DUK 524

Informacija keliaujantiemsČia galite sužinoti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus. Kelionei pasiruoškite iš anksto ir nepamirškite, kokie dokumentai yra reikalingi, koks bagažas jums priklauso, ką galite gabenti savo bagaže ir kt.!
Jei atsakymo nerandate – klauskite, o mes stengsimės jums atsakyti!

Su mumis galite susisiekti:
✉ el.paštu info@kilti.lt;
☎ skambinkite tel.nr. 8 600 26766.BAGAŽAS

Ar į kainą įskaičiuotas bagažo pervežimas?

– Į visų lėktuvų bilietų kainą įskaičiuota rankinio bagažo pervežimo paslauga. Dydžio ir svorio apribojimai priklauso nuo aviakompanijos.
– Į reguliariųjų reisų aviakompanijų (išskyrus airBaltic) lėktuvų bilietų kainą įskaičiuota ir registruoto bagažo pervežimo paslauga. Dydžio ir svorio apribojimai priklauso nuo aviakompanijos.
– Į pigių skrydžių bendrovių (pvz., RyanairWizzair) lėktuvo bilietų kainą registruoto bagažo pervežimo paslauga neįskaičiuota. Kokį bagažą galima gabenti keliaujant su šiomis aviakompanijomis, daugiau sužinoti galite skiltyje „Wizzair ir Ryanair bagažas“. Registruoto bagažo gabenimo paslaugą galima užsisakyti ir po bilietų pirkimo. Kreipkitės į konsultantus.

Ar galima gabenti skysčius rankiniame bagaže?

Rankiniame bagaže draudžiama gabenti didelį kiekį skysčių. Skysčius galima vežti ne didesnėse kaip 100 ml talpose. Jas reikia sudėti į vieną permatomą sandariai užsegama plastikinį maišelį. Bendras skysčių tūris – 1 l (maišelius galima įsigyti oro uostuose prie saugumo patikros punktų). „Dutty Free“ parduotuvėse pirktiems skysčiams apribojimai netaikomi. Daugiau informacijos apie bagažo turinį rasite čia >.

Ar galima gabenti vaistus?

Rankiniame bagaže galima vežtis nedidelius asmeniniam vartojimui skirtų nereceptinių ir receptinių vaistų kiekius (pvz. nuo skausmo, karščiavimo, virškinimo sutrikimų ar kontraceptines tabletes ir t.t.). Vežant receptinius vaistus turėkite vaistų receptą arba vaistų pasą. Vežant insuliną, jis laikomas kelionės metu gyvybiškai svarbiu skystu medikamentu ir neskaičiuojamas į rankiniame bagaže vežamus skysčius 100 ml talpose. Daugiau informacijos apie vaistų gabenimą galite rasti „Bagažo turinio taisyklės“ skyrelyje.

DOKUMENTAI

Kokie dokumentai reikalingi oro uoste registracijos į skrydį metu?

Prieš skrydį būtinai pasitikrinkite informaciją, pateikiamą jūsų aviabilieto užsakymo patvirtinime.
Jei registracija į skrydį jau atlikta, oro uoste turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, su kuriuo registravotės į skrydį ir įlaipinimo kortelę.

Kokie dokumentai reikalingi nepilnamečiams?

Svarbiausia turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą. Priklausomai nuo šalies, nepilnamečiams keliaujantiems be tėvų, gali prireikti vieno iš tėvų sutikimo, patvirtinto notaro. Daugiau informacijos –  Kelionės su vaikais >.

Ką daryti, jei baigėsi asmens tapatybę patvirtinančio dokumento galiojimo laikas?

Grįžti į Lietuvos Respubliką arba į kilmės valstybę galima su asmens grįžimo pažymėjimu, kuris išduodamas laikinai užsienio valstybėje esantiems asmenims, neturintiems kito tinkančio kelionėms kelionės dokumento. AGP išduoda Lietuvos Respublikos diplomatinių atstovybių ir konsulinių įstaigų konsuliniai pareigūnai. Lietuvos atstovybės užsienyje >.

 

LĖKTUVŲ BILIETAI

Kas yra pigių skrydžių bendrovės?

Kilti.lt bilietų rezervavimo sistemoje galima įsigyti ir pigių skrydžių bendrovių (Ryanair, Wizzair, Norwegian, Germanwings, Vueling, easyJet ir kt.) lėktuvų bilietus. Šios aviakompanijos siūlo pigius lėktuvų bilietus (nuo kelių eurų) į daugelį Europos miestų, mažindami išlaidas paslaugų kokybės sąskaita (nėra maitinimo skrydžio metu, už registruoto bagažo pervežimą imamas papildomas mokestis). Tačiau, priklausomai nuo reiso užpildymo, bilietų kaina gali siekti ir kelis šimtus eurų. Kuo anksčiau perkami bilietai, tuo jie, dažniausiai, yra pigesni.

Kaip rasti pigų lėktuvo bilietą?

