, 2016 21:52

  laba diena norejau pasiteirauti ar rankiniame bagaze galima vestis nesiojama kompiuteri

 41. Reply Kristina Jan 31, 2016 23:46

  Sveiki norejau paklausti skrydis Vilnius-Eindhovenas, kiek cigareciu galiu veztis? aciu uz atsakyma

 42. Reply Egle Jan 25, 2016 12:40

  Laba diena
  Kiek dienu likus iki ID galiojimo pabaigos galima skristi su wizzair Olandija-Lietuva?

 43. Reply Lukas Dec 13, 2015 17:48

  Sveiki, noreciau skristi su small planet airlines ir skaiciau kad galiu nemokamai pasiimti registruoto bagazo iki 20kg ir dar rankinio bagazo 5kg ar tai tiesa?

 44. Reply Elija Dec 10, 2015 08:12

  Sveiki, ar Wizaire įmanoma atšaukti skrydį, likus savaitei, nes pasikeitė planai. Ar įmanomas pinigų grąžinimas už bilietą.?

 45. Reply Dovilė Nov 22, 2015 01:34

  Sveiki,

  Ar įvyko kokių pakeitimų pastaruoju metu dėl patikrai reikalingų pateikti dokumentų? Ar vis dar galima keliauti Europoje turint vien tik ID kortelę?

 46. Reply Ligita Oct 8, 2015 18:58

  Labas vakaras,dėtas širdies aparatas ar reikia pazymos is daktarų,skris su Ryanair ankščiau nebuvo jokių problemų kai skrido parodydavo,kad aparatas ir viskas, ir kaip vežtis vaistus kuriuos turi vartoti (skrenda tik su rankiniu bagažu)

  • Reply Kilti.lt Oct 9, 2015 12:36

   Sveiki,
   Turint širdies stimuliatorių būtinas dokumentas. Kietos formos vaistus galite gabenti rankiniame bagaže įprastai. Jei vaistai receptiniai – būtinas receptas.

 47. Reply Aistė Jul 12, 2015 22:15

  Sveiki,

  Pirmą kartą skrendame su ‘small planet airlines’. Į Maljorką. Kaip elgtis oro uoste atvykus į jį kur eiti, kur registruotis, ką pateikti registracijoje, kur palikti lagaminus ir rankinį bagažą, kur eiti kai reikia praeiti pro kontrolę, ką palikti ant stalelio, kad nuo metalo nepypsėtų ( pamiršau kaip tas vadinasi :D) ir kaip patekti į lėktuvą. Kaip žinoti kur eiti? Ir kaip kitoje šalyje Maljorkoje registruotis oro uoste, nes inernetu nesame užsiregistravę. Ir kaip atsiimti Maljorkoje lagaminus? Ačiū už atsakymą :)

  • Reply Kilti.lt Jul 13, 2015 10:25

   Sveiki,
   Atvykę į oro uostą visuomet sekite stenduose nurodytą savo skrydžio numerį, kuris yra pažymėtas biliete. Jeigu skrendate su registruotu bagažu ir turite įlaipinimo bilietą atvykę į oro uostą iš pradžių turite priduoti bagažą prie vieno iš registracijos stalų, ir tik tada eiti prie saugumo patikros punkto. Rekomenduojame atvykti į oro uostą bent 2 val. iki skrydžio.
   Registracija pabaigiama likus 40 minučių iki numatyto orlaivio išvykimo. Pavėlavę užsiregistruoti keleiviai į lėktuvą neįleidžiami.
   Atvykus į oro uostą, jei neturite registruojamo bagažo jums reikia eiti link patikros. Praėjus patikrinimą jūs susirasite savo įlaipinimo vartus ir ten lauksite įlaipinimo į lėktuvą. Prieš įlipant jūsų bilietas bus dar kartą tikrinamas. Tikimės, kad mūsų pateikta informacija padės jums jaustis patogiau atvykus į oro uostą.
   Informaciją apie bagažo taisykles galite rasti čia.
   Jei kils neaiškumų visuomet galite kreiptis pagalbos į oro uosto darbuotojus.

 48. Reply Karolis Jul 8, 2015 12:23

  Sveiki jeigu man 17metu ar galiu skrist su airbaltic vienas jeigu turiu tevu leidima skristi vienam?

 49. Reply Zelma Jun 6, 2015 15:13

  Sveiki, skubėjau pirkti bilietus skristi iš Rygos i Belgiją (sarlote) nuo rytoj (sekmadienio) iki trečiadienio. Ar galima perkelti i ketvirtadienį iki šeštadienio iš Vilniaus i Belgija skristi?

  Atsiprašau už nepatogumą.

  Laukiu jūsų atsakymo, jei yra galimybė.

 50. Reply Deividas May 27, 2015 13:37

  sveiki,norejau suzinoti,uzsakem bilieta dviems zmonems,tai uztenka viena bilieta atsispauzdint ar reikia kiekvienam po atskira?

 51. Reply Domantė May 1, 2015 12:18

  Sveiki. Skrendu su Wizzair į Lietuvą. Mano lagaminas yra nedidelis bet as jį prisikroviau 20kg ar nieko blogo kad lagamino priekis issipute :) nezinau kaip kitaip pasakyti pakilo bei ismatavimai tokie ilgis 52cm plotis 37 o va auksis su tuo išsikisimu sudaro beveik 40cm. Ar nieko tokio? Nes skaičiau kad gali ismatavimai buti :Didžiausi vieno pro bagažo skyriaus duris telpančio bagažo vieneto matmenys yra:

  plotis: 1,499 m
  aukštis: 1,194 m
  ilgis: 1,715 m

  Siekiant užtikrinti saugą ir išvengti pavojaus sveikatai, vieno bagažo vieneto svoris neturi viršyti 32 kilogramų.
  TAI KIEK SUPRANTU VISKAS GERAI SU MANO BAGAŽU.
  AČIŪ UŽ ATSAKYMĄ.

  • Reply Milda May 4, 2015 10:38

   Sveiki,
   Jei Jūsų gabenamas lagaminas neviršija leistino svorio ir išmatavimų – galite keliauti :)

 52. Reply Vaida Apr 22, 2015 08:12

  Laba diena, kdel neliu nusiprkti bilieto is Alesundo Norvegija i Vilniu? Neleidzia pasirinti Alesundo orouosto. Aciu

 53. Reply Aleks Mar 8, 2015 21:46

  Sveiki, ar imanoma kaip nors grazinti biletus ar atsisakiti ju ?

 54. Reply Gintarė Feb 25, 2015 19:12

  Sveiki,

  Skrisiu iš Ispanijos į Varšuvą su norwegian oro linijomis ar galima rankiniame bagaže vežtis šokolado ir šokoladinių saldainių? Ar yra kokie nors šių gaminių svorio apribojimai?

 55. Reply Gintare Feb 24, 2015 14:58

  Sveiki, norejau paklausti ar imanoma mociutei kuriai 85metai uzsakyti lydinti asmeni.? ..reiketu kad tiesiog kas nors ja nuvestu prie vartu is kuriu skris lektuvas…kelione butu su Ryanair. ..jei tai imanoma kokiu budu butu galima tai padaryti?

  • Reply Milda Feb 24, 2015 15:12

   Sveiki,
   Aviakompanija Ryanair neteikia palydos paslaugos. Rekomenduojame susirasti bendrakeleivį, kuris sutiktų palydėti keliaujantį asmenį.

 56. Reply Olga Feb 9, 2015 14:12

  Sveiki,]

  Keliaujame su Wizzair iš Vilniaus į Lutoną.
  Vyrui buvo atlikta operacija ir yra įdėti į rankos piršto kaulą metaliniai varžteliai. Ar reikalinga gydytojo pažymą apie tai?
  Taip pat, ar užteks asmens tapatybės kortelės oro uoste? Paso nereikia?

  Ačiū

  • Reply Milda Feb 9, 2015 14:19

   Sveiki,
   Į Jungtinę Karalystę galite keliauti su ID kortele.
   Keliaujant su implantu reikalinga gydytojo pažyma arba rentgeno nuotrauka.

 57. Reply Rima Jan 8, 2015 07:54

  Labas rytas , skrendu į Norvegija , ar galima rankinaime bagaže vežti varškės sųrį ir varškės sūrelius . o TAIp pat vaikišką knygutę su elementais . Dėkui už atsakymą

  • Reply Milda Jan 8, 2015 09:29

   Sveiki,
   Varškės sūrį ir sūrelius galite gabenti.
   Vaikišką knygutę galite gabenti. Elementus išimkite, supakuokite ir gabenkite atskirai.

 58. Reply Lina Nov 7, 2014 09:24

  Sveiki,
  Skrisiu su wizzair. Rankiniame bagaze vesiu kvepalus 100 ml. Ar butina dedant i maiseli isimti juos is dezutes? ir ar galima i rankini bagaza isideti plauku kirpimo masinele?

  • Reply Milda Nov 7, 2014 10:12

   Sveiki,
   Kvepalus galite gabenti dėžutėje. Dėžutę įdėkite į skysčiams skirtą maišelį.
   Plaukų kirpimo mašinėlę, kurios ašmenys neviršija 6 cm ir yra apsaugoti, galite gabenti.

 59. Reply Julija Oct 23, 2014 12:54

  sveiki, norejau paklausti ar skrendant su norwegian air kompanija galima imti prie saves moteriska rankinuka? turiu maza lagamina 10kg.

  • Reply Milda Oct 23, 2014 15:41

   Sveiki,
   Aviakompanija Norwegian Air galite gabenti orlaivio salone bagažą, kurio išmatavimai 55x40x23cm, svoris iki 10 kg. Taip pat galite su savimi mažą bagažo vienetą (rankinuką arba kompiuterio dėklą), kuris tilptų po sėdyne esančia priešais Jus.

