Atnaujinta Wizzair bilietų įsigijimo tvarka 6

Wizzair pastarosiomis dienomis pateikia vis daugiau naujovių. Nuo gegužės 19 d. visi kompanijos keleiviai turi nurodytas konkrečias sėdėjimo vietas visuose skrydžiuose. O vakar buvo atnaujinta Wizzair bilietų įsigijimo tvarka. Atsirado naujovių, kurios padidins keliautojų patogumą.

Kompanija įdiegė naują skrydžių kainos kategoriją. „Plus Fare“ – tai papildoma Wizzair bazinio bilieto kainos paslauga, kuri suteikia keleiviams daugiau lankstumo. Be skrydžio bilieto, „Plus Fare“ paslaugą sudarys 32 kg registruotas bagažas, didelis salono krepšys, užsiregistravimas oro uoste (chek-in), „Wizz Flex“ paslauga skrydžio datos keitimui, sėdimos vietos pasirinkimas ir prioritetinio įlaipinimo galimybė. Atnaujinta Wizzair bilietų įsigijimo tvarka jau įsigaliojo.

„Plus Fare“ paslauga siūlo klientams papildomą paketą su nuolaida vietoj bazinio bilieto kainos (tik skrydžio bilietas) ir atskirų paslaugų įsigijimo. Siekiant supaprastinti šią naują paslaugą, „Wizz Premium” ir „Premium plius” paslaugų pardavimai buvo nutraukti. Tikimasi, kad atnaujinta Wizzair bilietų įsigijimo tvarka suteiks keleiviams daugiau patogumų keliaujant.Norint įsigyti lėktuvo bilietus su “Plus Fare” paslauga, susisiekite su mumis el. paštu: uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt

Wizzair informacija

Atnaujinta Wizzair bilietų įsigijimo tvarka

Daugiau naudingos informacijos:

> Registracija / check-in į Wizzair skrydžius;

> Wizzair bagažo informacija;

> Kelionės su vaikais;

 

6 thoughts on “Atnaujinta Wizzair bilietų įsigijimo tvarka

 1. Edita says:

  Turime isigyję bilietus rugsejo mėnesiui, ar galima pasikeisti su priemoka rugpjūčiui.

 2. Saulius says:

  Ar tinka bilietuj programėlė iš Google play

  • wizzair-skrydziai.lt says:

   Sveiki,
   Ne visuose įrenginiuose PassWallet programėlė veikia tinkamai ir ne visuose oro uostuose ja galima naudotis.
   Visuomet rekomenduojame su savimi turėti spausdintą bilieto variantą.

 3. kazimieras says:

  laba diena, man liko skrydis apie 2 savaites. ir noriu informacija.
  nusipirkau bagazas i dvi puses nuo Stavangerio iki Vilniaus. BET nusipirkau klaidingai . nusipirkau 2 bagazus is Stavangerio 1 bagazas is Vilniaus. AR negaleciau apkeisti bagazo skaiciu nuo Stavangerio 1 bagaza o is Vilniaus 2 bagazus . ar butu imanoma.?

  dekui

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?