Bagažo turinio taisyklės 3 421

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Šį sąrašą sudaro daiktai ir medžiagos, kurios griežtai draudžiamos gabenti, siekiant pasirūpinti žmonių saugumu, arba leidžiamos gabenti su išlygomis.

Daiktai neskraidinami, jei:

✘ gali kelti pavojų orlaiviui, juo vykstantiems asmenims ar skrendančiųjų asmenų nuosavybei;
✘ gabenami daiktai gali būti suniokoti kelionės metu;
✘ gabenamas bagažas netinkamai supakuotas;
✘ gabenami daiktai draudžiami įvežti įstatymais, galiojančiais šalyje, iš kurios, per kurią ar į kurią vykstama;
✘ daiktų negalima skraidinti dėl išmatavimų, svorio ar kt.;
✘ gabenami daiktai gali sukelti nepatogumų arba gali būti atgrasūs kitiems keleiviams.

Griežtai draudžiama skraidinti:

✘ šaunamuosius ginklus, amuniciją ir sprogmenis, įskaitant medžioklinius arba sportinius ginklus;
✘ bet kokius daiktus arba medžiagas, atrodančius, kaip šaunamieji ginklai, amunicija ar sprogmenys;
✘ degiąsias medžiagas (išskyrus: alkoholinius gėrimus, plaukų laką, kvepalus, odekoloną);
✘ radioaktyviąsias medžiagas;
✘ suskystintąsias dujas (išskyrus: CO2, naudojamą dirbtinėms galūnėms judinti; tarą, kurioje yra degiųjų dujų, naudojamų pripučiamosiose gelbėjimo liemenėse);
✘ nuodingąsias arba užkrečiamąsias medžiagas;
✘ ėsdinančias medžiagas (išskyrus: termometruose, barometruose, neįgaliųjų vežimėlių akumuliatoriuose esantį gyvsidabrį);
✘ lagaminus, kuriuose įrengti signalizacijos įtaisai, ličio akumuliatorius arba pirotechnines medžiagas;
✘ daiktus, keliančius pavojų lėktuve esančių asmenų saugai, nuosavybei, gyvybei, sveikatai ar fizinei neliečiamybei;
✘ medžiagas, draudžiamas pagal šalių, per kurių teritoriją gabenamas bagažas, įstatymus ir reglamentus;
✘ daiktus, kurių negalima skraidinti dėl svorio, dydžio ar bet kokių kitų neįprastų savybių;
✘ žmogaus palaikus;
✘ daiktus, nurodytus Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (TCAO) Saugaus pavojingų krovinių gabenimo oru techninėse instrukcijose ir Tarptautinės oro transporto asociacijos (TOTA) Pavojingų krovinių gabenimo reglamentuose.

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

✔ visi skysčiai turi būti ne didesnėse nei 100 ml talpose;
✔ visas, 100 ml neviršijančias talpas, reikia sudėti į vieną permatomą, pakartotinai uždaromą 1 litro talpos plastikinį maišelį;
✔ bendras skysčių tūris neturi viršyti 1 l.

Šie reikalavimai negalioja skysčiams, kuriuos įsigijote „Duty Free“ parduotuvėse po patikros.
Šios taisyklės galioja visuose ES ir Norvegijos, Islandijos bei Šveicarijos oro uostuose.

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

Visus minėtus produktus galite gabenti rankiniame ir registruotame bagaže. Svarbu, jog visi produktai būtų supakuoti sandariose originaliose pakuotėse.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

✔ 800 vnt. cigarečių;
✔ 400 vnt. cigarilių;
✔ 200 vnt. cigarų;
✔ 1 kg tabako;

ir

✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
✔ 110 l alaus.

IŠIMTIS: į Airiją, Vokietiją, Austriją, Kroatiją, Daniją, Italiją, Slovėniją ir Švediją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Keliaujant po ES šalis, perkamų ar vežamų daiktų kiekis neribojamas, jei tie daiktai skirti naudoti asmeniškai, o ne parduoti, PVM ir muito mokesčiai yra įskaičiuojami į kainą, ir kitoje ES šalyje jokių mokesčių mokėti nebereikia.

