Bagažo turinio taisyklės 3 929

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Kol daiktai dar nepaskirstyti po lagaminus, pirmiausia norime Jums priminti sąrašą pavojingų daiktų, kurių dėl saugumo reikalavimų į lėktuvą pasiimti visai negalima, nepriklausomai nuo to, ar keliaujate tik su rankiniu ar ir su registruotu bagažu. Pavojingų ir draudžiamų keleiviniais lėktuvais gabenti daiktų sąrašas:

 • Degūs skysčiai (pvz., benzinas ir metanolis);
 • Degios kietosios ir reaktyvios medžiagos (pvz., magnis, prakurai, fejerverkai, pirotechnika, signalinė raketos);
 • Oksidacinės medžiagos ir organiniai peroksidai (pvz., balinamosios medžiagos, automobilio remontui naudojamos priemonės);
 • Ašarinių dujų įranga arba bet kokios dujų talpyklės (pvz., propano, butano);
 • Infekcinės medžiagos ir nuodai (pvz. gyvieji virusai, žiurkių nuodai, arsenas, cianidas, herbicidai ir infekuotas kraujas);
 • Korozinės medžiagos (įskaitant gyvsidabrį ir transporto priemonių akumuliatorius);
 • Magnetų turintys prietaisai;
 • Žiebtuvėlių kuras, dažai, skiedikliai;
 • Rūgštys, ėsdinančios medžiagos, šarmai, natrio hidroksidas, radioaktyviosios medžiagos (pvz., medicininiai arba komerciniai izotopai);
 • Kreozotas, negesintos kalkės;
 • Transporto priemonių kuro sistemos sudedamosios dalys, kuriose buvo kuro;
 • Sprogmenys, amunicija (įskaitant detonatorius, padegamąsias virveles, granatas, minas ir sprogmenis);
 • Dūmadėžės ir dūminiai užtaisai;

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

Dėl tarptautinių aviacijos saugumo reikalavimų aukščiau išvardintų daiktų į orlaivį pasiimti apskritai negalima. Taip pat oro uosto darbuotojai gali konfiskuoti ir čia nepaminėtus, tačiau įtarimą dėl saugumo keliančius daiktus. Jei perskaičius šį sąrašą Jums kilo abejonių dėl planuojamo vežtis į kelionę daikto – geriau susisiekite su išvykimo oro uosto keleivių konsultantais arba Lietuvos transporto saugos administracija. Jei bandysite į orlaivio saloną ar krovinių skyrių įsinešti draudžiamą daiktą – jis bus konfiskuotas ir sunaikintas. Oro uostai ar oro linijos neprivalo saugoti ir grąžinti konfiskuotų daiktų, todėl geriau abejonę keliančius daiktus palikite namuose.

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

Keleiviams su savimi į lėktuvo saloną galima pasiimti tik ribotą kiekį skysčių.

 • Galima vežtis skysčius, supakuotus į ne didesnes kaip 100 ml talpykles.
 • Visos skysčių talpyklės turi būti sudėtos į vieną permatomą, pakartotinai užpaudžiamą, ne didesnį kaip 1 litro talpos maišelį* (apie 20 x 20 cm). Plastikinio maišelio turinys turi lengvai tilpti ir maišelis turi būti užsegtas.
 • Galima vežtis neapmokestinamų prekių (duty-free) parduotuvėje įsigytus pirkinius sandariame saugumo maišelyje (į jį supakuojamos prekės įsigijimo metu, maišelio neatidarykite ir kitaip nepažeiskite bei išsaugokite pirkimo kvitą).
 • Leidžiama rankiniame bagaže turėti gyvybiškai būtinus vaistus ir specialius maisto produktus, pvz. kūdikių maistą (Jūsų gali būti prašoma įrodyti tokių gaminių autentiškumą ir reikalingumą, todėl geriausia turėti reikalingų vaistų receptą ar vaistų pasą).

* Jei iš anksto skysčių nesusipakavote į tinkamą maišelį, jį galėsite gauti oro uoste, tačiau gali tekti už jį susimokėti.

Į registruoto bagažo krepšį galimų pasiimti skysčių kiekis nėra ribojamas, tačiau bendras lagamino svoris negali viršyti leistino Jūsų įsigyto registruoto bagažo svorio (pasitikrinkite savo kelionės informaciją, išpirktas bagažas turėtų būti nurodytas ant lėktuvo bilieto).

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

 • 800 cigarečių,
 • 400 cigarilių (cigarų, sveriančių ne daugiau kaip po 3 gramus),
 • 200 cigarų,
 • 1 kg tabako,

ir

 • 10 litrų stipriųjų gėrimų,
 • 20 litrų stipraus vyno,
 • 90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno),
 • 110 litrų alaus.

Jeigu muitinės pareigūnai įtaria, kad vežatės prekių, kurios nėra skirtos jūsų asmeninėms reikmėms arba yra skirtos parduoti, jums gali tekti įrodyti, kad jos skirtos asmeninėms reikmėms (pateikti pirkimą patvirtinančius dokumentus ir pan.). Jei negalite pateikti pakankamai įrodymų, jūsų gali būti paprašyta sumokėti muitus arba jūsų vežamos prekės gali būti konfiskuotos.

 

Elektroninių cigarečių ir IQOS tipo cigarečių gabenimas lėktuvu

Visų tipų elektroninės cigaretės (įskaitant tas, kurios garina ar kaitina e. skysčius, tabaką) leidžiamos gabenti tik rankiniame bagaže, t.y. registruotame bagaže jas griežtai vežti draudžiama. Skrydžio metu elektorinės cigaretės privalo būti apsaugotos nuo netyčinio įsijungimo, o baterijos galingumas neviršyti 100 Wh. Taip pat keleiviui jas draudžiama krauti bei kitaip naudoti skrydžio metu.

Elektroninių cigarečių skysčių lėktuvo salone galima gabenti ne daugiau nei 10 vnt. 1 vnt. negali viršyti 100ml. (galioja įprasti rankinio bagažo skysčių apribojimai). Jie visi turi būti sudėti į vieną peršviečiamą, plastikinį, skysčiams skirtą užsegamą maišelį.

IQOS tipo cigaretėms galioja tokie patys gabenamo kiekio apribojimai kaip ir įprasto tabako gaminiams, priklausomai nuo kiekvienos šalies politikos.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Abejonės dėl maisto, galima jį vežtis ar ne, dažniausiai neturi pagrindo. Maisto produktus vežtis galima tiek rankiniame, tiek registruojamame bagaže. Tik reikėtų atkreipti dėmesį į keletą niuansų: skystus maisto produktus, pvz. medų, konservus, marinatus ir pan.  geriau gabenti registruojamame bagaže, pasiėmus į rankinį tokie produktai gali būti traktuojami kaip skysčiai  ir jų vežtis nebus leista.
Svarbu žinoti, kad nors oro linijų bendrovės maisto produktų pervežimo neriboja, tokius apribojimus gali turėti šalis, į kurią vykstate. Būtinai pasidomėkite, kokių produktų neįsileidžia šalis, į kurią keliaujate (keliaujant Europos sąjungos ribose apribojimų nėra).

