Pigūs Wizzair lėktuvų bilietai internetu

Wizzair lėktuvų bilietus galite užsisakyti internetu arba Jums padės mūsų konsultantai. Už lėktuvo bilietus sumokėti galite visomis mokėjimo kortelėmis, banko pavedimu bei grynaisiais.

Wizzair skrydžiai vykdomi iš/į Vilniaus ir Rygos oro uostų/-us

Wizzair bilietų užsakymas, keleivio, bagažo registracija į Wizzair skrydį vykdomi internetu.

Naudinga informacija:

Wizzair skrydžiai iš Vilniaus oro uosto

ANGLIJA – ENGLAND 

 • Londonas – London (Luton oro uostas).
  Skrydžiai vykdomi pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais.
 • Donkasteris – Doncaster.
  Skrydžiai vykdomi trečiadieniais ir sekmadieniais.
OLANDIJA – NETHERLANDS
 • Eindhovenas – Eindhooven.
  Skrydžiai vykdomi antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.
ITALIJA – ITALY
 • Milanas – Milan.
  Skrydžiai vykdomi antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.
 • Roma – Rome.
  Skrydžiai vykdomi trečiadieniais ir sekmadieniais.
ISPANIJA – SPAIN
 • Barselona – Barcelona.
  Skrydžiai vykdomi pirmadieniais ir penktadieniais.
NORVEGIJA – NORWAY
 • Bergenas – Bergen.
  Skrydžiai vykdomi trečiadieniais ir sekmadieniais.
 • Oslas – Oslo.
  Skrydžiai vykdomi antradieniais ir šeštadieniais.
 • Stavangeris – Stavanger.
  Skrydžiai vykdomi trečiadieniais ir sekmadieniais.
 • Olesiundas – Aalesund. Skrydžiai vykdomi nuo 2014.05.14 iki 2015.03.25 trečiadieniais ir sekmadieniais.
PRANCŪZIJA – FRANCE
 • Paryžius – Paris.
  Skrydžiai vykdomi trečiadieniais ir sekmadieniais.
VOKIETIJA – GERMANY
 • Dortmundas – Dortmund.
  Skrydžiai vykdomi trečiadieniais ir sekmadieniais.
 • Frankfurtas (Hano) – Frankfurt Hahn  Skrydžiai vykdomi nuo 2015.04.28 iki 2015.10.24 antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.
AIRIJA – IRELAND
 • Belfastas – Belfast. Skrydžiai vykdomi nuo 2015.04.22 iki 2015.10.21 trečiadieniais ir sekmadieniais.
ŠVEDIJA – SWEDEN
 • Malmė – Malmo. Skrydžiai vykdomi 2015.04.24 iki 2015.10.23 pirmadieniais ir penktadieniais.
GRAIKIJA – GREECE
 • Korfu – Corfu.
  Skrydžiai vykdomi nuo 14.06: šeštadieniais.

Kaip įsigyti Wizzair bilietus?

Kilti.lt lėktuvo bilietų paieškos sistemoje pasirinkite pageidaujamas skrydžių kryptis, datas, vietų skaičių ir spauskite „Ieškoti“. Jeigu sistema nerado jokių skrydžių pagal jūsų pageidavimą, pabandykite pakeisti datas. Išsirinkite pageidaujamą skrydį ir spauskite „Pirkti“. Toliau sekite nurodymus ekrane.
Rekomendacija: ieškokite kainų tik į vieną pusę. Jeigu skrendate Vilnius – Londonas – Vilnius, pabandykite surasti mažiausias kainas atskiriems skrydžiams Vilnius – Londonas ir Londonas – Vilnius. Tada įrašykite surastų pigiausių skrydžių datas, pasirinkite „Į abi puses“ ir vėl pakartokite paiešką. Taip jūs greičiau nusipirksite bilietą į abi puses.

Wizzair bilietų apmokėjimas

Kilti.lt bilietų paieškos sistemoje Jūs galite už Wizzair lėktuvo bilietus sumokėti visomis mokėjimo kortelėmis, banko pavedimu arba grynaisiais bet kuriame kilti.lt biure.

Wizzair registracija į skrydį (check-in)

Wizzair internetinė registracija į skrydį kainuoja 35 Lt. Registruojantis oro uoste kaina išauga iki 70 Lt. Jei bilietas perkamas kelionių agentūroje, registracija nebūtina. Registracijos internetu paslauga galima naudotis likus nuo 14 dienų iki 4 valandų iki tvarkaraštyje nurodytos skrydžio pradžios.

Wizzair bagažasWizzair lėktuvų bilietaiWizzair bilietai iš Vilniaus

Pigios kelionės į Milaną

Siūlome pigiai paatostogauti! Šiandienos kryptis Milanas (Milan). Ryanair tiesioginis skrydis arba Wizzair tiesioginis skrydis + viešbutis! Skrydis: Vilnius – Milanas – Vilnius Viešbutis: „New Moon Resort & Hostel„(Milan) 3* Be maitinimo. Datos: 03.05 – 03.07 (2 nakvynės). Kaina: nuo 135 €/asm. Viešbutis: „The Best„(Milan) 2* Su pusryčiais. Datos: 03.10 – 03.12 (2 nakvynės). Kaina: nuo 154 €/asm. Viešbutis: „Brianza„(Milan) 3* Su pusryčiais. Datos: 03.15 – 03.17 (2 nakvynės). Kaina: nuo ...

