DUK 554

Informacija keliaujantiemsČia galite sužinoti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus. Kelionei pasiruoškite iš anksto ir nepamirškite, kokie dokumentai yra reikalingi, koks bagažas jums priklauso, ką galite gabenti savo bagaže ir kt.!
Jei atsakymo nerandate – klauskite, o mes stengsimės jums atsakyti!

Su mumis galite susisiekti:
✉ el.paštu info@kilti.lt;
☎ skambinkite tel.nr. 8 600 26766.BAGAŽAS

Ar į kainą įskaičiuotas bagažo pervežimas?

– Į visų lėktuvų bilietų kainą įskaičiuota rankinio bagažo pervežimo paslauga. Dydžio ir svorio apribojimai priklauso nuo aviakompanijos.
– Į reguliariųjų reisų aviakompanijų (išskyrus airBaltic) lėktuvų bilietų kainą įskaičiuota ir registruoto bagažo pervežimo paslauga. Dydžio ir svorio apribojimai priklauso nuo aviakompanijos.
– Į pigių skrydžių bendrovių (pvz., RyanairWizzair) lėktuvo bilietų kainą registruoto bagažo pervežimo paslauga neįskaičiuota. Kokį bagažą galima gabenti keliaujant su šiomis aviakompanijomis, daugiau sužinoti galite skiltyje „Wizzair ir Ryanair bagažas“. Registruoto bagažo gabenimo paslaugą galima užsisakyti ir po bilietų pirkimo. Kreipkitės į konsultantus.

Ar galima gabenti skysčius rankiniame bagaže?

Rankiniame bagaže draudžiama gabenti didelį kiekį skysčių. Skysčius galima vežti ne didesnėse kaip 100 ml talpose. Jas reikia sudėti į vieną permatomą sandariai užsegama plastikinį maišelį. Bendras skysčių tūris – 1 l (maišelius galima įsigyti oro uostuose prie saugumo patikros punktų). „Dutty Free“ parduotuvėse pirktiems skysčiams apribojimai netaikomi. Daugiau informacijos apie bagažo turinį rasite čia >.

Ar galima gabenti vaistus?

Rankiniame bagaže galima vežtis nedidelius asmeniniam vartojimui skirtų nereceptinių ir receptinių vaistų kiekius (pvz. nuo skausmo, karščiavimo, virškinimo sutrikimų ar kontraceptines tabletes ir t.t.). Vežant receptinius vaistus turėkite vaistų receptą arba vaistų pasą. Vežant insuliną, jis laikomas kelionės metu gyvybiškai svarbiu skystu medikamentu ir neskaičiuojamas į rankiniame bagaže vežamus skysčius 100 ml talpose. Daugiau informacijos apie vaistų gabenimą galite rasti „Bagažo turinio taisyklės“ skyrelyje.

DOKUMENTAI

Kokie dokumentai reikalingi oro uoste registracijos į skrydį metu?

Prieš skrydį būtinai pasitikrinkite informaciją, pateikiamą jūsų aviabilieto užsakymo patvirtinime.
Jei registracija į skrydį jau atlikta, oro uoste turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, su kuriuo registravotės į skrydį ir įlaipinimo kortelę.

Kokie dokumentai reikalingi nepilnamečiams?

Svarbiausia turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą. Priklausomai nuo šalies, nepilnamečiams keliaujantiems be tėvų, gali prireikti vieno iš tėvų sutikimo, patvirtinto notaro. Daugiau informacijos –  Kelionės su vaikais >.

Ką daryti, jei baigėsi asmens tapatybę patvirtinančio dokumento galiojimo laikas?

Grįžti į Lietuvos Respubliką arba į kilmės valstybę galima su asmens grįžimo pažymėjimu, kuris išduodamas laikinai užsienio valstybėje esantiems asmenims, neturintiems kito tinkančio kelionėms kelionės dokumento. AGP išduoda Lietuvos Respublikos diplomatinių atstovybių ir konsulinių įstaigų konsuliniai pareigūnai. Lietuvos atstovybės užsienyje >.

 

LĖKTUVŲ BILIETAI

Kas yra pigių skrydžių bendrovės?

