Bagažo turinio taisyklės 3 589

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Šį sąrašą sudaro daiktai ir medžiagos, kurios griežtai draudžiamos gabenti, siekiant pasirūpinti žmonių saugumu, arba leidžiamos gabenti su išlygomis.

Daiktai neskraidinami, jei:

✘ gali kelti pavojų orlaiviui, juo vykstantiems asmenims ar skrendančiųjų asmenų nuosavybei;
✘ gabenami daiktai gali būti suniokoti kelionės metu;
✘ gabenamas bagažas netinkamai supakuotas;
✘ gabenami daiktai draudžiami įvežti įstatymais, galiojančiais šalyje, iš kurios, per kurią ar į kurią vykstama;
✘ daiktų negalima skraidinti dėl išmatavimų, svorio ar kt.;
✘ gabenami daiktai gali sukelti nepatogumų arba gali būti atgrasūs kitiems keleiviams.

Griežtai draudžiama skraidinti:

✘ šaunamuosius ginklus, amuniciją ir sprogmenis, įskaitant medžioklinius arba sportinius ginklus;
✘ bet kokius daiktus arba medžiagas, atrodančius, kaip šaunamieji ginklai, amunicija ar sprogmenys;
✘ degiąsias medžiagas (išskyrus: alkoholinius gėrimus, plaukų laką, kvepalus, odekoloną);
✘ radioaktyviąsias medžiagas;
✘ suskystintąsias dujas (išskyrus: CO2, naudojamą dirbtinėms galūnėms judinti; tarą, kurioje yra degiųjų dujų, naudojamų pripučiamosiose gelbėjimo liemenėse);
✘ nuodingąsias arba užkrečiamąsias medžiagas;
✘ ėsdinančias medžiagas (išskyrus: termometruose, barometruose, neįgaliųjų vežimėlių akumuliatoriuose esantį gyvsidabrį);
✘ lagaminus, kuriuose įrengti signalizacijos įtaisai, ličio akumuliatorius arba pirotechnines medžiagas;
✘ daiktus, keliančius pavojų lėktuve esančių asmenų saugai, nuosavybei, gyvybei, sveikatai ar fizinei neliečiamybei;
✘ medžiagas, draudžiamas pagal šalių, per kurių teritoriją gabenamas bagažas, įstatymus ir reglamentus;
✘ daiktus, kurių negalima skraidinti dėl svorio, dydžio ar bet kokių kitų neįprastų savybių;
✘ žmogaus palaikus;
✘ daiktus, nurodytus Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (TCAO) Saugaus pavojingų krovinių gabenimo oru techninėse instrukcijose ir Tarptautinės oro transporto asociacijos (TOTA) Pavojingų krovinių gabenimo reglamentuose.

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

✔ visi skysčiai turi būti ne didesnėse nei 100 ml talpose;
✔ visas, 100 ml neviršijančias talpas, reikia sudėti į vieną permatomą, pakartotinai uždaromą 1 litro talpos plastikinį maišelį;
✔ bendras skysčių tūris neturi viršyti 1 l.

Šie reikalavimai negalioja skysčiams, kuriuos įsigijote „Duty Free“ parduotuvėse po patikros.
Šios taisyklės galioja visuose ES ir Norvegijos, Islandijos bei Šveicarijos oro uostuose.

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

Visus minėtus produktus galite gabenti rankiniame ir registruotame bagaže. Svarbu, jog visi produktai būtų supakuoti sandariose originaliose pakuotėse.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

✔ 800 vnt. cigarečių;
✔ 400 vnt. cigarilių;
✔ 200 vnt. cigarų;
✔ 1 kg tabako;

ir

✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
✔ 110 l alaus.

IŠIMTIS: į Airiją, Vokietiją, Austriją, Kroatiją, Daniją, Italiją, Slovėniją ir Švediją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Keliaujant po ES šalis, perkamų ar vežamų daiktų kiekis neribojamas, jei tie daiktai skirti naudoti asmeniškai, o ne parduoti, PVM ir muito mokesčiai yra įskaičiuojami į kainą, ir kitoje ES šalyje jokių mokesčių mokėti nebereikia.

