Bagažo turinio taisyklės 1,252

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Šį sąrašą sudaro daiktai ir medžiagos, kurios griežtai draudžiamos gabenti, siekiant pasirūpinti žmonių saugumu, arba leidžiamos gabenti su išlygomis.

Daiktai neskraidinami, jei:

✘ gali kelti pavojų orlaiviui, juo vykstantiems asmenims ar skrendančiųjų asmenų nuosavybei;
✘ gabenami daiktai gali būti suniokoti kelionės metu;
✘ gabenamas bagažas netinkamai supakuotas;
✘ gabenami daiktai draudžiami įvežti įstatymais, galiojančiais šalyje, iš kurios, per kurią ar į kurią vykstama;
✘ daiktų negalima skraidinti dėl išmatavimų, svorio ar kt.;
✘ gabenami daiktai gali sukelti nepatogumų arba gali būti atgrasūs kitiems keleiviams.

Griežtai draudžiama skraidinti:

✘ šaunamuosius ginklus, amuniciją ir sprogmenis, įskaitant medžioklinius arba sportinius ginklus;
✘ bet kokius daiktus arba medžiagas, atrodančius, kaip šaunamieji ginklai, amunicija ar sprogmenys;
✘ degiąsias medžiagas (išskyrus: alkoholinius gėrimus, plaukų laką, kvepalus, odekoloną);
✘ radioaktyviąsias medžiagas;
✘ suskystintąsias dujas (išskyrus: CO2, naudojamą dirbtinėms galūnėms judinti; tarą, kurioje yra degiųjų dujų, naudojamų pripučiamosiose gelbėjimo liemenėse);
✘ nuodingąsias arba užkrečiamąsias medžiagas;
✘ ėsdinančias medžiagas (išskyrus: termometruose, barometruose, neįgaliųjų vežimėlių akumuliatoriuose esantį gyvsidabrį);
✘ lagaminus, kuriuose įrengti signalizacijos įtaisai, ličio akumuliatorius arba pirotechnines medžiagas;
✘ daiktus, keliančius pavojų lėktuve esančių asmenų saugai, nuosavybei, gyvybei, sveikatai ar fizinei neliečiamybei;
✘ medžiagas, draudžiamas pagal šalių, per kurių teritoriją gabenamas bagažas, įstatymus ir reglamentus;
✘ daiktus, kurių negalima skraidinti dėl svorio, dydžio ar bet kokių kitų neįprastų savybių;
✘ žmogaus palaikus;
✘ daiktus, nurodytus Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (TCAO) Saugaus pavojingų krovinių gabenimo oru techninėse instrukcijose ir Tarptautinės oro transporto asociacijos (TOTA) Pavojingų krovinių gabenimo reglamentuose.

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

✔ visi skysčiai turi būti ne didesnėse nei 100 ml talpose;
✔ visas, 100 ml neviršijančias talpas, reikia sudėti į vieną permatomą, pakartotinai uždaromą 1 litro talpos plastikinį maišelį;
✔ bendras skysčių tūris neturi viršyti 1 l.

Šie reikalavimai negalioja skysčiams, kuriuos įsigijote „Duty Free“ parduotuvėse po patikros.
Šios taisyklės galioja visuose ES ir Norvegijos, Islandijos bei Šveicarijos oro uostuose.

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

Visus minėtus produktus galite gabenti rankiniame ir registruotame bagaže. Svarbu, jog visi produktai būtų supakuoti sandariose originaliose pakuotėse.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

✔ 800 vnt. cigarečių;
✔ 400 vnt. cigarilių;
✔ 200 vnt. cigarų;
✔ 1 kg tabako;

ir

✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
✔ 110 l alaus.

IŠIMTIS: į Airiją, Vokietiją, Austriją, Kroatiją, Daniją, Italiją, Slovėniją ir Švediją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Keliaujant po ES šalis, perkamų ar vežamų daiktų kiekis neribojamas, jei tie daiktai skirti naudoti asmeniškai, o ne parduoti, PVM ir muito mokesčiai yra įskaičiuojami į kainą, ir kitoje ES šalyje jokių mokesčių mokėti nebereikia.

