Papildomas Wizzair bagažas 25

Papildomas Wizzair bagažas visiems, įsigijusiems pirmenybinį įlaipinimą.

Pigių skrydžių kompanija Wizzair paskelbė naujoves, susijusias su rankinio bagažo gabenimu Wizzair skrydžiuose. Nuo šiol Wizzair lėktuvais keliaujantys keleiviai, įsigiję pirmenybinio įlaipinimo paslaugą „Plus Fare“ arba „WIZZ Privillege Pass“, kartu su mažu arba dideliu orlaivio salono bagažu galės į saloną įsinešti ir papildomą nedidelį asmeninį daiktą (rankinė, maišelis ar kt.).

Pirmenybinis įlaipinimas suteikia galimybę įlipti į lėktuvą vieniems iš pirmųjų, prieš prasidedant bendram visų keleivių įlaipinimui. Tokia paslauga gali būti įtraukta į bazinę bilieto kainą („Basic Fares“) už mokestį, prasidedantį nuo 3 EUR, keleivio vietai ir skrydžiui, kai paslauga užsakoma internetu. Užsakant oro uoste ši paslauga yra brangesnė.

„Plus Fare“ paslauga apima ir pirmenybinį įlaipinimą, ir sėdėjimo vietas pirmose orlaivio eilėse. Ja siekiama užtikrinti didesnio komforto norinčių keleivių poreikius.

Papildomas Wizzair bagažas gali būti rankinė, fotoaparato krepšys, nešiojamojo kompiuterio dėklas ar maišelis, kurio matmenys neviršija 40 x 30 x 18 cm. Šį nešulį galite pasiimti įsigiję pirmenybinį įlaipinimą ir jau nutrauktosiose paslaugose – „Wizz XXL seats“, „Wizz Reserved seats“, „Wizz Premium“ ir „WIZZ Premium Plus“.

Papildomas Wizzair bagažas

Wizzair mažo rankinio orlaivio bagažo maksimalūs matmenys yra 42 x 32 x 25 cm, o svoris yra neribojamas. Jis gali būti imamas į orlaivio saloną nemokamai. Jei rankinio bagažo matmenys yra didesni nei nurodyti mažo orlaivio salono bagažo išmatavimai, bet neviršija 56 x 45 x 25 cm, gali būti gabenamas kaip didelis orlaivio salono bagažas už papildomą mokestį.

25 thoughts on “Papildomas Wizzair bagažas

 1. Oksana says:

  Sveiki,skrendu wizzair lektuvu su 10 men.kudikiu.Turesiu rankini bagaza.Ar kartu galeciau pasiimti kuprinyte,kur tilptu misinukas,pampersas,serveteles ir zaisliukas mazas?Kuprines ismatavimai butu 40-30-18.

  • Agne says:

   Sveiki,

   Tokio dydžio papildomą kuprinytę galima pasiimti tik tada, jei nusipirksite pirmenybinį įlaipinimą.

 2. Aurelija says:

  Laba diena, isigijome bilieta i Tenerife per Belfasta ..iki Belfasto skrydziu bendrove Wiz air..veliau Rain air (su kuria kaip ir problemu nekyla)…Wiz aire leidziama tik viena rankini bagaza …bet vertingus daiktus rekomenduojate issiimti..kyla klausimas kur juos kisti? nes kartais surenkate rankini bagaza ir talpinate i bagazo salona..taip rasote…ir antras klausimas??? kaip tada isigyti pirmenybini ilaipinima (kad galima butu pasiimt rankine i salona)..ar imanoma tai atlikt registruojantis skrydziui…

 3. Gabriele says:

  Sveiki,skrisiu su wizz air jau nusipirkau biletus ar butu galimybe dabar papildomai isigyti pirmenybes ilaipiminima??

 4. Marius says:

  Laba diena,

  Įsigijau didelį salono bagažą (56 x 45 x 25 cm) bei pirmenybinį įlaipiminimą. Ar papildomas bagažo vienetas gali būti ne rankinė, o kuprinė,kurios išmatavimai yra neviršijantys 40 x 30 x 18 cm.?

 5. Zivile says:

  Su wizzair

  • Nemokamai keliaujant su aviakompanija Wizzair galite gabenti rankinį bagažą, kurio išmatavimai 42x32x25 cm, svoris neribotas. Jei šis bagažas Jums netinka – galite pasikeisti leistino nemokamo bagažo išmatavimus į didelio orlaivio salono bagažą (56x45x25 cm, 15 kg) už papildomą mokestį.

 6. Zivile says:

  Laba diena, lagamino ismatavimai 48×17×40,ar jis ieina I bilieto kaina?aciu.

 7. Nijole says:

  SVEIKI,NOREJAU PAKLAUSTI: NUSIPIRKAU SALONO DIDELI,IR PIRMENYBE.TAI REISKIAS PRIE TO DIDELIO GALIU PAIMTI DAR VIENA NEMOKAMA RANKINE KURIOS MATMENYS 40/30/18
  ACIU

 8. roberta says:

  Sveiki, nusipirkau bilieta su pirmenybe ir zinau, kad papildomai dar galiu pasiimti rankine kuri nevirsytu ismatavimu. o svoris koks galimas?

 9. Violeta says:

  Ar lapkricio- gruodzio menesiais planuojami skrydziai i Memmingena (Vokietija)?

 10. Audrone says:

  Laba diena,skrendu I Stokholma,taciau niekur nerandu saraso draudziamu vezti daiktu.Lagamino apimtys 52x36x20 ar uz ji reikes moketi.Aciu uz atsakyma

 11. […] saloną Wizzair leidžia pasiimti ir antrą rankinio bagažo vienetą. Plačiau apie tai → „Papildomas Wizzair bagažas“ […]

 12. Loreta says:

  Laba diena o jei pasiemiau mokama didesni orlaivio bagaza ar galiu dar ir ta asmenini daikta pasiimti?

 13. Deima says:

  Laba diena, nusipirkau bilieta su pirmenybe, norejau paklausti ar tai reiskia kad galiu dar ir rankinė pasiimti?

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?