Nauji Wizzair skrydžiai 2

Nauji Wizzair skrydžiai pradedami jau šiandien! Rugsėjo 14-16 d. Wizzair pradės skraidyti į Bilundą, Miucheną-Memingemą, Stokholmą, Glazgą ir Kijevą. 

Jau šiandien (rugsėjo 14 d.) pradedai nauji Wizzair skrydžiai iš Vilniaus į Bilundą ir Miuncheną-Memingemą. Šie skrydžiai bus vykdomi reguliariai du kartus per savaitę. Šie skrydžiai bus vykdomi iki 20016.10.28.

Nuo rugsėjo 15 d. 3 kartus per savaitę nauji Wizzair skrydžiai iš Vilniaus į Stokholmą. Skrydžiai vykdomi iki 2016.10.28. O jau nuo rugsėjo 16 d. du kartus per savaitę bus vykdomi skrydžiai į Glazgą ir Kijevą. Skrydžiai į Glazgą bus vykdomi iki 2016.10.26, o Kijevą iki 2016.10.29.

Wizzair lėktuvo bilietai nuo 19,99 eur. Bilietus galite įsigyti internetu. Bilietų kiekis už nurodytą kainą yra ribotas.

Wizzair tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Londoną, Donkasterį, Paryžių, Glazgą, Milaną, Romą, Bergeną, Oslą, Alesundą, Stavangerį, Dortmundą, Malmę, Larnaką ir kitus miestus.

Skrydžiai, taip pat yra vykdomi iš Rygos į Barseloną, Bergeną, Donkasterį, Londoną, Liverpulį, Eindhoveną, Paryžių, Hamburgą. Visi Wizzair skrydžiai iš Rygos oro uosto.

Nauji Wizzair skrydžiai

2 thoughts on “Nauji Wizzair skrydžiai

 1. Loreta says:

  Labas vakaras skrisiu idonkastei ar galiu veztis 4 blokus cigareciu savo reikmem. ir kosmetika tusai lupdaziai kur turi buti kosmetinei pinigineje ar sudeti i maiselius, Nerandu vakariniu skrydziu.

  • Sveiki,
   Tušas, skystos formos lūpų dažai, ir kita skysta kosmetika ar higienos priemonės, rankiniame bagaže turi būti gabenama pagal skysčiams taikomas taisykles.
   Į Jungtinę Karalystę galite gabenti:
   ✔ 800 vnt. cigarečių;
   ✔ 400 vnt. cigarilių;
   ✔ 200 vnt. cigarų;
   ✔ 1 kg tabako.

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?