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Vežant rankiniame bagaže vaistai privalo būti originalioje pakuotėje.
 • Gabenant receptinius vaistus rankiniame bagaže turėkite receptą arba jo kopiją. Vaistų negalima vežtis daugiau, negu nurodyta recepte. Galioja tik jūsų vardu išrašytas receptas. Įsitikinkite, kad recepte ir jūsų biliete nurodytas vardas ir pavardė yra tokie pat.
 • Geliai, leidžiami vaistai turi būti supakuoti į skysčiams skirtą maišelį, jie privalo būti originaliose pakuotėse.
 • Jeigu sergate diabetu, insuliną galima gabenti ir rankiniame bagaže, tačiau prieš saugumo patikrą jį reikia išimti iš rankinio bagažo ir deklaruoti atskirai. Kadangi tai medicininės paskirties skystis, jis neskaičiuojamas į bendrą skysčių apribojimą. Dokumentas apie jums paskirtą gydymą insulinu privalomas (jei neturite pažymos, galite turėti su savimi vaistų pasą – jo užteks).
 • Turint problemų su astma, galima gabenti inhaliatorių. Tik jį turite deklaruoti patikros skyriuje. Būtina su savimi turėti gydytojo pažymą, kad jums ši priemonė yra būtina.
 • Turėdami didelį kiekį vaistų galite sukelti įtarimą.
 • Jei vaistai yra kompensuojami, turėkite kompensuojamųjų vaistų pasą.
 • Be gydytojo recepto (arba jo kopijos) negalima per sieną vežtis vaistų, kurių sudėtyje yra narkotinių arba psichotropinių medžiagų.
 • Jeigu turite medicininį protezą, būtina su savimi turėti gydytojo pažymą apie jo buvimą jūsų kūne.
 • Galima gabenti ne daugiau kaip 5 vienos rūšies nereceptinių vaistų pakuotes.

Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Kilus papildomiems klausimams, tikslios informacijos teiraukitės Vilniaus oro uosto muitinėje tel. 8 5 233 0317.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Galima. Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė.

Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje. Žvejybos įranga turi būti tinkamai supakuota į patikimą krepšį, kuris apsaugotų kitus krovinius nuo žalos.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Dviračiai gali būti vežami tik su sąlyga, kad jie yra įpakuoti į specialius dviračių kelioninius maišus arba nailoninius maišus, ratai ir pedalai turi būti nuimti, o rankenos pasuktos paraleliai. Jie gali būti skraidinami ir supakuoti kartono dėžėse, prieš tai išleidus orą iš padangų.

Slidžių/snieglenčių gabenimas:

Slidžių/snieglenčių gabenimo krepšyje gali būti gabenami tik susijusi su slidinėjimu/snieglentėmis įranga (batai, slidžių pora/snieglentė). Slidės/snieglentė gali būti gabenamos tik registruoto bagažo skyriuje, supakuotos patikimuose krepšiuose.

Nardymo įrangos gabenimas:

Nardymo įranga skraidinama tik išleidus orą iš nardymui skirtų oro balionų, išėmus maitinimo šaltinį arba elektros lemputę ir užfiksavus jungiklį padėtyje „IŠJUNGTA“.
Vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė.

Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių gabenimas:

Banglenčių įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

3 589 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

 1. Atsakyti Sigita Gru 7, 2015 10:16

  Laba diena.Skrendu su Raynar noriu pasiklausti.Dovanuų vežiu sieninius laikrodžius.Kaip su baterijomis(elementai) ar galima.Ačiū

 2. Atsakyti Gražina Lap 26, 2015 12:40

  Laba diena, skrendu į UK kiek vežtis galiu? ar vietoj kvadratėlio turi būti žodelis „ir“ ar „arba“ ? vežu rankiniame bagaže
  Į Jungtinę Karalystę galite gabenti:
  ✔ 800 vnt. cigarečių;
  ✔ 400 vnt. cigarilių;
  ✔ 200 vnt. cigarų;
  ✔ 1 kg tabako.