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Nereceptiniai vaistai skraidinami tik kelionės laikotarpiui (turime galvoje kiekį). Vaistus būtina laikyti originalioje pakuotėje (vaistai gali būti išimti iš dėžutės, bet privalo būti supakuoti lapeliuose). Reikia, jog visuomet matytųsi originaliai atspausdintas vaisto pavadinimas. Atkreipti dėmesį į skystųjų vaistų gabenimą (žiūrėti gabenantiems skysčius).
 • Jei skrydžiui bus reikalingi receptiniai vaistai, pasiimkite receptų pasą arba gydytojo pažymą, kuri patvirtintų, jog vaistai priklauso keleiviui ir yra paskirti gydytojo, o jų skraidinamas kiekis – būtinas gydymui.
 • Apie individualioms reikmėms vežamus vaistus ir vaistus gaunamus paštu bei smulkią informaciją apie narkotinių ir psichotropinių vaistų gabenimą, galite skaityti Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos svetainėje.
 • Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė. Visa įranga turi būti tinkamai supakuota. Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Gabenti priimamų dviračių pedalai turi būti nuimti, vairas nusuktas, o iš padangų išleistas oras. Kai kurie oro uostai reikalauja, kad dviratis būtų supakuotas į kietą apsauginį dėklą ar dėžę, skirtą dviračiams gabenti. Kartotinės dėžės dviračiams parduodamos oro uostuose. Informuojame, kad jei Jūsų dviratis nėra tinkamai supakuotas, oro uostas gali jo nepriimti transportuoti. Susisiekite su oro uostu, kad sužinotumėte daugiau informacijos.

Slidininko/snieglentininko įrangos gabenimas:

Slidinėjimo įrangos komplektą sudaro  viena pora slidžių, viena pora slidininko batų, šalmas ir viena pora lazdų. Slidinėjimo įranga gali būti supakuota į 2 krepšius. Snieglenčių įrangos komplektą sudaro viena pora snieglentininko batų, šalmas ir viena snieglentė. Šiuos daiktus galima sudėti į 2 snieglenčių įrangos krepšius (t. y. snieglentės krepšį).

Ledo ritulio įrangos gabenimas:

Ledo ritulininko įrangos komplektą sudaro ledo ritulininko šalmas, lazdas, pačiūžos ir vienas ledo ritulininko aprangos komplektas, įskaitant apsaugas.  Ledo ritulininko įranga gali būti supakuota į 2 krepšius.

Nardymo įrangos gabenimas:

Galima gabento vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė. Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių, jėgos aitvarų ir burlenčių įrangos gabenimas:

Vienas tokios įrangos komplektas apima vieną iš šių:

 • vieną banglentę ir vieną aitvarą arba
 • vieną banglentę arba
 • vieną burlenčių įrangos komplektą.

Daiktai turi būti supakuoti vienoje pakuotėje.1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

 

Informacija atnaujinta 2021 m. lapkričio 16 d.

 

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

3 929 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

1 2 3 38
 1. Atsakyti Deividass Gru 8, 2014 21:50

  Ar galima gabenti net 4 rukytas desras ne vakuminiame ipakavime nes jos butu perkamos turguje?

 2. Atsakyti augis Gru 1, 2014 17:04

  Sveiki,
  is JAV gabensiu 7 pakuotes vitaminų, ar tai yra leistinas kiekis?

  • Atsakyti Milda Gru 1, 2014 17:23

   Sveiki,
   Pagal JAV muitinės taisykles galima gabenti protingą kiekį vitaminų ir maisto papildų.
   Dėl tikslios informacijos rekomenduojame kreiptis į muitinę.

 3. Atsakyti Andrius Lap 22, 2014 22:01

  Sveiki,
  Noriu pasiteirauti kiek alkoholiniu gerimu galiu gabentis lektuvo bagaze is Kazachstano i Vilniu skrendant per Kijeva? Ir kai rasoma:
  „10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
  20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
  90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
  110 l alaus.“
  Ar turima omenyje kad tarkim 10 l degtines ir 20 l vyno, ar 10 l degtines arba 20 l vyno?

  • Atsakyti Milda Lap 24, 2014 10:54

   Sveiki,
   Kadangi keliaujate ne iš Europos Sąjungai priklausančių šalių galiojančios normos skiriasi. Jei skrydis su persėdimu ir persėdimo metu neperžengsite Ukrainos tranzitinės zonos ribų galite gabenti į Lietuvą:
   > 1 litrą alkoholinių gėrimų nuo 22% iki 80%;
   arba
   > 2 litrus alkoholinių gėrimų iki 22%;
   arba
   – 4 litrus negazuoto vyno; ir
   – 16 litrų alaus.

   • Atsakyti Laimutė Kov 25, 2015 11:09

    Laba diena, norėčiau sužinoti, ar rankiniame bagaže galima vežti parduotuvėje pirkus konservus (pvz. žuvies), namuose padarytus sumuštinius, rūkytos mėsos gabalėlį (pirktas turgyje, supakuotas ne vakume), tepamą verškės sūrelį, namuose virtos mėsos gabalėlį? Kur galėčiau įsigyti sandarų maišelį skysčiams gabenti? Skrendam į Romą su Wizzair.

    • Atsakyti Simona Kov 25, 2015 15:39

     Laba diena, p. Laimute,
     Konservų, tepamą varškės sūrelį negalite gabenti rankiniame bagaže, o mėsą ir sumuštinius gabenti galite. Skysčiams skirtą maišelį galite įsigyti oro uoste.

 4. Atsakyti Egle Lap 17, 2014 14:25

  sveiki, noreciau pasiteirauti skrisime i anglija su jusu firma. su manim kartu skrenda kudikis 3 men, noriu pasiteirauti kaip su vezimu ar mums papildomai uz ji reikes moketi ar jau itraukta i bilieto kaina? vezimas yra isdvieju daliu (ratai ir lopsys) sudedamas?

 5. Atsakyti Ilma Spa 26, 2014 19:24

  Sveiki, noriu pasiteirauti, ar galima veztis i Norvegija, registruotame bagaze, elektros lemputes?

  • Atsakyti Milda Spa 27, 2014 13:31

   Sveiki,
   Butines lemputes galite gabenti. Rekomenduojame lemputes saugiai supakuoti prieš skrydį.

