Atnaujinti Wizzair lėktuvai

Wizzair aviakompanija švenčia veiklos 5-metį Lietuvoje! Tą progą paskelbė ne vieną naujieną. Viena iš jų itin turėtų patikti keliautojams. 

Didžiausia Centrinės ir Rytų Europos pigių skrydžių bendrovė Wizzair nuo vasaros, savo keleivius skraidins atnaujinto dizaino ir dar didesniais orlaiviais. Wizzair Lietuvoje pristatė pirmąjį naują „Airbus A321ceo“ lėktuvą su atnaujintu išorės ir vidaus dizainu. Keleivius pasitiks naujos interjero spalvos, lengvumo įspūdį kurianti salono aplinka, minkštos odinės sėdynės bei didesnės sėdimų vietų pasirinkimo galimybės. Atnaujintas orlaivio modelis pasižymi erdvesniu salonu, efektyvesniu degalų panaudojimu – kas įtakoja žemesnių kainų bilietų daugėjimą. Efektyvesnė variklio veikimo technologija ir mažesnės kuro sąnaudos prisideda prie gamtos tausojimo: sudeginama mažiau kuro, sumažinamas jo išmetimas į aplinką bei skleidžiamas triukšmas. Per ateinančius keletą metų Wizzair planuoja savo parke turėti 30 „A321“ tipo orlaivių, vėliau dar papildyti atnaujintais „A321neo“ lėktuvų modeliais su dar pažangesne variklio veikimo technologija. Tęsiamos investicijos į naujas technologijas padeda ir toliau užtikrinti, kad Wizzair išliks lyderiaujančia Vengrijos žemų sąnaudų oro linijų bendrove.

„Praėjusiais metais atnaujinome savo bendrovės dizainą ir įsigijome pirmąjį „Airbus A321“ orlaivį, kuris šiandien yra pats efektyviausias tokio tipo orlaivis pasaulyje. Su šiuo metu vykdomais orlaivių pristatymais mūsų lėktuvų amžius išlieka jauniausias Europoje, – sako Wizzair vadovas Jozsef Varadi. – Atnaujintas interjeras ir didesni orlaiviai keleiviams suteikia malonią skrydžio patirtį, kviečiančią sugrįžti dar kartą. Toks yra mūsų kiekvienos kelionės tikslas.“

Nuo pat pirmojo skrydžio iš Vilniaus 2011 m., Wizzair pervežė daugiau nei 3 milijonus keleivių į ir iš Lietuvos. Kompanija yra pirmaujanti oro linijų bendrovė Tarptautiniame Vilniaus oro uoste, kuriame bazuoja 4 orlaivius bei turi 149 darbuotojus. Praėjusiais metais pervežti beveik milijonas keleivių prisidėjo prie daugiau nei 700 darbo vietų. Patvirtindama savo įsipareigojimus Lietuvai, Wizzir pradėjo skrydžius iš Kauno ir Palangos oro uostų ir šiai dienai iš visų trijų šalies oro uostų siūlo skrydžius 28 maršrutais į 14 šalių.

Atnaujinti Wizzair lėktuvai

Vilniaus oro uosto informacija

 

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?