Bagažo turinio taisyklės 1,675

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Šį sąrašą sudaro daiktai ir medžiagos, kurios griežtai draudžiamos gabenti, siekiant pasirūpinti žmonių saugumu, arba leidžiamos gabenti su išlygomis.

Daiktai neskraidinami, jei:

✘ gali kelti pavojų orlaiviui, juo vykstantiems asmenims ar skrendančiųjų asmenų nuosavybei;
✘ gabenami daiktai gali būti suniokoti kelionės metu;
✘ gabenamas bagažas netinkamai supakuotas;
✘ gabenami daiktai draudžiami įvežti įstatymais, galiojančiais šalyje, iš kurios, per kurią ar į kurią vykstama;
✘ daiktų negalima skraidinti dėl išmatavimų, svorio ar kt.;
✘ gabenami daiktai gali sukelti nepatogumų arba gali būti atgrasūs kitiems keleiviams.

Griežtai draudžiama skraidinti:

✘ šaunamuosius ginklus, amuniciją ir sprogmenis, įskaitant medžioklinius arba sportinius ginklus;
✘ bet kokius daiktus arba medžiagas, atrodančius, kaip šaunamieji ginklai, amunicija ar sprogmenys;
✘ degiąsias medžiagas (išskyrus: alkoholinius gėrimus, plaukų laką, kvepalus, odekoloną);
✘ radioaktyviąsias medžiagas;
✘ suskystintąsias dujas (išskyrus: CO2, naudojamą dirbtinėms galūnėms judinti; tarą, kurioje yra degiųjų dujų, naudojamų pripučiamosiose gelbėjimo liemenėse);
✘ nuodingąsias arba užkrečiamąsias medžiagas;
✘ ėsdinančias medžiagas (išskyrus: termometruose, barometruose, neįgaliųjų vežimėlių akumuliatoriuose esantį gyvsidabrį);
✘ lagaminus, kuriuose įrengti signalizacijos įtaisai, ličio akumuliatorius arba pirotechnines medžiagas;
✘ daiktus, keliančius pavojų lėktuve esančių asmenų saugai, nuosavybei, gyvybei, sveikatai ar fizinei neliečiamybei;
✘ medžiagas, draudžiamas pagal šalių, per kurių teritoriją gabenamas bagažas, įstatymus ir reglamentus;
✘ daiktus, kurių negalima skraidinti dėl svorio, dydžio ar bet kokių kitų neįprastų savybių;
✘ žmogaus palaikus;
✘ daiktus, nurodytus Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (TCAO) Saugaus pavojingų krovinių gabenimo oru techninėse instrukcijose ir Tarptautinės oro transporto asociacijos (TOTA) Pavojingų krovinių gabenimo reglamentuose.

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

✔ visi skysčiai turi būti ne didesnėse nei 100 ml talpose;
✔ visas, 100 ml neviršijančias talpas, reikia sudėti į vieną permatomą, pakartotinai uždaromą 1 litro talpos plastikinį maišelį;
✔ bendras skysčių tūris neturi viršyti 1 l.

Šie reikalavimai negalioja skysčiams, kuriuos įsigijote „Duty Free“ parduotuvėse po patikros.
Šios taisyklės galioja visuose ES ir Norvegijos, Islandijos bei Šveicarijos oro uostuose.

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

Visus minėtus produktus galite gabenti rankiniame ir registruotame bagaže. Svarbu, jog visi produktai būtų supakuoti sandariose originaliose pakuotėse.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

✔ 800 vnt. cigarečių;
✔ 400 vnt. cigarilių;
✔ 200 vnt. cigarų;
✔ 1 kg tabako;

ir

✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
✔ 110 l alaus.

IŠIMTIS: į Airiją, Vokietiją, Austriją, Kroatiją, Daniją, Italiją, Slovėniją ir Švediją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Keliaujant po ES šalis, perkamų ar vežamų daiktų kiekis neribojamas, jei tie daiktai skirti naudoti asmeniškai, o ne parduoti, PVM ir muito mokesčiai yra įskaičiuojami į kainą, ir kitoje ES šalyje jokių mokesčių mokėti nebereikia.

