Bagažo turinio taisyklės 848

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Šį sąrašą sudaro daiktai ir medžiagos, kurios griežtai draudžiamos gabenti, siekiant pasirūpinti žmonių saugumu, arba leidžiamos gabenti su išlygomis.

Daiktai neskraidinami, jei:

✘ gali kelti pavojų orlaiviui, juo vykstantiems asmenims ar skrendančiųjų asmenų nuosavybei;
✘ gabenami daiktai gali būti suniokoti kelionės metu;
✘ gabenamas bagažas netinkamai supakuotas;
✘ gabenami daiktai draudžiami įvežti įstatymais, galiojančiais šalyje, iš kurios, per kurią ar į kurią vykstama;
✘ daiktų negalima skraidinti dėl išmatavimų, svorio ar kt.;
✘ gabenami daiktai gali sukelti nepatogumų arba gali būti atgrasūs kitiems keleiviams.

Griežtai draudžiama skraidinti:

✘ šaunamuosius ginklus, amuniciją ir sprogmenis, įskaitant medžioklinius arba sportinius ginklus;
✘ bet kokius daiktus arba medžiagas, atrodančius, kaip šaunamieji ginklai, amunicija ar sprogmenys;
✘ degiąsias medžiagas (išskyrus: alkoholinius gėrimus, plaukų laką, kvepalus, odekoloną);
✘ radioaktyviąsias medžiagas;
✘ suskystintąsias dujas (išskyrus: CO2, naudojamą dirbtinėms galūnėms judinti; tarą, kurioje yra degiųjų dujų, naudojamų pripučiamosiose gelbėjimo liemenėse);
✘ nuodingąsias arba užkrečiamąsias medžiagas;
✘ ėsdinančias medžiagas (išskyrus: termometruose, barometruose, neįgaliųjų vežimėlių akumuliatoriuose esantį gyvsidabrį);
✘ lagaminus, kuriuose įrengti signalizacijos įtaisai, ličio akumuliatorius arba pirotechnines medžiagas;
✘ daiktus, keliančius pavojų lėktuve esančių asmenų saugai, nuosavybei, gyvybei, sveikatai ar fizinei neliečiamybei;
✘ medžiagas, draudžiamas pagal šalių, per kurių teritoriją gabenamas bagažas, įstatymus ir reglamentus;
✘ daiktus, kurių negalima skraidinti dėl svorio, dydžio ar bet kokių kitų neįprastų savybių;
✘ žmogaus palaikus;
✘ daiktus, nurodytus Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (TCAO) Saugaus pavojingų krovinių gabenimo oru techninėse instrukcijose ir Tarptautinės oro transporto asociacijos (TOTA) Pavojingų krovinių gabenimo reglamentuose.

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

✔ visi skysčiai turi būti ne didesnėse nei 100 ml talpose;
✔ visas, 100 ml neviršijančias talpas, reikia sudėti į vieną permatomą, pakartotinai uždaromą 1 litro talpos plastikinį maišelį;
✔ bendras skysčių tūris neturi viršyti 1 l.

Šie reikalavimai negalioja skysčiams, kuriuos įsigijote „Duty Free“ parduotuvėse po patikros.
Šios taisyklės galioja visuose ES ir Norvegijos, Islandijos bei Šveicarijos oro uostuose.

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

Visus minėtus produktus galite gabenti rankiniame ir registruotame bagaže. Svarbu, jog visi produktai būtų supakuoti sandariose originaliose pakuotėse.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

✔ 800 vnt. cigarečių;
✔ 400 vnt. cigarilių;
✔ 200 vnt. cigarų;
✔ 1 kg tabako;

ir

✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
✔ 110 l alaus.

IŠIMTIS: į Airiją, Vokietiją, Austriją, Kroatiją, Daniją, Italiją, Slovėniją ir Švediją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Keliaujant po ES šalis, perkamų ar vežamų daiktų kiekis neribojamas, jei tie daiktai skirti naudoti asmeniškai, o ne parduoti, PVM ir muito mokesčiai yra įskaičiuojami į kainą, ir kitoje ES šalyje jokių mokesčių mokėti nebereikia.

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Vežant rankiniame bagaže vaistai privalo būti originalioje pakuotėje.
 • Gabenant receptinius vaistus rankiniame bagaže turėkite receptą arba jo kopiją. Vaistų negalima vežtis daugiau, negu nurodyta recepte. Galioja tik jūsų vardu išrašytas receptas. Įsitikinkite, kad recepte ir jūsų biliete nurodytas vardas ir pavardė yra tokie pat.
 • Geliai, leidžiami vaistai turi būti supakuoti į skysčiams skirtą maišelį, jie privalo būti originaliose pakuotėse.
 • Jeigu sergate diabetu, insuliną galima gabenti ir rankiniame bagaže, tačiau prieš saugumo patikrą jį reikia išimti iš rankinio bagažo ir deklaruoti atskirai. Kadangi tai medicininės paskirties skystis, jis neskaičiuojamas į bendrą skysčių apribojimą. Dokumentas apie jums paskirtą gydymą insulinu privalomas (jei neturite pažymos, galite turėti su savimi vaistų pasą – jo užteks).
 • Turint problemų su astma, galima gabenti inhaliatorių. Tik jį turite deklaruoti patikros skyriuje. Būtina su savimi turėti gydytojo pažymą, kad jums ši priemonė yra būtina.
 • Turėdami didelį kiekį vaistų galite sukelti įtarimą.
 • Jei vaistai yra kompensuojami, turėkite kompensuojamųjų vaistų pasą.
 • Be gydytojo recepto (arba jo kopijos) negalima per sieną vežtis vaistų, kurių sudėtyje yra narkotinių arba psichotropinių medžiagų.
 • Jeigu turite medicininį protezą, būtina su savimi turėti gydytojo pažymą apie jo buvimą jūsų kūne.
 • Galima gabenti ne daugiau kaip 5 vienos rūšies nereceptinių vaistų pakuotes.

Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Kilus papildomiems klausimams, tikslios informacijos teiraukitės Vilniaus oro uosto muitinėje tel. 8 5 233 0317.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Galima. Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė.

Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje. Žvejybos įranga turi būti tinkamai supakuota į patikimą krepšį, kuris apsaugotų kitus krovinius nuo žalos.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Dviračiai gali būti vežami tik su sąlyga, kad jie yra įpakuoti į specialius dviračių kelioninius maišus arba nailoninius maišus, ratai ir pedalai turi būti nuimti, o rankenos pasuktos paraleliai. Jie gali būti skraidinami ir supakuoti kartono dėžėse, prieš tai išleidus orą iš padangų.

Slidžių/snieglenčių gabenimas:

Slidžių/snieglenčių gabenimo krepšyje gali būti gabenami tik susijusi su slidinėjimu/snieglentėmis įranga (batai, slidžių pora/snieglentė). Slidės/snieglentė gali būti gabenamos tik registruoto bagažo skyriuje, supakuotos patikimuose krepšiuose.

Nardymo įrangos gabenimas:

Nardymo įranga skraidinama tik išleidus orą iš nardymui skirtų oro balionų, išėmus maitinimo šaltinį arba elektros lemputę ir užfiksavus jungiklį padėtyje „IŠJUNGTA“.
Vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė.

Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių gabenimas:

Banglenčių įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

848 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

 1. Reply Gudruna Feb 21, 2017 11:12

  sveiki,
  ar galima registruotame bagaže vežtis papuošalų dėžutę, kurioje bus 8 skirtingos poros sidabrinių auskarų su gintaru? Skrydis į JAV per KLM. Ačiū

  • Reply Renata | Kilti.lt Feb 21, 2017 21:26

   Sveiki, su papuošalais keliauti galima. Juos tektų išsiimti ir susidėti į atskirą dėžutę tik tokiu atveju, jei bus aptikta metalo detalių.

 2. Reply Lina Feb 21, 2017 00:29

  Laba diena,skrendu i uk.norejau paklausti,ar galima veztis nuo galvos skausmo ibumetin ir maisto papildu nervu sistemai pvz.valerijono?

  • Reply Renata | Kilti.lt Feb 21, 2017 21:24

   Lina, skrendant į UK galima vežtis tokį vaistų kiekį, kuris reikiamas tik asmeniniam vartojimui. Vaistams su receptu būtinas receptas.

 3. Reply vilija Feb 19, 2017 14:44

  sveiki.
  skrendam į Norvegiją iš Palangos su Norvegian oro linijomis. Norim gabentis alkoholi rankiniam bagaže, tačiau bus persėdimas Osle. ar nebus problemų Norvegijos oro uoste dėl alkoholio? Beje ar galiu gabent tokius maisto produktus kaip sodą, grikius ir prieskonius?

  • Reply Renata | Kilti.lt Feb 20, 2017 19:56

   Vilija, alkoholinius gėrimus galite vežtis registruotame bagaže, tačiau svarbu atsižvelgti į šiuos apribojimus: (Galimos kombinacijos: 1 l stipriųjų gėrimų ir 1,5 l vyno ir 2 l (6×0,33 l) alaus arba 3 l vyno ir 2 l alaus (6×0,33 l) arba 5 l alaus (15×0,33 l) arba 1 l stipriųjų gėrimų ir 3,5 l alaus (7×0,5 l)). Jūsų nurodytiems produktams apribojimų nėra, dėl to patikros punkte nesklandumų neturėtų kilti.

 4. Reply Džordana Feb 15, 2017 21:01

  Sveiki, ar leidžiama vežtis registruotame ar rankiniame bagaže elektroninių cigarečių pagamintus skysčius (su nikotinu)?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Feb 18, 2017 14:59

   Sveiki,

   taip, galima, tačiau rankiniame bagaže šiuo skysčius privalote gabenti pagal skysčių gabenimo taisykles.

 5. Reply Gabriele Feb 12, 2017 20:12

  Ar imanoma ispirkti tik registruota lektuvo bagaza ir ji isiusti kaip siuntini?

 6. Reply Janina Feb 12, 2017 15:48

  Laba diena,

  Turiu du inhaliatorius nuo astmos: vienas pastoviam naudojimui, o antras nuo priepuolių. Ar būtina juos deklaruoti ir turėti gydytojo pažymą, kad jie man yra būtini?
  Taip pat vartoju kompensuojamus vaistus (ne psichotropinius). Ar reikia kompensuojamų vaistų paso?
  Skrendu į ES šalis.

  • Reply Renata | Kilti.lt Feb 15, 2017 19:14

   Janina, skrendant į ES šalį, išskyrus Norvegiją, galite su savimi turėti tokį kiekį vaistų, kuris yra būtinas tik asmeniniam vartojimui. Receptiniams vaistams yra būtinas receptas.

 7. Reply Agnė Feb 9, 2017 17:40

  Skrendu iš Vilniaus į Norvegija, ar galima rankiniame bagaže vežti sausainiu formeles (metalines)?

  • Reply Renata | Kilti.lt Feb 15, 2017 19:12

   Agne, sausainių formeles vežti galima, tačiau patikros punkte gali tekti jas išimti iš rankinio bagažo.

 8. Reply Rasa Feb 8, 2017 18:43

  Ar galima pirkti bilietą be bagažo/registruojamo lagamino, o oro uoste sumokėti už lagaminą? (Skrendant su SAS)

  • Reply Renata | Kilti.lt Feb 10, 2017 20:55

   Rasa, registruotą bagažą galima užsisakyti oro uoste prieš pat skrydį. Tačiau, svarbu žinoti, kad užsisakant bagažą iš anksto, jo kaina bus mažesnė.

 9. Reply Dovilė Feb 8, 2017 14:52

  Sveiki,
  Norėčiau paklausti. Skrendu į Islandiją su Wizzair. Kiek galiu gabenti alkoholio ir cigarečių registruotame bagaže ir ar galima papildomai nusipirkti cigarečių iš duti free gabenimui rankiniame bagaže? Jei taip, koks gali būti kiekis? Ačiū už atsakymus.

  • Reply Renata | Kilti.lt Feb 10, 2017 20:53

   Dovile, nepriklausomai ar cigaretes vešite rankiniame ar registruotame bagaže, bendras kiekis keliaujant į Islandiją gali būti iki 200 vnt. cigarečių arba 250 g. tabako. Galimos kombinacijos:
   1 l stipriųjų alkoholinių gėrimų (22% alk.), 1 l vyno arba 1 l stipriųjų alkoholinių gėrimų, 6 l alaus arba 1,5 l vyno, 6 l alaus arba 3 l vyno. Bei svarbu žinoti, kad alkoholį gali vežtis nuo 20 m., o tabaką nuo 18 m. .

 10. Reply Vita Feb 7, 2017 23:05

  Labas vakaras, ar skrendant is Airijos i Lietuva Ryanair tik su rankiniu bagazu, galima su savimi tureti 500ml talpos stikline, orginaliai uzdaryta tara su kokosu aliejumi?

  • Reply Renata | Kilti.lt Feb 10, 2017 20:37

   Vita, tokio dydžio produktą rankiniame bagaže galima vežti tokiu atveju, kai jis yra kieto pavidalo. Tuo tarpu kokosų aliejus yra linkęs skystėti ir dėl to patikros punkte gali kilti nesklandumų.

 11. Reply Andra Feb 7, 2017 11:30

  Laba diena. Mano skrydžio bilietui priklauso mažas orlaivio bagažas. Ar galiu papildomai pasiimti nešiojamąjį kompiuterį? Su kompiuterio tašyte, jei ne ar galiu jį įsidėti į savo maža bagažą? Svoris rankinio bagažo ribotas ar ne?

  • Reply Renata | Kilti.lt Feb 7, 2017 21:31

   Andra, jeigu skrendate su Wizzair aviakompanija, tai taip, Jums nemokamai priklauso tik mažas orlaivio salono bagažas (42 x 32 x 25 cm, svoris neribojamas). Papildomai pasiimti kompiuterį galite, jei pastarasis tilps į turimą rankinį bagažą. Jeigu Jūs skrisite ne su Wizzair aviakompanija, prašome dominančią tiksliai įvardinti .

 12. Reply Inga Feb 5, 2017 20:42

  Skrendu iš Vilniaus į Norvegiją. Ar galima skraidint registruotam bagaže inhaliatorių nuo astmos ir vaistus nuo gerklės, temperatūros (decatylen, paracetamol)?

  • Reply Renata | Kilti.lt Feb 6, 2017 19:58

   Inga, skrendant į Norvegiją yra draudžiamą įsivežti užsenietiškus vaistus. Jūs galėsite įsivežti nereceptinius medikamentus, kurie yra registruoti ir Norvegijoje. Tai reiškia, kad ant pakuotės bei informaciniame vaistų lapelyje pateikiama informacija turi būti ir norvegų kalba. Įsivežti receptinius vaistus bus galima, tik nedideliais kiekiais, ne ilgesniam nei 3 mėn. vartojimui, o be norvegiškos registracijos bus reikalaujama ir papildomų įrodymų, jog vaistai skirti būtent keliaujančiam asmeniui (recepto ar medicininių išrašų).

 13. Reply Vaida Feb 5, 2017 15:47

  Sveiki, skrendu su norwegijan kompanija i norvegija, turiu nusipirkus bagaza 20kg plius planuoju pasiimti rankini bei rankinuka, ar jiems neuzklius rankine?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Feb 5, 2017 16:18

   Sveiki, Vaida,

   jeigu Jūsų rankinė neviršys 25x33x20 cm, problemų kilti neturėtų.

 14. Reply Raimonda Feb 5, 2017 12:48

  Sveiki. Norėčiau sužinoti ar galima iš Airijos į Lietuvą lėktuvu gabenti gliukozės matuoklį rankiniame bagaže. Matuoklis atrodo štai taip:
  http://www.freestylelibre.co.uk/freestyle-libre-starter-pack-english.html

 15. Reply Gudruna Feb 4, 2017 13:54

  Laba diena, ar galima registruotame bagaže vežtis kelias dėžutes suvenyrinių šokoladukų rinkinių? Skrydis į JAV per KLM skrydžių bendrovę. Ačiū

 16. Reply Oksana Feb 3, 2017 21:49

  Planuoju skristi su kelias persedimais i Sri Lanka, noriu veztis elektrini paspirtuka, kuris yra 8.8 AH ar galima toki irengini registruoti i bagazo skyriu. Skrydis su turkish airlines ir qatar avialinijos.

 17. Reply Modesto Feb 3, 2017 09:59

  Sveiki norejau paklausti ar galiu isideti ps4 i rankini bagaza skrendu su norvegian oro kompanija

 18. Reply Audra Feb 2, 2017 15:34

  Sveiki.Ar galima rankiniame bagaze vestis vaikams skirtu vaistu nuo slogos, temperaturos?

  • Reply Renata | Kilti.lt Feb 2, 2017 18:24

   Audra, vaistus gabenti galite, tačiau tokį kiekį, kuris būtų reikiamas tik asmeniniam vartojimui.

 19. Reply Dalė Feb 2, 2017 13:35

  Sveiki skrisiu į Švediją..taip iki galo ir nesupratau..dovanų noriu nuvežti naujus kvepalus..tai reikia dėti juos į spec.maišelį ir supakuotą dantų pastą bei supakuotą kremą veidui? Kietą sūrį džiugas ir saldainius su romu..

  • Reply Renata | Kilti.lt Feb 2, 2017 18:34

   Sveiki, Jūsų išvardintus produktus bei kosmetiką galėsite drąsiai skraidinti registruotame bagaže. Jeigu planuojate skristi su rankiniu bagažu, veido kremas, kvepalai bei dantų pasta turi atitikti skysčių gabenimo taisykles ( visi skysčiai turi būti ne didesnėse nei 100 ml talpose, bendras tūris turi neviršyti 1000 ml). Dėl saldainių su romu rankiniame bagaže gali kilti nesklandumų, nes skysčių(romo) iš saldainių neatskirsite.

 20. Reply Emilija Jan 31, 2017 17:58

  Sveiki, skrendu i Osla su Norwegian oro linija is Palangos.
  Ar galima rankiniam bagaze veztis sureliu?
  Aciu :)

 21. Reply Gintare Jan 31, 2017 10:55

  Sveiki, ar galima, skrendant su Ryan air iš Vilniaus į Londaną rankinį bagažą priduoti kaip registruotą? Tai yra atiduoti iškarto į lėktuvą, kad nereikėtų jo nešiotis po visą oro uostą?
  Jeigu galima, ar tokiu atveju yra tikrinamas skysčių kiekis?
  Ačiū.

  • Reply Renata | Kilti.lt Feb 1, 2017 20:49

   Gintare, jeigu iš anksto apmokėsite registruoto bagažo paslaugą, galėsite rankinį bagažą priduoti kaip registruotą. Registruotame bagaže nėra tikrinamas skysčių kiekis.

 22. Reply Eglė Jan 31, 2017 09:30

  Sveiki, skrendu slidinėti su Lot Polish Airlines. Ar galiu slidziu dekla atiduoti kaip registruotą bagaza (nevirsys 23 kg), o slidziu batu dekla pasiimti kaip rankini?

  • Reply Renata | Kilti.lt Feb 1, 2017 20:47

   Egle, jeigu jūsų slidžių batų dėklas neviršys šių išmatavimų: 55x40x23 CM, 8 KG, galėsite jį pasiimti kaip rankinį bagažą. Patį slidžių dėklą gabenti kaip registruotą galėsite, jeigu išsipirkote papildomo sportinio inventoriaus paslaugą.

 23. Reply Skaistė Jan 31, 2017 09:29

  Laba diena
  Ar galima tiesintuva plauku vestis rankiniame bagaze?

 24. Reply rima Jan 30, 2017 15:05

  sveiki ar galima su aeroflot lektuvu i maskva po to tiesiai i tailanda registruotame begaze gabenti sautuvo buoze (skirta sportiniam saudymui )

  • Reply Renata | Kilti.lt Feb 1, 2017 20:41

   Rima, draudžiama gabenti šautuvus ar objektus, kurie atrodo, kad gali iššauti ar sukelti žalą. Dėl Jūsų nurodytos priemonės gali kilti nesklandumų oro uoste.

 25. Reply Natalija Jan 30, 2017 12:44

  Sveiki! Ar Wizzair rankiniame bagaže galima gabenti Selfie stick’ą?

 26. Reply Sonata Jan 27, 2017 23:11

  Ar registruotame bagaže skysčiai taip pat turi būti 100ml talpose, tam skirtuose maišeliuose? Ir ar užsisakius registruotą bagažą, galima turėt ir rankinį?

  • Reply Simona | Kilti.lt Jan 30, 2017 11:43

   Laba diena,

   Taip skysčiai turi būti maišelyje, o rankinį bagažą galima turėti turint užsisakius ir registruotą.

 27. Reply Kornelija Jan 27, 2017 18:49

  Sveiki, kur geriau veržtis dantų plokštelę skrendant su Lufthansa ir SAS?Rankiniame ar lėktuve bagaže?

  • Reply Renata | Kilti.lt Jan 27, 2017 19:35

   Kornelija, dantų plokštelę galite gabenti ir rankiniame ir registruotame bagaže.

 28. Reply Edgaras Jan 27, 2017 12:34

  Sveiki, kiek galima pasiimti cigareciu zmogui, skendant lektuvu. Matau info tik kad ne ES tada 200cigareciu, o kiek jei is lietuvos i anglija? Ir kiek falima dasipirkti “duti free”? Zodziu kiek zmogui galima i anglija ir is parduotuves ir duti free bendrai kieki skraidintis?

  • Reply Renata | Kilti.lt Jan 27, 2017 18:45

   Edgarai, šiuo metu į Angliją galite pasiimti iki 800 cigarečių, nepriklausomai, kur jas įsigysite.

 29. Reply Brigita Jan 27, 2017 09:51

  Sveiki ar galiu rankiniame bagaze vezti dazu piesimui ir piestuku?

  • Reply Simona | Kilti.lt Jan 27, 2017 10:46

   Labas rytas,

   Galima, svarbiausia, kad dažų kiekis neviršytų leistino skysčių kiekio.

 30. Reply Rolandas Jan 26, 2017 18:00

  Ar galiu paimti i rankini bagaza Flexi VARIO automatinis juostinis pavadėlis šunims 8 m. http://www.ciucikas.lt/image/cache/data/Pavadeliai/hu_36284-900×900.jpg
  Aciu.

 31. Reply Vilma Jan 26, 2017 03:09

  Sveiki,

  Esu nusipirkus Wizzair lėktuvo bilietus į Norvegija ir esu nusipirkus salono bagaža 56x45x25 cm ar prie jo galima pasiimti su savimi rankinuką-maža kurpinukę?Ar už ją nereikės papildomai sumokėti?

 32. Reply Mindaugas Jan 25, 2017 16:42

  Sveiki,
  Aš turiu gitarą, tai būtų prie registruoto bagažo priskiriamas ar kaip?

  • Reply Renata | Kilti.lt Jan 25, 2017 19:01

   Mindaugai, gitarą galėsite gabenti registruoto bagažo viduje, jeigu ši tilps ir atitiks aviakompanijos nurodytus matmenis. Priešingu atveju turėsite užsisakyti papildomą muzikos instrumento gabenimo paslaugą.