   • Atsakyti Ruta Lie 30, 2015 14:25

    Sveiki,
    skrendu su Wizzair i UK,ar ribojamas rankinio bagazo svoris?ar svarbu tik ismatavimai (42x32x25cm) ?ar galiu registruotam bagaze veztis salicilo rugsti 1%(is vaistines, bet ne pilna buteliuka),? vaistinej pagaminta skysta veido losjona,originalioj vaistines stiklinej taroj (buteliukas 400ml,uzplombuotas)recepta turiu.Ar skysciu kiekis registruojamam bagaze ribotas?
    Ar galima rankiniam bagaze veztis 1)lietuviskus suvenyrus su magnetukais? 2) liet.sokolada,saldainius?3) ausines,CD diskelius?Dekoju uz atsakyma

    • Atsakyti Kilti.lt Lie 30, 2015 14:32

     Sveiki,
     Keliaujant su aviakompanija Wizzair mažo orlaivio salono bagažo (42x32x25 cm) svoris neribojamas.
     Salicilo spiritą, veido losijoną iki 100 ml galite gabenti rankiniame bagaže pagal skysčių gabenimo taisykles.
     Jei vaistai receptiniai – būtinas receptas, jei vaistai nereceptiniai – receptas nereikalingas.
     Skysčių kiekis registruotame bagaže nėra ribojamas. Ribojamai taikomi tik alkoholio gabenimui.
     Suvenyrus su magnetukais, šokoladą ir saldainius, ausines CD diskus gabenant rankiniame bagaže problemų kilti neturėtų.

    • Atsakyti laima Lap 12, 2015 18:32

     sveiki, vyras skrenda is rygos i prancuzija su vizzair lektuvu turi uzsakyta bagaza iki 32kg ar tame bagaze gali buti vaistai 5 dienoms be pakuotes ir recepto ten papildai ir antibakteriniai ar juos reikia kaskaip ipakuoti?

     • Atsakyti Kilti.lt Lap 13, 2015 11:22

      Sveiki,
      Vaistus galite gabenti originaliose pakuotėse. Jei vaistai receptiniai – būtinas receptas. Jei vaistai nereceptiniai – receptas nereikalingas. Maisto papildus galite gabenti originaliose pakuotėse.

     • Atsakyti Neda Lap 24, 2015 16:58

      Sveiki , ar galima rankiniame bagaze tureti makiazo sepeteliu rinkini, vieni yra storais kotais kiti plonais. Jie virsyje 6cm. Dalis sepetelio prie sereliu yra metaline , kita dalis medine arba plasmasine. Kai kurie sepeteliai siaurejanciu kotu. Ar jie gali buti priskirti kaip pavojingi daiktai? Aciu .

     • Atsakyti Kilti.lt Lap 25, 2015 11:12

      Sveiki,
      Problemų kilti neturėtų.

   • Atsakyti Giedrė Spa 5, 2015 12:36

    Ldiena.Skrendu wizair oro linijų lėktuvu į Gruziją.Man įdėtas metalinis lankas,prie kurio pritaisytas dantų protezas.Ar reikalinga gydytojo pažy.Ačiū.

 6. Atsakyti Vytas Spa 26, 2014 18:45

  Sveiki. Pirmą kartą rušiuosi skristi į Norvegiją. Skrisiu su Norwegian oro linijomis iš Rygos oro uosto su vienu persėdimu Osle. Ar laukiant Osle reikės registruoti bagažą iš naujo? Ir dar klausimas. Jei aš Rygos oro uosto Duty Free parduotuvėje busiu nusipikes 1 litrą alkoholio ir 3,5 litro alaus, aš turėsiu iš naujo pereiti patikrą ir bus konfiskuotos prekės? Dėkui už atsakymus.

  • Atsakyti Milda Spa 27, 2014 12:15

   Sveiki,
   Dėl pakartotinos registracijos taisyklių persėdant rekomenduojame susisiekti su bilietų pardavėju.
   Į Norvegiją galite gabenti:
   >1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %.
   Arba
   >3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, ir 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %.

   • Atsakyti Vytas Spa 27, 2014 12:33

    Dėl kiekių viskas aišku, bet aš turėjau omenyje, tarkim Rygos oro uosto Duty free parduotuvėje nusipirksiu vandens buteliuką, kurio talpa yra daugiau negu 100ml, ar Osle turėsiu eiti patikrą iš naujo ir tai jau skaitysis kaip taisyklių pažeidimas, limitų viršijimas? Dėkui

   • Atsakyti Jekaterina Spa 2, 2015 22:16

    Sveiki,
    Skrendu I londona, ar galima veztis actimel jogurta mazus buteliukus po 100ml?
    Aciu

   • Atsakyti gitana Spa 2, 2015 22:34

    labas vakaras.noriu pasiteirauti ar galima rankiniam bagaze tureti saldainiu dezutes 4vnt jos metalines?dar domina ar galiu tureti prie saves ramentus 84cm,jie y rankinio bagaza netelpa

    • Atsakyti Kilti.lt Spa 5, 2015 13:20

     Sveiki,
     Gabenant dėžutes problemų kilti neturėtų. Vežėjus rekomenduojame iš anksto informuoti apie ramentų gabenimą. Dėl tikslios informacijos rekomenduojame susisiekti su bilieto pardavėju.

 7. Atsakyti jolita Spa 23, 2014 12:39

  laba diena, ar vykstan su ryanair i anglija galiu rankiniame bagaze veztis 1 0,7l talpos brendzio butely? ir kiek cigareciu galiu veztis ? aciu

  • Atsakyti Milda Spa 23, 2014 12:43

   Sveiki,
   Jei alkoholį įsigysite oro uosto duty free parduotuvėse prieš skrydį galite gabenti.
   Į Jungtinę Karalystę galite gabenti iki 4 blokų cigarečių.

 8. Atsakyti Kunigunda Spa 16, 2014 11:49

  Laba diena,

  Ar skrydyje su Wizzair kompanija, galiu turėti registruoto bagažo viršsvorį? Tarkim noriu gabenti 39 kg.

  • Atsakyti Milda Spa 16, 2014 12:03

   Sveiki,
   Galite gabenti. Viršsvoris yra apmokestinamas papildomai kaip antras registruoto bagažo vienetas. Priemoką už viršsvorį galite atlikti oro uoste prie registracijos į skrydį stalo.

 9. Atsakyti Dona Spa 8, 2014 19:40

  Laba diena!
  Atsiprašau už tokį ilgą laišką.Nesistebėkite,man arti 70-ties,bet lėktuvu skrendame pirmąkart,todėl iškilo milijonas klausimų .Skrendame dviese į Paryžių su Ryanair.
  Biliete nematau vietų numeracijos,ar vietos skrendant su Ryanair neskiriamos?
  Žinau,kad galime turėti po rankinę, kurios išmatavimai 35x20x20 cm, svoris neribojamas ir po rankinį bagažą, kurio išmatavimai 55x40x20 cm, svoris iki 10 kg,bet noriu konkrečiai paklausti ar galima gabenti rankiniame bagaže:
  1. Spaudimo matuoklį su maitinimo elementais.
  2. Elektrinį virdulį.
  3. Elektrinę barzdos skutimosi mašininėlę.
  4. Du porceliano puodukus su lėkštutėm ir 2 porceliano šaukšteliais.
  5. Rukytos dešros vakuminiame įpakavime.
  6. Pieniškų ar rukytų dešrelių įpakavime.
  7. Juodos ir baltos duonos.
  8. Kavos.
  9. Arbatos.
  10. Cukraus.
  11. Margarino dėžutę.
  12. Įpakuotų sausainių.
  13. Vienkartinių plastmasinių peilių , šakučių ir bliudelių.
  14. Skaitmeninį foto aparatą su maitinimo elementais.
  15. Adatą su siūlu.
  16. Vaistus.
  Dar mane domina ,ar nebus man keblumų patikroje,nes mano dantų protezai su metaliniu gomuriu.
  Dėkoju.