Kilti.lt bilietų rezervavimo sistemoje galima įsigyti ir pigių skrydžių bendrovių (Ryanair, Wizzair, Norwegian, Germanwings, Vueling, easyJet ir kt.) lėktuvų bilietus. Šios aviakompanijos siūlo pigius lėktuvų bilietus (nuo kelių eurų) į daugelį Europos miestų, mažindami išlaidas paslaugų kokybės sąskaita (nėra maitinimo skrydžio metu, už registruoto bagažo pervežimą imamas papildomas mokestis). Tačiau, priklausomai nuo reiso užpildymo, bilietų kaina gali siekti ir kelis šimtus eurų. Kuo anksčiau perkami bilietai, tuo jie, dažniausiai, yra pigesni.

Kaip rasti pigų lėktuvo bilietą?

Lėktuvų bilietų kainos nėra fiksuotos, todėl kainos kyla priklausomai nuo reiso užpildymo. Rekomenduojame lėktuvų bilietus įsigyti iš anksto. Jei jūsų kelionė numatoma šventiniu periodu, aviabilietus reiktų įsigyti 3-6 mėnesius prieš kelionę.
Taip pat rekomenduojame paieškos nustatymuose pasirinkti:
+/- 1 diena;
– neapriboti laiko (Laikas „Nesvarbu“)

Kaip nupirkti lėktuvo bilietą?

Aviabilietų užsakymo puslapyje pasirinkite kryptį, skrydžio datas, keleivių skaičių ir spauskite paieškos mygtuką. Pasirinkite vieną skrydžio variantą paspausdami mygtuką „Užsakyti“. Įrašykite keleivių duomenis. Įrašykite mokėjimo kortelės duomenis arba pasirinkite kitą mokėjimą būdą: banko pavedimu arba grynaisiais. Detalesnė informacija apie mokėjimą ir pristatymą skyrelyje „Mokėjimas ir pristatymas “.

Ar galima užsakyti lėktuvo bilietus telefonu?

Taip, išskyrus pigių skrydžių bendrovių aviabilietus. Tokiu atveju galite sumokėti tiek mokėjimo kortele, tiek banko pavedimu, tiek grynaisiais (detalią informaciją jums pateiks mūsų konsultantai). Lėktuvų bilietus gausite tuomet, kai mokėjimas pasieks „Zigzag Travel“ sąskaitą. Jei mokėjimas nepasieks sąskaitos iki nurodyto termino, užsakymas bus automatiškai anuliuotas.

Ar į lėktuvo bilieto kainą įskaičiuoti oro uosto mokesčiai?

Taip, visi oro uosto mokesčiai į lėktuvo bilietų kainą yra įskaičiuoti.

Ar galima gauti sąskaitą-faktūrą?

Galima. PVM sąskaitos faktūros išrašomos ne vėliau kaip iki kito mėnesio 15 dienos po pirkimo. Jei reikalinga sąskaita-faktūra, perkant lėktuvo bilietus pažymėkite varnele arba susisiekite su mūsų konsultantais nurodytais kontaktais.
Sąsk. faktūra

Kaip teisingai įrašyti keleivių vardus ir pavardes?

Keleivių vardus ir pavardes rašykite lotyniškomis raidėmis taip, kaip parašyta asmens dokumente, tik be lietuviškų ženklų (varnelių, brūkšnelių ir kt.). Nesumaišykite vietomis vardo ir pavardės. Dvigubus vardus ir pavardes rašykite taip, kaip nurodyta asmens dokumente. Atminkite, kad po aviabilieto patvirtinimo negalima atlikti jokių keitimų. Jei pastebėjote, kad padarėte klaidą, nedelsdami susisiekite su mumis.

Kas yra elektroninis lėktuvo bilietas ir kaip su juo keliauti?

Tarptautinė vežėjų oru asociacija (IATA) 2008 m. birželio 1 d. priėmė sprendimą dėl perėjimo prie elektroninių lėktuvų bilietų sistemos.
Elektroninis lėktuvo bilietas – tai elektroninis įrašas aviakompanijos kompiuterinėje sistemoje apie keleivio duomenis ir jo kelionės maršrutą.
Elektroninio lėktuvo bilieto įsigijimas labai paprastas ir pigus. Keleiviui nurodytu elektroniniu paštu atsiunčiamas elektroninis lėktuvo bilietas, kuriame nurodyta visa informacija kaip ir įprastame lėktuvo biliete. Elektroninį lėktuvo bilietą patartina atsispausdinti ir turėti su savimi oro uoste registracijos į skrydį metu.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Ką daryti, jei kūne yra metalinių dalių arba turiu implantą?