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Vežant rankiniame bagaže vaistai privalo būti originalioje pakuotėje.
 • Gabenant receptinius vaistus rankiniame bagaže turėkite receptą arba jo kopiją. Vaistų negalima vežtis daugiau, negu nurodyta recepte. Galioja tik jūsų vardu išrašytas receptas. Įsitikinkite, kad recepte ir jūsų biliete nurodytas vardas ir pavardė yra tokie pat.
 • Geliai, leidžiami vaistai turi būti supakuoti į skysčiams skirtą maišelį, jie privalo būti originaliose pakuotėse.
 • Jeigu sergate diabetu, insuliną galima gabenti ir rankiniame bagaže, tačiau prieš saugumo patikrą jį reikia išimti iš rankinio bagažo ir deklaruoti atskirai. Kadangi tai medicininės paskirties skystis, jis neskaičiuojamas į bendrą skysčių apribojimą. Dokumentas apie jums paskirtą gydymą insulinu privalomas (jei neturite pažymos, galite turėti su savimi vaistų pasą – jo užteks).
 • Turint problemų su astma, galima gabenti inhaliatorių. Tik jį turite deklaruoti patikros skyriuje. Būtina su savimi turėti gydytojo pažymą, kad jums ši priemonė yra būtina.
 • Turėdami didelį kiekį vaistų galite sukelti įtarimą.
 • Jei vaistai yra kompensuojami, turėkite kompensuojamųjų vaistų pasą.
 • Be gydytojo recepto (arba jo kopijos) negalima per sieną vežtis vaistų, kurių sudėtyje yra narkotinių arba psichotropinių medžiagų.
 • Jeigu turite medicininį protezą, būtina su savimi turėti gydytojo pažymą apie jo buvimą jūsų kūne.
 • Galima gabenti ne daugiau kaip 5 vienos rūšies nereceptinių vaistų pakuotes.

Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Kilus papildomiems klausimams, tikslios informacijos teiraukitės Vilniaus oro uosto muitinėje tel. 8 5 233 0317.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Galima. Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė.

Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje. Žvejybos įranga turi būti tinkamai supakuota į patikimą krepšį, kuris apsaugotų kitus krovinius nuo žalos.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Dviračiai gali būti vežami tik su sąlyga, kad jie yra įpakuoti į specialius dviračių kelioninius maišus arba nailoninius maišus, ratai ir pedalai turi būti nuimti, o rankenos pasuktos paraleliai. Jie gali būti skraidinami ir supakuoti kartono dėžėse, prieš tai išleidus orą iš padangų.

Slidžių/snieglenčių gabenimas:

Slidžių/snieglenčių gabenimo krepšyje gali būti gabenami tik susijusi su slidinėjimu/snieglentėmis įranga (batai, slidžių pora/snieglentė). Slidės/snieglentė gali būti gabenamos tik registruoto bagažo skyriuje, supakuotos patikimuose krepšiuose.

Nardymo įrangos gabenimas:

Nardymo įranga skraidinama tik išleidus orą iš nardymui skirtų oro balionų, išėmus maitinimo šaltinį arba elektros lemputę ir užfiksavus jungiklį padėtyje „IŠJUNGTA“.
Vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė.

Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių gabenimas:

Banglenčių įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

1,252 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

1 9 10 11
 1. Reply Edita Jul 26, 2017 20:22

  Ar rankiniame bagaze galima veztis eterinius aliejus asmeniniam naudojimui?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jul 26, 2017 20:29

   Edita,

   gabenant pagal skysčių gabenimo taisykles rankiniame bagaže, problemų kilti neturėtų.

 2. Reply Domamtas Jul 25, 2017 15:42

  Labadiena,

  Ar galima iš Bulgarijos skraidinti kriauklytes, jūrinių sraigių kiautus?

