Lėktuvų bilietai į Larnaką!

Pigūs Wizzair lėktuvo bilietai į Larnaką! Tiesioginis skrydis į Kiprą – atostogų kampelį!

Bilietai į Larnaką iš Vilniaus nuo 49,99 EUR. Tiesioginiai skrydžiai į Larnaką su Wizzair yra vykdomi iš Vilniaus oro uosto pirmadieniais ir penktadieniais, anksti ryte. Atskrendate į tarptautinį Larnakos oro uostą (Larnaca Hermes International Airport).

Pigūs Wizzair skrydžiai į Larnaką iš Vilniaus >>

Larnaka – Kipro pietinėje pakrantėje įsikūręs kurortas, kuris išsiskiria savo grožiu – daugybė lankomų objektų, puikūs paplūdimiai, jūra ir gamtos vaizdai. Larnaka yra trečias pagal dydį Kipro miestas, kuriame įsikūręs tarptautinis oro uostas bei antras pagal dydį jūrų uostas. Miestas yra laikomas vienu iš seniausių miestų Kipre. Pagrindinės turistų lankomos vietos Larnakoje: Šv. Lazaro Bizantinė bažnyčia, Europos aikštė, Larnakos druskos ežeras, Palmių alėja, Stavrovuonio vienuolynas, Chirokitija, Larnakos pilis, Pierides muziejus, Zenobia kelto nuskendimo vieta, Mazotos kupranugarių parkas, Kitiono archeologinė vietovė, Hala Sultan Tekke mečetė, Didžioji mečetė – Djami Kebir, Avako tarpeklis, Troodos kalnai ir kt.

Populiariausi paplūdimiai Larnakoje: 

Phinikoudes paplūdimys. Čia rasite egzotišką aplinką, aukštomis palmėmis apsodintą paplūdimį, daugybe pramogų visai dienai. Gultų nuoma yra mokama. Paplūdimyje rasite įvairius patiekalus siūlančias kavines, restoranus bei barus.

Lėktuvų bilietai į Larnaką!

Kastella paplūdimys taip pat turi mėlynąją vėliavą. Jis nėra itin didelis, atmosfera gana rami ir leidžia lankytojams ilsėtis. Į paplūdimį iš Larnakos miesto centro galite ateiti per 15 minučių pėsčiomis.

Lėktuvų bilietai į Larnaką!

Dhekelia paplūdimys turi ilgiausią smėlio ruožą Larnakoje. Netoliese yra įsikūrę nemažai populiarių viešbučių, kuriuos mėgsta turistai. Čia taip pat rasite nemažai kavinių, barų.
Lėktuvų bilietai į Larnaką!
Dar vienas mėlynosios vėliavos laimėtojas – Mckenzie paplūdimys, įsikūręs visai netoli nuo Larkanos oro uosto. Pramogaujant vandenyje, galite pajusti virš galvos skrendančius lėktuvus, stebėti jų nusileidimą ir pakilimą. Čia rasite įvairių pramogų, restoranų bei kavinių.
Lėktuvų bilietai į Larnaką!
CTO paplūdimys dar kitaip žinomas kaip Pyla paplūdimys. Jis įsikūręs gana arti Larnakos centrinės miesto dalies ir yra labai populiarus tarp šeimų. Norėdami po pramogų užkasti vietinio maisto, tikrai rasite kur tai padaryti. Šalia įsikūrę nemažai smulkių kavinukių bei barų. Čia taip pat, yra žaidimų aikštelė vaikams bei kitos pramogos, kurios tikrai garantuoja puikią poilsio dieną paplūdimyje.
Lėktuvų bilietai į Larnaką!

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?