Skrydžiai į Reikjaviką, Barį iš Vilniaus oro uosto

Wizzair paskelbė, kad nuo 2016 m. rudens bus pradėti nauji pigūs skrydžiai į Reikjaviką (Islandiją), Bari (Italija) iš Vilniaus oro uosto.

Trečiadienį, kovo 23 d. pigių skrydžių bendrovė paskelbė apie dvi naujas kryptis iš Vilniaus oro uosto. Skrydžiai į Reikjaviką ir Barį bus pradėti nuo spalio 31 d. Lėktuvo bilietai į Reikjaviką nuo 49,99 EUR, skrydžiai bus vykdomi pirmadieniais ir penktadieniais, o lėktuvo bilietai į Barį nuo 19,99 EUR, skrydžiai bus vykdomi pirmadieniais ir penktadieniais. Lėktuvo bilietus jau galite įsigyti internetu arba skambindami tel. 860026766, rašydami el. paštu: uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt

Lėktuvų bilietai į Reikjaviką nuo 49,99 EUR >>

Lėktuvų bilietai į Barį nuo 19,99 EUR >>

Reikjavikas (Reykjavik) yra tituluojamas šiauriausia pasaulio sostine, kurioje iš tikro nėra taip šalta ir atšiauru. Miestas garsėja savo architektūra, lankytinais objektais, renginiais bei SPA procedūrų pasirinkimo gausa. Ką veikti Reikajvike? Čia viešėdami galėsite apsilankyti: Islandiškajame žirgyne, Halgrimuro bažnyčioje, Harpa konferencijų ir koncertų salėje, Nacionaliniame muziejuje, Reikjaviko miesto muziejuje, Laugardalur parke, Ugnikalnio namuose ir kituose ne ką mažiau įspūdingesnėse vietose. Svarbiausia, nepamirškite pasilepinti SPA malonumais.

Skrydžiai į Reikjaviką, Barį iš Vilniaus oro uosto

Skrydžiai į Reikjaviką, BariSkrydžiai į Reikjaviką, Bari

 

 

 

 

 

 

Bari (Bari) miestas yra įsikūręs Italijos pietinėje dalyje. Laikomas administracinis ir komercinis Apulijos centras – sostinė. Italijai Bari miestas yra labai svarbus istorine ir kultūrine prasme, kadangi čia žmonės pradėjo gyventi dar prieš žemė užvaldant romėnams. Čia išvysite itin kvapą gniaužiančių vietų bei istorinių paminklų. Ką pamatyti Baryje? Šv. Mikalojaus baziliką, San Sabino katedrą, Castello Svevo pilį, Šv. Mykolo stadioną, Senamiestį, Castelaną urvą ir kt.

Skrydžiai į Reikjaviką, BariSkrydžiai į Reikjaviką, BariSkrydžiai į Reikjaviką, Bari

 

 

 

 

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?