  • Atsakyti Kilti.lt Lap 26, 2015 16:28

   Sveiki,
   Į Jungtinę Karalystę galite gabenti:
   ir 800 vnt. cigarečių;
   ir 400 vnt. cigarilių;
   ir 200 vnt. cigarų;
   ir 1 kg tabako.

 3. Atsakyti inga Lap 13, 2015 20:09

  labas kiek galima vestis alkoholio skrendant su wizzair is Vilniaus i siaurine Airija (Belfast),norim vestis 0,7 brendzio 0,7 vyno ir 1 litro alaus ar butu galima tiek vestis ,didelis aciu

  • Atsakyti Kilti.lt Lap 16, 2015 11:37

   Sveiki,
   Į Jungtinę Karalystę pilnamečiai asmenys gali gabenti:
   ✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
   ✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   ✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
   ✔ 110 l alaus.

   • Atsakyti Erika Gru 1, 2015 15:15

    Sveiki ketiname su suneliu (jam virs 2 metuku) skristi su wizzair kompanija.norejau pasiteirauti del atsigerimo ir uzkandziu jam. tarkim jeigu ideciau sulciu ir sausainuku jie turi buti skyscimas skirtoje pakuoteje(imame tik rankini bagaza) ar galima nestis paprastai rankoje? ir ar skrydzio metu ta arbatele ar sultis is savo taros gales vaikas gerti orlaivio salone?

    • Atsakyti Kilti.lt Gru 1, 2015 15:23

     Sveiki,
     Sultis galite gabenti registruotame bagaže arba įsigyti duty free parduotuvėse. Sausainius rankiniame bagaže galite gabenti.

 4. Atsakyti Aušra Lap 7, 2015 14:29

  Sveiki,
  kaip suprantu rankiniame bagaže galima skraidinti rūkytos mėsos gaminių ir konditerinių gaminių? Skrendu su aviakompanija Ryanair į Londoną.

  • Atsakyti Kilti.lt Lap 10, 2015 12:53

   Sveiki,
   Mėsos gaminius galite gabenti rankiniame bagaže sandariai supakuotus (geriausia vakuume).
   Konditerijos gaminius gabenant rankiniame bagaže problemų kilti neturėtų.

 5. Atsakyti Rosita Lap 5, 2015 18:52

  Sveiki,skrendu iš Frankfurto į Vilnių,su Wizzair,ar galiu registruotame bagažą veztis darbo įrankiu,konkrečiai akumuliatorini suktuva?

 6. Atsakyti Edita Lap 5, 2015 16:42

  Sveiki, keliausime su wizzair i Prancuzija. Kiek griztant i Lietuva galima veztis vyno rankiniame bagaze? Ar galima pasiimti vaikui (1,5 metu) uzkandziu ir gerima? Ar vaikas sedes ant keliu? Aciu

  • Atsakyti Kilti.lt Lap 6, 2015 13:06

   Sveiki,
   Į Lietuvą galite gabenti:
   ✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
   ✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   ✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
   ✔ 110 l alaus.
   Kūdikiui galite gabenti iki 1 litro paruošto mišinuko.
   Kelionės metu vaikas sėdi ant lydinčiojo asmens kelių.

 7. Atsakyti Oksana Lap 3, 2015 11:53

  Sveiki,
  Ar galima vežtis adatą ir kosmetines žirklutes rankiniame bagaže? Skrendu iš Vilniaus į Korką.

 8. Atsakyti Simona Spa 27, 2015 13:34

  Laba diena, ar galima rankiniame bagaže turėti sulankstomą mažą skėtį? Kelionė į Kopenhagą su Ryanair.

 9. Atsakyti Karolina Spa 26, 2015 18:25

  O ar galima veztis skustuka ipakuota ,visiskai nauja?

  • Atsakyti Kilti.lt Spa 27, 2015 11:07

   Sveiki,
   Peiliukus, kurių ašmenų ilgis neviršija 6 cm ir ašmenys skrydžio metu apsaugoti – galite gabenti.