Tik šiandien Wizzair bilietams 20 proc. nuolaida! 2

Pigių skrydžių aviakompanijos Wizzair akcija! Tik šiandien VISIEMS Wizzair lėktuvo bilietams yra taikoma 20 proc. nuolaida! Akcijos sąlygos: 20 proc. nuolaida taikoma tarifui, įskaitant mokesčius ir mažą saloninį krepšį (maksimalūs išmatavimai 42x32x25); Nuolaida taikoma tik naujai darytoms rezervacijoms; Kainos www.kilti.lt prortale jau nurodytos su pritaikyta nuolaida.

Pigios kelionės į Korfu (Graikija)

Siūlome pigiai paatostogauti! Šiandienos kryptis Europos Havajai – Korfu (Graikija). Wizzair tiesioginis skrydis + viešbutis! Skrydis: Vilnius – Kerkyra – Vilnius Viešbutis: „Eli Studios And Apartments„(Corfu (all)) 2* Be maitinimo. Datos: 06.13 – 06.20 (7 nakvynės). Kaina: tik nuo 359 € (1280,99 Lt)/asm. Viešbutis: „Lefkimi“ (Corfu (all)) 2* Su pusryčiais. Datos: 06.13 – 06.20 (7 nakvynės). Kaina: tik nuo 384 € (1325,88 Lt)/asm. Viešbutis: „Kostas Apartments„(Corfu (all)) 2* Be maitinimo. ...

Ką veikti per Valentino dieną?

Nenumaldomai atskriejant Šv. Valentino dienai dauguma žmonių pradeda ieškoti įvairių dovanėlių, ruošia siurprizus savo artimiesiems ar tiesiog planuoja kaip netradiciškai praleisti laiką kartu su brangiais žmonėmis. Siūlome jums pigių kelionių pasiūlymų romantiškai praleisti laiką: Romoje, Prahoje, Paryžiuje, Berlyne, Briuselyje. Skrydžiai vykdomi pigių skrydžių aviakompanijomis Ryanair, Wizzair ir reguliariuoju vežėju Air Litunica. Skrydis: Vilnius – Roma – Vilnius Viešbutis: „Acropoli„(Rome) 2* Su pusryčiais. Datos: 02.09 – 02.13 (4 nakvynės). Kaina: nuo ...

Sniegą tirpdantis pasiūlymas! Wizzair skrydžiams 20% nuolaida!

Tik šiandien (2015.01.09) įsigyk Wizzair aviabilietus 20% pigiau! Akcija taikoma VISIEMS skrydžiams VISOMIS kryptimis!  Išpardavimas prasideda jau dabar!  Akcijos sąlygos: 20% nuolaida taikoma tarifui, įskaitant mokesčius ir mažą saloninį krepšį (maksimalūs išmatavimai 42x32x25); Nuolaida taikoma tik naujai darytoms rezervacijoms; Kainos nurodytos su pritaikyta nuolaida.

Linkime įsimintinų kelionių!

Naujieji Metai Barselonoje!

Siūlome pigiai paatostogauti ir įspūdingai atšvęsti Naujuosius Metus! Šiandienos kryptis Barselona (Barcelona). Pigus Wizzair skrydis + viešbutis! Skrydis: Vilnius – Barselona – Vilnius Viešbutis: „Lyon„(Barcelona) 2* Be maitinimo. Datos: 12.23 – 12.27 (4 nakvynės). Kaina: nuo 1000 Lt/asm. (289,62 Eur) Viešbutis: „Roma Reial„(Barcelona) 1* Su pusryčiais. Datos: 12.23 – 12.27 (4 nakvynės). Kaina: nuo 1038 Lt/asm. (300,63 Eur) Viešbutis: „HCC Covadonga„(Barcelona) 3* Be maitinimo. Datos: 12.30 – 01.03 (4 nakvynės). ...

Wizzair: visiems skrydžiams, visiems miestams 20 proc. nuolaida

Tik šiandien (11.26) pigių skrydžių kompanija Wizzair skelbia 20 proc. akcija VISIEMS skrydžiams, VISIEMS miestams!             Sąlygos: > 20% nuolaida taikoma tarifui, įskaitant mokesčius ir mažą saloninį krepšį (maksimalūs išmatavimai 42x32x25); > Nuolaida taikoma tik naujoms rezervacijoms; > Nuolaida tik 2014 m. lapkričio 26 d. daromoms rezervacijoms.

Stiprinama bagažo kontrolė

Kasmet atėjus šventiniam laikotarpiui, keleiviu skaičius išauga. Dauguma nori nuvežti lauktuvių artimiesiems. Lietuvos Respublikos maisto ir veterinarijos tarnyba įspėja apie stiprinimą asmeninio bagažo kontrolę vykstant iš trečiųjų šalių į Europos valstybes gabenant mėsos ir pieno produktus. Naujame dokumente dėstoma, kad keliautojai iš Europos Sąjungai nepriklausančių šalių į ES negali bagaže įsivežti mėsos, pieno ar jų produktų. Išimtis taikoma įvežant asmeninėms reikmėms iki 10 kg mėsos, pieno ar jų produktų iš ...

Aviakompanija Wizzair plečiasi

Pigių skrydžių aviakompanija WizzAir, plečia savo veiklą – Bosnijoje ir Hercegovinoje, kur atidaroma iš viso jau 19-ta kompanijos bazė. Jau nuo 2015 m. birželio mėnesio Wizzair aviakompanija iš Tuzlos skraidins keleivius 4 naujomis kryptimis. Nuo birželio 26 dienos skrydžiai vyks į Miuncheno Memingeno ir Oslo Sandefjordo Torpo oro uostus (pirmadieniais ir penktadieniais), nuo birželio 28 dienos – į Frankfurto Hano ir Stokholmo Skavstos oro uostus (trečiadeniais ir sekmadieniais). Wizzair bilietus ...

Lėktuvo bilietų paieška