Lėktuvų bilietų kainos nėra fiksuotos, todėl kainos kyla priklausomai nuo reiso užpildymo. Rekomenduojame lėktuvų bilietus įsigyti iš anksto. Jei jūsų kelionė numatoma šventiniu periodu, aviabilietus reiktų įsigyti 3-6 mėnesius prieš kelionę.
Taip pat rekomenduojame paieškos nustatymuose pasirinkti:
+/- 1 diena;
– neapriboti laiko (Laikas „Nesvarbu“)

Kaip nupirkti lėktuvo bilietą?

Aviabilietų užsakymo puslapyje pasirinkite kryptį, skrydžio datas, keleivių skaičių ir spauskite paieškos mygtuką. Pasirinkite vieną skrydžio variantą paspausdami mygtuką „Užsakyti“. Įrašykite keleivių duomenis. Įrašykite mokėjimo kortelės duomenis arba pasirinkite kitą mokėjimą būdą: banko pavedimu arba grynaisiais. Detalesnė informacija apie mokėjimą ir pristatymą skyrelyje „Mokėjimas ir pristatymas “.

Ar galima užsakyti lėktuvo bilietus telefonu?

Taip, išskyrus pigių skrydžių bendrovių aviabilietus. Tokiu atveju galite sumokėti tiek mokėjimo kortele, tiek banko pavedimu, tiek grynaisiais (detalią informaciją jums pateiks mūsų konsultantai). Lėktuvų bilietus gausite tuomet, kai mokėjimas pasieks „Zigzag Travel“ sąskaitą. Jei mokėjimas nepasieks sąskaitos iki nurodyto termino, užsakymas bus automatiškai anuliuotas.

Ar į lėktuvo bilieto kainą įskaičiuoti oro uosto mokesčiai?

Taip, visi oro uosto mokesčiai į lėktuvo bilietų kainą yra įskaičiuoti.

Ar galima gauti sąskaitą-faktūrą?

Galima. PVM sąskaitos faktūros išrašomos ne vėliau kaip iki kito mėnesio 15 dienos po pirkimo. Jei reikalinga sąskaita-faktūra, perkant lėktuvo bilietus pažymėkite varnele arba susisiekite su mūsų konsultantais nurodytais kontaktais.
Sąsk. faktūra

Kaip teisingai įrašyti keleivių vardus ir pavardes?

Keleivių vardus ir pavardes rašykite lotyniškomis raidėmis taip, kaip parašyta asmens dokumente, tik be lietuviškų ženklų (varnelių, brūkšnelių ir kt.). Nesumaišykite vietomis vardo ir pavardės. Dvigubus vardus ir pavardes rašykite taip, kaip nurodyta asmens dokumente. Atminkite, kad po aviabilieto patvirtinimo negalima atlikti jokių keitimų. Jei pastebėjote, kad padarėte klaidą, nedelsdami susisiekite su mumis.

Kas yra elektroninis lėktuvo bilietas ir kaip su juo keliauti?

Tarptautinė vežėjų oru asociacija (IATA) 2008 m. birželio 1 d. priėmė sprendimą dėl perėjimo prie elektroninių lėktuvų bilietų sistemos.
Elektroninis lėktuvo bilietas – tai elektroninis įrašas aviakompanijos kompiuterinėje sistemoje apie keleivio duomenis ir jo kelionės maršrutą.
Elektroninio lėktuvo bilieto įsigijimas labai paprastas ir pigus. Keleiviui nurodytu elektroniniu paštu atsiunčiamas elektroninis lėktuvo bilietas, kuriame nurodyta visa informacija kaip ir įprastame lėktuvo biliete. Elektroninį lėktuvo bilietą patartina atsispausdinti ir turėti su savimi oro uoste registracijos į skrydį metu.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Ką daryti, jei kūne yra metalinių dalių arba turiu implantą?

Gydytojo pažymos dėl kūne esančių nedidelių skeveldrų ar plokštelių nereikia. Tačiau gydytojo pažymos reikia, jeigu keleivis kūne turi didelę metalinę dalį, pvz.: galūnės protezą ar dirbtinį klubo sąnarį. Rekomenduojama turėti tokią pažymą anglų kalba.

Ar gali nėščia skristi lėktuvu?

Taip, tačiau gali prireikti papildomų pažymų iš gydytojo. Daugiau informacijos rasite „Informacija nėščiosioms“ skiltyje.

Ar galiu kartu pasiimti ir gyvūną?

Kai kurios aviakompanijos skraidina gyvūnus už papildomą mokestį. Pigių skrydžių bendrovės (Ryanair ir Wizzair) gyvūnų lėktuvu neskraidina. Daugiau informacijos galite rasti „Kelionės su gyvūnais“ skyrelyje.

 

Kiek grynųjų pinigų galima gabenti?