  • Atsakyti Milda Spa 9, 2014 10:45

   Sveiki,
   1. Galite gabenti. Maitinimo elementus išimkite supakuokite ir gabenkite atskirai;
   2. Galite gabenti;
   3. Galite gabenti;
   4. Galite gabenti;
   5. Galite gabenti;
   6. Galite gabenti sandariai supakuotas (geriausia vakuume);
   7. Galite gabenti;
   8. Galite gabenti;
   9. Galite gabenti;
   10. Galite gabenti;
   11. Galite gabenti;
   12. Galite gabenti;
   13. Galite gabenti. Daiktų su ašmenimis ašmenų ilgis negali viršyti 6 cm, ašmenys turi būti apsaugoti;
   14. Galite gabenti. Maitinimo elementus išimkite supakuokite ir gabenkite atskirai;
   15. Galite gabenti. Daiktų su ašmenimis ašmenų ilgis negali viršyti 6 cm, ašmenys turi būti apsaugoti;
   16. Jei vaistai receptiniai – būtinas receptas.

 10. Atsakyti JŪRATĖ Spa 7, 2014 20:50

  Sveiki,

  Ar registruotame bagaže yra ribojami skysčių kiekiai ir kokie registruoto bagažo išmatavimai turėtų būti?

 11. Atsakyti nerijus Spa 6, 2014 22:41

  Ar galima skraidinti rankiniame bagaže šveicariškas peiliukas jei jo ašmenų ilgis trumpesnis nei6cm?
  Ačiū

  • Atsakyti Milda Spa 7, 2014 09:24

   Sveiki,
   Galite gabenti.
   Peiliukų ašmenys turi būti apsaugoti.

   • Atsakyti Greta Vas 16, 2015 16:27

    Sveiki, Milda,
    ar tikrai galima veztis peiliuka rankiniame bagaze? Nuo kokios datos yra si galimybe? Man konfiskavo vaikiskas zirklutes ir zirklutes odelems karpyti, abieju asmenys tikrai mazesni negu 6cm buvo. Aciu.

    • Atsakyti Milda Vas 17, 2015 16:55

     Sveiki,
     Remiantis aviacijos saugumo darbuotojų pateiktais duomenimis šiuos daiktus galima gabenti.
     Daugiau informacijos galite rasti čia.
     Oro uosto patikroje visada veikia žmogiškasis faktorius. Mes negalime komentuoti oro uosto darbuotojų veiksmų, nes nesame oro uostas.

 12. Atsakyti Irena Spa 3, 2014 19:57

  Sveiki,
  Noriu paklausti, ar rankiniame bagaze galiu veztis grybus(prisirinkau voveraiciu) 5kg? Jie ne greitai gendantys. Vezu juos sau, ne pardavimui.

 13. Atsakyti Elvyra Spa 3, 2014 14:06

  skrisiu į Londoną, ar galima vežtis rankiniam bagaže daugiau cigarečių nei 800vnt, jeigu kitokių tabako gaminių ar pačio tabako nebus

 14. Atsakyti Ausra Spa 1, 2014 22:20

  Sveiki,
  skrendu i Anglija. Ar galiu rankiniame bagaze vezti rukytus mesos gaminius ir kiek? Aciu

 15. Atsakyti Keleivis Rgs 19, 2014 15:16

  Sveiki, skrendu su Wizzair iš Vilniaus į Lutoną, kiek galiu pasiimti duty free cigarečių į registruotą bagažą?

 16. Atsakyti gabriele Rgs 18, 2014 11:35

  Sveiki nusipirkau tam skirtus tuscius skysciui butelius po 50ml ir 100ml ir jei i juos isipilciau duso zele, sampuna, ir plauku alieju, ar nebus blogai?

  • Atsakyti Milda Rgs 18, 2014 11:46

   Sveiki,
   Problemų kilti neturėtų.

  • Atsakyti gabriele Rgs 18, 2014 15:02

   Dar noreciau paklausti, o jei parduotuveje nusipirkus priemones duso zele, sampuna ar kt. po 50ml ar 100ml(nepermatomi) ar butina perpilti i permatomus buteliukus?Ir dar del dezodoranto ar tinka plakonelyje?

   • Atsakyti Milda Rgs 18, 2014 15:12

    Jei pakuotės kiekis neviršija 100 ml – perpilti nebūtina, galite gabenti originaliose pakuotėse.

   • Atsakyti Indrė Spa 22, 2015 18:26

    Sveiki, skrendu į Belfast Šiaurės Airiją. Kiek galiu vežtis cigarečių rankiniame bagaže? Ačiū už atsakymą 🙂

    • Atsakyti Kilti.lt Spa 23, 2015 10:44

     Sveiki,
     Į Jungtinę Karalystę galite gabenti:
     ✔ 800 vnt. cigarečių;
     ✔ 400 vnt. cigarilių;
     ✔ 200 vnt. cigarų;
     ✔ 1 kg tabako.

 17. Atsakyti Deimantė Rgs 16, 2014 21:01

  Sveiki. Jeigu pas mane yra tušas, kreminė pudra ir šampūnas su balzamu ir dušo žėle, man viską reikia perpilti į 100ml indelius? Nes tušas, pudra mažesniame kiekyje. Dėkui už atsakymą.

  • Atsakyti Milda Rgs 17, 2014 08:16

   Sveiki,
   Jei išvardintus daiktus planuojate gabenti rankiniame bagaže – rekomenduojame neviršyti 100 ml skysčių talpos apribojimo.
   Jei tušas ir pudra neviršija 100 ml – galite gabenti pagal skysčiams taikomus apribojimus originaliose pakuotėse.

   • Atsakyti Simona Sau 22, 2015 10:10

    Sweiki, pirma karta su vyru skrisime lektuvu tik su rankiniu bagazu. Skaitant taisykles ne visur suprantu ar tai taikoma ir rankiniui bagazui. Skrisime i Norvegija (ryyge), tad noriu pasitikslint. Ar kiekvienas galime vestis po 1l alkoholio? Kaip suprantu visi skysciai (tusai, lupu blizgiai..) turi but maiseliuose, bet ar gali buti viename ar visi turi buti atskirai? Ir domina kokie tie nedideli kiekiai galimi vesti maisto? desra, sokoladai?o jei vesiu namini kumpi? ar jie visi ir turi buti kiekvienas atskirai supakuoti maiseliuose?o rankinis bagazas minimas iki 10 kg cia iskaiciuojamas ir lagamino svoris? Ir koki kieki galime kiekvienas cigareciu vestis?
    Pasieke norvegijos oro uosta vyksime i svedija, ar mums nebus kas nors konfiskuota?