 10. Atsakyti Karolina Spa 25, 2015 20:41

  Sveiki ar galima rankiniame bagaze veztis is UK i Lietuva aukstakulnius?

 11. Atsakyti Eda Spa 25, 2015 20:22

  Ar skrendant su Wizz Air i Škotiją rankiniame bagaže galima vežtis kieto medaus stiklainiuką?

 12. Atsakyti SIga Rgs 30, 2015 13:56

  Laba diena norėčiau paklausti ,ar galima gabentis rankiniame bagaže metaliniu šaukštelių rinkinį?

 13. Atsakyti LLIGITA Rgs 29, 2015 12:02

  Sveiki!
  Noriu paklausti ar skrendant Wizzair lektuvu is Vokietijos i Lietuva galiu rankiniame bagaze gabenti siuvimo masina be kartonines pakuotes ,tiesiog ideta i kelionini krepsi,nes originali pakuote 2cm virsija leistinus rankinio bagazo ismatavimus?

  • Atsakyti Kilti.lt Rgs 30, 2015 10:26

   Sveiki,
   Jei sutalpinsite į rankinį bagažą, bei joje nėra aštrių dalių, viršijančių 6 cm ilgį, problemų kilti neturėtų.

 14. Atsakyti Gitana Rgs 29, 2015 09:17

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis plaukų dažus iš LT į Švediją. Plaukų dažai originlioje pakuotėje dežutėje 40 ml dažančio kremo, 40 ml aktyvatoriaus,20ml kondicionieriaus,pastikinės pirštinės. Ačiū

 15. Atsakyti Paulina Rgs 18, 2015 10:27

  sveiki,dar klausimas,issiaiskinau kiek galima vezti Alkoholio ir tabako,klausimas juos galiu nusipirkti tik duty free,ar jie jau gali buti supakuoti mano rankiniam bagaze?

  • Atsakyti Kilti.lt Rgs 18, 2015 12:31

   Sveiki,
   Cigaretes galite įsigyti šalyje arba duty free parduotuvėse. Alkoholį, gabenamą rankiniame bagaže, rekomenduojame įsigyti duty free parduotuvėse.

 16. Atsakyti Egle Rgs 16, 2015 16:05

  Laba diena.
  Ar galima Wizz air rankiniame bagaže kelioneje į Londoną ir atgal vežtis
  iWalk Extreme Trio10000 pakraunamą išorinę bateriją?

  Capacity: 10,000mAh (3.7V Li-polymer battery) / 37WH)
  DC-IN: 5V/1.0A-2.4A
  DC-OUT: 5V/3.4A (Total/Max)

  http://www.iwalk.net/EN/battery/universal/UBO10000.html

  • Atsakyti Kilti.lt Rgs 16, 2015 16:31

   Sveiki,
   Jei baterijos galingumas neviršija 100Wh, problemų gabenant rankiniame bagaže neturėtų kilti problemų. Rekomenduojame gabenti bateriją supakuotą atskirai.

 17. Atsakyti Paulina Rgs 16, 2015 15:44

  Sveiki mane domina kiek galima Alkoholio ir tabako veztis rankiniame bagaze,visur raso apie bagaza,bet neraso apie rankiny bagaza iki 10kg?skrendu i arija-corka su raynair

  • Atsakyti Kilti.lt Rgs 16, 2015 16:32

   Sveiki,
   Į Airiją galite gabenti:
   ✔ 300 vnt. cigarečių;
   ✔ 400 vnt. cigarilių;
   ✔ 200 vnt. cigarų;
   ✔ 1 kg tabako;

   ir

   ✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
   ✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   ✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
   ✔ 110 l alaus.

 18. Atsakyti LLIGITA Rgs 14, 2015 09:27

  Spalio men skrisiu is Vokietijos i Lietuva Wizzair lektuvu ar galiu registruotame bagaze gabenti buitines chemijos skyscio pavidalu? (skalbikliai,buitiniai vonios,virtuves valikliai ).