Kiekvienas asmuo, atvykstantis į Lietuvos Respubliką iš kitos ES valstybės narės arba išvykstantis iš Lietuvos Respublikos į kitą ES valstybę narę (pvz., iš Lietuvos į Ispaniją), muitinės pareigūnui pateikus Grynųjų pinigų deklaravimo formą ir pareikalavus, privalo raštu deklaruoti gabenamą 10 000 eurų (arba ją atitinkančią sumą kita valiuta) viršijančią grynųjų pinigų sumą.

524 thoughts on “DUK

 1. Reply Daiva Jul 11, 2017 20:51

  Sveiki, užsirezervavau skrydį internetu ir pervedžiau jiems pinigus. Man buvo duotos 24 valandos ir nežinau ar pinigai spės pasiekti juos. Norėjau paklaust kas būtų, jei jie nespės gaut pinigų?

 2. Reply Elia Jun 28, 2017 14:58

  Sveiki.Planuojame atostogas Bulgarijoje .Norėjau paklausti ar rankiniame bagaže, galima vežtis kompresinį inhaliatorių?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jun 28, 2017 20:02

   Sveiki,

   jeigu jis yra asmeniškai Jums reikalingas , problemų kilti neturėtų. Su savimi turėkite gydytojo pažymą, kad jums ši priemonė yra būtina.

 3. Reply Lina Jun 22, 2017 12:37

  Sveiki,
  Kaip dėl skidimo lėktuvu vaikams? Man 15. Ar aš galiu skristi viena, turėdama tėvu sutikimus

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jun 28, 2017 19:45

   Lina,

   turite pasidomėti pasirinktos oro linijų bendrovės taisyklėmis. Galite skristi viena Wizzair oro linijomis, vieno iš tėvų sutikimas būtinas keliaujant už Šengezo zonos ribų (Airija, Bulgarija, Didžioji Britanija, Kipras, Kroatija, Rumunija).

 4. Reply Edita Jun 20, 2017 20:48

  Sveiki,

  pirkome poilsinę kelionę ir kartu įskaičiuotus bilietus per turizmo agentūrą. Kai gavome bilietus, pamatėme, kad mūsų vietos ne tik, kad ne šalia, bet ir net ne toje pačioje eilėje ir taip į abi puses. Turizmo agentūra, jei norime sėdėti šalia, liepia primokėti 19 eur, nes pasak jų Ryanair visada išskiria poras ar kartu skrendančius, kad jos mokėtų papildomai už vietas šalia. Kaip yra iš tikro? Ačiū.

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jun 28, 2017 19:32

   Sveiki, Edita,

   kaip ir nurodė Jūsų kelionės pardavėjas, reikia papildomai išpirkti vietas, jeigu norite būti tikri,jog sėdėsite šalia.

 5. Reply Liucija Jun 12, 2017 11:38

  Sveiki!
  Skrendu pirma karta, ka tureciau zinoti? kur uro uoste reikia eiti ir kur ziureti kad patekti i lektuva?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jun 28, 2017 10:30

   Sveiki, Liucija,

   svarbiausia, turėti asmens dokumentą (pasą/ID) bei atspausdintą įlaipinimo kortelę. Jeigu keliaujate be registruoto bagažo, iškart galite eiti prie patikros punktų. Juos praėjus, ekranuose stebėkite savo skrydžio informaciją. Oro uoste yra daug nuorodų su užrašais, kurie neleis pasimesti. Ten bus nurodyta prie kurių vartų bus vykdomas įlaipinimas. Oro uosto darbuotojai yra visada pasiruošę padėti, tad nebijokite klausti tiek jų, tiek kitų keleivių.

 6. Reply Monika Jun 1, 2017 20:03

  sveiki,
  ar skrendant su wizzair galima rankiniame bagaze veztis maza kavamale?
  ar galima veztis kelis pakelius grikiu bei seklu,riesutu,dziovintu vaisiu-ar tam yra apribojimai?
  kiek vienetu muilo galiu veztis?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jun 6, 2017 19:02

   Monika,

   problemų dėl Jūsų išvardintų daiktų kilti neturėtų. Svarbu, jog dėl savo kiekio jie nekeltų įtarimų, jog gali būti naudojami ne Jūsų asmeniniams poreikiams.

 7. Reply As May 23, 2017 23:38

  Sveiki,
  Praradau skrydi i sidneju, nes negavau laiku leidimo. Turiu skrydi ir atgal, ar jis galioja jeigu nusipirksiu kita bilieta tik i prieki?

  • Reply Eleonora Kilti.lt May 24, 2017 17:49

   Sveiki,

   tai priklauso nuo Jūsų oro linijos bei bilietų pardavėjo. Kreipkitės dėl išsamesnės informacijos į savo bilietų pardavėją.

 8. Reply Rolandas Apr 24, 2017 22:00

  Sveiki,
  Registruodamasis skrydziui irasiau ID neteisinga galiojimo pabaigos data (metai, menuo geri, tik dienos sumaisytos, esmes nekeicia, bet vis delto…), Skrendu su WizzAir. Ar bandyti skambinti ir taisyti klaida, ar cia menka nuodeme? Aciu

  • Reply Eleonora Kilti.lt Apr 29, 2017 15:37

   Rolandai,

   bet kokiu atveju rekomenduojame susisiekti su savo skrydžio bilietų pardavėju ir klaidą pataisyti.