Gydytojo pažymos dėl kūne esančių nedidelių skeveldrų ar plokštelių nereikia. Tačiau gydytojo pažymos reikia, jeigu keleivis kūne turi didelę metalinę dalį, pvz.: galūnės protezą ar dirbtinį klubo sąnarį. Rekomenduojama turėti tokią pažymą anglų kalba.

Ar gali nėščia skristi lėktuvu?

Taip, tačiau gali prireikti papildomų pažymų iš gydytojo. Daugiau informacijos rasite „Informacija nėščiosioms“ skiltyje.

Ar galiu kartu pasiimti ir gyvūną?

Kai kurios aviakompanijos skraidina gyvūnus už papildomą mokestį. Pigių skrydžių bendrovės (Ryanair ir Wizzair) gyvūnų lėktuvu neskraidina. Daugiau informacijos galite rasti „Kelionės su gyvūnais“ skyrelyje.

 

Kiek grynųjų pinigų galima gabenti?

Kiekvienas asmuo, atvykstantis į Lietuvos Respubliką iš kitos ES valstybės narės arba išvykstantis iš Lietuvos Respublikos į kitą ES valstybę narę (pvz., iš Lietuvos į Ispaniją), muitinės pareigūnui pateikus Grynųjų pinigų deklaravimo formą ir pareikalavus, privalo raštu deklaruoti gabenamą 10 000 eurų (arba ją atitinkančią sumą kita valiuta) viršijančią grynųjų pinigų sumą.

554 thoughts on “DUK

1 3 4 5
 1. Reply linas Nov 13, 2017 15:12

  sveriu 160kg.ar neturesiu problemu skrydziuj

  • Reply Eleonora Kilti.lt Nov 14, 2017 20:20

   Linai,

   įpratai oro linijų bendrovės siūlo užsisakyti papildomą sėdimą vietą šalia jau Jūsų rezervuotos, kad Jūsų skrydis būtų komfortiškas. Reiktų pirkti dar vieną bilietą vardo vietoje įrašant Extra Comfort Seat. Po papildomo bilieto išpirkimo reiktų susisiekti su aviakompanija, kad Jūsų abi vietas sujungtų į vieną užsakymą.

 2. Reply Ruta Nov 4, 2017 15:04

  Sveiki,
  1. prieš kiek laiko iki skrydžio galima atlikti CHECK-IN internetu?
  2. mano kelionėje yra du skrydžiai su persėdimu ta pačia avia kampanija. Ar galiu abiejų skrydžių CHECK-IN atlikti internetu?

 3. Reply Rolandas Zicius Oct 30, 2017 19:48

  Labas vakaras ,
  pirkome bilieta per kilti.lt 2017.10.31 ir negauname i pasta bilieto.Per kur galetume ji gauti?

  • Reply Alvita | Kilti.lt Oct 31, 2017 11:43

   Sveiki, Rolandai,

   bilieto gavimas, priklauso nuo to su kokiomis avialinijomis skrendate ir kada yra Jūsų skrydis. Jei kyla klausimų kreipkitės el. paštu info@kilti.lt

 4. Reply Simona Oct 26, 2017 07:33

  Sveiki, skrisiu su nepilnamete pussesere i Londona, registruojantis skrydziui neleidzia ivesti jos gimimo metu, nes paskutiniai metai 2001. Kaip reikia registruoti nepilnameti skrydziui?

  • Reply Alvita | Kilti.lt Oct 26, 2017 18:01

   Sveiki, Simona,

   veikiausiai esate nupirkę, suaugusiojo bilietą, nors jis pagal avia kompanijos nuostatus yra vaikas, rekomenduojame kreiptis į tiesioginį bilietų pardavėją, kad pakoreguotų statusą.

 5. Reply giedrius Oct 24, 2017 10:11

  sveiki noreciau paklausti ar pipses detektorius jei man kojoje varztai sudeti yra ?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Oct 24, 2017 18:59

   Giedriau,

   gydytojo pažymos dėl kūne esančių nedidelių skeveldrų ar plokštelių dažniausiai nereikia, tačiau jeigu didesnė metalo dalis, rekomenduojame turėti pažymą anglų k.

 6. Reply Hendrita Oct 8, 2017 21:57

  Sveiki,akiduobeje ideta titano plokstele ar reikalinga gydytojo pazyma ?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Oct 14, 2017 12:17

   Sveiki,

   gydytojo pažyma dėl kūne esančių nedidelių skeveldrų ar plokštelių nėra būtina.