 60. Reply Vitalijus Oct 19, 2014 13:09

  Sveiki! Vakar pirkau bilieta per interneta ir blogai uzpildziau savo paso duomenys kad pasas galiojimas laikas baigesi siandien bet istikruju galiojimas baigesi 2020metu,o ryt jau isskrendu.Nebus man problemu kad negalesiu isskrysti ? Laukiu atsakymo! Is anksto aciu

 61. Reply Zydre Oct 15, 2014 08:57

  Laba diena,
  Norejom pasiklausti, pirkom elektonini bilieta i Airija , spalio 23d. skrydis, veliau jo atsisakem ir uzpildem kazkoki blanka kad grazintu pinigus, taciau jokio atsakymo i el.pasta negavome, sakykite kur kreiptis ir kaip suzinot ar grazins mums pinigelius ar ne. (pirktas bilietas ir moketas vyro vardu Zydrunas Apolianskas, el pastas zydriuks@gmail.com)
  dekoju uz atsakyma

  • Reply Milda Oct 15, 2014 10:56

   Sveiki,
   Dėl tikslios informacijos rekomenduojame kreiptis į portalą iš kurio este įsigiję bilietus.

 62. Reply Kristina Sep 23, 2014 19:22

  sveiki turiu bilietus suaugusiam ir vaikui nuo 3-ju metu spalio 21d 11h is Kauno oro uosto,taciau neskrisime….gal yra norinciu persirasyti ta bilietuka ant saves,gautusi daug pigiau!!! jei norinciu yra prasome kreiptis numeriu 867851569:)

 63. Reply Aiste Sep 9, 2014 17:04

  Laba diena, ar galima skrendant su ryanair firma is Norvegijos rankiniame bagaze veztis siurbli?

 64. Reply nika Aug 21, 2014 17:50

  pirmą kartą skrisime su registruotu bagažu.
  klausimai:
  1. Ar į jį galima susidėti šampūnus, kosmetiką ir t.t. – visa tai, ką anksčiau dėdavom į rankinį bagažą ir ką reikėdavo pateikti patikrai.
  3. Kai priduodi tą registruotą bagažą, turi gauti kažkokį taloną ar ką?
  2. Kai išlipi iš lėktuvo, kur reikia eiti atsiimti savo registruoto bagažo (jei galima, išsamiau, nes visai neįsivaizduoju, kur ir kaip tai vyksta).

  • Reply Milda Aug 22, 2014 08:30

   Sveiki,
   1. Taip galite gabenti. Nebus taikomas 100 ml ir 1 litro apribojimas skysčių gabenimui.
   2. Atidavus registruotą bagažą ant Jūsų bagažo užklijuojamas lipdukas, taip pat užklijuojamas lipdukas ir ant Jūsų bilieto.
   3. Nusileidus lėktuvui ir atvykus į oro uosto atvykimo salę yra nurodyta vieta bagažo atsiėmimui, kur ir galėsite atsiimti savo bagažą. Tik asmuo, turintis bagažo kvitą ir bagažo identifikavimo etiketę, turi teisę atsiimti registruotąjį bagažą.

 65. Reply Lina Aug 19, 2014 22:33

  Sveiki , isvykstam is UK i Lietuva atostogoms , kuriu metu vyks musu vestuves, suprantama kad keisis jaunosios pavarde, bet biliete bus sena , ar nekils problemu griztant i UK su nauja pavarde ?

  Aciu

 66. Reply Laura Aug 11, 2014 19:59

  Sveiki, ar galima skristi vienam 16 metu be notaro patvirtinimo ryanair oro linija is Londono?

 67. Reply Migle Aug 10, 2014 15:47

  Sveiki,

  Atskridome su naujagimiu i lietuva vardas buvo Emily laikinam keliones dokumente. Gryze sulietuvinom ir dabar jin tapo Emilija. Lektuvo bilietas pirktas Emily vardu wizzair, ar bus bedu, reik keist varda biliete?
  Aciu!

  • Reply Simona Aug 11, 2014 12:44

   Laba diena,

   Jeigu turite oficialų dokumentą, kad keitėte vardą, turėkite jį oro uoste – neturėtų kilti problemų.

 68. Reply milda Jul 7, 2014 16:26

  Sveiki. Tėvai paliko pas mane paviešėti anūką (11 metų). Ar aš galėsiu jį išsiųsti į Norvegiją? Esu girdėjusi. kad galima užsakyti palydovo paslaugas. Bet ar aš turėsiu tokią teisę , jei esu ne mama o močiutė?

  • Reply Milda Jul 7, 2014 16:27

   Sveiki,
   Galite užsakyti palydos paslaugą. Jums reikia pasidomėti kokios aviakompanijos skrenda Jūsų norimu maršrutu ir ar jos teikia vaikų palydos paslaugas.

 69. Reply Jurate Jun 30, 2014 18:47

  Sveiki man rytoi kelione is anglijos i Lietuva ir buvau isvykus negalejau padaryti check in, grizus sian diena isiunciiau duomenis ir viska uzpildziau bet ar gausiu bilietus iki rytojaus pietu? Gal galyte pasakyti kad nesinervuociau? ACIU

 70. Reply Mile Jun 22, 2014 13:19

  Laba diena.rugpjucio menesi 15m dukra turi grist viena namo.is Bremeno i Vilniu.kokiu dokumentu reikia ir ar gali viena skristi?

 71. Reply Iruna Jun 20, 2014 09:52

  Laba diena, noreciau paklausti ar skrendant oro linija “Norwegian Air Shuttle” yra lydinti stiuardese nepilnameciui zmogui??

  • Reply Milda Jun 20, 2014 10:02

   Sveiki,
   Vaikas turi keliauti lydimas asmens ne jaunesnio kaip 16 metų amžiaus. Nelydimo vaiko minimalios paslaugos galimos vaikams nuo 5 iki 15 metų amžiaus (imtinai).
   Nepilnamečių palydos paslauga yra privaloma vaikams kurių amžius nuo 5 iki 11 metų amžiaus (imtinai) kurie keliauja vieni ar be suaugusioje (nuo 16 metų amžiaus) ir neprivaloma tiems keleiviams, kurių amžius nuo 12 iki 15 metų amžiaus.

 72. Reply Liliana Jun 17, 2014 11:45

  O skrendant per 16 gimtadienį su Ryanair, įleistų į lėktuvą?

  • Reply Milda Jul 10, 2014 15:18

   Sveiki,
   Aviakompanijos Ryanair konsultantų suteiktais duomenimis gimimo dieną Jums jau yra 16 metų, taigi problemų kilti neturėtų.

 73. Reply Kristina Jun 16, 2014 17:28

  Sveiki! Ar galima skristi i Lanzarote su tapatybes kortele is Didziosios Britanijos per Norvegian oro kompanija?

  • Reply Milda Jun 17, 2014 10:24

   Sveiki,
   Iš Jungtinės Karalystės į Ispaniją galite keliauti su ID kortele. Daugiau informacijos apie kelionės dokumentus (pasas arID kortelė) galite rasti čia.

 74. Reply Greta Jun 16, 2014 10:15

  Sveiki. Šią vasarą kartu su nepilnamečiu broliu planuojame skristi į Norvegiją. Bet skrisime iš Anglijos. Ar reikia bent vienai valstybei Anglijai ar Norvegijai pateikti tėvų sutikimą. Jam aštuoneri.

  • Reply Milda Jun 16, 2014 11:02

   Sveiki,
   Galime atsakyti tik apie keliones susijusias su Lietuva. Šiuo atveju rekomenduojame Jums informacijos teirautis Anglijos arba Norvegijos muitinėje.

 75. Reply Liliana Jun 15, 2014 10:44

  Sveiki. Norėjau paklausti, ar likus kelioms dienoms iki 16 gimtadienio galėčiau skristi viena? Turėčiau notaro sutikimus ir pan. Bet ar įleistų? Ir tada, kokios kompanijos lėktuvais geriau skristi? Pavyzdžiui, ar skrendant su Ryanair yra tokia galimybė? Ačiū už atsakymą.

  • Reply Milda Jun 16, 2014 09:05

   Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Ryanair galite keliauti nelydima tik tuo atveju jei skrydžio metu Jums jau yra sukakę 16 m. Galite keliauti su aviakompanija Wizzair. Wizzair skraidina nelydimus asmenis nuo 14 metų.

 76. Reply Rasa Jun 7, 2014 17:42

  Sveiki, norėjau paklausti jei skrendu su ryanairu ir mano rankinio bagažo išmatavimai 55x40x22 tai ar gali prie manęs prisikabinti? Ačiū.

  • Reply Milda Jun 9, 2014 07:52

   Sveiki,
   Rankinio bagažo išmatavimai yra tikrinami patikros dėžėse, jei manote, jog įtalpinsite savo bagažą į patikros dėžę – galite gabenti. Jei patikros metų Jūsų bagažas netilps į patikros dėžę – gali tekti gabenti kaip registruotą bagažą.

 77. Reply Erika May 26, 2014 20:40

  Laba diena , o airbaltic aviakompanija skrenda iš Kauno oro uosto?

  • Reply Milda May 27, 2014 07:50

   Sveiki,
   Aviakompanija Airbaltic skrydžių iš Kauno nevykdo.

  • Reply danguole May 28, 2014 14:54

   laba,uzsisakem bagaza i bagazo skyriu,koki rankini bagaza ,pagal ismatavimus galima veztis salone prie saves,nes turiu pusantru metuku suneli ,kuris skris kartu,Aviakompanija Wizzair .aciu

   • Reply Milda May 28, 2014 14:56

    Sveiki,
    Jei keliaujete su aviakompanija Wizzair nemokamai gabenamo mažo orlaivio salono bagažo išmatavimai 42x32x25 cm, svoris neribojamas. Kūdikio bagažas turi tilpti Jūsų bagaže.