 33. Reply Ricardas Jan 25, 2017 05:43

  Sveiki, ar galima gabenti rankiniam bagaže žaidimų konsolės? “

  • Reply Simona | Kilti.lt Jan 25, 2017 10:55

   Labas rytas,

   Problemų neturėtų kilti svarbiausia neviršykite leistino svorio.

 34. Reply Ricardas Jan 25, 2017 05:40

  Sveiki, ar galima rankiniam bagaže gabenti žaidimų konsolės?

  • Reply Simona | Kilti.lt Jan 25, 2017 10:54

   Labas rytas,

   Problemų neturėtų kilti svarbiausia neviršykite leistino svorio.

 35. Reply Liveta Jan 24, 2017 23:07

  Sveiki. Ar galima skraidintis plaukų dažus milteliu pavidalu?

 36. Reply Evelina Jan 24, 2017 14:07

  Sveiki. Kiek galima veztis su savimi maselius su skysciais?

 37. Reply Eva Jan 22, 2017 19:04

  Sveiki, su Wizzair skrisiu į Lietuvą. Ar galiu registruotame bagaže turėti 2 kg bulvių ? (Originali pakuotė, 2 vnt. po 1kg. Skirta maistui)

  • Reply Simona | Kilti.lt Jan 24, 2017 11:23

   Labas rytas,

   Galima, bet neviršykite leistino svorio ir jos privalo būti gerai supakuotos.

 38. Reply Saida Jan 18, 2017 14:46

  Sveiki, šeštadienį skrendų Luton – Kaunas su wizzair ir noriu paklausti ar labai blogai jei mano lagamino matmenys keleis cm per didelis? Ar nereiks susimoketi ir atiduoti kaip registruotą bagažą?

  • Reply Simona | Kilti.lt Jan 19, 2017 10:38

   Labas rytas,

   Priklauso nuo apsaugos, kuri tikrins jūsų bagažą, bet manau problemų kilti neturėtu.

   • Reply Jonas Jan 21, 2017 15:31

    Sveiki kaip manote ar galima veztis “buteli kalejime ” be butelio?

    • Reply Eleonora Kilti.lt Jan 21, 2017 15:34

     Sveiki, nesklandumų kilti neturėtų, jei šis daiktas telpa į Jūsų bagažą ir neviršija leistino svorio.

 39. Reply nata Jan 17, 2017 10:38

  sveiki,skrendu i Oslo su norwegian,ar galiu rankininiame bagaze vezti uzsalditos mesos ir farso gerai supakuotas,aciu

  • Reply Simona | Kilti.lt Jan 18, 2017 10:46

   Labas rytas,

   Rankiniame bagaže galima vežtis tik produktus, kurie yra sandariai uždaryti ir ilgo galiojimo. Bei kuriuose nebūtų skysčių.

 40. Reply Daiva Jan 17, 2017 10:30

  Sveiki, vasario pradžioje, su Wizzair oro linijų kompanija skrisiu i Izraelį. Turėsiu tik rankinį bagažą 42x32x25 cm, kiek kg gali sverti šitas bagažas? Taip pat noriu pasiteirauti, ar būtų galima vežtis rukytą dešrą, sūrį vakume, vaisius, šokoladą?
  Išanksto dėkoju už atsakymą :)

  • Reply Simona | Kilti.lt Jan 18, 2017 10:49

   Labas rytas,

   Taip mažo rankinio bagažo išmatavimai yra būtent tokie, o leistinas svoris tai kiek telpa į lagaminą (jie nėra sveriami).

 41. Reply Eleonora Jan 17, 2017 00:15

  Skrendu į Londoną su 10kg rankinių bagažu ir noriu iš duty free dar paimti 2 litrus alkoholio. Ar tie 2 litrai turi tilpti į 10kg bendrą svorį?

 42. Reply Tomas Jan 15, 2017 16:24

  Sveiki,

  Ar galima registruotame bagaže gabenti puršiamus (flakone): skutimosi putas ir batų imprengantą (abu – po 200 ml talpos)? Dėkoju iš anksto.

 43. Reply Marina Jan 13, 2017 02:06

  Sveiki. Ar rankiniam bagaze galiu imt plauku tiesintuva?

 44. Reply Tom Jan 12, 2017 17:45

  Sveiki,
  Ar keliaujant su wizzair rankiniame bagaže galima vežtis LED šviestuvą ir blykstę su 4 pakraunamomis baterijomis?

 45. Reply Samanta Jan 11, 2017 13:54

  Sveiki, ar galima Ryanair rankiniame bagaže vežtis 500gramų kavos į UK?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jan 12, 2017 15:33

   Sveiki, nesklandumų kilti neturėtų. Rekomenduojame kavą gabenti originalioje pakuotėje.

 46. Reply Rita Jan 8, 2017 11:19

  Sveiki,ar galima rankiniame bagaze veztis keptuve skrendant i norvegija

 47. Reply Saulius Jan 6, 2017 18:01

  Sveiki. Ar galima vežtis lėktuvu i Norvegija iš Lietuvos pakelį paracetamolio originalioje pakuotėje pirkta Lietuvoje, prie saves.

  • Reply Simona | Kilti.lt Jan 7, 2017 16:15

   Laba diena,

   Nuo 2015.10.01 į Norvegiją draudžiama įvežti bet kokius užsienietiškus vaistus, skirtus net asmeniniam naudojimui. Tai liečia ir vaistus iš ES šalių. Privatūs asmenys į šalį įsivežti galės nereceptinius medikamentus, kurie yra registruoti Norvegijoje, t.y. ant jų pakuotės bei informaciniame lapelyje pateikiama informacija norvegų kalba.

 48. Reply Dominyka Jan 5, 2017 21:03

  Sveiki. Skrydis su Ryanair Vilnius-Londonas. Persiskaičiau daug informacijos, bet dar kyla neaiškumų. Domina tik tai, ką ir kiek galiu skraidinti REGISTRUOTAME bagaže. Ar galiu gabenti beisbolo lazdą? Nešiojamą kompiuterį? Fotoaparatą? Kosmetiką (kiek?)? Skysčių kiek(ne alkoholio)? Cigarečių kiek? P.s. Jei yra galimybė, atsakykite į el.paštą. Ačiū!

  • Reply Simona | Kilti.lt Jan 6, 2017 12:28

   Laba diena,

   Dėl beisbolo lazdos, už jų gabenimą reikia mokėti papildomai, nešiojimą kompiuterį, fotoaparatą gabenti galima. Kosmetiką taip galite gabenti, o skysčių tokiu kaip šampūnai nėra nustatytas galimas vežti kiekis. Cigarečių galima turėti ne daugiau nei 800vnt.

 49. Reply Vycka Jan 4, 2017 20:53

  Sveiki
  Is Norvegijos i Lietyva zadu vezti kreveciu. Koks leistinas kiekis rankiniame bagaze

  • Reply Simona | Kilti.lt Jan 6, 2017 11:57

   Laba diena,

   Rankiniame bagaže tokių produktų kaip krevetės nerekomenduojama turėti, nes gali būti liepta juos išmesti. Rankiniame bagaže galima gabentis greitai paruošiamus maisto produktus, kuriuose nebūtų skysčių.

 50. Reply Jurate Jan 4, 2017 02:20

  Sveiki,
  ar galima registruotame bagaže vežtis šampano butelį? Ar dėl slėgio pakilus nekyla grėsmė „iššauti”?

  • Reply Simona | Kilti.lt Jan 6, 2017 11:30

   Laba diena,

   Rankiniame bagaže galima turėti bendrai 1 l skysčio, ir svarbu kad kiekvienas buteliukas nebūtų didesnis nei 100 ml.

 51. Reply Saldainiai Jan 3, 2017 21:49

  Sveiki, skrisiu iš Lietuvos į Islandiją su Wizzair. Ar galima rankiniame bagaže vežtis sveriamų saldainių?

 52. Reply Keleivė Jan 3, 2017 14:02

  Sveiki, ar galima ir kokia tvarka parsivežti iš Ispanijos urną. Kokių dokumentų reikia iš krematoriumo?

  • Reply Simona | Kilti.lt Jan 3, 2017 18:04

   Labas vakaras,

   Jei skrendate su Ryanair, pagal aviakompanijos taisykles kapsulę galite gabenti kaip rankinio bagažo vienetą (ji negali viršyti standartinių rankinio bagažo išmatavimų) nemokamai, jei turite mirties liudijimo ir kremavimo liudijimo kopijas. Kapsulė privalo būti supakuota taip, kad nebūtų trikdomi kiti keleiviai, t.y. jie nematytų, kas yra viduje. Dokumentų pateikimo ir tinkamas įpakavimo sąlygos galioja skrendant su bet kuria aviakompanija.

   • Reply giedrius Feb 21, 2017 18:13

    sveiki. skrendu su wizzair ir noriu parsigabenti urna is ispanijos i vilniu. ar galima ??

    • Reply Renata | Kilti.lt Feb 21, 2017 21:27

     Giedriau, su Wizzair aviakompanija urna gabenti galite. Svarbu turėti mirties liudijimo, kremavimo liudijimo kopijas, šie dokumentai turi būti versti į anglų kalbą. Urna turi būti tinkamai supakuota, jog kitiems keleiviams nesukeltų nesklandumų. Urna skraidinama kaip atskiras rankinis bagažas, kuris turi atitikti aviakompanijos nurodytus kriterijus.

 53. Reply Augustinas Dec 30, 2016 15:01

  Sveiki, ruošiuosi skristi Kaunas-Eindhovenas (Olandija) su wizzair. Ar galiu ir kiek galiu rankiniame bagaže gabenti cigarečių?

  • Reply Simona | Kilti.lt Jan 3, 2017 17:54

   Labas vakaras,

   Pagal nustatytus Europos sąjungos šalių įstatymus, vežamų cigarečių kiekis negali viršyti daugiau nei 800 cigarečių.

 54. Reply agne Dec 29, 2016 21:04

  Sveiki,keliausime dviese.Kiekvienas galime imti po 5kg rankinio ir 15kg registruoto bagazo.Ar galime registruota bagaza imti 1 lagamina ~30kg? Ar butinai reikia 2vnt iki 15kg.Aciu

  • Reply Simona | Kilti.lt Jan 3, 2017 17:49

   Labas vakaras,

   Bagažo taisyklių keisti negalima, tad galite su savimi pasiimti tik tokį bagažą, koks yra nurodytas.

 55. Reply Muzikantas Dec 19, 2016 12:20

  Sveiki, noriu pasiteirauti: kaip gabenti smuiką, ar tikrai reikėtų atskiros vietos, ar įprastai gali būti dedamas tarp kojų? Dėkoju.

  • Reply Simona | Kilti.lt Dec 23, 2016 10:35

   Laba diena,

   Jei instrumento su dėklu matmenys neviršija 56x45x25 cm ir 10 kg (už papildomą mokestį, jį galima vežti kaip rankinį bagažą).

 56. Reply Mindaugas Dec 19, 2016 10:10

  Ar galima turėti su savimi prie telefono papildomai baterija (power bank)

 57. Reply giedre Dec 17, 2016 22:14

  Sveiki, ar galima rankiniam bagaze 2 antis vezti hermetineje pakuoteje SAS iš Vilniaus į Briuseli per kopenhaga?

  • Reply Simona | Kilti.lt Dec 23, 2016 12:03

   Laba diena,

   Jei juose nėra skysčio ir svoris neviršija leistino tuomet galima.

 58. Reply Santa Dec 16, 2016 23:05

  Sveiki skrendu su rankiniu bagazu ir noreciau is lietuvos i svedija dovana parvezti skrudintuva. Ar galima skraidinti ji?

  • Reply Simona | Kilti.lt Dec 23, 2016 10:31

   Laba diena,

   Būtinai pasižiūrėkite, kad jo svoris neviršytų leistino svorio.

 59. Reply Egle Dec 16, 2016 13:36

  Sveiki, skrendam iš Varšuvos oro uosto į Milaną. Ar galima rankiniame bagaže veštis daržovių pjaustyklę (tarką), ir daržovių skutuką?

  • Reply Simona | Kilti.lt Dec 23, 2016 10:30

   Laba diena,

   Draudžiama rankiniame bagaže turėti daiktus keliančius pavojų lėktuve esančių asmenų saugai, nuosavybei, gyvybei, tad negarantuojame, kad patikros darbuotojai jums leis tai įsinešti į lėktuvą.

 60. Reply Judita Dec 15, 2016 15:07

  Sveiki,
  Ar galima i rankini bagaza deti mesos mesmale?

 61. Reply Gabija Dec 14, 2016 19:31

  Sveiki,
  Ar galima į rankinį bagažą įsidėti mėsos mėsmalę?

 62. Reply Diana Dec 13, 2016 15:44

  kaip suprnatu skrendant su wizzair i norvegija i salona lektuvo galima max 100ml skysciu bet gali buti keli buteliukai svarbu iki 1 litro?

  • Reply Simona | Kilti.lt Dec 23, 2016 10:12

   Laba diena,
   Taip buteliukai negali būti didesni nei 100 ml ir, kad bendras jų kiekis neviršytų 1l.

 63. Reply Diana Dec 13, 2016 15:41

  Sveiki, ar galima skrendant su wizzair imti nemokama bagaza kuprine , ir papildomai dar dideli salona bagaza kur 10-12Eur kainuoja?

  • Reply Simona | Kilti.lt Dec 23, 2016 10:09

   Laba diena,

   Wizzair leidžia gabentis vieną vienetą rankinio bagažo su savimi.

 64. Reply Domas Dec 12, 2016 18:39

  Ar yra nustatyta riba skrendant tureti ( maisto papildus ) Proteinas, kreatinas, amino rugstys. ? Pavyzdziui pilna tase ( 20 ) kg butu viso sito :) ar leistina ? Is Ukrainos i Lietuva

 65. Reply Klausimelis Dec 12, 2016 15:07

  Sveiki ar ar galima vezti zibaline lempa be jokiu skysčių ryanair ?
  Aciu

  • Reply Simona | Kilti.lt Dec 16, 2016 12:52

   Laba diena,

   Svarbu, kad tai neviršytų leistino svorio ( ir, kad nebūtų skrydčių).

 66. Reply Valė Dec 11, 2016 14:35

  Laba diena, noriu paklausti, ar skrendant į Londoną, su Wizzair, galima vežtis ikros metalinėje taroje (skardinė) 95gr, ir stiklinėje taroje 100 gr. Ačiū.

 67. Reply Idomu Dec 10, 2016 17:34

  Sveiki, ar galima pasiimti su savimi rankinę ar mažą kuprinėlę jei neturiu įsigijusi pirmenybinį įlaipinimą? Skrendu su wizzair, turėsiu su savimi didelį orlaivio salono bagažą.

  • Reply Simona | Kilti.lt Dec 12, 2016 11:09

   Laba diena,

   Mažą papildomą kuprinę galite vežtis tik jei įsigijote pirmenybinio įlaipinimo paslaugą, tuomet jums be mažo arba didelio orlaivio salono bagažo leidžiama vežtis vieną papildomą asmeninį daiktą.

   • Reply Ana Dec 13, 2016 15:27

    sveiki,
    ar galima imti į rankinį bagažą silkes pvz Zigmo 1 kg arba po 250g? ar bus priskirta skysčiams?

    • Reply Simona | Kilti.lt Dec 23, 2016 10:08

     Laba diena,

     Taisyklėse rašoma,kad visgi tai nėra leidžiame gabentis rankiniame bagaže.

  • Reply Jurgita Dec 13, 2016 15:43

   Sveiki,ar skrendant wizair galima su savimi tureti tv blokel .t.y. viasat.Aciu.

 68. Reply rima Dec 10, 2016 16:40

  sveiki, norėjau pasiteirauti tokiu keistoku klausimu…ar galima rankiniame bagaze veztis virtus ir maltus grybus(be skyscio) ir kokioje taroje geriau gabenti?

 69. Reply Agne Dec 8, 2016 20:19

  Sveiki,
  Keliausime i JAE, ar galima veztis registruotam bagaze cigaretes ? Jei taip,tai koki kieki? Aciu

  • Reply Simona | Kilti.lt Dec 12, 2016 11:03

   Laba diena,

   Pagal JAE muitinės taisykles, be muito mokesčio galima įsivežti 400 cigarečių arba 50 cigarų, arba 500g tabako.

 70. Reply Gabrielė Dec 4, 2016 15:17

  Sveiki, skrendu iš Luton’o oro uosto į Palangos oro uostą, ar galima bagaže vežtis saldainių bei šokoladą, kurį įsigijau ne oro uoste?

  • Reply Simona | Kilti.lt Dec 5, 2016 13:03

   Laba diena,

   Taip maistą galima gabenti tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže tik atminkite apie leistino svorio reikalavimus.

 71. Reply Remigijus Dec 1, 2016 12:47

  Laba diena ar rankineme bagaze galima vestis misraine silke su ananasais ir majonezu,

  • Reply Simona | Kilti.lt Dec 5, 2016 12:55

   Laba diena,

   Maistą galima vežtis rankiniame bagaže, tačiau turėkite omenyje, kad padažai priskiriami prie skysčių, tad svarbu,kai ta neviršytų leistino skysčio kiekio.

 72. Reply Ramune Nov 29, 2016 14:29

  Sveiki noriu paklausti. Skrendam su wizz air i lietuva. Ir taip papuole kad mano vyras su dukra sedi 22a o as 22d . Ar imanoma kazka padaryti kad galetume sedeti salia o ne atskirai?

  • Reply Simona | Kilti.lt Dec 5, 2016 12:50

   Laba diena,

   Yra galimas vietų keitimas už papildomą mokestį (jei ta vieta dar laisva).

 73. Reply Natalija Nov 29, 2016 10:59

  Sveiki. Skrisim Ryanair ir Wizzair is Vilniaus i Tenerife su persedimu Barselonoje, atgal – Londone. Ar galima rankiniame bagaze vezti manikiuro irankius asmeniniam naudojimui (znyplutes, metaline lopetele, stikline dilde) ir trumpus (15cm) metalinius ar bambukinius virbalus?
  Aciu uz atsakyma.

  • Reply Simona | Kilti.lt Dec 5, 2016 12:49

   Laba diena,

   Rankiniame bagaže draudžiame vežtis smailių ir aštrių daiktų (o žnyplės priskiaramos aštiems daiktams).

 74. Reply Natalija Nov 25, 2016 10:57

  Sveiki,
  Skrysim Ryanair ir Wizzair is Vilniaus i Tenerife su persedimu Barselonoje, atgal – Londone. Ar galima rankiniame bagaze vezti manikiuro irankius asmeniniam naudojimui (znyplutes, metaline lopetele, stikline dilde) ir trumpus (15cm) metalinius ar bambukinius virbalus?
  Aciu uz atsakyma.

  • Reply Simona | Kilti.lt Dec 5, 2016 12:29

   Laba diena,

   Rankiniame bagaže negalime gabentis jokių aštrių daiktų (žnyplės priskiaramos aštriems daiktams).

 75. Reply Asta Nov 23, 2016 10:34

  Sveiki,
  Skrendam su kūdikiu norwegian oro linijomis tik su rankiniu bagažu. Ar galima be kūdikiui skirto vežimėlio, pasiimti kūdikio rankinę?

  • Reply Neringa | Kilti.lt Nov 24, 2016 10:09

   Sveiki,
   Keliaujant su aviakompanija Norwegian air kūdikiams priklauso nemokamas 5 kg registruoto bagažo gabenimas. Taip pat galima gabenti automobilinę kėdutę arba vežimėlį nemokamai, taisyklėse nėra minima jog galima vietoj vežimėlio gabenti rankinę.

 76. Reply D Nov 19, 2016 16:00

  Sveiki , ar galima rankiniame bagaze vezti “Reduxcut” 1 pakuote , ji pradaryta , skirta asmeniniui naudojimui svoriui mesti.

 77. Reply RUTA Nov 18, 2016 09:42

  Sveiki
  . Skrisime lufthansa oro linijos is vilniaus i ispanija per vokietyja. Kiek cigareciu pokeliu galime pasiimti i rankini bagaza?
  Ir ar butinai reikia pirkti oro uoste?

  • Reply Neringa | Kilti.lt Nov 21, 2016 10:48

   Ruta, ES šalyse galite vežtis ne daugiau kaip 800 vnt. (4 blokus) cigarečių.

 78. Reply Rsss Nov 16, 2016 17:31

  Sveiki, skrisiu iš Vilniaus į Malmę tik su rankiniu bsgažu. Ar jame galima turėti alkoholinių gėrimų? Jei taip, tai kokį kiekį?

  • Reply Neringa | Kilti.lt Nov 17, 2016 09:13

   Sveiki,
   Alkoholinis priskiriamas skysčiams ir jį turėtumėte gabenti pagal skysčių gabenimo taisykles, tačiau jo galite įsigyti ir gabenti po patikros Duty Free parduotuvėje.

 79. Reply Raimis Nov 15, 2016 13:31

  Sveiki,
  ruošiuosi skristi į Islandija Wizzair oro linijomis. Numatytas rankinis ir registruotas bagažas 32kg. Ar registruotam bagažui taikomi kokie nors apribojimai (išskyrus gabaritinius matmenis) – skysčių kiekis ir supakavimas, vaistai, tabako gaminiai, maisto produktai ir pan.?
  Ar rankiniame bagaže plastinis maišelis skysčiams gali būti didesnis negu 20x20cm ir ar būtina viską sutalpinti į vieną maišelį?

  • Reply Neringa | Kilti.lt Nov 16, 2016 12:47

   Registruotam bagažui netaikomi specialūs apribojimai Jūsų išvardintiems dalykams, tačiau yra tam tikri kiekio limitai.
   Rankinio bagaže maišelis skysčiams negali viršyti išmatavimų ir visus skysčius būtina sutalpinti tik į vieną maišelį iki 1l.

 80. Reply Nerijus Nov 14, 2016 18:12

  Skrendant Vilnius – Anglija, rankiniame bagaže galima vežtis el. cigarete su keičiamomis ličio jonų baterijomis (jos yra 3)? Ir kiek rankiniam bagaže galima vežtis blokų cigarečių.

  • Reply Neringa | Kilti.lt Nov 16, 2016 12:31

   Sveiki,
   išskirtinių reikalavimų ličio jonų baterijoms nėra.
   Keliaujant į Didžiają Britaniją rankiniame bagaže galima vežtis iki 800 vnt. cigarečių t.y. 4 blokų.

 81. Reply Silvija Nov 12, 2016 23:07

  Sveiki, vykstu is Kauno i Stavangery ar galima registruotame bagaze vezti vandens pypkes angliukus , bei slapia tabako pakaitala? Ar nekils jokiu problemu?

 82. Reply Nežiniukas Nov 7, 2016 12:18

  Ar galima rankiniame bagaže vežtis 4 cigarečių blokus?

