Keičiasi lietuvių atostogų įpročiai 2

Keičiasi lietuvių atostogų įpročiai. Keliautojai renkasi ne tik poilsį salose, bet ir stengiasi pažinti Europos miestus.

Lietuvių atostogų pikas jau eina į pabaigą, nors aviacijoje vasaros sezonas baigsis tik paskutinį spalio sekmadienį. Trijuose Lietuvos oro uostuose – Vilniuje, Kaune ir Palangoje – per tris kalendorinius vasaros mėnesius aptarnauta daugiau nei 1,3 milijono keleivių – t. y. 9 proc. daugiau negu pernai tuo pačiu metu. Tiesa, šiemet pastebėta, kad poilsis Viduržemio jūros salose populiarumu pradeda nusileisti Pietų Europos miestams.

Vasarą išaugo Italijos ir Ispanijos miestų populiarumas – į Milaną ir iš jo pervežta daugiau nei 65 tūkstančiai keleivių – t. y. 30 proc. daugiau negu pernai tuo pačiu metu. Barseloną savo kelionei pasirinko daugiau nei 40 tūkstančių žmonių – t. y. 20 proc. daugiau nei praėjusiais metais, o pavasarį atidarytą maršrutą į Madridą šiemet pasirinko jau daugiau nei 25 tūkstančiai keleivių. Naujojo reiso į Odesą, pradėto birželio pabaigoje, rezultatas – 3 tūkstančiai keleivių.

Šiemet bendras keliautojų į Viduržemio jūros salas skaičius sumažėjo 4 proc. Į Maltą ir Rodą skrendančių keleivių skaičius sumažėjo net 10 proc. Tiesa, populiarumo vis dar nepraranda Kipras ir du jo kurortai – Larnaka ir Pafosas, ten keliaujančių žmonių šią vasarą padaugėjo 5 proc.

Iš Lietuvos oro uostų tiesiogiai pasiekti galima ir kitas turistų mėgstamas salas – Siciliją, Kosą, Palma de Maljorką, Korfu ir Kretą. Į jas skraidina ne tik reguliariojo susisiekimo oro bendrovės, bet ir užsakomųjų skrydžių kompanijos. Pastarosios šią vasarą daugiausiai keleivių skraidino į Antaliją, Heraklioną, Varną, Burgą ir Hurgadą.

Populiariausi Lietuvos oro uostų maršrutai skirtingais sezonais beveik nekinta – iš Vilniaus oro uosto daugiausiai keleivių vyksta į Frankfurtą, Londono Lutono oro uostą ir Rygą, iš Kauno – į Londono Stanstedo ir Lutono oro uostus bei Dubliną, iš Palangos – į Kopenhagą ir Oslą.
Keičiasi lietuvių atostogų įpročiai
Wizzair tiesioginiai skrydžiai yra vykdomi iš Vilniaus oro uosto į Belfastą, Londoną, Donkasterį, Glazgą, Biliundą, Kerkyrą, Kutaisį, Barseloną, Milaną, Romą, Tel Avivą, Larnaką, Bergeną, Oslą, Stavangerį, Olesiundą, Eindhoveną, Paryžių, Malmę, Stokholmą, Kijevą, Dortmundą, Frankfurtą ir Miuncheną. Bilietus galite įsigyti internetu.

Vilniaus oro uosto informacija

2 thoughts on “Keičiasi lietuvių atostogų įpročiai

  1. Vilma says:

    per agentūrą užsisakiau kelione i Ispanija,bet bilietų atsispausdinti internetu negaliu tik Wizzair oro uosto registracijos vietoje.Ar grįžtant atgal iš Ispanijos man bilietus irgi atspausdins oro uoste(BARSELONOJE)

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?