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Vežant rankiniame bagaže vaistai privalo būti originalioje pakuotėje.
 • Gabenant receptinius vaistus rankiniame bagaže turėkite receptą arba jo kopiją. Vaistų negalima vežtis daugiau, negu nurodyta recepte. Galioja tik jūsų vardu išrašytas receptas. Įsitikinkite, kad recepte ir jūsų biliete nurodytas vardas ir pavardė yra tokie pat.
 • Geliai, leidžiami vaistai turi būti supakuoti į skysčiams skirtą maišelį, jie privalo būti originaliose pakuotėse.
 • Jeigu sergate diabetu, insuliną galima gabenti ir rankiniame bagaže, tačiau prieš saugumo patikrą jį reikia išimti iš rankinio bagažo ir deklaruoti atskirai. Kadangi tai medicininės paskirties skystis, jis neskaičiuojamas į bendrą skysčių apribojimą. Dokumentas apie jums paskirtą gydymą insulinu privalomas (jei neturite pažymos, galite turėti su savimi vaistų pasą – jo užteks).
 • Turint problemų su astma, galima gabenti inhaliatorių. Tik jį turite deklaruoti patikros skyriuje. Būtina su savimi turėti gydytojo pažymą, kad jums ši priemonė yra būtina.
 • Turėdami didelį kiekį vaistų galite sukelti įtarimą.
 • Jei vaistai yra kompensuojami, turėkite kompensuojamųjų vaistų pasą.
 • Be gydytojo recepto (arba jo kopijos) negalima per sieną vežtis vaistų, kurių sudėtyje yra narkotinių arba psichotropinių medžiagų.
 • Jeigu turite medicininį protezą, būtina su savimi turėti gydytojo pažymą apie jo buvimą jūsų kūne.
 • Galima gabenti ne daugiau kaip 5 vienos rūšies nereceptinių vaistų pakuotes.

Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Kilus papildomiems klausimams, tikslios informacijos teiraukitės Vilniaus oro uosto muitinėje tel. 8 5 233 0317.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Galima. Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė.

Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje. Žvejybos įranga turi būti tinkamai supakuota į patikimą krepšį, kuris apsaugotų kitus krovinius nuo žalos.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Dviračiai gali būti vežami tik su sąlyga, kad jie yra įpakuoti į specialius dviračių kelioninius maišus arba nailoninius maišus, ratai ir pedalai turi būti nuimti, o rankenos pasuktos paraleliai. Jie gali būti skraidinami ir supakuoti kartono dėžėse, prieš tai išleidus orą iš padangų.

Slidžių/snieglenčių gabenimas:

Slidžių/snieglenčių gabenimo krepšyje gali būti gabenami tik susijusi su slidinėjimu/snieglentėmis įranga (batai, slidžių pora/snieglentė). Slidės/snieglentė gali būti gabenamos tik registruoto bagažo skyriuje, supakuotos patikimuose krepšiuose.

Nardymo įrangos gabenimas:

Nardymo įranga skraidinama tik išleidus orą iš nardymui skirtų oro balionų, išėmus maitinimo šaltinį arba elektros lemputę ir užfiksavus jungiklį padėtyje „IŠJUNGTA“.
Vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė.

Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių gabenimas:

Banglenčių įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

1,675 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

1 13 14 15
 1. Reply Mantas Jan 16, 2018 09:01

  Sveiki, Ar galima gabentis rankiniam bagazine:
  1 drona (truputi didesnis uz delna su kamera)
  2 power bank (isorinis maitinimo saltinis 20000mAh)
  Aciu

 2. Reply Margo Jan 15, 2018 18:50

  Sveiki skrendam i Egipta su vaikais su regist.bagažu visiem po 20kg..galiu maž.vaiko rubus sudeti i viena lagamina lagamin.bus tada 40kg👀

 3. Reply Kestutis Jan 15, 2018 12:35

  Sveiki,naujos Ryanair taisykles nurodo antrojo mazojo, rankinio bagazo ismatavimus 35x20x20 cm. Mano kuprine yra didesniu ismatavimu,bet ji bus beveik tuscia.Kils problemu,ar svarbu ,kad ji sulankstyta tilptu i matavimo deze?