 9. Reply Ausra Apr 23, 2017 14:07

  Sveiki, ar galima veztis i JAV grikių kruopų ekologiškų ir obuoliu sūrį ?

 10. Reply Vaida Apr 10, 2017 09:23

  Sveiki, skrendu i Daniją iš Vilniaus, ir su savim galiu turėti 300 cigarečių, bet norėjau paklausti ar perėjus patikrą aš galiu daugiau nusipirkti is oro uoste esančių parduotuvių cigarečių ir skraidintis su savimi ir niekas nieko jau nesakys?

 11. Reply Vytas Mar 20, 2017 03:36

  Klausimas, ar galiu nupirkti, užmokėdamas iš VISA credit HSBC kortelės, kitam suaugusiam žmogui skrydį iš Vilniaus į Izmir, su Turkish Airlines, per kilti.lt agentūrą ? Pats neskrendu.
  Keliaujantis neturės registruojamo bagažo, tik rankinį – bet užsakymo forma pas kilti.lt neleidžia atsisakyti “paukščiuko” prie “Registruojamas bagažas (2 vienetai)”, reiškia užmokestis už neegzistuojantį bagažą įeina į bilieto kainą ?! Kadangi skrydis yra pirmyn ir atgal, iš tų dviejų registruojamo bagažo vienetų vienas priklausys skrydžiui pirmyn, o kitas – atgal, kiek suprantu ??

  • Reply Renata | Kilti.lt Mar 25, 2017 18:02

   Sveiki, perkant mūsų portale nėra svarbu, jog skiriasi keleivis ir mokantysis asmuo.
   Susisiekite su mūsų portalo atstovais uzsakymai@zigzag.lt paštu, ir Jums bus suteikta detalesnė informaciją apie skrydį ir bagažą.

 12. Reply Živilė Mar 13, 2017 13:28

  Sveiki, skrisime iš Vilniaus į Ženeva su persėdimu Briuselyje (su Brussels Airlines kompanija) ir atgal su LOT Polish Airlines kompanija, persėdimas per Varšuvą. Tiek pirmyn, tiek atgal keliausime su registruotais bagažais. Ar persėdimo vietose reikės pasirūpinti registruotu bagažu pačiam ar jis automatiškai keliauja iki skrydžio pabaigos.

  • Reply Eleonora Kilti.lt Mar 17, 2017 20:52

   Sveiki,

   jeigu keliaujate pigių oro linijų bendrovėmis, kiekviename oro uoste teks iš naujo registruoti bagažą.

 13. Reply Agata Mar 11, 2017 08:52

  Sveiki. O jai turiu ant dantų breketų sistemą, ar reikalinga gydytojo pažyma?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Mar 13, 2017 22:26

   Agata,

   nesklandumų kilti neturėtų, tiesiog patikslinkite apsaugai, jog nešiojate breketus.

 14. Reply Simona Feb 24, 2017 22:02

  Labas vakaras,
  norėjau paklausti, kaip yra su registruotu bagažu jungiamuosiuose skrydžiuose? Skrendu iš Lietuvos į Torontą, persėdimas Frankfurte, ar reikės bagažą pernešti pačiai ar jis automatiškai bus perkeltas į Toronto lėktuvą?

  • Reply Renata | Kilti.lt Feb 26, 2017 17:34

   Simona, bagažo padėtis jungiamuosiuose skrydžiuose labai priklauso nuo aviakompanijos, kurią pasirinkote. Jeigu skrydžius sudaro skirtingos aviakompanijos, tuomet bagažą būtinai reikės registruoti iš naujo jungiamajame oro uoste. Norint daugiau suteikti informacijos jums apie bagažo būklę, prašome pateikti aviakompanijų pasirinkimus.

   • Reply Simona Mar 1, 2017 21:15

    Abi aviakompanijos yra AIR CANADA.

    • Reply Renata | Kilti.lt Mar 6, 2017 19:05

     Simona, dažniausiai su AIR CANADA skrydžiais persėdimo metu bagažo pasiimti nėra būtina, prieš tai pradiniame oro uoste informavus apie poreikį bagažą skraidinti iki galutinio taško. Dėl tikslesnės Jūsų užsakymo būklės rekomenduojame susisiekti su tiesioginiu pardavėju.

 15. Reply Deimantė Feb 20, 2017 06:45

  Sveiki, norėjau paklausti, noriu skristi su vaiku i Olandija ar reikia tėčio sutikimo?

  • Reply Renata | Kilti.lt Feb 20, 2017 20:00

   Deimante, nepilnamečiui asmeniui keliaujant į Olandiją su mama, tėčio sutikimas nėra būtinas.

