Bagažo turinio taisyklės 3 583

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Šį sąrašą sudaro daiktai ir medžiagos, kurios griežtai draudžiamos gabenti, siekiant pasirūpinti žmonių saugumu, arba leidžiamos gabenti su išlygomis.

Daiktai neskraidinami, jei:

✘ gali kelti pavojų orlaiviui, juo vykstantiems asmenims ar skrendančiųjų asmenų nuosavybei;
✘ gabenami daiktai gali būti suniokoti kelionės metu;
✘ gabenamas bagažas netinkamai supakuotas;
✘ gabenami daiktai draudžiami įvežti įstatymais, galiojančiais šalyje, iš kurios, per kurią ar į kurią vykstama;
✘ daiktų negalima skraidinti dėl išmatavimų, svorio ar kt.;
✘ gabenami daiktai gali sukelti nepatogumų arba gali būti atgrasūs kitiems keleiviams.

Griežtai draudžiama skraidinti:

✘ šaunamuosius ginklus, amuniciją ir sprogmenis, įskaitant medžioklinius arba sportinius ginklus;
✘ bet kokius daiktus arba medžiagas, atrodančius, kaip šaunamieji ginklai, amunicija ar sprogmenys;
✘ degiąsias medžiagas (išskyrus: alkoholinius gėrimus, plaukų laką, kvepalus, odekoloną);
✘ radioaktyviąsias medžiagas;
✘ suskystintąsias dujas (išskyrus: CO2, naudojamą dirbtinėms galūnėms judinti; tarą, kurioje yra degiųjų dujų, naudojamų pripučiamosiose gelbėjimo liemenėse);
✘ nuodingąsias arba užkrečiamąsias medžiagas;
✘ ėsdinančias medžiagas (išskyrus: termometruose, barometruose, neįgaliųjų vežimėlių akumuliatoriuose esantį gyvsidabrį);
✘ lagaminus, kuriuose įrengti signalizacijos įtaisai, ličio akumuliatorius arba pirotechnines medžiagas;
✘ daiktus, keliančius pavojų lėktuve esančių asmenų saugai, nuosavybei, gyvybei, sveikatai ar fizinei neliečiamybei;
✘ medžiagas, draudžiamas pagal šalių, per kurių teritoriją gabenamas bagažas, įstatymus ir reglamentus;
✘ daiktus, kurių negalima skraidinti dėl svorio, dydžio ar bet kokių kitų neįprastų savybių;
✘ žmogaus palaikus;
✘ daiktus, nurodytus Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (TCAO) Saugaus pavojingų krovinių gabenimo oru techninėse instrukcijose ir Tarptautinės oro transporto asociacijos (TOTA) Pavojingų krovinių gabenimo reglamentuose.

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

✔ visi skysčiai turi būti ne didesnėse nei 100 ml talpose;
✔ visas, 100 ml neviršijančias talpas, reikia sudėti į vieną permatomą, pakartotinai uždaromą 1 litro talpos plastikinį maišelį;
✔ bendras skysčių tūris neturi viršyti 1 l.

Šie reikalavimai negalioja skysčiams, kuriuos įsigijote „Duty Free“ parduotuvėse po patikros.
Šios taisyklės galioja visuose ES ir Norvegijos, Islandijos bei Šveicarijos oro uostuose.

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

Visus minėtus produktus galite gabenti rankiniame ir registruotame bagaže. Svarbu, jog visi produktai būtų supakuoti sandariose originaliose pakuotėse.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

✔ 800 vnt. cigarečių;
✔ 400 vnt. cigarilių;
✔ 200 vnt. cigarų;
✔ 1 kg tabako;

ir

✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
✔ 110 l alaus.

IŠIMTIS: į Airiją, Vokietiją, Austriją, Kroatiją, Daniją, Italiją, Slovėniją ir Švediją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Keliaujant po ES šalis, perkamų ar vežamų daiktų kiekis neribojamas, jei tie daiktai skirti naudoti asmeniškai, o ne parduoti, PVM ir muito mokesčiai yra įskaičiuojami į kainą, ir kitoje ES šalyje jokių mokesčių mokėti nebereikia.