 4. Reply Janina Jan 14, 2018 23:22

  Ar galima vežtis dovanų gintarinius dirbinius į Alikantę?

 5. Reply Angele Jan 12, 2018 20:52

  Sveiki.Noriu paklausti ar galima skrendant su kompanija Vizzair rankiniam bagaže vežtis,,Visat’ antenos ‘blokelį..Ačiū.

 6. Reply Lina Jan 12, 2018 09:26

  Sveiki,ar perkant ryainair 20kg bagažą vis vien reikia išpilstyti po 100ml,nors i saloną nebus nešamas lagaminas? Ir ar galima rankiniame 10-5kg turėti 20cm virbalus? ( Esu mačiusi,kad skraidinasi,bet kažkaip nesu tikra ,kad galima)

  • Reply Kilti.lt Jan 16, 2018 16:49

   Sveiki, registruotam bagažui skysčių apribojimai netaikomi. Jie taikomi rankiniam bagažui. O virbalus galima vežti tik tada, jei jie ne ilgesni nei 6 cm.

 7. Reply Eduardas Jan 11, 2018 12:17

  Sveiki,
  Skrendant wizzair į Islandiją tik su rankiniu bagažu galiu jame vežtis tik vieną bloką cigarečių? O alkoholį galima po to tik nusipirkti duty free?

  • Reply Kilti.lt Jan 16, 2018 17:00

   Sveiki į Islandiją oro transportu galite gabenti iki 200 cigarečių. Į Islandiją galima įvežti 1 l stipriųjų alkoholinių gėrimų (22% alk.), 1 l vyno arba 1 l stipriųjų alkoholinių gėrimų, 6 l alaus arba 1,5 l vyno, 6 l alaus arba 3 l vyno.

 8. Reply Jurgita Jan 10, 2018 15:33

  Sveiki, skrisime su SmallPlanet, ar į registruotą bagažą galiu dėti ne tik po 100ml talpų litrą? o gal galima ir daugiau, pvz normalaus dydžio šampūną, dušo želę? Ir ar užkliūtų 200ml talpa, kurioj like per pirštą, apie 30 ml?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jan 14, 2018 18:15

   Jurgita,

   Jūs turite laikytis visų nurodytų taisyklių. Kitu atveju, Jūsų netinkami daiktai gali likti oro uoste.

 9. Reply Ruta Jan 10, 2018 07:46

  Sveiki, vartoju antidepresantus bet recepto neturiu nes perkant ji pasilieka vaistinė ar galiu as juos skraidintis i Londona

 10. Reply Mindaugas Jan 9, 2018 16:32

  Sveiki, kiek vienetų cigarečių galima vežtis į Ameriką? New Yorką.

 11. Reply Agne Jan 9, 2018 11:25

  Ar registruotame bagaže galiu vežtis skysčių tiek, kiek noriu?
  Ir registruorane bagaže galiu vežtis kompiuterį?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jan 14, 2018 13:51

   Agne,

   registruotame bagaže skysčiai (išskyrus alkoholį) apribojimų nėra, tačiau nevežkite labai didelių kiekių, nes gali kilti įtarimas, jog tai nėra skirta Jūsų asmeniniam vartojimui. Kompiuteris gali būti vežamas ir registruotu bagažu, tačiau nerekomenduojame dėl galimybės sudužti.

 12. Reply Rimas Jan 8, 2018 22:42

  Sveiki norejau paklaust ar galima vestis rankiniame bagaze garso kolonele

 13. Reply Agne Jan 8, 2018 16:37

  Sveiki, ar nekils problemų, jeigu lagamine vešiuosi lygintuvą?

 14. Reply Monika Jan 7, 2018 23:09

  Sveiki ar rankineme bagaze galima vestis asmenukiu lazda?

 15. Reply Otilija Jan 7, 2018 19:40

  Sveiki, ar galima skraidinti rankiniame bagaze kvepalus kurie nevirsija 100ml ir pakuote yra stikline?