 16. Reply Dainius Feb 19, 2017 12:34

  Skrendame su persedimu. Bagazas tinkamas su oro bendrove wizzard, o rayanar 5 cm bagazo storis mazesnis. Ar tai reiskia kad bagazas bus per didelis ?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Feb 19, 2017 14:36

   Sveiki,
   keliaujant oro linijų bendrove Jums priklauso:
   ✔ Ryanair rankinis bagažas iki 10 kg, kurio išmatavimai negali viršyti 55x40x20 cm.
   ✔ Mažasis rankinis bagažas, kurio išmatavimai negali viršyti 35x20x20 cm.

   Keliaunt Wizzair -mažas orlaivio salono krepšys, kurio dydis 42x32x25.

   Jūsų rankinis bagažas privalo neviršyti šių kompanijų nurodytų limitų. Kitu atveju, bus paprašyta bagažą už papildomą mokestį gabenti registruoto bagažo skyriuje.

 17. Reply Ginte Feb 8, 2017 00:17

  Sveiki.
  Skrendu pirma karta is Norvegijos i Ryga su norvegian. Turiu auskarus bamboj ir liezuvy, ar juos reikia issimti? ir dar ar auksiniai papuosalai ant kuno gali buti? aciu :)

  • Reply Renata | Kilti.lt Feb 10, 2017 20:45

   Ginte, su papuošalais keliauti galima. Juos tektų išsiimti ir susidėti į atskirą dėžutę tik tokiu atveju, jei bus aptikta metalo detalių.

 18. Reply As Jan 25, 2017 20:19

  Laba diena.Gal galite paaiskinti kodel skrydziai dazniausiai su tokiais kvailais persedimais,jei zmogui reikia is Dublino i Vilniu nuskristi tai dar reikia skristi i kita puse ,kad ten 24 valandas pasedeti oro uoste ir toliau skristi.kaip cia iseina ? Kodel negaliu normaliai isskridus persedima daryti uz poros valandu be gulejimo ant suolo oro uoste, kad lagaminu rupintusi pats orouostas.Iseina taip ,kad orouostas specialiai sudaro salygas keleiviui vargti.Kodel kainos is lietuvos ir i Lietuva is Airijos tokios milziniskos,kad 15-20 dienu turiu dirbti kad galeciau ipirkti bilieta.I kitas salis daug toliau bilieti pigesni,kodel? Ar mes lietuviai esame turtiguju salis kaip,amerikieciai,ar leipcigieciai? Is Lenkijos kokios kaino ,o is musu …Nekenciu lietuvisko aptarnavimo ir kt…

  • Reply Simona | Kilti.lt Jan 26, 2017 10:43

   Labas rytas,

   Persėdimus ir kainas nustatome ne mes tad į jūsų pretenzijas negalime atsakyti.

 19. Reply Gintaute Jan 12, 2017 23:09

  Sveiki. Pirkau bilietus per wizzair. Sau,vyrui ir vaikui. Ir pirkom registruota bagaza taciau vyro vardu. Dabar atsitiko taip,kad vyras neskrenda. Ar kaip nors imanoma butu sau priskirti ta bagaza?

 20. Reply sigita Dec 21, 2016 10:15

  Sveiki,
  ar skrendant su gipsu (gipsuota ranka) reikalinga kokia nors gydytojo pažyma? metalų nėra.

 21. Reply Laima Dec 14, 2016 09:59

  Laba diena,
  Sūnus į užsienį (Norvegiją, Ispaniją) vyks su sulaužyta ranka, kurioje yra elastinės intramedulinės vinys vaikų kaulų lūžių fiksacijai. Ar užteks lietuviškai parašytos gydytojo pažymos, kuri tai patvirtina? Ar privalomas pažymos vertimas? Ar yra buvę atvejų, kad žmogus neleidžiamas išskristi?

  • Reply Simona | Kilti.lt Dec 23, 2016 11:59

   Laba diena,

   Skristi yra įmanoma, bet būtina gydytojo pažyma patvirtinanti, kad keleivis gali skristi. Geriausia, kad ją išsiverstumėte į anglų kalbą.

 22. Reply Audrius Nov 25, 2016 15:02

  Sveiki,
  Nusipirkau skrydį į Kutaisį,skrydis 12.14d iš wizz air gavau sąskaitą 10.23d. prieš kiek laiko iki skrydžio turėtų man atsiūsti bilietus?
  dėkui už atsakymą

  • Reply Simona | Kilti.lt Dec 5, 2016 12:36

   Laba diena,

   Bilietai siunčiami ne ankščiau nei 7-4 darbo dienos iki skrydžio tas bilietus dar gausite į nurodytą elektroninį paštą.

 23. Reply Audrius Nov 25, 2016 14:57

  Sveiki,
  Nusipirkau skrydį į Kutaisį,skrydis 12.14d iš wizz air gavau sąskaitą 10.23d. prieš kiek aliko iki skrydžio turėtų man atsiūsti bilietus?
  dėkui už atsakymą

  • Reply Simona | Kilti.lt Dec 5, 2016 12:35

   Laba diena,

   Bilietai siunčiami ne ankščiau kaip 7-4 darbo dienos iki skrydžio. Tad bilietus dar gausite į nurodytą savo elektroninį paštą.