 18. Atsakyti 50 ml Rgs 13, 2014 23:11

  Sveiki,
  Ar skrendant su Wizzair iš Italijos į Lietuvą ir vežantis 50 m kvepalų originalioje celofanuotoje pakuotėje rankiniai bagaže, reikės dar ją papildomai dėti į skysčiams skirtą užsegami krepšelį ar ne?

  • Atsakyti Milda Rgs 15, 2014 10:09

   Sveiki,
   Kvepalus gabenkite maišelyje kartu su kitais skysčiais.

   • Atsakyti esli Sau 10, 2016 22:05

    Milda, ką jūs šnekate, kokias iki 6 cm žirklutes galima gabenti rankiniame bagaže? Gal norėjot pasakyti 6 mm? Pabandykit, pamatysit. Ar žinot, kiek yra 6 cm.

 19. Atsakyti Olga Rgs 11, 2014 08:38

  Laba diena. Skrisim su wizzair į Gruziją, ar galime su savim vežtis kieto surio, rūkytos dešros, duonos? Ir kokiam bagaže, rankiniam ir registruotam? Ačiū.

 20. Atsakyti Saulius Rgs 8, 2014 21:11

  Planuojame i Anglija keliauti, skutimosi peiliukai, muilas, skutimosi putos, , peilis sakute, kokie nors indai, ir drabuziai? dar norėjau paklausti, kai yra parašyta leidziama 10kg, ismatavimai parasyta ir *2 vnt, tai reiskia 20kg galiu veztis?

 21. Atsakyti Saulius Rgs 7, 2014 00:06

  sveiki, skrendu su wizzair, ka galima gabenti rankiniame bagaze?

 22. Atsakyti Janina Rgs 1, 2014 14:29

  Laba diena,
  Vykstu su Wizair oro linijų lėktuvu į Larnaką. Wizair puslapyje nurodyta didelio salono bagažo kaina, o Wizair DUK- uose nurodyta, kad didelis salono bagažas nemokamas. Kaip yra iš tikrųjų?

 23. Atsakyti alius Rgp 31, 2014 11:46

  skrisiu i norvegija po operacijos kojoj yea metaline plokstele kokios pazymos reikia

 24. Atsakyti Saulija Rgp 27, 2014 15:49

  laba diena, dar kartą bandau klausti: kokie skysčiams skirtų maiselių išmatavimai? noriu įsigyti iš anksto, ne aerouoste. Ar galima naudoti bet kokio dydžio su užsegimu maišelį?Manikiūro žirklutės gali būti rankiniame bagaže?

  • Atsakyti Milda Rgp 27, 2014 16:09

   Sveiki,
   Skysčių gabenimo maišelio išmatavimams taikomas reikalavimas – 1 litro maišeliai. Maišeliai turi būti užsegami. Manikiūrines žirklutes galite gabenti rankiniame bagaže jei ašmenų ilgis neviršija 6 cm.

 25. Atsakyti Viktoras Rgp 27, 2014 10:23

  Sveiki, skrendu i Vokietija, kiek galima pasiimt su savim cigareciu ir i kuri bagaza jas reikia, galima deti, salono ar registruota ?. O kaip del elektroniniu cigareciu vezant asmeniniui naudojimui?. Ar tai ir priskiriama tabako gaminiams?. Du komplektai butu. Ar galima tureti prie saves, t..y kisenese ar salono bagaze?

  • Atsakyti Milda Rgp 27, 2014 12:16

   Sveiki,
   Cigaretes galite gabenti registruotame ir rankiniame bagaže. El. cigarečių gabenimo kiekiui apribojimai nepateikiami. Kadangi el. cigaretėse yra skysčio – jos turi būti gabenamos pagal skysčiams taikomus reikalavimus.

   • Atsakyti Viktoras Rgp 27, 2014 12:53

    O kiek vienetu cigareciu galima veztis i Vokietija? Aciu.

    • Atsakyti Milda Rgp 27, 2014 13:43

     Nuo 2014.01.01 į Vokietiją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio.

    • Atsakyti Elena Lap 6, 2015 11:19

     Sveiki, ar galima rankinaime bagaze vezti kraujospudzio matavimo aparata? Garbaus amziaus keleivis vaziuoja i Italija.

 26. Atsakyti Saulija Rgp 26, 2014 09:20

  laba diena,
  ar galima rankiniame bagaže vežtis manikiūro įrankius?
  Kokių išmatavimų turi būti maišelis, į kurį privaloma sudėti indelius su skysčiais?

  • Atsakyti Milda Rgp 26, 2014 09:23

   Sveiki,
   Manikiūro įrankius galite gabenti. Manikiūro reikmenų ašmenų ilgis negali viršyti 6 cm. Specialius maišelius skysčiams galite įsigyti oro uoste.

 27. Atsakyti jolita Rgp 4, 2014 20:23

  Laba diena,
  Rašėte, kad prieskonius gabenti galima tik nedideliais kiekiais.. . Skrendant į Angliją su Ryanair registruotame bagaže, 11-os skirtingų rūšių po 5 pakelius prieskonių skaitoma jau dideliu kiekiu ar dar galimas toks kiekis?
  Ačiū

 28. Atsakyti DANGUOLE Lie 31, 2014 07:46

  SVEIKI,skrendame su Norwegian kompanijos lektuvu is Rygos i Danija,kokius maisto produktus galima vestis,ar butini pirkimo cekiai?,aciu

 29. Atsakyti Jolita Lie 28, 2014 20:13

  Sveiki, ar galiu rankiniame bagaže vežtis automobilio detalę?

 30. Atsakyti vi Lie 26, 2014 17:55

  Ar galima rankiniame bagaže turėti plaukų tiesintuvą?

 31. Atsakyti aida Lie 18, 2014 18:41

  Skrendu Wizzair lėktuvu į Vokietiją. Ar rankiniame bagaže galiu vežtis 0,5 l stiklainį namuose konservuotos mėsos?

 32. Atsakyti Julius Lie 17, 2014 22:24

  Registruotam bagaze yra koks limitas skysciams?ir ar yra limitas turiui?

  • Atsakyti Milda Lie 18, 2014 09:33

   Sveiki,
   Registruotame bagaže limitas skysčių gabenimui ir tūriui nėra taikomas. Limitas taikomas alkoholiui.