  Ačiū

 3. Reply Jolanta Jul 24, 2017 19:04

  Sveiki, skrendu Wizzair į Gruziją. Norėjau paklausti kiek alkoholio galiu vežtis registruotame bagaže ir ar galiu vežti naminius mėsos gaminius? Ačiū už atsakymą

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jul 24, 2017 19:53

   Jolanta,

   galite gabenti iki 4 l alkoholinių gėrimų, mėsos gaminius bagaže galite gabenti tik sandariai supakuotus (vakuume).

 4. Reply Eglė Jul 24, 2017 17:32

  Sveiki, ar galima rankiniame ar registruotame bagaže gabenti gintaro dulkes?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jul 24, 2017 19:49

   Egle,

   jeigu kiekis nedidelis ir originalioje pakuotėje, nesklandumų kilti neturėtų.

 5. Reply Birute Jul 24, 2017 16:50

  Turiu klausimą esu isipirkusi pirmenybini ilaipinima su wizair ir tik turėsiu rankinį bagažą ar galiu laikyti jame kompiuteri

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jul 24, 2017 19:45

   Birute,

   rankiniame bagaže kompiuterį turėti galite. Neviršykite leistinų svorio ir išmatavimų reikalavimų.

 6. Reply dijana Jul 24, 2017 11:35

  sveiki ar galima registruotam bagaze vesti sviestuva

 7. Reply Laima Jul 24, 2017 09:59

  Laba diena,ar galima rankiniame bagaže vežtis metalinę čirvinių blynų keptuvę ir medų stikliniame inde?:) :)

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jul 24, 2017 19:44

   Laima,

   dėl keptuvės problemų neturėtų kilti, svarbu, jog bendras bagažo svoris neviršytų leistino. Medų galite gabenti rankiniame bagaže tik tuo atveju, jeigu medus yra kietos konsistencijos.

 8. Reply Laima Jul 24, 2017 09:59

  Laba diena,ar galima rankiniame bagaže vežtis metalinę čirvinių blynų keptuvę ir medų stikliniame inde?:)

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jul 24, 2017 19:43

   Laima,

   dėl keptuvės problemų neturėtų kilti, svarbu, jog bendras bagažo svoris neviršytų leistino. Medų galite gabenti rankiniame bagaže tik tuo atveju, jeigu medus yra kietos konsistencijos.

 9. Reply Tomas Jul 24, 2017 02:05

  kiek litru stipriuju gerimu galima vežtis skrendant iš anglijos i lietuva su raynair registruotame bagaze?

 10. Reply Aistė Jul 23, 2017 12:08

  Ar galima vežtis medų pusiau skystą iš giminių paimtą be originalios pakuotės?

 11. Reply Gabija Jul 21, 2017 23:49

  Kodėl el. cigaretės negalima vežti registruotame bagaže? Lėktuve jos neprireiks, tad tik užimtų vietą rankiniame bagaže.

 12. Reply Lina Jul 21, 2017 11:05

  Laba diena,norejau pasiklausti,ar skrendant i Maskva galima i registruota bagaza isideti rukytu desru?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jul 23, 2017 15:33

   Lina,

   mėsos produktus į Rusiją vežtis galima (išskyrus iš Armėnijos ir Gruzijos), su sąlyga, jog bus supakuota originaliose gamyklinėse pakuotėse. Galima vežtis nedidelį kiekį produktų, kurie skirti asmeniniam naudojimui. Konkretus įvežamos mėsos svoris nenurodytas.

 13. Reply Vika Jul 20, 2017 17:40

  Sveiki, noriu paklausti ar galima rankineme bagaže tureti xbox’ą? Skrendu wizzair

 14. Reply Laima Jul 20, 2017 08:13

  Ar galiu rankiniame bagaže skrendant ryanair vežt el žnyples plaukams ?

 15. Reply Jolanta Jul 19, 2017 19:57

  Sveiki, ar gerai suprantu, kad skrendant su Wizz Air, ir išsipirkus pirmenybinį, mažo rankinio bagažo (42x32x25 cm) svoris neribojamas, o didelis salono bagažas (56x45x25 cm) iki 15 kg.