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Vežant rankiniame bagaže vaistai privalo būti originalioje pakuotėje.
 • Gabenant receptinius vaistus rankiniame bagaže turėkite receptą arba jo kopiją. Vaistų negalima vežtis daugiau, negu nurodyta recepte. Galioja tik jūsų vardu išrašytas receptas. Įsitikinkite, kad recepte ir jūsų biliete nurodytas vardas ir pavardė yra tokie pat.
 • Geliai, leidžiami vaistai turi būti supakuoti į skysčiams skirtą maišelį, jie privalo būti originaliose pakuotėse.
 • Jeigu sergate diabetu, insuliną galima gabenti ir rankiniame bagaže, tačiau prieš saugumo patikrą jį reikia išimti iš rankinio bagažo ir deklaruoti atskirai. Kadangi tai medicininės paskirties skystis, jis neskaičiuojamas į bendrą skysčių apribojimą. Dokumentas apie jums paskirtą gydymą insulinu privalomas (jei neturite pažymos, galite turėti su savimi vaistų pasą – jo užteks).
 • Turint problemų su astma, galima gabenti inhaliatorių. Tik jį turite deklaruoti patikros skyriuje. Būtina su savimi turėti gydytojo pažymą, kad jums ši priemonė yra būtina.
 • Turėdami didelį kiekį vaistų galite sukelti įtarimą.
 • Jei vaistai yra kompensuojami, turėkite kompensuojamųjų vaistų pasą.
 • Be gydytojo recepto (arba jo kopijos) negalima per sieną vežtis vaistų, kurių sudėtyje yra narkotinių arba psichotropinių medžiagų.
 • Jeigu turite medicininį protezą, būtina su savimi turėti gydytojo pažymą apie jo buvimą jūsų kūne.
 • Galima gabenti ne daugiau kaip 5 vienos rūšies nereceptinių vaistų pakuotes.

Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Kilus papildomiems klausimams, tikslios informacijos teiraukitės Vilniaus oro uosto muitinėje tel. 8 5 233 0317.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Galima. Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė.

Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje. Žvejybos įranga turi būti tinkamai supakuota į patikimą krepšį, kuris apsaugotų kitus krovinius nuo žalos.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Dviračiai gali būti vežami tik su sąlyga, kad jie yra įpakuoti į specialius dviračių kelioninius maišus arba nailoninius maišus, ratai ir pedalai turi būti nuimti, o rankenos pasuktos paraleliai. Jie gali būti skraidinami ir supakuoti kartono dėžėse, prieš tai išleidus orą iš padangų.

Slidžių/snieglenčių gabenimas:

Slidžių/snieglenčių gabenimo krepšyje gali būti gabenami tik susijusi su slidinėjimu/snieglentėmis įranga (batai, slidžių pora/snieglentė). Slidės/snieglentė gali būti gabenamos tik registruoto bagažo skyriuje, supakuotos patikimuose krepšiuose.

Nardymo įrangos gabenimas:

Nardymo įranga skraidinama tik išleidus orą iš nardymui skirtų oro balionų, išėmus maitinimo šaltinį arba elektros lemputę ir užfiksavus jungiklį padėtyje „IŠJUNGTA“.
Vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė.

Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių gabenimas:

Banglenčių įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

3 583 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

 1. Atsakyti rasa Bal 14, 2016 23:04

  Sveiki, man iškilo toks klausimas, gal ir juokingas gali pasirodyti, bet kai nesu skridusi, nežinau. Draugė paprašė atvežti iš Lietuvos prezervatyvų, tai ar jie priskiriami skysčiams ir juos reikia sudėti į spec.maišelį ar galima vežtis paprastai rankiniame bagaže?

  • Atsakyti Kilti.lt Bal 15, 2016 10:00

   Sveiki,
   Prezervatyvai skysčiams nepriskiriami. Galite gabenti minėtus daiktus rankiniame bagaže įprastai.

 2. Atsakyti Mantas Bal 14, 2016 20:06

  Sveiki. Ar galima vežti kompiuterį (xbox) registruotam bagaže?

 3. Atsakyti Rima Bal 4, 2016 13:09

  Laba diena, ar galima gabenti sviezia mesa (vistiena, kiauliena) i Norvegija bagaze? jei taip, kokios gabenimo taisykles taikomos?

  • Atsakyti Kilti.lt Bal 4, 2016 13:49

   Sveiki,
   Į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos ir pieno produktų, sūrio. Šunų ir kačių ėdalas nėra įtrauktas į 10 kg limitą. Su savimi taip pat galite vežtis (asmeniniam naudojimui) iki 10 kg vaisių, uogų ir daržovių (išskyrus bulves). Tik vyresni nei 12 m. gali importuoti kitokio maisto nei mineralinis vanduo, šokoladas ir konditerijos gaminiai.