 83. Reply Martynas Oct 30, 2016 22:43

  Sveiki,

  Ar galima skrendant iš UK į Lietuvą atsivežti eterinius aliejus vadinamuosius “buzz”, “poppers”, kurie pardavinėjami sexshopuose (čia jie legalūs). Lietuvoje šie dalykai yra uždrausti pardavinėti, tačiau nieko nerandu apie gabenima ir turėjima.

  • Reply Kilti.lt Oct 31, 2016 12:35

   Sveiki,
   Šiuo klausimu rekomenduojame teirautis aviacijos saugumo tarnyboje.

   • Reply Zivile Dec 20, 2016 23:21

    Sveiki, ar galima registruotame bagaže vežti sekso prekę vibratorių?

    • Reply Simona | Kilti.lt Dec 23, 2016 11:23

     Laba diena,

     Problemų kilti neturėtų, bet praeinant apsaugą bus būtina išimti iš krepšio ir parodyti apsaugos darbuotojams.

 84. Reply Irmantas Oct 28, 2016 14:59

  laba diena norejau paklausti,kiek litru alkocholiniu gerimu is dutty free galima veztis prie saves rankiniam bagaze?

 85. Reply Dmitrij Oct 25, 2016 17:13

  Sveiki,
  Palangos oro uoste moters skysčiai netilpo i viena 1L maišeli dėl taros formos netikslumų. Antro maišelio oro uosto darbuotoja neleido pasiimti, motyvuodama tuo, kad viskas turi tilpti i viena maišelį, nors ir bendras skysčių kiekis neviršyjo 1000ml.
  Ar buvo oro uosto darbuotoja taisi, reikalaudama išmesti netilpusius i pirmą maišelį talpas?

 86. Reply Evaldas Oct 19, 2016 09:39

  Laba diena,
  Ar galima rankiniame bagaže (kuprinėje) gabentis turistinį sulankstomą “SWISS ARMY” peiliuką, kurio peiliuko dydis 6 cm?
  Dėkoju iš anksto už atsakymą.

  • Reply Kilti.lt Oct 19, 2016 15:20

   Sveiki,
   Jei peiliuko ašmenų ilgis neviršija 6 cm ir skrydžio metu jie bus apsaugoti – problemų kilti neturėtų.

 87. Reply Donatas Oct 18, 2016 16:18

  Laba diena, noreciau uszinoti ar galima gabenti smulkintus akmenis milteliu pavidale, rankinemia Bagaze, Skrendant Vilnius – Dublinas ir jeigu Taip Tai Koki Kieki ? Aciu…

  • Reply Kilti.lt Oct 18, 2016 16:24

   Sveiki,
   Informacijos šiuo klausimu rekomenduojame teirautis aviacijos saugumo tarnyboje.

 88. Reply Petras Oct 17, 2016 19:24

  Sveiki skrendu iš Vilniaus į Prancūziją su WizzAir ar galima rankiniame bagaže vežtis e-cigaretę? Jei taip ar yra kokių apribojimų?

  • Reply Kilti.lt Oct 18, 2016 13:33

   Sveiki,
   Elektroninę cigaretę galite gabenti tik rankiniame bagaže. Papildomi skysčiai gabenami rankiniame bagaže pagal skysčių gabenimo taisykles.

 89. Reply NERINGA Oct 16, 2016 10:12

  SVEIKI,AR RANKINIAME BAGAZE SKRENDANT I NORVEGIJA SU WIZZAIR GALIU VEZTI PLAUKU KIRPIMO MASINELE?

  • Reply Kilti.lt Oct 17, 2016 16:03

   Sveiki,
   Jei ašmenų ilgis neviršija 6 cm ir ašmenys skrydžio metu bus apsaugoti – problemų kilti neturėtų.

 90. Reply Edita Oct 13, 2016 20:16

  Laba diena,

  skrendu į Italiją su Ryanair, kitą kartą – su Wizzair oro bendrove. Kiek maisto produktų galiu vežtis rankiniame bagaže? Ar galima vežtis į Italiją rūkytą kumpį, sūrį ar prieskonius?

  • Reply Kilti.lt Oct 14, 2016 10:00

   Sveiki,
   Kumpį rankiniame bagaže rekomenduojame gabenti sandariai supakuotą (geriausia vakuume), kietos formos sūrį bei prieskonius gabenant rankiniame bagaže problemų kilti neturėtų. Rekomenduojame gabenti protingą kiekį maisto produktų.

 91. Reply Albina Oct 11, 2016 15:19

  Laba diena, skrendant i Izraelį , kiek galima rankiniame bagaže vežtis kietojo surio

  • Reply Kilti.lt Oct 12, 2016 10:31

   Sveiki,
   Į Izraelį negalima gabenti žalios mėsos ir jos gaminių, daržovių, pieno ir pieno produktų. Galima vežtis ne daugiau kaip 3 kg maisto produktų. Kiekvienos maisto produkto rūšies svoris neturėtų viršyti 1 kg.

 92. Reply Vikta Oct 10, 2016 20:43

  Sveiki, ar rankiniam bagaže galima gabenti maisto produktus leistinu kiekiu?

  • Reply Kilti.lt Oct 11, 2016 09:08

   Sveiki,
   Prašome patikslinti Jūsų kelionės maršrutą bei ką tiksliai planuojate gabenti.

 93. Reply Mantas Oct 10, 2016 05:52

  Sveiki, skrendu į Kabulą (Afganistanas) su Turkish Airlines, gal kas žinot apribojimus į šią šalį?

 94. Reply Viktorija Oct 9, 2016 20:05

  Sveiki, skrisiu iš Vilniaus į Islandija su wizzair. Kokie kieki galima gabenti mėsos, tabako ir alkoholio gaminius? kas draudžiama į šia šalį įvežti ?

  • Reply Kilti.lt Oct 10, 2016 12:20

   Sveiki,
   Į Islandiją rūkytų, džiovintų mėsos gaminių, pieno produktų, žalių kiaušinių vežtis negalima. Galima vežtis tik virtus arba keptus mėsos gaminius, sūrį. Bendras maisto kiekis neturėtų viršyti 3 kg.
   Pilnamečiai asmenys į Islandiją gali gabenti 200 vnt. cigerečių arba 250 g. tabako.
   Asmenys nuo 20 m. amžiaus gali gabenti: 1 l stipriųjų alkoholinių gėrimų (22% alk.), 1 l vyno arba 1 l stipriųjų alkoholinių gėrimų, 6 l alaus arba 1,5 l vyno, 6 l alaus arba 3 l vyno.

 95. Reply Robertas Oct 9, 2016 03:36

  Sveiki skrisiu is lisabonos i berlyna ryanair ir is berlyno i ryga airbaltic. Noriu paklausti ar galesiu rankinisme bagaze veztis 3 suvenyrinius spirituotus gaminius po 200ml ir 5 buteliu portveino

  • Reply Kilti.lt Oct 10, 2016 12:16

   Sveiki,
   Jei tokį kiekį skysčių planuojate gabenti rankiniame bagaže – rekomenduojame juos įsigyti tik Duty Fee parduotuvėse perėjus oro uosto patikrą Berlyne.
   Į Latviją galite gabenti:
   ✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
   ✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   ✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
   ✔ 110 l alaus.

 96. Reply egle Oct 5, 2016 10:29

  Sveiki,

  1. Skysčiams reikalingą maišelį reikia įsigyti prieš skrydį (kur) ar galima įsigyti vietoje?
  2. Ar galime vežtis barzdaskute rankiniame bagaže?
  Wizzair

  • Reply Kilti.lt Oct 5, 2016 10:31

   Sveiki,
   1. Specialius maišelius skysčių gabenimui galite įsigyto oro uoste.
   2. Galite, jei ašmenų ilgis neviršija 6 cm ir skrydžio metu yra apsaugoti.

 97. Reply Asta Oct 4, 2016 10:46

  Sveiki, planuoju skristi Ryanair į Siciliją su rankiniu bagažu. Reikės vežtis vaistų miltelių pavidalu, receptą turiu, orginali pakuotė labai didelė 500gr. Prieš 10 metų del to teko papulti į nemalonią situaciją – užlaikė, tikrino ar ne narkotinė vaisto sudėtis. Kaip galėčiau iš anksto to išvengti, gal kažkur informuoti? Ačiū.

 98. Reply Gintas Oct 2, 2016 20:40

  Sveiki,norejau pasitikslinti,ar galiu vezti meskere kuri telpa i salono bagaza?

 99. Reply Paulė Sep 29, 2016 20:32

  Sveiki.
  Ar ant buteliukų (100ml ar mažiau) su skysčiais, skraidinamų rankiniame bagaže, turi būti nurodyta tiksli talpa? Ar sukeltų problemų, jeigu ant buteliukų nebus nurodyta talpa?
  Kokie yra nemokamo rankinio bagažo išmatavimai skrendant su wizzair?

  • Reply Kilti.lt Sep 30, 2016 09:07

   Sveiki,
   Problemų, del to, jog talpos turis nenurodytas kilti neturėtų.
   Mažo rankinio bagažo išmatavimai 42x32x25 cm, svoris neribojamas.

 100. Reply Marija Sep 29, 2016 07:59

  Sveiki.
  Ar galima rankiniame bagaže vežtis vienkartinius skustuvus ?
  Ačiū.

  • Reply Kilti.lt Sep 29, 2016 10:21

   Sveiki,
   Galite gabenti peiliukus rankiniame bagaže, kurių ašmenų ilgis neviršija 6 cm ir ašmenys skrydžio metu yra apsaugoti.

 101. Reply Gita Sep 25, 2016 18:15

  sveiki,ar galima rankiniam bagaze tureti 100ml plauku lako?

 102. Reply Deivis Sep 23, 2016 13:13

  Sveiki!
  Norejau paklausti ar gali gabenti rankiniame bagaze nauja automobilio detale ? Ilgis 24-26 cm, plotis 3 cm.
  Aciu

 103. Reply rasa Sep 22, 2016 18:35

  Sveiki. Planuoju skristi su Wizzair iš Rygos į Angliją. Domina, koks leidžiamas registruotame bagaže cigarečių kiekis. O jei dar papildomai įsigyčiau Duty Free ar tai nesukels problemų? Koks maksimalus kiekis yra leidžiamas (registruotame bagaže ir įsigijus oro uosto parduotuvėje)?
  Ar yra taikomi apribojimai registruotame bagaže alkoholiui ir rūkytiems mėsos gaminiams?

  • Reply Kilti.lt Sep 26, 2016 12:48

   Sveiki,
   Į Jungtinę Karalystę galite gabenti ne daugiau kaip:
   ✔ 800 vnt. cigarečių (4 blokai).
   ✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
   ✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   ✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
   ✔ 110 l alaus.
   Mėsos gaminiams, kurie gabenami registruotame bagaže, apribojimai netaikomi.

 104. Reply Ada Sep 20, 2016 17:42

  Sveiki.ar rankiniam bagaže galima vezti nedidele naktine lempa?

 105. Reply Laura Sep 19, 2016 20:15

  Sveiki,
  Skrisiu į Norvegiją su SAS. Kiek kilogramų gali būti rankinis bagažas? Ar galima turėti papildomai ir rankinuką ir kokio dydžio? Ir ar galima vežtis rankiniame bagaže originalioj pakuotėj depiliacinį kremą (ne daugiau 100ml pakuotėj)? Ir taipogi asmenukių lazdelę, telefono pakrovėją?

  • Reply Neringa | Kilti.lt Sep 21, 2016 08:50

   Sveiki,
   Rankinis bagažas gali būti iki 8 kg. Kiekvienas keleivis į lėktuvo saloną gali pasiimti tik 1 vienetą mažo rankinio bagažo. Asmenukių lazdą, telefono pakrovėją gabenti galite, kremas priskiriamas skysčių kategorijai, tad gabenant rankiniame bagaže rekomenduojame atsižvelgti į skysčiams taikomas taisykles.

   • Reply Jurga Sep 26, 2016 18:25

    Sveiki, ar reikia kūdikio vežimėlį registruoti registratūroje, norint jį vežtis iki trapo?

    • Reply Kilti.lt Sep 27, 2016 14:00

     Sveiki,
     Vežimėlį galite atiduoti prie įlaipinimo trapo arba registruoto bagažo skyriuje.

 106. Reply Gabrielė Sep 18, 2016 16:40

  Sveiki,
  planuoju skristi į JAV mainais metams.
  Kaip yra su registruotų bagažu? ar įmanoma gabentis 3 lagaminus (registruotai) po 32kg?

 107. Reply Aukse Sep 15, 2016 14:06

  Sveiki,

  Kietos konsistencijos kokosu aliejus yra priskiriamas prie skysciu ar ne?

  Aciu!!

  • Reply Kilti.lt Sep 16, 2016 14:08

   Sveiki,
   Kokosų aliejų rekomenduojame įsigyti registruotame bagaže, kadangi jis gali būti priskirtas skysčių kategorijai.

 108. Reply Violeta Sep 10, 2016 12:01

  Ar galima gabenti lektuve vazonine gele, muitine, i kurios sali ji butu gabenama, leidzia isivezti.

  • Reply Kilti.lt Sep 12, 2016 11:50

   Sveiki,
   Jei gėlę sutalpinsite savo bagaže ir skrydžio metu neskleis papildomų kvapų – problemų kilti neturėtų.

 109. Reply vytas Sep 7, 2016 16:53

  Sveiki Skrendu su Norwegian I Norvegija is lietuvos noriu skridintis 1 metro ilgio meskere ar galima gabentis su rankiniu pagazu aciu uz atsakyma

 110. Reply Edvardas Sep 7, 2016 14:56

  Sveiki,
  skrendu i JAV ir noreciau suzinoti ar galima rankiniame bagaze tureti sokolodo ar saldainiu, jei galima tai koki kieki?
  Aciu!!

  • Reply Kilti.lt Sep 8, 2016 15:41

   Sveiki,
   Į JAV negalima vežtis mėsos, vaisių, daržovių, žemės produktų, sėklų ir iš jų pagamintų gaminių. Galite įsivežti duoną ir tam tikrus sūrius. Prieskoniai, actas, aliejus, supakuoti prieskoniai, medus, kava ir arbata yra priimtini. Norint įsivežti sąraše nepažymėto maisto į JAV, reikia teirautis maisto ir vaistų kontrolės departamento. Jei planuojate importuoti ar eksportuoti laukinius paukščius, žemės ar jūros žinduolius, roplius, žuvį, vėžiagyvius, moliuskus, bestuburius ar jų gaminius, odą, iltis, kaulus, plunksnas ar kiaušinius, rekomenduojama kreiptis į JAV žuvų ir laukinės gamtos tarnybą.
   Daugiau informacijos Jūsų klausimu rekomenduojame kreiptis į JAV mutinę.

 111. Reply Greta Sep 7, 2016 14:44

  Sveiki,
  Ar registruotame bagaže galima talpinti skysčius, kaip makiažo priemonės, dezodorantą, kremą, higienos priemones? Ar, kaip ir rankiniame bagaže, viskas būtinai turi būti 100ml?

 112. Reply Laura Sep 1, 2016 19:08

  Sveiki,vaikinas keliaus iš danijos i kauna. Ar gali jis rankiniam bagaže gabenti prezervatyvus? Ir jei gali tai koki kieki?

 113. Reply Ruta Sep 1, 2016 11:48

  Sveiki, draugas skris iš Anglijos į Lietuvą, nori parskraidinti lauktuvių kvepalų 250ml talpos pakuotėje. Ar tai įmanoma padaryti ar ne?

  • Reply Kilti.lt Sep 1, 2016 11:57

   Sveiki,
   Tokį skysčių kiekį galite gabenti tik registruotame bagaže arba prieš skrydį kvepalus galite įsigyti Duty Free parduotuvėse.

 114. Reply Ernestas Aug 30, 2016 22:25

  Ar galima vežtis katalizatoriu is islandijos į lietuva

 115. Reply Justė Aug 30, 2016 14:40

  Sveiki, skrendu į Norvegiją su wizzair, ar registruotame bagaže taip pat viskas turi būti sudėta į tuos 1l talpos maišelius, ar gali tarkim makiažas kosmetinėje ar panašiai?

  • Reply Kilti.lt Aug 31, 2016 10:42

   Sveiki,
   Skysčiai turi būti gabenami pagal skysčiams taikomas rankiniame bagaže taisykles. Registruotame bagaže gabenamus skysčius galite gabenti įprastai.

 116. Reply Algirdas Aug 30, 2016 12:21

  Laba diena, skrendame 5 zmones is Kutaisio (Georgia) i Vilniu su dviem registruotais bagazais, kiek galima veztis alkoholiniu gerimu? Ar ribojimai asmeniui ar bagazui? Aciu

  • Reply Kilti.lt Aug 30, 2016 13:22

   Sveiki,
   Bagažas kelionės metu priskiriamas tik vienam asmeniui. Kadangi bagažas priskiriamas tik vienam asmeniui – jame gali būti gabenamas tik vieno asmens leistinas gabenti alkoholio kiekis.
   Į Lietuvą iš trečiųjų šalių pilnamečiai asmenys gali gabenti 1 litrą alkoholinių gėrimų (22%-60%) arba 2 litrus alkoholinių gėrimų (iki 22%).

 117. Reply Rimantas Aug 22, 2016 08:12

  Sveiki,
  Ar Wizzair registruotame bagaže galima gabenti elektrinius įrankius su ličio akumuliatoriais?

 118. Reply Sarunas Aug 21, 2016 13:01

  Ar galima vezti Klevu sirupa stikliame buteliuke, registruotame bagaze?

 119. Reply ALEKSAS Aug 18, 2016 10:40

  SVEIKI,SKRENDU SU WIZZAIR I LONDONA AR GALIMA RANKINIAM BAGAZE VEZTI SALICILO SPIRITA 100ML

  • Reply Neringa | Kilti.lt Aug 18, 2016 12:10

   Sveiki,
   Salicilo spiritą, 100 ml galite gabenti rankiniame bagaže pagal skysčių gabenimo taisykles.

 120. Reply Reira Aug 17, 2016 16:03

  Sveiki,
  Teveliai skrenda i Norvegija su Wizzair, jie rankiniame bagaze nori skraidinti 2 fotoaparato blykstes. Ar jas reikia isimti atskirai patikrai ar palikti bagaze?

 121. Reply vitalija Aug 17, 2016 08:37

  sveiki,skrendu i liverpuli,noriu paimti dziovintu grybu,kiek ir kokioje pakuoteje galima paimti?

  • Reply Neringa | Kilti.lt Aug 17, 2016 13:10

   Sveiki,
   Džiovintus grybus gabenti galite, specialių nurodymų, kaip pakuoti grybus nėra.

 122. Reply Savas Aug 16, 2016 18:01

  Sveiki ar galima skraidintis garso kolonele kuri buna prie telefono? Ir dar ar galima skraidintis indukcinj telefono pakroveja?

 123. Reply Angelas Aug 16, 2016 15:01

  Sveiki! Būdamas ilgą laiką pacientu suprantu, kad psichotropines medžiagos – tai benzodiazepinai, kuriuos jus vardinate. Čia viskas aisku. O kaip dėl vaisto Quetiapine 200 mg?

  • Reply Neringa | Kilti.lt Aug 17, 2016 13:04

   Sveiki,
   Tai yra receptinis vaistas ir jam taikomi specialūs apribojimai gabenatis su savimi. Vykstant į Šengeno valstybę kartu su vaistais būtina turėti asmens sveikatos priežiūros įstaigos išduotą nustatytos formos pažymą*, o vykstant ne į Šengeno valstybę – vežamų vaistų receptų kopijas (šių receptų kopijų Sveikatos apsaugos ministerijoje tvirtinti nereikia);

   – turėti tik keliaujančio asmens vardu išrašytą pažymą arba receptą (recepto kopiją);

   – nesivežti daugiau vaistų, negu nurodyta pažymoje arba recepte (jo kopijoje);

   – vykstant į Šengeno valstybę narkotinių** vaistų vežtis galima ne ilgesniam kaip 30 dienų laikotarpiui, o vykstant ne į Šengeno valstybę – ne ilgesniam kaip 15 dienų laikotarpiui;

   – psichotropinių*** vaistų vežtis ne ilgesniam kaip 30 dienų laikotarpiui;

   – vaistus laikyti originaliose pakuotėse (tokiose, kokiose vaistai pirkti vaistinėje).
   Daugiau informacijos apie vaistų gabenimą galite rasti čia.

 124. Reply Vilma Aug 12, 2016 15:39

  Sveiki. Skrendant i Norvegija ar rankiniame bagaze galima vestis alkoholio? Bei ar galima veztis plauku dazus? Ar plauku dazai ivardijami kaip skysciai? Su sas skrydis

  • Reply Neringa | Kilti.lt Aug 13, 2016 15:38

   Sveiki,
   Alkoholinius gėrimus galite gabenti rankiniame bagaže, jei juos įsigysite praėję oro uosto patikros punktą (Duty Free parduotuvėse), plaukų dažai yra priskiriami skysčiams.

   • Reply AUSRA Dec 14, 2016 12:53

    Sveiki,norejau paklausti skrendant y Norvegija su NORWEGIAN linija,kiek alchogolio gali gabenti vienas asmuoir kiek cigareciu?Aciu

    • Reply Simona | Kilti.lt Dec 23, 2016 11:49

     Laba diena,

     1l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22% iki 60% ir 1.5l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%, arba 3l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%,
     2l alaus (2.5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2.5% iki 4.7%,
     18 m. sulaukę turistai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.
     Su savimi galite turėti, pavyzdžiui, 5l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 metų.

 125. Reply Vidmantas Aug 12, 2016 11:33

  Ar galima Ryanair rankiniame bagaže vežtis žibalinę lempą su stikliniu gaubtu, be degaus skysčio?

 126. Reply Dalia Aug 10, 2016 19:11

  Sveiki, noriu atsiskraidinti tėvus į Norvegiją atostogoms. Tėčiui prieš kelis mėnesius buvo insultas, tad turi su savimi tūrėti daug vaistų, įskaitant insuliną, kadangi serga cukralige. Kokias pažymas reikia tūrėti ir ar būtina versti į norvegų kalbą skrendant su norwegian.no oro linijomis?

  • Reply Neringa | Kilti.lt Aug 11, 2016 12:24

   Sveiki,
   Asmeniniame naudojimui nedidelį kiekį nereceptinių vaistų vežtis galima. Gabenkite originalioje pakuotėje. Jei vaistų lapeliai nebus dėžutėje, problemų kilti neturėtų. Svarbu – originaliai supakuoti. Pasak taisyklių, gabenant receptinius vaistus reikia turėti ir vaistų receptą.
   Daugiau informacijos apie vaistų gabenimą į Norvegiją rasite internete.

 127. Reply Lina Aug 9, 2016 15:24

  Sveiki kiek ml kosmetikos ir kitu skysciu Galina gabenti I Egipta su small planet ir ar Galina gabenti prezervatyvus

  • Reply Neringa | Kilti.lt Aug 10, 2016 17:03

   Sveiki,
   Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius kiekius skysčių. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 mililitrų, induose. Šiuos indus turite įdėti į vieną permatomą ir užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro, krepšelį; vienas krepšelis – vienam keleiviui. Prezervatyvus gabenti galite.

