Svarbi informacija keliaujantiems iš/į Romos Fiumičino uosto 2

Svarbi informacija keliaujantiems iš/į Romos Fiumičino uosto, kuri gali pakeisti skrendančiųjų planus su Wizzair kompanija. Wizzair kompanija praneša, kad dėl vykusio gaisro Fiumičino oro uosto terminale, kai kurie skrydžiai perkeliami į kitą Romos oro uostą.

Wizzair pigių skrydžių kompanijos paskelbta informacija, dėl birželio 12 dieną Romos Fiumicino oro uoste įvykusio gaisro buvo priimtas sprendimas, kuriuo vadovaujantis visos aviakompanijos privalo susimažinti skrydžių skaičių į/iš Fiumičino oro uosto nuo liepos 11 d. Vykdant šią tvarką, aviakompanija Wizzair savo skrydžius tarp Fiumičino ir Varšuvos bei Fiumičino ir Sofijos perkels į Romos Čiampino oro uostą. Skrydžių tarp Čiampino ir Varšuvos tvarka įsigalios nuo birželio 15 d. ir liepos 11 d., o skrydžiai tarp Čiampino ir Sofijos – nuo birželio 16 d. iki spalio 24 d. Keleiviai, kuriems keičiasi skrydžio maršrutas, bus informuoti bilieto pardavėjų. Ši svarbi informacija keliaujantiems iš/į Romos Fiumičino uosto turi būti itin svarbi.

Wizzair skrydžiai į Romą iš Vilniaus yra vykdomi į Fiumicino oro uostą.
Svarbi informacija keliaujantiems iš/į Romos Fiumičino uosto
Wizzair lėktuvo bilietai iš Vilniaus >>
Wizzair lėktuvo bilietai iš Rygos >>

2 thoughts on “Svarbi informacija keliaujantiems iš/į Romos Fiumičino uosto

  1. skaiste says:

    Liepos 17 (ryt) skrendu is Romos i Vilniu.Ka tik perskaiteme,kad daug nepatogumu ir atidejimu vyksta is Fiumicino oro uosto.Sestadieni man krikstynos,pati busiu krikstamote,tai sugrizti turiu zut but.Ar jus turite kokios info.del galimu atidejimu,neskridimu…ar skrydziai buvo reguliarus.Man cia staiga viskas ant kortos tapo pastatyta.Turedama info.galeciau kitu grizimo variantu ieskoti.Pagarbiai Skaiste Puzinaite

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?