Nauja kryptis! Wizzair skrydžiai į Nicą

Nauja Wizzair kryptis jau nuo rugpjūčio mėnesio! Tiesioginiai Wizzair skrydžiai į Nicą!

Šiandien didžiausia aviakompanijos Centrinėje ir Rytų Europoje pranešė itin gera naujiena! Jau nuo 2016 m. rugpjūčio 3 d. bus pradėti tiesiogiai skrydžiai į Nicą! Skrydžiai į Nicą bus vykdomi trečiadieniais ir sekmadieniais. Lėktuvų bilietai į Nicą iš Vilniaus oro uosto nuo 24,99 EUR/asm. Lėktuvo bilietus galite įsigyti internetu arba skambindami tel. 860026766, rašydami el. paštu: uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt

Wizzair skrydžiai į Nicą iš Vilniaus oro uosto nuo 24,99 EUR >>

Nica – tituluojama Žydrojo kranto sostine ir didžiausiu Viduržemio jūros pakrantės kurortu. Nicos miestas įkurtas V a. pr. Kr. graikų. Šiuo metu Nicas yra laikoma ne tik nuostabiu kurortu, bet ir istoriniu miestu, kuriame vyksta įvairūs kultūriniai ir pramoginiai renginiai, verslo susitikimai bei konferencijos. Laikoma, kad Nicoje yra vieni gražiausių miesto paplūdimių visoje Europoje.

Populiariausi Nicos paplūdimiai:

La Plage Publique de Beau Rivage – nemokamas, viešas paplūdimys visai šalia Beau Rivage. Paplūdimys yra saugomas, čia rasite WC, dušus bei budinčius gelbėtojus.

Castel Plage – vienas prabangesnių paplūdimių, kuriame rasite visus poreikius patenkinančių vietų – WC, dušą, restoranus, skėčius bei gultus.

Blue Beach – privatus paplūdimys, kur netoliese yra įsikūrę prabangūs viešbučiai. Paplūdimio restoranas garsėja savo puikiais patiekalais. Čia be kitų dalykų, rasite ir žaidimų aikšteles vaikams.

Villefranche Plage – šis nemokamas smėlio paplūdimys yra šiek tiek nutolęs nuo pačio Nicos miesto. Išalkę galėsite užkasti restorane ar kavinėje.

Ruhl Plage – vienas iš populiariausių paplūdimių Nicoje. Jis yra įsikūręs jau nuo 1920 m.

Plage Mala – paplūdimys nėra įsikūręs pačiame Nicos mieste. Visi apsilankę čia sako, kad šiame paplūdimyje yra fantastiškas restoranas pavadinimu “La Réserve de Mala”.

Nauja kryptis! Wizzair skrydžiai į NicąNauja kryptis! Wizzair skrydžiai į NicąNauja kryptis! Wizzair skrydžiai į Nicą

 

 

 

 

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?