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jul 23, 2017 15:30

   Jolanta,

   turint pirmenybinį Wizzair įlaipinimą, Jums priklauso mažas orlaivio salonas (jeigu išsipirkote didesnį – tik didelis orlaivo salono bagažas) ir asmeninis daiktas, kuris negali viršyti 40 X 30 X 18 CM.

 16. Reply Danguole Jul 19, 2017 12:31

  Ar galima tureti rukytos mesos registruotame bagaze ? Skrisiu su Ryanair ☺

 17. Reply Danguole Jul 19, 2017 12:26

  Skrisiu su Ryanair . Noriu paklausti ar galiu tureti registruotame bagaze rukytos mesos

 18. Reply Artūras Jul 19, 2017 09:02

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže gabenti siuvimo mašiną (matmenys neviršija leistinų)?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jul 23, 2017 15:28

   Artūrai,

   problemų neturėtų kilti. Svarbu ir tai, jog neviršytų leistino svorio, nebūtų ilgesnių nei 6 cm aštrių ar smailių dalių., skysčių.

 19. Reply Ed Jul 18, 2017 23:03

  Ar galima Ryanair lektuvu rankiniame bagaže vežtis mažą lygintuvą?

 20. Reply Marija Jul 18, 2017 20:46

  Sveiki, ar lėktuvu galima gabenti skutimosi putas, bei skutimosi peiliukus?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jul 23, 2017 13:50

   Sveiki,

   skutimosi putas galite gabenti rankiniame bagaže pagal skysčių gabenimo taisykles (iki 100 ml buteliukuose) , registruotame ribojimų nėra. Skutimosi peiliukus galite gabenti tiek rankiniame, tiek registruotame, svarbu uždengti aštrius antgalius.

 21. Reply Linutė Jul 18, 2017 09:44

  Laba diena, ar skrendant į Olandiją galima turėti rankinę papildomai be rankinio bagažo

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jul 23, 2017 13:47

   Linute,

   jeigu skrendate Wizzair oro linijomis nemokamai galite gabenti tik 1 vienetą rankinio bagažo.

 22. Reply Deimante Jul 18, 2017 00:49

  Sveiki, norejau pasiteirauti jeigu skrendu is Lietuvos i Belgija, kiek galiu daugiausia pakeliu vestis rankiniame bagaze kontraceptiniu tableciu, nes zadu pasilikti ilgesniam laikui?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jul 23, 2017 13:43

   Deimante,

   kontraceptinių vaistų galima vežtis tiek, kiek nurodyta gydytojo recepte. Kartu turėkite ir receptą. Jei vaistai nereceptiniai, vienos rūšies vaistų galima vežtis 5 pakuotes.

 23. Reply Mante Jul 17, 2017 23:51

  Sveiki, su wizzair skrendu į Olandiją, tad turiu keletą klausimų. Ar galiu rankiniame bagaže (dideniąjame) vežtis grikių, kosmetines priemones, nešiojamą įkroviklį “Power bank”? Įkroviklis yra gana sunkus, bet žinoma būtų supakuotas tokioje pakuotėje, kaip “bubble wrap” šalia drabužių. Ir koks didžiausias leistinas svoris? Dėkoju už atsakymą.

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jul 23, 2017 13:39

   Mante,

   dėl grikių problemų neturėtų kilti. Jeigu kosmetika skystos, kreminės konsistencijos, ją turite gabenti pagal skysčių gabenimo taisykles. nešiojami įkrovikliai („Powerbank“) sudaryti iš ličio baterijų. Rankiniame bagaže leidžiama vežtis ne daugiau kaip dvi ličio jonų baterijas, ir jos turi būti atskirai apsaugotos, siekiant išvengti trumpojo jungimo. Baterijų gnybtai turi būti arba atitraukti, arba supakuoti taip, kad būtų išvengta sąlyčio su metaliniais daiktais, įskaitant kitų baterijų gnybtus. Vadinasi, gabenkite bateriją atskirai, saugiau įpakuotą. Didesnio orlaivio salono svoris yra iki 15 kg.