 16. Reply Darius Jan 7, 2018 08:07

  Ar galima registruotame bagaze gabenti mesos konservas?

 17. Reply Aleksandr Jan 6, 2018 11:29

  Laba,sakykite,ar galima wizzair rankiniam bagaze elektrini skustuva veztis?

 18. Reply Gintare Jan 5, 2018 22:54

  Mano drauge daug skraido, sake, kad galima talpint skyscius i kelis litrinius maiselius,svarbiausia nevirsyt litro. kaip yra istikruju? nes i ta viena litro maisiuka vos 100ml kvepalai telpa, tai nelabai logiska kad imanoma viska sudet i viena

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jan 6, 2018 12:02

   Ginate,

   oro linijų bendrovės nurodo, jog 1 asm. priklauso 1 vnt. 20×20 permatomas maišelis, kurio skysčių suma negali viršyti 1000 ml.

 19. Reply Asta Jan 5, 2018 11:49

  Sveiki. Ar galima skrendant į Egiptą registruotame bagaže vežtis:
  1. Cigaretes
  2. Veido ir kūno kremą
  3. Dantų pastą
  4. Šampūną
  5. Vienkartinius skutimosi peiliukus
  Ir kokius kiekius?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jan 6, 2018 12:00

   Sveiki,

   1. iki 200 vnt. cigarečių.
   2. Neturėtų kilti problemų.
   3. Neturėtų kilti problemų.
   4 Neturėtų kilti problemų.
   5. Neturėtų kilti problemų.
   Higienos priemonių kiekis nėra ribojamas, tačiau svarbu, jog daiktai būtų skirti asmeniniam naudojimui ir jų kiekis nekeltų įtarimų.

 20. Reply Zina Jan 5, 2018 11:34

  Wizair reisas. . Rankiniam bagaže

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jan 5, 2018 19:18

   Zina,

   problemų neturėtų kilti, mėsą gerai įpakuokite, kad nekiltų pašalinių kvapų.

 21. Reply Zina Jan 5, 2018 11:32

  laba diena. Ar galiu vežtis i UK dešrų, mesmale metaline

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jan 5, 2018 19:18

   Zina,

   problemų neturėtų kilti, mėsą gerai įpakuokite, kad nekiltų pašalinių kvapų.

 22. Reply Gintare Jan 5, 2018 00:47

  Pries patikra ant tu padekliuku butina iskraut visa lagamina ir suskirstyt daiktus? ar pvz isimt tik elektronika, skyscius? ar galima isvis nieko neimt is lagamino?

 23. Reply KRISTINA Jan 4, 2018 18:46

  Laba diena, skrendu į Tenerifę. Ar galiu rankiniame bagaže vežtis mezginį su trumpais virbalais?

 24. Reply Aurimas Jan 4, 2018 16:56

  labas, galima nestis dvi tases, o tas 10kg turi but per abi tases ar po viena?

 25. Reply egle Jan 3, 2018 11:19

  sveiki ar galima šiuos daiktus neštis rankinem bagaže? :
  1. skutimosi putos?
  2. skutimosi mašinėle arba peiliuka?
  3. pakrovėjus 2
  4. kosmetika : tušas pudra veidui kremukai lupdažiai?
  5. kvepalai?
  6. cigaretes?
  7. rūbai?
  8. šūkos?
  9. šampūnas?
  10. žiebtuvėli?
  11. vaistus nuo skausmo?
  12. inhaliatoriu nuo bronchines asmos?
  13. pažastim dezodoranta tepama?
  14. batus?
  skrisiu iš vilniaus į anglija