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Vežant rankiniame bagaže vaistai privalo būti originalioje pakuotėje.
 • Gabenant receptinius vaistus rankiniame bagaže turėkite receptą arba jo kopiją. Vaistų negalima vežtis daugiau, negu nurodyta recepte. Galioja tik jūsų vardu išrašytas receptas. Įsitikinkite, kad recepte ir jūsų biliete nurodytas vardas ir pavardė yra tokie pat.
 • Geliai, leidžiami vaistai turi būti supakuoti į skysčiams skirtą maišelį, jie privalo būti originaliose pakuotėse.
 • Jeigu sergate diabetu, insuliną galima gabenti ir rankiniame bagaže, tačiau prieš saugumo patikrą jį reikia išimti iš rankinio bagažo ir deklaruoti atskirai. Kadangi tai medicininės paskirties skystis, jis neskaičiuojamas į bendrą skysčių apribojimą. Dokumentas apie jums paskirtą gydymą insulinu privalomas (jei neturite pažymos, galite turėti su savimi vaistų pasą – jo užteks).
 • Turint problemų su astma, galima gabenti inhaliatorių. Tik jį turite deklaruoti patikros skyriuje. Būtina su savimi turėti gydytojo pažymą, kad jums ši priemonė yra būtina.
 • Turėdami didelį kiekį vaistų galite sukelti įtarimą.
 • Jei vaistai yra kompensuojami, turėkite kompensuojamųjų vaistų pasą.
 • Be gydytojo recepto (arba jo kopijos) negalima per sieną vežtis vaistų, kurių sudėtyje yra narkotinių arba psichotropinių medžiagų.
 • Jeigu turite medicininį protezą, būtina su savimi turėti gydytojo pažymą apie jo buvimą jūsų kūne.
 • Galima gabenti ne daugiau kaip 5 vienos rūšies nereceptinių vaistų pakuotes.

Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Kilus papildomiems klausimams, tikslios informacijos teiraukitės Vilniaus oro uosto muitinėje tel. 8 5 233 0317.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Galima. Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė.

Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje. Žvejybos įranga turi būti tinkamai supakuota į patikimą krepšį, kuris apsaugotų kitus krovinius nuo žalos.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Dviračiai gali būti vežami tik su sąlyga, kad jie yra įpakuoti į specialius dviračių kelioninius maišus arba nailoninius maišus, ratai ir pedalai turi būti nuimti, o rankenos pasuktos paraleliai. Jie gali būti skraidinami ir supakuoti kartono dėžėse, prieš tai išleidus orą iš padangų.

Slidžių/snieglenčių gabenimas:

Slidžių/snieglenčių gabenimo krepšyje gali būti gabenami tik susijusi su slidinėjimu/snieglentėmis įranga (batai, slidžių pora/snieglentė). Slidės/snieglentė gali būti gabenamos tik registruoto bagažo skyriuje, supakuotos patikimuose krepšiuose.

Nardymo įrangos gabenimas:

Nardymo įranga skraidinama tik išleidus orą iš nardymui skirtų oro balionų, išėmus maitinimo šaltinį arba elektros lemputę ir užfiksavus jungiklį padėtyje „IŠJUNGTA“.
Vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė.

Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių gabenimas:

Banglenčių įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

3 421 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

 1. Atsakyti karina Lie 9, 2016 10:57

  Ar galima veztis riedi (hoverboard) su savimi i lektuva arba i bagaza?

  • Atsakyti Kilti.lt Lie 12, 2016 13:09

   Sveiki,
   Jeigu tilps į rankinį ar registruotą bagažą – galite gabenti. Tik gali reikėti išimti bateriją. Kitu atveju – jūs turite rinktis kaip sportinį inventorių.

 2. Atsakyti Rasa Lie 8, 2016 23:24

  Sveiki, skrisiu Vilnius-Malmo su wizzair ir noriu vežtis inhaliatorių nuo astmos, bet jis yra nereceptinis. Ar problemų dėl to nebus?

 3. Atsakyti Danutė Lie 8, 2016 07:38

  Sveiki. Ar galima vežtis į Angliją parduotuvėje pirktą varškę (sufasuota po 1 kg)?

 4. Atsakyti Vesta Lie 6, 2016 09:31

  Sveiki. Ar skrendant is Amerikos(Čikaga,Ilinojus) į Lietuvą galima registruotame bagaže vežtis įrankių komplektą(suktukas,grežtas,maitinimo įranga-batareikos)?

  • Atsakyti Kilti.lt Lie 8, 2016 12:40

   Sveiki,
   Tikslios informacijos rekomenduojame kreiptis į JAV muitinę ar ji leis tokį krovinį gabenti registruotame bagaže.

 5. Atsakyti Auš Lie 5, 2016 17:06

  sveiki, ar galima rankiniame bagaže gabenti plaukų kaukę kuri yra labai tiršta orginalioje pakuotėje ir didesnis tūris negus 100 ml?