 24. Reply Angelė Jul 17, 2017 15:15

  Noriu paklausti ar galiu į Daniją vežti rūgštynių sodinukų nedaug

 25. Reply Rolandas Jul 17, 2017 11:55

  Ar galima rankiniame bagaže vežtis palapinę? O svarbiausia, ar galima vežtis palapinės kuoliukus?

 26. Reply Renata Jul 16, 2017 11:36

  Laba diena. Skrendame su vaikais ( 13 m. ir 5 m.) į Daniją. Skrendame tik su nemokamu bagažu.
  1. Ar galiu 5-ečiui vaikui priklausantį bagažą nešti aš, mama? ( juk vaikui kuprinės didesnės neuždėsi, nors ir priklauso jam toks pats nemokamas bagažas)

 27. Reply Mantas Jul 14, 2017 23:08

  Sveiki, ar gakima Wizzair registruotame bagaže vežti naują supakuotą virtuvinių peilių rinkinį skrendant į Angliją? Dėkui

 28. Reply Agnė Jul 14, 2017 15:13

  Laba diena ar galima registryotam bagaže gabenti lempą geliniams nagams daryti?

 29. Reply As Jul 13, 2017 20:29

  Sveiki, skrisiu su wizzair, kaip reikia elgtis keliaujant su kudikiu? Planuoju imti vezimeli ( vaziuokle ir ant jos tvirtinama masinine kedute). Kur ta vezima reikia priduoti? Esu maciusi, kad vaziuoja su jais iki pat lektuvo

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jul 14, 2017 12:47

   Sveiki,

   Wizzair leidžia nemokamai gabenti sulankstomą vežimėlį arba automobilinę kėdutę vienam kūdikiui (vieną įrangos vienetą pasirinktinai). Įrangą būtina registruoti bagažo skyriuje. Įranga bus vežama nemokamai tik tuo atveju, jei vyksta pats kūdikis / vaikas, kuriam tas daiktas skirtas.

 30. Reply As Jul 13, 2017 17:37

  Ar galima vezti registruotame bagaze el.cigarete.su wizz air kompanija?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jul 14, 2017 12:45

   Sveiki,

   elektronines cigaretes vežtis galite, tačiau tik rankiniame bagaže. Jei tai skirta asmeniniam naudojimui, problemų kilti neturėtų. Papildomus cigarečių skysčius gabenkite pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles.

 31. Reply Agnietė Jul 12, 2017 21:32

  Sveiki, Ar galima į lėktuvą pasiimti skustuvą? Ar jį reikia įdėti atskirai?

 32. Reply Jess Jul 12, 2017 20:29

  Sveiki ar galima prie rankinio bagažo turet ir nedidelę rankinę ir batus parduotuviniam maiše?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jul 14, 2017 12:44

   Sveiki,

   Jūsų gabenamas bagažas priklauso nuo pasirinktos avialinijos taisyklių.

 33. Reply Justina Jul 11, 2017 19:45

  Sveiki, ar galiu Ryanair rankiniame bagaže turėti 350g uogienės stiklainiuką? Ant jo nerašo kiek tai yra tūrio (ml). Ačiū

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jul 14, 2017 12:42

   Justina,

   uogienės rankiniame bagaže galite turėti nebent iki 100 ml talpoje. 350g greičiausiai yra per didelis kiekis.

 34. Reply Juste Jul 11, 2017 11:51

  Sveiki, skrisiu su airbaltic. Bilieta nusipirkau paprasciausia, Basic. Norejau paklausti del papildomu daiktu ka imuosi. Leistinas nemokamas rankinis bagazas, bet ar taip pat nemokamai galiu su savimi pasiimti atskira maza tasyte ir kompiuteri su deklu?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jul 11, 2017 17:52

   Sveiki,
   airBaltic skrydžiuose Jums priklauso 1 rankinis bagažas (55 x 40 x 20 cm) + 1 asmeninis bagažas (30 x 40 x 10 cm).