 78. Reply Rita May 20, 2014 23:08

  Sveiki,noreciau,kad anukai {14metu ir 9 metu)vieni atskristu is Kauno ar Vilniaus i Londona.Patarkite,ar tai imanoma.Ar kuri nors skrydziu bendrove ,skrendanti is Vilniaus teikia lydincio asmens paslaugas.manau reikalingas tevu sutikimas.Taip pat noriu informacijos apie grizima.Aciu

 79. Reply Erika May 18, 2014 11:55

  Laba diena , noriu paklausti ar iš Kauno oro uosto galiu skristi su avikompanija airBaltic , man yra 15 metu , notaro sutikimą turiu.

 80. Reply Marija May 16, 2014 22:06

  Norėjau pasiteirauti ar galima skristi vienam 17metų į Švediją airbaltic su tapatybės kortele?

 81. Reply erikas May 16, 2014 14:56

  laba diena noreciau paklausti ar vienas be tevu gali skristi turintis 16 metu su wizzair i norvegija?

 82. Reply Erika May 14, 2014 16:37

  Laba diena, man yra 15 metų skrendu viena į Anglija notaro sutikimą turiu , ar galiu skristi su avikompanija Ryanair?

 83. Reply Kamile May 14, 2014 16:02

  Laba diena, o net turint notaro sutikimą negalima skristi 15 metų vienai? Su avikompanija Ryanair?

 84. Reply Kamile May 14, 2014 11:06

  Laba diena , norėjau paklausti, ar Kauno Karmėlavos oro uoste skrenda Wizzair avikompanija?

 85. Reply evelina May 12, 2014 11:59

  Laba diena.

  Norejau paklausti del cigareciu gabenimo is lietuvos i anglija.zinau kad galima veztis 4 blokus, bet juos reik7a pirkti duty free ar galima tuos 4 blokus tureti pries ieinant pro patikrinima(pirktus parduotuvej)?

  ar galima isinesti 4 blokus o duty free nusipirkti dar pora bloku cigareciu? Aciu

  • Reply Milda May 12, 2014 13:37

   Sveiki,
   Cigaretes galite pirkti iš šalyje ir Duty free parduotuvėse. Negalite viršyti nustatyto gabenti cigarečių kiekio skaičiaus.

 86. Reply Jovita May 10, 2014 17:29

  Laba diena , man yra 15 metų ar galiu skristi iš Lietuvos į Anglija viena? Notaro sutikimą turiu, ir asmens tapatybės kortelę kokiu dar dokumentu man reikėtų? Su kokia skrydžių avikompanija man butu geriau skristi Wizzair ar Ryanair? Ir dar busiu su rankiniu bagažu ar galima vežtis lašinius , kaip juos reikėtu supakuoti? Ačiū už atsakymą

  • Reply Milda May 12, 2014 08:28

   Sveiki,
   Geriausia būtu keliauti su aviakompanija Wizzair, nes aviakompanija Ryanair asmenų iki 16 metų nelydymų negabena. Papildomų dokumentų nereikia. Lašinius gabenti galite, svarbu, jog būtų sandariai supakuoti (geriausia vakuume).

 87. Reply Jonas May 10, 2014 09:43

  Laba diena esu 16metis lietuvos pilietis ar galiu su wizzair vienas skristi i londona , ar reikia kokios vizis?

  • Reply Milda May 12, 2014 08:25

   Sveiki,
   Vykstant į Angliją vizos nereikia. Jei vykstate vienas – reikalingas notaro patvirtintas 1 iš tėvų sutikimas.

 88. Reply Rima Apr 29, 2014 07:32

  Labas rytas , norėčiau sužinoti ar galima skrendant Wizzar rankiniame bagaže vežti šaldytą ar šviežią mėsą. dėkoju už atsakymą

  • Reply Milda Apr 29, 2014 07:57

   Sveiki,
   Gabenti šviežią mėsą galite, svarbu, jog būtų ypač sandariai įpakuota (vakuumas būtų geriausia išeitis).

 89. Reply Virga Apr 20, 2014 14:31

  Sveiki . Ar vaikui 14 metu skrendant i Londona reikalingas tevu leidimas ar kazkas pan. ?

 90. Reply Bernardas Apr 16, 2014 17:14

  Sianakt skrendu i Dublina o koja gibse ,ar Dubline gausiu vezimeli ,nes ten labai toli eiti

  • Reply Milda Apr 17, 2014 08:47

   Sveiki,
   Jei užsisakysite special assistance paslaugą – vežimėlį gausite. Išsamesnės informacijos teiraukitės mūsų konsultantų el. paštu info@kilti.lt

   • Reply Vida Jul 20, 2014 09:33

    Sveiki, man 16m iš Rygos oro uosto skrisiu į Londoną, turiu patvirtintą notaro tėvų sutikimą, kad galiu skristi į visas šalis viena ir jis yra lietuvių kalba, ar nereikia jo išversti į rusų ar anglų kalbas? Ar tiks Rygos oro uoste ir lietuviškas sutikimas?

   • Reply migle Jul 20, 2014 10:13

    Sveiki,
    Liepos 22 skrendame i Švediją, grįšime liepos 27 bet vieno su mumis keliaujančio asmens tapatybes kortelė baigia galioti rugpjūčio 14 dieną, ar kils problemų darant check in ir reikėtų skubos tvarka darytis naują? skrendame su norwegian

    • Reply Milda Jul 21, 2014 13:33

     Sveiki,
     Galite keliauti. Svarbu, jog grįžtumėte į Lietuvą iki kelionės dokumento galiojimo pabaigos.

 91. Reply Jurgita Mar 31, 2014 09:46

  Laba diena ,planuojame vykti i Anglija su Ryner. Mama serga cukralige ,norejau suzinoti kiek ji gali veztis insulino ir kaip teisingai ji supakuoti. Ar vaikui turinciam 10m priklauso nemokamas bagazas?

  • Reply Milda Mar 31, 2014 11:56

   Sveiki,
   Insuliną galima gabenti rankiniame bagaže, tačiau prieš saugumo patikrą jį reikia išimti iš rankinio bagažo ir deklaruoti atskirai. Kadangi tai medicininės paskirties skystis, jis neskaičiuojamas į bendrą skysčių apribojimą. Dokumentas apie jums paskirtą gydymą insulinu privalomas (jei neturite pažymos, galite turėti su savimi vaistų pasą – jo užteks). Adatas skirtas insulinui galite gabenti.
   10 metų vaikas, skrendantis su aviakompanija Ryanair gali gabenti rankinę, kurios išmatavimai 35x20x20 cm, kurios svoris neribojams ir rankinį bagažą, kurio išmatavimai 55x40x20 cm, kurio svoris iki 10 kg.

 92. Reply Laima Mar 28, 2014 03:22

  Laba. Norėčiau sužinoti ką turiu daryti, jeigu užsakiau bilietą dukrai su vienu vardu, o pase ji turi du vardus. Ar galiu nieko nekeisti? Ačiū.

 93. Reply Regina Mar 25, 2014 19:35

  Sveiki,
  26 03 2014 skrydis. Patikrinau registraciją į skrydį radau klaida (paso galiojimo laiko data ) Ką darytį
  Ačiu

 94. Reply Birutė Mar 20, 2014 14:06

  Sveiki!
  Ar reikia tėvų sutikimo (notaro patvirtinto), jei 16-metė anūkė, gyvenanti ir besimokanti Anglijoje, atskris 2 sav. į Lietuvą?

 95. Reply Mija Mar 14, 2014 10:39

  Sveiki ar galima skristi is Londono I Noevegija su tapatybes kortelemis norvegian avialinijomis?

 96. Reply dzonis Feb 27, 2014 18:23

  Laba diena,

  skrendu į oslą su norwegian. Norėjau pasiteirauti ar galiu registruotame bagaže vežtis rūkytų mėsos gaminių, medaus?ir kiek ?

 97. Reply Viktorija Feb 25, 2014 02:08

  Laba vakara

  Norejau paklausti:
  Kodel kudikiams nera priskiriamas bagazas?? jug jiems taipat daug reikia kaip ir suaugusiam zmogui, jeigu nedaugiau

  Aciu uz atsakyma

  • Reply Simona Feb 25, 2014 17:07

   Laba diena,

   Ar kūdikis galės nešti savo bagažą? Ne.
   Todėl ir pagal aviakompanijų taisykles jie bagažo turėti negali.

 98. Reply Feb 17, 2014 09:01

  Laba diena,
  Skrendu su Ryanair į Londoną . Ar registruojamame bagaže galima vežti televizorių, ar reikalingi jo dokumentai?
  Ačiū už atsakymą

 99. Reply ZITA Feb 15, 2014 16:53

  Sveiki,ar skrydziu bendrove airboltik grazina kazkokia dali pinigu,jei atsisakau skrydzio.

 100. Reply Marius Feb 12, 2014 09:31

  Sveiki,kaip atsispausdinti gryzimo bilietus. Aciu

 101. Reply As Feb 12, 2014 09:06

  Sveiki, iki kurios nėštumo savaitės gali skristi besilaukianti moteris su airbaltic? Ačiū.

  • Reply Simona Feb 12, 2014 11:46

   Sveiki,
   Nėra apribojimų keliaujant iki 27 nėštumo savaitės. Medicininė pažyma yra būtina keliaujant 28-35 nėštumo savaitę. Pažyma negali būti senesnė nei 14 dienų iki planuojamo skrydžio dienos. Skristi draudžiama nuo 36 nėštumo savaitės (laukiantis daugiau nei 2 ir daugiau vaikų – nuo 34 nėštumo savaitės).

   Bet viskas priklauso nuo moters sveikatos.