  • Atsakyti Erika Bal 10, 2016 16:05

   Sveiki, skrendu į Danija su wizzair norėjau paklausti ar 1l skysčių taisyklė galioja tik rankiniame bagaže? Ar registruotame bagaže galiu gabentis skysčių kiek man reikia ir ar juos reikia sudėti į užspaudžiamą maišelį?

   • Atsakyti Kilti.lt Bal 11, 2016 12:52

    Sveiki,
    Skysčių gabenimo taisyklės galioja rankiniame bagaže gabenamiems skysčiams. Registruotame bagaže galite gabenti įvairius skysčių kiekius, pakavimo būdas nėra reglamentuotas. Alkoholio gabenimo taisyklės, galioja pagal šalies nustatytus įstatymus.

 4. Atsakyti Ricardas Bal 3, 2016 21:55

  Sveiki, ar i rankini bagaza galima isideti tokias svarstykles su kabliu?:

  http://www.puccini.pl/images/uploads/WB04_(2).jpg

  • Atsakyti Kilti.lt Bal 4, 2016 10:51

   Sveiki,
   Deja, Jūsų nurodyta nuoroda neveikia. Jei svarstyklėse nėra aštrių daiktų, kurių ilgis neviršija 6 cm, problemų gabenant rankiniame bagaže kilti neturėtų.

   • Atsakyti Ricardas Bal 9, 2016 21:00

    jai galit nuoroda nukopijuokit su .jpg galune kuri nepasispaudzia kartu su nuoroda ir bus matoma koks tas kablys. Ar toks kablys ir turi buti ne ilgesnis nei 6cm nors yra islenktas?

 5. Atsakyti dainius Bal 3, 2016 21:05

  labas vakaras noriu paklaust ar galiu is rygos i dublina skrendat gabenti 4 blokus cigareciu

 6. Atsakyti Laura Bal 2, 2016 15:42

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaze tureti sugedusi telefona? sugedo keliones metu. Turesiu ir registruota bagaza, bet girdejau kad nuo balandzio 1 d. nebegalima gabenti ličio bateriju jame

 7. Atsakyti Laura Bal 1, 2016 01:05

  Sveiki,
  kiek alkoholiniu gerimu is Barselonos i Lietuva galima atsivezti?
  Ir kur ji ideti? I Rankini ar ne?

  • Atsakyti Kilti.lt Bal 1, 2016 12:36

   Sveiki,
   Į Lietuvą pilnamečiai asmenys gali gabenti:
   ✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
   ✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   ✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
   ✔ 110 l alaus.

   Jei alkoholį įsigysite šalyje – galite gabenti tik registruotame bagaže.
   Duty Free parduotuvėse įsigytą alkoholį galite gabenti rankiniame bagaže.

 8. Atsakyti jurga Kov 29, 2016 10:24

  sweiki, ar wizair galima rankiniame bagaze gabentis elektrini dantu sepeteli?

 9. Atsakyti Tomas Kov 25, 2016 18:30

  Sveiki,

  planuoju skrydį su Wizzair iš Vokietijos į Lietuvą. Ar galima rankiniame bagaže tarp rūbų skraidintis laivo sraigtą (svoris apie 1,5 kg).

  Dėkoju už atsakymą

 10. Atsakyti Virginija Kov 25, 2016 18:07

  Sveiki,
  Skrendu su Ryanair i Anglijabagazas tik rankinis,ar galiu vezti sudytus ir rukytus lasinius,kiek ju galima vezti,kaip jie turi buti supakuoti,ir ar gali buti kosmetiniai kremai stikliniame indelyje? Aciu

 11. Atsakyti Virginija Kov 25, 2016 17:45

  Keliausiu tik su rankiniu bagazu,ir dar ar galiu veztis fena-sukas?

 12. Atsakyti Virginija Kov 24, 2016 22:42

  Sveiki,
  Skrendu su Ryanair i Anglija,ar galiu vezti sudytus ir rukytus lasinius,kiek ju galima vezti,kaip jie turi buti supakuoti,ir ar gali buti kosmetiniai kremai stikliniame indelyje?

 13. Atsakyti Aušrinė Kov 24, 2016 21:40

  Labas vakaras,
  norėjau pasiteirauti skrendant į Norvegiją ar galima rankiniame bagaže skraidinti adatą su siūlu?

  • Atsakyti Kilti.lt Kov 25, 2016 09:28

   Sveiki,
   Jei adatos ilgis neviršija 6 cm problemų kilti neturėtų. Siūlus galite gabenti rankiniame bagaže.