 33. Atsakyti Mangridas Lie 17, 2014 19:48

  Sveiki skrisiu su wizzair is Vilniaus i Londona,
  Užsisakiau tik vieną didelį rankinį bagažą, ar galiu oro uoste įsigytas prekes (alkoholį, kvepalus ar pan.) gabenti atskirame maišelyje jeigu į rankinį bagaža jau daugiau daiktų nebetelpa?

 34. Atsakyti Vida Lie 16, 2014 22:07

  sveiki
  1.ar 4m. vaikas gali tureti su savimi maza ,rankini bagaza + 1l.skyscio.
  2.jei as turiu jau rankiniame bagaze 1l.skyscio,tai jau nebegaliu isigyti skysciu oro uosto parduotuveje,papildomai?
  3.ar turiu kiekviena krema,tusa pakuoti i atskira maiseli?
  4.nemokamo rankinio bagazo mazo ilgis 32,plotis 25,aukstis 42?

  aciu

  • Atsakyti Milda Lie 17, 2014 08:17

   Sveiki,
   1. 4 metų vaikui priklauso rankinis bagažas. 1 litro skystį galite įsigyti duty free parduotuvėse ir gabenti rankiniame bagaže. Asmenys iki 18 m. Alkoholio gabenti negali.
   2. Skysčių negalite gabenti daugiau 1 l, kurį turi sudaryti ne daugiau kaip 10 vnt. po 100 ml pakuotės. Visos skysčių pakuotės turi būti supakuotos užsegamame permatomame krepšelyje. Vienas krepšelis – vienam keleiviui (tokius maišelius galite įsigyti oro uostuose). Jei norite gabenti skysčių virš 100 ml pakuotėse – galite juos įsigyti duty free parduotuvėse arba galite gabenti registruotame bagaže.
   3. Tušas, kremas – priskiriami skysčiams. Privalote juos gabenti pagal skysčiams taikomus reikalavimus.
   4. Nesvarbu pateikiamos bendros normos. Svarbu jos Jūsų bagažas tilptų į patikros dėžę, kurios matmenys 42x32x25 cm.

   • Atsakyti Rita Lie 23, 2014 23:32

    Sveiki,
    Keliauju su Wizzair i Londona, turiu tik rankini bagaza. Kiek zinau, skysciai turi nevirsyti 100ml ribos, taciau iskilo klausimas – kiek tokiu pakuociu po 100ml gali buti? Ar kartu sudejus turetu buti nedaugiau negu 1l? (Vezu kosmetikos priemones) . Dekui uz atsakyma.

  • Atsakyti Jura Bir 1, 2015 07:12

   su manim is JAV su aeroflotu per Maskva i Vilniu skrenda 9 metu dukra.Ar i jos lagamina galiu deti alkoholi.Noriu atsivezti 3 butelius stipresnio gerimo
   Ar galiu su savimi veztis ilga nesusilankstoma sketi,deja jis netelpa i lagamina,ar galiu ji isinesti i lektuva.

   Ar galiu is Lietuvos i JAV parsivezti svieziu ir dziovintu grybu.Koks leistinas kiekis?
   Koks alkoholio leistinas kiekis ?
   Ar galiu vakuminiame ipakavime atsivezti rukytos mesos ir rukytos zuvies?
   Aciu

   • Atsakyti Milda Bir 1, 2015 10:07

    Sveiki,
    Nepilnamečiai alkoholio gabenti negali.
    Keliaudami su aviakompanija Aeroflot galite gabenti skėtį orlaivio salone.
    Į JAV negalima vežtis mėsos, vaisių, daržovių, žemės produktų, sėklų ir iš jų pagamintų gaminių. Galite įsivežti duoną ir tam tikrus sūrius. Prieskoniai, actas, aliejus, supakuoti prieskoniai, medus, kava ir arbata yra priimtini. Norint įsivežti sąraše nepažymėto maisto į JAV, reikia teirautis maisto ir vaistų kontrolės departamento.
    Į JAV galite gabenti iki 1 l alkoholinio gėrimo (vyresniems nei 21 m. amžiaus keleiviams).

 35. Atsakyti egle Lie 16, 2014 16:32

  sveiki. suprantu kad i uk galima veztis iki 4 bloku cigareciu, bet ar jos gali buti rankiniame bagaze? neturesiu registruoto..

 36. Atsakyti Vida Lie 15, 2014 10:22

  sveiki

  koks svoris rankinio bagazo ,nesant i lektuva,turi buti?

  aciu

  • Atsakyti Milda Lie 15, 2014 13:33

   Sveiki,
   Su kokia aviakompanija keliaujate?

   • Atsakyti Gitana Vas 18, 2015 10:15

    Norėjau paklausti kiek galima vežtis cigarečių ir tabokos skrendant į Daniją. Taip pat alkoholio?

    • Atsakyti Milda Vas 18, 2015 10:48

     Sveiki,
     Į Daniją galite gabenti:
     >800 cigarečių;
     >400 cigarilių;
     >200 cigarų;
     >1 kg tabako;
     >10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
     >20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
     >90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
     >110 l alaus.

 37. Atsakyti Vida Lie 15, 2014 10:20

  sveiki

  pirma karta skrysime I Norvegiją.Turesime po rankini bagaza.Vadinasi kiekvienas keleivis gali tik 1l. skyscio tureti?Net mano 4 metu sūnus?
  skrendame su WIZZAIR linija.
  aciu

  • Atsakyti Milda Lie 15, 2014 13:35

   Sveiki,
   Taip supratote teisingai. Skysčių negalite gabenti daugiau 1 l, kurį turi sudaryti ne daugiau kaip 10 vnt. po 100 ml pakuotės. Visos skysčių pakuotės turi būti supakuotos užsegamame permatomame krepšelyje. Vienas krepšelis – vienam keleiviui (tokius maišelius galite įsigyti oro uostuose).

   • Atsakyti Laima Bal 30, 2015 08:40

    Taip pat noriu paklausti kiek skrendant su wizzair į Norvegiją rankiniame bagaže galima vežtis pvz: riešutų, saldainių? Taip pat ar galima vežti plaukų laką ir ar jis įeina prie skysčių?

    • Atsakyti Milda Bal 30, 2015 09:28

     Saldainiams ir riešutams nėra nustatytas maksimalus leistinas gabenti kiekis.
     Plaukų lakas priskiriamas skysčiams.

  • Atsakyti RIMA Spa 7, 2014 13:55

   laba diena,noriu paklausti kiek alkoholio galima neštis rankiniame bagaže,skrendant i olandiją iš Rygos su wizzair,kokios talpos ir kiek vnt
   ačiū

   • Atsakyti Milda Spa 7, 2014 14:13

    Sveiki,
    Alkoholio pirkto duty free parduotuvėse galite gabenti ne daugiau kaip:
    >10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
    >20 l spirituoto vyno (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
    >90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
    >110 l alaus.

  • Atsakyti Sigitas Lap 5, 2014 16:25

   Ar galima vežtis skustukus ? Skrendant su Raynair ?

