Wizzair skrydžiai į Stokholmą ir Bilundą

Į pagalbą Airlituanicos klientams atskuba ir Wizzair kompanija. Skelbiami nauji Wizzair skrydžiai į Stokholmą ir Bilundą jau nuo šio rudens.

Bene didžiausia mažų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje Wizzair praneša apie naujas dvi kryptis iš Vilniaus. Jau nuo 2015 m. rugsėjo 14 d. keleiviai iš Vilniaus bus skraidinami į Bilundą ir Stokholmą 3 ir 2 kartus per savaitę.

Kompanija informuoja, jog keleiviai, kurie nukentėjo nuo paskelbtos Airlituanica skrydžių veiklos sustabdymo, yra sudaromos specialios galimybės: „gelbėjimo“ bilietai kainuos nuo 19.99 EUR. Keleiviai, turintys atšauktą Airlituanica skrydžio rezervaciją tarp Vilniaus ir Paryžiaus ar Amsterdamo, laikotarpiu tarp gegužės 23 ir birželio 30 dienos, skrydžius Vilnius – Paryžiaus Bovė oro uostas ar Vilnius – Eindhovenas gali užsisakyti paskambinus į Wizzair skambučių centrą. Kartu su savimi oro uoste reikia turėti ir originalią Airlituanica rezervaciją. Wizzair skelbdama šią nuo 19.99 EUR „gelbėjimosi“ kainą siekia sumažinti chaosą tarp keleivių po vakar dienos paskelbimo apie lietuviškos oro linijų kampanijos skrydžių veiklos nutraukimą. Ši speciali kaina priklauso nuo vietų užimtumo, tad kompanija ragina keleivius nedelsti. Vietų rezervacija į šiuos maršrutus, pasinaudojant kompanijos skambučių centru, gali būti atlikta iki gegužės 31 d., kelionė turi būti įvykdyta – iki birželio 30 d.

Nauji Wizzair skrydžiai į Stokholmą ir Bilundą jau prekyboje! Suskubkite įsigyti pigius lėktuvo bilietus!

Wizzair skrydžiai į Stokholmą ir Bilundą

Nauji Wizzair maršrutai iš Vilniaus:

Nauja kryptis

Diena

Skrydžių pradžia

Kaina nuo

Bilundas

Pirmadienis, Penktadienis

Rugsėjo 14 d.

EUR 19.99

Stokholmas

Antradienis, Ketvirtadienis, Šeštadienis

Rugsėjo 15 d.

EUR 19.99

 

Wizzair „gelbėjimo“ kainos:

Sustabdytas „Airlituanica“ maršrutas

Wizzair maršrutas

Diena

Gelbėjimosi kainos nuo

Vilnius – Paryžiaus Šarlio de Golio oro uostas

Vilnius – Paryžiaus Bovė oro uostas

Antradienis; Ketvirtadienis; Šeštadienis.

EUR 19.99

Vilnius – Amsterdamas

Vilnius – Eindhovenas

Pirmadienis;

Trečiadienis, Penktadienis, Sekmadienis.

EUR 19.99

Wizzair informacija

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?