 14. Atsakyti Diana Kov 23, 2016 15:40

  Sveiki, skrendant iš Bulgarijos į Lietuvą per Stambulą, kiek galima vesti alkoholio.

  • Atsakyti Kilti.lt Kov 24, 2016 09:48

   Sveiki,
   Galite gabenti 1 litrą alkoholinių gėrimų (1 pakuotė) arba 2 pakuotes po 750 ml alkoholinių gėrimų, iki 60%.

 15. Atsakyti Ivona Kov 21, 2016 17:41

  Sveiki. Skrisime su 3mėn kūdikiu su wizzair kompanija į UK. Skraidinsime vežimą dviejų dalių : rėmą ir lopšį. Kaip supakuoti lopšį, kad jo neišpurvintu dedant į lėktuvą ? Ar galima skraidinti tas dalis atskirai ir ar jos nepasimes, nes kartu jos nelabai susideda. Ačiū už atsakymą.

 16. Atsakyti Erika Kov 8, 2016 10:42

  Sveiki,
  ar wizzair oro linijomis galiu iš Lietuvos į Prancūziją rankiniame bagaže gabenti rūkytos mėsos gaminių? ir koks yra maksimalus kiekis? ar yra kokių specifinių gabenimo reikalavimų?

  • Atsakyti Kilti.lt Kov 8, 2016 11:00

   Sveiki,
   Vakuume supakuotus mėsos gaminius gabenant rankiniame bagaže problemų kilti neturėtų. Leistinas kiekis nereglamentuojamas.

 17. Atsakyti Diana Kov 8, 2016 10:19

  Skrendam į Bulgarija per Stambulą, ir grystame taip pat per Stambulą, noriu pasiteirauti kiek galima vežtis alkoholio į Lietuvą. Alkoholį ar galima vežti registruotame bagaže

 18. Atsakyti gintas Kov 5, 2016 10:17

  sveiki. ar galima i bulgarija vestis rukytos mesos gaminiu

 19. Atsakyti Vilma Vas 29, 2016 17:33

  Laba diena noriu paklausti ar galima rankiniame bagaže vežti barzdaskutę.

 20. Atsakyti Ramunė Vas 29, 2016 13:35

  Ar galima vežtis šakoti jei pirksiu butike ir netilps i rankinį bagaža

  • Atsakyti Kilti.lt Kov 1, 2016 16:52

   Sveiki,
   Jeigu pirksite oro uoste – tai galite neštis šalia šakotį. Jeigu pirksite iš anksto, tai jūsų šakotis turi tilpti į rankinį bagažą.

 21. Atsakyti Svetlana Kazakeviciene Vas 27, 2016 14:49

  Sveiki, noriu pasiteirauti ar rankiniame bagaže skrendant is Norvegijos galima vežtis srudintuva(tosteri)?

 22. Atsakyti Irma Vas 25, 2016 18:12

  Sveiki,ar galima rankiniame Ryanair bagaže vežtis medinius mezgimo virbalus ir medinį nėrimo vašelį?

 23. Atsakyti Edta Vas 22, 2016 18:59

  Sveiki, ar galima vežti riešutus rankiniame ar registruotame bagaže (ir kiek galima?), skrendant iš Ukrainos į Lietuvą? Ačiū už atsakymą.

 24. Atsakyti Romka Vas 21, 2016 13:32

  Sveiki, norėjau paklausti ar 1l skysčių taisyklė galioja tik rankiniame bagaže? Ar registruotame bagaže galiu gabentis skysčių kiek man reikia ir ar juos reikia sudėti į užspaudžiamą maišelį? Ačiū už atsakymą.

  • Atsakyti Kilti.lt Vas 22, 2016 10:58

   Sveiki,
   Skysčių pakavimo apribojimai taikomi skysčius gabenant rankiniame bagaže. Registruotame bagaže skysčius galite gabenti įprastai.

 25. Atsakyti Juste Vas 9, 2016 21:01

  Laba diena,

  skrendu į Norvegiją. ar galima rankiniame bagaže vežti plaukų tiesintuvą?
  ačiū

 26. Atsakyti Aurimas Vas 6, 2016 23:34

  1) wizzair Ar gali nepilnameciai is duty free persivezti bloka cigareciu i norvegija?
  2) 18m. Gali veztis 40% brendzio? I norvegia wizzair

  • Atsakyti Kilti.lt Vas 8, 2016 16:17

   Sveiki,
   1. Nepilnamečiai tabako gaminių gabenti negali;
   2. Pilnamečiams asmenims iki 20 m. leistina gabenti alkoholinių gėrimų iki 22%.

