Wizz Air atidarė techninės priežiūros centrą Bulgarijoje

Wizz Air atidarė techninės priežiūros centrą Bulgarijoje

Vengrijos mažų sąnaudų oro linijų bendrovė Wizz Air atidarė techninės priežiūros centrą Bulgarijoje. Šis techninės priežiūros centras yra pirmasis Balkanų regione ir apskritai  jau ketvirtasis Wizz Air techninės priežiūros centras. Šio techninio priežiūros centro atidarymas liudija Wizz Air plėtrą.

Bulgarijoje atidarytame techninės priežiūros centre bus galima įgyvendinti net 300 įvairiausių techninės priežiūros darbų. Jame bus puikiai įgyvendinamas aukštos kokybės Wizz Air orlaivių aptarnavimas. Taip pat “Airbus A320” orlaivių techninė priežiūra.  Techninės priežiūros centre yra ir kombinuoto remonto bei lakštinio metalo dirbtuvės. Visa tai techninės priežiūros centrą daro dar patrauklesniu.

Nuo veiklos pradžios Wizz Air labai išsiplėtė bei sustiprėjo. Dabar Wizz Air turi daugiau nei 100 orlaivių. Lietuvoje Wizz Air savo veiklą plėtoja jau septynerius metus. Vilniaus oro uoste Wizz Air turi 4 orlaivius ir net 150 įgulos narių. Lietuva turi 3 oro uostus, iš kurių skrenda net į 17 šalių ir į 33 kryptis. Tai patvirtina stiprią Wizz Air rinkos poziciją Lietuvoje.Vengrijos mažų sąnaudų oro linijų bendrovė Wizz Air taip pat  pradės skrydžius iš Kauno į Turku Suomijoje. Skrydžiai bus vykdomi nuo lapkričio mėnesio bei bus vykdomi du kartus per savaitę. Pirmadieniais ir penktadieniais.

Prasidėjo paskutinis vasaros mėnesis, kurio metu galite keliauti ir tuo pačiu mėgautis puikias vasariškais orais. Galite rinktis iš daugybės įvairiausių krypčių ir leistis į nepamirštamas atostogas. Jeigu norite poilsinių atostogų, galbūt norėsite rinktis Bulgarijos, o galbūt Rodo kryptį. Tai tik keletas galimų kelionių krypčių pasirinkimų. Keliaujam!?

Skrydžio bilietai į  Londoną >>

Wizzair skrydžiai iš Palangos oro uosto

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?