 24. Reply tapati79 Nov 23, 2016 19:10

  Labas vakaras. Norėjau pasiteirauti.
  Ar skrendant iš Kauno oro uosto su ryanair kompanija į Airiją shannon miesta.
  Nekiltu keblumu gabenantis rusiškų cigarečių vieną bloką?
  Ir dar domina ar su sulūžusia koja, yra galimybė kauno oro uoste gauti neįgaliojo vežimėlį?
  Ačiū už atsakymą.

  • Reply Neringa | Kilti.lt Nov 25, 2016 11:17

   Sveiki,
   Į Airiją pilnamečiai asmenys gali gabenti iki:
   ✔ 800 vnt. cigarečių;
   ✔ 400 vnt. cigarilių;
   ✔ 200 vnt. cigarų;
   ✔ 1 kg tabako.
   Dėl vežimėlio, tai tokia galimybė yra, tačiau patariame iš anksto pranešti jog Jums bus reikalinga tokia paslauga oro uoste.

   • Reply vilija Nov 25, 2016 11:22

    laba diena,skrendu is Rygos oro uosto y dublina.Ar galiu registruotame bagaze vezti 2vnt. po 1l,stipraus alkoholio,kiek stipriuju gerimu galima issivezt is Latvijos?Aciu

 25. Reply Robertas Nov 17, 2016 08:53

  Laba diena,
  Norėčiau sužinoti apie dury free. Jei aš skrebdu Lisabona- Dublinas, Dublinas- Ryga. Ar galiu Lisabonie dury free parduotubės nusipirkti butelį vyno, ir ar vėliau neatims Dublino apsaugos poste.
  Pagarbiai,
  Robertas

  • Reply Neringa | Kilti.lt Nov 17, 2016 09:22

   Sveiki,
   Robertai, kadangi persėdimo metu reikės pereiti saugumo patikrą iš naujo alkoholinių gėrimų rankiniame bagaže turėti negalėsite. Alkoholinių gėrimų galite įsigyti „Duty Free“ parduotuvėse persėdimo metu (jau skrendant į galutinį tašką, šiuo atveju iš Dublino į Rygą).

 26. Reply Svetlana Nov 17, 2016 08:50

  Laba diena,

  kaip galima užsisakyti bagažą skrendant su WIZZAIR, jei perkant bilietą nebuvo užsakytas

 27. Reply Greta Oct 25, 2016 14:14

  Sveiki, skrendame i Punta Cana is Briuselio. Nusipirkome bilietus,laiske buvo parasyta ,kad belgijos pilieciams papildomu dokumentu nereikia,taciau ne belgijos pilieciams reikia kazkokiu dokumentu is ambasados. Ar tai galioja ir Europos sajungos pilieciams?
  Aciu

 28. Reply Vaidas Oct 1, 2016 00:30

  Labas.noreciau suzinot ar po narkozes galim skristi?aciu

 29. Reply Gintas Sep 29, 2016 07:15

  Laba diena . Kulnakaulis po operacijos sutvirtintas 3 metaliniais sraiktais – ar reikalinga tai patvirtinanti pazyma ?

 30. Reply Osvaldas Sep 18, 2016 20:17

  Sveiki,
  Esame rezervavę bilietus iš Varšuvos į Zagrebą. Tai ką mums daryti nuvykus į Lenkiją? Ar mums reikia juos kažkur atsispausdinti, nes turime tik rezervacijos popierius kažkokius atsispausdinę.

  • Reply Neringa | Kilti.lt Sep 21, 2016 08:37

   Sveiki,
   Jei turite jau bilietus, tai reikia juos atsispausdinti ir turėti su savimi oro uoste.

 31. Reply Silverijus Sep 14, 2016 08:20

  Sveiki noriu paklausti man yra 16m ar as Galiu skristi be tevu sutikimo isduota lapo y ispanija ar dar kurnors ar butinai man reikalingas tevu sutikimo lapas ar jau nuo 16m nereikia nes kiek skaiciau raso,Kad nereikia noriu pasiklausti noriu vykti vienas taij leidimo man Reikia ar ne?

  • Reply Kilti.lt Sep 14, 2016 12:40

   Sveiki,
   Keliaujant po Šengeno zonos šalis vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nepilnamečiams nereikalingas.

 32. Reply Aistė Sep 11, 2016 15:41

  Sveiki, man 16 metų ir skrisiu viena su Wizz Air iš Palangos į Londoną. Ar būtina turėti tėvų sutikimą ar ne ?

  • Reply Kilti.lt Sep 12, 2016 11:51

   Sveiki,
   Nepilnamečiams, keliaujantiems už Šengeno zonos ribų – būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas.