 6. Atsakyti Vilma Lie 5, 2016 11:41

  Sveiki,
  Ar leidziama ir koki kieki (savo naudojimui) isivezti i Lietuva kavos ir arbatos?
  Atskrendam is N.Zelandijos per Sanchaju ir Frankfurta.

  Aciu, Vilma

  • Atsakyti Kilti.lt Lie 8, 2016 13:08

   Sveiki,
   Tikslios informacijos rekomenduojame teirautis N. Zelandijos, Kinijos ir Vokietijos muitinėse. Į Lietuvą iš Vokietijos Kavą ir arbatą galite gabenti.

 7. Atsakyti Simas Lie 5, 2016 10:19

  Sveiki, skrendu į Švediją su wizzair, ar galiu registruotame bagaže vežtis 300 cigarečių ir 10l stipraus alkoholio?

 8. Atsakyti Ramūnas Lie 4, 2016 23:58

  Sveiki, kelis metus atgal, rankiniame bagaže vežiau kelis indelius plaukų vaško po 150 ml.
  Ir problemų nebuvo.
  Todėl noriu sužinoti ar nekils problemų šiuo metu, nes vaškas neskystas.
  Bet skaitant komentarus ir atsakymus kyla abejonės, nes medus tirštas draudžiamas, standus ne. Mano turimas vaškas, taip pat standus.
  Dėkui už atsakymą

 9. Atsakyti Aušrinė Lie 4, 2016 15:48

  sveiki, ar galima skrendant į norvegiją galima gabenti jau susicukravusį medų?

 10. Atsakyti Daiva Lie 3, 2016 20:22

  Laba diena. Ar galima gabenti žaislus rankiniame bagaže 56×45×25 su wizzair?

 11. Atsakyti Paulius Lie 1, 2016 20:20

  Sveiki zadu greitu metu skrisiu i Airija, norejau pasiklausti ar galima rankiniame bagaze veztis el. cigarete?

 12. Atsakyti Kristina Lie 1, 2016 12:42

  Sveiki,

  ar registruotame bagaže galima vežtis mažutį 5 ml talpos indelį su valgomąja soda?

 13. Atsakyti Mantas Bir 30, 2016 13:37

  Skrendu i Norvegija . Noriu vestis 3-4 blokus rukyt nes busiu 3men o man 2 bloku gali neuztekt . Ar galiu juos gabenti kad neiskiltu kazkokiu problemu? Jog asmeniniam naudojimui galiu irodyti vietoj bet cekius ar dar kazkokiu papildomu irodymu neturiu.

 14. Atsakyti Vaida Bir 29, 2016 14:54

  Sveiki,
  Ar galima rankiniame bagaze gabenti elektronika, tokia kaip projektorius? Ar taikomi kazkokie papildomi mokesciai, muitinama ar pan?

 15. Atsakyti Vilma Bir 29, 2016 04:18

  Sveiki,
  Norejau suzinoti ar galima atskrendant I Lietuva atsivezti kavos registruotame bagaze? Jei galima kiek?

 16. Atsakyti beata Bir 27, 2016 10:07

  Sveiki , noreciau paklausti ka galima vezti registrotame bagaze ? Skrydis is Vilniaus i Copenhagen po to Copenhagen i Keflavik . Kiek galima vezti zmogui cigareciu , alkoholio ir koks maistas galimas ?

  • Atsakyti Kilti.lt Bir 28, 2016 12:33

   Sveiki,
   Į Daniją pilnamečiai asmenys gali gabenti:
   ✔ 800 vnt. cigarečių;
   ✔ 400 vnt. cigarilių;
   ✔ 200 vnt. cigarų;
   ✔ 1 kg tabako;

   ir

   ✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
   ✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   ✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
   ✔ 110 l alaus.

   Į Islandiją alkoholį gali vežtis nuo 20 m., o tabaką nuo 18 m. asmenys.
   – 1 l stipriųjų alkoholinių gėrimų (22% alk.), 1 l vyno arba 1 l stipriųjų alkoholinių gėrimų, 6 l alaus arba 1,5 l vyno, 6 l alaus arba 3 l vyno;
   – 200 vnt. cigarečių arba 250 g. tabako.

   Į Islandiją rūkytų, džiovintų mėsos gaminių, pieno produktų, žalių kiaušinių vežtis negalima. Galima vežtis tik virtus arba keptus mėsos gaminius, sūrį. Bendras maisto kiekis neturėtų viršyti 3 kg.

