Skrydžiai į Neapolį

Tiesioginiai pigūs skrydžiai į Neapolį iš Varšuvos oro uosto!

Wizzair aviakompanija paskelbė, kad jau nuo gegužės 20 d. bus pradėti tiesiogiai skrydžiai į Neapolį. Lėktuvų bilietai į Neapolį nuo 29,99 EUR į vieną pusę. Skrydžiai bus vykdomi du kartus per savaitę: pirmadieniais ir penktadieniais. Skrydžiai bus vykdomi iš Varšuvos Šopeno oro uosto (Warsaw Chopin – WAW). Wizzair siūlo net 125 kryptis į 22 šalis iš Varšuvos oro uosto. Skrydžių kainos iš Varšuvos nuo 4,99 EUR. Pigūs skrydžiai iš Varšuvos. Nerandate tinkamo skrydžio? Tuomet rašykite el. paštu: uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt arba skambinkite telefonu: 860026766

Neapolis (angl. Naples) – yra trečias pagal dydį Italijos miestas, kuris laikomas vienu seniausiu ir artistiškiausiu miestu. Istorinis Neapolio centras (centro istorico) yra įtrauktas UNESCO paveldo sąrašą. Archeologiniai Neapolio lobiai yra tarp pasaulio įspūdingiausių  objektų. Maisto ruošimo subtilybės yra, taip pat, vienos iš geriausių ir garsiausių pasaulyje. Čia kulinariniai sugebėjimai yra perimami  iš karto kartą, todėl senosios tradicijos išlieka tarp modernių pasirinkimų. Visi besilankantys Neapolyje privalo paragauti vietinių gamintos kavos, picos ar makaronų (pasta), jūros gerybių, saldumynų.

Lankytinos vietos Neapolyje: Nacionalinis archeologijos muziejus, Via San Gregorio Armeno gatvė, Capodimonte rūmai (Palazzo Reale di Capodimonte), Ispanų kvartalas (Quartieri Spagnoli), Duomo katedra, Šv. Martyno vienuolynas (Certosa di San Martino), Antikinis Pompėjos miestas, San Severo koplyčia (Cappella Sansevero), šiuolaikinio meno muziejus – Madre, Plebėjų aikštė.

Wizzair skrydžiai į NeapolįWizzair skrydžiai į NeapolįWizzair skrydžiai į Neapolį

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?