 102. Reply Solomon Feb 6, 2014 19:02

  Sveiki. Norėčiau paklausti, iš Dublino į Kauna buvo nupirkti bilietai (ryt iš Dublino, o pirmadienį atgal). Ir esmė ta, kad pasikeitė planai ir atgal (vėl į Dubliną) kelionę tenka atšaukti, ar įmanoma susigrąžinti bent dalį pinigėlių už kelionę. Jei taip – kokiu būdu ir kokia dalis būtų sugrąžinta? Dėkui už atsakymą

 103. Reply Daina Jan 30, 2014 20:56

  Sveiki. Pavasarį noriu skristi pas brolį į Norvegiją. Man 14 metų, ar galėčiau skristi be lydinčio asmens?

 104. Reply vile Jan 30, 2014 20:56

  laba diena. noreciau suzinoti, ar yra galimybe sia kompanija skraidinti nepilnamecius vaikus, be suaugusiuju su igulos prieziura, uz papildoma mokesti. aciu.

  • Reply Simona Jan 31, 2014 16:12

   Sveiki,
   Galite. Bet pigios skrydžių bendrovės šios paslaugos neteikia.

   • Reply Deividas May 19, 2015 15:15

    Sveiki,norejau suzinoti ka daryti,uzsakiau bilieta ir emaile parasiau viena neteisinga raide pvz (perroegijaa@gmai.com) turejo buti gmail, ir dbr negaunam i emaila bilietu kopiju,ka daryti?

  • Reply ausra Jan 31, 2014 21:08

   Siandien uzsisakiau bilietus ir man jau atsiunte i pasta el bilietus tai nebesuprantu ar man reikia daryti chec-in ar ne.

   • Reply Simona Feb 3, 2014 10:57

    Jeigu gavote Boarding Pass, tai jį atsispausdinkite ir turėkite kelionės metu. Iš naujo Check in daryti nereikia.

 105. Reply Gintarė Jan 29, 2014 17:42

  Sveiki, norėčiau skristi į Norvegiją man 16 metų, skrisčiau su lydinčiu žmogumi, ar reikia vieno iš tėvų sutikimo?

   • Reply Rita S. May 14, 2015 20:06

    Sveiki,
    norejau pasitikslinti ar mano dukra, budama 16 metu, gali skristi lektuvu viena is Jungtines Karalystes i Lietuva su Ryanair skrydziu kompanija?

    Aciu

    • Reply Milda May 15, 2015 10:24

     Sveiki,
     Keliauti su aviakompanija Ryanair 16 m. asmenys gali nelydimi. Nepilnamečiams asmenims būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 106. Reply Lina Jan 29, 2014 16:54

  Sveiki, skrendu su ryanair, jeigu rankiniame bagaže turėčiau puoduką ar jį iš manęs atimtų? ar reikia gal įdėti į kokį nors maišelį ir pan ?:) ačiū

 107. Reply mindaugas Jan 28, 2014 21:57

  sveiki, ar galima atsaukti lektuvo bilietus nors jau esu uzmokejas ir laukiu bilietu ?

 108. Reply rita Jan 28, 2014 13:26

  Sveiki,norejau suzinoti skrendu is rygos i londona koki kieki galima su rankiniu bagazu tureti cegereciu?aciu.

 109. Reply Sigita Jan 15, 2014 20:29

  Sveiki.
  Noreciau skristi su 4 metu anuku i Belgija (anukas turi pasa), ar reikalingas vienas is tevu sutikimas?

 110. Reply Daina Dec 23, 2013 20:20

  Sveiki norejau paklausti uz uzsakitus bilietus mokejau grinais biure bet i el pasta negavau patvirtinimo ir bilieto atspausdinimui nors gavau biure atspausdinta ar tai normalu? Ir dar klausimelis biliete kuri man dave biure ant bilieto uzrasitas mano vardas kartu su zodziu miss ar tai normalu? Nebus paskui problemu orouoste su registracija?

  • Reply Simona Dec 27, 2013 10:20

   Sveiki,
   Jeigu Jums biure davė bilietą, tai jau į el. paštą papildomai Jums nebėra siunčiamas patvirtinimas. O dėl to, kad yra nurodytas kreipinys prie jūsų vardo, tai nėra jokia klaida ir taip turi būti.

  • Reply erika Jun 8, 2014 10:22

   Laba diena. Norėjau paklausti dėl lagamino dydžio skrendant Wizzair aviakompanija. Mano lagamino dydis 40x35x20. Ar praleis kaip maza orlaivio bagaza? Ačiū už atsakymą.

   • Reply Milda Jun 9, 2014 07:53

    Sveiki,
    Rankinio bagažo išmatavimai yra tikrinami patikros dėžėse, jei manote, jog įtalpinsite savo bagažą į patikros dėžę – galite gabenti. Jei patikros metų Jūsų bagažas netilps į patikros dėžę – gali tekti gabenti kaip registruotą bagažą arba didelį orlaivio salono bagažą.

  • Reply Inga Oct 18, 2015 13:50

   Sveiki. Norėjau pasidomėti, planuojame skristi į Norvegiją (Gardemoen oro uostą) iš Palangos su Norwegian aviakompanija. Kas priklauso kūdikiui 7mėnesių? Ar galima mišinukų prie savęs turėti? Ir kiek galima? Ar vežimą galima imtis? Ir kur reikės atsiimt registruotą bagažą?

   • Reply Kilti.lt Oct 19, 2015 13:14

    Sveiki,
    Keliaujant su aviakompanija Norwegian air kūdikiams priklauso nemokamas 5 kg registruoto bagažo gabenimas. Taip pat galima gabenti automobilinę kėdutę arba vežimėlį nemokamai. Galite gabenti paruošto mišinuko iki 1 litro, būkite pasiruošę, nes patikroje gali paprašyti paragauti. Registruotą bagažą galite atsiimti registruoto bagažo skyriuje.

 111. Reply Elena Dec 12, 2013 20:36

  Kiek kainuoja jei vaikas yr nepilnametis ir jis skrenda be tievu lietuva ir teva nori kad padetu nuskristi vaiku su stiordesem kiek kainuoja?

  • Reply Simona Dec 16, 2013 13:10

   Ši paslauga galima tik reguliarių skrydžių maršrutuose. Kaina priklauso nuo aviakompanijos, dažniausiai nuo 50 EUR.

 112. Reply Dovile Dec 11, 2013 22:54

  Labas vakaras. Turiu tokį klausimą. Aš esu Rusijos piliete,bet su leidimų gyventi Lietuvoje. Greitai skrisiu į Prancuziją,bet skrydis bus su persodinimų Dubline. Norėčiau pasiteirauti, ar man,kaip Rusijos pilietei, bus reikalinga viza, jeigu Dublino oro uoste aš busiu vos 7 val. ?

 113. Reply Ligita Dec 9, 2013 22:24

  Ar 16 metų galiu skristi viena į Anglija? (wizzair ar Ryanair kompanijomis) Reikalingas tėvų sutikimas?

 114. Reply Paulina Dec 4, 2013 23:17

  Laba diena,
  norėjau paklausti, ar galima rankiniame bagaže vežtis dantų funkcinę plokštelę? Turi metalo vielutes. Ją laikau dėkle. Ar reikia kokios nors spec. pažymos? (kompanija Ryanair, skrydis Ryga-Švedija ir atgal).
  Ačiū.

 115. Reply vitalija Dec 3, 2013 20:25

  Sveiki.
  jei istrintas i el.pasta atsiustas bilietas buvo istrintas ar atsiustumet pakartotinai?

 116. Reply Tomas Dec 2, 2013 23:26

  laba,
  situacija tokia, langelije kur reikia pasirinkti dokumento tipa, ivedziauasmens tapatybes kortele, a is tikruju turi buti pasas, paso duomenis irasyti teisingai, ar bus del to problemu, chek in jau padarytas

 117. Reply ILIJA Nov 26, 2013 23:28

  Sveiki. Skridis su Wizzair Kievas-Vilnius——Ar galyma bileta isigiti Lietuvoi? Ir Kaip biletu galetu pasinaudoti iej žmogus gyvena Ukrainoi/ar užtenka pasakiti kad biletas užsakitas, ar reiketu dar kaž kaip irodineti ar tureti kokia nors pažyma. AČIU.

 118. Reply Vaiva Nov 4, 2013 17:56

  Sveiki, skrendu į Sardinijos salą(Italija), man 17m. skrendu su 18-mečiu, ar man reikia eiti pas notarą dėl tėvų sutikimo? Ar galiu skristi be jo?

 119. Reply Petras Oct 31, 2013 20:22

  Sveiki, jei netycia klaidingai pasirinkau atvirkstini marsruta. Pinigai yra sumoketi, taciau check in dar nepadarytas. Noreciau suzinoti ar imanoma atgauti visus pinigus sumoketus uz bilietus? O galbut galima pakeisti ju marsuta?

  • Reply Simona Nov 5, 2013 13:04

   Sveiki,
   Pagal aviakompanijos taisykles pinigai už bilietus nėra grąžinami. Jeigu dar nepadarėte registracijos yra galimas keitimas už aviakompanijos nustatytą mokestį.

  • Reply Danutė Dec 8, 2013 09:27

   Labas.Noriu vasarai parsivežti savo anūką (6 metų) iš Airijos, kuris turi ir lietuvišką pasą .Tačiau noriu važiuoti su juo pirmiausia į Angliją, iš ten paimti kitą anūką ir važiuoti į Lietuvą. Noriu paklausti ar anūkui iš Airijos reikia turėti notaro patvirtintą dokumentą su tėvų sutikimu.Ar nekils problemų skrendant iš Airijos į Angliją ir iš Anglijos į Lietuvą

   • Reply Simona Dec 9, 2013 11:50

    Sveiki,
    Tokiu atveju yra geriausia turėti notaro patvirtintą vieno iš tėvų leidimą, vaikui išvykti iš šalies.

