Pigūs Wizzair lėktuvų bilietai internetu

Wizzair lėktuvų bilietus galite užsisakyti internetu arba Jums padės mūsų konsultantai. Už lėktuvo bilietus sumokėti galite visomis mokėjimo kortelėmis, banko pavedimu bei grynaisiais.

Wizzair skrydžiai vykdomi iš/į Vilniaus ir Rygos oro uostų/-us

Wizzair bilietų užsakymas, keleivio, bagažo registracija į Wizzair skrydį vykdomi internetu.

Naudinga informacija:

Wizzair skrydžiai iš Vilniaus oro uosto

ANGLIJA – ENGLAND 

 • Londonas – London (Luton oro uostas).
  Skrydžiai vykdomi pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais.
 • Donkasteris – Doncaster.
  Skrydžiai vykdomi trečiadieniais ir sekmadieniais.
OLANDIJA – NETHERLANDS
 • Eindhovenas – Eindhooven.
  Skrydžiai vykdomi antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.
ITALIJA – ITALY
 • Milanas – Milan.
  Skrydžiai vykdomi antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.
 • Roma – Rome.
  Skrydžiai vykdomi trečiadieniais ir sekmadieniais.
ISPANIJA – SPAIN
 • Barselona – Barcelona.
  Skrydžiai vykdomi pirmadieniais ir penktadieniais.
NORVEGIJA – NORWAY
 • Bergenas – Bergen.
  Skrydžiai vykdomi trečiadieniais ir sekmadieniais.
 • Oslas – Oslo.
  Skrydžiai vykdomi antradieniais ir šeštadieniais.
 • Stavangeris – Stavanger.
  Skrydžiai vykdomi trečiadieniais ir sekmadieniais.
 • Olesiundas – Aalesund. Skrydžiai vykdomi nuo 2014.05.14 iki 2015.03.25 trečiadieniais ir sekmadieniais.
PRANCŪZIJA – FRANCE
 • Paryžius – Paris.
  Skrydžiai vykdomi trečiadieniais ir sekmadieniais.
VOKIETIJA – GERMANY
 • Dortmundas – Dortmund.
  Skrydžiai vykdomi trečiadieniais ir sekmadieniais.
 • Frankfurtas (Hano) – Frankfurt Hahn  Skrydžiai vykdomi nuo 2015.04.28 iki 2015.10.24 antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.
AIRIJA – IRELAND
 • Belfastas – Belfast. Skrydžiai vykdomi nuo 2015.04.22 iki 2015.10.21 trečiadieniais ir sekmadieniais.
ŠVEDIJA – SWEDEN
 • Malmė – Malmo. Skrydžiai vykdomi 2015.04.24 iki 2015.10.23 pirmadieniais ir penktadieniais.
GRAIKIJA – GREECE
 • Korfu – Corfu.
  Skrydžiai vykdomi nuo 14.06: šeštadieniais.

Kaip įsigyti Wizzair bilietus?

Kilti.lt lėktuvo bilietų paieškos sistemoje pasirinkite pageidaujamas skrydžių kryptis, datas, vietų skaičių ir spauskite „Ieškoti“. Jeigu sistema nerado jokių skrydžių pagal jūsų pageidavimą, pabandykite pakeisti datas. Išsirinkite pageidaujamą skrydį ir spauskite „Pirkti“. Toliau sekite nurodymus ekrane.
Rekomendacija: ieškokite kainų tik į vieną pusę. Jeigu skrendate Vilnius – Londonas – Vilnius, pabandykite surasti mažiausias kainas atskiriems skrydžiams Vilnius – Londonas ir Londonas – Vilnius. Tada įrašykite surastų pigiausių skrydžių datas, pasirinkite „Į abi puses“ ir vėl pakartokite paiešką. Taip jūs greičiau nusipirksite bilietą į abi puses.

Wizzair bilietų apmokėjimas

Kilti.lt bilietų paieškos sistemoje Jūs galite už Wizzair lėktuvo bilietus sumokėti visomis mokėjimo kortelėmis, banko pavedimu arba grynaisiais bet kuriame kilti.lt biure.

Wizzair registracija į skrydį (check-in)

Wizzair internetinė registracija į skrydį kainuoja 35 Lt. Registruojantis oro uoste kaina išauga iki 70 Lt. Jei bilietas perkamas kelionių agentūroje, registracija nebūtina. Registracijos internetu paslauga galima naudotis likus nuo 14 dienų iki 4 valandų iki tvarkaraštyje nurodytos skrydžio pradžios.

Wizzair bagažasWizzair lėktuvų bilietaiWizzair bilietai iš Vilniaus

WIZZAIR skrydžių kryptys į Italijos miestus

Aviakompanijos Wizzair pigių skrydžių kryptys į Italijos miestus. Pigius skrydžius vykdanti aviakompanija Wizzair siūlo tiesioginius pigius skrydžius į Italijos miestus iš Lietuvos (Vilniaus). Žemiau pateikiamos Wizzair skrydžių tiesioginės kryptys iš Vilniaus: Wizzair skrydis: Vilnius – Milanas Malpensa oro uostas Wizzair skrydis: Vilnius – Milanas Bergamo oro uostas Wizzair skrydis: Vilnius – Roma Fjumičino oro uostas Internetiniame tinklalapyje www.kilti.lt galite ieškoti pigių skrydžių pirmyn ir atgal jūsų pageidaujamu maršrutu žemomis kainomis, ...