 7. Reply birute Oct 7, 2017 20:05

  praleidom viena raide varde ,ar galima pakeisti ? krydis rytoi

 8. Reply birute brezgiene Sep 29, 2017 13:12

  laba diena ,kaip reikia pakeisti pavarde

  • Reply Eleonora Kilti.lt Sep 29, 2017 19:14

   Sveiki, Birute,

   jeigu įsigijote bilietą kilti.lt, susisiekti el. paštu info@kilti.lt. Mūsų konsultantai suteiks šią paslaugą. Jeigu įsigijote bilietus tiesioginiame aviakompanijos portale, tai padaryto turėtų būti galime prisijungus prie savo užsakymo.

 9. Reply Mantas Sep 28, 2017 09:40

  Sveiki, skrisiu iš Vilniaus į Zagrebą per Amsterdama ir turiu šiek tiek klausimu:
  skrydis Vilnius-Amsterdamas su AirBaltic, Amsterdamas-Zagrebas su Croatia Airlines.
  1. Kaip patartumėt, kur laikyti elektroninius prietaisus kaip nešiojamas kompiuteris, garso kolonėlė ar geriau rankiniam bagaže ar registruotam?
  2. Ar galiu vežtis rankiniam bagaže 3 ibuprofen 600mg plokšteles vaistų ? Čia yra maždaug 30 tablečių.
  3. Skrydi iš Vilniaus į Amsterdamą jau atlikau check-in online, o kaip po to man elgtis Amsterdamo oro uoste dėl sekačio skrydžio? Turiu Skrydžio informacijos lapa ir jokio bar kodo kaip ir nėra nuskanuot. Gal patartumėt kaip viską turėčiau daryt Amsterdamo oro uoste?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Sep 29, 2017 19:12

   Mantai,

   1. Elektronikos prietaisus, būtent dėl saugumo, tikrai rekomenduojame gabenti rankiniame bagaže.
   2. Problemų kilti neturėtų, kadangi nereceptinių vaistų vienos rūšies įprastai galima gabenti iki 5 pakuočių.
   3. Dėl registracijos Jūs turite kreiptis tiesiogiai į savo bilietų pardavėją. Jis gali nurodyti, kaip ir kada bus atliekama Jūsų skrydžiui registracija.

 10. Reply Laura Aug 20, 2017 15:50

  Sveiki, skrisiu iš Lietuvos į Angliją, tačiau persėdimas Danijoje pas mane rankinis bagažas. Iškilo toks klausimas kiek vienam žmogui galima vežtis cigarečių?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Aug 21, 2017 14:36

   Laura,

   vežkite iki 300 vnt. cigarečių.

   • Reply Vida Sep 18, 2017 10:32

    sveiki,esu mezganti moteris…iskilo klausimas del virbalu.ar galiu i rankini bagaza isideti nebaigta mezgini su vieliniais virbalais,virbaliuko ilgis apie 14 cm,o kaip del metaliniu kabliuku nerimui ? skrendu tik su rankiniu bagazu…

 11. Reply Inga Aug 10, 2017 11:27

  Sveiki, ar skrendant Wizzair orlaiviu galima be rankinio bagažo turėti nedidelę kuprinę?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Aug 10, 2017 20:07

   Inga,

   jeigu nesate išsipirkusi pirmanybinio įlaipinimo, Jums priklauso tik 1 vienetas rankinio bagažo.

 12. Reply Kornelija Jul 31, 2017 19:47

  Sveiki. Pirmą kartą skrisiu lėktuvu, su savimi turėsiu registruotą bagažą. Skrisiu iš Rygos oro uosto, tad susikalbėti teks angliškai arba rusiškai, todėl, kad nereiktų likti nesuprastai, norėčiau iš jūsų sužinoti, ką reiktų daryti pirmiausia atvykus į oro uostą?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Aug 1, 2017 20:10

   Kornelija,

   dažniausiai reiktų pradėti nuo registruoto bagažo priregistravimo, tada – muitinės patikra. Vėliau reiktų ekranuose sekti informaciją apie Jūsų skrydį. Kai bus nurodyti vartai, prie kurių vyks įlaipinimas, ieškoti pagal nuorodas tų vartų ir ten jau laukti įlaipinimo.

1 3 4 5

Leave a Reply

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!