Pigūs skrydžiai į Barseloną

Pigūs skrydžiai į Barseloną! Ir pailsėti, ir pas draugus ar artimuosius!

Pigius lėktuvo bilietus parduodanti Wizzair aviakompanija siūlo skristi į Barseloną vos už 39,99 EUR! Tiesioginiai skrydžiai į Barseloną yra vykdomi iš Vilniaus oro uosto antradieniais ir šeštadieniais. Atskrendate į Barselonos El Prat oro uostą.

Pigūs Wizzair skrydžiai į Barseloną iš Vilniaus >>

Barselona yra viena iš pagrindinių turizmo miestų Ispanijoje. Miestas garsėja savo viena iš seniausių istorijų Europoje, audringu naktiniu gyvenimu, nuostabiais paplūdimiais Costa Bravoje bei išskirtine architektūra ir lankytinomis vietomis. Pats Barselonos miestas įsikūręs tarp jūros ir kalnų, sukuria balansą tarp tradicijų ir modernizmo. Ispanijoje Barselona yra laikoma viena kosmopolitiškiausiu, moderniausiu ir madingiausiu miestu šalyje. Labiausiai lankomi objektai Barselonoje: gotinkinis kvartalas (Barri Gotic), miesto istorijos muziejus, Barselono katedra, Sagrada Familia bažnyčia (Temple Expiatori de la Sagrada Familia), La Rambla – garsiausia gatvė, Park Guell, olimpinis kaimelis (Villa Olimpica), jūrų muziejus (L’Aquarium de Barcelona), Montijuic – linksmybių, muziejų rajonas, Pikaso muziejus ir kt. Rekomenduojame aplankyti ir Barselonos pakrantėse įsikūrusius kurortus Kosta Brava ir Kosta Dorada.
Pigūs skrydžiai į Barseloną Pigūs skrydžiai į Barseloną

 

 

 

 

 

Kosta Brava (Costa Brava) jums idealiai tiks, jeigu ieškote smėlėtų paplūdimių, uolėtų įlankėlių, ramių kaimelių, kalnų peizažų. Kurortas įsikūręs šiaurės rytinėje viduržemio jūros pakrantėje. Ilsėdamiesi čia, galite ir aktyviai papramogauti, žaisti golfą ar fultoblą, užsiimti vandens sportu.

Pigūs skrydžiai į BarselonąPigūs skrydžiai į BarselonąPigūs skrydžiai į Barseloną

 

 

 

 

 

 

Kosta Dorada (Costa Dorada) pietinėje Barselonos dalyje įsikūręs kurortas. Daug kas ją vadina auksinių spalvų kurortu – nuostabus smėlis, puikus kraštovaizdis ir geras oras. Per metus sulaukia daugiau nei 3 milijonų turistų. Čia viešėdami galite laiką leisti keliaudami į vynuogių ar alyvuogių plantacijas, kitus sodus. Visi giria jūros gerybes, kurios čia pat yra sužvejojamos ir ruošiamos.

Pigūs skrydžiai į BarselonąPigūs skrydžiai į BarselonąPigūs skrydžiai į Barseloną

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?