WIZZAIR pigių skrydžių kryptys į Anglijos miestus

Aviakompanijos Wizzair pigių skrydžių kryptys į Anglijos miestus. Vengrijos pigių skrydžių aviakompanija Wizzair siūlo tiesioginius pigius skrydžius į Anglijos miestus iš Lietuvos ir Latvijos. Žemiau pateikiamos Wizzair skrydžių tiesioginės kryptys iš Vilniaus: Wizzair skrydis: Vilnius – Londonas Wizzair skrydis: Vilnius – Donkasteris Žemiau pateikiamos Wizzair skrydžių tiesioginės kryptys iš Rygos: Wizzair skrydis: Ryga – Donkasteris Wizzair skrydis: Ryga – Liverpulis Wizzair skrydis: Ryga – Londonas Internetiniame tinklalapyje www.kilti.lt galite ieškoti ...

Naujos Wizzair kryptys

Pigių skrydžių bendrovė Wizzair paskelbė, kad nuo pavasario plės savo skrydžių ir maršrutų rinką Lietuvoje.  Jau nuo 2015 m. balandžio 22 d. aviakompanija Wizzair iš Vilniaus tris kartus per savaitę skraidys į Frankfurto Hano (Frankfurt Hahn) oro uostą, o į Belfastą (Belfast) ir Malmę (Malmo) – du kartus per savaitę. Bilietus jau galite įsigyti.  Skelbiama, kad padažnės esamų skrydžių: nuo 2015 m. balandžio 22 d. maršrutai iš Vilniaus į Dortmundą ir Stavangerį ...

Tik šiandien perkant Wizzair bilietus antras bilietas NEMOKAMAI! 6

Dėmesio! tik šiandien 2014.05.19 perkant bilietus antras bilietas NEMOKAMAI! Įsigijimo sąlygos: Bilietus įsigykite 2014.05.19; Įsigykite 2 vietas ar daugiau tuo pačiu metu, per tą pačią rezervaciją, tam pačiam skrydžiui; Kas antra iš įsigytų vietų bus nemokama, maksimaliai penkios nemokamos vietos vienai rezervacijai. Šis pasiūlymas negalioja grupinėms rezervacijoms (daugiau nei 10 keleivių).   Jums nereikės mokėti bilieto kainos, įskaitant mokesčius, kitus nepasirenkamuosius mokesčius ir mažą saloninį krepšį (maks 42*32*25) (neįskaitant administracinio mokesčio) ...

DĖMESIO! Tik šiandien Wizzair skrydžiai su 20 proc. nuolaida!

Aviakompanija Wizzair tik šiandien 2014-03-27 siūlo net 20% nuolaidą skrydžiams į visiems skrydžiams ir į visus miestus! Nuolaida taikoma tik naujoms rezervacijoms.

Karšta! Wizzair skrydžiai maršrutu Vilnius – Larnaka

Planuojate vasaros atostogas? Turime jums puikią naujieną! Pigių skrydžių bendrovė Wizzair nuo 2014 birželio 22 dienos skraidys tiesioginiu, nauju maršrutu Vilnius – Larnaka (Kipras). Kipras - tai legendomis bei mitais garsėjanti Viduržemio jūros sala, kur  ištisus metus negailima karštos  saulės spindulių. Jau dešimtis tūkstančių metų skaičiuojanti Kipro istorija tapo daugybės unikalių istorinių įvykių gausos dalimi. Šių dienų Kipras – tai moderni ir apsupanti lankytojus jaukumu sala. Kipras jus sužavės  nuostabiu kraštovaizdžiu, ...

ADC parking Vilnius – specialus pasiūlymas

Specialus ADC parking pasiūlymas! 8 parų parkavimo kaina tik 79 lt. Vilniaus oro uoste. Išvykimams iki balandžio 01d. Specialius pasiūlymas galioja tik iki vasario 13d. 12.00 val. Užsakyti galite tel. 8600 26766 arba el. p. info@kilti.lt

20 proc. nuolaida! – visiems Wizzair skrydžiams, visiems miestams! 2

Tik šiandien (01.09) aviakompanija Wizzair skelbia 20 proc. akcija VISIEMS skrydžiams!                       Nuolaida taikoma tik naujoms rezervacijoms.

20 proc. nuolaida! – visiems skrydžiams, visiems miestams! 2

Tik šiandien (11.05) 20 % nuolaida! – visiems skrydžiams, visiems miestams!  Dabar galioja visiems keleiviams! Tik jeigu rezervuosite lapkričio 5 d.!Tik šiandien (11.05) 20 % nuolaida! – visiems skrydžiams, visiems miestams!

Wizzair nuolaida visiems skrydžiams!

Tik 2013 m. rugsėjo 25 d. Wizzair skelbia 20 proc. nuolaidą VISIEMS  skrydžiams, VISIEMS miestams! Galioja visiems keleiviams.  20% nuolaida taikoma skrydžiams įskaitant mokesčius ir vieną mažą orlaivio salono krepšį (42x25x32 cm), bet neįskaitant administracinio mokesčio. Nuolaida galioja tik naujiems užsakymams.

Lėktuvo bilietų paieška