 128. Reply Virginija Aug 9, 2016 14:07

  Sveiki, ar keliaujant į JAV registruotame bagaže galima vežtis sausų sriubų ir košių pakelių?
  Daug kur radau, jog galima vežtis duoną ir tam tikros rūšies sūrius. O kokius būtent sūrius? Galbūt tik kietuosius? Ar galima vežtis sausainių, saldainių, trapučių?

  • Reply Neringa | Kilti.lt Aug 10, 2016 15:58

   Sveiki,
   Virginija, užpilamas sriubas, košes originaliose pakuotėse vežtis galima. Galima gabenti kietus sūrius, kurie yra ne tepamos tekstūros, o kurie yra skysti, turi būti gabenami pagal reikalavimus skirtus skysčiams gabenti. Sausainius, saldainius ir trapučius taip pat galite gabenti.

 129. Reply Raimonda Aug 8, 2016 20:00

  Ar galima iš Norvegijos į LT co2 baliona 500 g vežti registruotame bagaže?

  • Reply Neringa | Kilti.lt Aug 8, 2016 20:07

   Laba diena,
   Angliarūgšties balionėlis nėra leistinas gabenti, išskyrus: CO2, naudojamą dirbtinėms galūnėms judinti.

 130. Reply Donata Aug 6, 2016 12:09

  Esu 20-ies. Tai ar galiu veztis alkoholinius gerimus virs 22% i Norvegija?

  • Reply Neringa | Kilti.lt Aug 10, 2016 15:28

   Sveiki,
   Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.
   Jūs galite su savimi įsivežti į Norvegiją:
   1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22% iki 60%
   1.5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%, arba 3l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%,
   2 l alaus (2.5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2.5% iki 4.7%.

 131. Reply Auksė Aug 6, 2016 11:07

  Laba diena, ar galima rankiniame bagaže vežtis mezgimo virbalus? Londonas – Vilnius. Ačiū!

 132. Reply Sa Aug 2, 2016 15:12

  Sveiki, ar galima registruotame bagaže keliaujant į Turkiją vežtis alkoholinių gėrimų? Jei taip kokį kiekį?

  • Reply Neringa | Kilti.lt Aug 3, 2016 12:27

   Sveiki, vykstant į Turkiją galima gabenti 1 l arba 2 butelius po 700 ml/750 ml alkoholinių gėrimų.

 133. Reply Jonas Jul 28, 2016 22:37

  Ar galiu į bagažą. Gabenti suktuka akumuliatorini? Iš Islandijos į Lietuvą?

 134. Reply A.B Jul 27, 2016 19:18

  Ar gali 16-metis vežti pinigus iš Norvegijos? Jei gali tai kokią suma?

  • Reply Kilti.lt Jul 28, 2016 14:06

   Sveiki,
   Informacijos šiuo klausimu rekomenduojame teirautis valstybės, į kurią vykstate, muitinėje.

 135. Reply Viktorija Jul 27, 2016 15:36

  Sveiki ar galiu registruotu bagazu veztis dziovintu krapu,melisos, petrazoliu ir kitu prieskoniu. Skrendu I UK. Aciu

 136. Reply Monika Jul 26, 2016 18:50

  Sveiki,
  Ar galima skrendant į JAV vežtis bagaže vytintus mėsos gaminius kurie visiškai yra užvakumuoti?

  • Reply Kilti.lt Jul 27, 2016 10:08

   Sveiki,
   Į JAV negalima vežtis mėsos, vaisių, daržovių, žemės produktų, sėklų ir iš jų pagamintų gaminių. Galite įsivežti duoną ir tam tikrus sūrius. Prieskoniai, actas, aliejus, supakuoti prieskoniai, medus, kava ir arbata yra priimtini. Norint įsivežti sąraše nepažymėto maisto į JAV, reikia teirautis maisto ir vaistų kontrolės departamento. Jei planuojate importuoti ar eksportuoti laukinius paukščius, žemės ar jūros žinduolius, roplius, žuvį, vėžiagyvius, moliuskus, bestuburius ar jų gaminius, odą, iltis, kaulus, plunksnas ar kiaušinius, rekomenduojama kreiptis į JAV žuvų ir laukinės gamtos tarnybą.

 137. Reply RITA Jul 26, 2016 07:18

  SVEIKI,
  AR GALIU VEŽTIS DŽIOVINTŲ GRYBŲ?

 138. Reply GITA Jul 24, 2016 08:08

  Sveiki, sergant astma ar reikalinga gyd. pazyma inhaliatoriui ar tiks ir vaistų pasas?
  Įsigijome bilietus su rankiniu bagažu 42*25*32, tačiau mūsų lagaminas 55*25*32 ar jis priskiriamas didesniam bagažui? Kaip galėtume internetu tai pakeisti?
  Skrendame wizz air

  • Reply Kilti.lt Jul 25, 2016 14:36

   Sveiki,
   Jei turite raceptą inhaliatoriui – problemų kilti neturėtų.
   Jei manote, jog savo lagaminą sutalpinsite į patikros dėžę, kurios išmatavimai 42x32x25 cm, problemų kilti neturėtų. Jei Jūsų bagažas netilps, teks gabenti kaip didelį orlaivio salono bagažą arba registruotą bagažą už papildomą mokestį.

 139. Reply Emigrantas Jul 23, 2016 10:44

  Sveiki, apie alkoholi cia visi kalba bet taip ir neissiaiskinau… Tarkim jei nusipirkau 2×0,5 vyno is “Iki” kuri planuoju gabentis rankiniam bagaze skrendant i Norvegija, man leis ji gabentis ar ne? Aciu

 140. Reply Asta Jul 18, 2016 18:13

  Laba diena. Klausimas: koks alkoholio kiekis leidziamas skraidinti wizzair registruotame bagaze i Anglija?
  Aciu.

  • Reply Kilti.lt Jul 21, 2016 15:20

   Sveiki,
   ✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
   ✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   ✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
   ✔ 110 l alaus.

 141. Reply Ernesta Jul 18, 2016 07:19

  Ar galima vežtis 1 kg kieto medaus rankiniame bagaze? jei taip, jis turėtų būti stikliniame ar plastikiniame inde? dėkoju.

 142. Reply Karolis Jul 16, 2016 21:39

  sveiki… skrendu is norvegijos i lietuva. ar registruotam bagaze galiu veztis nesiojama kompiuteri kartu su akumuliatoriniais suktukais… ir ar rankiniame bagaze galiu veztis elektrine vapline … Aciu,,,

 143. Reply Andrius Jul 13, 2016 21:56

  Sveiki kiek siuo metu galima vestis cigareciu i norvegija? anksciau buvo 200vnt tai yra vienas blokas. giminaitis skrido pries pora savaiciu is vilniaus i osla jam oro uoste pardavejos sake gali imti du supakuotus i viena poka. cia pasikeite, ar tiesiog jam isiule?

 144. Reply Vytautė Jul 12, 2016 13:33

  Sveiki.
  Ar galima į Norvegiją (su Wizzair) rankiniame bagaže vežti šprotų konservus ? Jeigu galima, tai kiek vnt. skardinių ? Ačiū.

 145. Reply Vytautė Jul 11, 2016 17:40

  Sveiki,
  Skrendu į Norvegiją.
  Ar galiu rankiniame bagaže vežtis : dešrelių vakume-1kg., rūkytą kumpelį (maišelyje)-1kg., riešutų, grikių kruopų-2kg. ? Ačiū.

 146. Reply Viktorija Jul 9, 2016 21:39

  Sveiki noriu pakalausti ar galima vykstant i Danija gabenti saldytus maisto produktus, t.y. koldunus ir blynus rankiniam bagaze 10kg. Aciu.

 147. Reply karina Jul 9, 2016 11:01

  del hoverboard ( beje skrisiu i barselona) , ar papildomi mokesciai vezantis riedi : hoverboard, ?

  • Reply Kilti.lt Jul 12, 2016 13:10

   Priklauso nuo aviakompanijos su kuria keliaujate. Kiek vienetų bagažo galima gabenti ir pan. Gali tekti išsipirkti papildomą bagažą.

 148. Reply karina Jul 9, 2016 10:57

  Ar galima veztis riedi (hoverboard) su savimi i lektuva arba i bagaza?

  • Reply Kilti.lt Jul 12, 2016 13:09

   Sveiki,
   Jeigu tilps į rankinį ar registruotą bagažą – galite gabenti. Tik gali reikėti išimti bateriją. Kitu atveju – jūs turite rinktis kaip sportinį inventorių.

 149. Reply Rasa Jul 8, 2016 23:24

  Sveiki, skrisiu Vilnius-Malmo su wizzair ir noriu vežtis inhaliatorių nuo astmos, bet jis yra nereceptinis. Ar problemų dėl to nebus?

 150. Reply Danutė Jul 8, 2016 07:38

  Sveiki. Ar galima vežtis į Angliją parduotuvėje pirktą varškę (sufasuota po 1 kg)?

  • Reply Kilti.lt Jul 8, 2016 12:41

   Sveiki,
   Jei varške be papildomų skysčių, gabenant lėktuvu problemų kilti neturėtų.

 151. Reply Vesta Jul 6, 2016 09:31

  Sveiki. Ar skrendant is Amerikos(Čikaga,Ilinojus) į Lietuvą galima registruotame bagaže vežtis įrankių komplektą(suktukas,grežtas,maitinimo įranga-batareikos)?

  • Reply Kilti.lt Jul 8, 2016 12:40

   Sveiki,
   Tikslios informacijos rekomenduojame kreiptis į JAV muitinę ar ji leis tokį krovinį gabenti registruotame bagaže.

 152. Reply Auš Jul 5, 2016 17:06

  sveiki, ar galima rankiniame bagaže gabenti plaukų kaukę kuri yra labai tiršta orginalioje pakuotėje ir didesnis tūris negus 100 ml?

 153. Reply Vilma Jul 5, 2016 11:41

  Sveiki,
  Ar leidziama ir koki kieki (savo naudojimui) isivezti i Lietuva kavos ir arbatos?
  Atskrendam is N.Zelandijos per Sanchaju ir Frankfurta.

  Aciu, Vilma

  • Reply Kilti.lt Jul 8, 2016 13:08

   Sveiki,
   Tikslios informacijos rekomenduojame teirautis N. Zelandijos, Kinijos ir Vokietijos muitinėse. Į Lietuvą iš Vokietijos Kavą ir arbatą galite gabenti.

 154. Reply Simas Jul 5, 2016 10:19

  Sveiki, skrendu į Švediją su wizzair, ar galiu registruotame bagaže vežtis 300 cigarečių ir 10l stipraus alkoholio?

 155. Reply Ramūnas Jul 4, 2016 23:58

  Sveiki, kelis metus atgal, rankiniame bagaže vežiau kelis indelius plaukų vaško po 150 ml.
  Ir problemų nebuvo.
  Todėl noriu sužinoti ar nekils problemų šiuo metu, nes vaškas neskystas.
  Bet skaitant komentarus ir atsakymus kyla abejonės, nes medus tirštas draudžiamas, standus ne. Mano turimas vaškas, taip pat standus.
  Dėkui už atsakymą

  • Reply Kilti.lt Jul 8, 2016 13:10

   Sveiki,
   Plaukų vašką kietos formos gabenant rankiniame bagaže problemų kilti neturėtų.

 156. Reply Aušrinė Jul 4, 2016 15:48

  sveiki, ar galima skrendant į norvegiją galima gabenti jau susicukravusį medų?

 157. Reply Daiva Jul 3, 2016 20:22

  Laba diena. Ar galima gabenti žaislus rankiniame bagaže 56×45×25 su wizzair?

 158. Reply Paulius Jul 1, 2016 20:20

  Sveiki zadu greitu metu skrisiu i Airija, norejau pasiklausti ar galima rankiniame bagaze veztis el. cigarete?

 159. Reply Kristina Jul 1, 2016 12:42

  Sveiki,

  ar registruotame bagaže galima vežtis mažutį 5 ml talpos indelį su valgomąja soda?

 160. Reply Mantas Jun 30, 2016 13:37

  Skrendu i Norvegija . Noriu vestis 3-4 blokus rukyt nes busiu 3men o man 2 bloku gali neuztekt . Ar galiu juos gabenti kad neiskiltu kazkokiu problemu? Jog asmeniniam naudojimui galiu irodyti vietoj bet cekius ar dar kazkokiu papildomu irodymu neturiu.

  • Reply Kilti.lt Jun 30, 2016 15:41

   Sveiki,
   Nerekomenduojame viršyti nustatyto leistino gabenti tabako gaminių kiekio.

   • Reply Mantas Jun 30, 2016 15:56

    Tada dar vienas klausimas.. tarkim 200vnt cigarečiu galiu nestis nesvarbu kuriam bagaze? ar yra skirtumas ar rankiniam ar tam pagrindiniam?

 161. Reply Vaida Jun 29, 2016 14:54

  Sveiki,
  Ar galima rankiniame bagaze gabenti elektronika, tokia kaip projektorius? Ar taikomi kazkokie papildomi mokesciai, muitinama ar pan?

 162. Reply Vilma Jun 29, 2016 04:18

  Sveiki,
  Norejau suzinoti ar galima atskrendant I Lietuva atsivezti kavos registruotame bagaze? Jei galima kiek?

 163. Reply beata Jun 27, 2016 10:07

  Sveiki , noreciau paklausti ka galima vezti registrotame bagaze ? Skrydis is Vilniaus i Copenhagen po to Copenhagen i Keflavik . Kiek galima vezti zmogui cigareciu , alkoholio ir koks maistas galimas ?

  • Reply Kilti.lt Jun 28, 2016 12:33

   Sveiki,
   Į Daniją pilnamečiai asmenys gali gabenti:
   ✔ 800 vnt. cigarečių;
   ✔ 400 vnt. cigarilių;
   ✔ 200 vnt. cigarų;
   ✔ 1 kg tabako;

   ir

   ✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
   ✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   ✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
   ✔ 110 l alaus.

   Į Islandiją alkoholį gali vežtis nuo 20 m., o tabaką nuo 18 m. asmenys.
   – 1 l stipriųjų alkoholinių gėrimų (22% alk.), 1 l vyno arba 1 l stipriųjų alkoholinių gėrimų, 6 l alaus arba 1,5 l vyno, 6 l alaus arba 3 l vyno;
   – 200 vnt. cigarečių arba 250 g. tabako.

   Į Islandiją rūkytų, džiovintų mėsos gaminių, pieno produktų, žalių kiaušinių vežtis negalima. Galima vežtis tik virtus arba keptus mėsos gaminius, sūrį. Bendras maisto kiekis neturėtų viršyti 3 kg.

 164. Reply Emilija Jun 25, 2016 18:26

  Sveiki, ar registruotame bagaže galima gabenti skysčius pagal jų gabenimo taisykles?

  • Reply Kilti.lt Jun 28, 2016 12:21

   Sveiki,
   Registruotame bagaže galite gabenti skysčius įprastai. Papildomi reikalavimai skysčiams registruotame bagaže taikomi tik alkoholiui, kuriuos nustato šalys, į kurias vykstate.

 165. Reply Benedikta Jun 21, 2016 18:56

  Laba diena. Skrisiu iš Lietuvos į Airiją su Ryanair oro linijomis, ar galiu rankiniame bagaže vežtis rašymo priemones?

  • Reply Kilti.lt Jun 22, 2016 16:03

   Sveiki,
   Jei rašymo priemonės be aštrių ašmenų iki 6 cm, gabenant rankiniame bagaže problemų kilti neturėtų.

 166. Reply Emilija Jun 21, 2016 13:44

  Sveiki, ar kristalinis dezodorantas priskiriamas skysčiams?

  • Reply Kilti.lt Jun 22, 2016 16:02

   Sveiki,
   Jei dezodorantas kietos formos – skysčiams nepriskiriamas. Jei dezodorantas skystos formos – jis priskiriamas skysčių kategorijai.

 167. Reply Oksana Jun 15, 2016 14:13

  Laba diena, ar galėčiau į lėktuvo saloną be rankinio 10 kg. bagažo neštis rankinuką?

 168. Reply Birutė Jun 14, 2016 08:04

  Sveiki, skrendu į Braziliją, su persėdimu Frankfurte.
  Ar galiu rankiniame bagaže turėti mažą mezgimo vašelį- metalinė jo dalis bus 4 cm, skrydis ilgas tiek į priekį tiek atgal.

 169. Reply monika Jun 13, 2016 12:40

  sveiki ,isskrendam is londono stanstedo I vokietijos oro uosta ar galima veztis vaiko kedute britax romer king II ats autokedute? ji yra tvirtinta iskart su baze ,sveria 10 kilogramu ,ar nekils problemu?

 170. Reply Greta Jun 10, 2016 11:07

  Del kontraceptiku.
  Vykstu i Airija

  • Reply Kilti.lt Jun 13, 2016 14:57

   Gabenant receptinius vaistus – būtinas receptas. Gabenamas vaistų kiekis negali viršyti išrašyto kiekio. Vaistai gabenami originaliose pakuotėse.

 171. Reply Mantas Jun 10, 2016 06:52

  Sveiki,
  Skrendu į Norvegija. Noriu neštis daugiau tabako nei 200vnt . Esme kad galiu ten būti iki 3mėnėnesių ir man neužtektų tabako 200vnt. Ar galima kažka ar kažkokiu būdu padaryti kad įsinešti būtų galima bent jau nuo 300vnt. iki 400vnt. Lietuviškų cigarečių? Gal yra koks nors papildomas mokestis uz tai ar reikalavimai?

 172. Reply Koshka Jun 9, 2016 22:03

  Sveiki , ar galima gabenti el.cigaretes lektuve ? Skrendu i Vokietija is Lietuvos . Kokie visi normatyvai ir

 173. Reply Greta Jun 9, 2016 21:54

  Sveiki, kiek kontracepcijos kurso lapeliu galiu veztis rankiniame bagaze?

 174. Reply Adele Jun 9, 2016 18:48

  Sveiki
  Skrendu į Turkiją ,su small planet lėktuvu ir norėjau paklausti ar galima vežtis tokius saldainius kaip ,,Bean boozled,, ??

 175. Reply Dange Jun 9, 2016 13:43

  Sveiki,
  ar nieko, jei registruotame bagaže gabensime leidžiamą vitaminą C ir švirkštus? Maršrutas iš Rygos į Londoną ir iš Londono į JAV.

 176. Reply Nora Jun 7, 2016 09:32

  Sveiki, neradau niekur informacijos, koki kieki galima vezti registruotame bagaze elektroniniu vienodu prietaisu, ar yra kazkokiu apribojimu, pvz. elektroniniu cigareciu ?

  • Reply Kilti.lt Jun 8, 2016 10:30

   Sveiki,
   Elektronines cigaretes registruotame bagaže gabenti draudžiama. Dėl tikslios informacijos rekomenduojame kreiptis į muitinę.

 177. Reply lukas May 27, 2016 14:57

  ar galima skrendant tureti su savim kvepalus?

 178. Reply Marina May 23, 2016 20:51

  Sveiki!Skystis kontaktiniams lęšiams supiltas i 120 ml talpa(mažesnes talpos reikalingo man skysčio vaistinėje deja nebūna).Perpilti negalima,turi būti sterilus.Kaip vežtis rankiniame bagaže,jei kito bagažo nėra ?Ačiu

 179. Reply Giedrius May 21, 2016 12:48

  Sveiki, ar registruotame bagaže galiu vežtis kosmetika t.y. kvepalai, kremai, pasta be apribojimų?

 180. Reply Nemas May 21, 2016 00:07

  Sveiki. Ar galima vykstant lektuvu i Islandija su persedimu Norvegijoje, registruotame bagaže vežtis rūkytų lietuviškų gaminių (lašiniai, dešros)? Jei taip – koki kieki?

  • Reply Kilti.lt May 23, 2016 12:58

   Sveiki,
   Į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos ir pieno produktų, sūrio. Šunų ir kačių ėdalas nėra įtrauktas į 10 kg limitą. Su savimi taip pat galite vežtis (asmeniniam naudojimui) iki 10 kg vaisių, uogų ir daržovių (išskyrus bulves). Tik vyresni nei 12 m. gali importuoti kitokio maisto nei mineralinis vanduo, šokoladas ir konditerijos gaminiai.
   Į Islandiją neapdorotus mėsos produktus (taip pat džiovintą mėsą, rūkytą kumpį, bekonieną, dešreles (taip pat saliami), vištieną ir t.t.), neapdorotus pieno ir neapdorotus kiaušinius gabenti draudžiama.

 181. Reply Audra May 20, 2016 14:06

  Sveiki, ar galima skrendant su Wizzair į Gruziją turėti aparatą spaudimui matuoti . Jis, atrodo, su baterijom :) Rankiniam ar registruotam bagaže?

  • Reply Kilti.lt May 20, 2016 16:46

   Sveiki,
   Problemų gabenant rankiniame arba registruotame bagaže kilti neturėtų. Maitinimo elementus rekomenduojame išimti ir gabenti supakuotus atskirai.

 182. Reply Inga May 20, 2016 07:28

  Laba diena,
  noriu paklausti, ar skrendant į Norvegiją ir Ispaniją galima turėti rankiniame bagaže plaukų laką (aerozolinis) (200 ml). Visas turimų skysčių tūris neviršija 1 l.
  Ačiū.

 183. Reply vysne May 19, 2016 11:37

  Sveiki skrendu su Rinayr nusipirkes turiu kompiuterio vaizdo plokste,zadu vestis rankinem bagaze neiskils delto problemu?

 184. Reply Jolanda May 17, 2016 19:40

  Labas vakaras,
  norėjau pasiteirauti skrendant į Norvegiją ar galima rankiniame bagaže skraidinti cigaretes ir kiek ju galima?ar galima rankiniame bagaze vežtis alkoholinius gerimus?

  • Reply Kilti.lt May 18, 2016 10:50

   Sveiki,
   Į Norvegiją pilnamečiai asmenys gali gabenti:
   ✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.
   Alkoholinius gėrimus galite gabenti rankiniame bagaže, jei juos įsigysite praėję oro uosto patikros punktą (Duty Free parduotuvėse).

 185. Reply Marina May 17, 2016 15:07

  ir dar klausimas.Eigu skristi i Anglija iš Rygos galioja tos pačios taisykles?

 186. Reply Marina May 17, 2016 14:55

  Sveiki!Skrisim i Anglija su Ryanair. Norėčiau nusipirkti šakočio dežuteja dovanu.Ar galima ir kaip vežtis?Supakuoti,ar užteks vežtis originalioje dežuteja idejus i maišeli?

  • Reply Kilti.lt May 17, 2016 15:09

   Sveiki,
   Jei šakotį sutalpinsite į savo bagažą, problemų kilti neturėtų. Jei oro uosto pareigūnams kils įtarimų, dovaną teks išpakuoti.