  • Atsakyti Kilti.lt Rgs 14, 2015 14:10

   Sveiki,
   Rekomenduojame atsižvelgti į buitinių priemonių ženklinimą, ne visos priemonės gali būti gabenamos lėktuvu. Daugiau informacijos galite rasti čia.

 19. Pingback: Lietuvos oro uostuose sugriežtinta keleivių patikra ← Kilti.lt

 20. Atsakyti Živilė Rgp 31, 2015 19:38

  Laba diena,
  kiek kg. žuvies (nešaldyta) galima vežtis registruotame bagaže keliaujant iš Norvegijos į Lietuvą?

 21. Atsakyti Rita Rgp 30, 2015 16:58

  Laba diena,ar skrendant is Norvegijos i Lietuva su Wizzair galima rankiniame bagaze veztis susaldyta zuvi? Aciu uz atsakyma

  • Atsakyti Kilti.lt Rgp 31, 2015 13:02

   Sveiki,
   Šaldytos žuvies rankiniame bagaže gabenti nerekomenduojame, nes gali būti priskirta skysčių kategorijai.

 22. Atsakyti Laima Rgp 24, 2015 08:48

  Ar galiu gabenti su WIZZAIR (į Belfastą) nedidelį indelį medaus (plastikiniame kibirėlyje), arbatžolių (užaugintų savo darže)?

 23. Atsakyti Laima Rgp 23, 2015 14:36

  Skrisiu su WIZZAIR iš Belfasto į Vilnių, turėsiu nemokamą salono ir salono bagažą už mokestį. Ar galiu vežtis salone rudeninį paltą (ant rankos)?

 24. Atsakyti ONA Rgp 16, 2015 20:37

  keliausime su Wizzair į Belfastą. Ar galima salono bagaže (kuris už mokestį) gabenti rūkytus mėsos gaminius supakuotus įprastai, ar galima gabenti varškę, sūrį, duonos gaminius?

  • Atsakyti Kilti.lt Rgp 17, 2015 13:26

   Sveiki,
   Mėsos gaminius supakuotus įprastai galite gabenti tik registruotame bagaže. Rankiniame bagaže gabenami mėsos gaminiai turi būti supakuoti vakuume. Duonos gaminius bei kietos formos sūrį galite gabenti įprastai.

 25. Atsakyti Laima Rgp 12, 2015 11:42

  Laba diena,
  Keliausiu su WIZZAIR noriu paklaust, ar rankiniame bagaze galiu gabenti kelias dezutes maisto papildu, mėsos gaminių, kurie bus sandariai supakuoti, bet ne vakuume, šokoladą, feną plaukams

 26. Atsakyti Deimante Lie 27, 2015 13:56

  Švedija

  • Atsakyti Kilti.lt Lie 27, 2015 14:21

   Kavą ir prieskonius (kietos formos) galite gabenti originalioje pakuotėje. Leistinas maksimalus kiekis nėra ribojamas.

 27. Atsakyti Deimante Lie 25, 2015 08:55

  Ar galima veztis kavos, jei taip koki kieki? Ir ar galima „maggi idea“? Viskas rankiniame bagaze skrisiu su wizzair

 28. Atsakyti Aldona Lie 21, 2015 23:21

  Laba diena, ar galima rankiniame bagaze vezti apie 1 kg silauogiu?

  • Atsakyti Kilti.lt Lie 23, 2015 08:39

   Sveiki,
   Prašome patikslinti kokios formos šilauoges planuojate gabenti (šaldytas, neapdorotas ir kt.), ir į kokią koks Jūsų planuojamas kelionės maršrutas.

 29. Atsakyti Tomas Lie 19, 2015 22:32

  Sveiki, ar galiu rankiniame bagaze veztis apsaugini krema nuo saules 150ml pakuote?

 30. Atsakyti Rence Lie 13, 2015 08:32

  Sveiki, ar galiu gabenti liektuvu dekorativini karda 70 cm ilgio is Voketijos I Lietuva?