 27. Atsakyti Gediminas Vas 6, 2016 19:03

  Sveiki žadu skristi į Gruziją kiek tabako ir alkoholio galima parsiskraidinti iš jos ?

  • Atsakyti Kilti.lt Vas 8, 2016 16:04

   Sveiki,
   Keliaujant iš Europos Sąjungai nepriklausančių šalių į Lietuvą galite gabenti:
   *200 vnt. cigarečių arba
   *100 vnt. cigarilių arba
   *50 vnt. cigarų arba
   <*250 vnt. tabako. taip pat: *1 litrą stipriųjų alkoholinių gėrimų (iki 60 %) arba *2 litrus alkoholinių gėrimų (iki 22%).

 28. Atsakyti as Vas 5, 2016 16:30

  Sveiki. Skrendame Vilnius -Roma kryptimi ir norime rankiniame bagaze veztis dvi vytintas desras, kurios yra supakuotas naudojant apsaugines dujas (t.y. originali parduotuves pakuote) Ar patikros metu tokia pakuote bus traktuojama kaip vakumine ?

 29. Atsakyti stasys Vas 4, 2016 23:02

  Sveiki,ar galima vezti rankiniame bagaze medos konservus?Raynair

 30. Atsakyti gudobele Vas 3, 2016 21:00

  sveiki.ar galima ideti rankini bagaza mazas elektrines vaflines keptuves

 31. Atsakyti Birutė Vas 2, 2016 07:42

  Skrendu į Italiją su Wizzar ir duty free norėčiau nusipirkti šakotį , kuris gali netilpti į rankinį bagažą ar galėčiau pirkti ar praleis į lėktuvą , rankinio bagažo išmatavimai nurodyti bilete 42*32*25

 32. Atsakyti Vas 1, 2016 09:47

  Sveiki, o jei rankiniam bagaže vežčiausi kosmetikos priemones supiltas į 50 ml taros buteliukus kurie yra permatomi be jokių aprašymu? ar nekiltu problemų? taip pat ir su registruotu bagažu?

 33. Atsakyti Sau 31, 2016 22:39

  Sveiki, ar registruotame bagaže (ne rankiniam). Galioja tokie pat skysčių gabenimo reikalavimai?

 34. Atsakyti Aurelija Sau 31, 2016 21:29

  Sveiki,
  skrendu į Norvegiją ir turėsiu tik rankinį bagažą ir noriu paklausti dėl maisto gabenimo. Yra parašytos griežtos taisyklės, ar jos taikomos ir rankinam bagažui? Ar rankiniam bagažui skiriamos kitos taisyklės.

 35. Atsakyti Ramune Sau 28, 2016 22:02

  Sveiki, ar galima rankiniam bagaže vežtis injekcinį tirpalą 0.5 ml užpildytame švirkšte (konkrečiai Avonex)? Ar užtenka kompensuojamų vaistų knygelės, ar būtina turėti dar kažkokius popierius iš gydytojo? Kokie patikros reikalavimai? Viena kelionė į Italiją su Ryanair, kita į Ameriką su SAS. Amerikos atveju gal geriau priduoti su bagažu?

  • Atsakyti Kilti.lt Sau 29, 2016 10:01

   Sveiki,
   Gabenant receptinius vaistus būtinas receptas. Jei vaistai skrydžio metu Jums nėra reikalingi – rekomenduojame juos gabenti registruotame bagaže.

 36. Atsakyti Tomas Antanavicius Sau 28, 2016 17:45

  Sveiki,planuoju veztis i Londona 5-6 pakuociu skirtingus Norvegiskus vitraminus,jie bus originaliuose pakuotese,pakuoti individualiomis pavienemis tabletemis,plius keleta nedideliu plastmasiniu buteliuku su zuvies taukais kapsulemis. Klausimas:ar galiu veztis rankiniame bagaze..,ypatingai zuvies taukus,kapsulemis?

 37. Atsakyti Elze Sau 28, 2016 00:53

  Sveiki,
  ar skrendant į Izraelį nereceptiniams vaistams (nuo galvos skausmo, virškinimo sutrikimo) galioja tos pačios taisyklės kaip ir ES?

 38. Atsakyti Lina Sau 27, 2016 13:12

  Registruotame.

 39. Atsakyti Lina Sau 25, 2016 12:16

  Sveiki,

  ar skrendant į Belgiją (Brussels Airlines) galima vežtis rūkytus mėsos gaminius?