 187. Reply Zivile May 10, 2016 12:27

  Laba diena pirkau cigarečių bloką ir kasoje čekį palikau ką daryti dėl to?ar šampaną būtina įdėti į tam tikrą maišiuka ar nieko nenutiks jai įsuksiu į drabužius?

  • Reply Kilti.lt May 11, 2016 10:54

   Sveiki,
   Prašome patikslinti ar cigaretės su Lietuviškomis banderolėmis ir kokiame bagaže (rankiniame ar registruotame) planuojate gabenti alkoholį.

 188. Reply Milda May 3, 2016 16:22

  Sveiki,

  Ar registruotame bagaze galima vezti plauku laka?

  Dekui

 189. Reply Gabriele May 2, 2016 15:21

  Labai ačiū už atsakymą 😉

 190. Reply Gabriele Apr 30, 2016 09:26

  Sveiki. Skrisiu iš Anglijos į Lietuvą. Nenoriu jog turėčiau problemų, todėl paklausiu: ar galiu skraidintis mažą-laisvai telpantį į rankinį orlaivio bagažą, kompiuterį? Plaukų tiesintuvą ir pakrovėjus? Bei saldainius? Koks galimas kiekis saldainių? Ar jiems nekeliami reikalavimai kaip skysčiams?

  • Reply Kilti.lt May 2, 2016 15:16

   Sveiki,
   Priklauso su kokia kompanija skrisite. Jeigu tai Wizzair – tai galite tik vieną rankinį bagažą gabenti, o jeigu su Ryanair – tai vieną vienetą rankinio bagažo ir mažą nešulį. Jeigu kompiuteris į juos tilps, tuomet gabenti galite. Plaukų tiesintuvą, pakrovėją, saldainius (neskystus) taip pat galite gabenti.

 191. Reply Inga Maž Apr 29, 2016 20:40

  Sveiki,sūnus skrenda su mokykla i Stambulą. Norim dovanų nuvežti saldainių ir medaus,medus stikliniam inde,ar galima? Koks leistinas svoris saldainių ir ar su savim gali turėti pastos bei vaistų nuo skausmo ir virškinimo?

  • Reply Kilti.lt May 2, 2016 15:12

   Sveiki,
   Medų galima gabenti tik kietoje konsistencijoje. Saldainių – neskystų – kiekis yra neribotas. Jeigu kalbate apie dantų pastą, tai rankiniame bagaže gabenti galite, tik pastos kieki įsiskaičiuoja į skysčius. Vaistus galite gabenti, jeigu tai nėra receptiniai medikamentai.

 192. Reply i.s. Apr 29, 2016 17:37

  sveiki. ar galima gabenti rankiniame bagaze eterinius aliejus. ju talpa 5-30ml

 193. Reply Regina Apr 25, 2016 15:55

  Sveiki,

  Ar galima ES šalyse vežti plaukų dažus rankiniame bagaže?

 194. Reply Reply Apr 25, 2016 10:08

  Sveiki, norėjau Jūsų pasiteirauti, kiek galima vežtis alkoholio ir tabako gaminių skrendant į Pietų Ameriką ? Dėkui už atsakymą.

 195. Reply Lince Apr 19, 2016 13:28

  Sveiki,
  Ar galiu registruotame bagaže vežti keletą rūkytų maisto gaminių ( lašinių, mėsytes)? Vykstu į Airiją?

 196. Reply Edvinas Apr 17, 2016 23:55

  ar registruotas bagazas butinai turi buti specialus lagaminas, ar tinka patvarus didelis maisas lyg medziaginis butu? :) zinoma sugrust viska gerai ir uzristi kad neissilakstytu daiktai, gal net uzklijuoti lipnia juosta keliose vietose kad tikrai neprasivertu ? :)

  • Reply Kilti.lt Apr 18, 2016 14:10

   Sveiki,
   Bagažo įpakavimo būdas nėra reglamentuotas, tad bagažą galite pakuoti taip, kaip Jums patogu.

 197. Reply Julija Apr 16, 2016 23:03

  Sveiki skrendu su Ryanair oro linijomis iš Škotijos į Kauną, turiu tik rankinį bagažą, ar jame galiu vežtis gėlių sėklas, ir svogūnėlius pirktus parduotuvėse? su ipakavimais

 198. Reply rasa Apr 14, 2016 23:04

  Sveiki, man iškilo toks klausimas, gal ir juokingas gali pasirodyti, bet kai nesu skridusi, nežinau. Draugė paprašė atvežti iš Lietuvos prezervatyvų, tai ar jie priskiriami skysčiams ir juos reikia sudėti į spec.maišelį ar galima vežtis paprastai rankiniame bagaže?

  • Reply Kilti.lt Apr 15, 2016 10:00

   Sveiki,
   Prezervatyvai skysčiams nepriskiriami. Galite gabenti minėtus daiktus rankiniame bagaže įprastai.

 199. Reply Mantas Apr 14, 2016 20:06

  Sveiki. Ar galima vežti kompiuterį (xbox) registruotam bagaže?

 200. Reply Rima Apr 4, 2016 13:09

  Laba diena, ar galima gabenti sviezia mesa (vistiena, kiauliena) i Norvegija bagaze? jei taip, kokios gabenimo taisykles taikomos?

  • Reply Kilti.lt Apr 4, 2016 13:49

   Sveiki,
   Į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos ir pieno produktų, sūrio. Šunų ir kačių ėdalas nėra įtrauktas į 10 kg limitą. Su savimi taip pat galite vežtis (asmeniniam naudojimui) iki 10 kg vaisių, uogų ir daržovių (išskyrus bulves). Tik vyresni nei 12 m. gali importuoti kitokio maisto nei mineralinis vanduo, šokoladas ir konditerijos gaminiai.

  • Reply Erika Apr 10, 2016 16:05

   Sveiki, skrendu į Danija su wizzair norėjau paklausti ar 1l skysčių taisyklė galioja tik rankiniame bagaže? Ar registruotame bagaže galiu gabentis skysčių kiek man reikia ir ar juos reikia sudėti į užspaudžiamą maišelį?

   • Reply Kilti.lt Apr 11, 2016 12:52

    Sveiki,
    Skysčių gabenimo taisyklės galioja rankiniame bagaže gabenamiems skysčiams. Registruotame bagaže galite gabenti įvairius skysčių kiekius, pakavimo būdas nėra reglamentuotas. Alkoholio gabenimo taisyklės, galioja pagal šalies nustatytus įstatymus.

 201. Reply Ricardas Apr 3, 2016 21:55

  Sveiki, ar i rankini bagaza galima isideti tokias svarstykles su kabliu?:

  http://www.puccini.pl/images/uploads/WB04_(2).jpg

  • Reply Kilti.lt Apr 4, 2016 10:51

   Sveiki,
   Deja, Jūsų nurodyta nuoroda neveikia. Jei svarstyklėse nėra aštrių daiktų, kurių ilgis neviršija 6 cm, problemų gabenant rankiniame bagaže kilti neturėtų.

   • Reply Ricardas Apr 9, 2016 21:00

    jai galit nuoroda nukopijuokit su .jpg galune kuri nepasispaudzia kartu su nuoroda ir bus matoma koks tas kablys. Ar toks kablys ir turi buti ne ilgesnis nei 6cm nors yra islenktas?

 202. Reply dainius Apr 3, 2016 21:05

  labas vakaras noriu paklaust ar galiu is rygos i dublina skrendat gabenti 4 blokus cigareciu

  • Reply Kilti.lt Apr 4, 2016 10:49

   Sveiki,
   Į Airiją pilnamečiai asmenys gali gabenti: tik 300 cigarečių (15 pakelių).

 203. Reply Laura Apr 2, 2016 15:42

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaze tureti sugedusi telefona? sugedo keliones metu. Turesiu ir registruota bagaza, bet girdejau kad nuo balandzio 1 d. nebegalima gabenti ličio bateriju jame

 204. Reply Laura Apr 1, 2016 01:05

  Sveiki,
  kiek alkoholiniu gerimu is Barselonos i Lietuva galima atsivezti?
  Ir kur ji ideti? I Rankini ar ne?

  • Reply Kilti.lt Apr 1, 2016 12:36

   Sveiki,
   Į Lietuvą pilnamečiai asmenys gali gabenti:
   ✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
   ✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   ✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
   ✔ 110 l alaus.

   Jei alkoholį įsigysite šalyje – galite gabenti tik registruotame bagaže.
   Duty Free parduotuvėse įsigytą alkoholį galite gabenti rankiniame bagaže.

 205. Reply jurga Mar 29, 2016 10:24

  sweiki, ar wizair galima rankiniame bagaze gabentis elektrini dantu sepeteli?

 206. Reply Tomas Mar 25, 2016 18:30

  Sveiki,

  planuoju skrydį su Wizzair iš Vokietijos į Lietuvą. Ar galima rankiniame bagaže tarp rūbų skraidintis laivo sraigtą (svoris apie 1,5 kg).

  Dėkoju už atsakymą

 207. Reply Virginija Mar 25, 2016 18:07

  Sveiki,
  Skrendu su Ryanair i Anglijabagazas tik rankinis,ar galiu vezti sudytus ir rukytus lasinius,kiek ju galima vezti,kaip jie turi buti supakuoti,ir ar gali buti kosmetiniai kremai stikliniame indelyje? Aciu

 208. Reply Virginija Mar 25, 2016 17:45

  Keliausiu tik su rankiniu bagazu,ir dar ar galiu veztis fena-sukas?

 209. Reply Virginija Mar 24, 2016 22:42

  Sveiki,
  Skrendu su Ryanair i Anglija,ar galiu vezti sudytus ir rukytus lasinius,kiek ju galima vezti,kaip jie turi buti supakuoti,ir ar gali buti kosmetiniai kremai stikliniame indelyje?

  • Reply Kilti.lt Mar 25, 2016 09:29

   Sveiki,
   Prašome patikslinti ar keliausite tik su rankiniu bagažu ar ir su registruotu bagažu.

 210. Reply Aušrinė Mar 24, 2016 21:40

  Labas vakaras,
  norėjau pasiteirauti skrendant į Norvegiją ar galima rankiniame bagaže skraidinti adatą su siūlu?

  • Reply Kilti.lt Mar 25, 2016 09:28

   Sveiki,
   Jei adatos ilgis neviršija 6 cm problemų kilti neturėtų. Siūlus galite gabenti rankiniame bagaže.

 211. Reply Diana Mar 23, 2016 15:40

  Sveiki, skrendant iš Bulgarijos į Lietuvą per Stambulą, kiek galima vesti alkoholio.

  • Reply Kilti.lt Mar 24, 2016 09:48

   Sveiki,
   Galite gabenti 1 litrą alkoholinių gėrimų (1 pakuotė) arba 2 pakuotes po 750 ml alkoholinių gėrimų, iki 60%.

 212. Reply Ivona Mar 21, 2016 17:41

  Sveiki. Skrisime su 3mėn kūdikiu su wizzair kompanija į UK. Skraidinsime vežimą dviejų dalių : rėmą ir lopšį. Kaip supakuoti lopšį, kad jo neišpurvintu dedant į lėktuvą ? Ar galima skraidinti tas dalis atskirai ir ar jos nepasimes, nes kartu jos nelabai susideda. Ačiū už atsakymą.

  • Reply Kilti.lt Mar 22, 2016 09:20

   Sveiki,
   Pakavimo būdai nėra apibrėžti. Vežimėlio dalis rekomenduojame gabenti kartu.

 213. Reply Erika Mar 8, 2016 10:42

  Sveiki,
  ar wizzair oro linijomis galiu iš Lietuvos į Prancūziją rankiniame bagaže gabenti rūkytos mėsos gaminių? ir koks yra maksimalus kiekis? ar yra kokių specifinių gabenimo reikalavimų?

  • Reply Kilti.lt Mar 8, 2016 11:00

   Sveiki,
   Vakuume supakuotus mėsos gaminius gabenant rankiniame bagaže problemų kilti neturėtų. Leistinas kiekis nereglamentuojamas.

 214. Reply Diana Mar 8, 2016 10:19

  Skrendam į Bulgarija per Stambulą, ir grystame taip pat per Stambulą, noriu pasiteirauti kiek galima vežtis alkoholio į Lietuvą. Alkoholį ar galima vežti registruotame bagaže

  • Reply Kilti.lt Mar 8, 2016 10:59

   Sveiki,
   Pilnametis keleivis gali gabenti 1 litrą vyno arba 1 litrą spiritinių gėrimų.

 215. Reply gintas Mar 5, 2016 10:17

  sveiki. ar galima i bulgarija vestis rukytos mesos gaminiu

  • Reply Kilti.lt Mar 7, 2016 11:00

   Sveiki,
   Jei gabensite mėsos gaminius registruotame bagaže problemų kilti neturėtų.

 216. Reply Vilma Feb 29, 2016 17:33

  Laba diena noriu paklausti ar galima rankiniame bagaže vežti barzdaskutę.

 217. Reply Ramunė Feb 29, 2016 13:35

  Ar galima vežtis šakoti jei pirksiu butike ir netilps i rankinį bagaža

  • Reply Kilti.lt Mar 1, 2016 16:52

   Sveiki,
   Jeigu pirksite oro uoste – tai galite neštis šalia šakotį. Jeigu pirksite iš anksto, tai jūsų šakotis turi tilpti į rankinį bagažą.

 218. Reply Svetlana Kazakeviciene Feb 27, 2016 14:49

  Sveiki, noriu pasiteirauti ar rankiniame bagaže skrendant is Norvegijos galima vežtis srudintuva(tosteri)?

 219. Reply Irma Feb 25, 2016 18:12

  Sveiki,ar galima rankiniame Ryanair bagaže vežtis medinius mezgimo virbalus ir medinį nėrimo vašelį?

 220. Reply Edta Feb 22, 2016 18:59

  Sveiki, ar galima vežti riešutus rankiniame ar registruotame bagaže (ir kiek galima?), skrendant iš Ukrainos į Lietuvą? Ačiū už atsakymą.

 221. Reply Romka Feb 21, 2016 13:32

  Sveiki, norėjau paklausti ar 1l skysčių taisyklė galioja tik rankiniame bagaže? Ar registruotame bagaže galiu gabentis skysčių kiek man reikia ir ar juos reikia sudėti į užspaudžiamą maišelį? Ačiū už atsakymą.

  • Reply Kilti.lt Feb 22, 2016 10:58

   Sveiki,
   Skysčių pakavimo apribojimai taikomi skysčius gabenant rankiniame bagaže. Registruotame bagaže skysčius galite gabenti įprastai.

 222. Reply Juste Feb 9, 2016 21:01

  Laba diena,

  skrendu į Norvegiją. ar galima rankiniame bagaže vežti plaukų tiesintuvą?
  ačiū

 223. Reply Aurimas Feb 6, 2016 23:34

  1) wizzair Ar gali nepilnameciai is duty free persivezti bloka cigareciu i norvegija?
  2) 18m. Gali veztis 40% brendzio? I norvegia wizzair

  • Reply Kilti.lt Feb 8, 2016 16:17

   Sveiki,
   1. Nepilnamečiai tabako gaminių gabenti negali;
   2. Pilnamečiams asmenims iki 20 m. leistina gabenti alkoholinių gėrimų iki 22%.

 224. Reply Gediminas Feb 6, 2016 19:03

  Sveiki žadu skristi į Gruziją kiek tabako ir alkoholio galima parsiskraidinti iš jos ?

  • Reply Kilti.lt Feb 8, 2016 16:04

   Sveiki,
   Keliaujant iš Europos Sąjungai nepriklausančių šalių į Lietuvą galite gabenti:
   *200 vnt. cigarečių arba
   *100 vnt. cigarilių arba
   *50 vnt. cigarų arba
   <*250 vnt. tabako. taip pat: *1 litrą stipriųjų alkoholinių gėrimų (iki 60 %) arba *2 litrus alkoholinių gėrimų (iki 22%).

 225. Reply as Feb 5, 2016 16:30

  Sveiki. Skrendame Vilnius -Roma kryptimi ir norime rankiniame bagaze veztis dvi vytintas desras, kurios yra supakuotas naudojant apsaugines dujas (t.y. originali parduotuves pakuote) Ar patikros metu tokia pakuote bus traktuojama kaip vakumine ?

 226. Reply stasys Feb 4, 2016 23:02

  Sveiki,ar galima vezti rankiniame bagaze medos konservus?Raynair

 227. Reply gudobele Feb 3, 2016 21:00

  sveiki.ar galima ideti rankini bagaza mazas elektrines vaflines keptuves

 228. Reply Birutė Feb 2, 2016 07:42

  Skrendu į Italiją su Wizzar ir duty free norėčiau nusipirkti šakotį , kuris gali netilpti į rankinį bagažą ar galėčiau pirkti ar praleis į lėktuvą , rankinio bagažo išmatavimai nurodyti bilete 42*32*25

 229. Reply Feb 1, 2016 09:47

  Sveiki, o jei rankiniam bagaže vežčiausi kosmetikos priemones supiltas į 50 ml taros buteliukus kurie yra permatomi be jokių aprašymu? ar nekiltu problemų? taip pat ir su registruotu bagažu?

 230. Reply Jan 31, 2016 22:39

  Sveiki, ar registruotame bagaže (ne rankiniam). Galioja tokie pat skysčių gabenimo reikalavimai?

 231. Reply Aurelija Jan 31, 2016 21:29

  Sveiki,
  skrendu į Norvegiją ir turėsiu tik rankinį bagažą ir noriu paklausti dėl maisto gabenimo. Yra parašytos griežtos taisyklės, ar jos taikomos ir rankinam bagažui? Ar rankiniam bagažui skiriamos kitos taisyklės.

 232. Reply Ramune Jan 28, 2016 22:02

  Sveiki, ar galima rankiniam bagaže vežtis injekcinį tirpalą 0.5 ml užpildytame švirkšte (konkrečiai Avonex)? Ar užtenka kompensuojamų vaistų knygelės, ar būtina turėti dar kažkokius popierius iš gydytojo? Kokie patikros reikalavimai? Viena kelionė į Italiją su Ryanair, kita į Ameriką su SAS. Amerikos atveju gal geriau priduoti su bagažu?

  • Reply Kilti.lt Jan 29, 2016 10:01

   Sveiki,
   Gabenant receptinius vaistus būtinas receptas. Jei vaistai skrydžio metu Jums nėra reikalingi – rekomenduojame juos gabenti registruotame bagaže.

 233. Reply Tomas Antanavicius Jan 28, 2016 17:45

  Sveiki,planuoju veztis i Londona 5-6 pakuociu skirtingus Norvegiskus vitraminus,jie bus originaliuose pakuotese,pakuoti individualiomis pavienemis tabletemis,plius keleta nedideliu plastmasiniu buteliuku su zuvies taukais kapsulemis. Klausimas:ar galiu veztis rankiniame bagaze..,ypatingai zuvies taukus,kapsulemis?

 234. Reply Elze Jan 28, 2016 00:53

  Sveiki,
  ar skrendant į Izraelį nereceptiniams vaistams (nuo galvos skausmo, virškinimo sutrikimo) galioja tos pačios taisyklės kaip ir ES?

 235. Reply Lina Jan 27, 2016 13:12

  Registruotame.

 236. Reply Lina Jan 25, 2016 12:16

  Sveiki,

  ar skrendant į Belgiją (Brussels Airlines) galima vežtis rūkytus mėsos gaminius?

  • Reply Kilti.lt Jan 25, 2016 16:58

   Sveiki,
   Prašome patikslinti ar mėsos gaminius planuojate gabenti rankiniame ar registruotame bagaže.

 237. Reply as Jan 21, 2016 18:51

  Labadiena.norejau paklausti.ka daryti jei lektuvo bilietas neryskiai atsispausdino?nesimato nei vardo nei datos nei skrydzio,tik bar kodas ryskus.ar gali tai but?

 238. Reply Janina Jan 19, 2016 18:48

  Skrendu I Danija is Lietuvos, kiek suprantu, galiu gabentis 15 pakeliu cigareciu? jos gali buti rankiniame bagaze? nes registruoto neturesiu

 239. Reply Regina Jan 18, 2016 19:27

  Ar galima is Lietuvos vezti zydincias gelytes mazame vazonelyje tiesioginiu skrydziu dovanu. jeigu taip – ar uzsandarinti i lagamina ar tiesiog – atskirai rankose? jei ne, ar galima nedidele puokste tureti su savimi?
  Skrydis su Ryanair’u Kaunas – Londonas

 240. Reply Juozas Jan 18, 2016 10:48

  Ar galima rankiniame bagže su Ryanair į Londoną vežti medvaržčius 4-5 cm ilgio

 241. Reply Meilė Jan 15, 2016 10:03

  Laba diena, domina, ar galima vežti varškę rankiniame bagaže. Ačiū

 242. Reply Gina Jan 7, 2016 12:18

  Laba diena, skrendame į Bulgariją, per Larnaką (Kiprą), nusileisime Rumunijoje. Kiek ir kokio alkoholio galima gabentis vienam žmogui iš Lietuvos. Taip pat ar galima, jei taip, tai kiek galima vežtis saldainių, rūkytų gaminių, naminio tinginio :) , pyrago? Ačiū.

  • Reply Kilti.lt Jan 8, 2016 10:12

   Sveiki Gina,
   Galite įsivežti šiuos gėrimus:
   ✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
   ✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   ✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
   ✔ 110 l alaus.

   Saldainius, tinginį vežtis tikrai galite. Rūkyti gaminiai turėtų būti sandariai uždaryti arba vakumuoti.

 243. Reply Dalia Dec 31, 2015 15:24

  Laba diena,
  Ar galiu registruotame bagaže vežti melchiorinius stalo įrankius (peilius, šakutes, šaukštus, šaukštelius – kiekvieno po 6 vnt.) ir vaistus (receptinius ir nereceptinius), skirtus man vartoti. Skrendu su Wizzair į Norvegiją.
  Dekoju
  Linksmų ir laimingų Naujųjų metų!!!

  • Reply Kilti.lt Jan 4, 2016 16:34

   Sveiki,
   Stalo įrankius gabenant registruotame bagaže problemų kilti neturėtų.
   Vaistus galite gabenti. Receptiniams vaistams – būtinas receptas.

  • Reply Bena Jan 22, 2016 10:45

   Laba diena,
   Skrisiu į JAV ar galima vežti senovinę varinę rankinę trintuvę,svoris apie 3kg.
   Jeigu galima kaip turėčiau įpakuoti.
   Ačiū.

 244. Reply Anželika Dec 17, 2015 13:33

  Sveiki ar galima gabenti rankiniame bagaže kontraceptines tabletes vaistinėje jas perku be recepto. Skrendu wizzair kompanija į Voketija?

  • Reply Kilti.lt Dec 17, 2015 14:05

   Sveiki,
   Jei vaistai receptiniai – receptas būtinas. Jei vaistai nereceptiniai – receptas nereikalingas.

 245. Reply Jovita Dec 11, 2015 18:04

  Sveiki…gruodzio 14 skrendu is manchesterio su Ryanair ar galiu savo rankinuke tureti plauku tiesintuva ?