 31. Atsakyti krusfg Bir 22, 2015 21:46

  kokius maisto produktus galima veztis i kazachastana?

  • Atsakyti Milda Bir 23, 2015 10:23

   Sveiki,
   Maisto produktų gabenimui į Kazachstaną yra taikoma labai daug apribojimų. Detalesnės informacijos rekomenduojame teirautis Kazachstano muitinėje.

 32. Atsakyti Bree Bir 19, 2015 02:59

  Sveiki, ar galima skrendant su wizzair aviakompanija I Norvegija skraidinti rankiniame bagaze, mazas, lengvas automobilio detales? Pvz: automobilio stabdziu kaladeles?

 33. Atsakyti Jurate Geg 26, 2015 12:38

  Sveiki. Norėjau paklausti ar skrendant į JAV registruotame bagaže galima vežti medų, duoną ar kokį kitą maistą? Arba kur būtų galima tai sužinoti? Ačių.

  • Atsakyti Milda Geg 26, 2015 12:53

   Sveiki,
   Į JAV negalima vežtis mėsos, vaisių, daržovių, žemės produktų, sėklų ir iš jų pagamintų gaminių. Galite įsivežti duoną ir tam tikrus sūrius. Prieskoniai, actas, aliejus, supakuoti prieskoniai, medus, kava ir arbata yra priimtini. Norint įsivežti sąraše nepažymėto maisto į JAV, reikia teirautis maisto ir vaistų kontrolės departamento.

 34. Atsakyti Laima Bal 24, 2015 16:53

  Sveiki, vyksiu į Norvegiją su wizair, noriu paklausti: jei vešiu birią pudrą ar praleis su ja? Ir kai praeisiu, kiek alkoholio galiu nusipirkt vežant į Norvegiją?

  • Atsakyti Milda Bal 27, 2015 12:55

   Sveiki,
   Birią pudrą galite gabenti įprastai.
   Į Norvegiją galite gabenti:

   • 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %;
   • 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %.
 35. Atsakyti Dalia Bal 21, 2015 12:14

  Laba diena,
  Ar kastinys priskiriamas prie skystu produktu? Jei ne ,tai kiek jo galima vezti rankiniame bagaze. Skrendu i Malta.

 36. Pingback: Wizzair skrydžiai: bagažas - Kilti.lt

 37. Atsakyti Jurgita Bal 6, 2015 09:20

  Laba diena,
  su 1m. dukryte skrisime Wizzair lėktuvu į Prancūziją. Ar skystas kūdikio maistas įskaičiuojamas į vienam keleiviui rankiniame bagaže leidžiamą turėti 1 l skysčių kiekį, ar jį galima vežtis papildomai, nepriklausomai, kiek skysčių jau vežamės. Dėkoju.

  • Atsakyti Milda Bal 7, 2015 09:55

   Sveiki,
   Kūdikio mišinukas į bendrą suaugusio asmens gabenamo skysčių kiekį nėra skaičiuojamas.
   Kūdikiui iki 24 mėn. Jūs galite gabenti paruoštą kūdikio mišinuką (iki vieno litro), tačiau patikroje Jūsų gali paprašyti mišinuko paragauti.

 38. Atsakyti Agnė Bal 1, 2015 21:50

  Sveiki,skrendu su wizzair ir noriu paklausti:
  1)ar gabenant birią veido pudrą ar skaistalus rankiniame bagaže gali kilti problemų? Ar birias priemones taip pat reikėtų, kaip ir skysčius, sudėti į permatomą maišelį?
  2)jei mano rutulinis dezodorantas yra stiklinėje pakuotėje, ar gali kilti problemų jį gabenant rankiniame bagaže? Ar dezodorantą reikėtų keisti į kitą, esantį plastmasiniame įpakavime?
  3) namuose naudoju kosmetikos priemones, esančias didelėse pakuotėse, ar jas įsipylus į 100 ml talpos indelį, reikia ant indelio užklijuoti skysti identifikuojantį užrašą, tarkim: makeup remover ar shampoo?

