Wizzair skrydžių keitimo naujovės 16

Liepos 22 d. praneštos apie Wizzair skrydžių keitimo naujovės, kurios leis patogiau ir pigiau pakeisti netinkamą skrydžio datą ar skrydžio maršrutą.

Pigių skrydžių kompanija Wizzair praneša apie supaprastintą skrydžių keitimo procesą, kur keleiviams skrydžio maršruto ar skrydžio datos keitimas kainuos 50 proc. kainos, kuri yra sumokėta už pradinį lėktuvo bilietą. Papildomai apmokėti reikės skrydžio kainų ar bagažo mokesčių skirtumą. Iki šiol būdavo standartinis nustatytas mokestis už minėtus keitimus.

Keleiviai, kurie nori išvengti keitimo mokesčių, užsakinėdami bilietus gali pasirinkti „Plus Fare“ kainų kategoriją ar už 10 eurų skrydžiui įisigyti „Wizz Flex“ paslaugas kaip papildomą priedą prie „Basic Fare“ kainų kategorijos. Tiek „Plus Fare“, tiek „Wizz Flex“ paslaugos leidžia neribotą kiekį skrydžio pakeitimų. Norėdami užsakyti šias papildomas paslaugas susisiekite su konsultantais el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt

Naujai įsigaliojusios taisykles numato, kad minimalus skrydžio datos ar maršruto keitimo mokestis yra 10 eurų, o maksimalus – 60 eurų. Wizzair skrydžių keitimo naujovės įsigalios artimiausiu metu.

Wizzair skrydžių keitimo naujovės

Wizzair kompanija skrydžius vykdo iš Vilniaus į Londoną, Donkasterį, Paryžių, Glazgą, Milaną, Romą, Bergeną, Oslą, Alesundą, Stavangerį, Dortmundą, Malmę, Larnaką ir kitus miestus.  Visi Wizzair skrydžiai iš Vilniaus oro uosto.

Skrydžiai iš Rygos yra vykdomi į Barseloną, Bergeną, Donkasterį, Londoną, Liverpulį, Eindhoveną, Paryžių, Hamburgą. Visi Wizzair skrydžiai iš Rygos oro uosto.

16 thoughts on “Wizzair skrydžių keitimo naujovės

 1. Sone says:

  Sveiki kaip padaryti Čikena niekaip nerandu ir nežinau kaip

 2. Žmogus says:

  Pasirodo,kad apsimoka pirkti naujus bilietus, o ne daryti keitimą…. Keitimas norimai dienai virš 70€ , o naujas bilietas perpus pigiau tai pačiai dienai, tomis pačiomis sąlygomis. Nematau logikos… :)

  • Alvita says:

   Sveiki,

   taip , ne visada apsimoka daryti keitimą, kadangi yra taikomas keitimo mokestis, bei bilietų skirtumas.

 3. Giedre says:

  Sveiki,pirkau sunui bilieta, bet rodo mano varda ir pavarde. Ar galima pakeisti varda ir pavarde, arba atsaukti rezervacija (CHEK-IN nepadarytas)?????

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Giedre,

   reiktų kreiptis tiesiogiai į bilietų pardavėją. Primename, jog pigių skrydžių bendrovės, tokios kaip, Wizzair, gyvūnų gabenimo paslaugos neteikia.

 4. ona says:

  Turiu skristi 29 lapkricio,bet apsirgau ir gali tekt gultis i ligonine :( ar grazintu uz bilietus,ar bent pakeist datas skrydymo ? Aciu

  • Eleonora | Wizzair skrydžiai says:

   Sveiki, tokiu atveju galite bandyti keisti skrydžio datas, tokiu atveju Jums reiktų susisiekti su tiesioginiu bilietų pardavėju.

 5. Neringa says:

  Sveiki, nusupirkau bilieta, dabar nusprendziau, kad su manimi keliaus ir kudikis. Ar imanoma itraukti kudiki i jau esama bilieta?

 6. laima says:

  Sveiki as uzsakiau bilieta lapkricio 1d Stavangeris-Vilnius bet negaliu isskrist ar galiu pakeisti data

 7. Jūratė says:

  laba diena,
  noriu paklausti kaip pakeisti skrydzio data ir bagaza perkelti i kita oro uosta.
  2015 08 04 nupirkti du bilietai ir bagažas iš Vilniaus oro uosto į Sandefjort Oslo oro uosta kuriuo mes nebeskrisime. Du bilietus norime perkelti 2016 metų pradžia o bagaža norime perkelti į 2015 08 11 skrydį iš Sandefjordo Oslo į Vilnių.
  Kaip mums elgtis? Ačiū už informacija.

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?