Naujos Wizzair kryptys iš Vilniaus 10

2015 m. balandžio 15 d. Wizzair kompanijos atstovai paskelbė, kad nuo 2015 metų rugsėjo mėnesio pigūs skrydžiai bus pradėti vykdyti naujomis trimis kryptimis iš Vilniaus oro uosto. Tiesioginiai skrydžiai, su pigių skrydžių aviakompnaija, bus vykdomi į Miuncheną, Kijevą ir Glazgą.

Iš Vilniaus į Miuncheną Wizzair pigūs skrydžiai bus vykdomi pirmadieniais ir penktadieniais. Į Glazgą lėktuvas skris trečiadieniais ir sekmadieniais. Į Kijevą Wizzair pigūs skrydžiai kils, taip pat, sekmadieniais ir trečiadieniais. Lėktuvo bilietų kainos prasideda nuo 20 €. Bilietus jau galite įsigyti pigių skrydžių portale www.wizzair-skrydziai.lt. Pigūs skrydžiai bus vykdomi orlaiviu „Airbus“ A320.

Šiuo metu iš Vilniaus minėta aviakompanija skrenda 18 krypčių (Londonas, Donkasteris, Roma, Milanas, Barselona, Bergenas, Oslas, Stavangeris, Alesundas, Paryžius, Dortmundas, Frankfurtas, Belfastas, Malmė, Kerkyra, Kutaisi, Larnaka, Tel Avivas). Visus Wizzair skrydžių maršrutus galite rasti čia.

Wizzair vis dar planuoja netolimoje ateityje pradėti skrydžius ir iš Palangos oro uosto. Gal jau 2016 metais pirmieji pigių skrydžių lėktuvai kils iš šio oro uosto. Dėl bendradarbiavimo su Kaunu, kol kas jokių žinių ir idėjų nėra.

Naujos Wizzair kryptys iš Vilniaus

10 thoughts on “Naujos Wizzair kryptys iš Vilniaus

 1. Regina says:

  Sveiki,
  Gaila, kad nuo rugpjūčio nebėra skrydžių Vilnius-Glazgas. Labai patogus skrydis buvo. Visa pilna žmonių.

 2. Loreta says:

  Labas vakaras
  norejau paklausti ar yra vakaro ar dienos skrydis i Donkasteri is vilniaus man meta tik rytini. spalio men pabaigoje berods 24d. buvo sestadienis diena apie 19 val skridau vakare donkasteri dabar nera to laiko. skambinant nurodytu tel informacijos neteikia.

 3. Kiuppy says:

  Sveiki, smagu, kad wizzair skrydziu daugeja. Tikiuosi ir is Berlyno netrukus bus galima skristi. Berlynas labai populiarus kelioniu tikslas, o ir patys Berlynieciai mielai apsilanlytu Lietuvoje. Labai gaila, bet tiesioginio skrydzio is Berlyno i Lietuva visai nera.

  • Milda says:

   Laba diena,
   Dėkojame už Jūsų komentarą. Mes taip pat visuomet džiaugiamės naujomis skrydžių kryptimis. Jūsų pageidavimą perduosime aviakompanijai. Tikimės, jog ir toliau naudositės portalo http://www.wizzair-skrydziai.lt paslaugomis.

 4. Kristina says:

  Sveiki, pastebejau, kad apie Spalio vidury nebera skrydziu Vilnius-Glazgas. Ar jie planuojami nutraukti? Aciu uz informacija.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Pigių skrydžių aviakompanija Wizzair maršrutu Vilnius – Glasgow planuoja keliauti iki 2015.10.21. Apie tolimesnius skrydžius šiuo maršrutu informacijos neturime.

 5. Simona Mongirdaite says:

  sveiki, esu is siaurines airijos, cia yra labai daug lietuiviu, ir daug ju yra is vakarines lietuvos dalies. labai noretume skrydziu belfast – palanga…kiek sneketa ir panasiai, daug yra norinsiu ir tikrai butu patogiau ir geriau ir daug butu skrendzanciu…labai prasome visu cia esanciu lietuviu vardu atkreipkite demesi i musu prasyma, ir ateiciai greitu laiku padarykit tai :)

  • Milda says:

   Sveiki,
   Dėkojame, jums kad naudojatės mūsų paslaugomis. Labai tikimės, kad artimiausiu metu skrydžiai iš Palangos bus vykdomi Jūsų pageidaujama kryptimi, nes aviakompanijos Wizzair planuoja pigius skrydžius vykdyti iš/į Palangą. Kaip bebutų gaila, tačiau skrydžių maršrutų sudarymas nepriklauso nuo mūsų. Jūsų pageidavimus perduosime atsakingiems aviakompanijos atstovams.

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?