 17. Atsakyti Emilija Bir 25, 2016 18:26

  Sveiki, ar registruotame bagaže galima gabenti skysčius pagal jų gabenimo taisykles?

  • Atsakyti Kilti.lt Bir 28, 2016 12:21

   Sveiki,
   Registruotame bagaže galite gabenti skysčius įprastai. Papildomi reikalavimai skysčiams registruotame bagaže taikomi tik alkoholiui, kuriuos nustato šalys, į kurias vykstate.

 18. Atsakyti Benedikta Bir 21, 2016 18:56

  Laba diena. Skrisiu iš Lietuvos į Airiją su jūsų oro linijomis, ar galiu rankiniame bagaže vežtis rašymo priemones?

  • Atsakyti Kilti.lt Bir 22, 2016 16:03

   Sveiki,
   Jei rašymo priemonės be aštrių ašmenų iki 6 cm, gabenant rankiniame bagaže problemų kilti neturėtų.

 19. Atsakyti Emilija Bir 21, 2016 13:44

  Sveiki, ar kristalinis dezodorantas priskiriamas skysčiams?

  • Atsakyti Kilti.lt Bir 22, 2016 16:02

   Sveiki,
   Jei dezodorantas kietos formos – skysčiams nepriskiriamas. Jei dezodorantas skystos formos – jis priskiriamas skysčių kategorijai.

 20. Atsakyti Oksana Bir 15, 2016 14:13

  Laba diena, ar galėčiau į lėktuvo saloną be rankinio 10 kg. bagažo neštis rankinuką?

 21. Atsakyti Birutė Bir 14, 2016 08:04

  Sveiki, skrendu į Braziliją, su persėdimu Frankfurte.
  Ar galiu rankiniame bagaže turėti mažą mezgimo vašelį- metalinė jo dalis bus 4 cm, skrydis ilgas tiek į priekį tiek atgal.

 22. Atsakyti monika Bir 13, 2016 12:40

  sveiki ,isskrendam is londono stanstedo I vokietijos oro uosta ar galima veztis vaiko kedute britax romer king II ats autokedute? ji yra tvirtinta iskart su baze ,sveria 10 kilogramu ,ar nekils problemu?

 23. Atsakyti Greta Bir 10, 2016 11:07

  Del kontraceptiku.
  Vykstu i Airija

  • Atsakyti Kilti.lt Bir 13, 2016 14:57

   Gabenant receptinius vaistus – būtinas receptas. Gabenamas vaistų kiekis negali viršyti išrašyto kiekio. Vaistai gabenami originaliose pakuotėse.

 24. Atsakyti Mantas Bir 10, 2016 06:52

  Sveiki,
  Skrendu į Norvegija. Noriu neštis daugiau tabako nei 200vnt . Esme kad galiu ten būti iki 3mėnėnesių ir man neužtektų tabako 200vnt. Ar galima kažka ar kažkokiu būdu padaryti kad įsinešti būtų galima bent jau nuo 300vnt. iki 400vnt. Lietuviškų cigarečių? Gal yra koks nors papildomas mokestis uz tai ar reikalavimai?

 25. Atsakyti Koshka Bir 9, 2016 22:03

  Sveiki , ar galima gabenti el.cigaretes lektuve ? Skrendu i Vokietija is Lietuvos . Kokie visi normatyvai ir

 26. Atsakyti Greta Bir 9, 2016 21:54

  Sveiki, kiek kontracepcijos kurso lapeliu galiu veztis rankiniame bagaze?

 27. Atsakyti Adele Bir 9, 2016 18:48

  Sveiki
  Skrendu į Turkiją ,su small planet lėktuvu ir norėjau paklausti ar galima vežtis tokius saldainius kaip ,,Bean boozled,, ??

 28. Atsakyti Dange Bir 9, 2016 13:43

  Sveiki,
  ar nieko, jei registruotame bagaže gabensime leidžiamą vitaminą C ir švirkštus? Maršrutas iš Rygos į Londoną ir iš Londono į JAV.

 29. Atsakyti Nora Bir 7, 2016 09:32

  Sveiki, neradau niekur informacijos, koki kieki galima vezti registruotame bagaze elektroniniu vienodu prietaisu, ar yra kazkokiu apribojimu, pvz. elektroniniu cigareciu ?