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jan 4, 2018 20:01

   Sveiki,
   1. galima būtų gabenti nebent pakuotėje iki 100 ml.
   2. Neturėtų kilti problemų.
   3. Neturėtų kilti problemų.
   4. Neturėtų kilti problemų, skystą ir kreminę kosmetiką reiktų gabenti pakuotėse iki 100 ml, sutalpinus į permatomą 20×20 maišelį. Bendras skysčių kiekis neturėti viršyti 1000 ml.
   5. Reiktų gabenti pakuotėse iki 100 ml, sutalpinus į permatomą 20×20 maišelį. Bendras skysčių kiekis neturėti viršyti 1000 ml.
   6. Iki 800 vnt. cigarečių.
   7. Neturėtų kilti problemų.
   8. Neturėtų kilti problemų.
   9. Reiktų gabenti pakuotėse iki 100 ml, sutalpinus į permatomą 20×20 maišelį. Bendras skysčių kiekis neturėti viršyti 1000 ml.
   10. Negalima.
   11. Nereceptinių maistų galite gabenti vienos rūšies iki 5 pakuočių. Viskas turi būti originaliose pakuotėse. Tepalą gabenkite maišelyje, pagal skysčių gabenimo taisykles. Įprastai nedidelius kiekius maisto gabenti galima, tačiau reiktų pasidomėti konkrečios šalies muitinės maisto gabenimo taisyklėmis.
   12. Turint problemų su astma, galima gabenti inhaliatorių. Tik jį turite deklaruoti patikros skyriuje. Būtina su savimi turėti gydytojo pažymą, kad jums ši priemonė yra būtina.
   13. Reiktų gabenti pakuotėse iki 100 ml, sutalpinus į permatomą 20×20 maišelį. Bendras skysčių kiekis neturėti viršyti 1000 ml.
   14. Neturėtų kilti problemų.

 26. Reply egle Jan 3, 2018 09:43

  sveiki ar galima šiuos daiktus neštis rankinem bagaže? :
  1. skutimosi putos?
  2. skutimosi mašinėle arba peiliuka?
  3. pakrovėjus 2
  4. kosmetika : tušas pudra veidui kremukai lupdažiai?
  5. kvepalai?
  6. cigaretes?
  7. rūbai?
  8. šūkos?
  9. šampūnas?
  10. žiebtuvėli?
  11. vaistus nuo skausmo?
  12. inhaliatoriu nuo bronchines asmos?
  13. pažastim dezodoranta tepama?
  14. batus ?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jan 4, 2018 20:01

   Sveiki,
   1. galima būtų gabenti nebent pakuotėje iki 100 ml.
   2. Neturėtų kilti problemų.
   3. Neturėtų kilti problemų.
   4. Neturėtų kilti problemų, skystą ir kreminę kosmetiką reiktų gabenti pakuotėse iki 100 ml, sutalpinus į permatomą 20×20 maišelį. Bendras skysčių kiekis neturėti viršyti 1000 ml.
   5. Reiktų gabenti pakuotėse iki 100 ml, sutalpinus į permatomą 20×20 maišelį. Bendras skysčių kiekis neturėti viršyti 1000 ml.
   6. Jų gabenamas kiekis priklauso nuo Jūsų maršruto.
   7. Neturėtų kilti problemų.
   8. Neturėtų kilti problemų.
   9. Reiktų gabenti pakuotėse iki 100 ml, sutalpinus į permatomą 20×20 maišelį. Bendras skysčių kiekis neturėti viršyti 1000 ml.
   10. Negalima.
   11. Nereceptinių maistų galite gabenti vienos rūšies iki 5 pakuočių. Viskas turi būti originaliose pakuotėse. Tepalą gabenkite maišelyje, pagal skysčių gabenimo taisykles. Įprastai nedidelius kiekius maisto gabenti galima, tačiau reiktų pasidomėti konkrečios šalies muitinės maisto gabenimo taisyklėmis.
   12. Turint problemų su astma, galima gabenti inhaliatorių. Tik jį turite deklaruoti patikros skyriuje. Būtina su savimi turėti gydytojo pažymą, kad jums ši priemonė yra būtina.
   13. Reiktų gabenti pakuotėse iki 100 ml, sutalpinus į permatomą 20×20 maišelį. Bendras skysčių kiekis neturėti viršyti 1000 ml.
   14. Neturėtų kilti problemų

 27. Reply Aa Jan 2, 2018 22:41

  Sveiki, ar galima registruotame 32kg bagaže gabenti garso kolonėlę?

 28. Reply Agne Jan 2, 2018 15:22

  Sveiki, skrisiu su registruotu 20kg bagažu. Kiek skysčių galima vežtis, kurie nėra pirkti duty-free?