 246. Reply Eva Dec 10, 2015 16:41

  Laba,
  Norėjau pasitikslinti, ar galima vežtis paprastus, puodelius? Iš kurių geriame (pvz.: kavą, arbatą)? Nes keli pažįstami sakė, kad molinių daiktų nelabai galima vežtis :(

 247. Reply Via Dec 9, 2015 20:36

  Sveiki,ar galima veštis kontraceptines tabletes jei neturiu recepto?

 248. Reply Sigita Dec 7, 2015 10:16

  Laba diena.Skrendu su Raynar noriu pasiklausti.Dovanuų vežiu sieninius laikrodžius.Kaip su baterijomis(elementai) ar galima.Ačiū

  • Reply Kilti.lt Dec 7, 2015 16:01

   Sveiki,
   Maitinimo elementus rekomenduojame išimti ir gabenti supakuotus atskirai.

   • Reply Gabija Dec 9, 2015 16:06

    Sveiki,
    ar galima rankiniame bagaže gabenti 2l talpos tuščią stiklainį? Bus apdekoruotas dovanai, tačiau nebus uždengtas, vidus matysis.

 249. Reply Gražina Nov 26, 2015 12:40

  Laba diena, skrendu į UK kiek vežtis galiu? ar vietoj kvadratėlio turi būti žodelis “ir” ar “arba” ? vežu rankiniame bagaže
  Į Jungtinę Karalystę galite gabenti:
  ✔ 800 vnt. cigarečių;
  ✔ 400 vnt. cigarilių;
  ✔ 200 vnt. cigarų;
  ✔ 1 kg tabako.

  • Reply Kilti.lt Nov 26, 2015 16:28

   Sveiki,
   Į Jungtinę Karalystę galite gabenti:
   ir 800 vnt. cigarečių;
   ir 400 vnt. cigarilių;
   ir 200 vnt. cigarų;
   ir 1 kg tabako.

 250. Reply inga Nov 13, 2015 20:09

  labas kiek galima vestis alkoholio skrendant su wizzair is Vilniaus i siaurine Airija (Belfast),norim vestis 0,7 brendzio 0,7 vyno ir 1 litro alaus ar butu galima tiek vestis ,didelis aciu

  • Reply Kilti.lt Nov 16, 2015 11:37

   Sveiki,
   Į Jungtinę Karalystę pilnamečiai asmenys gali gabenti:
   ✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
   ✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   ✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
   ✔ 110 l alaus.

   • Reply Erika Dec 1, 2015 15:15

    Sveiki ketiname su suneliu (jam virs 2 metuku) skristi su wizzair kompanija.norejau pasiteirauti del atsigerimo ir uzkandziu jam. tarkim jeigu ideciau sulciu ir sausainuku jie turi buti skyscimas skirtoje pakuoteje(imame tik rankini bagaza) ar galima nestis paprastai rankoje? ir ar skrydzio metu ta arbatele ar sultis is savo taros gales vaikas gerti orlaivio salone?

    • Reply Kilti.lt Dec 1, 2015 15:23

     Sveiki,
     Sultis galite gabenti registruotame bagaže arba įsigyti duty free parduotuvėse. Sausainius rankiniame bagaže galite gabenti.

 251. Reply Aušra Nov 7, 2015 14:29

  Sveiki,
  kaip suprantu rankiniame bagaže galima skraidinti rūkytos mėsos gaminių ir konditerinių gaminių? Skrendu su aviakompanija Ryanair į Londoną.

  • Reply Kilti.lt Nov 10, 2015 12:53

   Sveiki,
   Mėsos gaminius galite gabenti rankiniame bagaže sandariai supakuotus (geriausia vakuume).
   Konditerijos gaminius gabenant rankiniame bagaže problemų kilti neturėtų.

 252. Reply Rosita Nov 5, 2015 18:52

  Sveiki,skrendu iš Frankfurto į Vilnių,su Wizzair,ar galiu registruotame bagažą veztis darbo įrankiu,konkrečiai akumuliatorini suktuva?

 253. Reply Edita Nov 5, 2015 16:42

  Sveiki, keliausime su wizzair i Prancuzija. Kiek griztant i Lietuva galima veztis vyno rankiniame bagaze? Ar galima pasiimti vaikui (1,5 metu) uzkandziu ir gerima? Ar vaikas sedes ant keliu? Aciu

  • Reply Kilti.lt Nov 6, 2015 13:06

   Sveiki,
   Į Lietuvą galite gabenti:
   ✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
   ✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   ✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
   ✔ 110 l alaus.
   Kūdikiui galite gabenti iki 1 litro paruošto mišinuko.
   Kelionės metu vaikas sėdi ant lydinčiojo asmens kelių.

 254. Reply Oksana Nov 3, 2015 11:53

  Sveiki,
  Ar galima vežtis adatą ir kosmetines žirklutes rankiniame bagaže? Skrendu iš Vilniaus į Korką.

  • Reply Kilti.lt Nov 3, 2015 13:58

   Sveiki,
   Jei adatos ir žirklių ašmenų ilgis neviršija 6 cm. problemų kilti neturėtų.

 255. Reply Simona Oct 27, 2015 13:34

  Laba diena, ar galima rankiniame bagaže turėti sulankstomą mažą skėtį? Kelionė į Kopenhagą su Ryanair.

 256. Reply Karolina Oct 26, 2015 18:25

  O ar galima veztis skustuka ipakuota ,visiskai nauja?

  • Reply Kilti.lt Oct 27, 2015 11:07

   Sveiki,
   Peiliukus, kurių ašmenų ilgis neviršija 6 cm ir ašmenys skrydžio metu apsaugoti – galite gabenti.

 257. Reply Karolina Oct 25, 2015 20:41

  Sveiki ar galima rankiniame bagaze veztis is UK i Lietuva aukstakulnius?

 258. Reply Eda Oct 25, 2015 20:22

  Ar skrendant su Wizz Air i Škotiją rankiniame bagaže galima vežtis kieto medaus stiklainiuką?

 259. Reply SIga Sep 30, 2015 13:56

  Laba diena norėčiau paklausti ,ar galima gabentis rankiniame bagaže metaliniu šaukštelių rinkinį?

 260. Reply LLIGITA Sep 29, 2015 12:02

  Sveiki!
  Noriu paklausti ar skrendant Wizzair lektuvu is Vokietijos i Lietuva galiu rankiniame bagaze gabenti siuvimo masina be kartonines pakuotes ,tiesiog ideta i kelionini krepsi,nes originali pakuote 2cm virsija leistinus rankinio bagazo ismatavimus?

  • Reply Kilti.lt Sep 30, 2015 10:26

   Sveiki,
   Jei sutalpinsite į rankinį bagažą, bei joje nėra aštrių dalių, viršijančių 6 cm ilgį, problemų kilti neturėtų.

 261. Reply Gitana Sep 29, 2015 09:17

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis plaukų dažus iš LT į Švediją. Plaukų dažai originlioje pakuotėje dežutėje 40 ml dažančio kremo, 40 ml aktyvatoriaus,20ml kondicionieriaus,pastikinės pirštinės. Ačiū

 262. Reply Paulina Sep 18, 2015 10:27

  sveiki,dar klausimas,issiaiskinau kiek galima vezti Alkoholio ir tabako,klausimas juos galiu nusipirkti tik duty free,ar jie jau gali buti supakuoti mano rankiniam bagaze?

  • Reply Kilti.lt Sep 18, 2015 12:31

   Sveiki,
   Cigaretes galite įsigyti šalyje arba duty free parduotuvėse. Alkoholį, gabenamą rankiniame bagaže, rekomenduojame įsigyti duty free parduotuvėse.

 263. Reply Egle Sep 16, 2015 16:05

  Laba diena.
  Ar galima Wizz air rankiniame bagaže kelioneje į Londoną ir atgal vežtis
  iWalk Extreme Trio10000 pakraunamą išorinę bateriją?

  Capacity: 10,000mAh (3.7V Li-polymer battery) / 37WH)
  DC-IN: 5V/1.0A-2.4A
  DC-OUT: 5V/3.4A (Total/Max)

  http://www.iwalk.net/EN/battery/universal/UBO10000.html

  • Reply Kilti.lt Sep 16, 2015 16:31

   Sveiki,
   Jei baterijos galingumas neviršija 100Wh, problemų gabenant rankiniame bagaže neturėtų kilti problemų. Rekomenduojame gabenti bateriją supakuotą atskirai.

 264. Reply Paulina Sep 16, 2015 15:44

  Sveiki mane domina kiek galima Alkoholio ir tabako veztis rankiniame bagaze,visur raso apie bagaza,bet neraso apie rankiny bagaza iki 10kg?skrendu i arija-corka su raynair

  • Reply Kilti.lt Sep 16, 2015 16:32

   Sveiki,
   Į Airiją galite gabenti:
   ✔ 300 vnt. cigarečių;
   ✔ 400 vnt. cigarilių;
   ✔ 200 vnt. cigarų;
   ✔ 1 kg tabako;

   ir

   ✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
   ✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   ✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
   ✔ 110 l alaus.

 265. Reply LLIGITA Sep 14, 2015 09:27

  Spalio men skrisiu is Vokietijos i Lietuva Wizzair lektuvu ar galiu registruotame bagaze gabenti buitines chemijos skyscio pavidalu? (skalbikliai,buitiniai vonios,virtuves valikliai ).

  • Reply Kilti.lt Sep 14, 2015 14:10

   Sveiki,
   Rekomenduojame atsižvelgti į buitinių priemonių ženklinimą, ne visos priemonės gali būti gabenamos lėktuvu. Daugiau informacijos galite rasti čia.

 266. Pingback: Lietuvos oro uostuose sugriežtinta keleivių patikra ← Kilti.lt

 267. Reply Živilė Aug 31, 2015 19:38

  Laba diena,
  kiek kg. žuvies (nešaldyta) galima vežtis registruotame bagaže keliaujant iš Norvegijos į Lietuvą?

 268. Reply Rita Aug 30, 2015 16:58

  Laba diena,ar skrendant is Norvegijos i Lietuva su Wizzair galima rankiniame bagaze veztis susaldyta zuvi? Aciu uz atsakyma

  • Reply Kilti.lt Aug 31, 2015 13:02

   Sveiki,
   Šaldytos žuvies rankiniame bagaže gabenti nerekomenduojame, nes gali būti priskirta skysčių kategorijai.

 269. Reply Laima Aug 24, 2015 08:48

  Ar galiu gabenti su WIZZAIR (į Belfastą) nedidelį indelį medaus (plastikiniame kibirėlyje), arbatžolių (užaugintų savo darže)?

 270. Reply Laima Aug 23, 2015 14:36

  Skrisiu su WIZZAIR iš Belfasto į Vilnių, turėsiu nemokamą salono ir salono bagažą už mokestį. Ar galiu vežtis salone rudeninį paltą (ant rankos)?

 271. Reply ONA Aug 16, 2015 20:37

  keliausime su Wizzair į Belfastą. Ar galima salono bagaže (kuris už mokestį) gabenti rūkytus mėsos gaminius supakuotus įprastai, ar galima gabenti varškę, sūrį, duonos gaminius?

  • Reply Kilti.lt Aug 17, 2015 13:26

   Sveiki,
   Mėsos gaminius supakuotus įprastai galite gabenti tik registruotame bagaže. Rankiniame bagaže gabenami mėsos gaminiai turi būti supakuoti vakuume. Duonos gaminius bei kietos formos sūrį galite gabenti įprastai.

 272. Reply Laima Aug 12, 2015 11:42

  Laba diena,
  Keliausiu su WIZZAIR noriu paklaust, ar rankiniame bagaze galiu gabenti kelias dezutes maisto papildu, mėsos gaminių, kurie bus sandariai supakuoti, bet ne vakuume, šokoladą, feną plaukams

  • Reply Kilti.lt Aug 12, 2015 13:03

   Sveiki,
   Prašome patikslinti Jūsų kelionės maršrutą.

    • Reply Kilti.lt Aug 13, 2015 10:02

     Maisto papildus (kietos formos) galite gabenti rankiniame bagaže įprastai, originaliose pakuotėse.
     Plaukų džiovintuvą, šokoladą (kietos formos) galite gabenti rankiniame bagaže.
     Mėsos produktus rekomenduojame gabenti supakuotus vakuume.

     • Reply Laima Aug 13, 2015 15:37

      Bet jeigu sakykim turguje pirksiu mėsos gaminius kaip gi aš juos į vakuuma supakuosiu? Jei supakuosiu į celofana, foliją, sandariai, ar neatims patikros punkte?

     • Reply Kilti.lt Aug 13, 2015 16:08

      Atsižvelgiant į aviacijos saugumo darbuotojų rekomendacijas mėsos gaminiai turi būti supakuoti vakuume.

     • Reply Laima Aug 13, 2015 19:28

      Tada dar klausimas: o registruotame bagaže nevakuume supakuotus mėsos gaminius gabent galima?

     • Reply Kilti.lt Aug 14, 2015 12:27

      Registruotame bagaže mėsos gaminius galite gabenti supakuotus įprastai.

 273. Reply Deimante Jul 27, 2015 13:56

  Švedija

  • Reply Kilti.lt Jul 27, 2015 14:21

   Kavą ir prieskonius (kietos formos) galite gabenti originalioje pakuotėje. Leistinas maksimalus kiekis nėra ribojamas.

   • Reply Inga Aug 8, 2015 16:26

    Sveiki,
    Į Norvegiją išskrendame rugpjūčio 13 d., gydytoja parašė pažymą dėl nėštumo (man 29 sav. ) rugpjūčio 5 d., ar nieko tokio jog pažyma bus parašyta prieš 7 d.?

    Ar verčiant į anglų kalbą medicininę pažymą būtina vertimo biuro anspaudas?

   • Reply Viliote Sep 5, 2015 12:42

    Sveiki, ar rankiniame bagaze galima detis plauku tiesintuva?

 274. Reply Deimante Jul 25, 2015 08:55

  Ar galima veztis kavos, jei taip koki kieki? Ir ar galima “maggi idea”? Viskas rankiniame bagaze skrisiu su wizzair

 275. Reply Aldona Jul 21, 2015 23:21

  Laba diena, ar galima rankiniame bagaze vezti apie 1 kg silauogiu?

  • Reply Kilti.lt Jul 23, 2015 08:39

   Sveiki,
   Prašome patikslinti kokios formos šilauoges planuojate gabenti (šaldytas, neapdorotas ir kt.), ir į kokią koks Jūsų planuojamas kelionės maršrutas.

 276. Reply Tomas Jul 19, 2015 22:32

  Sveiki, ar galiu rankiniame bagaze veztis apsaugini krema nuo saules 150ml pakuote?

 277. Reply Rence Jul 13, 2015 08:32

  Sveiki, ar galiu gabenti liektuvu dekorativini karda 70 cm ilgio is Voketijos I Lietuva?

 278. Reply krusfg Jun 22, 2015 21:46

  kokius maisto produktus galima veztis i kazachastana?

  • Reply Milda Jun 23, 2015 10:23

   Sveiki,
   Maisto produktų gabenimui į Kazachstaną yra taikoma labai daug apribojimų. Detalesnės informacijos rekomenduojame teirautis Kazachstano muitinėje.

 279. Reply Bree Jun 19, 2015 02:59

  Sveiki, ar galima skrendant su wizzair aviakompanija I Norvegija skraidinti rankiniame bagaze, mazas, lengvas automobilio detales? Pvz: automobilio stabdziu kaladeles?

 280. Reply Jurate May 26, 2015 12:38

  Sveiki. Norėjau paklausti ar skrendant į JAV registruotame bagaže galima vežti medų, duoną ar kokį kitą maistą? Arba kur būtų galima tai sužinoti? Ačių.

  • Reply Milda May 26, 2015 12:53

   Sveiki,
   Į JAV negalima vežtis mėsos, vaisių, daržovių, žemės produktų, sėklų ir iš jų pagamintų gaminių. Galite įsivežti duoną ir tam tikrus sūrius. Prieskoniai, actas, aliejus, supakuoti prieskoniai, medus, kava ir arbata yra priimtini. Norint įsivežti sąraše nepažymėto maisto į JAV, reikia teirautis maisto ir vaistų kontrolės departamento.

 281. Reply Laima Apr 24, 2015 16:53

  Sveiki, vyksiu į Norvegiją su wizair, noriu paklausti: jei vešiu birią pudrą ar praleis su ja? Ir kai praeisiu, kiek alkoholio galiu nusipirkt vežant į Norvegiją?

  • Reply Milda Apr 27, 2015 12:55

   Sveiki,
   Birią pudrą galite gabenti įprastai.
   Į Norvegiją galite gabenti:

   • 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %;
   • 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %.
 282. Reply Dalia Apr 21, 2015 12:14

  Laba diena,
  Ar kastinys priskiriamas prie skystu produktu? Jei ne ,tai kiek jo galima vezti rankiniame bagaze. Skrendu i Malta.

 283. Pingback: Wizzair skrydžiai: bagažas - Kilti.lt

 284. Reply Jurgita Apr 6, 2015 09:20

  Laba diena,
  su 1m. dukryte skrisime Wizzair lėktuvu į Prancūziją. Ar skystas kūdikio maistas įskaičiuojamas į vienam keleiviui rankiniame bagaže leidžiamą turėti 1 l skysčių kiekį, ar jį galima vežtis papildomai, nepriklausomai, kiek skysčių jau vežamės. Dėkoju.

  • Reply Milda Apr 7, 2015 09:55

   Sveiki,
   Kūdikio mišinukas į bendrą suaugusio asmens gabenamo skysčių kiekį nėra skaičiuojamas.
   Kūdikiui iki 24 mėn. Jūs galite gabenti paruoštą kūdikio mišinuką (iki vieno litro), tačiau patikroje Jūsų gali paprašyti mišinuko paragauti.

 285. Reply Agnė Apr 1, 2015 21:50

  Sveiki,skrendu su wizzair ir noriu paklausti:
  1)ar gabenant birią veido pudrą ar skaistalus rankiniame bagaže gali kilti problemų? Ar birias priemones taip pat reikėtų, kaip ir skysčius, sudėti į permatomą maišelį?
  2)jei mano rutulinis dezodorantas yra stiklinėje pakuotėje, ar gali kilti problemų jį gabenant rankiniame bagaže? Ar dezodorantą reikėtų keisti į kitą, esantį plastmasiniame įpakavime?
  3) namuose naudoju kosmetikos priemones, esančias didelėse pakuotėse, ar jas įsipylus į 100 ml talpos indelį, reikia ant indelio užklijuoti skysti identifikuojantį užrašą, tarkim: makeup remover ar shampoo?

  • Reply Milda Apr 2, 2015 08:55

   Sveiki,
   Wizzair skrydžiai:
   1. Jei produktai nėra skysti juos galite gabenti įprastai;
   2. Skysti produktai turi būti gabenami pagal skysčių gabenimo taisykles. Kokiame įpakavime yra Jūsų skystis nėra skirtumo;
   3. Nereikia.

 286. Reply Neringa Mar 15, 2015 23:05

  sveiki,norejau paklausti ar galima is kauno i birminghemo oro uosta rankiniame bagaze nestis 1kg tabako ir 1 bloka cigareciu?

 287. Reply Silvija Mar 1, 2015 18:04

  Laba diena,
  skrendu su WizzAir į Italiją, turėsiu tik rankinį bagažą. Ar galiu įsigyti Dutyfree parduotuvėje 4 litrus alkoholio, jei leidžiamas skysčių kiekis tik 10 vnt po 100 ml. Lieka neaišku, koks iš yra gabenamo skysčio rankiniame bagaže kiekis. Einant pro apsaugą iki 1 litro skysčių, o ką parduotuvėje nusiperki nebesiskaito, ar kaip? Iš anksto dėkoju už atsakymą.

  • Reply Milda Mar 2, 2015 10:30

   Skysčių gabenimo apribojimai rankiniame bagaže (10 vnt po 100 ml) galioja tol, kol praeisite oro uosto apsaugą.
   Duty free parduotuvėse galite įsigyti alkoholio, kiek leidžia šalies, į kurią planuojate vykti, taisyklės ir oro bendrovės bagažo gabenimo taisyklės.

 288. Reply Inga Feb 12, 2015 11:22

  Laba diena.Su vyru keliausime iš Vilniaus į Dortmundą. Keliausime su kompanija Wizzair Noriu paklausti,ar mes galime atskirai isinešti i lėktuvą po krepši,ar butinai bagažas turi buti kartu..?koks leidžiamas svoris vienam asmeniui..?noriu vežtis mėsos rukytų gaminių,žuvies[ji bus supokuota vakume iš parduotuvės]bet jeigu atsirastu vakume kiek vandens,ar nieks neprikibs..taip pat noriu vežtis savo keptą šimtalapi,sūdytu lasinuku kuriuos pati gerai supokuosiu maistine plėvele. Oro uoste nusipirkti koki buteli alchogolio,bus telefonas,dokumentai,o gal galima papildomai tureti rankine..?Ačiū už atsakymą..

  • Reply Milda Feb 12, 2015 11:40

   Sveiki,
   Kiekvienas keleivis nuo 24 mėn. amžiaus, keliaujant su aviakompanija Wizzair, gali gabenti mažą orlaivio salono bagažą (42x32x25 cm, svoris neribojamas) nemokamai. Mėsos, žuvies gaminius galite gabenti sandariai supakuotus (geriausia vakuume) be papildomų skysčių. Šimtalapį galite gabenti. Visas papildomas rankines, daiktus ir kt. rekomenduojame sutalpinti į aviakompanijos nustatytą bagažo vienetą.
   Į Vokietiją galite gabenti:
   >10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
   >20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   >90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
   >110 l alaus.

 289. Reply Dovile Jan 19, 2015 16:28

  O kompiutery su dėklu galima į rankinį bagažą?

 290. Reply Dovile Jan 19, 2015 16:13

  Ačiū už atsakyma. bet noreciau dar paklausti :) jei vezuosi kompiuery kur man ji su deklu geriau veztis? ar rankiniam bagaze galečiau? ar ne?

 291. Reply Jurgita Jan 15, 2015 12:00

  Sveiki,
  ar į Ryanair rankinį bagažą galima imti mezginį su virbalais?

 292. Reply Asta Jan 7, 2015 22:47

  Sveiki,
  Iš Belgijos į Lietuvą registruotame bagaže noriu parsivežti kelis sendaikčius iš blusų turgaus (statulėlė, papuošalų dėžutė) ir nedidelius elektroninius prietaisus (radijas, prožektorius). Ar galima gabenti tokius daiktus registruotame bagaže?
  Dėkoju.

  • Reply Milda Jan 8, 2015 10:00

   Sveiki,
   Minėtus daiktus galite gabenti rankiniame bagaže. Jei prietaisai maitinami elementais, prieš skrydį juos išimkite ir supakuokite atskirai.

 293. Reply Egle Jan 7, 2015 15:59

  Sveiki, norėjau paklausti, kiek alkoholio galima vežtis, skrendant į Šveicariją.