 120. Reply Evelina Oct 22, 2013 15:02

  Na aišku, ačiū už informacija.

 121. Reply Evelina Oct 21, 2013 12:25

  Tėvų sutikimo reik abiejų, ar užtenka vieno?

 122. Reply Evelina Oct 20, 2013 20:12

  Labas vakaras, norėčiau pasiteirauti, man 17 metų ir ruošiuosi skirsti į Londoną su Ryanair skrydžių kompanija. Ar būtinas tėvų sutikimas? Kokie dokumentai reikalingi ir kiek kg galima veštis be bagažo?

  • Reply Simona Oct 21, 2013 10:56

   Sveiki,
   Taip, tėvų sutikimas yra būtinas. Reikalingas Jūsų asmens dokumentas (pasas arba ID kortelė). Galite nemokamai gabenti iki 10 kg svorio rankinį bagažą.

 123. Reply alesia Oct 14, 2013 20:10

  sakykit ar galima, nusipirkus jau bilietus,pakeisti varda,mes uzrasem sutrumpinta forma o pase rasosi pilnas vardas,ar nebutina keist nes vardas tas pats tik sutrumpintas,ir jei reikia keist ar uz likusias papildomas raides reikia moketi ir kiek kainuoja?

  • Reply Simona Oct 15, 2013 10:45

   Gali kilti problemų oro uoste, kadangi vardas nesutaps su pase esančiu. Tokiu atveju reikia keisti vardą.
   Susisiekite su konsultantu tel. 8 600 26766.

   • Reply romas Oct 17, 2013 10:36

    sveiki,skrendat su air baltic i norvegija kiek galima veztis cigareciu ir alkoholio

    • Reply Simona Oct 18, 2013 14:00

     Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

     1l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22% iki 60% ir 1.5l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%, arba 3l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%,
     2l alaus (2.5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2.5% iki 4.7%,
     18 m. sulaukę turistai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.
     Su savimi galite turėti, pavyzdžiui, 5l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 metų. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

 124. Reply sandra Oct 13, 2013 18:23

  laba vakara.skrendu su norvegion kompanija pirkau elektronini bilieta.ar butina atsispausdint bilieta ar uztenka tik orderio nr?skrendu is rygos o trondheima.aciu

 125. Reply RASA Oct 12, 2013 15:38

  skrendu su 14metu sunum i uk. mes galime nestis i salona 2 rankines po 10kg? ir kiek kainuotu registruotas bagazas po 15kg? ar galeciau pasiskambinus i kauna uzsisakyt bilietus,o atvykus i oro uosta pries skrydi susimoket?

  • Reply RASA Oct 13, 2013 11:47

   uzsisakiau bilietus i uk su sunum. apmokesiu rytoj pavedimu banke. ar man reikia atsispausdint ta informacini lapa ,kurigavau i emaila ir ji pateikti banke apmokant? nes siuo metu neturiu spausdintuvo,tai tik vakare galesiu atsispausdint. o gal reikes is naujo suvesti duomenis ir vel atlikt registracija? prasau greito atsakymo.aciu.

  • Reply Simona Oct 15, 2013 10:27

   Taip, Jums priklausys po 10 kg rankinio bagažo.
   Bilietus užsakant, reikia iš karto apmokėti.

 126. Reply Karolina Oct 11, 2013 14:43

  Sveiki, norint atsisakyti skrydzio galima ir internetu ar tik skambuciu?

 127. Reply Sigita Meškinienė Oct 11, 2013 13:21

  16 m dukra skrenda viena į Londoną spalio 24 d. Be tėvų sutikimo skristi vienai, bilieto ir paso, ar dar reikia kokių nors kitokių dokumentų.

 128. Reply Regina Oct 10, 2013 11:05

  Sveiki,

  Norėjau paklausiti ar galima rankiniame bagaže turėti skutimosi peiliukų? Pincetą? ar jie turi būti kaip nors supakuoti? Skrisiu su Raynair aviakompanija.

  • Reply Indrė Oct 10, 2013 11:10

   Taip, galima. Specialiai pakuoti nereikia

  • Reply Austėja Apr 6, 2014 15:36

   Sveiki,

   man yra 17 metu ir skrisiu su Wizzair skrydziu kompanija i Eindhovena(Olandija) is Vilniaus ir is Briuselio skrisiu atgal i Vilniu su Ryanair kompanija. Skrisiu su pilnameciais draugais. Uz savaites po skrydziu man sueis 18 metu. Ar man reikia kokio nors tevu sutikimo skrendant abejomis kompanijoms ar kuria nors viena, ar is viso nereikia?

   Dekui uz atsakyma.

   • Reply Milda Apr 7, 2014 09:12

    Sveiki,
    Keliaujant į Olandiją notaro patvirtintas tėvų sutikimas jums nėra būtinas. Dėl nepilnamečių asmenų lydėjimo susisiekite su mumis el. paštu info@kilti.lt

 129. Reply adomas Oct 1, 2013 17:10

  laba diena noreciau suzinoti kokiu dokumentu reikia 16 metu asmeniui vykstanciam vienam i norvegija su norvegian oro linijomis

 130. Reply Karolina Sep 26, 2013 12:35

  Laba diena,

  Dar norėčiau pasiteirauti. Ar galima rankiniame bagaže skrendant su įmone Wizzair vežtis mobilaus pakrovėją ir fotoaparatą, bei patį mobilujį telefoną?

 131. Reply Julius Sep 25, 2013 10:22

  Sveiki,

  Skrendame į Angliją su Ryaniar skrydžių kompanija ir norėtume sužinoti keletą dalykų.
  1. Ar galima turėti rankiniame bagaže barzdaskutę?
  2. Ar blakstienų tušas laikomas skysčiu ir jį būtina dėti į maišelį?
  3. Ar galima rankiniame bagaže turėti tokį daiktą http://aic.lt/images/uploads/032030-wildo_spork-1.jpg? Nepakeičiamas dalykas keliaujant, tačiau tai stalo įrankis, nors ir iš plastiko.

 132. Reply rAIMONDA Sep 22, 2013 10:26

  Sveiki,norėjau pasiteirauti jei mes nebegalime niekur skristi o bilietai jau užsakyti ir pinigėliai jau sumokėti ar mes galime kaip nors atsiimti pinigėlius už tuos sumokėtus bilietus?

 133. Reply Vitalija Sep 20, 2013 15:11

  Laba diena. Noriu paklausti, ar aviakompanija wizzair priima keleivius iš Londono su laikinais keleivio pasais, kurie išduoti konsulate? Niekur nerandam tikslios informacijos, vieni sako, kad priima, kiti-kad ne. Kaip yra iš tikrųjų?

  • Reply Simona Sep 20, 2013 15:20

   Su asmens grįžimo pažymėjimu galite vykti tik į šalį, kurios pilietė esate. Į skrydį jus priims. Registruojantis į skrydį pažymėkite varnele, kad registruojatės skrydžiui į vieną pusę, jei turite bilietą skrydžiams į abi puses. Pasirinkite dokumento tipą „Kitas dokumentas“. Asmens grįžimo pažymėjimas turi savo kodą, kurį sudaro 2 raidės ir 6 skaitmenys, tad šį kodą ir turite vesti į langelį, skirtą dokumento numeriui. Toliau suveskite visus duomenis, kurių jūsų prašo.

 134. Reply Regina Sep 15, 2013 15:04

  Laba diena, vaikai nupirko man Ryanair bendroves bilietus spalio 4 d i Leeds Bredorda ir spalio 11 d atgal, Patvirtinima del bilietu pirkimo gavau ir i el. pasta ir i telefona, kada gausiu bilietus i el .pasta, kad galeciau atsispausdinti? Aciu.

  • Reply Indrė Sep 17, 2013 10:19

   Rekomenduojame susisiekti su aptarnavusiu agentu dėl įlaipinimo kuponų atsiuntimo

   • Reply Gintare May 11, 2014 22:12

    Sveiki,norejau paklaust,mano seima gavom dovanu bilietus i ispanija vakams reikia pasu ar uzteks ir tapatybes korteliu?ir dar labai svarbu,kad liepos men isteku ir keisis mano pavarde,bet tapatybes korteles dar busiu nespejus pasikeist ar galesiu isskrist?

    • Reply Milda May 12, 2014 08:43

     Sveiki,
     Skrendant į Ispaniją galite keliauti su asmens tapatybės kortelėmis. Jei prieš skrydį ištekate ir nespėjate pasikeisti tapatybės kortelės – turėkite su savimi santuokos liudijimą.

 135. Reply Aura Sep 14, 2013 19:11

  Ar 15 metų galiu skristi viena į UK? (ryanair arba wizzair kompanijos) Reikalingas tėvų sutikimas?

 136. Reply Sigita Sep 3, 2013 20:28

  Sveiki,
  turiu du klausimus:
  ar skrendant su Ryanair asmens tapatybės kortelė taip pat galioja kaip ir pasas?
  ar galima vežtis vaistus VENTOLIN(INH) IR SERETIDE, čia diskai, mamai jie sergant astma reikalingi.
  Ačiū už atsakymą.

 137. Reply rAIMONDA Sep 2, 2013 07:36

  SVEIKI SPALIO 2D PLANUOJAME SKRISTI IŠ KAUNO Į LONDONA LUTONO OROUOSTA. NORĖJAU PAKLAUSTI KIEK GALIMA VEŠTI CIGAREČIU RANKINIAME BAGAŽE IR KIEK REGISTRUOTAME BAGAŽE?IR ALKOHOLIO RANKINIAME BAGAŽE KIEK GALIMA?