 39. Atsakyti Neringa Kov 15, 2015 23:05

  sveiki,norejau paklausti ar galima is kauno i birminghemo oro uosta rankiniame bagaze nestis 1kg tabako ir 1 bloka cigareciu?

 40. Atsakyti Silvija Kov 1, 2015 18:04

  Laba diena,
  skrendu su WizzAir į Italiją, turėsiu tik rankinį bagažą. Ar galiu įsigyti Dutyfree parduotuvėje 4 litrus alkoholio, jei leidžiamas skysčių kiekis tik 10 vnt po 100 ml. Lieka neaišku, koks iš yra gabenamo skysčio rankiniame bagaže kiekis. Einant pro apsaugą iki 1 litro skysčių, o ką parduotuvėje nusiperki nebesiskaito, ar kaip? Iš anksto dėkoju už atsakymą.

  • Atsakyti Milda Kov 2, 2015 10:30

   Skysčių gabenimo apribojimai rankiniame bagaže (10 vnt po 100 ml) galioja tol, kol praeisite oro uosto apsaugą.
   Duty free parduotuvėse galite įsigyti alkoholio, kiek leidžia šalies, į kurią planuojate vykti, taisyklės ir oro bendrovės bagažo gabenimo taisyklės.

 41. Atsakyti Inga Vas 12, 2015 11:22

  Laba diena.Su vyru keliausime iš Vilniaus į Dortmundą. Keliausime su kompanija Wizzair Noriu paklausti,ar mes galime atskirai isinešti i lėktuvą po krepši,ar butinai bagažas turi buti kartu..?koks leidžiamas svoris vienam asmeniui..?noriu vežtis mėsos rukytų gaminių,žuvies[ji bus supokuota vakume iš parduotuvės]bet jeigu atsirastu vakume kiek vandens,ar nieks neprikibs..taip pat noriu vežtis savo keptą šimtalapi,sūdytu lasinuku kuriuos pati gerai supokuosiu maistine plėvele. Oro uoste nusipirkti koki buteli alchogolio,bus telefonas,dokumentai,o gal galima papildomai tureti rankine..?Ačiū už atsakymą..

  • Atsakyti Milda Vas 12, 2015 11:40

   Sveiki,
   Kiekvienas keleivis nuo 24 mėn. amžiaus, keliaujant su aviakompanija Wizzair, gali gabenti mažą orlaivio salono bagažą (42x32x25 cm, svoris neribojamas) nemokamai. Mėsos, žuvies gaminius galite gabenti sandariai supakuotus (geriausia vakuume) be papildomų skysčių. Šimtalapį galite gabenti. Visas papildomas rankines, daiktus ir kt. rekomenduojame sutalpinti į aviakompanijos nustatytą bagažo vienetą.
   Į Vokietiją galite gabenti:
   >10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
   >20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   >90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
   >110 l alaus.

 42. Atsakyti Dovile Sau 19, 2015 16:28

  O kompiutery su dėklu galima į rankinį bagažą?

 43. Atsakyti Dovile Sau 19, 2015 16:13

  Ačiū už atsakyma. bet noreciau dar paklausti 🙂 jei vezuosi kompiuery kur man ji su deklu geriau veztis? ar rankiniam bagaze galečiau? ar ne?

 44. Atsakyti Jurgita Sau 15, 2015 12:00

  Sveiki,
  ar į Ryanair rankinį bagažą galima imti mezginį su virbalais?

 45. Atsakyti Asta Sau 7, 2015 22:47

  Sveiki,
  Iš Belgijos į Lietuvą registruotame bagaže noriu parsivežti kelis sendaikčius iš blusų turgaus (statulėlė, papuošalų dėžutė) ir nedidelius elektroninius prietaisus (radijas, prožektorius). Ar galima gabenti tokius daiktus registruotame bagaže?
  Dėkoju.

  • Atsakyti Milda Sau 8, 2015 10:00

   Sveiki,
   Minėtus daiktus galite gabenti rankiniame bagaže. Jei prietaisai maitinami elementais, prieš skrydį juos išimkite ir supakuokite atskirai.