 35. Reply Aura Jul 10, 2017 15:27

  Laba diena, kiek galima turėti skysčių maišelių skrendant su ryanair? Ačiū

 36. Reply Neringa Jul 10, 2017 13:44

  Sveiki skrendu I Uk. Ar galiu veztis Namini sviesta ir jei taip ar reik Sandaraus maiselio jam? Siuo metu jis yra saldytas.

 37. Reply Audrau Jul 10, 2017 10:01

  Laba diena,Domina ar galima į Norvegiją su savimi bagaže turėti droną. Ačiū.

 38. Reply Inga Jul 9, 2017 17:03

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežti valgomus grybus?

 39. Reply Judita Jul 9, 2017 15:29

  Sveiki, Norvegijoje, sendaikciu turguje pirkom nemaza varini inda, ar galiu skraidinti ji rankiniame bagaze jei nevirsija rankinio bagazo dydzio? Aciu.

 40. Reply Aivaras Jul 9, 2017 13:00

  Sveiki, žinau, kad į wizzair lėktuvą galima įsinešti tik vieną bagažo vienetą. Iškilo toks klausimas – ar galiu įsinešti kartu kuprinę ir rankoje turėti laptopą dėkle? Nes pats laptopas yra gan didelis(17.3″) ir brangus, todėl nesinori dėti į kuprinę.

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jul 10, 2017 12:05

   Aivarai,

   negalite, nebent esate išpirkę pirmenybinį įlaipinimą, kuris suteikia galimybę papildomai turėsi asmeninį daiktą salone (pvz., kompiuterį).

 41. Reply Andrius Jul 6, 2017 18:28

  Sveiki,
  ar registruotame Ryanair bagaže iš Italijos galima gabentis pvz., 1 litro alyvuogių aliejaus butelį?

 42. Reply Jurgita Jul 5, 2017 19:01

  Sveiki,norėjau paklausti skrisiu į Norvegija norvegų lėktuvu ar galima rankiniame bagaže vežtis dangaus žibinta(balioną ),kuriame yra degi kuro kapsulė.aciu

 43. Reply Elvyra Jul 4, 2017 20:29

  Sveiki,ar galima registruotame bagaze vezti kompresorini inhaliatoriu?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jul 7, 2017 16:59

   Elvyra,

   uurint problemų su astma, galima gabenti inhaliatorių. Tik jį turite deklaruoti patikros skyriuje. Būtina su savimi turėti gydytojo pažymą, kad jums ši priemonė yra būtina.

 44. Reply Vilma Jul 4, 2017 13:32

  Kiek alkoholio galiu parsigabenti iš turkijos su small planet

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jul 7, 2017 16:57

   Vilma,

   be muito galima gabenti 1 l arba 2 butelius po 700 ml/750 ml alkoholinių gėrimų.

 45. Reply Erika Jul 3, 2017 14:56

  Sveiki, norėjau paklausti koks turėtų būti rankinio bagažo dydis Air Baltic lėktuve? Ir kokia kaina registruoto bagažo?

  • Reply Eleonora Kilti.lt Jul 7, 2017 16:56

   Sveiki,

   airBaltic skrydžiuose kiekvienam keleiviui (išskyrus kūdikius) į lėktuvo saloną galima pasiimti:

   1 rankinį bagažą (55 x 40 x 20 cm) + 1 asmeninį bagažą (30 x 40 x 10 cm), jei įsigyjamas Basic arba Premium bilietas;
   2 rankinius bagažus (kiekvieno išmatavimai ne didesni kaip 55 x 40 x 20 cm) + 1 asmeninį bagažą (30 x 40 x 10 cm), jei keleivis turi Business bilietą arba PINS VIP kortelę..Kaina yra paskaičiuojama individualiai registruoto bagažo.

 46. Reply Laura Jul 1, 2017 15:52

  Sveiki, koks turi būti svoris rankinio mokamo orlaivio salono bagažo ? Skrydis Wizzair.

1 9 10 11

Leave a Reply

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!