  • Reply Indrė Sep 4, 2013 14:25

   Galite turėti ne daugiau nei :

   800 cigarečių;
   400 cigarilių;
   200 cigarų;
   1 kg tabako;
   10 litrų stipriųjų gėrimų;
   20 litrų spirituoto vyno (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno);
   110 litrų alaus.

   Dėmesio – alkoholi rankiniame bagaže galite turėti tik tuo atveju, jei pirksite po patikros, Duty free parduotuvėse ir jis tilps į Jūsų rankinį bagažą.

 138. Reply Žaneta Aug 25, 2013 21:29

  Labas vakaras.

  Noriu pasiteirauti.Skrendant Ryanair kompanija,jei rankinis bagažas atitinka visus leistinus išmatavimus,tačiau yra papildoma rankinė,kuri prieš įlaipinimą, paprašius įsidėti į lagaminą – netelpa(išmatavimai:23x20x12.Svoris: 100 g).Koks turėtų būti papildomas mokestis ?

  • Reply Indrė Aug 26, 2013 16:10

   Tuomet Jums bus pasiūlyta lagaminą registruoti į bagažo skyrių.

   • Reply Linas Feb 25, 2014 00:20

    Sveiki , pirkau bilietą per agentura su Norwegian air . Ir man atspausdino Travel Document . Tai aš dabar turiu padaryt CHECK-IN , ar prieš skrydį turiu registruotis oro uoste . Ar užtenka šito Travel Document. Ačių .

 139. Reply Ramutė Aug 19, 2013 09:52

  Laba diena. Noriu paklausti, kaip registruotis skrydžiui internetu. Nesurandu formos, kurią reikia užpildyti. Ačiū.

 140. Reply Gintas Aug 19, 2013 08:28

  Laba diena, pirkau bilietus is UK ir atgal dukrai, ji papuole i avarija, ar galiu pakeisti bilietu datas i velesnes (iki skrydzio dar 25 dienos) ar yra kazkoks mokestis uz pakeitima? Ir kur reiketu kreiptis? Dekoju uz atsakyma

  • Reply Indrė Aug 19, 2013 22:56

   Keitimo mokestis yra. Ligos atveju reikėtų kreiptis į avia kompaniją Airijoje – būtų galimybė grąžintis sumokėtus pinigus

 141. Reply Agnė Aug 18, 2013 11:23

  Laba diena,
  ar skrendant į Airiją įmanoma su savimi pasiimti šuniuką?
  Jis yra mažos veislės – 2,5kg

 142. Reply Sigita Aug 10, 2013 09:44

  Sveiki,

  rugsėjį ketinu su mama skristi į Angliją su ryanair, jai prieš kelis metus keistas klubo sąnarys. Ar reikia turėti kažkokius gydytojų išrašus, kad protezas metalinis? Gal Lietuvoje ir nebūtų problemų, bet skrendant atgal manau gali kilti nesusipratimų. Turbūt einant per apsaugą pypsės. Ačiū už atsakymą.

 143. Reply Mindaugas Aug 2, 2013 21:43

  Laba diena, ar galima nusipirkus bilieta ir klaidingai yrasius varda pakeisti jy dar nepadarisu chek-in, jei galima tai kaip padaryti tai ar gal tiesiog nieko keisti nereikia, nes nera butina. skrendant su wizzair 😉

 144. Reply Ligita Jul 31, 2013 19:43

  Sveiki,norėčiau paklausti ar galima nukelti skridimą su Wizz Air linijomis iš rugpjūčio mėn.į gruodžio mėn.

 145. Reply Rasa Jul 30, 2013 13:17

  Sveiki,
  Pas jus rasoma, kad wizzair internetine registracija, kainuoja 35 lt.
  Wizzair tinklapyje rasoma :
  ” Užsakant iš karto apmokėta registracija oro uoste kainuoja 10 EUR, o oro uoste išvykimo dieną – 20 EUR. Registracijos internetu paslauga yra visiškai nemokama. ”

  Tai kaip cia yra: kas tai yra ta is anksto apmoketa registracija , kuri kainuoja 10 EUR, ir ar vis tik reikia moketi registruojantis skrydziui internetu ?

  • Reply Indrė Jul 31, 2013 13:02

   Sveiki,

   Jei registruojatės internetu – nemokamai, jei pasirenkate paslaugą – registraciją oro uoste ir iš karto ją apmokate – 10 EUR (35 LT) registruojatės oro uoste 2 val iki skrydžio su asmens dokumentu. Jei pasirinkote registraciją internetu, tačiau jos neatlikote ir atvykote į oro uostą be įlaipinimo kuponų – mokėsite 20 EUR (70 Lt) mokestį.

 146. Reply Aivaras Jul 18, 2013 10:08

  Sveiki, ar vaikiskas sulankstomas vezimelis bus gabenamas nemokamai jei vaikui 2,5metu?
  Kudikiams, kiek zinoma, tai nieko nekainuoja ,o kaip siuo atveju?
  Skrendant WIZZAIR
  Aciu.

 147. Reply Irina Jul 10, 2013 16:07

  ar galima rankinam bagaze vezti uogas pvz. melines su wizzair

 148. Reply Rima Jul 9, 2013 06:16

  Laba diena , norėjau paklausti skrendant į Norvegiją su Wizar , ar galima mažajame rankiniame bagaže vežtis rūkytas dešras , sūrį ir šokoladą . dėkoju už atsakymą.

 149. Reply INGA Jul 4, 2013 17:16

  Sveiki,skrisiu su raynair i Anglija,bus kaip tik 28 nestumo savaite,gydytoja israse pazyma,kuri yra lietuviska,tik joje yrase trim kalbom,lotyniskai,angliskai ir lietuviskai,kad skristi galiu,ar tiks tokia pazyma,ar butinai reikia raynair formos pazymos,aciu

  • Reply Indrė Jul 5, 2013 13:35

   Nuo 28 nėštumo savaitės būtina gydytojo pažyma (anglų k., ne senesnė nei 14 d. iki skrydžio), kurioje nurodoma, jog nėštumas yra be komplikacijų, planuojamo gimdymo laikas ir patvirtinama, jog jums leidžiama skristi lėktuvu. Jei moteris, kurios nėštumas yra virš 28 savaičių, nepateikia reikiamos pažymos, „Ryanair“ aviakompanija turi teisę atsisakyti keleivę skraidinti. Pateikus reikiamą pažymą, dvynukų, trynukų ar daugiau vaikų besilaukiančioms moterims leidžiama skristi iki 32 nėštumo savaitės, o besilaukiančioms vieno vaiko – iki 36 nėštumo savaitės. Pažyma būtinai turi būti Ryanair

   Daugiau – Apie keliavimą nėštumo metu ← Zigzag.lt kelionių blogas

  • Reply DANGUOLE Aug 4, 2014 10:41

   LABA DIENA,skrendant is RYGOS I DANIJA kokie rankinio bagazo ismatavimai,ir kokius mesos produktus,bei darzoves galima vestis.akrendame su norwegion kompanijos lektuvu.ACIU

   • Reply Milda Aug 4, 2014 11:20

    Sveiki,
    Norwegian air rankinio bagažo išmatavimai 55x40x23cm, svoris iki 10 kg. Apie maisto produktų gabenimą informacijos galite rasti čia.

 150. Reply Emma Jul 1, 2013 13:23

  Laba diena. Man 14, ar galiu viena su tėvų sutikimu skristi į norvegija? skrendu su wizzair kompanija

 151. Reply Simona Jun 30, 2013 15:51

  Sveiki, norėjau paklausti kodėl perkant wizzair bilietus nereikia rašyti gimimo datos ir kodėl gavus bilietą prie ‘nationality’ nieko nėra parašyta?

 152. Reply Rima Jun 27, 2013 10:20

  užmiršau parašyti šalį , tai Norvegija dėl cigarečių .ir ar galima vežtis šviežių daržovių ( agurkų , pomidorų ) ar wizzar mažojo rankinio bagažo svoris turi būti 10 kg.

  • Reply Indrė Jul 3, 2013 14:02

   Wizzair bagažo svoris neribojamas.
   Tabakas
   18 m. sulaukę turistai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.
   Daržoves vežti galite

 153. Reply Rima Jun 27, 2013 09:27

  Sveiki , norėjau paklausti ar galima vežtis su Wizzar 2 blokus cigarečių , jei jos pirktos Duty Free parduotuvėje. mažojo bagažo išmatavimai skiriasi nuo nurodytų , aukštis ir plotis mažesni , o ilgis ne 42 cm , o 44 cm . tašė iš minkštos medžiagos . ar tokia tašė skaitysis kaip mažasis salono bagažas . kremas-pudra , veidui kremas ar priskiriami prie skysčių . dėkoju už atsakymą

  • Reply Indrė Jul 3, 2013 14:03

   Cigares galite pirkti ir iki skrydžio paprastoje parduotuvėje. Jei lagaminas iš minkstos medžiagos – problemos nebus, jei galėsite paspausti. Kremas-puda, kremas – priskiriami prie skysčių.

 154. Reply lionela Jun 26, 2013 22:05

  labas vakaras.kaip atspausdinti bileta 12 mecui vaikui?lidintis 18 metis asmuo skrenda kartu,bet bileta nusipirkis anksciau.ar bus problemu jei pakeisiu gimimo metus kad leistu priregistroti vaika?tevu sutikima jis turi.svarbiause nurecau zinot ka darit su registracija ir kaip padaryt.aciu uz atsakima

  • Reply Indrė Jun 26, 2013 23:06

   Jus galite įrašyti kitą datą, tačiau prieš skrydį Jums vis tiek riekes kreiptis į Ryanair atstovus, kad prijungtų vaiką prie lydinčio asmens

 155. Reply Neringa Jun 25, 2013 18:38

  sveiki,ar 14m vaikas gali skristi su 16m asmeniu i Norvegija be tevu sutikimo. skiris su norwegian skrydziu kompanija.