 46. Atsakyti Egle Sau 7, 2015 15:59

  Sveiki, norėjau paklausti, kiek alkoholio galima vežtis, skrendant į Šveicariją.

  • Atsakyti Milda Sau 7, 2015 17:36

   Sveiki,
   Į Šveicariją galite gabenti: 1 Litrą alkoholinių gėrimų iki 60 % ir 2 Litrus alkoholinių gėrimų iki 15 %.

 47. Atsakyti Auris Sau 6, 2015 12:42

  Sveiki, turiu klausimą, kokį ir kokio stiprumo alkoholinių gėrimų kiekį galima gabenti į Hurgadą ir iš Hurgados skrendant užsakomuoju Small Planet Airlines reisu?

  • Atsakyti Milda Sau 6, 2015 17:37

   Sveiki,
   Į Egiptą rekomenduojame gabenti iki 1 Litro alkoholinių gėrimų.
   Į Lietuvą keliaujantiems iš ne ES šalių galite gabenti:
   >1 litrą stipriųjų gėrimų iki 60%;
   >2 litrus spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   >4 litrus negazuoto vyno;
   >16 litrų alaus.

 48. Atsakyti Edita Sau 4, 2015 01:51

  Sveiki ar galima skraidinti tuna skarbonkese ir alieju stiklinem butele is anglijos I lietuva?

 49. Atsakyti Regina Gru 18, 2014 21:50

  Sveiki, skrisiu su Raynair is Vokietijos i Lietuva, ar galiu pasiimti plauku tiesintuva i rankini bagaza,jis butu supakuotas originalioje dezuteje.

  • Atsakyti Milda Gru 19, 2014 09:54

   Sveiki,
   Plaukų tiesintuvą gabenti galite.

  • Atsakyti Dovile Sau 19, 2015 16:07

   Norejau paklausti ar tiesintuva, plauku laka, balzama aš galiu susikelti i registruota bagaza t.y. lagamina. Nereiks perpilineti i buteliukus?

   • Atsakyti Milda Sau 19, 2015 16:08

    Sveiki,
    Visus išvardintus daiktus galite gabenti registruotame bagaže.

    • Atsakyti AldonaS Rgp 18, 2015 14:51

     Laba diena. Ar yra kokių ypatingų reikalavimų keliaujant į JAV, ar galioja tie patys kaip ir ES šalims? Ar galima vežtis maisto produktų (duonos, medaus, džiovintų grybų…). Ačiū.

     • Atsakyti Kilti.lt Rgp 19, 2015 10:00

      Sveiki,
      Taisyklės keliaujant į ES šalis ir JAV skiriasi.
      Į JAV negalima vežtis mėsos, vaisių, daržovių, žemės produktų, sėklų ir iš jų pagamintų gaminių. Galite įsivežti duoną ir tam tikrus sūrius. Prieskoniai, actas, aliejus, supakuoti prieskoniai, medus, kava ir arbata yra priimtini. Norint įsivežti sąraše nepažymėto maisto į JAV, reikia teirautis maisto ir vaistų kontrolės departamento. Jei planuojate importuoti ar eksportuoti laukinius paukščius, žemės ar jūros žinduolius, roplius, žuvį, vėžiagyvius, moliuskus, bestuburius ar jų gaminius, odą, iltis, kaulus, plunksnas ar kiaušinius, rekomenduojama kreiptis į JAV žuvų ir laukinės gamtos tarnybą.

 50. Atsakyti augis Gru 9, 2014 04:53

  Sveiki, ar is JAV ne rankiniame bagaze galima gabenti 9 cm peili apsaugotame dekle ir kokie butu
  reikalavimai lietuvos muitineje?

  • Atsakyti Milda Gru 9, 2014 11:28

   Sveiki,
   Galite gabenti registruotame bagaže, neturėtų kilti problemų. Rekomenduojame ašmenis apsaugoti.

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!