Nauja Wizzair sėdėjimo vietų tvarka 9

Praėjusių metų vasario 4 d. Ryanair paskelbė naujoves apie sėdėjimo vietų paskyrimo tvarką. Klientai džiaugiasi tokia naujove ir sako, kad nebesuka galvos, kur reikės sėsti įlipus į lėktuvą, nes žino, kad jų priskirta vieta bus laisva. Tikimasi, kad nauja Wizzair tvarka leis keliauti patogiau. 

Šiandien, balandžio 2 d. Wizzair pigių skrydžių kompanija paskelbė, kad jau nuo balandžio 8 d. registruojantis skrydžiui, įlaipinimo kuponus keleiviai gaus su nurodytomis sėdėjimo vietomis lėktuve. Jeigu tik bus galimybė, keleiviai sėdės šalia. Keleiviai, kurie įsigijo bilietus iki balandžio 8 d. į skrydžius, kuriuose įsigalios nauja sėdėjimo tvarka, vieta lėktuve bus priskirta registracijos metu.

Pirmieji naująją tvarką gegužės 4 d. išbandys skrydžių Budapeštas–Barselona, Katovicai–Londonas, Bukareštas–Dortmundas keleiviai. O jau nuo 2015 m. gegužės 19 d. ši tvarka galios visuose 360 Wizzair maršrutų.

Jeigu keleiviui netiks automatiškai parinkta vieta, jis likus ne mažiau nei 3 val. iki skrydžio, už papildomą mokestį galės pasikeisti į norimą vietą. Keitimo kaina nuo 1 EUR.

Keleivių mėgiamos vietos, tokios, kaip esančios priekinėje eilėje, norint greičiau išsilaipinti, ar vietos su papildoma vieta kojoms, gali būti rezervuojamos už aviakompanijos nustatyta mokestį.

Ateityje Wizzair kompanija žada ir daugiau naujovių, kurios keleiviams palengvins kelionę.

Nauja Wizzair sėdėjimo vietų tvarka

Nauja Wizzair sėdėjimo vietų tvarka

 

9 thoughts on “Nauja Wizzair sėdėjimo vietų tvarka

 1. Mantvis says:

  Laba diena. Mazas orlaivio bagazas. Bus ideta papke su dokumentais , cigareciu blokas ,masinos numeriai perlenkti ir masinos navigacija. Sitoki bagaza galima tureti ar man kils kokiu problemu?

 2. kriste says:

  sveiki,turiu dar viena klausima mano tases ismatavimai 55x33x21 ar man reiks uz ja moketi ar as galiu ja pasiimti kaip nemoka rankini bagaza

 3. […] daugiau nei mėnesį, Wizzair paskelbė, kad imasi naujos keleivių sėdėjimo vietų politikos. Gegužės 4 d. pigių skrydžių kompanija Wizzair įvykdė pirmuosius skrydžius, kuriose […]

 4. baroti says:

  laba diena.mano bagazas 50-35-25 sriandu is milano 09 geguze.ar reika moketi?aciu

  • Milda says:

   Sveiki,
   Jei manote, jog sutalpinsite savo bagažą į patikros dėžę (42x32x25 cm, svoris neribojamas) galite keliauti. Jei Jūsų bagažas netilps teks gabenti kaip didelį orlaivio salono bagažą (56x45x25 cm, svoris iki 10 kg) arba registruotą bagažą (149x119x171 cm, svoris iki 32 kg), už papildomą mokestį. Dėl paslaugos užsakymo rekomenduojame kreiptis į bilieto pardavėją.

 5. Akvilė says:

  Laba diena,

  Aš ir sūnus žadame skristi į Airiją pasisvečiuoti pas gimines. Bėda ta, kad mano ir sūnaus pavardės skiriasi… Ar reikia, kad tėtis pasirašytų notaro patvirtintą leidimą skristi?

  Dėkui už atsakymą.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Šiuo atveju rekomenduojame turėti gimimo liudijimą, kuriame nurodyta, jog Jūs esate vaiko mama. Tokiu atveju kito tėvo notaro patvirtintas sutikimas – nereikalingas.

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?