 156. Reply Agnetė Jun 25, 2013 08:34

  Sveiki, su broliu užsisakėme bilietus į Italiją. Aš gavau į el paštą duomenis registracijai patvirtinti, o broliui vis dar laukiame, nors jo el paštas įrašytas gerai, o apmokėjimą irgi pervedė. Laukiame beveik visą dieną. Kiek ilgiausiai užtrunka patvirtinimo atsiuntimas? Kada reiktų sunerimti ir kreiptis į biurą?

 157. Reply Silvija Jun 19, 2013 17:18

  Ar reikia pažymos iš odontologo jei burnoje yra viršutiniai, apatiniai breketai + metalinis aparatas gomuryje? (wizzair)

 158. Reply Silvija Jun 19, 2013 17:16

  Man 14 metų. Ar galiu su Wizzair aviakompanija į Norvegiją skristi viena? Ar yra reikalingas raštiškas tėvų sutikimas iš notaro?

 159. Reply jurgita Jun 11, 2013 23:16

  O kaip su dantu implantais . juk tai irgi metalas kune. gal reikia tureti kokia pazyma is stomotologo. Cia rase apie matala nugaroje po operacijos, cia irgi kazkas panasaus.

 160. Reply petras Jun 7, 2013 17:59

  laba diena.ar 2 metu 3 ju menesiu vaikui priklauso rankinis bagazas.aciu

 161. Reply monika Jun 5, 2013 11:47

  sveiki,ar skrendant su wizzair perkant bilietus reikia pazimeti vaiko vezimeli,tokio skyriaus neradau….

 162. Reply petras Jun 5, 2013 08:12

  ar butina ta nuotrauka.su manim skris 2 metuku vaikas.ar galima turret pieno buteliuka?

  • Reply Indrė Jun 5, 2013 22:27

   Turėkite nuotrauką arba pažymą iš gydytojo. Pieno buteliuką galite turėti: jei tai kūdikis – kiekis neribojamas, jei vaikas virš 2 metų – ne daugiau kaip 100 ml.

 163. Reply LOLITA Jun 4, 2013 21:50

  Sveiki,jei perkant ilietus nepirkau registruoto bagazo,ar galiu isigyti veliau ?

  • Reply Gitana Nov 21, 2013 20:31

   Laba diena ,norejau paklausti ;uz dvieju dienu turime isskristi ,bet vyras pateko sunkios bukles i lygonine ,ar yra galimybe atgauti pinigus .Skrendame su RYAINAIR .

   • Reply Simona Nov 25, 2013 11:14

    Sveiki,
    Galima kreiptis į aviakompaniją dėl pinigų grąžinimo ar datos keitimo turint medicininę pažymą iš gydymo įstaigos.

  • Reply Elena Sep 8, 2014 14:37

   Можно-ли ручную кладь заменить на багаж. У меня билет airBaltic Ryga-Paryžius
   -Paryžius-Rennes и обратно И сколько это будет стоить и как это сделать?

  • Reply Liveta Oct 11, 2014 22:33

   Sveiki, norejau paklausti ar galima skristi is Norvegyjos i Lietuva ir is Lietuvos atgal i Norvegyja 16metu su Ryanair? Ir ar reikia kokiu nors dar dokumentu, neskaitant paso?

 164. Reply petras Jun 4, 2013 14:58

  skrisiu is uk I lietuva.po nugaros operacijos turiu metalo kune,kaip bus su patikra?

 165. Reply monika Jun 2, 2013 13:59

  sveiki,norejua paklausti ar gali 10 metu vaikas skristi vienas,ar reikia sumoketi kazkoki mokesti uz palydova ir ar tokias paslaugas teikia wizz air

 166. Reply Daiva Jun 1, 2013 10:17

  sveiki,ar gerai supratau,kad Norvegija yra sengeno salis,ir 15 metu vaikas gali keliauti ten ir gryzti vienas,ne notaro patvirtinto tevu sutikimo,ir be lydincio asmens?su wizzair

  • Reply Indrė Jun 3, 2013 06:09

   Supratote teisingai. Šengeno erdvėje – vaikui tėvų sutikimas nėra būtinas. Tačiau ar gali keliauti vienas lėktuve – apsprendžia avia kompanijos taisyklės. Avia kompanijos Wizzair skrydžiuose vaikai nuo 14 metų gali keliauti vieni.

 167. Reply Daiva Jun 1, 2013 09:51

  sveiki,vaikas 15 metu keliaus i norvegija su suaugusiu lydinciu asmeniu,su notaro patvirtintu vieno is tevu sutikimu,bet ar gales gryzti is ten vienas?

 168. Reply Vilita May 20, 2013 14:33

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaze veztis kvepalus 100ml buteliuka (pirktas ne duty free), jeigu taip kiek tada papildomai dar galima veztis skysciu?

  • Reply Simona May 20, 2013 15:47

   Sveiki, p. Vilita,
   Taip, galite vežtis, bet jūsų kvepalai turi būti supakuoti maišelyje. Dar papildomai galite vežtis 9 vnt. po 100 ml. Viso bendras skysčių kiekis turi būti iki 1 l.

   • Reply Vilita May 21, 2013 07:13

    Ačiū už greitą atsakymą

   • Reply Vitalija May 24, 2013 11:31

    Nešioju dantų plokštelę (naktimis) ar ją galiu vežtis specialiame įdėkle, ar geriau skrydžio metu būt užsidėjus ją? vielutė yra metalas

    • Reply Simona May 24, 2013 11:32

     Sveiki,
     Galite vežtis dėkle, kurį turite.

    • Reply Kristina Aug 11, 2014 21:27

     Sveiki, planuoju rugpjūčio pabaigoje, kelioms dienelėms skristi į Norvegiją iš Rygos oro uosto. Man 19 metų, norėjau pasiteirauti ar šiai kelionei užtenka tapatybės (ID) kortelės, ar reikalingas būtinai tik pasas? Taip pat norėjau paklausti kokiu papildomų dokumentų dar reik(arba nereik) tokiam skrydžiui? Kike girdėjau reikalingas bent minimalus kelionės draudimas, tačiau draugas, kuris Norvagijoje gyvena ir dirba (pas kurį ir skrisiu), dažnai tai grįžta į Lietuvą, tai vėl skrenda atgal į Norvgiją, ir sakė nei karto dar nedraudė kelionės, bei prie to niekas neprikibo. Kaip patartumėte jūs? Skrist planuoju ,,Norwegian” skrydžių kompanija. Lauksiu atsakymo. Ačiū.

     • Reply Simona Aug 12, 2014 14:50

      Sveiki, Kristina,

      Skrendant į Norvegija, pakanka ID kortelės. Skrydžiui papildomai reikia bilietų :) Nėra būtina drausti savo kelionės. Draudimas yra tik rekomendacija.

 169. Reply Marius May 11, 2013 20:12

  Noriu paklausti kaip nusipirkti papildomą bagažą Ryainair,išskrendame 05 12 6val.20min į Dubliną.

  • Reply Indrė May 11, 2013 21:46

   Laba diena,

   Reikia prisijungti prie Jūsų rezervacijos internete ir sumokėti. Jei tokios galimybės nėra – sumokėti galėsite oro uoste.

 170. Reply Evaldas May 9, 2013 11:16

  Dar vienas klausimas , ar keliauti i Norvegija wizzair oro linijomis, Uztenka asmens tapatybes korteles, nebutinas pasas ?

  • Reply Aistė Jul 2, 2013 18:56

   Laba diena, man 16 metu, ar galiu buti lydintis asmuo 11 metu duktereciai? Skristume i Anglija. As tevu sutikima turiu. Kokiu dokumentu reiktu jai? Ar galetume skristi su Ryanair ar tik su Wizzair? Aciu uz atsakyma

   • Reply Indrė Jul 3, 2013 13:39

    Taip. Lydintis asmuo galite būti. Skristi galite ties su avia kompanija Ryanair, tiek su Wizzair. Abiems keliaujantiems asmenims iki 18 metų reiklaingas tėvų sutikimas

  • Reply Vanda Oct 7, 2013 18:53

   Laba diena. mano dukra parskrenda į Lietuvą paso keitimui. Atgal skris jau su kitu pasu. Jai vežtis ir seną atžymėtą su skylutėm? Tačiau jis bus nebegaliojantis, o naujo paso duomenų nebus atgaliniame biliete. Kaip mano dukrai reiktų pasielgti? Į Lietuvą grįžta trečiadienį vakare, o išskrenda sekmadienio ankstų rytą. Ačiū

   • Reply Simona Oct 8, 2013 11:57

    Jeigu dar neužsiregistravo, reikėtų tai daryti tik į vieną pusę, o jau atgaliniai kelionei registruotis su nauju dokumentu.

 171. Reply Evaldas May 9, 2013 09:55

  Sveiki ,
  Klausimas butu toks – Ar galima nestis i lektuva maza bagaza (nemokama) ir didesni ( kaina 35lt ) kartu , ar cia tiesiog pasirinkimo metu koki bagaza vezies pasirenki viena is ju ir tik su juo keliauji i lektuva, ir ar i ta didesni bagaza galima deti 1L. talpos alkoholini gerima stikliniame butelyje ? Ir kiek bloku cigareciu galima veztis vienam asmeniui i Norvegija , keliaujant Wizzair oro linijomis ?

