Lėktuvų bilietai į Kutaisį!

Pigūs Wizzair lėktuvo bilietai į Kutaisį (Gruziją)! Tiesioginis skrydis į antrąjį pagal dydį Gruzijos miestą, Imeretijos regiono centrą. 

Bilietai į Kutaisį iš Vilniaus vos nuo 24,99 EUR. Tiesioginiai skrydžiai į Kutaisį su Wizzair yra vykdomi iš Vilniaus oro uosto trečiadieniais ir sekmadieniais, anksti ryte (5.00 val. ryte). Atskrendate į tarptautinį Kutaisio oro uostą (David the Builder Kutaisi International airport).

Pigūs Wizzair skrydžiai į Kutaisį iš Vilniaus >>

Pagrindinės lankytinos vietos Kutaisyje:

✔ Bagrati katedra. Pirmojo Gruzijos karaliaus vardu Bagrat III yra pavadinta ši katedra. Pradėta statyti 10 amžiuje. Katedra turi ypatingą svarbą Gruzijos istorijoje ir kultūroje. Adresas: 25 Bagrationi gatvė, Kutaisi.

✔ Gelati vienuolynas. Šis pastatas yra nutolęs per 11 km nuo Kutaisio miesto. Nuo 12 a. iki 17 a. vienuolynas buvo labai svarbus kultūros ir istorijos centras Gruzijoje. Gelati vienuolynas yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą dėl savo įspūdingų freskų ir mozaikų.

✔ Motsameta vienuolynas yra įsikūręs 6 km nuo Kutaisio. Vienuolynas kasmet pritraukia minias turistų. Lankantis čia, beveik kiekvienas pagalvoja apie savo svajones. Mažoje vienuolyno salėje ant pakylos stovi didelė trikampio formos skrynia su jame pagal Gruzijos Bažnyčios kanonus pavaizduotais pamaldžiaisiais broliais. Šis objektas pritraukia minias turistų, nes yra prietaras, kuris byloja, jeigu tris kartus aplink šią skrynią apeisi, ir ją prilietęs sugalvosi norą, broliai Mcheidze atsidėkodami tavo norą išpildys.

✔ Kutaisio valstybiniame istorijos muziejuje yra net gi 200 000 eksponatų, kuriuos galite apžiūrėti. Adresas: 18 Pushkin gatvė, Kutaisi.

✔ Senamiestis Kutaisyje traukia visus atvykusius turistus. Čia aplankysite Baltąjį tiltą, Tsisferkantselta gatvę, Nino gatvę, Tsereteli and Pushkini gatves.

✔ Okatse kanjonas yra įsikūręs Gordi kaimelyje, 42 km nuo Kutaisio. Kanjono ilgis yra apie 16 km, o plotis siekia 10-15 metrų. Okatse gylis matuojamas iki 50 metrų. Čia galite rasti keletą krioklių.

Lėktuvų bilietai į Kutaisį!Lėktuvų bilietai į Kutaisį!Lėktuvų bilietai į Kutaisį!

 

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?