 29. Reply E Jan 1, 2018 14:43

  Sveiki. Skrendu su vaikais ir noriu pasiimti sulankstoma vežimuką. Ar bus galima su juo nueiti iki lėktuvo? Wizzair firma
  Nes su Airbaltic kai skridom sake jog bus galima nueiti iki pat lektuvo ir ji ten paims bet pasirodo ji jau paeme registraturoje

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jan 4, 2018 19:09

   Sveiki,
   reikia. pirmiausiai, priregistruoti vežimą oro uoste ir galite jį atiduoti tik prie lėktuvo.

 30. Reply Gabrielė Dec 30, 2017 21:05

  Laba diena,

  Nesenai vyko skrydis į Airiją, kurio metu išmetė mano 200ml buteliuką vaistų nuo kosulio. Bet kiek žinau savo reikmei vaistus galima vežtis, o skystus vaistus taip pat, kaip skysčius gabenti? Bielitai buvo pirkti čia : http://lektuvubilietaiiairija.lt/

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jan 4, 2018 19:08

   Gabriele,

   taip, vaistai turi būti supakuoti į skysčiams skirtą maišelį, jie privalo būti originaliose pakuotėse.

 31. Reply Julija Dec 30, 2017 14:17

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže su wizzair oro linijomis gabenti gėlės svogūnėlį? Tiksliau amarylis beladona svogūną (sėkla)? Ačiū už atsakymą

 32. Reply Aiste Dec 29, 2017 20:17

  Idomus klausimas, bet turiu gana didele cukraus pakeliu (tokiu kur kavinese duoda prie kavos ar arbatos) kolekcija, viena didele batu dezute. Ar galima skraidintis tokia dezute pilna mazu cukriuku registuotame bagaze? Ar neatrods kazkaip itartinai jiem, nors visi pakeliai originaliai, neatidaryti.

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jan 4, 2018 19:01

   Aiste,

   kadangi pakeliai nebus vienodi, neturėtų kilti nesklandumų, jeigu oro uosto darbuotojai pamatytų jūsų kolekcija, suprastų, jog tai nėra komerciniams tikslams skirti daiktai.

 33. Reply Jurgita Dec 28, 2017 16:02

  Sveiki, ar reikia pažymėjimo iš gydytojo, jei turiu įsidėjusi nehormoninę spiralę? nenoriu, kad kiltų nesklandumų, nes keliausim su vaiku. Ačiū

 34. Reply Liveta Dec 26, 2017 13:14

  sveiki, ar galesiu vezti su ryanair lagamine: mini rankini dulkiu siurbliuka supakuota originalioje pakuoteje, stikline zvakide, paprasta ziebtuveli, saldainius, nesiojama kompiuteri, kvepalus po 75ml, pleda?

 35. Reply Aura Dec 26, 2017 04:22

  Ar registruotas bagazas gali buti paprasta sportine tase? Ar butinai turi buti lagaminas?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Dec 28, 2017 19:29

   Aura,

   gali būti ir sportinis krepšys, svarbiausia, jog atitiktų bagažo išmatavimus ir svorį.

   • Reply Edgaras Jan 2, 2018 00:20

    Sveiki sausio 5d skrendama su vyru ir dviem vaikais į Norvegiją su Wizzair. Vaikų amžius 2m8men ir 1m2men. Keliausime su nemokamais bagažas ar galime pasiimti mažesni krepšį svarbiausioms vaiku reikmėms atskirai.

 36. Reply Dov Dec 25, 2017 22:10

  Laba diena. Skrisiu su wizair kompanija. Ar galima skraidintis su savimi skutimosi masinele?