  • Reply Indrė May 9, 2013 10:06

   Laba diena,

   Jūs galite turėti tik 1 rankinį bagažą – didelį arba mažą. Nepriklausomai nuo pasirinkto bagažo dydžio – reikalavimai rankiniam bagažui yra vienodi. Į Jūsų klausimą dėl 1 L skysčio indo atsakome – ne, negalėsite.
   Vykstant į Norvegiją tabako gaminių galite gabenti:
   18 m. sulaukę asmenys gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių (1 blokas) arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.
   Vykstant į Norvegiją alkoholio galite gabenti:
   1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22% iki 60% ir 1.5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%,
   2 l alaus (2.5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2.5% iki 4.7%.

 172. Reply Vilia May 3, 2013 21:48

  uzsakiau bilietus vaikams skristi i Alikante.Sunui 17 metu, dukrai 13 metu, jie skris be suaugusiu.Kokiu dokumentu ir kaip bei kur juos reikia iforminti.Aciu

  • Reply Indrė May 6, 2013 06:38

   Vaikams iki 18 metų reikalingas vieno iš tėvų sutikimas, kad jie keliauja į užsienį vieni. Sutikimas turi būti patvirtintas notariškai

 173. Reply SKIRMA Apr 29, 2013 18:02

  Ar galima pasiimti lūpų dažus į rankinį bagažą? Gal juos reikia taip pat dėti į specialų maišelį?

 174. Reply Grazina Apr 18, 2013 16:36

  Sveiki, noriu pasiteirauti, jei skrendu su kudikiu ir kartu man reikalingas vezimelis kokios cia jau butu taisykles, uz ji reikia papildomai moketi ar jis kartu prie bazago?

  • Reply Indrė Apr 18, 2013 17:51

   Sveiki,

   Kūdikiams iki 2 metų vežimėlis priklauso nemokamai. Su juos važiuojate iki lėktuvo – atiduodate stiuardesėms ir po skrydžio vėl pasiimate tik išlipę iš lėktuvo.

   • Reply Jolanta May 5, 2015 09:40

    Sveiki,
    skrendu su Wizzair į Norvegiją. Ar mažąjame rankiniame bagaže galima vežti rūkytų lašinių ir kumpių? Kiek? Ar būtina vakuminiame įpakavime ar gali būti sudėti į užbraukiamus plastikinius maišelius? Ačiū

    • Reply Milda May 5, 2015 10:23

     Sveiki,
     Pagal galiojančias normas, galite gabenti iki 10 kg maisto produktų į Norvegiją.
     Galite įsivežti iki 10 kg mėsos ir pieno produktų is EEB, gyvūnų maistas neįtraukiamas į minėtą kiekį. vienam asmeniui (asmuo vyresnis nei 10 m. amžiaus). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus t.p. galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus). Mėsos produktus rekomenduojame gabenti sandariai supakuotus (geriausia vakuume).

 175. Reply Dovile Apr 17, 2013 20:53

  Sveiki, noreciau suzinoti iki kiek nestumo savaiciu leidziama skristi Ryanair oro bendrove?

  • Reply Indrė Apr 18, 2013 06:06

   Sveiki,

   Nuo 28 nėštumo savaitės būtina gydytojo pažyma (anglų k., ne senesnė nei 14 d. iki skrydžio), kurioje nurodoma, jog nėštumas yra be komplikacijų, planuojamo gimdymo laikas ir patvirtinama, jog jums leidžiama skristi lėktuvu. Jei moteris, kurios nėštumas yra virš 28 savaičių, nepateikia reikiamos pažymos, „Ryanair“ aviakompanija turi teisę atsisakyti keleivę skraidinti. Pateikus reikiamą pažymą, dvynukų, trynukų ar daugiau vaikų besilaukiančioms moterims leidžiama skristi iki 32 nėštumo savaitės, o besilaukiančioms vieno vaiko – iki 36 nėštumo savaitės.

  • Reply Arunas Apr 15, 2014 01:28

   ar galima suni skraidinti lektuvu is dublino i ryga ar vilniu,ir ar reikia jam bilieto.aciu

 176. Reply Urtė Mar 18, 2013 09:19

  Laba diena, norejau paklausti man yra 16m, broliui 14m. ar as ji galiu vestis i Italija?

 177. Reply Grazina Feb 14, 2013 14:48

  sveiki, čia jau kategoriškai negali neturintis 16 metų vaikas skristi vienas. O kaip jei yra tėvų sutikimas su notaro parašu?

  • Reply Simona Feb 14, 2013 15:41

   p. Gražina,
   Kad skristų vienas, vaikas turi turėti bent vieno iš tėvų notariškai patvirtintą sutikimą ir palydą, t.y. suaugęs asmuo.

 178. Reply Grazina Feb 7, 2013 18:29

  Sveiki, norėčiau sužinoti, ar gali vienas 12 metų vaikas skristi į Norvegiją?

  • Reply Indrė Feb 8, 2013 09:43

   Vaikas iki 16 metų vienas skristi negali. Jam yra būtina suaugusio asmens palyda.

   • Reply Karina Mar 31, 2015 20:48

    Sveiki, man yra 16metų, ar reikalingas tėvų sutikimas patvirtintas notaro su wizz air jei noriu skrysti i Norvegija viena ?

    • Reply Milda Apr 1, 2015 09:14

     Sveiki,
     Norvegija – Šengeno zonos šalis. Vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas – nereikalingas.

 179. Reply Toma Feb 7, 2013 09:17

  Laba diena.
  Jei aš skrendu su Wizz air Ukraina (WAU) aviakompanija, kokio dydžio rankinį lagaminą aš galiu pasiimti į lėktuvą.
  Dėkoju

  • Reply Indrė Feb 7, 2013 10:45

   Laba diena,
   Jei Jūs skrendate su Wizzair Ukraina (WAU) Jums priklauso didelis orlaivio salono bagažas (56 x 45 x 25 cm). Jo svoris nėra ribojamas. Taip pat Jums priklauso 1 registruojamas bagažas, kuris gabenamas nemokamai.

 180. Reply Daiva Feb 6, 2013 16:05

  Tai ir kelioninis mažas krepšys ,ir didesnis orlaivio bagažas gali sverti tiek pat ? Jų nesveria,ar kaip?

  • Reply Indrė Feb 6, 2013 16:25

   Svoris nėra ribojamas, į mažą lagaminą Jūs galite susidėti ir 20 kg svorį. Svoris nėra tikrinamas, svarbūs tik lagamino išmatavimai.

 181. Reply Daiva Feb 6, 2013 13:43

  Laba diena,
  Apie wizair orlaivio bagažo dydį visur rašo ,o koks svoris leidžiamas
  mažame ir dideliame orlaivio salono bagaže?
  Dėkui.

 182. Reply Renata Feb 5, 2013 20:42

  Tuos matmenios tai as zinau, bet mano lagaminas neatitinka nei viena, nei kito lagamino matmenu, todel as ir klausiu, koks mano lagaminas – mazas ar didelis?
  Aciu uz atsakyma

  • Reply Simona Feb 5, 2013 22:12

   Jūsų lagaminas didesnis nei mažas – tai reiškia – didelis.

  • Reply Egidijus Mar 21, 2013 07:25

   Laba diena,
   Ar reikalingas patvirtinantis dokumentas lydinčiam asmeniui skendant su 13m vaiku. Bilietai užsakyti internetui i tą patį reisą tik skirtingais užsakymais. Lydintis asmuo ne giminaitis.

   • Reply Indrė Mar 21, 2013 09:17

    Laba diena,

    Prieš skrydį Jums reikia užeiti į Ryanair atstovybę oro uoste ir priskirti vaiką prie lydinčio asmens rezervacijos. Jokio papildomo dokumento turėti nereikia. Taip pat vaikui iki 16 metų Jus negalėsite atlikti registracijos internetu. Registraciją atliksite oro uoste Ryanair atstovybėje – papildomi mokesčiai neturėtų būti skaičiuojami.

 183. Reply Renata Feb 4, 2013 20:46

  Laba diena. Norėjau paklausti dėl lagamino dydžio skrendant Wizzair aviakompanija. Mano lagamino dydis 52x32x17. Ar jis laikomas mažasis ar didysis bagažas? Ačiū už atsakymą.

  • Reply Indrė Feb 5, 2013 10:04

   Laba diena, p. Renata,
   1.Mažas orlaivio salono krepšys:
   Jei jūsų orlaivio salono bagažo dydis yra 42x32x25cm arba mažesnis, jūs galite jį pasiimti į saloną nemokamai. Jis privalo tilpti po keleivio sėdyne priešais jus.

   2.Didelis orlaivio salono bagažas:
   Jei jūsų orlaivio salono bagažas yra didesnis už mažą orlaivio salono krepšį, tačiau neviršija 56 x 45 x 25 cm, jūs galite jį pasiimti į orlaivio saloną už papildomą mokestį.

 184. Reply Giedre Jan 16, 2013 13:57

  Laba , norejau paklausti ar cia jusu puslapyje kainos jau galutines su visais mokesciais. Ar yra papildomi mokesciai

  pvz, 149 Lt

  Aciu

  • Reply Simona Jan 16, 2013 14:07

   Sveiki, p. Giedre,
   Priklauso nuo skrydžio ir skrydžių kompanijos. Kai kurios skrydžių kompanijos (Ryanair ir kt.) taiko kortelės mokestį, kuris priklauso nuo skrydžio maršruto. Šį mokestį pamatysite darydama užsakymą antrame žingsnyje (Mokėjimo būdo pasirinkimas).

   • Reply Irena May 18, 2015 18:17

    Sveiki. Esame nupirke 3 bilietus (1 suauges ir 2 vaikai 7 ir 8 metu) Uzbeku avio liniju tiesioginiu reisu is Niujorko i Ryga 06.14 d. Kokiu didziausio ismatavimo gali buti registruotas tvarkingas bagazas,jei kiekvieno bagazo svoris iki 23 kg. ? Pagarbiai Irena

Leave a Reply

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!