Paskelbti 2016 m. vasaros sezono Wizzair skrydžiai 18

2016 m. vasaros sezono skrydžių tvarkaraštis paskelbtas

Aviakompanija Wizzair atnaujino vasaros sezono skrydžių tvarkaraštį. Naujų krypčių bendrovė nepaskelbė, tačiau šiek tiek pakoregavo buvusį tvarkaraštį. Vasaros sezonas prasideda kovo pabaigoje, o baigiasi spalio pabaigoje. Taigi, iki 2016 metų spalio mėnesio skrydžių tvarkaraštis užpildytas, tad  pats laikas planuotis atostogas kitiems metams! Taip pat norime atkreipti dėmesį, jog šventiniu periodu gali būti vykdomi papildomi skrydžiai pasirinkta kryptimi.

Wizzair skrydžiai iš Vilniaus vykdomi 24 kryptimis: į Airiją, Angliją, Daniją, Graikiją, Gruziją, Ispaniją, Italiją, Izraelį, Kiprą, Norvegiją, Olandiją, Prancūziją, Švediją, Ukrainą, Vokietiją.

Wizzair skrydžiai vykdomi ir iš Rygos oro uosto. Skrydžiai vykdomi 11 krypčių: į Angliją, Ispaniją, Norvegiją, Olandiją, Prancūziją ir Vokietiją.

Wizzair skrydžių keitimo naujovės

Pigių skrydžių bendrovė Wizzair

Wizzair nuolat ieško galimybių plėsti skrydžių tinklą ir pasiūlyti nebrangių skrydžių į Vidurio ir Rytų Europą ir iš jos. Šiuo metu aviakompanija siūlo skrydžius daugiau nei 380 maršrutų visoje Europoje. Tinklas nuolat plečiamas ir įtraukiama naujų vietovių. Wizzair yra įsipareigojusi užtikrinti mažiausias sąnaudas regione, todėl labai svarbu pasirinkti tinkamus oro uostus. Dėl šios priežasties Wizzair , jei įmanoma, vykdo skrydžius į antrinius oro uostus ir taip užtikrina mažas sąnaudas, dėl kurių mažėja kelionės kaina, ir patogų bei greitą klientų aptarnavimą.

Primename apie Wizzair naujoves:

Nuo 2015.08.12 aviakompanija Wizzair pakeitė registruoto bagažo gabenimo tvarką. Daugiau informacijos rasite naujienų skiltyje → „Wizzair registruotas bagažas skirstomas į svorio kategorijas“.

Įsigijusiems pirmenybinį įlaipinimą, į lėktuvo saloną Wizzair leidžia pasiimti ir antrą rankinio bagažo vienetą. Plačiau apie tai → „Papildomas Wizzair bagažas“ įraše.

Wizzair skrydžiai

Wizzair darbuotojaiWizzair tvarkaraščiai

18 thoughts on “Paskelbti 2016 m. vasaros sezono Wizzair skrydžiai

 1. Rimantė says:

  Labas vakaras,

  noriu sužinoti, kodėl negalima rasti tiesioginių skrydžių iš Glazgo į Vilnių? Man su persėdimais nereikia. Šioje svetainėje nėra net rugpjūčio mėnesiui tvarkaraščio: https://wizzair.com/lt-LT/FlightSearch
  Kiek suprantu, tai yra oficiali Jūsų svetainė. Beje, anksčiau buvo galima bilietus įsigyti net prieš 3 mėnesius.
  Ačiū.

  • Neringa | Wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Šiuo metu yra vykdomi tik jungiamieji skrydžiai, nėra tvarkarasčio, kadangi skrydžiai kryptimi Vilnius – Glazgas neplanuojami. Wizzair.com nėra mūsų svetainė.

 2. Laba says:

  Laba diena. Gal galite paaiskinti kokiam oro uoste vyksta persedimas skrendant is Glazgo i Vilniu? Kazkaip daug neaiskumu ir painiavos cia pas Jus…

 3. Rima says:

  Sveiki,

  noriu jau nusipirkti bilietus iš Glazgo į Vilnių spalio mėnesio pradžiai. Tačiau nerandu Jūsų tvarkaraščio. Ar galima būtų kaip nors išspręsti šią bėdą?
  Iš anksto dėkoju

 4. Tomas says:

  Laba diena,

  Ar Wizzair planuoja pradėti skraidinti keleivius iš Vilniaus į Bristolį ?

  Iš anksto Ačiū už atsakymą.

 5. Aneta says:

  ar planuojami vasara skrydziai i Islandija?

 6. algis says:

  sveiki ar planuoja kompanija paleisti skrydi is Kauno i Franfurt hahn

 7. Ramunas says:

  Prie ko cia Corfu? Straipsnyje teigiama kad Wizzair is Lietuvos vykdys skrydzius i Graikija. Klausimas į kur Graikijoje? Ar cia klaida vasaros sezonui?

  • Dėkojame už atsakymą. 2015.08.17 duomenimis skrydžiai iš Lietuvos į Graikiją (Corfu) buvo numatyti. Pateikta informacija atsispindi straipsnyje. Šiuo metu skrydžiai šia kryptimi nėra planuojami, tačiau tikimės jog ateityje aviakompanija Wizzair atnaujins šį maršrutą. Jei planuojate 2016 m. vasaros sezoną vykti į Graikiją (Corfu) – galite vykti iš Varšuvos.

 8. Ramunas says:

  Idomu. Jei neskraidinsite i Corfu. Tai tada i kur Graikijoje? Ar cia klaida kad vykdysite skrydzius i Graikija.

 9. Marija says:

  Sveiki, ar 2016 m. vasarą planuojami skrydžiai į Corfu?
  Ačiū,

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?