 37. Reply Keleivis Dec 23, 2017 23:19

  Sveiki, norėčiau sužinoti ar skrendant wizzair į Italija galima rankiniame bagaže turėti powerbanka t.y: Nešiojamą telefono įkroviklį.? Ačiū už atsakymą :)

  • Reply Eleonora Kilti.lt Dec 28, 2017 19:26

   Sveiki,
   nešiojami įkrovikliai („Powerbank“) sudaryti iš ličio baterijų. Rankiniame bagaže leidžiama vežtis ne daugiau kaip dvi ličio jonų baterijas, ir jos turi būti atskirai apsaugotos, siekiant išvengti trumpojo jungimo. Baterijų gnybtai turi būti arba atitraukti, arba supakuoti taip, kad būtų išvengta sąlyčio su metaliniais daiktais, įskaitant kitų baterijų gnybtus. Vadinasi, gabenkite bateriją atskirai, saugiau įpakuotą.

 38. Reply Simona Dec 20, 2017 07:49

  Ar galima vezti saldytas sraiges rankiniame bagaze?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Dec 22, 2017 20:01

   Simona,

   neturėtų kilti problemų, tačiau reiktų pasidomėti kelionės šalies muitinės taisyklėmis.

 39. Reply Inga Dec 20, 2017 01:06

  Sveiki,galima su savimi lėktuve turėti pleduką kaip dovaną supakuotą/arba tiesiog rankose/apsisiautus jį laikyt? Ačiū už atsakymą

  • Reply Alvita | Kilti.lt Dec 21, 2017 19:30

   Sveiki,

   jis turėtų tilpti supakuotas į rankinį bagažą arba galite neštis apsisiautusi.

 40. Reply Samanta Dec 19, 2017 18:45

  Ar galima gabenti tortą skrendant iš Lietuvos į Norvegiją su Norwegian avialinijomis rankiniame bagaže?

  • Reply Alvita | Kilti.lt Dec 21, 2017 19:20

   Sveiki, Samanta,

   torto veikiausiai neleistų gabentis, kadangi jo sudedamosios dalys (ar bent viena iš toliau nurodytų) būtų priskiriami skysčiams pvz.: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos ir pan.

 41. Reply Gina Dec 18, 2017 23:19

  Sveiki. Turiu skrydį iš UK į Vilnių. Noriu gabenti 1 litrą alkoholio stikliniame butelyje(saugiai supakavus) REGISTRUOTAME bagaže. Ar leidžiama gabenti tokį kiekį skysčio(alkoholio) registruotame bagaže? Ačiū iš anksto

 42. Reply N.V. Dec 18, 2017 21:15

  Laba diena,skrisiu is Kauno i UK. Ar galiu registruorame bagaze veztis rukintus mesos gaminius NE vakume. Kaip pvz…Lasiniai,Desros,kumpeliai. Aciu uz atsakyma.

  • Reply Eleonora Kilti.lt Dec 19, 2017 18:33

   Sveiki,

   problemų kilti neturėtų, jeigu gaminiai bus labai sandariai supakuoti ir neskleis jokio pašalinio kvapo.

 43. Reply N.V. Dec 18, 2017 21:13

  Laba diena,skrisiu su Wizzair is Kauno i UK. Ar galiu registruotame bagaze veztis rukintus mesos gaminius NE vakume. Kaip pvz…Lasiniai,Kumpeliai,Desros. Aciu uz atsakyma.

  • Reply Eleonora Kilti.lt Dec 19, 2017 18:33

   Sveiki,

   problemų kilti neturėtų, jeigu gaminiai bus labai sandariai supakuoti ir neskleis jokio pašalinio kvapo.

 44. Reply Gintare Dec 15, 2017 06:57

  Sveiki
  Del rukytos zuvies.
  Skrisciau ryanair ir zuvis butu ideta tiesiog i paprasta maiseli. Tikiuosi neturetu kilti problemu?

 45. Reply Gabrielė Dec 14, 2017 16:01

  Sveiki,
  Kokia talpa gali būti naudojama registruotui bagažui? Turiu omenyje, tai būtinai privalo būti standus lagaminas ar tai gali būti ir tašė, tarkim sportinė?

 46. Reply M Dec 14, 2017 00:45

  Sveiki. Ar galima rankiniame bagaže gabentis naują telefoną (su komplektacija, dežute) ir plius dar vieną savo telefoną?

 47. Reply Veceslav Dec 13, 2017 20:29

  Sveiki. Ar galima vežti mažiuka lazerinį matuoklį?

1 13 14 15

Leave a Reply

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!