Wizzair keleiviai skrydžio metu seks EURO 2016 naujienas

Wizzair keleiviai, kurie yra dideli Europos futbolo čempionato (EURO 2016) aistruoliai dėmesio! Viso čempionato metu galės sužinoti vykstančių rungtynių rezultatus tiesiog būdami “ore” Wizzair lėktuve.

Wizzair didžiausia pigių skrydžių kompanija Centrinėje ir Rytų Europoje užtikrins tokią puikią galimybę savo keleiviams skrendant net ir 11,5 km aukštyje. Keleivius apie skrydžio metu vykstančių rungtynių rezultatus pilotai informuos po pirmojo kėlinio ir pasibaigus rungtynėms. Rezultatai skambantys iš piloto lūpų turėtų būti dar labiau laukiami. Naujausią informaciją pilotams perduos oro linijų operacijų valdymo centras tiesiogiai iš biuro, kuris yra įsikūręs Budapešte. Žinutės pilotus pasieks per orlaivių ryšių adresavimo bei pranešimo sistemą (ACARS).  Futbolo gerbėjai, kurie nepanorės išgirsti ir sužinoti naujausių rezultatų bei rungtynes norės peržiūrėti vėliau, galės iš anksto tam pasiruošti, kadangi keleiviai bus įspėjami apie netrukus nuskambėsiantį futbolo mačo rezultatų atnaujinimą.

Iš 24 šalių, dalyvaujančių EURO 2016 čempionate, Wizzair skrydžius vykdo iš 19-os valstybių bei turi  bazes penkiose iš jų. Aviakompanija puikiai žino, ką reiškia komandinė dvasia ir vienybė, tad kai tik įmanoma, oro linijų bendrovė remia futbolo sirgalius organizuodama specialius skrydžius į ir iš Prancūzijos, kad fanai spėtų laiku pamatyti savo palaikomos komandos žaidimą bei grįžtų namo atgal iškart po rungtynių. Su kompanijos „A320“ lėktuvu į rungtynes taip pat keliauja ir Vengrijos nacionalinė futbolo komanda.

✈Wizzair bilietai iš Vilniaus į: Belfastą, Londoną, Donkasterį, Glazgą, Bilundą, Kutaisį, Barseloną, Milaną, Romą, Tel Avivą, Larnaką, Bergeną, Oslą, Stavangerį, Olesiundą (Aalesund), Eindhoveną, Paryžių, Malmę, Stokholmą, Kijevą, Dortmundą, Frankfurtą, Miuncheną.
✈Wizzair bilietai iš Palangos į:Londoną.
✈Wizzair bilietai iš Kauno į:Londoną.
✈Wizzair bilietai iš Rygos į:Londoną, Donkasterį, Liverpulį, Barseloną, Bergeną, Oslą, Stavangerį, Eindhoveną, Paryžių, Dortmundą, Hamburgą.

Wizzair keleiviai skrydžio metu seks EURO 2016 naujienas

Wizzair informacija

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?