  • Atsakyti Kilti.lt Bir 8, 2016 10:30

   Sveiki,
   Elektronines cigaretes registruotame bagaže gabenti draudžiama. Dėl tikslios informacijos rekomenduojame kreiptis į muitinę.

 30. Atsakyti lukas Geg 27, 2016 14:57

  ar galima skrendant tureti su savim kvepalus?

 31. Atsakyti Marina Geg 23, 2016 20:51

  Sveiki!Skystis kontaktiniams lęšiams supiltas i 120 ml talpa(mažesnes talpos reikalingo man skysčio vaistinėje deja nebūna).Perpilti negalima,turi būti sterilus.Kaip vežtis rankiniame bagaže,jei kito bagažo nėra ?Ačiu

 32. Atsakyti Giedrius Geg 21, 2016 12:48

  Sveiki, ar registruotame bagaže galiu vežtis kosmetika t.y. kvepalai, kremai, pasta be apribojimų?

 33. Atsakyti Nemas Geg 21, 2016 00:07

  Sveiki. Ar galima vykstant lektuvu i Islandija su persedimu Norvegijoje, registruotame bagaže vežtis rūkytų lietuviškų gaminių (lašiniai, dešros)? Jei taip – koki kieki?

  • Atsakyti Kilti.lt Geg 23, 2016 12:58

   Sveiki,
   Į Norvegiją be muito galima vežtis iki 10 kg mėsos ir pieno produktų, sūrio. Šunų ir kačių ėdalas nėra įtrauktas į 10 kg limitą. Su savimi taip pat galite vežtis (asmeniniam naudojimui) iki 10 kg vaisių, uogų ir daržovių (išskyrus bulves). Tik vyresni nei 12 m. gali importuoti kitokio maisto nei mineralinis vanduo, šokoladas ir konditerijos gaminiai.
   Į Islandiją neapdorotus mėsos produktus (taip pat džiovintą mėsą, rūkytą kumpį, bekonieną, dešreles (taip pat saliami), vištieną ir t.t.), neapdorotus pieno ir neapdorotus kiaušinius gabenti draudžiama.

 34. Atsakyti Audra Geg 20, 2016 14:06

  Sveiki, ar galima skrendant su Wizzair į Gruziją turėti aparatą spaudimui matuoti . Jis, atrodo, su baterijom 🙂 Rankiniam ar registruotam bagaže?

  • Atsakyti Kilti.lt Geg 20, 2016 16:46

   Sveiki,
   Problemų gabenant rankiniame arba registruotame bagaže kilti neturėtų. Maitinimo elementus rekomenduojame išimti ir gabenti supakuotus atskirai.

 35. Atsakyti Inga Geg 20, 2016 07:28

  Laba diena,
  noriu paklausti, ar skrendant į Norvegiją ir Ispaniją galima turėti rankiniame bagaže plaukų laką (aerozolinis) (200 ml). Visas turimų skysčių tūris neviršija 1 l.
  Ačiū.

 36. Atsakyti vysne Geg 19, 2016 11:37

  Sveiki skrendu su Rinayr nusipirkes turiu kompiuterio vaizdo plokste,zadu vestis rankinem bagaze neiskils delto problemu?

 37. Atsakyti Jolanda Geg 17, 2016 19:40

  Labas vakaras,
  norėjau pasiteirauti skrendant į Norvegiją ar galima rankiniame bagaže skraidinti cigaretes ir kiek ju galima?ar galima rankiniame bagaze vežtis alkoholinius gerimus?

  • Atsakyti Kilti.lt Geg 18, 2016 10:50

   Sveiki,
   Į Norvegiją pilnamečiai asmenys gali gabenti:
   ✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.
   Alkoholinius gėrimus galite gabenti rankiniame bagaže, jei juos įsigysite praėję oro uosto patikros punktą (Duty Free parduotuvėse).

 38. Atsakyti Marina Geg 17, 2016 15:07

  ir dar klausimas.Eigu skristi i Anglija iš Rygos galioja tos pačios taisykles?

 39. Atsakyti Marina Geg 17, 2016 14:55

  Sveiki!Skrisim i Anglija su Ryanair. Norėčiau nusipirkti šakočio dežuteja dovanu.Ar galima ir kaip vežtis?Supakuoti,ar užteks vežtis originalioje dežuteja idejus i maišeli?

  • Atsakyti Kilti.lt Geg 17, 2016 15:09

   Sveiki,
   Jei šakotį sutalpinsite į savo bagažą, problemų kilti neturėtų. Jei oro uosto pareigūnams kils įtarimų, dovaną teks išpakuoti.

