Wizzair lėktuvų triukai danguje

Kasmetinėje Budapešto aviacijos šventėje neeilinis šou – naujausi Wizzair lėktuvai skrodė pažeme vos 100 metrų virš Dunojaus upės.

Šių metų renginyje aviakompanija Wizzair pademonstravo savo naujausią „Airbus A321“ lėktuvą – tai pirmas kartas, kai „A321“ – pažangiausias ir efektyviausias keleivinis lėktuvas savo klasėje – buvo įtrauktas į Budapešto aviacijos šventę. Dabartinis „Airbus 321ceo“ modelio orlaivis yra naujausias avialinijų lėktuvų parko papildymas, skrydžius iš Budapešto bazės jis pradėjo 2015 metų lapkritį.

Tris „A321“ orlaivių parodomuosius skrydžius virš Dunojaus upės atliko kapitonai Deividas Morganas ir Andras Ardajus. Pirmieji du pasirodymai su įspūdingu apsisukimu aplink Margaret salą buvo atlikti 140 mazgų greičiu vos 100 metrų aukštyje. Galiausiai, pasirodymo pabaigoje buvo pademonstruotas kvapą gniaužiantis 300 mazgų greitis.

Naujasis modelis pasižymi erdvesniu salonu, efektyvesniu degalų panaudojimu, yra draugiškesnis aplinkai bei leidžia kompanijai pasiūlyti žemas skrydžių kainas. Efektyvesnė   variklio veikimo technologija ir mažesnės kuro sąnaudos prisideda prie gamtos tausojimo: sudeginama mažiau kuro, sumažinamas jo išmetimas ir skleidžiamas triukšmas.

„A321ceo“ lėktuvai aviakompanijos orlaivių parką papildo jau įrengti naujomis interjero spalvomis, lengvumo įspūdį kuriančia salono aplinka, minkštomis odinėmis sėdynėmis bei didesnėmis sėdimų vietų pasirinkimo galimybėmis. Kaip visada, Wizzair keleiviai gali rinktis papildomas paslaugas: pirmenybinį įlaipinimą, papildomą erdvę kojoms ar galimybę pasirinkti vietas pirmose eilėse.

Per 2018 metus pigių skrydžių aviakomapnija Wizzair planuoja savo parke turėti 30 „A321“ tipo orlaivių, vėliau – papildyti atnaujintais „A321neo“ lėktuvų modeliais su dar pažangesne variklio veikimo technologija. Tęsiamos investicijos į naujas technologijas padeda ir toliau užtikrinti, kad Wizzair išliks lyderiaujančia Vengrijos žemų sąnaudų oro linijų bendrove.

Wizzair oro šou video klipas:

Wizzair lėktuvų triukai danguje

 

Aviakompanijos informacija

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?