  • Reply Milda Jan 7, 2015 17:36

   Sveiki,
   Į Šveicariją galite gabenti: 1 Litrą alkoholinių gėrimų iki 60 % ir 2 Litrus alkoholinių gėrimų iki 15 %.

 294. Reply Auris Jan 6, 2015 12:42

  Sveiki, turiu klausimą, kokį ir kokio stiprumo alkoholinių gėrimų kiekį galima gabenti į Hurgadą ir iš Hurgados skrendant užsakomuoju Small Planet Airlines reisu?

  • Reply Milda Jan 6, 2015 17:37

   Sveiki,
   Į Egiptą rekomenduojame gabenti iki 1 Litro alkoholinių gėrimų.
   Į Lietuvą keliaujantiems iš ne ES šalių galite gabenti:
   >1 litrą stipriųjų gėrimų iki 60%;
   >2 litrus spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   >4 litrus negazuoto vyno;
   >16 litrų alaus.

 295. Reply Edita Jan 4, 2015 01:51

  Sveiki ar galima skraidinti tuna skarbonkese ir alieju stiklinem butele is anglijos I lietuva?

 296. Reply Regina Dec 18, 2014 21:50

  Sveiki, skrisiu su Raynair is Vokietijos i Lietuva, ar galiu pasiimti plauku tiesintuva i rankini bagaza,jis butu supakuotas originalioje dezuteje.

  • Reply Milda Dec 19, 2014 09:54

   Sveiki,
   Plaukų tiesintuvą gabenti galite.

  • Reply Dovile Jan 19, 2015 16:07

   Norejau paklausti ar tiesintuva, plauku laka, balzama aš galiu susikelti i registruota bagaza t.y. lagamina. Nereiks perpilineti i buteliukus?

   • Reply Milda Jan 19, 2015 16:08

    Sveiki,
    Visus išvardintus daiktus galite gabenti registruotame bagaže.

    • Reply AldonaS Aug 18, 2015 14:51

     Laba diena. Ar yra kokių ypatingų reikalavimų keliaujant į JAV, ar galioja tie patys kaip ir ES šalims? Ar galima vežtis maisto produktų (duonos, medaus, džiovintų grybų…). Ačiū.

     • Reply Kilti.lt Aug 19, 2015 10:00

      Sveiki,
      Taisyklės keliaujant į ES šalis ir JAV skiriasi.
      Į JAV negalima vežtis mėsos, vaisių, daržovių, žemės produktų, sėklų ir iš jų pagamintų gaminių. Galite įsivežti duoną ir tam tikrus sūrius. Prieskoniai, actas, aliejus, supakuoti prieskoniai, medus, kava ir arbata yra priimtini. Norint įsivežti sąraše nepažymėto maisto į JAV, reikia teirautis maisto ir vaistų kontrolės departamento. Jei planuojate importuoti ar eksportuoti laukinius paukščius, žemės ar jūros žinduolius, roplius, žuvį, vėžiagyvius, moliuskus, bestuburius ar jų gaminius, odą, iltis, kaulus, plunksnas ar kiaušinius, rekomenduojama kreiptis į JAV žuvų ir laukinės gamtos tarnybą.

 297. Reply augis Dec 9, 2014 04:53

  Sveiki, ar is JAV ne rankiniame bagaze galima gabenti 9 cm peili apsaugotame dekle ir kokie butu
  reikalavimai lietuvos muitineje?

  • Reply Milda Dec 9, 2014 11:28

   Sveiki,
   Galite gabenti registruotame bagaže, neturėtų kilti problemų. Rekomenduojame ašmenis apsaugoti.

 298. Reply Deividass Dec 8, 2014 21:50

  Ar galima gabenti net 4 rukytas desras ne vakuminiame ipakavime nes jos butu perkamos turguje?

 299. Reply augis Dec 1, 2014 17:04

  Sveiki,
  is JAV gabensiu 7 pakuotes vitaminų, ar tai yra leistinas kiekis?

  • Reply Milda Dec 1, 2014 17:23

   Sveiki,
   Pagal JAV muitinės taisykles galima gabenti protingą kiekį vitaminų ir maisto papildų.
   Dėl tikslios informacijos rekomenduojame kreiptis į muitinę.

 300. Reply Andrius Nov 22, 2014 22:01

  Sveiki,
  Noriu pasiteirauti kiek alkoholiniu gerimu galiu gabentis lektuvo bagaze is Kazachstano i Vilniu skrendant per Kijeva? Ir kai rasoma:
  “10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
  20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
  90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
  110 l alaus.”
  Ar turima omenyje kad tarkim 10 l degtines ir 20 l vyno, ar 10 l degtines arba 20 l vyno?

  • Reply Milda Nov 24, 2014 10:54

   Sveiki,
   Kadangi keliaujate ne iš Europos Sąjungai priklausančių šalių galiojančios normos skiriasi. Jei skrydis su persėdimu ir persėdimo metu neperžengsite Ukrainos tranzitinės zonos ribų galite gabenti į Lietuvą:
   > 1 litrą alkoholinių gėrimų nuo 22% iki 80%;
   arba
   > 2 litrus alkoholinių gėrimų iki 22%;
   arba
   – 4 litrus negazuoto vyno; ir
   – 16 litrų alaus.

   • Reply Laimutė Mar 25, 2015 11:09

    Laba diena, norėčiau sužinoti, ar rankiniame bagaže galima vežti parduotuvėje pirkus konservus (pvz. žuvies), namuose padarytus sumuštinius, rūkytos mėsos gabalėlį (pirktas turgyje, supakuotas ne vakume), tepamą verškės sūrelį, namuose virtos mėsos gabalėlį? Kur galėčiau įsigyti sandarų maišelį skysčiams gabenti? Skrendam į Romą su Wizzair.

    • Reply Simona Mar 25, 2015 15:39

     Laba diena, p. Laimute,
     Konservų, tepamą varškės sūrelį negalite gabenti rankiniame bagaže, o mėsą ir sumuštinius gabenti galite. Skysčiams skirtą maišelį galite įsigyti oro uoste.

 301. Reply Egle Nov 17, 2014 14:25

  sveiki, noreciau pasiteirauti skrisime i anglija su jusu firma. su manim kartu skrenda kudikis 3 men, noriu pasiteirauti kaip su vezimu ar mums papildomai uz ji reikes moketi ar jau itraukta i bilieto kaina? vezimas yra isdvieju daliu (ratai ir lopsys) sudedamas?

 302. Reply Ilma Oct 26, 2014 19:24

  Sveiki, noriu pasiteirauti, ar galima veztis i Norvegija, registruotame bagaze, elektros lemputes?

  • Reply Milda Oct 27, 2014 13:31

   Sveiki,
   Butines lemputes galite gabenti. Rekomenduojame lemputes saugiai supakuoti prieš skrydį.

   • Reply Ruta Jul 30, 2015 14:25

    Sveiki,
    skrendu su Wizzair i UK,ar ribojamas rankinio bagazo svoris?ar svarbu tik ismatavimai (42x32x25cm) ?ar galiu registruotam bagaze veztis salicilo rugsti 1%(is vaistines, bet ne pilna buteliuka),? vaistinej pagaminta skysta veido losjona,originalioj vaistines stiklinej taroj (buteliukas 400ml,uzplombuotas)recepta turiu.Ar skysciu kiekis registruojamam bagaze ribotas?
    Ar galima rankiniam bagaze veztis 1)lietuviskus suvenyrus su magnetukais? 2) liet.sokolada,saldainius?3) ausines,CD diskelius?Dekoju uz atsakyma

    • Reply Kilti.lt Jul 30, 2015 14:32

     Sveiki,
     Keliaujant su aviakompanija Wizzair mažo orlaivio salono bagažo (42x32x25 cm) svoris neribojamas.
     Salicilo spiritą, veido losijoną iki 100 ml galite gabenti rankiniame bagaže pagal skysčių gabenimo taisykles.
     Jei vaistai receptiniai – būtinas receptas, jei vaistai nereceptiniai – receptas nereikalingas.
     Skysčių kiekis registruotame bagaže nėra ribojamas. Ribojamai taikomi tik alkoholio gabenimui.
     Suvenyrus su magnetukais, šokoladą ir saldainius, ausines CD diskus gabenant rankiniame bagaže problemų kilti neturėtų.

    • Reply laima Nov 12, 2015 18:32

     sveiki, vyras skrenda is rygos i prancuzija su vizzair lektuvu turi uzsakyta bagaza iki 32kg ar tame bagaze gali buti vaistai 5 dienoms be pakuotes ir recepto ten papildai ir antibakteriniai ar juos reikia kaskaip ipakuoti?

     • Reply Kilti.lt Nov 13, 2015 11:22

      Sveiki,
      Vaistus galite gabenti originaliose pakuotėse. Jei vaistai receptiniai – būtinas receptas. Jei vaistai nereceptiniai – receptas nereikalingas. Maisto papildus galite gabenti originaliose pakuotėse.

     • Reply Neda Nov 24, 2015 16:58

      Sveiki , ar galima rankiniame bagaze tureti makiazo sepeteliu rinkini, vieni yra storais kotais kiti plonais. Jie virsyje 6cm. Dalis sepetelio prie sereliu yra metaline , kita dalis medine arba plasmasine. Kai kurie sepeteliai siaurejanciu kotu. Ar jie gali buti priskirti kaip pavojingi daiktai? Aciu .

     • Reply Kilti.lt Nov 25, 2015 11:12

      Sveiki,
      Problemų kilti neturėtų.

   • Reply Giedrė Oct 5, 2015 12:36

    Ldiena.Skrendu wizair oro linijų lėktuvu į Gruziją.Man įdėtas metalinis lankas,prie kurio pritaisytas dantų protezas.Ar reikalinga gydytojo pažy.Ačiū.

 303. Reply Vytas Oct 26, 2014 18:45

  Sveiki. Pirmą kartą rušiuosi skristi į Norvegiją. Skrisiu su Norwegian oro linijomis iš Rygos oro uosto su vienu persėdimu Osle. Ar laukiant Osle reikės registruoti bagažą iš naujo? Ir dar klausimas. Jei aš Rygos oro uosto Duty Free parduotuvėje busiu nusipikes 1 litrą alkoholio ir 3,5 litro alaus, aš turėsiu iš naujo pereiti patikrą ir bus konfiskuotos prekės? Dėkui už atsakymus.

  • Reply Milda Oct 27, 2014 12:15

   Sveiki,
   Dėl pakartotinos registracijos taisyklių persėdant rekomenduojame susisiekti su bilietų pardavėju.
   Į Norvegiją galite gabenti:
   >1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %.
   Arba
   >3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, ir 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %.

   • Reply Vytas Oct 27, 2014 12:33

    Dėl kiekių viskas aišku, bet aš turėjau omenyje, tarkim Rygos oro uosto Duty free parduotuvėje nusipirksiu vandens buteliuką, kurio talpa yra daugiau negu 100ml, ar Osle turėsiu eiti patikrą iš naujo ir tai jau skaitysis kaip taisyklių pažeidimas, limitų viršijimas? Dėkui

   • Reply Jekaterina Oct 2, 2015 22:16

    Sveiki,
    Skrendu I londona, ar galima veztis actimel jogurta mazus buteliukus po 100ml?
    Aciu

   • Reply gitana Oct 2, 2015 22:34

    labas vakaras.noriu pasiteirauti ar galima rankiniam bagaze tureti saldainiu dezutes 4vnt jos metalines?dar domina ar galiu tureti prie saves ramentus 84cm,jie y rankinio bagaza netelpa

    • Reply Kilti.lt Oct 5, 2015 13:20

     Sveiki,
     Gabenant dėžutes problemų kilti neturėtų. Vežėjus rekomenduojame iš anksto informuoti apie ramentų gabenimą. Dėl tikslios informacijos rekomenduojame susisiekti su bilieto pardavėju.

 304. Reply jolita Oct 23, 2014 12:39

  laba diena, ar vykstan su ryanair i anglija galiu rankiniame bagaze veztis 1 0,7l talpos brendzio butely? ir kiek cigareciu galiu veztis ? aciu

  • Reply Milda Oct 23, 2014 12:43

   Sveiki,
   Jei alkoholį įsigysite oro uosto duty free parduotuvėse prieš skrydį galite gabenti.
   Į Jungtinę Karalystę galite gabenti iki 4 blokų cigarečių.

 305. Reply Kunigunda Oct 16, 2014 11:49

  Laba diena,

  Ar skrydyje su Wizzair kompanija, galiu turėti registruoto bagažo viršsvorį? Tarkim noriu gabenti 39 kg.

  • Reply Milda Oct 16, 2014 12:03

   Sveiki,
   Galite gabenti. Viršsvoris yra apmokestinamas papildomai kaip antras registruoto bagažo vienetas. Priemoką už viršsvorį galite atlikti oro uoste prie registracijos į skrydį stalo.

 306. Reply Dona Oct 8, 2014 19:40

  Laba diena!
  Atsiprašau už tokį ilgą laišką.Nesistebėkite,man arti 70-ties,bet lėktuvu skrendame pirmąkart,todėl iškilo milijonas klausimų .Skrendame dviese į Paryžių su Ryanair.
  Biliete nematau vietų numeracijos,ar vietos skrendant su Ryanair neskiriamos?
  Žinau,kad galime turėti po rankinę, kurios išmatavimai 35x20x20 cm, svoris neribojamas ir po rankinį bagažą, kurio išmatavimai 55x40x20 cm, svoris iki 10 kg,bet noriu konkrečiai paklausti ar galima gabenti rankiniame bagaže:
  1. Spaudimo matuoklį su maitinimo elementais.
  2. Elektrinį virdulį.
  3. Elektrinę barzdos skutimosi mašininėlę.
  4. Du porceliano puodukus su lėkštutėm ir 2 porceliano šaukšteliais.
  5. Rukytos dešros vakuminiame įpakavime.
  6. Pieniškų ar rukytų dešrelių įpakavime.
  7. Juodos ir baltos duonos.
  8. Kavos.
  9. Arbatos.
  10. Cukraus.
  11. Margarino dėžutę.
  12. Įpakuotų sausainių.
  13. Vienkartinių plastmasinių peilių , šakučių ir bliudelių.
  14. Skaitmeninį foto aparatą su maitinimo elementais.
  15. Adatą su siūlu.
  16. Vaistus.
  Dar mane domina ,ar nebus man keblumų patikroje,nes mano dantų protezai su metaliniu gomuriu.
  Dėkoju.

  • Reply Milda Oct 9, 2014 10:45

   Sveiki,
   1. Galite gabenti. Maitinimo elementus išimkite supakuokite ir gabenkite atskirai;
   2. Galite gabenti;
   3. Galite gabenti;
   4. Galite gabenti;
   5. Galite gabenti;
   6. Galite gabenti sandariai supakuotas (geriausia vakuume);
   7. Galite gabenti;
   8. Galite gabenti;
   9. Galite gabenti;
   10. Galite gabenti;
   11. Galite gabenti;
   12. Galite gabenti;
   13. Galite gabenti. Daiktų su ašmenimis ašmenų ilgis negali viršyti 6 cm, ašmenys turi būti apsaugoti;
   14. Galite gabenti. Maitinimo elementus išimkite supakuokite ir gabenkite atskirai;
   15. Galite gabenti. Daiktų su ašmenimis ašmenų ilgis negali viršyti 6 cm, ašmenys turi būti apsaugoti;
   16. Jei vaistai receptiniai – būtinas receptas.

 307. Reply JŪRATĖ Oct 7, 2014 20:50

  Sveiki,

  Ar registruotame bagaže yra ribojami skysčių kiekiai ir kokie registruoto bagažo išmatavimai turėtų būti?

 308. Reply nerijus Oct 6, 2014 22:41

  Ar galima skraidinti rankiniame bagaže šveicariškas peiliukas jei jo ašmenų ilgis trumpesnis nei6cm?
  Ačiū

  • Reply Milda Oct 7, 2014 09:24

   Sveiki,
   Galite gabenti.
   Peiliukų ašmenys turi būti apsaugoti.

   • Reply Greta Feb 16, 2015 16:27

    Sveiki, Milda,
    ar tikrai galima veztis peiliuka rankiniame bagaze? Nuo kokios datos yra si galimybe? Man konfiskavo vaikiskas zirklutes ir zirklutes odelems karpyti, abieju asmenys tikrai mazesni negu 6cm buvo. Aciu.

    • Reply Milda Feb 17, 2015 16:55

     Sveiki,
     Remiantis aviacijos saugumo darbuotojų pateiktais duomenimis šiuos daiktus galima gabenti.
     Daugiau informacijos galite rasti čia.
     Oro uosto patikroje visada veikia žmogiškasis faktorius. Mes negalime komentuoti oro uosto darbuotojų veiksmų, nes nesame oro uostas.

 309. Reply Irena Oct 3, 2014 19:57

  Sveiki,
  Noriu paklausti, ar rankiniame bagaze galiu veztis grybus(prisirinkau voveraiciu) 5kg? Jie ne greitai gendantys. Vezu juos sau, ne pardavimui.

 310. Reply Elvyra Oct 3, 2014 14:06

  skrisiu į Londoną, ar galima vežtis rankiniam bagaže daugiau cigarečių nei 800vnt, jeigu kitokių tabako gaminių ar pačio tabako nebus

 311. Reply Ausra Oct 1, 2014 22:20

  Sveiki,
  skrendu i Anglija. Ar galiu rankiniame bagaze vezti rukytus mesos gaminius ir kiek? Aciu

 312. Reply Keleivis Sep 19, 2014 15:16

  Sveiki, skrendu su Wizzair iš Vilniaus į Lutoną, kiek galiu pasiimti duty free cigarečių į registruotą bagažą?

  • Reply Milda Sep 19, 2014 16:16

   Sveiki,
   Galite gabenti:
   800 cigarečių;
   400 cigarilių;
   200 cigarų;
   1 kg tabako.
   Daugiau informacijos galite rasti čia.

 313. Reply gabriele Sep 18, 2014 11:35

  Sveiki nusipirkau tam skirtus tuscius skysciui butelius po 50ml ir 100ml ir jei i juos isipilciau duso zele, sampuna, ir plauku alieju, ar nebus blogai?

  • Reply Milda Sep 18, 2014 11:46

   Sveiki,
   Problemų kilti neturėtų.

  • Reply gabriele Sep 18, 2014 15:02

   Dar noreciau paklausti, o jei parduotuveje nusipirkus priemones duso zele, sampuna ar kt. po 50ml ar 100ml(nepermatomi) ar butina perpilti i permatomus buteliukus?Ir dar del dezodoranto ar tinka plakonelyje?

   • Reply Milda Sep 18, 2014 15:12

    Jei pakuotės kiekis neviršija 100 ml – perpilti nebūtina, galite gabenti originaliose pakuotėse.

   • Reply Indrė Oct 22, 2015 18:26

    Sveiki, skrendu į Belfast Šiaurės Airiją. Kiek galiu vežtis cigarečių rankiniame bagaže? Ačiū už atsakymą :)

    • Reply Kilti.lt Oct 23, 2015 10:44

     Sveiki,
     Į Jungtinę Karalystę galite gabenti:
     ✔ 800 vnt. cigarečių;
     ✔ 400 vnt. cigarilių;
     ✔ 200 vnt. cigarų;
     ✔ 1 kg tabako.

 314. Reply Deimantė Sep 16, 2014 21:01

  Sveiki. Jeigu pas mane yra tušas, kreminė pudra ir šampūnas su balzamu ir dušo žėle, man viską reikia perpilti į 100ml indelius? Nes tušas, pudra mažesniame kiekyje. Dėkui už atsakymą.

  • Reply Milda Sep 17, 2014 08:16

   Sveiki,
   Jei išvardintus daiktus planuojate gabenti rankiniame bagaže – rekomenduojame neviršyti 100 ml skysčių talpos apribojimo.
   Jei tušas ir pudra neviršija 100 ml – galite gabenti pagal skysčiams taikomus apribojimus originaliose pakuotėse.

   • Reply Simona Jan 22, 2015 10:10

    Sweiki, pirma karta su vyru skrisime lektuvu tik su rankiniu bagazu. Skaitant taisykles ne visur suprantu ar tai taikoma ir rankiniui bagazui. Skrisime i Norvegija (ryyge), tad noriu pasitikslint. Ar kiekvienas galime vestis po 1l alkoholio? Kaip suprantu visi skysciai (tusai, lupu blizgiai..) turi but maiseliuose, bet ar gali buti viename ar visi turi buti atskirai? Ir domina kokie tie nedideli kiekiai galimi vesti maisto? desra, sokoladai?o jei vesiu namini kumpi? ar jie visi ir turi buti kiekvienas atskirai supakuoti maiseliuose?o rankinis bagazas minimas iki 10 kg cia iskaiciuojamas ir lagamino svoris? Ir koki kieki galime kiekvienas cigareciu vestis?
    Pasieke norvegijos oro uosta vyksime i svedija, ar mums nebus kas nors konfiskuota?

 315. Reply 50 ml Sep 13, 2014 23:11

  Sveiki,
  Ar skrendant su Wizzair iš Italijos į Lietuvą ir vežantis 50 m kvepalų originalioje celofanuotoje pakuotėje rankiniai bagaže, reikės dar ją papildomai dėti į skysčiams skirtą užsegami krepšelį ar ne?

  • Reply Milda Sep 15, 2014 10:09

   Sveiki,
   Kvepalus gabenkite maišelyje kartu su kitais skysčiais.

   • Reply esli Jan 10, 2016 22:05

    Milda, ką jūs šnekate, kokias iki 6 cm žirklutes galima gabenti rankiniame bagaže? Gal norėjot pasakyti 6 mm? Pabandykit, pamatysit. Ar žinot, kiek yra 6 cm.

    • Reply Kilti.lt Jan 11, 2016 16:05

     Taip, mes žinome, kiek yra 6 cm. Taip, jūs galite gabenti rankiniame bagaže aštrius daiktus, kurių geležtė nėra ilgesnė nei 6 cm.

 316. Reply Olga Sep 11, 2014 08:38

  Laba diena. Skrisim su wizzair į Gruziją, ar galime su savim vežtis kieto surio, rūkytos dešros, duonos? Ir kokiam bagaže, rankiniam ir registruotam? Ačiū.

 317. Reply Saulius Sep 8, 2014 21:11

  Planuojame i Anglija keliauti, skutimosi peiliukai, muilas, skutimosi putos, , peilis sakute, kokie nors indai, ir drabuziai? dar norėjau paklausti, kai yra parašyta leidziama 10kg, ismatavimai parasyta ir *2 vnt, tai reiskia 20kg galiu veztis?

 318. Reply Saulius Sep 7, 2014 00:06

  sveiki, skrendu su wizzair, ka galima gabenti rankiniame bagaze?

 319. Reply Janina Sep 1, 2014 14:29

  Laba diena,
  Vykstu su Wizair oro linijų lėktuvu į Larnaką. Wizair puslapyje nurodyta didelio salono bagažo kaina, o Wizair DUK- uose nurodyta, kad didelis salono bagažas nemokamas. Kaip yra iš tikrųjų?