 40. Atsakyti Zivile Geg 10, 2016 12:27

  Laba diena pirkau cigarečių bloką ir kasoje čekį palikau ką daryti dėl to?ar šampaną būtina įdėti į tam tikrą maišiuka ar nieko nenutiks jai įsuksiu į drabužius?

  • Atsakyti Kilti.lt Geg 11, 2016 10:54

   Sveiki,
   Prašome patikslinti ar cigaretės su Lietuviškomis banderolėmis ir kokiame bagaže (rankiniame ar registruotame) planuojate gabenti alkoholį.

 41. Atsakyti Milda Geg 3, 2016 16:22

  Sveiki,

  Ar registruotame bagaze galima vezti plauku laka?

  Dekui

 42. Atsakyti Gabriele Geg 2, 2016 15:21

  Labai ačiū už atsakymą 😉

 43. Atsakyti Gabriele Bal 30, 2016 09:26

  Sveiki. Skrisiu iš Anglijos į Lietuvą. Nenoriu jog turėčiau problemų, todėl paklausiu: ar galiu skraidintis mažą-laisvai telpantį į rankinį orlaivio bagažą, kompiuterį? Plaukų tiesintuvą ir pakrovėjus? Bei saldainius? Koks galimas kiekis saldainių? Ar jiems nekeliami reikalavimai kaip skysčiams?

  • Atsakyti Kilti.lt Geg 2, 2016 15:16

   Sveiki,
   Priklauso su kokia kompanija skrisite. Jeigu tai Wizzair – tai galite tik vieną rankinį bagažą gabenti, o jeigu su Ryanair – tai vieną vienetą rankinio bagažo ir mažą nešulį. Jeigu kompiuteris į juos tilps, tuomet gabenti galite. Plaukų tiesintuvą, pakrovėją, saldainius (neskystus) taip pat galite gabenti.

 44. Atsakyti Inga Maž Bal 29, 2016 20:40

  Sveiki,sūnus skrenda su mokykla i Stambulą. Norim dovanų nuvežti saldainių ir medaus,medus stikliniam inde,ar galima? Koks leistinas svoris saldainių ir ar su savim gali turėti pastos bei vaistų nuo skausmo ir virškinimo?

  • Atsakyti Kilti.lt Geg 2, 2016 15:12

   Sveiki,
   Medų galima gabenti tik kietoje konsistencijoje. Saldainių – neskystų – kiekis yra neribotas. Jeigu kalbate apie dantų pastą, tai rankiniame bagaže gabenti galite, tik pastos kieki įsiskaičiuoja į skysčius. Vaistus galite gabenti, jeigu tai nėra receptiniai medikamentai.

 45. Atsakyti i.s. Bal 29, 2016 17:37

  sveiki. ar galima gabenti rankiniame bagaze eterinius aliejus. ju talpa 5-30ml

 46. Atsakyti Regina Bal 25, 2016 15:55

  Sveiki,

  Ar galima ES šalyse vežti plaukų dažus rankiniame bagaže?

 47. Atsakyti Reply Bal 25, 2016 10:08

  Sveiki, norėjau Jūsų pasiteirauti, kiek galima vežtis alkoholio ir tabako gaminių skrendant į Pietų Ameriką ? Dėkui už atsakymą.

 48. Atsakyti Lince Bal 19, 2016 13:28

  Sveiki,
  Ar galiu registruotame bagaže vežti keletą rūkytų maisto gaminių ( lašinių, mėsytes)? Vykstu į Airiją?

 49. Atsakyti Edvinas Bal 17, 2016 23:55

  ar registruotas bagazas butinai turi buti specialus lagaminas, ar tinka patvarus didelis maisas lyg medziaginis butu? 🙂 zinoma sugrust viska gerai ir uzristi kad neissilakstytu daiktai, gal net uzklijuoti lipnia juosta keliose vietose kad tikrai neprasivertu ? 🙂

  • Atsakyti Kilti.lt Bal 18, 2016 14:10

   Sveiki,
   Bagažo įpakavimo būdas nėra reglamentuotas, tad bagažą galite pakuoti taip, kaip Jums patogu.

 50. Atsakyti Julija Bal 16, 2016 23:03

  Sveiki skrendu su Ryanair oro linijomis iš Škotijos į Kauną, turiu tik rankinį bagažą, ar jame galiu vežtis gėlių sėklas, ir svogūnėlius pirktus parduotuvėse? su ipakavimais

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!