   • Atsakyti Milda Lap 5, 2014 17:00

    Sveiki,
    Vienkartinius peiliukus, kurių ašmenys nesiekia 6 cm ir yra apsaugoti galite gabenti rankiniame bagaže.

  • Atsakyti Jovita Vas 16, 2015 18:31

   Laba diena,

   Noriu pasiteirauti kiek cigarečių blokų galiu gabenti su savimi užsakius didelį orlaivio salono bagažą ir 2 bagažus. Skrendu į Norvegija. Ačiū už atsakymą.

   • Atsakyti Milda Vas 17, 2015 16:39

    Sveiki,
    Į Norvegiją 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

 38. Atsakyti Inesa Lie 15, 2014 01:26

  Sveiki, keliausiu is Paryziaus i Vilniu su wizz air, koks leistinas alkoholio kiekis registruotame bagaze ?
  Dekui.

  • Atsakyti Milda Lie 15, 2014 13:33

   Sveiki,
   Galite gabenti:
   10 l stipriųjų gėrimų;
   20 l spirituoto vyno (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
   110 l alaus.

 39. Atsakyti Eugenija Lie 12, 2014 21:17

  Koks svoris neregistruotame bagaze, ryt skrendu į Norvegiją dabar sveria 10,5 kg Ačiū.

  • Atsakyti Milda Lie 14, 2014 14:31

   Sveiki,
   Su kokia aviakompanija planuojate keliauti?

   • Atsakyti irena Rgp 25, 2014 09:41

    Labas rytas,sergu diabetu geriu tabletes ir leidziu insulina ,aukstas kraujospudis- geriu i diena 4 tabletes ,vartoju skydliaukes harmonus mazinancius vaistus.Vykstu i svecius Vokietijon 3men.ar juos reikia deklaruoti ar uzteks komoensuojamu vaistu knygeles.man virs 70m.Aciu,dekoju uz informacija

    • Atsakyti Milda Rgp 25, 2014 10:07

     Sveiki,
     Būtinas receptas gabenant receptinius vaistus bei gydytojo pažyma, kadangi gabensite didelį kiekį vaistų, jog gabenami vaistai Jums būtini.

    • Atsakyti gedas Rgp 26, 2014 15:26

     sveiki
     kiek galima vestis registruotam bagaze stipraus alkoholio ir cigareciu i uk

     • Atsakyti Milda Rgp 26, 2014 15:29

      Sveiki,
      Galite gabenti:
      800 cigarečių;
      400 cigarilių;
      200 cigarų;
      1 kg tabako;
      10 l stipriųjų gėrimų;
      20 l spirituoto vyno (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
      90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
      110 l alaus.
      Daugiau informacijos galite rasti čia.

   • Atsakyti Daiva Sau 20, 2015 11:04

    „Maistas turi būti supakuotas sandariose pakuotese“.Ar tai specialiosiuos pakuotes,ar tiesiog maišeliai arba plastikinės dėžutės.Vešiu i Anglija vytintos ir mesos ir keptą antytę

    • Atsakyti Milda Sau 20, 2015 12:48

     Sveiki,
     Pagal aviacijos saugumo tarnybos suteiktus duomenis mėsos produktus rekomenduojame gabenti supakuotus vakuume.

    • Atsakyti Arnas Bir 27, 2015 22:42

     Sveiki, ar galima skrendant į Turkiją su Small Planet Airlines rankiniame bagaže vežtis virbalus ir siūlus?

     • Atsakyti Milda Lie 1, 2015 10:12

      Sveiki,
      Virbalus rekomenduojame gabenti tik registruotame bagaže. Siūlus galite gabenti rankiniame bagaže.

  • Atsakyti Vidmantas Bir 15, 2015 11:26

   Sveiki,
   su Ryanair skrendam į D. Britaniją, paskui į Prancūziją. Ar galima rankiniame bagaže vežti šiaurietiško ėjimo lazdas? Jos teleskopinės, išrenkamos į dvi atskiras dalis, kurios telpą į nustatyto dydžio rankinį bagažą. Ačiū

   • Atsakyti Milda Bir 15, 2015 12:16

    Sveiki,
    Jei Jūsų gabenamo daikto aštriosios dalies ilgis neviršija 6 cm ir telpa rankiniame bagaže – problemų kilti neturėtų.

 40. Atsakyti Vika Lie 9, 2014 23:54

  Sveiki.skrisiu su ryanair i Angliją. ar galima vežtis kontaceptines tabletes be pakuotės ir jau pradėtas vartoti?Recepto jau nebeturiu,palikau vaistinėje. Ačiū.

 41. Atsakyti Rasa Lie 5, 2014 17:28

  Sveiki.
  Skrisiu is Norvegijos i Lietuva. Kiek galiu paimti kontaktinem linzem skiscio kuomet viename buteliukyje yra 10 mil. Imsiu tik rankini bagaza.

 42. Atsakyti Nina Lie 3, 2014 21:31

  sveiki,skrendu i Siaures Airija is Rygos,kiek galiu vestis cigareciu?Pati rukau.

  • Atsakyti Milda Lie 4, 2014 09:15

   Sveiki,
   Į Airiją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių).

 43. Atsakyti rima Lie 2, 2014 21:40

  Sveiki . Noriu pasiteirauti ar skrendant ryaneiru i didziaja britanija atostogauti galiu veztis sigareciu ?Pati rukau . Jei taip , tai kiek ? Dekoju .

 44. Atsakyti Beatrice Lie 2, 2014 09:17

  Laba diena, skrisiu su Ryanair i Italija. Sakykite, jei vezuosi ivairias higienos priemones priskiriamas skysciams, bet jos yra pvz. 50 ml, 75 ml talpose, tai ar gali ju buti daugiau nei 10 vnt. kaip nurodyta taisyklese, jei nesudaro 1 l? Taip pat noreciau suzinoti ar akiu lasai, taip pat lesiai ipakuoti savo originalioje pakuoteje (skystyje), yra priskiriama prie skysciu?

  • Atsakyti Milda Lie 2, 2014 09:38

   Sveiki,
   Skysčių negalite gabenti daugiau 1 litro, kurį turi sudaryti ne daugiau kaip 10 vnt. po 100 ml. pakuotės. Visos skysčių pakuotės turi būti supakuotos užsegamame permatomame krepšelyje. Vienas krepšelis – vienam keleiviui (tokius maišelius galite nusipirkti oro uostuose).
   Akių lašai, kontaktiniai lęšiai – skystis.

   • Atsakyti Beatrice Lie 2, 2014 10:02

    Taip, bet man neaisku, jei pvz. akiu lasai pakuote yra 5ml, tai cia skaitosi kaip vienas vienetas, ir dar galiu pasiimti dar tik + 9 vienetus? Taip pat pvz. kontaktiniai lesiai ipakuoti skystyje, tai irgi skaitosi kaip vienetas, tai jie irgi ieina i ta 10 vienetu skaiciu nepriklausomai nuo turio? Aciu uz pagalba!