 33. Reply ROMA AGENTOVICIENE Aug 11, 2016 15:01

  antra karta perku bilietus per jusu kompanija ir antra karta yra suklaidinama data. Labai gaila, kad nenufotografavau originalo,deja dabar negaliu irodyti. PRAEITA KARTA ATSAUKTAS SKRYDIS MAN KAINAVO 80 EURU,SI KARTA 34,VISO UZDIRBOTE 114 EIRU, as suprantu ,kad tai jusu biznis,bet gal to per daug.Sekanti karta KALBESIM TEISME.

  • Reply Neringa | Kilti.lt Aug 11, 2016 15:42

   Laba diena,
   Apgailestaujame dėl Jūsų situacijos, tačiau kiekvienas užsakymą bei pasirinktas datas Jūs matote dar prieš apmokant pinigus, šiuo atveju labai sudėtinga būtų spręsti kokia problema buvo nutikusi, kad nesutampa pageidaujamos datos.

 34. Reply Vitalija Aug 9, 2016 20:46

  Sveiki ,nesupratau kur dingo mano klausimeliai parasyti vakar,nei klausimu nematau nei atsakymu del skrydimo i Norvegija

  • Reply Neringa | Kilti.lt Aug 10, 2016 15:50

   Sveiki,
   Jokie klausimai niekur nedingo.

   • Reply Daina Apr 17, 2017 21:00

    Sveiki, as noreciau paklausti. Mano mociute kita menesi atsikris pas mus i anglija, bet ji turi problemu su koju sanariais, ir sunkiai eina, ar yra galimybe atskridus i anglija bristolio oro uoste gauti neigaliojo vezimeli, kad Ja nuvestu ir jei nereiketu eiti su skausmais?

    • Reply Eleonora Kilti.lt Apr 29, 2017 13:44

     Sveiki, Diana,

     tai priklauso nuo kiekvieno oro linijų bendrovės kompanijos politikos. Patikslinkite, kokia oro linijų bendrove yra užsakyti Jūsų bilietai.

 35. Reply Vitalija Aug 8, 2016 20:33

  Sveiki , turiu keleta klausimeliu noriu skristi i Norvegija pas sunu ,ir noriu buti tikra kad praeisiu muitine ir niekas nesugadins nuotaikos ….esu 1grupes invalide operuotas stuburas 6 kartus paskutini karta 2015m ir beveik visi slanksteliai suristi titaniniais varstais ir plastika ,kaip supratau reikalinga pazyma ir dar anglu kalba .1.Ar tikrai reikalinga ta pazyma ?.2Kas ta pazyma turi parasyti ar seimos gydytojas ar gydytojas kuris operavo?3.Kiek ta pazyma galioja? 4.gal tinka epikrize is skyriaus kur 2015m operavo,ten viskas surasyta,ar 2016 m gavau grupe ir ten turiu neurochirurgo konsultacija .5 Ar reikalinga speciali pazyma?.6 Ar reikalingas notaro patvirtinimas?

  • Reply Neringa | Kilti.lt Aug 10, 2016 15:49

   Sveiki,
   Rekomenduojama turėti gydytojo pažymą anglų kalba, kad kūne yra įdėti varžtai. Specialių formų, kaip tai turi būti parašyta, niekas nenurodo. Gydytojas, kuris gali išrašyti tokią pažymą, ją ir išrašo.

 36. Reply N.P. Aug 3, 2016 20:16

  Sveiki, norejau paklausti ar skrendant i Anglija galima tureti tik asmens kortele ar reikia ir paso?

 37. Reply Evelina Jul 21, 2016 13:09

  Sveiki ar galiu skristi su draugu i Norvegija? Man yra 17metu o jam 19. Aciu uz atsakyma.

 38. Reply Erikas Jul 14, 2016 11:48

  Sveiki,
  Ar galiu keliauti vienas (16m) į Londoną iš Rygos? Turiu notaro patvirtintą sutikimą.

 39. Reply Gintarė Jul 14, 2016 10:19

  Laba diena. As skrisiu pirma karta. Užsisakiau bilieta ir jis yra telefone, ryanair programėlėje ir jeigu mano telefonas yra skilęs jiems netrugdys nuskenuoti barkodo ant bilieto?

 40. Reply Viktorija Jul 8, 2016 15:07

  Sveiki, sakykit ar galima skrendant su lektuvu rankiniame bagaze tureti saldytu kreveciu ir nesaldytus moliuskus kiautuose? (norwegian kompanija)