  • Atsakyti Kilti.lt Sau 25, 2016 16:58

   Sveiki,
   Prašome patikslinti ar mėsos gaminius planuojate gabenti rankiniame ar registruotame bagaže.

 40. Atsakyti as Sau 21, 2016 18:51

  Labadiena.norejau paklausti.ka daryti jei lektuvo bilietas neryskiai atsispausdino?nesimato nei vardo nei datos nei skrydzio,tik bar kodas ryskus.ar gali tai but?

 41. Atsakyti Janina Sau 19, 2016 18:48

  Skrendu I Danija is Lietuvos, kiek suprantu, galiu gabentis 15 pakeliu cigareciu? jos gali buti rankiniame bagaze? nes registruoto neturesiu

 42. Atsakyti Regina Sau 18, 2016 19:27

  Ar galima is Lietuvos vezti zydincias gelytes mazame vazonelyje tiesioginiu skrydziu dovanu. jeigu taip – ar uzsandarinti i lagamina ar tiesiog – atskirai rankose? jei ne, ar galima nedidele puokste tureti su savimi?
  Skrydis su Ryanair’u Kaunas – Londonas

 43. Atsakyti Juozas Sau 18, 2016 10:48

  Ar galima rankiniame bagže su Ryanair į Londoną vežti medvaržčius 4-5 cm ilgio

 44. Atsakyti Meilė Sau 15, 2016 10:03

  Laba diena, domina, ar galima vežti varškę rankiniame bagaže. Ačiū

 45. Atsakyti Gina Sau 7, 2016 12:18

  Laba diena, skrendame į Bulgariją, per Larnaką (Kiprą), nusileisime Rumunijoje. Kiek ir kokio alkoholio galima gabentis vienam žmogui iš Lietuvos. Taip pat ar galima, jei taip, tai kiek galima vežtis saldainių, rūkytų gaminių, naminio tinginio 🙂 , pyrago? Ačiū.

  • Atsakyti Kilti.lt Sau 8, 2016 10:12

   Sveiki Gina,
   Galite įsivežti šiuos gėrimus:
   ✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
   ✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   ✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
   ✔ 110 l alaus.

   Saldainius, tinginį vežtis tikrai galite. Rūkyti gaminiai turėtų būti sandariai uždaryti arba vakumuoti.

 46. Atsakyti Dalia Gru 31, 2015 15:24

  Laba diena,
  Ar galiu registruotame bagaže vežti melchiorinius stalo įrankius (peilius, šakutes, šaukštus, šaukštelius – kiekvieno po 6 vnt.) ir vaistus (receptinius ir nereceptinius), skirtus man vartoti. Skrendu su Wizzair į Norvegiją.
  Dekoju
  Linksmų ir laimingų Naujųjų metų!!!

  • Atsakyti Kilti.lt Sau 4, 2016 16:34

   Sveiki,
   Stalo įrankius gabenant registruotame bagaže problemų kilti neturėtų.
   Vaistus galite gabenti. Receptiniams vaistams – būtinas receptas.

  • Atsakyti Bena Sau 22, 2016 10:45

   Laba diena,
   Skrisiu į JAV ar galima vežti senovinę varinę rankinę trintuvę,svoris apie 3kg.
   Jeigu galima kaip turėčiau įpakuoti.
   Ačiū.

 47. Atsakyti Anželika Gru 17, 2015 13:33

  Sveiki ar galima gabenti rankiniame bagaže kontraceptines tabletes vaistinėje jas perku be recepto. Skrendu wizzair kompanija į Voketija?

  • Atsakyti Kilti.lt Gru 17, 2015 14:05

   Sveiki,
   Jei vaistai receptiniai – receptas būtinas. Jei vaistai nereceptiniai – receptas nereikalingas.

 48. Atsakyti Jovita Gru 11, 2015 18:04

  Sveiki…gruodzio 14 skrendu is manchesterio su Ryanair ar galiu savo rankinuke tureti plauku tiesintuva ?

 49. Atsakyti Eva Gru 10, 2015 16:41

  Laba,
  Norėjau pasitikslinti, ar galima vežtis paprastus, puodelius? Iš kurių geriame (pvz.: kavą, arbatą)? Nes keli pažįstami sakė, kad molinių daiktų nelabai galima vežtis 🙁

 50. Atsakyti Via Gru 9, 2015 20:36

  Sveiki,ar galima veštis kontraceptines tabletes jei neturiu recepto?

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!