    • Atsakyti Milda Lie 2, 2014 10:44

     1 pakuotė – 1 vienetas. Tūris ir pakuočių skaičius ypač svarbūs – negalite viršyti nustatytų reikalavimų.

     • Atsakyti Ugne Sau 13, 2015 19:26

      Sveiki, ar galima vezti automobiliu detales? Konkreciai tai yra kuro siurblys. Skrydis su wizzair is Vilniaus i Kipra?

     • Atsakyti Milda Sau 14, 2015 09:09

      Sveiki,
      Jei detalės naudotos – draudžiama gabenti lėktuvu. Jei detalė visiškai nauja, nenaudota – neturėtų kilti problemų.

     • Atsakyti bronius Lap 7, 2015 19:34

      Sveiki. pazystami skrenda is Varsuvos i Tailanda. Noretume per juos nusiusti 2 butelius 0,7 litro lietuvisku alkogoliniu gerimu dukrai su zentu. Ar reikia gerimus kazkur prpylt ir ar gerimus atiduoti i bagaza,ar vezti su savim?Aciu.

     • Atsakyti Kilti.lt Lap 10, 2015 12:54

      Sveiki,
      Prašome patikslinti tikslų Jūsų kelionės maršrutą ir persėdimus.

   • Atsakyti Renata Vas 6, 2015 22:34

    Sveiki,
    Kokia nedeklaruojama pinigu suma galima veztis renkiniame bagaze (UK – Lietuva). Aciu

    • Atsakyti Milda Vas 9, 2015 11:02

     Sveiki,
     Leidžiama maksimali nedeklaruotina pinigų suma vykstant į/iš ES šalių – 9999 eurų (arba šia sumą atitinkanti suma kita valiuta).

  • Atsakyti Inga Spa 13, 2014 10:39

   Sveiki, keliausime Wizzair oro linijomis į Didžiąją Britaniją. Su mumis skris vienerių metų kūdikis. Skrydis bus vėlyvas, todėl skrydžio metu vaikas turėtų gerti mišinuką iš buteliuko. Buteliuko talpa 240 ml. Jį galime gabentis tuščią? o mišinuką pasigaminti lėktuve?

 45. Atsakyti Jelena Lie 1, 2014 15:48

  Sveiki,
  Išskrendu su Ryanair į Didžiąją Britaniją. Norėjau paklausti ar galiu vežtis rankiniame bagaže bloką baltarusiškų cigarečių (200 vnt.) ir kartu bloką lietuviškų cigarečių (200 vnt.)

  • Atsakyti Milda Lie 1, 2014 16:05

   Sveiki,
   Galite gabenti baltarusiškas cigaretes turėdami įsigijimą patvirtinantį dokumentą. Galite gabenti arba baltarusiškas cigaretes arba Lietuviškas. Abiejų – negalite.

 46. Atsakyti Trucembido Bir 30, 2014 12:06

  Sveiki,
  Išskrendu su Ryanair į Didžiąją Britaniją. Norėjau paklausti koks yra leistinas stipriojo alkoholio kiekis rankiniame bagaže? Taip pat, ar galima rankiniame bagaže vežtis skutimosi peiliukus?

  • Atsakyti Milda Bir 30, 2014 12:23

   Sveiki,
   Akloholio gabenimas į Jungtinę Karalystę:
   >10 l stipriųjų gėrimų;
   >20 l spirituoto vyno (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   >90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
   >110 l alaus.

   Skutimosi peiliukus iki 6 cm ilgio ašmenimis apsaugotais galite gabenti.

 47. Atsakyti Makiukas Bir 25, 2014 22:52

  Sveiki. Noriu paklausti, o kaip del prieskoniu gabenimo rankiniame bagaze i Norvegija su wizzair? Kokie kiekiai galimi (jei galimi), kaip su ipakavimu? Ir dar, ar galima plauku dziovintuva gabentis?

 48. Atsakyti Skraidukas Bir 25, 2014 16:22

  Sveiki, tevai kita savaite skrenda i Anglija. Jiems abiem pakeistas klubo sanarys. Ar butina pazyma is daktaro, nes gali but, kad nespes pault pas daktarus…

  • Atsakyti Milda Bir 25, 2014 16:24

   Sveiki,
   Pažyma arba nuotrauka yra būtina.

  • Atsakyti Alma Rgs 2, 2015 15:31

   Sveiki, norėjau paklausti,ar skrendant raynar avialinijomis mažasisi bagažas gali būti minkšta rankinė , pvz 37:37

   • Atsakyti Kilti.lt Rgs 2, 2015 15:39

    Sveiki,
    Keliaujant su pigių skydžių aviakompanija, 1 keleivis gali gabenti:
    1. rankinę (35x20x20 cm, svoris neribojamas);
    2. rankinį bagažą (55x40x20, svoris iki 10 kg).
    Jei manote, jog rankinę sutalpinsite į bagažo patikros dėžę – galite keliauti, jei netilps – teks gabenti kaip registruotą bagažą, už papildomą mokestį.

 49. Atsakyti Monika Bir 24, 2014 20:37

  laba diena norejau paklaust, ar registruotame bagaze galima veztis skysciu kurie virsija 100ml vienoje talpoje?

 50. Atsakyti Keileivis Bir 21, 2014 10:22

  Sveiki, noriu pasiteirauti ar rankiniame bagaže skrendant į Norvegiją galima vežtis alkoholinių gėrimų, jei taip tai koks kiekis vienam suaugusiam asmeniui?

  • Atsakyti Milda Bir 23, 2014 10:33

   Sveiki,
   Alkoholio gabenimas į Norvegiją:
   >1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
   >2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %.
   Daugiau informacijos ieškokite čia.

   • Atsakyti Roberta Lie 15, 2014 20:58

    Sveiki, ar oro uoste nusipirktos prekes turi tilpti i rankini bagaza ar galima nestis atskirai?

    • Atsakyti Milda Lie 16, 2014 09:17

     Sveiki,
     Rekomenduojame, jog Jūsų prekės tilptų Jūsų bagaže.

     • Atsakyti Žana Sau 25, 2017 16:17

      Sveiki,norėjau pasiteirauti ar galima vykstant Wizzair į Daniją vežtis Rafaelo saldainius,varškę,rūkytą dešrą,vanilinio cukraus ir vaistus Nimesil rankiniame bagaže? ačiū

     • Atsakyti Renata | Kilti.lt Sau 25, 2017 18:57

      Žana, skrendant į Daniją rankiniame bagaže galite drąsiai turėti Jūsų nurodytų produktų tokį kiekį, kuris atitiktų asmeniniam naudojimui skirtus kiekius. Jeigu vaistai yra receptiniai, būtina kartu turėti ir jų receptą.

1 2 3 38

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!