 41. Reply Stasys Jul 4, 2016 00:36

  Sveiki,
  Esu nepilnametis ir skrisiu pirmą kartą kartu su savo broliais, (kurie taip pat nėra pilnamečiai) į Norvegiją, per tris persėdimus: Vilnius – Copenhagen Kastrum ; Copenhagen Kastrup – Oslo Gardermoen ; Oslo Gardermoen – Bodo. Žinau, kad atvykti į oro geriausia yra likus 2 valandoms iki skrydžio, nuvykus pirmiausia turime prisiregistruoti, taip pat žinau, kad prisiregistruojant reikia turėti kartu su savimi tėvų sutikimą išverstą į anglų kalbą ir patvirtinto notaro. Ten kiek supratau taip pat turime paklausti dėl savo pagažo, visgi skrisime per tris persėdimus ir man idomu ar jį perkels patys iki pat Oslo? Žinau, kad skamba kvailai, bet jaučiuosi pasimetęs, angliškai kalbu vidutiniškai ir jaučiu atsakomybę už brolius, nes esu viriausias iš jų.. Nesuprantu tik ar atvykus į Copenhagen Kastrum reikės viską daryti tą patį ką darysime Vilniuje? Ta prasme ‘check in’ ten vėl turėsime pateikti savo dokumentus ir tą notaro patvirtintą sutikimą? poto vel pereiti saugos kontrolę susirasti savo ‘vartus’ ir taip pateksim į liektuvą.. Tikiuos ką nors supratot iš mano šios rašlevos. Jei galite prašau jūsų pasakyti ką neteisingai supratau ir jei nesunku nupasakoti bent šiek tiek elementariausius dalykus.. Nes nesigaudau, o skristi reikės jau rytoj.. Ačiū jums !

 42. Reply Julija Jun 21, 2016 20:41

  Sveiki, skrisiu su Ryanair kompanija iš Vilniaus į Norvegiją. Pagal viską galiu turėti lagaminą ir mažą rankinę. Tačiau ar praleis mane su vidutinio dydžio kuprine?

  • Reply Kilti.lt Jun 22, 2016 16:04

   Sveiki,
   Jei manote, jog savo bagažą sutalpinsite į patikros dėžes – problemų kilti neturėtų. Jei bagažas netilps – teks gabenti kaip registruotą bagažą už papildomą mokestį.

 43. Reply Gedas Jun 14, 2016 16:12

  Sveiki,

  ar keliaujant su sugipsuota ranka reikia kazkokiu papildomu dokumentu?

 44. Reply Remigijus Jun 4, 2016 21:52

  Sveiki.Skrisiu is Norvegijos i Lietuva su NORWEGIAN ,ar galima rankiniame bagaze tureti kompiuteriniu komponentu :vaizdo plokte,pagrindine plokste,procesorius,,ir kaip su muitine nebus problemu.Dekui uz demesi.

  • Reply Kilti.lt Jun 6, 2016 14:20

   Sveiki,
   Problemų kilti neturėtų. Tikslios informacijos rekomenduojame teirautis Norvegijos muitinėje.

 45. Reply Deimante Jun 2, 2016 19:15

  Sveiki, atliekant registracija i skrydi nereikejo nurodyti asmens kodo tik korteles numeri, anksciau visada reikdavo ir asmens koda nurodyti, ar cia viskas gerai?

  • Reply Kilti.lt Jun 6, 2016 14:19

   Sveiki,
   Įsigyjant bilietus ir registruojantis į skrydį asmens kodas nereikalingas.

 46. Reply Ema Jun 2, 2016 08:53

  Sveki,
  turiu luzusi raktikauli stvirtinta plokstele, ar reikia gydytojo pazymos? (anglu kalba? patvirtintos notaro?)

  • Reply Kilti.lt Jun 2, 2016 10:17

   Sveiki,
   Reikalinga gydytojo pažyma, rekomenduojama anglų kalba. Notaro patvirtinimo nereikia.

 47. Reply Juste May 8, 2016 09:00

  Sveiki,
  Norejau paklausti ar rankiniame bagaze, galima veztis zvejybos reikmenis?
  Dekoju

 48. Reply dovile Apr 28, 2016 18:07

  Sveiki,
  zadam skristi i lietuva is danijos su wizz air kompanija. Norim daryti vaikams pasus, ar nekils problemu oro uoste pateikiant asmens gryzimo dokumentus?
  ir kaip yra su nesciosiom, skrendant busiu 32 savaitej o gristant 33 savaitej. Nes buvau siandien pas gydytoja klausiau jos ar reikia kokios pazymos sako kad ne tai kaip yra is tikruju? kad nekiltu problemu.
  skrendant i lietuva busiu su mergautine pavarde, kadangi lietuvoje darysimes pasus, skrendant atgal jau busiu su kita pavarde, kaip dabar ta bilieta pirkti?

  • Reply Kilti.lt Apr 29, 2016 15:03

   Sveiki,

   Jeigu vaikai yra Lietuvos Respublikos piliečiai tai problemų nekils. Grįžimo pažymėjimas galioja tik vieną kartą.
   Nėštukės gali keliauti iki 34 nėštumo savaitės. Nėštukės nuo 28 nėštumo savaitės privalo turėti gydytojo išduotą medicininę pažymą, patvirtinančią, jog gali skristi. Wizzair aviakompanija nėštukės skrenda savanoriškai, prisiimdamos visą galimą riziką ir atsakomybę už galimus jos ir kūdikio sveikatos sutrikimus.
   Jeigu grįžusi keisite asmens dokumentą, tai ir bilietus turite pirkti du skirtingus, nes po to gali kilti problemų oro uoste.

Leave a Reply

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!