 320. Reply alius Aug 31, 2014 11:46

  skrisiu i norvegija po operacijos kojoj yea metaline plokstele kokios pazymos reikia

 321. Reply Saulija Aug 27, 2014 15:49

  laba diena, dar kartą bandau klausti: kokie skysčiams skirtų maiselių išmatavimai? noriu įsigyti iš anksto, ne aerouoste. Ar galima naudoti bet kokio dydžio su užsegimu maišelį?Manikiūro žirklutės gali būti rankiniame bagaže?

  • Reply Milda Aug 27, 2014 16:09

   Sveiki,
   Skysčių gabenimo maišelio išmatavimams taikomas reikalavimas – 1 litro maišeliai. Maišeliai turi būti užsegami. Manikiūrines žirklutes galite gabenti rankiniame bagaže jei ašmenų ilgis neviršija 6 cm.

 322. Reply Viktoras Aug 27, 2014 10:23

  Sveiki, skrendu i Vokietija, kiek galima pasiimt su savim cigareciu ir i kuri bagaza jas reikia, galima deti, salono ar registruota ?. O kaip del elektroniniu cigareciu vezant asmeniniui naudojimui?. Ar tai ir priskiriama tabako gaminiams?. Du komplektai butu. Ar galima tureti prie saves, t..y kisenese ar salono bagaze?

  • Reply Milda Aug 27, 2014 12:16

   Sveiki,
   Cigaretes galite gabenti registruotame ir rankiniame bagaže. El. cigarečių gabenimo kiekiui apribojimai nepateikiami. Kadangi el. cigaretėse yra skysčio – jos turi būti gabenamos pagal skysčiams taikomus reikalavimus.

   • Reply Viktoras Aug 27, 2014 12:53

    O kiek vienetu cigareciu galima veztis i Vokietija? Aciu.

    • Reply Milda Aug 27, 2014 13:43

     Nuo 2014.01.01 į Vokietiją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio.

    • Reply Elena Nov 6, 2015 11:19

     Sveiki, ar galima rankinaime bagaze vezti kraujospudzio matavimo aparata? Garbaus amziaus keleivis vaziuoja i Italija.

 323. Reply Saulija Aug 26, 2014 09:20

  laba diena,
  ar galima rankiniame bagaže vežtis manikiūro įrankius?
  Kokių išmatavimų turi būti maišelis, į kurį privaloma sudėti indelius su skysčiais?

  • Reply Milda Aug 26, 2014 09:23

   Sveiki,
   Manikiūro įrankius galite gabenti. Manikiūro reikmenų ašmenų ilgis negali viršyti 6 cm. Specialius maišelius skysčiams galite įsigyti oro uoste.

 324. Reply jolita Aug 4, 2014 20:23

  Laba diena,
  Rašėte, kad prieskonius gabenti galima tik nedideliais kiekiais.. . Skrendant į Angliją su Ryanair registruotame bagaže, 11-os skirtingų rūšių po 5 pakelius prieskonių skaitoma jau dideliu kiekiu ar dar galimas toks kiekis?
  Ačiū

 325. Reply DANGUOLE Jul 31, 2014 07:46

  SVEIKI,skrendame su Norwegian kompanijos lektuvu is Rygos i Danija,kokius maisto produktus galima vestis,ar butini pirkimo cekiai?,aciu

 326. Reply Jolita Jul 28, 2014 20:13

  Sveiki, ar galiu rankiniame bagaže vežtis automobilio detalę?

 327. Reply vi Jul 26, 2014 17:55

  Ar galima rankiniame bagaže turėti plaukų tiesintuvą?

 328. Reply aida Jul 18, 2014 18:41

  Skrendu Wizzair lėktuvu į Vokietiją. Ar rankiniame bagaže galiu vežtis 0,5 l stiklainį namuose konservuotos mėsos?

 329. Reply Julius Jul 17, 2014 22:24

  Registruotam bagaze yra koks limitas skysciams?ir ar yra limitas turiui?

  • Reply Milda Jul 18, 2014 09:33

   Sveiki,
   Registruotame bagaže limitas skysčių gabenimui ir tūriui nėra taikomas. Limitas taikomas alkoholiui.

 330. Reply Mangridas Jul 17, 2014 19:48

  Sveiki skrisiu su wizzair is Vilniaus i Londona,
  Užsisakiau tik vieną didelį rankinį bagažą, ar galiu oro uoste įsigytas prekes (alkoholį, kvepalus ar pan.) gabenti atskirame maišelyje jeigu į rankinį bagaža jau daugiau daiktų nebetelpa?

 331. Reply Vida Jul 16, 2014 22:07

  sveiki
  1.ar 4m. vaikas gali tureti su savimi maza ,rankini bagaza + 1l.skyscio.
  2.jei as turiu jau rankiniame bagaze 1l.skyscio,tai jau nebegaliu isigyti skysciu oro uosto parduotuveje,papildomai?
  3.ar turiu kiekviena krema,tusa pakuoti i atskira maiseli?
  4.nemokamo rankinio bagazo mazo ilgis 32,plotis 25,aukstis 42?

  aciu

  • Reply Milda Jul 17, 2014 08:17

   Sveiki,
   1. 4 metų vaikui priklauso rankinis bagažas. 1 litro skystį galite įsigyti duty free parduotuvėse ir gabenti rankiniame bagaže. Asmenys iki 18 m. Alkoholio gabenti negali.
   2. Skysčių negalite gabenti daugiau 1 l, kurį turi sudaryti ne daugiau kaip 10 vnt. po 100 ml pakuotės. Visos skysčių pakuotės turi būti supakuotos užsegamame permatomame krepšelyje. Vienas krepšelis – vienam keleiviui (tokius maišelius galite įsigyti oro uostuose). Jei norite gabenti skysčių virš 100 ml pakuotėse – galite juos įsigyti duty free parduotuvėse arba galite gabenti registruotame bagaže.
   3. Tušas, kremas – priskiriami skysčiams. Privalote juos gabenti pagal skysčiams taikomus reikalavimus.
   4. Nesvarbu pateikiamos bendros normos. Svarbu jos Jūsų bagažas tilptų į patikros dėžę, kurios matmenys 42x32x25 cm.

   • Reply Rita Jul 23, 2014 23:32

    Sveiki,
    Keliauju su Wizzair i Londona, turiu tik rankini bagaza. Kiek zinau, skysciai turi nevirsyti 100ml ribos, taciau iskilo klausimas – kiek tokiu pakuociu po 100ml gali buti? Ar kartu sudejus turetu buti nedaugiau negu 1l? (Vezu kosmetikos priemones) . Dekui uz atsakyma.

  • Reply Jura Jun 1, 2015 07:12

   su manim is JAV su aeroflotu per Maskva i Vilniu skrenda 9 metu dukra.Ar i jos lagamina galiu deti alkoholi.Noriu atsivezti 3 butelius stipresnio gerimo
   Ar galiu su savimi veztis ilga nesusilankstoma sketi,deja jis netelpa i lagamina,ar galiu ji isinesti i lektuva.

   Ar galiu is Lietuvos i JAV parsivezti svieziu ir dziovintu grybu.Koks leistinas kiekis?
   Koks alkoholio leistinas kiekis ?
   Ar galiu vakuminiame ipakavime atsivezti rukytos mesos ir rukytos zuvies?
   Aciu

   • Reply Milda Jun 1, 2015 10:07

    Sveiki,
    Nepilnamečiai alkoholio gabenti negali.
    Keliaudami su aviakompanija Aeroflot galite gabenti skėtį orlaivio salone.
    Į JAV negalima vežtis mėsos, vaisių, daržovių, žemės produktų, sėklų ir iš jų pagamintų gaminių. Galite įsivežti duoną ir tam tikrus sūrius. Prieskoniai, actas, aliejus, supakuoti prieskoniai, medus, kava ir arbata yra priimtini. Norint įsivežti sąraše nepažymėto maisto į JAV, reikia teirautis maisto ir vaistų kontrolės departamento.
    Į JAV galite gabenti iki 1 l alkoholinio gėrimo (vyresniems nei 21 m. amžiaus keleiviams).

 332. Reply egle Jul 16, 2014 16:32

  sveiki. suprantu kad i uk galima veztis iki 4 bloku cigareciu, bet ar jos gali buti rankiniame bagaze? neturesiu registruoto..

 333. Reply Vida Jul 15, 2014 10:22

  sveiki

  koks svoris rankinio bagazo ,nesant i lektuva,turi buti?

  aciu

  • Reply Milda Jul 15, 2014 13:33

   Sveiki,
   Su kokia aviakompanija keliaujate?

   • Reply Gitana Feb 18, 2015 10:15

    Norėjau paklausti kiek galima vežtis cigarečių ir tabokos skrendant į Daniją. Taip pat alkoholio?

    • Reply Milda Feb 18, 2015 10:48

     Sveiki,
     Į Daniją galite gabenti:
     >800 cigarečių;
     >400 cigarilių;
     >200 cigarų;
     >1 kg tabako;
     >10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
     >20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
     >90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
     >110 l alaus.

 334. Reply Vida Jul 15, 2014 10:20

  sveiki

  pirma karta skrysime I Norvegiją.Turesime po rankini bagaza.Vadinasi kiekvienas keleivis gali tik 1l. skyscio tureti?Net mano 4 metu sūnus?
  skrendame su WIZZAIR linija.
  aciu

  • Reply Milda Jul 15, 2014 13:35

   Sveiki,
   Taip supratote teisingai. Skysčių negalite gabenti daugiau 1 l, kurį turi sudaryti ne daugiau kaip 10 vnt. po 100 ml pakuotės. Visos skysčių pakuotės turi būti supakuotos užsegamame permatomame krepšelyje. Vienas krepšelis – vienam keleiviui (tokius maišelius galite įsigyti oro uostuose).

   • Reply Laima Apr 30, 2015 08:40

    Taip pat noriu paklausti kiek skrendant su wizzair į Norvegiją rankiniame bagaže galima vežtis pvz: riešutų, saldainių? Taip pat ar galima vežti plaukų laką ir ar jis įeina prie skysčių?

    • Reply Milda Apr 30, 2015 09:28

     Saldainiams ir riešutams nėra nustatytas maksimalus leistinas gabenti kiekis.
     Plaukų lakas priskiriamas skysčiams.

  • Reply RIMA Oct 7, 2014 13:55

   laba diena,noriu paklausti kiek alkoholio galima neštis rankiniame bagaže,skrendant i olandiją iš Rygos su wizzair,kokios talpos ir kiek vnt
   ačiū

   • Reply Milda Oct 7, 2014 14:13

    Sveiki,
    Alkoholio pirkto duty free parduotuvėse galite gabenti ne daugiau kaip:
    >10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
    >20 l spirituoto vyno (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
    >90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
    >110 l alaus.

  • Reply Sigitas Nov 5, 2014 16:25

   Ar galima vežtis skustukus ? Skrendant su Raynair ?

   • Reply Milda Nov 5, 2014 17:00

    Sveiki,
    Vienkartinius peiliukus, kurių ašmenys nesiekia 6 cm ir yra apsaugoti galite gabenti rankiniame bagaže.

    • Reply Paulina Sep 16, 2015 15:02

     Sveiki mane domina kiek galima Alkoholio ir tabako veztis rankiniame bagaze,visur raso apie bagaza,bet neraso apie rankiny bagaza iki 10kg?

  • Reply Jovita Feb 16, 2015 18:31

   Laba diena,

   Noriu pasiteirauti kiek cigarečių blokų galiu gabenti su savimi užsakius didelį orlaivio salono bagažą ir 2 bagažus. Skrendu į Norvegija. Ačiū už atsakymą.

   • Reply Milda Feb 17, 2015 16:39

    Sveiki,
    Į Norvegiją 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

 335. Reply Inesa Jul 15, 2014 01:26

  Sveiki, keliausiu is Paryziaus i Vilniu su wizz air, koks leistinas alkoholio kiekis registruotame bagaze ?
  Dekui.

  • Reply Milda Jul 15, 2014 13:33

   Sveiki,
   Galite gabenti:
   10 l stipriųjų gėrimų;
   20 l spirituoto vyno (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
   110 l alaus.

 336. Reply Eugenija Jul 12, 2014 21:17

  Koks svoris neregistruotame bagaze, ryt skrendu į Norvegiją dabar sveria 10,5 kg Ačiū.

  • Reply Milda Jul 14, 2014 14:31

   Sveiki,
   Su kokia aviakompanija planuojate keliauti?

   • Reply irena Aug 25, 2014 09:41

    Labas rytas,sergu diabetu geriu tabletes ir leidziu insulina ,aukstas kraujospudis- geriu i diena 4 tabletes ,vartoju skydliaukes harmonus mazinancius vaistus.Vykstu i svecius Vokietijon 3men.ar juos reikia deklaruoti ar uzteks komoensuojamu vaistu knygeles.man virs 70m.Aciu,dekoju uz informacija

    • Reply Milda Aug 25, 2014 10:07

     Sveiki,
     Būtinas receptas gabenant receptinius vaistus bei gydytojo pažyma, kadangi gabensite didelį kiekį vaistų, jog gabenami vaistai Jums būtini.

    • Reply gedas Aug 26, 2014 15:26

     sveiki
     kiek galima vestis registruotam bagaze stipraus alkoholio ir cigareciu i uk

     • Reply Milda Aug 26, 2014 15:29

      Sveiki,
      Galite gabenti:
      800 cigarečių;
      400 cigarilių;
      200 cigarų;
      1 kg tabako;
      10 l stipriųjų gėrimų;
      20 l spirituoto vyno (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
      90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
      110 l alaus.
      Daugiau informacijos galite rasti čia.

   • Reply Daiva Jan 20, 2015 11:04

    “Maistas turi būti supakuotas sandariose pakuotese”.Ar tai specialiosiuos pakuotes,ar tiesiog maišeliai arba plastikinės dėžutės.Vešiu i Anglija vytintos ir mesos ir keptą antytę

    • Reply Milda Jan 20, 2015 12:48

     Sveiki,
     Pagal aviacijos saugumo tarnybos suteiktus duomenis mėsos produktus rekomenduojame gabenti supakuotus vakuume.

    • Reply Arnas Jun 27, 2015 22:42

     Sveiki, ar galima skrendant į Turkiją su Small Planet Airlines rankiniame bagaže vežtis virbalus ir siūlus?

     • Reply Milda Jul 1, 2015 10:12

      Sveiki,
      Virbalus rekomenduojame gabenti tik registruotame bagaže. Siūlus galite gabenti rankiniame bagaže.

  • Reply Vidmantas Jun 15, 2015 11:26

   Sveiki,
   su Ryanair skrendam į D. Britaniją, paskui į Prancūziją. Ar galima rankiniame bagaže vežti šiaurietiško ėjimo lazdas? Jos teleskopinės, išrenkamos į dvi atskiras dalis, kurios telpą į nustatyto dydžio rankinį bagažą. Ačiū

   • Reply Milda Jun 15, 2015 12:16

    Sveiki,
    Jei Jūsų gabenamo daikto aštriosios dalies ilgis neviršija 6 cm ir telpa rankiniame bagaže – problemų kilti neturėtų.

 337. Reply Vika Jul 9, 2014 23:54

  Sveiki.skrisiu su ryanair i Angliją. ar galima vežtis kontaceptines tabletes be pakuotės ir jau pradėtas vartoti?Recepto jau nebeturiu,palikau vaistinėje. Ačiū.

 338. Reply Rasa Jul 5, 2014 17:28

  Sveiki.
  Skrisiu is Norvegijos i Lietuva. Kiek galiu paimti kontaktinem linzem skiscio kuomet viename buteliukyje yra 10 mil. Imsiu tik rankini bagaza.

 339. Reply Nina Jul 3, 2014 21:31

  sveiki,skrendu i Siaures Airija is Rygos,kiek galiu vestis cigareciu?Pati rukau.

  • Reply Milda Jul 4, 2014 09:15

   Sveiki,
   Į Airiją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių).

 340. Reply rima Jul 2, 2014 21:40

  Sveiki . Noriu pasiteirauti ar skrendant ryaneiru i didziaja britanija atostogauti galiu veztis sigareciu ?Pati rukau . Jei taip , tai kiek ? Dekoju .

 341. Reply Beatrice Jul 2, 2014 09:17

  Laba diena, skrisiu su Ryanair i Italija. Sakykite, jei vezuosi ivairias higienos priemones priskiriamas skysciams, bet jos yra pvz. 50 ml, 75 ml talpose, tai ar gali ju buti daugiau nei 10 vnt. kaip nurodyta taisyklese, jei nesudaro 1 l? Taip pat noreciau suzinoti ar akiu lasai, taip pat lesiai ipakuoti savo originalioje pakuoteje (skystyje), yra priskiriama prie skysciu?

  • Reply Milda Jul 2, 2014 09:38

   Sveiki,
   Skysčių negalite gabenti daugiau 1 litro, kurį turi sudaryti ne daugiau kaip 10 vnt. po 100 ml. pakuotės. Visos skysčių pakuotės turi būti supakuotos užsegamame permatomame krepšelyje. Vienas krepšelis – vienam keleiviui (tokius maišelius galite nusipirkti oro uostuose).
   Akių lašai, kontaktiniai lęšiai – skystis.

   • Reply Beatrice Jul 2, 2014 10:02

    Taip, bet man neaisku, jei pvz. akiu lasai pakuote yra 5ml, tai cia skaitosi kaip vienas vienetas, ir dar galiu pasiimti dar tik + 9 vienetus? Taip pat pvz. kontaktiniai lesiai ipakuoti skystyje, tai irgi skaitosi kaip vienetas, tai jie irgi ieina i ta 10 vienetu skaiciu nepriklausomai nuo turio? Aciu uz pagalba!

    • Reply Milda Jul 2, 2014 10:44

     1 pakuotė – 1 vienetas. Tūris ir pakuočių skaičius ypač svarbūs – negalite viršyti nustatytų reikalavimų.

     • Reply Ugne Jan 13, 2015 19:26

      Sveiki, ar galima vezti automobiliu detales? Konkreciai tai yra kuro siurblys. Skrydis su wizzair is Vilniaus i Kipra?

     • Reply Milda Jan 14, 2015 09:09

      Sveiki,
      Jei detalės naudotos – draudžiama gabenti lėktuvu. Jei detalė visiškai nauja, nenaudota – neturėtų kilti problemų.

     • Reply bronius Nov 7, 2015 19:34

      Sveiki. pazystami skrenda is Varsuvos i Tailanda. Noretume per juos nusiusti 2 butelius 0,7 litro lietuvisku alkogoliniu gerimu dukrai su zentu. Ar reikia gerimus kazkur prpylt ir ar gerimus atiduoti i bagaza,ar vezti su savim?Aciu.

     • Reply Kilti.lt Nov 10, 2015 12:54

      Sveiki,
      Prašome patikslinti tikslų Jūsų kelionės maršrutą ir persėdimus.

   • Reply Renata Feb 6, 2015 22:34

    Sveiki,
    Kokia nedeklaruojama pinigu suma galima veztis renkiniame bagaze (UK – Lietuva). Aciu

    • Reply Milda Feb 9, 2015 11:02

     Sveiki,
     Leidžiama maksimali nedeklaruotina pinigų suma vykstant į/iš ES šalių – 9999 eurų (arba šia sumą atitinkanti suma kita valiuta).

  • Reply Inga Oct 13, 2014 10:39

   Sveiki, keliausime Wizzair oro linijomis į Didžiąją Britaniją. Su mumis skris vienerių metų kūdikis. Skrydis bus vėlyvas, todėl skrydžio metu vaikas turėtų gerti mišinuką iš buteliuko. Buteliuko talpa 240 ml. Jį galime gabentis tuščią? o mišinuką pasigaminti lėktuve?

 342. Reply Jelena Jul 1, 2014 15:48

  Sveiki,
  Išskrendu su Ryanair į Didžiąją Britaniją. Norėjau paklausti ar galiu vežtis rankiniame bagaže bloką baltarusiškų cigarečių (200 vnt.) ir kartu bloką lietuviškų cigarečių (200 vnt.)

  • Reply Milda Jul 1, 2014 16:05

   Sveiki,
   Galite gabenti baltarusiškas cigaretes turėdami įsigijimą patvirtinantį dokumentą. Galite gabenti arba baltarusiškas cigaretes arba Lietuviškas. Abiejų – negalite.

 343. Reply Trucembido Jun 30, 2014 12:06

  Sveiki,
  Išskrendu su Ryanair į Didžiąją Britaniją. Norėjau paklausti koks yra leistinas stipriojo alkoholio kiekis rankiniame bagaže? Taip pat, ar galima rankiniame bagaže vežtis skutimosi peiliukus?

  • Reply Milda Jun 30, 2014 12:23

   Sveiki,
   Akloholio gabenimas į Jungtinę Karalystę:
   >10 l stipriųjų gėrimų;
   >20 l spirituoto vyno (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   >90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
   >110 l alaus.

   Skutimosi peiliukus iki 6 cm ilgio ašmenimis apsaugotais galite gabenti.

 344. Reply Makiukas Jun 25, 2014 22:52

  Sveiki. Noriu paklausti, o kaip del prieskoniu gabenimo rankiniame bagaze i Norvegija su wizzair? Kokie kiekiai galimi (jei galimi), kaip su ipakavimu? Ir dar, ar galima plauku dziovintuva gabentis?

 345. Reply Skraidukas Jun 25, 2014 16:22

  Sveiki, tevai kita savaite skrenda i Anglija. Jiems abiem pakeistas klubo sanarys. Ar butina pazyma is daktaro, nes gali but, kad nespes pault pas daktarus…

  • Reply Milda Jun 25, 2014 16:24

   Sveiki,
   Pažyma arba nuotrauka yra būtina.

  • Reply Alma Sep 2, 2015 15:31

   Sveiki, norėjau paklausti,ar skrendant raynar avialinijomis mažasisi bagažas gali būti minkšta rankinė , pvz 37:37

   • Reply Kilti.lt Sep 2, 2015 15:39

    Sveiki,
    Keliaujant su pigių skydžių aviakompanija, 1 keleivis gali gabenti:
    1. rankinę (35x20x20 cm, svoris neribojamas);
    2. rankinį bagažą (55x40x20, svoris iki 10 kg).
    Jei manote, jog rankinę sutalpinsite į bagažo patikros dėžę – galite keliauti, jei netilps – teks gabenti kaip registruotą bagažą, už papildomą mokestį.

 346. Reply Monika Jun 24, 2014 20:37

  laba diena norejau paklaust, ar registruotame bagaze galima veztis skysciu kurie virsija 100ml vienoje talpoje?

 347. Reply Keileivis Jun 21, 2014 10:22

  Sveiki, noriu pasiteirauti ar rankiniame bagaže skrendant į Norvegiją galima vežtis alkoholinių gėrimų, jei taip tai koks kiekis vienam suaugusiam asmeniui?

  • Reply Milda Jun 23, 2014 10:33

   Sveiki,
   Alkoholio gabenimas į Norvegiją:
   >1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
   >2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %.
   Daugiau informacijos ieškokite čia.